Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2010. 08. 24. kedd 12:18  #642
T-A-M T-A-M
Nem kérdés, az Írásaid alapján, hogy orális szexben is egy főnyeremény Lehetsz! worship

A nyalást is sokféleképp lehet művelni, és ahány Nő annyiféleképp szereti...sőt, hangulattól függően ez is eltérhet!
Van olyan Nő, aki csak finoman, lassan, alig érintve jó nyálasan szereti...megint mások intenzíven, erősen, finoman harapdálva is hihetetlenül Élvezik...ahány ember, annyi nyalás.... finom
(Ez egy válasz Lillus üzenetére (2010. 08. 24. kedd 11:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 24. kedd 11:30
Olyan tág fogalom ez a "jól tudok nyalni" vagy "jól tudok szopni". Volt pasim, akit olyan durván kellett szopni, hogy fájdalomköszöbön rég túl voltunk szerintem. A másikhoz meg jó nyálasan kellett csak lágyan hozzáérni. De honnan a fenéből kellett volna ezt nekem magamtól tudni, ha nem mondja???
A durvát nem szerettem, mert nekem sem esett jól, sokáig tartott, és a végén úgy a torkomba nyomta, mikor elélvezett, hogy majdnem hánytam. A lággyal meg néha az a baj, hogy akaratlanul a hévtől feltüzelve kissé erősebben csinálom és az neki nem jó.
Akkor én most nem tudok jól szopni? circling
2010. 08. 24. kedd 12:11  #641
T-A-M T-A-M
A kornak ehhez semmi köze!
A tisztálkodás fontos dolog, nyilván ahogy Leírtad, ennek nincs híján....
Tudni kell, hogy a nemi szervek PH értéke eltér a test többi részén szokásostól...ezért is van pl. a Hölgyek részére külön "intim mosakodó", ami esetleg segíthet ezen a kellemetlenségen.
Mindenkinek van egy jellegzetes illatanyaga, ami csak Rá jellemző...lehet, hogy az Ő Esetében ez egy picit erősebb illatanyag, mint ami a Számodra vonzó lenne...
Az együttlét a másik elfogadásáról szól...ha Neked Ő nem "Ízlik" akkor valószínűleg nem illetek össze...
Amúgy pedig "de ő csak akkor szopik, ha nyalok" egy részről így igazságos, ha kapok, adni is kell....ám ha valamit nem szívesen tesz az ember, azért könnyen észrevehető és kiábrándító tud lenni, vagyis oda az élvezet.
Ne azért Nyald, hogy utána Ő is Szopjon, hanem azért, mert ezzel Te Akarsz Neki örömet okozni....ha utána Te is Kapsz, az csak hab a tortán!
Ha Szeretnéd "megtartani" a Hölgyet hosszabb távon, de nem csak azért mert "jól szopik", akkor Vess be trükköket....
Egy kis játék...pl. méz, lekvár, valami, aminek Szereted az ízét....idővel, lehet, hogy Megszereted majd az Ő Ízét is....
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2010. 08. 23. hétfő 14:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 23. hétfő 14:02
He-he és ezt mondjam így a képébe ? Mert fürdik rendesen, azt tudom, máshol elképesztően illatos, finom. Gondolom az is hozzájárul a szagához, hogy már benne van a korban.
2010. 08. 24. kedd 11:30  #640
Lillus Lillus
Olyan tág fogalom ez a "jól tudok nyalni" vagy "jól tudok szopni". Volt pasim, akit olyan durván kellett szopni, hogy fájdalomköszöbön rég túl voltunk szerintem. A másikhoz meg jó nyálasan kellett csak lágyan hozzáérni. De honnan a fenéből kellett volna ezt nekem magamtól tudni, ha nem mondja???
A durvát nem szerettem, mert nekem sem esett jól, sokáig tartott, és a végén úgy a torkomba nyomta, mikor elélvezett, hogy majdnem hánytam. A lággyal meg néha az a baj, hogy akaratlanul a hévtől feltüzelve kissé erősebben csinálom és az neki nem jó.
Akkor én most nem tudok jól szopni? circling
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2010. 03. 28. vasárnap 21:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 03. 28. vasárnap 21:59
Szerintem,sok pasi csak nyálazza a puncit,és nem tudja,pontosan,hol,hogyan,meddig kell csinálni.Én is megjátszottam már párszor,hogy hu,de nagyon jo,közben meg csak már idegesitett..:/ Aztán el kellett magyarázni az anatomiát,és a technikai részleteket.De többé már nem hivtam..:/ Nehogy már én tanitsam meg a női testre!
2010. 08. 24. kedd 07:37  #639
Zsuzsa Zsuzsa
Egyszerüen,nem vonzodsz ehhez a nőhöz..Másikat kell keresned.De nagyon hüle vagy,ha ugy gondolod,ha ugy korral büdösödik a nő..://////////
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2010. 08. 23. hétfő 01:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 23. hétfő 01:27
Szevasztok, nemrég összejöttem egy csajjal, nagyon bejön, meg minden, de büdös a pinája és az íze is rossz.
Ez nem lenne gond, mert nem vagyok oda a nyalásért, de ő csak akkor szopik, ha nyalok.
Egyébként máshol illatos, ápolt nő, csakhát..... Eddig 2x próbáltam nyalni, először végigcsináltam becsületből, másodjára már nem bírtam azt a szagot, ízt. Pedig nagyon jól szopik, ahhoz nagyon is jól, hogy annyiban hagyjam ezt a kérdést. Mit tennétek a helyemben ?
2010. 08. 23. hétfő 14:02  #638
melpi81 melpi81
He-he és ezt mondjam így a képébe ? Mert fürdik rendesen, azt tudom, máshol elképesztően illatos, finom. Gondolom az is hozzájárul a szagához, hogy már benne van a korban.
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2010. 08. 23. hétfő 10:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 23. hétfő 10:30
Mossa meg a punciját, seggelyukát intim mosószerrel és illatosítsa be a lyukai körül a terepet.
2010. 08. 23. hétfő 12:14  #637
Törölt felhasználó (443025) VIP
Igen, illatos!
Sok lány szégyelli azt, hogy milyen szaga van odalent, pedig akármennyire is tiszta a nők nemi szerve, valamilyen szagot biztosan áraszt, ez a feromonok és hormonok furcsa játéka. Ezt pedig nagyon jól jegyezd meg: akármennyire is büdös, nem az, csak illatos! Egy igazi pasi nem tántorodik el egy kis aromától, nem beszélve arról, hogy ha emiatt felhagysz a "munkával", akkor a párodban szégyenérzetet alakíthatsz ki. Természetesen mindez nem vonatkozik a "nefürggyélle" típusú esetekre.
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2010. 08. 23. hétfő 01:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 23. hétfő 01:27
Szevasztok, nemrég összejöttem egy csajjal, nagyon bejön, meg minden, de büdös a pinája és az íze is rossz.
Ez nem lenne gond, mert nem vagyok oda a nyalásért, de ő csak akkor szopik, ha nyalok.
Egyébként máshol illatos, ápolt nő, csakhát..... Eddig 2x próbáltam nyalni, először végigcsináltam becsületből, másodjára már nem bírtam azt a szagot, ízt. Pedig nagyon jól szopik, ahhoz nagyon is jól, hogy annyiban hagyjam ezt a kérdést. Mit tennétek a helyemben ?
2010. 08. 23. hétfő 11:04  #636
WWWektor WWWektor
A tisztálkodás sokat segit!
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2010. 08. 23. hétfő 01:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 23. hétfő 01:27
Szevasztok, nemrég összejöttem egy csajjal, nagyon bejön, meg minden, de büdös a pinája és az íze is rossz.
Ez nem lenne gond, mert nem vagyok oda a nyalásért, de ő csak akkor szopik, ha nyalok.
Egyébként máshol illatos, ápolt nő, csakhát..... Eddig 2x próbáltam nyalni, először végigcsináltam becsületből, másodjára már nem bírtam azt a szagot, ízt. Pedig nagyon jól szopik, ahhoz nagyon is jól, hogy annyiban hagyjam ezt a kérdést. Mit tennétek a helyemben ?
2010. 08. 23. hétfő 10:30  #635
kandurmarci kandurmarci
Mossa meg a punciját, seggelyukát intim mosószerrel és illatosítsa be a lyukai körül a terepet.
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2010. 08. 23. hétfő 01:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 23. hétfő 01:27
Szevasztok, nemrég összejöttem egy csajjal, nagyon bejön, meg minden, de büdös a pinája és az íze is rossz.
Ez nem lenne gond, mert nem vagyok oda a nyalásért, de ő csak akkor szopik, ha nyalok.
Egyébként máshol illatos, ápolt nő, csakhát..... Eddig 2x próbáltam nyalni, először végigcsináltam becsületből, másodjára már nem bírtam azt a szagot, ízt. Pedig nagyon jól szopik, ahhoz nagyon is jól, hogy annyiban hagyjam ezt a kérdést. Mit tennétek a helyemben ?
2010. 08. 23. hétfő 01:27  #634
melpi81 melpi81
Szevasztok, nemrég összejöttem egy csajjal, nagyon bejön, meg minden, de büdös a pinája és az íze is rossz.
Ez nem lenne gond, mert nem vagyok oda a nyalásért, de ő csak akkor szopik, ha nyalok.
Egyébként máshol illatos, ápolt nő, csakhát..... Eddig 2x próbáltam nyalni, először végigcsináltam becsületből, másodjára már nem bírtam azt a szagot, ízt. Pedig nagyon jól szopik, ahhoz nagyon is jól, hogy annyiban hagyjam ezt a kérdést. Mit tennétek a helyemben ?
2010. 08. 22. vasárnap 17:21  #633
bigcum bigcum
Punci nyalás az alap,kedvencek közé tartozik.A legjobb amikor közbe meg izgatom a G pontot és spriccelve elélvez a nő...az vmi fenomenális!
2010. 08. 21. szombat 20:39  #632
Zsuzsa Zsuzsa
Sajnos,nem egyetlen férfi tud csak szövegelni...:/ De nem baj,ha mást nem is,legalább beszéljen rola.: smile ))))) Én meg befejeztem nélküle..Azota már találtam olyat,aki nem beszél,hanem teszi a dolgát.. wink
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2010. 08. 16. hétfő 21:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 08. 16. hétfő 21:10
tudod lehet mig veled nem talalkozott csak konyvbol leirasokbol ismerte a szexet es mivel elmeletben mindent tudott szovegben hozza tudott szolni a dolgokhoz hogy a gyakorlat hianyzott lehet az elso csaj voltal az eleteben
2010. 08. 21. szombat 15:49  #631
max6942 max6942
Sziasztok, En nagyon szeretem nyalni a parom puncijat es termeszetsen ezt O nagyon elvezi. Szep nagy agaskodo csikloja van, komolyan izgat amikor nyalom, plane olyankor amikor finom apolt punci illat is tarsul hozza.
A popsirol mar ne is beszeljunk wink
2010. 08. 21. szombat 14:12  #630
lyáhim lyáhim
Sziasztok én imádok nyalni.35 éves vagyok.. /Nyalattassatok !!!/
2010. 08. 21. szombat 13:43  #629
kyttus kyttus
Húú, még a gondolatától is bizsergek...imádom, imádom. imádom.... eljen
2010. 08. 18. szerda 18:21  #628
Törölt felhasználó (443025)
Mi a párommal ide tartozunk, Én a nyalásért vagyok megbolondulva, Ő meg a nyalatásért, (no meg a szopásért), de az már más téma.
2010. 08. 18. szerda 17:25  #627
dinocska2 dinocska2
imádom ha nyalogtják a csiklómat!hatalmasat tudok élvezni olyankor!!!
2010. 08. 16. hétfő 21:10  #626
dzivka dzivka
tudod lehet mig veled nem talalkozott csak konyvbol leirasokbol ismerte a szexet es mivel elmeletben mindent tudott szovegben hozza tudott szolni a dolgokhoz hogy a gyakorlat hianyzott lehet az elso csaj voltal az eleteben
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2010. 03. 29. hétfő 19:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 03. 29. hétfő 19:12
Hiába magyaráztam,nem értette..:(Tudjátok,azért elvárja at ember,hogy 30évesen már ismerje a férfi a női testet,,Én is azt hittem,mert nagyon tudott mesélni..:/)Aztán tehetség meg semmi..:////Szerintetek közben magyaráznom kell,vagy élveznem???
2010. 03. 31. szerda 21:14  #625
Zsuzsa Zsuzsa
Beszéltem,rajzoltam,magyaráztam,mutattam..De remélem,az utánam következő lánynak már jol csinálta.. smile )) Aranyosak vagytok,a mostani párom profi.. wink Nem véletlen tartom meg.. wink ))
2010. 03. 29. hétfő 19:54  #624
Endör Endör
Csináld mindkettőt.Magyarázz és élvezd.Ha nem jó utasitsd,hogy mit tegyen.Majd csak megtanulja 60-éves korára.
(Ez egy válasz Zsuzsa üzenetére (2010. 03. 29. hétfő 19:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 03. 29. hétfő 19:12
Hiába magyaráztam,nem értette..:(Tudjátok,azért elvárja at ember,hogy 30évesen már ismerje a férfi a női testet,,Én is azt hittem,mert nagyon tudott mesélni..:/)Aztán tehetség meg semmi..:////Szerintetek közben magyaráznom kell,vagy élveznem???
2010. 03. 29. hétfő 19:12  #623
Zsuzsa Zsuzsa
Hiába magyaráztam,nem értette..:(Tudjátok,azért elvárja at ember,hogy 30évesen már ismerje a férfi a női testet,,Én is azt hittem,mert nagyon tudott mesélni..:/)Aztán tehetség meg semmi..:////Szerintetek közben magyaráznom kell,vagy élveznem???
/ 51