Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2013. 08. 27. kedd 14:07  #9302
Törölt felhasználó (819517)
Megteszi........lecserél........ wave
(Ez egy válasz partner1 üzenetére (2013. 08. 27. kedd 09:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 27. kedd 09:26
Sziasztok! Engem nagyon izgatna ha a feleségemet valaki becserkészné, és megdugná. Miközben azt hinné hogy én mit sem tudok az egészröl. Vélemény? Szerintetek hogyan lehetne ezt kivitelezni?!
2013. 08. 27. kedd 13:55  #9301
Törölt felhasználó (888266)
Sziasztok !
Szerintünk a hármas szex nem biztosan egyenlő azzal, amikor "izgat,ha megdugják a feleségemet". Arról pedig, hogy az ilyesmi "kinek az örömére" történik, az a véleményünk, hogy ha nem minden résztvevőére, akkor kár elkezdeni. Volt már részünk ebben is-abban is, minden esetre vajon miért nincs "izgat ha más nőt dug a férjem" topic ?
2013. 08. 27. kedd 10:19  #9300
robertosanni robertosanni
Lányokra ne hallgass ilyesmiben szerintem ne dumáld meg vele inkább tegyél egy próbát,kicsi a lebukás veszélye és így legalább megtudod hányadán álltok smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 27. kedd 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (105041)
2013. 08. 27. kedd 09:12
Egyetértek !
2013. 08. 27. kedd 09:46  #9299
ravenna ravenna VIP Admin
Sehogy!
Ha Te azon agyalsz hogy valaki kapja el az asszonyt, de úgy hogy ő nem tudna erről de te igen, akkor azt jelenti hogy a harmadikkal Te kapcsolatban vagy valami módon. Hidd el egy elszólás, egy mondat és nem hogy a feleséged nem lesz megdugva, de még jó esélyed van arra is, hogy a kedves nejed hozza a bőröndjeidet, mert a háta mögött mesterkedtél valamiben.
Vagy ülj le vele és beszéld meg, mit szeretnél vagy maradjon fantázia.
(Ez egy válasz partner1 üzenetére (2013. 08. 27. kedd 09:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 27. kedd 09:26
Sziasztok! Engem nagyon izgatna ha a feleségemet valaki becserkészné, és megdugná. Miközben azt hinné hogy én mit sem tudok az egészröl. Vélemény? Szerintetek hogyan lehetne ezt kivitelezni?!
2013. 08. 27. kedd 09:26  #9298
partner1 partner1
Sziasztok! Engem nagyon izgatna ha a feleségemet valaki becserkészné, és megdugná. Miközben azt hinné hogy én mit sem tudok az egészröl. Vélemény? Szerintetek hogyan lehetne ezt kivitelezni?!
2013. 08. 27. kedd 09:12  #9297
Törölt felhasználó (105041)
Egyetértek !
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 16:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 26. hétfő 16:42
Persze, hogy egyforma öröm, az élmény, de ne felejtsd el azt, hogy a nő öröméért két (vagy akár több) férfi is igyekszik sokat tenni... Jó esetben a nő nem csak egy szexuális tárgy, hanem egy kényeztetendő "hercegnő" is, akinek a kegyeiért, öröméért " többen is dolgoznak".
2013. 08. 27. kedd 07:58  #9296
Törölt felhasználó (104575)
Vérmérséklettől függ, hogy meg tudod e, meg tudnád e állni ???

Igen, ezt is sokan kérdezik privátban. Nem is tudom, mivel már a legelejétől fogva így alakult 90 % ban, úgy gondolom, ezen nem nagyon változtatnék. A szendvics, azaz az anál a páromnak nem oké, marad, maradna egy kis szopi, vagy farokverés, miközben a másik dugja. Ezért inkább úgy vagyok vele, hogy majd utána, ha elment a harmadik,, habár mint írtam, volt olyan hogy egy gyors szopi megtörtént, a harmadik gyerek meg, hamár eddig én videóztam őt, őket, ezt most ő vette fel. Miután egy ilyen este egyébként is csak pár óra össze-vissza, ebből meg mondjuk maga "lényeg" kb 20-30 perc így olyan sokat nem kell kibírnom, várnom.
Ez fényképezés, videózás dolog. Lehet hogy 100 ból én vagyok az az egy, akinek ez a mániája. De a mai napig nem bántam meg, hogy kivétel nélkül mindegyik történetet felvettem. Meg ha belegondolsz, mégiscsak másabb az, hogy egy kamerával járkálok, esetleg ücsörgök, mintha simán nézelődnék a dolognál.
Nincs adatlapunk, merthogy amúgy nem keresünk senkit. Így is van bőven privi, egy egy videó után sok, egy egy beírásom után több-kevesebb.
Ezek közül az "énismegdugnám" féle megy a kukába. A normálisabbat megnézem, ki ő ? Hozzászólásai, stb. Mert ugye jelentkező az lenne, minden hétvégére. Azután az a levél külön "tetszik", amikor "előszőr szeretnék kettesben lenni a barátnőddel" kategória. Na persze. Majd jön meglepődő, aki még az ennyi beírásom után rácsodálkozik, hogy kamerázok. Azt nem lehet, mondja, oké, akkor nem. Aztán videózhatsz, de az arcom nem látszódhat. Megértem, és egy puncinyalit hogy vegyek fel, vagy egy sima smacit ?
Úgyhogy nálunk csak az harmadik játszhat, játszahatott szerepet, a szó szoros értelmében, aki nem bánta hogy videózok. Muszáj megbíznia bennem. Ha nem mondja, mint a legutóbbi masszőr hogy nyugodtan feltehetem ide felismerhetően, soha nem tennék ilyet senkivel, mint azt az eddigi videók is bizonyítják.
Ha esetleg arcképes az adatlapja, a páromnak is megmutatom. Tudom, a sok barom rejszoló és képgyűjtő miatt ez necces, de ha nem csak a farok látszódik, hanem egy test, arc, azért úgy könnyebb minden.
Aztán ez az örök kérdés, mit lehet, mit nem. Azért a szájába ne élvezzen bele, meg ne is nyelesse le a kedves harmadik, mert az azért túlzás. De szerintem a csókolózás belefér, minden további nélkül, de a Micsoda Nő c. film óta ismerjük a kijelentést : "azt nem, az olyan személyes". Igen ? Miért, az nem személyes ami történik ? Már az elég személyes, ha egy szál bugyiban járkál a párunk a harmadik előtt, elvégre a szomszéd előtt előtt ezt nem teszi. Aztán az is elég személyes, mikor ha nem bugyiban van a "fogadtatás" vetköztetik az ember barátnőjét. Mellsimi, puncisimi, faroksimi, kezdetnek, ezek is elég személyes dolgok.
A többiről meg már ne is beszéljünk.
Így kora reggel hirtelen ennyi gondolat jutott eszembe, mintegy válaszként.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 25. vasárnap 23:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 25. vasárnap 23:53
Sejtettem, hogy a pénzes dologban (is) egyetértünk. Emlékeim szerint jó pár éve beszéltünk már erről egy azóta törölt nick-pár kapcsán.

"1. Milyen érzés a pasija előtt dugni a feleséget ? ( a jó-nál bővebben ha lehet)
2. Mem zavar ha nézi az egészet, egy nektek tulajdonképpen idegen ?
3. Szivesebben lennétek kettesben a leányzóval, mint hármasban ?
4. Vagy még inkább izgatóbb, ha más is, jelen esetben a férje előtt teszitek mindezt ?"

Ezek a kérdések telitalálatok voltak a részedről. Érdekes volt olvasni a reá érkezett válaszokat.

Számomra érdekes az a játszadozás is, amit ti csináltok. Az, hogy Te inkább csak instrukcióiddal veszel részt a hármasban, ám kamerázod (és gondolom fotózod is) a feleséged és az idegen szexelését.
És bár érdekesnek tartom, de vérmérsékletem miatt sem hiszem azt, hogy meg tudnám állni azt, hogy pusztán kívülállóként figyeljek. Pedig látok valamiféle perverz fantáziát, vágyat, hogy jó lenne...
2013. 08. 26. hétfő 16:53  #9295
Törölt felhasználó (857830)
... a többiek éppen annyira saját örömük érdekében is munkálkodnak ám! A másik férfi amennyire ez itt látható, a férj örömét is fokozza, nem kis mértékben! persze, azért imádom és tisztelem az önzetlen, férfiúi áldozathozatalt! Ez teszi igazán élvezetessé wink
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 16:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 26. hétfő 16:42
Persze, hogy egyforma öröm, az élmény, de ne felejtsd el azt, hogy a nő öröméért két (vagy akár több) férfi is igyekszik sokat tenni... Jó esetben a nő nem csak egy szexuális tárgy, hanem egy kényeztetendő "hercegnő" is, akinek a kegyeiért, öröméért " többen is dolgoznak".
2013. 08. 26. hétfő 16:42  #9294
Nyúlmedve Nyúlmedve
Persze, hogy egyforma öröm, az élmény, de ne felejtsd el azt, hogy a nő öröméért két (vagy akár több) férfi is igyekszik sokat tenni... Jó esetben a nő nem csak egy szexuális tárgy, hanem egy kényeztetendő "hercegnő" is, akinek a kegyeiért, öröméért " többen is dolgoznak".
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 16:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 08. 26. hétfő 16:25
...És mindez történik elsősorban a NŐ örömére! ...
..összhangban a férfi ősi ösztöneivel és legnagyobb egyetértése mellett. Javítom... a férfi ösztöneiből fakadóan, a férfi kezdeményezére és ösztönzésére alapulóan. (általában..)
Szerintem ez inkább vagy mindkét fél számára egyforma öröm, élmény, vagy megette a fene. Ha igen, akkor új dimenzió nyílt meg, ha nem, akkor jönni kell a kompromisszumoknak.
2013. 08. 26. hétfő 16:25  #9293
Törölt felhasználó (857830)
...És mindez történik elsősorban a NŐ örömére! ...
..összhangban a férfi ősi ösztöneivel és legnagyobb egyetértése mellett. Javítom... a férfi ösztöneiből fakadóan, a férfi kezdeményezére és ösztönzésére alapulóan. (általában..)
Szerintem ez inkább vagy mindkét fél számára egyforma öröm, élmény, vagy megette a fene. Ha igen, akkor új dimenzió nyílt meg, ha nem, akkor jönni kell a kompromisszumoknak.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 16:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 26. hétfő 16:14
No meg ott is megdől a logika, hogy nem a rabszolgatartó kínálja fel a rabszolganőjét az idegennek, hanem a férj és feleség vesz részt közösen egy közös játszadozásban, ahol nem csak a férfi engedi meg azt, hogy más is szexeljen a feleségével, hanem a feleség szeretne szexelni az idegennel, és ő akarja ölére vonni azt.
És mindez történik elsősorban a NŐ örömére! eljen
2013. 08. 26. hétfő 16:14  #9292
Nyúlmedve Nyúlmedve
No meg ott is megdől a logika, hogy nem a rabszolgatartó kínálja fel a rabszolganőjét az idegennek, hanem a férj és feleség vesz részt közösen egy közös játszadozásban, ahol nem csak a férfi engedi meg azt, hogy más is szexeljen a feleségével, hanem a feleség szeretne szexelni az idegennel, és ő akarja ölére vonni azt.
És mindez történik elsősorban a NŐ örömére! eljen
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 16:00), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna ravenna VIP Admin
2013. 08. 26. hétfő 16:00
g0d1v4: nem, semmi se mindegy!
Az egy dolog, hogy a férfit izgatja, ha megdugják a feleségét párját. Ez optimális esetben akkor történik meg, ha ezt mindketten szeretnék, akarkák, hogy egymásnak "örömet" okozzanak.
Szerintem ha itt bejön az a fogalom hogy ezt a nő önzetlenségből tegye, és ha már ilyet tesz, uram bocsá' még nyelje is más férfi spermáját, mert hogy felkínálták őt.... Nos, szerintem itt megdől a logikád vagy figyelmetlen voltál a megfogalmazásal.
Egy ilyen szexuális élmény alapja az egymásnak való örömszerzés, és nem az önzetlenség. A kettő közt szakadék van. Ha valaki önzetlenségből megy bele egy ilyenbe, egy idő után meg fog jelenni az a keserű érzés, amit senki se akar!
2013. 08. 26. hétfő 16:09  #9291
Nyúlmedve Nyúlmedve
Nálunk a feleségem feltétele volt az, hogy a szájába csak ÉN... Miért is erőltetném az ellenkezőjét? Az Ő öröméről (is) szó van, és az Ő teste, tehát ilyesmiben egyértelmű a döntésének elfogadása!

Szerintem a birtokbavétel és birtokbavétel közt is van különbség. Talán még azt is megkockáztatom, hogy fontos az, hogy legyen!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 15:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 08. 26. hétfő 15:51
Csak azért kérdeztem, hogy tisztázzam, az önzetlenség meddig is terjed ki smile Mert itt azt tanultam, hogy legfőképpen a nő öröméért történik ez az egész. Abba akár ez is beleférhet. Hiszen felkínálta a spermacsatában smile
Értelek Ravenna, de ha a férfit az még jobban felizgatná, hogy a felesége teljesen a másik birtokába került? Akkor már nem mindegy?
2013. 08. 26. hétfő 16:00  #9290
ravenna ravenna VIP Admin
g0d1v4: nem, semmi se mindegy!
Az egy dolog, hogy a férfit izgatja, ha megdugják a feleségét párját. Ez optimális esetben akkor történik meg, ha ezt mindketten szeretnék, akarkák, hogy egymásnak "örömet" okozzanak.
Szerintem ha itt bejön az a fogalom hogy ezt a nő önzetlenségből tegye, és ha már ilyet tesz, uram bocsá' még nyelje is más férfi spermáját, mert hogy felkínálták őt.... Nos, szerintem itt megdől a logikád vagy figyelmetlen voltál a megfogalmazásal.
Egy ilyen szexuális élmény alapja az egymásnak való örömszerzés, és nem az önzetlenség. A kettő közt szakadék van. Ha valaki önzetlenségből megy bele egy ilyenbe, egy idő után meg fog jelenni az a keserű érzés, amit senki se akar!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 15:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 08. 26. hétfő 15:51
Csak azért kérdeztem, hogy tisztázzam, az önzetlenség meddig is terjed ki smile Mert itt azt tanultam, hogy legfőképpen a nő öröméért történik ez az egész. Abba akár ez is beleférhet. Hiszen felkínálta a spermacsatában smile
Értelek Ravenna, de ha a férfit az még jobban felizgatná, hogy a felesége teljesen a másik birtokába került? Akkor már nem mindegy?
2013. 08. 26. hétfő 15:51  #9289
Törölt felhasználó (857830)
Csak azért kérdeztem, hogy tisztázzam, az önzetlenség meddig is terjed ki smile Mert itt azt tanultam, hogy legfőképpen a nő öröméért történik ez az egész. Abba akár ez is beleférhet. Hiszen felkínálta a spermacsatában smile
Értelek Ravenna, de ha a férfit az még jobban felizgatná, hogy a felesége teljesen a másik birtokába került? Akkor már nem mindegy?
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 15:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 26. hétfő 15:35
"Pl én a páromon kívül más férfinek szájra csókot nem adok. Ez is privilégium?"

Igen, az is privilégium.
De nincs vele semmi baj.
Egyértelmű az, hogy a párod jóval többet tehet meg, mint más. Ez gondolom fordítva is így lehet. A határt ti húzzátok meg, amit a csatlakozni kívánónak kutya kötelessége megtartani, vagy fel is út, le is út.
2013. 08. 26. hétfő 15:35  #9288
Nyúlmedve Nyúlmedve
"Pl én a páromon kívül más férfinek szájra csókot nem adok. Ez is privilégium?"

Igen, az is privilégium.
De nincs vele semmi baj.
Egyértelmű az, hogy a párod jóval többet tehet meg, mint más. Ez gondolom fordítva is így lehet. A határt ti húzzátok meg, amit a csatlakozni kívánónak kutya kötelessége megtartani, vagy fel is út, le is út.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 15:23), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna ravenna VIP Admin
2013. 08. 26. hétfő 15:23
Miért ne lehetne bárkinek privilégiuma? Ha megbeszélték hogy ki mit szeret, mi az ami belefér és mi az ami nem, akár lehet ilyen szituáció is.
Pl én a páromon kívül más férfinek szájra csókot nem adok. Ez is privilégium?
2013. 08. 26. hétfő 15:31  #9287
Nyúlmedve Nyúlmedve
Szájba csak a FÉRJ privilégiuma. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 15:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 08. 26. hétfő 15:19
...A szájba élvezés abszolút nem...

Miért??? Ha a partner akarná, akkor lehetne, vagy az a férj privilégiuma?
2013. 08. 26. hétfő 15:27  #9286
Törölt felhasználó (870900)
Kezdődik! vigyor2

Én szerintem úgy értette Nyúlmaci,hogy ő sem élvez a párja szájába,és punciba meg egyéb okok (védekezés) miatt nem lehet!
Nálunk mondjuk még gumival sem punciba!
Nem szeretnénk balesetet ejnye1
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 15:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 08. 26. hétfő 15:19
...A szájba élvezés abszolút nem...

Miért??? Ha a partner akarná, akkor lehetne, vagy az a férj privilégiuma?
2013. 08. 26. hétfő 15:23  #9285
ravenna ravenna VIP Admin
Miért ne lehetne bárkinek privilégiuma? Ha megbeszélték hogy ki mit szeret, mi az ami belefér és mi az ami nem, akár lehet ilyen szituáció is.
Pl én a páromon kívül más férfinek szájra csókot nem adok. Ez is privilégium?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 15:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 08. 26. hétfő 15:19
...A szájba élvezés abszolút nem...

Miért??? Ha a partner akarná, akkor lehetne, vagy az a férj privilégiuma?
2013. 08. 26. hétfő 15:19  #9284
Törölt felhasználó (857830)
...A szájba élvezés abszolút nem...

Miért??? Ha a partner akarná, akkor lehetne, vagy az a férj privilégiuma?
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 15:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 26. hétfő 15:15
Mi a legizgatóbb? Minden! De tényleg minden.
Már maga a várokozás is izgató. Amikor még nem történik semmi, de tudom, hogy történni fog. Akár napokkal előtte, vagy akár csak percekkel... Izgató a beszélgetés, az erotikus hangulat megszületése... Látni a szemében és testbeszédén az izgalmat, a vágyat...
Eszméletlenül izgató másik férfival közösen szép lassan lesimogatni a szerelmemről a ruhát, simogatni és kényeztetni ... Csodásan izgató hagyni azt, hogy egy idegen férfi húzza le a bugyiját! Nagyon izgató, mikor a másik férfivel közösen ujjazzuk, csókolgatjuk. Fantasztikus izgató, amikor először elélvez... majd másodjára, harmadjára.... akárhányadjára. Kéjtől, vágytól féltékenységtől keverten izgalmas a látvány, izgató a tudat, amikor belehatol az idegen fallosz, és felnyög... aztán ahogy táncát járja gyönyörére...
Izgató a másnap reggel, és izgató akár a napok, hónapok, évek után felelevenített emlék...
Egy ilyen kalandot, ha valóban rendben van a házasság, ha valóban szereti egymást a férj és feleség, akkor csak teljes egészében érdemes átélni... És egy ilyen esemény nem csak az aktusból áll...

A szájba élvezés abszolút nem, a punciba élvezés csak és kizárólag óvszerrel lehetséges.
2013. 08. 26. hétfő 15:18  #9283
Törölt felhasználó (870900)
Húúú ezt mintha én írtam volna végig!!!!!!!!!!! Nyúlmedve! worship worship worship
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 26. hétfő 15:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 26. hétfő 15:15
Mi a legizgatóbb? Minden! De tényleg minden.
Már maga a várokozás is izgató. Amikor még nem történik semmi, de tudom, hogy történni fog. Akár napokkal előtte, vagy akár csak percekkel... Izgató a beszélgetés, az erotikus hangulat megszületése... Látni a szemében és testbeszédén az izgalmat, a vágyat...
Eszméletlenül izgató másik férfival közösen szép lassan lesimogatni a szerelmemről a ruhát, simogatni és kényeztetni ... Csodásan izgató hagyni azt, hogy egy idegen férfi húzza le a bugyiját! Nagyon izgató, mikor a másik férfivel közösen ujjazzuk, csókolgatjuk. Fantasztikus izgató, amikor először elélvez... majd másodjára, harmadjára.... akárhányadjára. Kéjtől, vágytól féltékenységtől keverten izgalmas a látvány, izgató a tudat, amikor belehatol az idegen fallosz, és felnyög... aztán ahogy táncát járja gyönyörére...
Izgató a másnap reggel, és izgató akár a napok, hónapok, évek után felelevenített emlék...
Egy ilyen kalandot, ha valóban rendben van a házasság, ha valóban szereti egymást a férj és feleség, akkor csak teljes egészében érdemes átélni... És egy ilyen esemény nem csak az aktusból áll...

A szájba élvezés abszolút nem, a punciba élvezés csak és kizárólag óvszerrel lehetséges.
/ 975