Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2013. 06. 20. csütörtök 10:02  #9052
Törölt felhasználó (853039)
Sajnos en se talaltam olyan part meg aki hazibaratnak "felvenne"....
2013. 06. 20. csütörtök 09:44  #9051
ClintonB ClintonB
Izgatna engem is a cuckold dolog, de sajnos még nem találtam olyan párt magamnak akivel ezt össze tudnám hozni, ezért én szoktam beszálni párokhoz. Remélem egyszer nem én leszek a beszálló, hanem hozzánk szállnak be. finom
2013. 06. 20. csütörtök 01:00  #9050
Törölt felhasználó (81552)
Izgatna de sose jön össze ! A Téma ott van akarjuk is de a kiválasztott mindig vissza lép !
2013. 06. 19. szerda 15:16  #9049
Törölt felhasználó (880743)
így jártál.....reméljük levontad a konzekvenciát ne add fel
(Ez egy válasz SzabóZoli üzenetére (2013. 06. 19. szerda 00:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 19. szerda 00:23
Sokan felháborodnak itt azok közül, akik szerint az Ő feleségük nem keresett itt pasit magának...
Én is azt hittem, hogy a Nejem csak velem szexel, amikor is rá kellett jönnöm, hogy évek óta szeretői vannak...fájt
2013. 06. 19. szerda 15:12  #9048
ravenna ravenna VIP Admin
Sok bizonytalannak egy gondolat:

Amikor ki írjátok hogy a tiltott gyümölcs a legédesebb...
....Miért nem azt írjátok, hogy a foglalt fasz/pina jobban ízlik!
2013. 06. 19. szerda 08:01  #9047
Kanellos Kanellos
Na igen amiről nem tudunk az nincs is , illetve egy jó kapcsolat alapja az őszinteség mert ha nem derül ki hogy mi az ami hiányzik a nejednek akkor azt másnál keresi, Egy történetnek mindig két olvasata van biztos voltak okok ami miatt ez az őszinteség nem alakult ki köztetek. A bizalom azért is ilyen - nehéz megszerezni de nagyon könnyen örökre elveszhet.
(Ez egy válasz SzabóZoli üzenetére (2013. 06. 19. szerda 00:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 19. szerda 00:23
Sokan felháborodnak itt azok közül, akik szerint az Ő feleségük nem keresett itt pasit magának...
Én is azt hittem, hogy a Nejem csak velem szexel, amikor is rá kellett jönnöm, hogy évek óta szeretői vannak...fájt
2013. 06. 19. szerda 00:23  #9046
SzabóZoli SzabóZoli
Sokan felháborodnak itt azok közül, akik szerint az Ő feleségük nem keresett itt pasit magának...
Én is azt hittem, hogy a Nejem csak velem szexel, amikor is rá kellett jönnöm, hogy évek óta szeretői vannak...fájt
2013. 06. 18. kedd 19:58  #9045
Törölt felhasználó (823879)
en is irnak de tenyleg sok itt a
2013. 06. 18. kedd 18:50  #9044
baby joe baby joe
Gratulálok nektek,és sok ilyen élményt kívánok a továbbiakban is.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 18. kedd 10:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (880743)
2013. 06. 18. kedd 10:34
én is szívesen megosztanám a mi "titkunkat",leírnám az első hármasozásunkat,ahogy partiztuk a páromat,hiszen mindenki valamiért a fórum címe miatt van itt bár még csak barátnői státuszban van,de minket is foglalkoztatott,ill izgatót,sokszor hoztuk fel beszélgetések alkalmával,és a bizalom is egyre erősebb lett,s a kapcsolatunk is stabil volt,ami be is bizonyosodott,elkezdtünk itt ff beszállott keresni,s megismerkedtünk itt a gg-én egy hellyel rendelkező diszkrét pasit,aki benne volt a cuckold témában,tapasztalt--mivel kisvárosban élünk,s a diszkréció miatt mi utaztunk-nehogy véletlen az anyós megtudja-az első tízpercet letudva,ami a tapasztalatlanságunk,s egy kis zavartság után egészen jól sikerült,,bejött mind a kettőnknek,megdugták a páromat,vizuálisan is szép volt és izgató ahogy h
árom év után egy idegen f.sz dugja,s a kéjes hangját,nyögéseit hallani,miközben élvezte a szájával a farkamat,de a legszebb az élvező arca,amit mindig is szerettem nézni,mi megmertük élni,bár egy kis bátorság nem ártott,
ez a mi kis storynk,de nem az utolsó
2013. 06. 18. kedd 13:36  #9043
Törölt felhasználó (880743)
szia
kifejezetten örülök,h válaszoltál,azt hittem,h negatívan lehúzol minket,s elítéled ezt a fajta szexuális szokást,vágyat
ne hidd kérlek,nem ment ez olyan gyorsan,bár akkor már benne volt a levegőben,télen szorgalmasan ostromoltam....de csak sunyiban,h a mamád meg ne tudja......)...mondtam neki
következő lépcsőfok----megyünk nudizni Délegyre augusztusban,esti nudi buli,tavaly tetszettek nekünk a programok is........bátrabbak leszünk,mint tavaly voltunk...netán megint egy vagy több GG-és......merész álom
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 18. kedd 12:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 06. 18. kedd 12:26
Mázlista vagy, mert neked alig két hónap alatt összejött, ami másoknak évek alatt sem...
Így is kell. Elhatározás-kiválasztás-megvalósítás.
Mi a következő lépcsőfok?
2013. 06. 18. kedd 12:26  #9042
Törölt felhasználó (857830)
Mázlista vagy, mert neked alig két hónap alatt összejött, ami másoknak évek alatt sem...
Így is kell. Elhatározás-kiválasztás-megvalósítás.
Mi a következő lépcsőfok?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 18. kedd 10:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (880743)
2013. 06. 18. kedd 10:34
én is szívesen megosztanám a mi "titkunkat",leírnám az első hármasozásunkat,ahogy partiztuk a páromat,hiszen mindenki valamiért a fórum címe miatt van itt bár még csak barátnői státuszban van,de minket is foglalkoztatott,ill izgatót,sokszor hoztuk fel beszélgetések alkalmával,és a bizalom is egyre erősebb lett,s a kapcsolatunk is stabil volt,ami be is bizonyosodott,elkezdtünk itt ff beszállott keresni,s megismerkedtünk itt a gg-én egy hellyel rendelkező diszkrét pasit,aki benne volt a cuckold témában,tapasztalt--mivel kisvárosban élünk,s a diszkréció miatt mi utaztunk-nehogy véletlen az anyós megtudja-az első tízpercet letudva,ami a tapasztalatlanságunk,s egy kis zavartság után egészen jól sikerült,,bejött mind a kettőnknek,megdugták a páromat,vizuálisan is szép volt és izgató ahogy h
árom év után egy idegen f.sz dugja,s a kéjes hangját,nyögéseit hallani,miközben élvezte a szájával a farkamat,de a legszebb az élvező arca,amit mindig is szerettem nézni,mi megmertük élni,bár egy kis bátorság nem ártott,
ez a mi kis storynk,de nem az utolsó
2013. 06. 18. kedd 11:18  #9041
Törölt felhasználó (855225)
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 18. kedd 10:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (880743)
2013. 06. 18. kedd 10:54
a történet jogdíjait fenn tartom
2013. 06. 18. kedd 10:54  #9040
Törölt felhasználó (880743)
a történet jogdíjait fenn tartom
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 18. kedd 10:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (880743)
2013. 06. 18. kedd 10:34
én is szívesen megosztanám a mi "titkunkat",leírnám az első hármasozásunkat,ahogy partiztuk a páromat,hiszen mindenki valamiért a fórum címe miatt van itt bár még csak barátnői státuszban van,de minket is foglalkoztatott,ill izgatót,sokszor hoztuk fel beszélgetések alkalmával,és a bizalom is egyre erősebb lett,s a kapcsolatunk is stabil volt,ami be is bizonyosodott,elkezdtünk itt ff beszállott keresni,s megismerkedtünk itt a gg-én egy hellyel rendelkező diszkrét pasit,aki benne volt a cuckold témában,tapasztalt--mivel kisvárosban élünk,s a diszkréció miatt mi utaztunk-nehogy véletlen az anyós megtudja-az első tízpercet letudva,ami a tapasztalatlanságunk,s egy kis zavartság után egészen jól sikerült,,bejött mind a kettőnknek,megdugták a páromat,vizuálisan is szép volt és izgató ahogy h
árom év után egy idegen f.sz dugja,s a kéjes hangját,nyögéseit hallani,miközben élvezte a szájával a farkamat,de a legszebb az élvező arca,amit mindig is szerettem nézni,mi megmertük élni,bár egy kis bátorság nem ártott,
ez a mi kis storynk,de nem az utolsó
2013. 06. 18. kedd 10:34  #9039
Törölt felhasználó (880743)
én is szívesen megosztanám a mi "titkunkat",leírnám az első hármasozásunkat,ahogy partiztuk a páromat,hiszen mindenki valamiért a fórum címe miatt van itt bár még csak barátnői státuszban van,de minket is foglalkoztatott,ill izgatót,sokszor hoztuk fel beszélgetések alkalmával,és a bizalom is egyre erősebb lett,s a kapcsolatunk is stabil volt,ami be is bizonyosodott,elkezdtünk itt ff beszállott keresni,s megismerkedtünk itt a gg-én egy hellyel rendelkező diszkrét pasit,aki benne volt a cuckold témában,tapasztalt--mivel kisvárosban élünk,s a diszkréció miatt mi utaztunk-nehogy véletlen az anyós megtudja-az első tízpercet letudva,ami a tapasztalatlanságunk,s egy kis zavartság után egészen jól sikerült,,bejött mind a kettőnknek,megdugták a páromat,vizuálisan is szép volt és izgató ahogy h
árom év után egy idegen f.sz dugja,s a kéjes hangját,nyögéseit hallani,miközben élvezte a szájával a farkamat,de a legszebb az élvező arca,amit mindig is szerettem nézni,mi megmertük élni,bár egy kis bátorság nem ártott,
ez a mi kis storynk,de nem az utolsó
2013. 06. 18. kedd 06:04  #9038
Törölt felhasználó (857830)
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 17. hétfő 20:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (388655)
2013. 06. 17. hétfő 20:57
Végre valaki értelmes, témához kapcsolódó dolgot osztott meg velünk, és a sok "értelmes, agyoniskolázott" szofisztikai, és helyesírási hibákat taglal, meg mennyire valós, stb.
Jó történet, életszerű, és ha nem is történt meg, jó volt elolvasni az összes helyesírási hibáival együtt.
2013. 06. 17. hétfő 20:57  #9037
Törölt felhasználó (388655)
Végre valaki értelmes, témához kapcsolódó dolgot osztott meg velünk, és a sok "értelmes, agyoniskolázott" szofisztikai, és helyesírási hibákat taglal, meg mennyire valós, stb.
Jó történet, életszerű, és ha nem is történt meg, jó volt elolvasni az összes helyesírási hibáival együtt.
2013. 06. 17. hétfő 18:35  #9036
matinus matinus
eljen
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 06. 17. hétfő 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna ravenna VIP Admin
2013. 06. 17. hétfő 13:22
Elég gyorsan be lehet fejezni egymás provokálását, minősítését...
Tény hogy vannak itt kamus történetek, más meg ha meg is élt valamit, akkor azt kiszínezi. Ez ugye benne van a pakliban.
De az nem visz előre senkit, hogy kivesézitek a másik erényeit és hibáit.

Vissza lehet térni az eredeti mederbe!
2013. 06. 17. hétfő 13:22  #9035
ravenna ravenna VIP Admin
Elég gyorsan be lehet fejezni egymás provokálását, minősítését...
Tény hogy vannak itt kamus történetek, más meg ha meg is élt valamit, akkor azt kiszínezi. Ez ugye benne van a pakliban.
De az nem visz előre senkit, hogy kivesézitek a másik erényeit és hibáit.

Vissza lehet térni az eredeti mederbe!
2013. 06. 16. vasárnap 12:58  #9034
Törölt felhasználó (886233)
igazad van! Lehet kamu, lehet nem! Lehet részben igaz vagy még részben sem, de ez a fórum/blog azért jött létre hogy történeteket írjanak, vagy segítsenek másoknak tapasztalataik megosztásával, és itt végig lehet nézni az egész oldalt hogy csak egymás fikázása megy!
(Ez egy válasz monilaci üzenetére (2013. 06. 16. vasárnap 12:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 16. vasárnap 12:53
ezért nem irnak sokan történeteket mert mindig beleköt valaki
2013. 06. 16. vasárnap 12:53  #9033
monilaci monilaci
ezért nem irnak sokan történeteket mert mindig beleköt valaki
/ 974