Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2013. 06. 18. kedd 12:26  #9042
Törölt felhasználó (857830)
Mázlista vagy, mert neked alig két hónap alatt összejött, ami másoknak évek alatt sem...
Így is kell. Elhatározás-kiválasztás-megvalósítás.
Mi a következő lépcsőfok?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 18. kedd 10:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (880743)
2013. 06. 18. kedd 10:34
én is szívesen megosztanám a mi "titkunkat",leírnám az első hármasozásunkat,ahogy partiztuk a páromat,hiszen mindenki valamiért a fórum címe miatt van itt bár még csak barátnői státuszban van,de minket is foglalkoztatott,ill izgatót,sokszor hoztuk fel beszélgetések alkalmával,és a bizalom is egyre erősebb lett,s a kapcsolatunk is stabil volt,ami be is bizonyosodott,elkezdtünk itt ff beszállott keresni,s megismerkedtünk itt a gg-én egy hellyel rendelkező diszkrét pasit,aki benne volt a cuckold témában,tapasztalt--mivel kisvárosban élünk,s a diszkréció miatt mi utaztunk-nehogy véletlen az anyós megtudja-az első tízpercet letudva,ami a tapasztalatlanságunk,s egy kis zavartság után egészen jól sikerült,,bejött mind a kettőnknek,megdugták a páromat,vizuálisan is szép volt és izgató ahogy h
árom év után egy idegen f.sz dugja,s a kéjes hangját,nyögéseit hallani,miközben élvezte a szájával a farkamat,de a legszebb az élvező arca,amit mindig is szerettem nézni,mi megmertük élni,bár egy kis bátorság nem ártott,
ez a mi kis storynk,de nem az utolsó
2013. 06. 18. kedd 11:18  #9041
Törölt felhasználó (855225)
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 18. kedd 10:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (880743)
2013. 06. 18. kedd 10:54
a történet jogdíjait fenn tartom
2013. 06. 18. kedd 10:54  #9040
Törölt felhasználó (880743)
a történet jogdíjait fenn tartom
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 18. kedd 10:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (880743)
2013. 06. 18. kedd 10:34
én is szívesen megosztanám a mi "titkunkat",leírnám az első hármasozásunkat,ahogy partiztuk a páromat,hiszen mindenki valamiért a fórum címe miatt van itt bár még csak barátnői státuszban van,de minket is foglalkoztatott,ill izgatót,sokszor hoztuk fel beszélgetések alkalmával,és a bizalom is egyre erősebb lett,s a kapcsolatunk is stabil volt,ami be is bizonyosodott,elkezdtünk itt ff beszállott keresni,s megismerkedtünk itt a gg-én egy hellyel rendelkező diszkrét pasit,aki benne volt a cuckold témában,tapasztalt--mivel kisvárosban élünk,s a diszkréció miatt mi utaztunk-nehogy véletlen az anyós megtudja-az első tízpercet letudva,ami a tapasztalatlanságunk,s egy kis zavartság után egészen jól sikerült,,bejött mind a kettőnknek,megdugták a páromat,vizuálisan is szép volt és izgató ahogy h
árom év után egy idegen f.sz dugja,s a kéjes hangját,nyögéseit hallani,miközben élvezte a szájával a farkamat,de a legszebb az élvező arca,amit mindig is szerettem nézni,mi megmertük élni,bár egy kis bátorság nem ártott,
ez a mi kis storynk,de nem az utolsó
2013. 06. 18. kedd 10:34  #9039
Törölt felhasználó (880743)
én is szívesen megosztanám a mi "titkunkat",leírnám az első hármasozásunkat,ahogy partiztuk a páromat,hiszen mindenki valamiért a fórum címe miatt van itt bár még csak barátnői státuszban van,de minket is foglalkoztatott,ill izgatót,sokszor hoztuk fel beszélgetések alkalmával,és a bizalom is egyre erősebb lett,s a kapcsolatunk is stabil volt,ami be is bizonyosodott,elkezdtünk itt ff beszállott keresni,s megismerkedtünk itt a gg-én egy hellyel rendelkező diszkrét pasit,aki benne volt a cuckold témában,tapasztalt--mivel kisvárosban élünk,s a diszkréció miatt mi utaztunk-nehogy véletlen az anyós megtudja-az első tízpercet letudva,ami a tapasztalatlanságunk,s egy kis zavartság után egészen jól sikerült,,bejött mind a kettőnknek,megdugták a páromat,vizuálisan is szép volt és izgató ahogy h
árom év után egy idegen f.sz dugja,s a kéjes hangját,nyögéseit hallani,miközben élvezte a szájával a farkamat,de a legszebb az élvező arca,amit mindig is szerettem nézni,mi megmertük élni,bár egy kis bátorság nem ártott,
ez a mi kis storynk,de nem az utolsó
2013. 06. 18. kedd 06:04  #9038
Törölt felhasználó (857830)
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 17. hétfő 20:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (388655)
2013. 06. 17. hétfő 20:57
Végre valaki értelmes, témához kapcsolódó dolgot osztott meg velünk, és a sok "értelmes, agyoniskolázott" szofisztikai, és helyesírási hibákat taglal, meg mennyire valós, stb.
Jó történet, életszerű, és ha nem is történt meg, jó volt elolvasni az összes helyesírási hibáival együtt.
2013. 06. 17. hétfő 20:57  #9037
Törölt felhasználó (388655)
Végre valaki értelmes, témához kapcsolódó dolgot osztott meg velünk, és a sok "értelmes, agyoniskolázott" szofisztikai, és helyesírási hibákat taglal, meg mennyire valós, stb.
Jó történet, életszerű, és ha nem is történt meg, jó volt elolvasni az összes helyesírási hibáival együtt.
2013. 06. 17. hétfő 18:35  #9036
matinus matinus
eljen
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 06. 17. hétfő 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna ravenna VIP Admin
2013. 06. 17. hétfő 13:22
Elég gyorsan be lehet fejezni egymás provokálását, minősítését...
Tény hogy vannak itt kamus történetek, más meg ha meg is élt valamit, akkor azt kiszínezi. Ez ugye benne van a pakliban.
De az nem visz előre senkit, hogy kivesézitek a másik erényeit és hibáit.

Vissza lehet térni az eredeti mederbe!
2013. 06. 17. hétfő 13:22  #9035
ravenna ravenna VIP Admin
Elég gyorsan be lehet fejezni egymás provokálását, minősítését...
Tény hogy vannak itt kamus történetek, más meg ha meg is élt valamit, akkor azt kiszínezi. Ez ugye benne van a pakliban.
De az nem visz előre senkit, hogy kivesézitek a másik erényeit és hibáit.

Vissza lehet térni az eredeti mederbe!
2013. 06. 16. vasárnap 12:58  #9034
Törölt felhasználó (886233)
igazad van! Lehet kamu, lehet nem! Lehet részben igaz vagy még részben sem, de ez a fórum/blog azért jött létre hogy történeteket írjanak, vagy segítsenek másoknak tapasztalataik megosztásával, és itt végig lehet nézni az egész oldalt hogy csak egymás fikázása megy!
(Ez egy válasz monilaci üzenetére (2013. 06. 16. vasárnap 12:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 16. vasárnap 12:53
ezért nem irnak sokan történeteket mert mindig beleköt valaki
2013. 06. 16. vasárnap 12:53  #9033
monilaci monilaci
ezért nem irnak sokan történeteket mert mindig beleköt valaki
2013. 06. 16. vasárnap 09:32  #9032
Törölt felhasználó (857830)
Tegyük fel, hogy igaz a történet, részben, vagy teljesen.

Nyilvánvalóan fantázia szülte, így tulajdonképpen bármi belefér, amit a megálmodója izgatónak vél. Huszonéves, talán szűz, de legalábbis nagyon kevés valódi tapasztalattal, ponón edződött, érezhetően kiéhezett emberke írása. A minden mindegy csak történjen valami tipikus példája. A szokásos sablonokkal. A másik fél óóóóriási szerszáma, a nagyon tocsogós punci, a pikk-pakk hármasozó barátnő és minden fétisek fétise: kinyalni egy nőből a másik férfi ejakulátumát.... sniffles
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 15. szombat 12:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2013. 06. 15. szombat 12:16
Tegyük fel, hogy igaz a történet, részben, vagy teljesen. Ez a "haveromnak segítek kiverni", mikor ott van egy vagy két csaj, hát ez nem nyerő. Annyira nem nyerő, én pl akkor se verném ki, sőt hozzá se nyúlnék a haverom, vagy a páromhoz jövő srác farkához, ha "cserébe" hozná nekem a huszonéves cicaba barátnőjét.
Ez az esti meztelen fürdőzés oké, szerintem mindenki bírja az ilyen dolgokat. De ha van csaj a csapatban, akkor viszon vele, csakis vele kell "foglalatoskodni", nem egymás farkával.
De szép is lett volna bármikor, ha megtörtént volna olyan, hogy míg a párom kimegy a szobából bármiért, addig a barátunk azt mondta volna hogy verjem már neki egy kicsit, addig is. Na ne.
De mivel nem vagyunk egyformák, hát legyen, de ne nálunk. Nem vagyok homofób, de ezt kihagynám.
2013. 06. 16. vasárnap 08:12  #9031
Törölt felhasználó (862441)
Egy történet vagy igaz,vagy nem. Ki tudja?Sosem tudjuk meg.
A tartalma valakinek izgató,valakinek nem.......
Formailag lehet tökéletes,vagy kereshetünk benne hibát. Fontos ez?
Miért vagyunk itt?Mert izgat a téma? Vagy szekáljuk egymást?
Kár lenne érte.......
2013. 06. 15. szombat 12:16  #9030
Törölt felhasználó (104575)
Tegyük fel, hogy igaz a történet, részben, vagy teljesen. Ez a "haveromnak segítek kiverni", mikor ott van egy vagy két csaj, hát ez nem nyerő. Annyira nem nyerő, én pl akkor se verném ki, sőt hozzá se nyúlnék a haverom, vagy a páromhoz jövő srác farkához, ha "cserébe" hozná nekem a huszonéves cicaba barátnőjét.
Ez az esti meztelen fürdőzés oké, szerintem mindenki bírja az ilyen dolgokat. De ha van csaj a csapatban, akkor viszon vele, csakis vele kell "foglalatoskodni", nem egymás farkával.
De szép is lett volna bármikor, ha megtörtént volna olyan, hogy míg a párom kimegy a szobából bármiért, addig a barátunk azt mondta volna hogy verjem már neki egy kicsit, addig is. Na ne.
De mivel nem vagyunk egyformák, hát legyen, de ne nálunk. Nem vagyok homofób, de ezt kihagynám.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 14. péntek 17:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (847386)
2013. 06. 14. péntek 17:10
azután az izgalomtól még mereven ált ő is és énis és szendvicsbe dugtuk páromat amit élvezett ketten egy lyukba menyei érzés főleg mikor eldurran azegyik és jó lucskos és nyomod továb.... mind a ketten beleélveztünk amit én nyaltam ki belőle úgy hogy lefeküdtem ő pedig rám guggolt... reggel mikor felkeltünk még mindíg hatalmas izgalom volt bennünk barátnőm el is kezdett engem szopni utánna egy hatalmasat szeretkeztünk a nyogések hallatán bejött a szobánkba haverom is és nem szált be hanem leült velünk szembe és kiverte magának énis hatalmasat élveztem barátnőm is haverom is és megbeszéltük hogy egy szótse senkinek és hamarosan meg kellene ismételni smile
2013. 06. 15. szombat 00:03  #9029
Törölt felhasználó (878230)
Ennek a történetnek olyan szaga van,hogy te ezt szeretted volna átélni ,de nem jött össze. Ellenben várod most,hogy valaki jelentkezzen,hogy de jó lenne ha....... szomoru1
2013. 06. 14. péntek 23:49  #9028
Törölt felhasználó (856829)
szaar volt a történet
2013. 06. 14. péntek 21:52  #9027
Johnny73 Johnny73
Nem tudom mire jó ez, hogy ekkorát kamuzol! Egyébként nemhogy izgató lenne, de az egész történet gusztustalan! levele
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 14. péntek 17:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (847386)
2013. 06. 14. péntek 17:10
azután az izgalomtól még mereven ált ő is és énis és szendvicsbe dugtuk páromat amit élvezett ketten egy lyukba menyei érzés főleg mikor eldurran azegyik és jó lucskos és nyomod továb.... mind a ketten beleélveztünk amit én nyaltam ki belőle úgy hogy lefeküdtem ő pedig rám guggolt... reggel mikor felkeltünk még mindíg hatalmas izgalom volt bennünk barátnőm el is kezdett engem szopni utánna egy hatalmasat szeretkeztünk a nyogések hallatán bejött a szobánkba haverom is és nem szált be hanem leült velünk szembe és kiverte magának énis hatalmasat élveztem barátnőm is haverom is és megbeszéltük hogy egy szótse senkinek és hamarosan meg kellene ismételni smile
2013. 06. 14. péntek 18:11  #9026
ravenna ravenna VIP Admin
off...

Mindenféle gonoszkodás nélkül! Ha egy történetet nem tagolsz, nincsenek benne írásjelek és mondatok, akkor pont olyan, mintha egy levegővel mondanád végig.
Egyszerűen hiába lenne érdekes, eleveszíti a tartalmát!
2013. 06. 14. péntek 17:10  #9025
Törölt felhasználó (847386)
azután az izgalomtól még mereven ált ő is és énis és szendvicsbe dugtuk páromat amit élvezett ketten egy lyukba menyei érzés főleg mikor eldurran azegyik és jó lucskos és nyomod továb.... mind a ketten beleélveztünk amit én nyaltam ki belőle úgy hogy lefeküdtem ő pedig rám guggolt... reggel mikor felkeltünk még mindíg hatalmas izgalom volt bennünk barátnőm el is kezdett engem szopni utánna egy hatalmasat szeretkeztünk a nyogések hallatán bejött a szobánkba haverom is és nem szált be hanem leült velünk szembe és kiverte magának énis hatalmasat élveztem barátnőm is haverom is és megbeszéltük hogy egy szótse senkinek és hamarosan meg kellene ismételni smile
2013. 06. 14. péntek 17:05  #9024
Törölt felhasználó (847386)
folyt... én elmeséltem neki hogy néha a saját számba élvezek gyertya álásba erre ő is kíváncsi lett és felment gyertyába és megkért hogy csináljam neki én meg kivertem neki és egyenesen arcon lőtte magát roppant izgalmas volt látni aztán még egyet ugrottunk és bementünk mire barátnőm elpakolt a főzésböl maradt dolgokat megbeszéltük hogy nem vagyunk álmosak nézzünk filmet a laptopon oké rendben ő addig elmegyünk megzuhanyzunk haverom ment be elsőnek gyorsan meg is zuhanyzott utánna én mentem én is gyors voltam aztán barátnőm következett bement a zuhanyzóba és mondta haverom hogy míg zuhanyoztam beszélgettek és nem biztos de ő úgy vette ki a szavaibol hogy talán lehet benne lenne ennek hallatán hirtelen meg merevedett aminek meg kelett meg beszéltük hogy filmezünk és én elkezdem közbe piszkálni izgatni csókolni és mind ezt ő előtte és utánna beszál ő is.. az igazat megvalva énkicsit kételkedtem benne mert barátnőmmel sokszor bezséltünk már erröl és eddig mindg túl határozottan el utasított bár most talán az ital a meztelen fürdés hátha segítenek a gátlásain kijünk a zuhanyzóbol be a nappaliba tök meztelenül haveromnak hatalmasra tágolt a szeme még a szája is tátva maradt őszintén erre még énsem számítottam kérdezem is tőle hoyg hát te nem hogyhoyg meztelenül vagy? mondta hogy már úggyis mindegy lent a parton láttuk egymást felvett egy kis szexi bugyit előttünk meg egy póló és beült közénk a kanapéra el indítottuk a filmet és közben ahoyg igértem barátomnak elkezdtem izgatin a párom átöleltem csókolgattam a nyakát mire ő halkan nyögdécseltfogdostam a mellét csókolgattam és lenyultama bugyijához ami szabályosan mintha vizes lett volna halkana fülébe súgtam hogy milenne ha "Dávidot" is bevennénk és mondta hogy benne lenne és az egyik kezét átrakta a combjára amiből haverom vette is a lapot és elkezdte ő is símogatni csókolgatni... elővette a szerszámát és barátnőm egyböl kézbe vette én is elővettem és elkezdett orálisan kielégíteni majd haveromat is felváltva közbe levettük róla a nedves bugyit és haverom finoman ujjazni kezdte amire hatalmas nyögések voltak a reakciók és az én farkamat sokkal intenzívebben érzékiben kezdte el szopni mikor odanéztem hogy lent az ágyékánál mi folyik láttam hogy barátom vadul nyalakodik erre a látványra majdnem elmentem aztán kicsit leültem velük szembe a fotelra és néztem őket borzasztóan izgató látvány volt látni hogy a legjobb barátom beakaszt a szerelmemnem és vadul löki a hatalmas farkát ... a kedvesem akorát élvezett hogy ilyet még nem is halottam tőle aztán vissza száltam és elkezdtem nyalni haverom pedig szopatta anyira izgató volt nyalni a kicsit fasz ízű szét kúrt punciját és közbe látni hogy egy hatalmas faszt nyel nem sokkal később barátom hatalmasat durrant a szájába aztán a párom felpattant és lesmárolt hogy érezzem milyen dologgal vann tele a szája erre rettenetesen felizgultam hogy egy másik srác gecijét nyalom ki a csajom szájábol.. aztán én is elélveztem a melleire amit pedig a barátommal ...folyt...
2013. 06. 14. péntek 16:42  #9023
Törölt felhasználó (847386)
nem rég történt hogy barátnőmmel és három legjobb barátommal és persze az ő barátnőikkel kimentünk hétvégére a horgász házunkba iszogatni pecázni fürdeni stb ez egyik srác és barátnője sajnos még délután lelépett családi rendezvényre hivatkozva de mi nem adtuk fel buliztunk tovább én két barátom barátnőm és az egyik srác barátnője. lent voltunk a stégen pecáztunk a lányok napoztak néha néha bele is ugrottunk a vízbe és közbe félszemmel megfigyeltem hogy a legjobb barátom néha néha elég feltünően végignézi a páromat de különösebben nem foglalkoztatott a dolog. este főztünk, aztán sötétbe leindultunk fürdeni mire a másik haverom barátnője kicsit rosszul lett vagy csak a hisztit vágta be nem tudom és haza kellett menniük szóval már csak hárman maradtunk fürödtünk ugráltunk iszogattunk és barátom benyögte hogy emlékszek mikor régen még gyerek korunkba mindig meztelenül ugráltunk most is megtehetnénk én persze egyből belementem barátnőm kicsit óckodott de mivel amúgy is sötét volt épp csak a hold és a csillagok világítottak és az éjszakai kapásjelző így lekerült róla is a fürdőruha. szerencsére pont volt annyi fény hogy a mellei a formás feneke és a fazonra borotvált kis puncija látszódott én éreztem hogy odalent meg mozdult valami fél merevségben álltam bejött ő is a vízbe kettőnk közé beszélgettünk nevetgéltünk aztán valahogy feljött szóba a szex hogy mi hogy szoktuk mik a vágyaink stb mivel nekem régi vágyam hogy egyszer valakivel megosszam szerelmemet így haveromnak fel is csillant a szeme és mikor ki szált hogy ugráljunk a stégről láttam hogy elég mereven ált neki és kicsit le is döbbentem hogy hát most nem vagánykodni akarok nekem sinc kis méretem 18-19 cm de az övé valamivel hosszabb volt és vastagabb is... én kiültem a stégre és figeltem ahogy ők úszkálnak közbe nevetgéltünk mire barátnőm elfáradt és elindult be zuhanyozni nekünk maradt még borunk nem is sok kedvünk voltmég bemenni így maradtunk meztelenül ültünk a stég szélén én és haverom cigiztünk közbe beszéltünk barátnőmröl meg hogy menyire jócsaj hog meglivánta stb nekem szinte már lüktetett a farkam az izgalomtol és mikor oda oda pillantottam neki is elég kemény volt és beszélgetés közbe néha rántott is rajta néha markolászta feljött szóba hogy ő kipróbálná hármasban de nem csak úgy hogy a csajjal hanem minimális biszex dolgokra is kiváncsi énis bevallottam neki hogy enyhe bi hajlamokkal rendelkezem aztán mondta hogy neki már beton kemény és hogy nem bírja tovább és hogy verjük ki hát mivel én is rettentően izgatott voltam és barátnőm sem volt a közelben belementem elkeztük saját magunkét "piszkálgatni" aztán rá tértem hogy nézzük meg meikőnké keményebb és megfogtuk egymásét na hát az ővé... áhh tényleg olyan volt mint a beton nagy vastag és rohadt kemény iriígység töltött el aztán cseréltünk és egymásét keztük el bűvölni aztán egy hatalmasat spricceltem a srác kezére amit kiváncsiságbol meg is kóstolt mire kiváncsi lett a sajátjának izére hogy vajon hasonló e folyt...
/ 975