Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2013. 05. 19. vasárnap 03:05  #8962
jópasas jópasas
Ha komolyak ***********

/moderálva: attól nem lesz nagyobb az esélyed, hogy itt a fórumban promotálod magad. Ezt privátban, ez nem társkereső! Ravenna/
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 18. szombat 12:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (876536) VIP
2013. 05. 18. szombat 12:16
Ezt mi is szeretnénk, de egyszerűen nem tudjuk összehozni...
2013. 05. 18. szombat 12:16  #8961
Törölt felhasználó (876536) VIP
Ezt mi is szeretnénk, de egyszerűen nem tudjuk összehozni...
(Ez egy válasz vklau üzenetére (2013. 05. 16. csütörtök 16:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 16. csütörtök 16:38
Múlthét szombaton 3 pasival voltam,ebből 1 volt a férjem!Szerintetek mennyire imádja ezt a látványt?Azóta is ez a téma sex közben,hogy"emlékszel ahogy xy épp a puncidat dugta,Te pedig a másik két farkat kényeztetted felválltva...?"Fenomenális az érzés is,és az emlék is!:P
2013. 05. 17. péntek 15:09  #8960
Törölt felhasználó (125544)
Sziasztok.
Én szívesen beszélgetnék veletek erről a témáról diszkréten, privátba!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 15. szerda 05:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (862441)
2013. 05. 15. szerda 05:32
Szívesen beszélgetünk,ezekről a tapasztalatokról,vágyakról levélben smile Ha valakit izgat és szívesebben beszélgetne egy diszkrétebb helyen smile
2013. 05. 17. péntek 09:02  #8959
vklau vklau
Nem az első alkalom volt,de eddig csak két pasival próbáltam.De szerencsére a három pasis sem haladta meg a képességeimet!:PSzerintem lesz folytatása a dolognak! smile
2013. 05. 16. csütörtök 18:58  #8958
karpat57 karpat57
Szerintem nagy élmény volt részére is, ezért is emlegeti, meg azért, hogy ismételjétek meg!
(Ez egy válasz vklau üzenetére (2013. 05. 16. csütörtök 16:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 16. csütörtök 16:38
Múlthét szombaton 3 pasival voltam,ebből 1 volt a férjem!Szerintetek mennyire imádja ezt a látványt?Azóta is ez a téma sex közben,hogy"emlékszel ahogy xy épp a puncidat dugta,Te pedig a másik két farkat kényeztetted felválltva...?"Fenomenális az érzés is,és az emlék is!:P
2013. 05. 16. csütörtök 16:38  #8957
vklau vklau
Múlthét szombaton 3 pasival voltam,ebből 1 volt a férjem!Szerintetek mennyire imádja ezt a látványt?Azóta is ez a téma sex közben,hogy"emlékszel ahogy xy épp a puncidat dugta,Te pedig a másik két farkat kényeztetted felválltva...?"Fenomenális az érzés is,és az emlék is!:P
2013. 05. 15. szerda 23:33  #8956
lackoo91 lackoo91
én is csatlakoznék az előttem szólóhoz, örömmel beszélgetnék Veletek smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 15. szerda 05:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (862441)
2013. 05. 15. szerda 05:32
Szívesen beszélgetünk,ezekről a tapasztalatokról,vágyakról levélben smile Ha valakit izgat és szívesebben beszélgetne egy diszkrétebb helyen smile
2013. 05. 15. szerda 08:21  #8955
Törölt felhasználó (873260)
sziasztok. mi szívesenen beszélgetnénk róla, mert kezdők vagyunk!pussz
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 15. szerda 05:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (862441)
2013. 05. 15. szerda 05:32
Szívesen beszélgetünk,ezekről a tapasztalatokról,vágyakról levélben smile Ha valakit izgat és szívesebben beszélgetne egy diszkrétebb helyen smile
2013. 05. 15. szerda 05:32  #8954
Törölt felhasználó (862441)
Szívesen beszélgetünk,ezekről a tapasztalatokról,vágyakról levélben smile Ha valakit izgat és szívesebben beszélgetne egy diszkrétebb helyen smile
2013. 05. 13. hétfő 18:47  #8953
szilvilajos szilvilajos
Hát nem is tudom hogy most mit higgyünk? Bocsi,de az adatlapotok homlok egyenest másról szol... ,,Külföldön laktok és jelen pillanatba nem kerestek senkit,, Hát akkor mi az igazság? wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 12. vasárnap 16:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (845522) VIP
2013. 05. 12. vasárnap 16:17
Az oldalon egyfolytában pasit keresünk harmadiknak.Tegnap egy csinos barátnőnkhöz voltunk meghívva a szüli napjára.Ö itt lakik a környékünkön.Nagy lendöbbenésünkre egy-az egybe rá kérdezett,hogy nincs-e kedvünk hármasba ágyba bújni.Féltem a kérdéstől mer a barátnőm igen féltékeny rám és mikor itt el kezdtünk keresgélni ő kijelentette,hogy nö és pár szóba sem jöhet.Kimondottan csak pasi jöhet szóba aki mindkettőnket kényeztet. A vártak ellenére barátnőm rögtön rá vágta,hogy ö benne van. Hát mit mondjak életem egyik legszebb estéjét töltöttem két növel az este.Fantasztikus volt nézni ahogy egymást kényeztetik és halgatni azokat a hangokat amiket ki adtak magukból.Sajnos én nem voltam topon .Lehet,hogy az elfogyasztott alkohol tette ezt velem.Ők megbeszélték ,hogy ennek lesz folytatása . Jövő héten szombaton várjuk közös barátnőnket.Bár még mindig keresünk pasit aki velem együtt kényezteti barátnőm sőt már a közös barátnénkat is. Fótókat készítettem remélem moderálás után fel fognak kerülni az oldalra.
2013. 05. 13. hétfő 13:32  #8952
KalaPál KalaPál
Olvastam valahol, hogy a férfiak 20 % vágyik arra, hogy a párját más is kényeztesse. Ehhez képest ehhez a fórumhoz van magasan a legtöbb hozzászólás.
Lehet, hogy nem is olyan egyedi, beteges és "felháborító" dolog, mint amilyenre először gondoltam e fajta vágyam?!?! smile wink
Kezdek teljesen biztos lenni magamban.. smile
2013. 05. 13. hétfő 09:39  #8951
Törölt felhasználó (125544)
Sziasztok.
Szerintem teljesen igazatok van!!!
Esetleg ******************

/moderálva: Ok: Nem társkereső! Ravenna /
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 12. vasárnap 15:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (862441)
2013. 05. 12. vasárnap 15:36
Sziasztok!
Úgy gondolom,ha a párokban rendben van az érzelmi háttér,és tisztázzák,hogy ez csak nemiség,szex,ami arról szól,hogy olyan élményekhez juttasák a párjukat,amit sokan nem mernek meglépni de vágynak rá,akkor nem lesz gond.Illetve,ha nem lesz férfiúi versengés,hogy a "titánnak",mekkora,meddig bírja,vele biztos jobb.....szintén segíti,hogy felejthetetlen legyen a kaland smile Új látvány,hang,illat........Látod amit eddig nem,mert te csináltad,ahogy a pinájában jár egy idegen farok,élvezi a szájával.Szóval bátorság,mert ehhez az is kell,nem is kevés.Uttörő munka,a párkapcsolatban,mert itt már bizalom van,és nincs helye a birtoklásnak, feloldja a féltékenységet.Hátha ez a pár gondolat segít smile Hajrá,sok sikert smile !!
2013. 05. 12. vasárnap 16:17  #8950
Törölt felhasználó (845522) VIP
Az oldalon egyfolytában pasit keresünk harmadiknak.Tegnap egy csinos barátnőnkhöz voltunk meghívva a szüli napjára.Ö itt lakik a környékünkön.Nagy lendöbbenésünkre egy-az egybe rá kérdezett,hogy nincs-e kedvünk hármasba ágyba bújni.Féltem a kérdéstől mer a barátnőm igen féltékeny rám és mikor itt el kezdtünk keresgélni ő kijelentette,hogy nö és pár szóba sem jöhet.Kimondottan csak pasi jöhet szóba aki mindkettőnket kényeztet. A vártak ellenére barátnőm rögtön rá vágta,hogy ö benne van. Hát mit mondjak életem egyik legszebb estéjét töltöttem két növel az este.Fantasztikus volt nézni ahogy egymást kényeztetik és halgatni azokat a hangokat amiket ki adtak magukból.Sajnos én nem voltam topon .Lehet,hogy az elfogyasztott alkohol tette ezt velem.Ők megbeszélték ,hogy ennek lesz folytatása . Jövő héten szombaton várjuk közös barátnőnket.Bár még mindig keresünk pasit aki velem együtt kényezteti barátnőm sőt már a közös barátnénkat is. Fótókat készítettem remélem moderálás után fel fognak kerülni az oldalra.
2013. 05. 12. vasárnap 15:36  #8949
Törölt felhasználó (862441)
Sziasztok!
Úgy gondolom,ha a párokban rendben van az érzelmi háttér,és tisztázzák,hogy ez csak nemiség,szex,ami arról szól,hogy olyan élményekhez juttasák a párjukat,amit sokan nem mernek meglépni de vágynak rá,akkor nem lesz gond.Illetve,ha nem lesz férfiúi versengés,hogy a "titánnak",mekkora,meddig bírja,vele biztos jobb.....szintén segíti,hogy felejthetetlen legyen a kaland smile Új látvány,hang,illat........Látod amit eddig nem,mert te csináltad,ahogy a pinájában jár egy idegen farok,élvezi a szájával.Szóval bátorság,mert ehhez az is kell,nem is kevés.Uttörő munka,a párkapcsolatban,mert itt már bizalom van,és nincs helye a birtoklásnak, feloldja a féltékenységet.Hátha ez a pár gondolat segít smile Hajrá,sok sikert smile !!
2013. 05. 12. vasárnap 13:10  #8948
KalaPál KalaPál
Szia,
hasonló cipőben járunk, én is izgulok, mi lesz a vége, nekünk a partner is meg van már, most már csak lehetőségre várunk.
De ha nem izgulnánk, akkor nem lenne érdekes. smile Szerintem fontos, hogy mindent át kell beszélni a pároddal. Én le is írtam, hogy hogyan képzelem el az egészet és kértem, hogy ő is írja le. Így mindenki tisztában lesz a másik vágyaival, és nem éri meglepetés akció közben.
Persze azt mondják az első lépés a nehéz, utána már természetesebben viselkedik az ember.
A félelmeim között szerepel azért az, hogy mi lesz, ha később csak így lesz jó a sex?
Minden esetre, ki kell próbálni, mert nem szeretném, ha egész életemben ezen rágódnánk. És valóban pár hozzászólásban is írták, hogy ha a párod is vágyik egy másik férfira, inkább veled együtt próbálja ki, mert akkor az élményt veled köti össze. Így tartósabb lehet a kapcsolatot, így erősíti azt.
Üdv.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 12. vasárnap 11:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (873260)
2013. 05. 12. vasárnap 11:51
sziasztok. Mi úgy vagyunk vele, hogy petting közben mind a kettőnket izgat a téma, úgy csinálunk mintha lenne ott egy pasi, vagy szavakkal izgatjuk egymást. Most eldöntöttük, hogy keresünk egy pasit harmadiknak. Én kiváncsi vagyok milyen lesz, de kicsit félek is tőle.üdv
2013. 05. 12. vasárnap 11:51  #8947
Törölt felhasználó (873260)
sziasztok. Mi úgy vagyunk vele, hogy petting közben mind a kettőnket izgat a téma, úgy csinálunk mintha lenne ott egy pasi, vagy szavakkal izgatjuk egymást. Most eldöntöttük, hogy keresünk egy pasit harmadiknak. Én kiváncsi vagyok milyen lesz, de kicsit félek is tőle.üdv
2013. 05. 12. vasárnap 07:58  #8946
szexxxx szexxxx
Várjuk az élményt
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 12. vasárnap 07:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (858797)
2013. 05. 12. vasárnap 07:51
A párom tegnap csaj buliba ment! Mondtam neki,ha jó pasikat lát ne fogja vissza magát! Kiváncsi vagyok,h mi történt?
2013. 05. 12. vasárnap 07:51  #8945
Törölt felhasználó (858797)
A párom tegnap csaj buliba ment! Mondtam neki,ha jó pasikat lát ne fogja vissza magát! Kiváncsi vagyok,h mi történt?
2013. 05. 11. szombat 06:04  #8944
Törölt felhasználó (862441)
Sziasztok!
Olvasgatom a hozzászólásokat,örülök,hogy van olyan lehetőség,ahol erről lehet beszélgetni.Annak meg pláne,hogy mást is izgat,ha jól megdugják a feleségét.Volt már kalandunk hármasban,ahol jó keményen szét dugták a punciját smile ,persze nekünk sem indult simán....
2013. 05. 10. péntek 12:33  #8943
sex75 sex75
Sok sikert kivánok nektek!
(Ez egy válasz zone84842 üzenetére (2013. 05. 10. péntek 12:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 10. péntek 12:19
Ha végre rá tudnám venni az asszonyt az nagyon jó lenne.Keményen rajta vagyok a dolgon.Már puhul.Legalábbis már nem vágja rá azonnal,hogy nem. Szeretkezés közben , ha mondom neki érzem ,hogy begerjed rá.Talán a kitartó munka meghozza gyümölcsét. Üdv mindenkinek!
/ 975