Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2013. 02. 19. kedd 09:07  #8670
jason666 jason666
Akkor keress valakit, biztos lesz rá vevő, ha tényleg olyan szépek a mellei, kellemes tud lenni egy jó kebelsex! wink
(Ez egy válasz searcher78 üzenetére (2013. 02. 14. csütörtök 00:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 14. csütörtök 00:22
Egy ideje olvasom a témát és engem is izgat ez a dolog, igaz csak barátnőről van szó, nem feleségről.
A párom nagyon csinos, szexi, jó alakja van és nagy, tökéletes mellei. Pont ez az amivel kapcsolatban izgat 1-2 dolog. smile Nagyon izgatna ha látnám ahogy valaki "kiszolgálja magát" és élvezkedik a mellein. Ha simogatná, markolná, nyalogatná, szopná, aztán megdugná a melleit és a végén ráélvezne. Teljesen kemény leszek ha erre gondolok.
2013. 02. 14. csütörtök 07:35  #8669
Cica és Kandur Cica és Kandur
Mi is wink
(Ez egy válasz searcher78 üzenetére (2013. 02. 14. csütörtök 00:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 14. csütörtök 00:22
Egy ideje olvasom a témát és engem is izgat ez a dolog, igaz csak barátnőről van szó, nem feleségről.
A párom nagyon csinos, szexi, jó alakja van és nagy, tökéletes mellei. Pont ez az amivel kapcsolatban izgat 1-2 dolog. smile Nagyon izgatna ha látnám ahogy valaki "kiszolgálja magát" és élvezkedik a mellein. Ha simogatná, markolná, nyalogatná, szopná, aztán megdugná a melleit és a végén ráélvezne. Teljesen kemény leszek ha erre gondolok.
2013. 02. 14. csütörtök 00:22  #8668
searcher78 searcher78
Egy ideje olvasom a témát és engem is izgat ez a dolog, igaz csak barátnőről van szó, nem feleségről.
A párom nagyon csinos, szexi, jó alakja van és nagy, tökéletes mellei. Pont ez az amivel kapcsolatban izgat 1-2 dolog. smile Nagyon izgatna ha látnám ahogy valaki "kiszolgálja magát" és élvezkedik a mellein. Ha simogatná, markolná, nyalogatná, szopná, aztán megdugná a melleit és a végén ráélvezne. Teljesen kemény leszek ha erre gondolok.
2013. 02. 12. kedd 20:38  #8667
Kanellos Kanellos
Látom hogy a témába nyílt egy Topic mivel ez egy hatalmas téma ezért ott reagálok
A többes szex pszichológiája, avagy szexuálpszichológia,
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 02. 12. kedd 06:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 02. 12. kedd 06:44
Ha ez így lenne, akkor pl. nem lenne alfa hím, nem lennének sokszor nagyon komoly harcok a nőstények birtoklásáért. (És... nem működne az evolúció, mert nem a legéleterősebb örökítené a génjeit, hanem bármelyik hím a falkából, aki éppen jó időben hágta meg a nőstény (nőstényeket!). A DNS elsősorban az egyén viselkedését kódolja (nyilván azon át faj érdekeit is, de a DNS.nek már az is elég, ha egy szaporodóképes hím van)
Az alfahímnek mindig az tetszik, ha minél több nőstény az ő génjeit örökíti az utódokba. Viszont azt elfogadja, ha a többi hím támogatja a csoport túlélésért folyó küzdelmét. (Falkában vadászik, védi a territóriumát)
Az meg teljesen nyilvánvaló, hogy a férfiak nem a szaporodás ösztönétől hajtva párosodnak, sőt, tudatosan képesek szabályozni, megakadályozni a szapordást. Nálunk embereknél ez egy ideje már különválasztható. smile )))) Felfoghatjuk akár önként vállalt kiszelektálódásnak is.
A gruppenszex favorizálása persze egyébként értelmezhető akár a gyenge hímek kétségbeesett és ármányos ügyködésének is, csak hogy a spermájukat bejuttassák egy egyébként az alfahím(ek) által birtokolt nőbe. Az evolúció girbegurba útján ez átmenetileg akár sikeres stratégia is lehet. Addig amíg az adott környezet nem változik.

A hozzászólásodban továbbra is ott látom az ellentmondást, hogy az egyén (ha valóban az ösztön, a túlélési ösztön hajtaná) akkor soha nem engedné, ha tehetné, hogy a másik dns-e egyáltalán elindulhasson a petesejtért vívott küzdelemben. Esélyt sem adna. A kooperatív magatartásba ez nem fér bele. (Az természetes, hogy más nőjéhez igyekszik hazzáférni... ha hagyják smile )

(A DNS egyébként egyáltalán nem biztos, hogy adott esetben a nagyszámú szaporulatot választja, hanem az adott körülményekhez alkalmazkodva az optimális számút, ami akár egy is lehet. A DNS a hosszú távon értelmezhető fennmaradást preferálja, ami nem feltétlen jelent burjánzást)
2013. 02. 12. kedd 18:37  #8666
Törölt felhasználó (849001)
Olyan szép és vicces mikor NŐK akarják megy magyarázni könyvekből hogy mit érez egy férfi mikor más kényezteti a párját. Persze elemezhető min megy át egy férfi az első gondolatoktól kezdve a megvalósulásig a megvalósulás utáni gondolatokig a lényeg ezt nem elemezgetni okoskodni kell hanem megélni. Nekem nagyon régi vágyam volt, aztán mikor megtörtént jó volt, meg fura, , aztán kicsit gyötrelmes, aztán már felszabadultan jó, és a legjobb legutoljára volt egy nagyon kedves párral, bejelentkeztünk 3majomba és előtte még sikerült a derekammal kib_szni, így mire odaértünk eltelt még fél óra és mozdulni is alig tudtam, és valahogy még örültem is hogy így hátha nagyobb sebességre kapcsol a párom és önállóbban élvezi az estét, sajnos nem sok pasi volt akkor, aztán ahogy lezajlott az első kör, bementünk egy szimpatikus párhoz, de csak beszélgetni, a végén párcsere lett félig meddig, és így volt a legjobb, én a párommal csókolóztam még hátulról intézte a srác, közben a párja kényeztetett, azóta is várom hogy viszonozhassam neki, szóval én nagyon szeretem látni ahogy vele foglalkoznak, sőt volt olyan hogy az ágy közepén maradt a tömeg közepén, húú az nagyon izgi volt, reméltem hogy majd sokan elkapják egyszerre, de sajna akkorra már le voltak harcolva a srácok.
2013. 02. 12. kedd 15:50  #8665
Törölt felhasználó (857830)
Nálunk picit más a gyakorlat. A férjem nem nagyon viselné örömmel, ha másik férfival osztozna rajtam, viszont én nagyon jól elvagyok azzal, hogy a barátnőmmel hármasban bújunk ágyba és persze ő is. Ennyiben tényleg offtopic vagyok. Ezért ezúttal is elnézésedet kérem.
2013. 02. 12. kedd 15:28  #8664
ravenna ravenna VIP Admin
Ha g0d1v4 be akar arról számolni, hogy milyen volt a párjának amikor másik férfivel volt, akkor van erre fórumszál, beszámol majd ott róla. Ha ideírná, akkor eltérünk a fórum témájától mert itt a tisztelt férfiak írnak arról hogy izgatja őket, ha feleségük, párjuk mással van.
2013. 02. 12. kedd 06:44  #8663
Törölt felhasználó (857830)
Ha ez így lenne, akkor pl. nem lenne alfa hím, nem lennének sokszor nagyon komoly harcok a nőstények birtoklásáért. (És... nem működne az evolúció, mert nem a legéleterősebb örökítené a génjeit, hanem bármelyik hím a falkából, aki éppen jó időben hágta meg a nőstény (nőstényeket!). A DNS elsősorban az egyén viselkedését kódolja (nyilván azon át faj érdekeit is, de a DNS.nek már az is elég, ha egy szaporodóképes hím van)
Az alfahímnek mindig az tetszik, ha minél több nőstény az ő génjeit örökíti az utódokba. Viszont azt elfogadja, ha a többi hím támogatja a csoport túlélésért folyó küzdelmét. (Falkában vadászik, védi a territóriumát)
Az meg teljesen nyilvánvaló, hogy a férfiak nem a szaporodás ösztönétől hajtva párosodnak, sőt, tudatosan képesek szabályozni, megakadályozni a szapordást. Nálunk embereknél ez egy ideje már különválasztható. smile )))) Felfoghatjuk akár önként vállalt kiszelektálódásnak is.
A gruppenszex favorizálása persze egyébként értelmezhető akár a gyenge hímek kétségbeesett és ármányos ügyködésének is, csak hogy a spermájukat bejuttassák egy egyébként az alfahím(ek) által birtokolt nőbe. Az evolúció girbegurba útján ez átmenetileg akár sikeres stratégia is lehet. Addig amíg az adott környezet nem változik.

A hozzászólásodban továbbra is ott látom az ellentmondást, hogy az egyén (ha valóban az ösztön, a túlélési ösztön hajtaná) akkor soha nem engedné, ha tehetné, hogy a másik dns-e egyáltalán elindulhasson a petesejtért vívott küzdelemben. Esélyt sem adna. A kooperatív magatartásba ez nem fér bele. (Az természetes, hogy más nőjéhez igyekszik hazzáférni... ha hagyják smile )

(A DNS egyébként egyáltalán nem biztos, hogy adott esetben a nagyszámú szaporulatot választja, hanem az adott körülményekhez alkalmazkodva az optimális számút, ami akár egy is lehet. A DNS a hosszú távon értelmezhető fennmaradást preferálja, ami nem feltétlen jelent burjánzást)
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 02. 11. hétfő 20:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 11. hétfő 20:27
Nincs ellentmondás csak nem értettél meg mert a DNS által programozott nagy számú szaporulat elérése nem azt jelenti, hogy ÉN EGO egyedül birtokba veszek valakit és mindenki mást elzavarok.
( Ez a birtoklás a mai társadalmunkba elfogadott gondolkodás ) mint írod "akkor nem örülök, ha a kiszemelt nőstény más hímekkel is összebújik"
DE IGEN örülök mint a falka tagja tetszik hogy minél több nőstényt megtermékenyítünk ezzel biztosítva a nagyszámú populációt.
Ezért is van az hogy a pasiknak az a legrosszabb érzés ha egy grupenszexből kimaradnak crazya
2013. 02. 11. hétfő 20:27  #8662
Kanellos Kanellos
Nincs ellentmondás csak nem értettél meg mert a DNS által programozott nagy számú szaporulat elérése nem azt jelenti, hogy ÉN EGO egyedül birtokba veszek valakit és mindenki mást elzavarok.
( Ez a birtoklás a mai társadalmunkba elfogadott gondolkodás ) mint írod "akkor nem örülök, ha a kiszemelt nőstény más hímekkel is összebújik"
DE IGEN örülök mint a falka tagja tetszik hogy minél több nőstényt megtermékenyítünk ezzel biztosítva a nagyszámú populációt.
Ezért is van az hogy a pasiknak az a legrosszabb érzés ha egy grupenszexből kimaradnak crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 02. 11. hétfő 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 02. 11. hétfő 14:37
Kanellos utolsó négy sora totál ellentmondás (ha az ösztönöm a szaporodás irányába hajt, akkor nem örülök, ha a kiszemelt nőstény más hímekkel is összebújik. )A poligámia mindkét formája az emberi társadalomban inkább csak szükségből együttélési forma volt.
Tényleg jó a téma, csak itt off.
2013. 02. 11. hétfő 14:37  #8661
Törölt felhasználó (857830)
Kanellos utolsó négy sora totál ellentmondás (ha az ösztönöm a szaporodás irányába hajt, akkor nem örülök, ha a kiszemelt nőstény más hímekkel is összebújik. )A poligámia mindkét formája az emberi társadalomban inkább csak szükségből együttélési forma volt.
Tényleg jó a téma, csak itt off.
(Ez egy válasz Ron79 üzenetére (2013. 02. 11. hétfő 12:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 11. hétfő 12:36
Vitatható vagy sem amit írtál, de én is így tanúltam szexuálpszichológiából, persze egy picit azért részletesebben smile
Mielőtt valaki megkérdezi nem vagyok pszichológus, de ez egy választható tantárgy volt.
2013. 02. 11. hétfő 12:36  #8660
Ron79 Ron79
Vitatható vagy sem amit írtál, de én is így tanúltam szexuálpszichológiából, persze egy picit azért részletesebben smile
Mielőtt valaki megkérdezi nem vagyok pszichológus, de ez egy választható tantárgy volt.
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 02. 10. vasárnap 18:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 10. vasárnap 18:56
Szia !

Mivel ez egy fórum és annak egyik lényege a történet mesélésen túl kommentek megosztása veszem a bátorságot és pár mondatot fűznék az írásodhoz.
Mivel nem vagyunk egy korosztály nekem igazán furcsa hogy 31 évesen már ezen gondolkodtok de a kétely benned is ott van mert azt írod "úgy érzem ez még nekem nagyon korai"
Nos ahogy vissza emlékszem 30-as éveimre akkoriba gyerekek, a család alapítás, rengeteg meló albérlet, lakás vásárlás, munkahely, megalapozni a karriert egyszerűen gondolati szinten sem volt idő arra, hogy többszereplős szexen fantáziáljunk ezért nem is hiányzott.
Szóval nem késtetek le semmiről jól érzed van idő 47 Évesen sem érzem öregnek magam és sokkal jobb a szex beértünk párommal mint a jó bor, már nem csak egy hörpintéssel megisszuk hanem élvezzük is smile
Azt is írod hogy
"3 fél bevonása azon alapszik... megpróbáljuk azokat a dolgokat is megadni neki, amit
mi pl. nem tudunk"

Nem kell mindig a farok méretből ki indulni....
A természetbe a poligámia sokkal jellemzőbb mint a monogámia.
És ettől szenvedünk ezt érezzük, ugyanis a pénz a vagyon megjelenése után már nem a biológia és DNS döntött hanem a pénz. Mert egy pénz alapú társadalomba az örökösödés a vagyon és birtoklás miatt fontos, hogy kinek mi a szerepe és joga társadalmunkban.
Mivel mindenki többé kevésbé e szerint az elvárások és szüleinktől kapott minták szerint él nehéz kitörni és felvállalni hogy másképpen képzeljük el a szexet.
A Pasik és a Nők DNS is arra van kódolva hogy versenyezzenek hódítsanak. Nőkbe is dolgozik a biológia dübörögnek a hormonok, hódítani akarnak mert a biológiai parancs úgy szól utódokat kell létre hozni. A Nő és Férfi önbizalmának önértékelésének és a szaporodásnak az teszi a legjobbat ha a hódítások során versenyeznek és nem birtokolni akarják egymást. Ez pedig összeférhetetlen anyagi javakra épülő társadalmi normákkal.
Mikor még ős közösségek voltak a szaporodás a túl élés kulcs szerepe volt ezért a horda hím tagjai mindent megtettek hogy megtermékenyítsék a nőket.
Szerintem innen ered ez a fura vágy, hogy jól eső érzés párunkat nézni orgazmus közben és látni azt ahogy más férfit is kielégít.

Jó az írás csak így tovább Köszi !
2013. 02. 11. hétfő 06:36  #8659
Törölt felhasználó (72051)
Ez tetszik smile
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 02. 10. vasárnap 18:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 10. vasárnap 18:56
Szia !

Mivel ez egy fórum és annak egyik lényege a történet mesélésen túl kommentek megosztása veszem a bátorságot és pár mondatot fűznék az írásodhoz.
Mivel nem vagyunk egy korosztály nekem igazán furcsa hogy 31 évesen már ezen gondolkodtok de a kétely benned is ott van mert azt írod "úgy érzem ez még nekem nagyon korai"
Nos ahogy vissza emlékszem 30-as éveimre akkoriba gyerekek, a család alapítás, rengeteg meló albérlet, lakás vásárlás, munkahely, megalapozni a karriert egyszerűen gondolati szinten sem volt idő arra, hogy többszereplős szexen fantáziáljunk ezért nem is hiányzott.
Szóval nem késtetek le semmiről jól érzed van idő 47 Évesen sem érzem öregnek magam és sokkal jobb a szex beértünk párommal mint a jó bor, már nem csak egy hörpintéssel megisszuk hanem élvezzük is smile
Azt is írod hogy
"3 fél bevonása azon alapszik... megpróbáljuk azokat a dolgokat is megadni neki, amit
mi pl. nem tudunk"

Nem kell mindig a farok méretből ki indulni....
A természetbe a poligámia sokkal jellemzőbb mint a monogámia.
És ettől szenvedünk ezt érezzük, ugyanis a pénz a vagyon megjelenése után már nem a biológia és DNS döntött hanem a pénz. Mert egy pénz alapú társadalomba az örökösödés a vagyon és birtoklás miatt fontos, hogy kinek mi a szerepe és joga társadalmunkban.
Mivel mindenki többé kevésbé e szerint az elvárások és szüleinktől kapott minták szerint él nehéz kitörni és felvállalni hogy másképpen képzeljük el a szexet.
A Pasik és a Nők DNS is arra van kódolva hogy versenyezzenek hódítsanak. Nőkbe is dolgozik a biológia dübörögnek a hormonok, hódítani akarnak mert a biológiai parancs úgy szól utódokat kell létre hozni. A Nő és Férfi önbizalmának önértékelésének és a szaporodásnak az teszi a legjobbat ha a hódítások során versenyeznek és nem birtokolni akarják egymást. Ez pedig összeférhetetlen anyagi javakra épülő társadalmi normákkal.
Mikor még ős közösségek voltak a szaporodás a túl élés kulcs szerepe volt ezért a horda hím tagjai mindent megtettek hogy megtermékenyítsék a nőket.
Szerintem innen ered ez a fura vágy, hogy jól eső érzés párunkat nézni orgazmus közben és látni azt ahogy más férfit is kielégít.

Jó az írás csak így tovább Köszi !
2013. 02. 11. hétfő 06:33  #8658
Törölt felhasználó (857830)
Jó a téma,nagyon jó! Bár ezt inkább egy külön topicban kellene megvitatni, mert egyrészt többet ér egy posztnál, másrészt azért van benne egy-két állítás, ami vitatható.
Érdemes lenne (már azoknak, akiket a mozgatórugók is érdekelnek) ennek is helyt adni a fórumon.
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 02. 10. vasárnap 18:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 10. vasárnap 18:56
Szia !

Mivel ez egy fórum és annak egyik lényege a történet mesélésen túl kommentek megosztása veszem a bátorságot és pár mondatot fűznék az írásodhoz.
Mivel nem vagyunk egy korosztály nekem igazán furcsa hogy 31 évesen már ezen gondolkodtok de a kétely benned is ott van mert azt írod "úgy érzem ez még nekem nagyon korai"
Nos ahogy vissza emlékszem 30-as éveimre akkoriba gyerekek, a család alapítás, rengeteg meló albérlet, lakás vásárlás, munkahely, megalapozni a karriert egyszerűen gondolati szinten sem volt idő arra, hogy többszereplős szexen fantáziáljunk ezért nem is hiányzott.
Szóval nem késtetek le semmiről jól érzed van idő 47 Évesen sem érzem öregnek magam és sokkal jobb a szex beértünk párommal mint a jó bor, már nem csak egy hörpintéssel megisszuk hanem élvezzük is smile
Azt is írod hogy
"3 fél bevonása azon alapszik... megpróbáljuk azokat a dolgokat is megadni neki, amit
mi pl. nem tudunk"

Nem kell mindig a farok méretből ki indulni....
A természetbe a poligámia sokkal jellemzőbb mint a monogámia.
És ettől szenvedünk ezt érezzük, ugyanis a pénz a vagyon megjelenése után már nem a biológia és DNS döntött hanem a pénz. Mert egy pénz alapú társadalomba az örökösödés a vagyon és birtoklás miatt fontos, hogy kinek mi a szerepe és joga társadalmunkban.
Mivel mindenki többé kevésbé e szerint az elvárások és szüleinktől kapott minták szerint él nehéz kitörni és felvállalni hogy másképpen képzeljük el a szexet.
A Pasik és a Nők DNS is arra van kódolva hogy versenyezzenek hódítsanak. Nőkbe is dolgozik a biológia dübörögnek a hormonok, hódítani akarnak mert a biológiai parancs úgy szól utódokat kell létre hozni. A Nő és Férfi önbizalmának önértékelésének és a szaporodásnak az teszi a legjobbat ha a hódítások során versenyeznek és nem birtokolni akarják egymást. Ez pedig összeférhetetlen anyagi javakra épülő társadalmi normákkal.
Mikor még ős közösségek voltak a szaporodás a túl élés kulcs szerepe volt ezért a horda hím tagjai mindent megtettek hogy megtermékenyítsék a nőket.
Szerintem innen ered ez a fura vágy, hogy jól eső érzés párunkat nézni orgazmus közben és látni azt ahogy más férfit is kielégít.

Jó az írás csak így tovább Köszi !
2013. 02. 10. vasárnap 19:26  #8657
Törölt felhasználó (839172)
Szia!
Ami nekem még nagyon korai az az, hogy azzal foglalkozzak hogy mi lesz ha őszülni kezdünk és egyéb más.
sajnos gyerekünk nem lehet így megfogadtuk, hogy csak egymásra koncentrálunk.
Karrier pedig most ebben a világban, időben szerintem vagy jó helyre születsz vagy nem... wink
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 02. 10. vasárnap 18:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 02. 10. vasárnap 18:56
Szia !

Mivel ez egy fórum és annak egyik lényege a történet mesélésen túl kommentek megosztása veszem a bátorságot és pár mondatot fűznék az írásodhoz.
Mivel nem vagyunk egy korosztály nekem igazán furcsa hogy 31 évesen már ezen gondolkodtok de a kétely benned is ott van mert azt írod "úgy érzem ez még nekem nagyon korai"
Nos ahogy vissza emlékszem 30-as éveimre akkoriba gyerekek, a család alapítás, rengeteg meló albérlet, lakás vásárlás, munkahely, megalapozni a karriert egyszerűen gondolati szinten sem volt idő arra, hogy többszereplős szexen fantáziáljunk ezért nem is hiányzott.
Szóval nem késtetek le semmiről jól érzed van idő 47 Évesen sem érzem öregnek magam és sokkal jobb a szex beértünk párommal mint a jó bor, már nem csak egy hörpintéssel megisszuk hanem élvezzük is smile
Azt is írod hogy
"3 fél bevonása azon alapszik... megpróbáljuk azokat a dolgokat is megadni neki, amit
mi pl. nem tudunk"

Nem kell mindig a farok méretből ki indulni....
A természetbe a poligámia sokkal jellemzőbb mint a monogámia.
És ettől szenvedünk ezt érezzük, ugyanis a pénz a vagyon megjelenése után már nem a biológia és DNS döntött hanem a pénz. Mert egy pénz alapú társadalomba az örökösödés a vagyon és birtoklás miatt fontos, hogy kinek mi a szerepe és joga társadalmunkban.
Mivel mindenki többé kevésbé e szerint az elvárások és szüleinktől kapott minták szerint él nehéz kitörni és felvállalni hogy másképpen képzeljük el a szexet.
A Pasik és a Nők DNS is arra van kódolva hogy versenyezzenek hódítsanak. Nőkbe is dolgozik a biológia dübörögnek a hormonok, hódítani akarnak mert a biológiai parancs úgy szól utódokat kell létre hozni. A Nő és Férfi önbizalmának önértékelésének és a szaporodásnak az teszi a legjobbat ha a hódítások során versenyeznek és nem birtokolni akarják egymást. Ez pedig összeférhetetlen anyagi javakra épülő társadalmi normákkal.
Mikor még ős közösségek voltak a szaporodás a túl élés kulcs szerepe volt ezért a horda hím tagjai mindent megtettek hogy megtermékenyítsék a nőket.
Szerintem innen ered ez a fura vágy, hogy jól eső érzés párunkat nézni orgazmus közben és látni azt ahogy más férfit is kielégít.

Jó az írás csak így tovább Köszi !
2013. 02. 10. vasárnap 18:56  #8656
Kanellos Kanellos
Szia !

Mivel ez egy fórum és annak egyik lényege a történet mesélésen túl kommentek megosztása veszem a bátorságot és pár mondatot fűznék az írásodhoz.
Mivel nem vagyunk egy korosztály nekem igazán furcsa hogy 31 évesen már ezen gondolkodtok de a kétely benned is ott van mert azt írod "úgy érzem ez még nekem nagyon korai"
Nos ahogy vissza emlékszem 30-as éveimre akkoriba gyerekek, a család alapítás, rengeteg meló albérlet, lakás vásárlás, munkahely, megalapozni a karriert egyszerűen gondolati szinten sem volt idő arra, hogy többszereplős szexen fantáziáljunk ezért nem is hiányzott.
Szóval nem késtetek le semmiről jól érzed van idő 47 Évesen sem érzem öregnek magam és sokkal jobb a szex beértünk párommal mint a jó bor, már nem csak egy hörpintéssel megisszuk hanem élvezzük is smile
Azt is írod hogy
"3 fél bevonása azon alapszik... megpróbáljuk azokat a dolgokat is megadni neki, amit
mi pl. nem tudunk"

Nem kell mindig a farok méretből ki indulni....
A természetbe a poligámia sokkal jellemzőbb mint a monogámia.
És ettől szenvedünk ezt érezzük, ugyanis a pénz a vagyon megjelenése után már nem a biológia és DNS döntött hanem a pénz. Mert egy pénz alapú társadalomba az örökösödés a vagyon és birtoklás miatt fontos, hogy kinek mi a szerepe és joga társadalmunkban.
Mivel mindenki többé kevésbé e szerint az elvárások és szüleinktől kapott minták szerint él nehéz kitörni és felvállalni hogy másképpen képzeljük el a szexet.
A Pasik és a Nők DNS is arra van kódolva hogy versenyezzenek hódítsanak. Nőkbe is dolgozik a biológia dübörögnek a hormonok, hódítani akarnak mert a biológiai parancs úgy szól utódokat kell létre hozni. A Nő és Férfi önbizalmának önértékelésének és a szaporodásnak az teszi a legjobbat ha a hódítások során versenyeznek és nem birtokolni akarják egymást. Ez pedig összeférhetetlen anyagi javakra épülő társadalmi normákkal.
Mikor még ős közösségek voltak a szaporodás a túl élés kulcs szerepe volt ezért a horda hím tagjai mindent megtettek hogy megtermékenyítsék a nőket.
Szerintem innen ered ez a fura vágy, hogy jól eső érzés párunkat nézni orgazmus közben és látni azt ahogy más férfit is kielégít.

Jó az írás csak így tovább Köszi !
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 02. 10. vasárnap 10:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (839172)
2013. 02. 10. vasárnap 10:39
Ez az ami elindított bennem dolgokat az elmúlt években. Viszont elég nagy gondban voltam, hogyan is kezdjek bel. De az élet elintézte helyettem…  Párom most 31. Elég dögös és csinos nő. Beszélgettünk róla, hogy lassan kezdünk őszülni és az úszógumik is kezdenek majd megjelenni rajtunk. Tudjátok: kapuzárási pánik. Bár szerintem vagyis én úgy érzem ez még nekem nagyon korai. Én minél időseb leszek annál jobban érzem magam..  Egyszer csak elejtett előttem egy olyan mondatot, hogy majd 40 évesen beveszünk egy „kis csikót”! Nem tudtam mire véljem a dolgot.
De aztán egyre jobban kezdett érdekelni dolog. Telt múlt az idő pár hónap múlva mondta, hogy egy kb 7-8 évvel idősebb barátnőjével a beszélgettek a lezbikus dolgokról és kiderült, hogy neki nem jön be a punci de barátnője sajnálja, hogy kimaradt az életéből. Felbátorodva a dolgokon és kihasználva az alkalmat felhoztam ismét a kiscsikó témát. Tágra nyílt a szeme, hogy bennem így megragadt a dolog. Ismét elkezdtünk róla beszélni de csak nagy szavakban, hogy majd később kiveszünk egy hétvégét, keresünk egy fiatal hapsit (én mondtam, hogy fiatalt, mert akkor nekem könnyebb tisztázni a dolgokat magamban) és eltöltünk egy éjszakát 3 -ban. Kérdezte, hogy bi lehet e mert ő biztos kipróbálná ha fiú lenne, milyen ha leszopná egy másik fiú.. Na ekkor nekem nyílt tágra a szemem: Hát miért ne. Innét fogva a gatyámban forradalom uralkodott. Nem a bi srác miatt hanem a beszélgetés miatt és az agyam nem igazán tudott mással foglalkozni csak a gondolattal, hogy egyszer csak majd..
Ez a dolog számomra egyszerre volt kényelmetlen (mert tocsogtam 24 órán át)és izgalmas is. 2 nap után nem bírtam tovább. Hazamentem mutatom neki, hogy hogy néz ki az alsóm. Először nem tudta hová rakni. Biztos a hormonok mondta. Aztán mondtam, hogy a legutóbbi beszélgetés óta van ez így. Csak nevetett  hát persze, gondolhattam volna. Én nagyon meg voltam rémülve. Ez tetszhet neki? Nem perverz? kérdeztem? nem gond? nem beteges? Az, hogy meg akarsz dugatni egy fiatal sráccal? és ismét nevetett? hát nekem csak jó lesz  itt már kezdtem megnyugodni. kérdezte, hogy el tudom e viselni. mondtam neki hogy az első alkalommal kiderül. Én választom e majd ki? mondtam nem hanem közösen csak nagy farka legyen, tiszta, ápolt, értelmes fiatal fiúcska. (tudom, hogy exének 22 farka volt ) Kérdezte, hogy képzelem el: mondtam elmegyünk egy velnesz hétvégére, szombat este megismerkedünk vele ( levélváltáson, telefonbeszélgetésen és kamerán már túl leszünk) felvisszük oldódunk egy kicsit és jöhet a dolog. Kérdeztem, hogy lehet e gumi nélkül? Azt mondta felszopja neki aztán csak gumival. csak nem gondolod, hogy csinálok két derék mozdulatot és hagyom elmenni belém?  Nagyot nevettünk.
Remélem nem untattam senkit, picit hosszúra sikerült 
2013. 02. 10. vasárnap 17:35  #8655
hot_blood hot_blood
Mi is nagyon remeljuk!!Varjuk a folytatast!
2013. 02. 10. vasárnap 17:20  #8654
Törölt felhasználó (778755)
remélem nincs még vége a történetnek...!! wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 02. 10. vasárnap 10:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (839172)
2013. 02. 10. vasárnap 10:39
Ez az ami elindított bennem dolgokat az elmúlt években. Viszont elég nagy gondban voltam, hogyan is kezdjek bel. De az élet elintézte helyettem…  Párom most 31. Elég dögös és csinos nő. Beszélgettünk róla, hogy lassan kezdünk őszülni és az úszógumik is kezdenek majd megjelenni rajtunk. Tudjátok: kapuzárási pánik. Bár szerintem vagyis én úgy érzem ez még nekem nagyon korai. Én minél időseb leszek annál jobban érzem magam..  Egyszer csak elejtett előttem egy olyan mondatot, hogy majd 40 évesen beveszünk egy „kis csikót”! Nem tudtam mire véljem a dolgot.
De aztán egyre jobban kezdett érdekelni dolog. Telt múlt az idő pár hónap múlva mondta, hogy egy kb 7-8 évvel idősebb barátnőjével a beszélgettek a lezbikus dolgokról és kiderült, hogy neki nem jön be a punci de barátnője sajnálja, hogy kimaradt az életéből. Felbátorodva a dolgokon és kihasználva az alkalmat felhoztam ismét a kiscsikó témát. Tágra nyílt a szeme, hogy bennem így megragadt a dolog. Ismét elkezdtünk róla beszélni de csak nagy szavakban, hogy majd később kiveszünk egy hétvégét, keresünk egy fiatal hapsit (én mondtam, hogy fiatalt, mert akkor nekem könnyebb tisztázni a dolgokat magamban) és eltöltünk egy éjszakát 3 -ban. Kérdezte, hogy bi lehet e mert ő biztos kipróbálná ha fiú lenne, milyen ha leszopná egy másik fiú.. Na ekkor nekem nyílt tágra a szemem: Hát miért ne. Innét fogva a gatyámban forradalom uralkodott. Nem a bi srác miatt hanem a beszélgetés miatt és az agyam nem igazán tudott mással foglalkozni csak a gondolattal, hogy egyszer csak majd..
Ez a dolog számomra egyszerre volt kényelmetlen (mert tocsogtam 24 órán át)és izgalmas is. 2 nap után nem bírtam tovább. Hazamentem mutatom neki, hogy hogy néz ki az alsóm. Először nem tudta hová rakni. Biztos a hormonok mondta. Aztán mondtam, hogy a legutóbbi beszélgetés óta van ez így. Csak nevetett  hát persze, gondolhattam volna. Én nagyon meg voltam rémülve. Ez tetszhet neki? Nem perverz? kérdeztem? nem gond? nem beteges? Az, hogy meg akarsz dugatni egy fiatal sráccal? és ismét nevetett? hát nekem csak jó lesz  itt már kezdtem megnyugodni. kérdezte, hogy el tudom e viselni. mondtam neki hogy az első alkalommal kiderül. Én választom e majd ki? mondtam nem hanem közösen csak nagy farka legyen, tiszta, ápolt, értelmes fiatal fiúcska. (tudom, hogy exének 22 farka volt ) Kérdezte, hogy képzelem el: mondtam elmegyünk egy velnesz hétvégére, szombat este megismerkedünk vele ( levélváltáson, telefonbeszélgetésen és kamerán már túl leszünk) felvisszük oldódunk egy kicsit és jöhet a dolog. Kérdeztem, hogy lehet e gumi nélkül? Azt mondta felszopja neki aztán csak gumival. csak nem gondolod, hogy csinálok két derék mozdulatot és hagyom elmenni belém?  Nagyot nevettünk.
Remélem nem untattam senkit, picit hosszúra sikerült 
2013. 02. 10. vasárnap 12:40  #8653
Keserű Méz Keserű Méz
Szerintem nagyon jó és várjuk a folytatást smile
2013. 02. 10. vasárnap 10:39  #8652
Törölt felhasználó (839172)
Ez az ami elindított bennem dolgokat az elmúlt években. Viszont elég nagy gondban voltam, hogyan is kezdjek bel. De az élet elintézte helyettem…  Párom most 31. Elég dögös és csinos nő. Beszélgettünk róla, hogy lassan kezdünk őszülni és az úszógumik is kezdenek majd megjelenni rajtunk. Tudjátok: kapuzárási pánik. Bár szerintem vagyis én úgy érzem ez még nekem nagyon korai. Én minél időseb leszek annál jobban érzem magam..  Egyszer csak elejtett előttem egy olyan mondatot, hogy majd 40 évesen beveszünk egy „kis csikót”! Nem tudtam mire véljem a dolgot.
De aztán egyre jobban kezdett érdekelni dolog. Telt múlt az idő pár hónap múlva mondta, hogy egy kb 7-8 évvel idősebb barátnőjével a beszélgettek a lezbikus dolgokról és kiderült, hogy neki nem jön be a punci de barátnője sajnálja, hogy kimaradt az életéből. Felbátorodva a dolgokon és kihasználva az alkalmat felhoztam ismét a kiscsikó témát. Tágra nyílt a szeme, hogy bennem így megragadt a dolog. Ismét elkezdtünk róla beszélni de csak nagy szavakban, hogy majd később kiveszünk egy hétvégét, keresünk egy fiatal hapsit (én mondtam, hogy fiatalt, mert akkor nekem könnyebb tisztázni a dolgokat magamban) és eltöltünk egy éjszakát 3 -ban. Kérdezte, hogy bi lehet e mert ő biztos kipróbálná ha fiú lenne, milyen ha leszopná egy másik fiú.. Na ekkor nekem nyílt tágra a szemem: Hát miért ne. Innét fogva a gatyámban forradalom uralkodott. Nem a bi srác miatt hanem a beszélgetés miatt és az agyam nem igazán tudott mással foglalkozni csak a gondolattal, hogy egyszer csak majd..
Ez a dolog számomra egyszerre volt kényelmetlen (mert tocsogtam 24 órán át)és izgalmas is. 2 nap után nem bírtam tovább. Hazamentem mutatom neki, hogy hogy néz ki az alsóm. Először nem tudta hová rakni. Biztos a hormonok mondta. Aztán mondtam, hogy a legutóbbi beszélgetés óta van ez így. Csak nevetett  hát persze, gondolhattam volna. Én nagyon meg voltam rémülve. Ez tetszhet neki? Nem perverz? kérdeztem? nem gond? nem beteges? Az, hogy meg akarsz dugatni egy fiatal sráccal? és ismét nevetett? hát nekem csak jó lesz  itt már kezdtem megnyugodni. kérdezte, hogy el tudom e viselni. mondtam neki hogy az első alkalommal kiderül. Én választom e majd ki? mondtam nem hanem közösen csak nagy farka legyen, tiszta, ápolt, értelmes fiatal fiúcska. (tudom, hogy exének 22 farka volt ) Kérdezte, hogy képzelem el: mondtam elmegyünk egy velnesz hétvégére, szombat este megismerkedünk vele ( levélváltáson, telefonbeszélgetésen és kamerán már túl leszünk) felvisszük oldódunk egy kicsit és jöhet a dolog. Kérdeztem, hogy lehet e gumi nélkül? Azt mondta felszopja neki aztán csak gumival. csak nem gondolod, hogy csinálok két derék mozdulatot és hagyom elmenni belém?  Nagyot nevettünk.
Remélem nem untattam senkit, picit hosszúra sikerült 
2013. 02. 10. vasárnap 10:38  #8651
Törölt felhasználó (839172)
Sziasztok!
Akkor leírom a Mi történetünket.. 
Egyszerűen fogok írni és fogalmazni, kérlek nézzétek ezt el nekem.
A párommal 4 éve vagyunk együtt. Most 31 évesek vagyunk. Ha van igaz szerelem akkor a Mienk az. Soha nem gondoltam, hogy így lehet szeretni valakit. Ő igazi Nő és én igazi „férfivá” értem mellette. Van egy mondás miszerint csak egy igazi férfi mellett lehet egy nő igazi nő. Hát ez szerintem fordítva is igaz. Tudni kell, hogy előző párommal 7 évet éltem együtt. Már az első évben megcsaltam. Valahogy nem igazán tudtam hűséges lenni mellette. Volt, hogy párral volt hogy csak egyedül lánnyal.
Ez így ment 7 éven keresztül. Aztán szétmentünk. Mostani Párommal ez eszembe sem jut. sőt..
Nem igazán vagyunk féltékenyek egymásra. Tudjuk, hogy a jövőnk közös, együtt és egymással tervezünk. Ez így van rendjén. Viszont Ő elég nyílt szavú és hangos nő. Bár szűzen kerültünk egymás mellé de mikor a múltjáról beszélgettünk sokszor fájt.. ezt nem tudom megmagyarázni miért.
Viszont mivel volt nekem is pici előéletem előtte sokszor bennem motoszkált valami. és az a valami nem más, mint párral lenni.
A szex köztünk jó. Vagyis nagyon jó. Vannak játékszerek, változatos helyszínek, ruhák meg minden egyéb más mivel nem unalmas és színesebbé lehet tenni az életet. Viszont nekem mindig is hiányzott egy 3 fél.
Szerintem nincs olyan fórum legyen az magyar vagy külföldi, hogy nem olvastam volna erről a dologról. Volt élő példa és tapasztalat arról, hogy miért és hogyan történnek ezek a dolgok. 2 féle pár van szerintem: aki tudja csinálni élvezettel minden más tényezőt kizárva és vannak azok, akik a házasságot, kapcsolatot akarják feldobni vele. Valahogy úgy érzem az utóbbi nem mindig jó és úgy sül el, ahogy várják... Sőt vannak olyanok is, akik csak azért mennek bele párjukkal egy 3 fél bevonásába, hogy aztán ők is kérhessék cserébe egy másik vagy épp „extrém” kívánságukat kihasználni.
Szerintem a 3 fél bevonása azon alapszik, hogy párunkkal teljesen önzetlenek vagyunk és megpróbáljuk azokat a dolgokat is megadni neki, amit mi pl. nem tudunk. Gondolok itt pl ha átlagos farkunk van vagy hasonló és bevonunk egy nagyobb farkú fickót. Pozitívum hozzá, hogy a párunknak jó nekünk meg az jó ha látjuk párunkat kielégülni, nevetni, szexelni előttünk.
/ 974