Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2012. 12. 16. vasárnap 22:49  #8422
Törölt felhasználó (779689)
Nagyon is izgat! Szerencsére a nejem is élvezi!!!
2012. 12. 16. vasárnap 15:13  #8421
Törölt felhasználó (864836)
Sziasztok!!
Tegnap felhívott a párom, hogy a srác akivel neten ismerkedett meg, délután meglátogatja ha nem leszek itthon...
ez meg is történt. smile
2012. 12. 15. szombat 22:02  #8420
pár8476 pár8476
Ezt osztom.Mi már elkezdtük a projectet. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 11. 26. hétfő 08:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575) VIP
2012. 11. 26. hétfő 08:15
értékelhető, mint a vaterán ?

Nem lenne rossz ötlet. Szerintem elég sok pasi , pár belemenne, mert azért egy mások által "megbízható" srácnak, párnak, a végén még annyi meghívása lenne, hogy az életben nem kellene többé azon gondolkodnia, hogy is szerezzen magának puncit estére. Érdekes lenne egymás közt megbeszélni, hogy "ez egy jó pasi, jött mikor megbeszéltük," stb, stb.
Azok akik nem kamusok, megbízhatóak, normálisak, minden bizonnyal elég kapósak lennének, ha szabad így fogalmaznom.
Csak arra kéne ügyelni, nehogy öndícséret, és annak a sorozata legyen belőle.
2012. 12. 13. csütörtök 14:02  #8419
Törölt felhasználó (864836)
Sziasztok!!

Az elmúlt napokban a párom levelezett egy sráccal,és megadta neki a telefonszámát is!! smile
Azt mondta, ha nem leszek itthon akkor felhívja a srácot egy kávéra és meglátja mi lesz.... Kíváncsian várom smile
2012. 12. 11. kedd 23:00  #8418
Törölt felhasználó (826713)
Nem hiszem. Nem az a fontos hogy mindenről részletesen,csak egy kis ízelítőt várok. Ezt megbeszéltük nem teher számára. Ha az lenne akkor nyilván nem kérném. Mindent megbeszéltünk közösen.
(Ez egy válasz michev üzenetére (2012. 12. 11. kedd 21:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 11. kedd 21:27
Minden megértés mellett, nem gondolod, hogy elég kemény kihívássá válhat majd feleségednek, hogy az aktus közben az aktusról fotókat készítsen?
2012. 12. 11. kedd 21:27  #8417
michev michev
Minden megértés mellett, nem gondolod, hogy elég kemény kihívássá válhat majd feleségednek, hogy az aktus közben az aktusról fotókat készítsen?
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 11. kedd 16:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (826713)
2012. 12. 11. kedd 16:33
Engem is megmagyarázhatatlan módon izgat ha belegondolok hogy mással van a párom. Volt már alkalom hogy élőben élvezhettem ahogy mást kényeztet és őt is kényeztetik. Bár abba én sem mennék bele hogy egy vadidegen akár azonnal elvigye,bárhogyan is élvezném,azért ésszel kell ezt is csinálni. Sokszor szex közben beszéljük meg hogy imádnám ha mással elmenne,keressen valakit. Kedvet kapott és keresett egy ismerősét akivel elmenne.Még így nem próbáltuk,hogy én nem vagyok ott,mindkettőnknek izgalmas lesz! Hamarosan megtörténik a dolog ,már most felizgulok mi lesz majd. Persze a feltételem hogy fotókat készítsen smile Remélem hamarosan beszámolhatok nektek róla. finom
2012. 12. 11. kedd 16:33  #8416
Törölt felhasználó (826713)
Engem is megmagyarázhatatlan módon izgat ha belegondolok hogy mással van a párom. Volt már alkalom hogy élőben élvezhettem ahogy mást kényeztet és őt is kényeztetik. Bár abba én sem mennék bele hogy egy vadidegen akár azonnal elvigye,bárhogyan is élvezném,azért ésszel kell ezt is csinálni. Sokszor szex közben beszéljük meg hogy imádnám ha mással elmenne,keressen valakit. Kedvet kapott és keresett egy ismerősét akivel elmenne.Még így nem próbáltuk,hogy én nem vagyok ott,mindkettőnknek izgalmas lesz! Hamarosan megtörténik a dolog ,már most felizgulok mi lesz majd. Persze a feltételem hogy fotókat készítsen smile Remélem hamarosan beszámolhatok nektek róla. finom
2012. 12. 10. hétfő 12:53  #8415
michev michev
Igazad van. Többek között ez az egyik oka, hogy mi nem fogadunk privát alkalmi partnereket. Számunkra már maga az ismerkedés egy neutrális helyen (pl. egy kávézóban, milyen a kémia, meg hú, majd valamikor ez a férfi dughat nálunk, stb...), szóval már az is lehangoló. Vagy kedve van a feleségemnek az illetőre, vagy nem. Ha igen, akkor pedig nem akar várakozni, hogy "majd holnapután találkozunk", hanem rögtön szeretné megkapni, ami miatt összejöttünk.

Ez okból számunkra a klubbok és a mozik a legmegfelelőbbek. Ott nincs semmi kötelezettség, ha tetszik neki valaki akkor elmegy vele és kész. Adott esetben még nem is kell sokat beszélgetni előtte, egy pillantás sokszor izgatóbb és többet jelent. Beszélgetni aztán majd utána is lehet.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2012. 12. 10. hétfő 11:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 10. hétfő 11:59
Off: Jók ezek a sztorik, de el nem tudnám képzelni hogy a párom egy vadidegent hip-hop beránt az életünkbe, úgy hogy az illetővel nem találkoztam de az első alkalommal keféljünk is.
Számomra ez csak úgy megy, hogy ha keresgélünk azt közösen, végülis nem egy szolgáltatás vagyok egy "nevető harmadiknak".
A történetekkel nincs semmi bajom, csak mint nő, így működök....
2012. 12. 10. hétfő 12:36  #8414
Törölt felhasználó (864640)
Szia egyetértek veled mi se tudnánk egyböl egy vad idegennel ágyba bújni ,,
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2012. 12. 10. hétfő 11:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 10. hétfő 11:59
Off: Jók ezek a sztorik, de el nem tudnám képzelni hogy a párom egy vadidegent hip-hop beránt az életünkbe, úgy hogy az illetővel nem találkoztam de az első alkalommal keféljünk is.
Számomra ez csak úgy megy, hogy ha keresgélünk azt közösen, végülis nem egy szolgáltatás vagyok egy "nevető harmadiknak".
A történetekkel nincs semmi bajom, csak mint nő, így működök....
2012. 12. 10. hétfő 11:59  #8413
ravenna ravenna
Off: Jók ezek a sztorik, de el nem tudnám képzelni hogy a párom egy vadidegent hip-hop beránt az életünkbe, úgy hogy az illetővel nem találkoztam de az első alkalommal keféljünk is.
Számomra ez csak úgy megy, hogy ha keresgélünk azt közösen, végülis nem egy szolgáltatás vagyok egy "nevető harmadiknak".
A történetekkel nincs semmi bajom, csak mint nő, így működök....
2012. 12. 10. hétfő 09:51  #8412
szpar30 szpar30
*Küld a történeteket, izgatóak...
(Ez egy válasz jozso007 üzenetére (2012. 12. 09. vasárnap 22:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 09. vasárnap 22:17
Sziasztok!
2.
A második parnerünkel több mint egy évig voltunk kapcsolatban.Elég hamar találtunk rá mert már írtam gyönyörű szép az asszonykám.Eljött a randi ideje a nejem szexi ruhát huzott punci borotválás stb.Már ott volt a srác a megbeszélt helyen elég szimpatikus volt igaz jóval idősebb volt nálunk.Kicsi ismerkedés rátértem a lényegre mi legyen.A srác nevezzük R-nek javasolta a szállodát találtunk is egyet hamar elég furcsán néztek ránk,hogy hárman kérünk egy szobát de nem izgatott csak a szexre tudtam gondolni.Felmentünk kicsi beszélgetés és az asszony elkezdett magától vetkőzni.Nagyon be volt izgulva és nem bírt magával ezért mi is levetkőztünk és lefeküdtünk az ágyra.A nejem B közénk térdelt és felváltva elkezdett szopni közben simogattuk felváltva alucskos punciját.R elkezdett csókolózni vele és lefektette az ágyra és alapossan kinyalta.Ja közben én az egészet felvettem.Sajnos R rácseszett mert se ő se mi nem vittünk gumit ezért nem volt dugás csak szopatás meg nyalás de többször elélveztünk a párom profi szopása segítségével.Megbeszéltünk egy következő randit hozzá másnapra na ott már volt minden nagyon szétbasztuk B-t.Ez így ment sokáig volt olyan sok alkalom,hogy én ott voltam az első baszásig amit felvettem és utánna magukra hagytam őket,hogy szét bassza az asszonyt.Na ezt nagyon élvezte B mert így jobban felszabadult.Utánna ezeket mindig részletessen elmesélte és hatalmasakat dugtunk közben.De volt sok olyan alkalom is,hogy csak ő ment én meg otthon vártam álló fasszal.És ez így ment hosszú hónapokig de sajnos megszakadt a kapcsolat.HA akarjátok vannak még nagyon izgató történeteim.
2012. 12. 10. hétfő 09:30  #8411
eros123a eros123a
Ha már felvetted nem láthatnán belőle legalább részleteket?
2012. 12. 09. vasárnap 22:17  #8410
jozso007 jozso007
Sziasztok!
2.
A második parnerünkel több mint egy évig voltunk kapcsolatban.Elég hamar találtunk rá mert már írtam gyönyörű szép az asszonykám.Eljött a randi ideje a nejem szexi ruhát huzott punci borotválás stb.Már ott volt a srác a megbeszélt helyen elég szimpatikus volt igaz jóval idősebb volt nálunk.Kicsi ismerkedés rátértem a lényegre mi legyen.A srác nevezzük R-nek javasolta a szállodát találtunk is egyet hamar elég furcsán néztek ránk,hogy hárman kérünk egy szobát de nem izgatott csak a szexre tudtam gondolni.Felmentünk kicsi beszélgetés és az asszony elkezdett magától vetkőzni.Nagyon be volt izgulva és nem bírt magával ezért mi is levetkőztünk és lefeküdtünk az ágyra.A nejem B közénk térdelt és felváltva elkezdett szopni közben simogattuk felváltva alucskos punciját.R elkezdett csókolózni vele és lefektette az ágyra és alapossan kinyalta.Ja közben én az egészet felvettem.Sajnos R rácseszett mert se ő se mi nem vittünk gumit ezért nem volt dugás csak szopatás meg nyalás de többször elélveztünk a párom profi szopása segítségével.Megbeszéltünk egy következő randit hozzá másnapra na ott már volt minden nagyon szétbasztuk B-t.Ez így ment sokáig volt olyan sok alkalom,hogy én ott voltam az első baszásig amit felvettem és utánna magukra hagytam őket,hogy szét bassza az asszonyt.Na ezt nagyon élvezte B mert így jobban felszabadult.Utánna ezeket mindig részletessen elmesélte és hatalmasakat dugtunk közben.De volt sok olyan alkalom is,hogy csak ő ment én meg otthon vártam álló fasszal.És ez így ment hosszú hónapokig de sajnos megszakadt a kapcsolat.HA akarjátok vannak még nagyon izgató történeteim.
2012. 12. 09. vasárnap 19:02  #8409
maarimar maarimar
Ez igen és teljesen igazad van mindenben
Mint már én is írtam ez egy csodás dolog bár volt aki ezért lehurrogott pedig igaz
(Ez egy válasz erta73 üzenetére (2012. 12. 08. szombat 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 08. szombat 22:41
Sziasztok!! Végre megtörtént amire nagyon vágytam"tunk" A feleségem hosszas gondolkodás és kellő kíváncsiság után bevállalta az idegen ffit és az egyik legcsodálatosabb dolog amit átéltünk! Izgalmas volt mikor kerestem a megfelelő normális diszkrét ffit ! kb 200 levélből több szűrőn keresztül csak megtaláltam akivel sok levélváltás után tel szám csere találkozás akkor mutattam képet a csinos feleségemről aminek tényleg örült és alig várta már,hogy találkozzunk 3asban mert nagyon bejött neki a feleségem! megbeszéltük az időpontot és a helyet mondtam a feleségemnek h megtaláltam akivel ketten kényeztetjük egyszerre!! Alig vártuk már a megbeszélt találkozót előtte a napok nehezen teltek de valami csodás érzés volt hogy nemsokára egy idegen ffi kényezteti velem a nejem!! Eljött a megbeszélt időpont és megjött a srác akit a feleségem akkor látott először és szimpi volt neki is!! Iszogattunk beszélgettünk és az idő nagyon nehezen telt izzott a levegő egy párszor egymásra néztünk kérdeztem h mi legyen,? fura volt a helyzet azt mondta nem tudja akkor mondta a srác ha oda ülne a feleségem mellé mit szólnánk hozzá na több sem kellet nekünk és elkezdtünk csókolózni úgy mint már nagyon régen!! Ekkor a srác megfogta a combját és elkezdte simogatni lassan a puncija felé, éreztem ahogy remeg az izgalomtól és mikor elkezdtük a nadrágját levenni és a bugyit félrehúzva elkezdte nyalni valami csodálatos érzés és látvány volt! Láttam rajta menyire élvezi ő is közben a farkamat elkezdte szopni kis idő múlva cseréltünk és láttam ahogy szopja az idegen farkat ami nagyon izgatott elkezdtem dugni ö szopott kis idő múlva mondja a srác h húz gumit és dugni szeretné, láttam a feleségem szemében hogy akarja és vágyik nagyon rá és cseréltünk, hihetetlen de csodálatos élmény volt látni ahogy más dugja a feleségem amit ö nagyon élvez!! Dugtuk előröl hátulról felváltva amikor azt mondta a srác h szendvicsbe kipróbáljuk??? erre a drágám azt mondta ha akarjuk akkor igen én mentem a popóba mert a srácnak nagyobb volt a méret és így próbáltuk szuper volt nem is bírtam sokáig és beleélveztem a popsiba utána még lovagolt egy kicsit de a srác sem bírta már és megkérdezte hova élvezzen, a feleségem mondta hogy a hasára, levette a gumit és kiverette a kémény borotvált farkát amit nagyon élveztünk mind a 3an!! Zuhany után távozott és ott maradtunk kettesben a nejemmel és végigbeszéltük az egészet sokszor és reggelig szeretkeztünk a hatása alatt voltunk sőt egy héttel utána még mindig alatta vagyunk!! úgy érzem ezt le kellet írnom mert egy csodálatos élményben volt részünk és reméljük még lesz, mert azóta sokat beszélünk róla és várjuk a következő alkalmat ahol ketten egy punciban szeretnénk kipróbálni és mindenkinek ajánlom aki vágyik rá hogy tegye meg mert csodálatos élményekben és látványban lesz része! De az is biztos hogy csak óriási bizalom és szerelem kell hozzá!!!
2012. 12. 09. vasárnap 16:03  #8408
Törölt felhasználó (105041)
Irigyellek benneteket, a szendvicset főleg. Hihetetlen élmény lehetett !!!
(Ez egy válasz erta73 üzenetére (2012. 12. 08. szombat 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 08. szombat 22:41
Sziasztok!! Végre megtörtént amire nagyon vágytam"tunk" A feleségem hosszas gondolkodás és kellő kíváncsiság után bevállalta az idegen ffit és az egyik legcsodálatosabb dolog amit átéltünk! Izgalmas volt mikor kerestem a megfelelő normális diszkrét ffit ! kb 200 levélből több szűrőn keresztül csak megtaláltam akivel sok levélváltás után tel szám csere találkozás akkor mutattam képet a csinos feleségemről aminek tényleg örült és alig várta már,hogy találkozzunk 3asban mert nagyon bejött neki a feleségem! megbeszéltük az időpontot és a helyet mondtam a feleségemnek h megtaláltam akivel ketten kényeztetjük egyszerre!! Alig vártuk már a megbeszélt találkozót előtte a napok nehezen teltek de valami csodás érzés volt hogy nemsokára egy idegen ffi kényezteti velem a nejem!! Eljött a megbeszélt időpont és megjött a srác akit a feleségem akkor látott először és szimpi volt neki is!! Iszogattunk beszélgettünk és az idő nagyon nehezen telt izzott a levegő egy párszor egymásra néztünk kérdeztem h mi legyen,? fura volt a helyzet azt mondta nem tudja akkor mondta a srác ha oda ülne a feleségem mellé mit szólnánk hozzá na több sem kellet nekünk és elkezdtünk csókolózni úgy mint már nagyon régen!! Ekkor a srác megfogta a combját és elkezdte simogatni lassan a puncija felé, éreztem ahogy remeg az izgalomtól és mikor elkezdtük a nadrágját levenni és a bugyit félrehúzva elkezdte nyalni valami csodálatos érzés és látvány volt! Láttam rajta menyire élvezi ő is közben a farkamat elkezdte szopni kis idő múlva cseréltünk és láttam ahogy szopja az idegen farkat ami nagyon izgatott elkezdtem dugni ö szopott kis idő múlva mondja a srác h húz gumit és dugni szeretné, láttam a feleségem szemében hogy akarja és vágyik nagyon rá és cseréltünk, hihetetlen de csodálatos élmény volt látni ahogy más dugja a feleségem amit ö nagyon élvez!! Dugtuk előröl hátulról felváltva amikor azt mondta a srác h szendvicsbe kipróbáljuk??? erre a drágám azt mondta ha akarjuk akkor igen én mentem a popóba mert a srácnak nagyobb volt a méret és így próbáltuk szuper volt nem is bírtam sokáig és beleélveztem a popsiba utána még lovagolt egy kicsit de a srác sem bírta már és megkérdezte hova élvezzen, a feleségem mondta hogy a hasára, levette a gumit és kiverette a kémény borotvált farkát amit nagyon élveztünk mind a 3an!! Zuhany után távozott és ott maradtunk kettesben a nejemmel és végigbeszéltük az egészet sokszor és reggelig szeretkeztünk a hatása alatt voltunk sőt egy héttel utána még mindig alatta vagyunk!! úgy érzem ezt le kellet írnom mert egy csodálatos élményben volt részünk és reméljük még lesz, mert azóta sokat beszélünk róla és várjuk a következő alkalmat ahol ketten egy punciban szeretnénk kipróbálni és mindenkinek ajánlom aki vágyik rá hogy tegye meg mert csodálatos élményekben és látványban lesz része! De az is biztos hogy csak óriási bizalom és szerelem kell hozzá!!!
2012. 12. 09. vasárnap 14:32  #8407
Törölt felhasználó (867563)
csak irigykedünk,szólj ha 4esben is szeretnétek
(Ez egy válasz erta73 üzenetére (2012. 12. 08. szombat 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 08. szombat 22:41
Sziasztok!! Végre megtörtént amire nagyon vágytam"tunk" A feleségem hosszas gondolkodás és kellő kíváncsiság után bevállalta az idegen ffit és az egyik legcsodálatosabb dolog amit átéltünk! Izgalmas volt mikor kerestem a megfelelő normális diszkrét ffit ! kb 200 levélből több szűrőn keresztül csak megtaláltam akivel sok levélváltás után tel szám csere találkozás akkor mutattam képet a csinos feleségemről aminek tényleg örült és alig várta már,hogy találkozzunk 3asban mert nagyon bejött neki a feleségem! megbeszéltük az időpontot és a helyet mondtam a feleségemnek h megtaláltam akivel ketten kényeztetjük egyszerre!! Alig vártuk már a megbeszélt találkozót előtte a napok nehezen teltek de valami csodás érzés volt hogy nemsokára egy idegen ffi kényezteti velem a nejem!! Eljött a megbeszélt időpont és megjött a srác akit a feleségem akkor látott először és szimpi volt neki is!! Iszogattunk beszélgettünk és az idő nagyon nehezen telt izzott a levegő egy párszor egymásra néztünk kérdeztem h mi legyen,? fura volt a helyzet azt mondta nem tudja akkor mondta a srác ha oda ülne a feleségem mellé mit szólnánk hozzá na több sem kellet nekünk és elkezdtünk csókolózni úgy mint már nagyon régen!! Ekkor a srác megfogta a combját és elkezdte simogatni lassan a puncija felé, éreztem ahogy remeg az izgalomtól és mikor elkezdtük a nadrágját levenni és a bugyit félrehúzva elkezdte nyalni valami csodálatos érzés és látvány volt! Láttam rajta menyire élvezi ő is közben a farkamat elkezdte szopni kis idő múlva cseréltünk és láttam ahogy szopja az idegen farkat ami nagyon izgatott elkezdtem dugni ö szopott kis idő múlva mondja a srác h húz gumit és dugni szeretné, láttam a feleségem szemében hogy akarja és vágyik nagyon rá és cseréltünk, hihetetlen de csodálatos élmény volt látni ahogy más dugja a feleségem amit ö nagyon élvez!! Dugtuk előröl hátulról felváltva amikor azt mondta a srác h szendvicsbe kipróbáljuk??? erre a drágám azt mondta ha akarjuk akkor igen én mentem a popóba mert a srácnak nagyobb volt a méret és így próbáltuk szuper volt nem is bírtam sokáig és beleélveztem a popsiba utána még lovagolt egy kicsit de a srác sem bírta már és megkérdezte hova élvezzen, a feleségem mondta hogy a hasára, levette a gumit és kiverette a kémény borotvált farkát amit nagyon élveztünk mind a 3an!! Zuhany után távozott és ott maradtunk kettesben a nejemmel és végigbeszéltük az egészet sokszor és reggelig szeretkeztünk a hatása alatt voltunk sőt egy héttel utána még mindig alatta vagyunk!! úgy érzem ezt le kellet írnom mert egy csodálatos élményben volt részünk és reméljük még lesz, mert azóta sokat beszélünk róla és várjuk a következő alkalmat ahol ketten egy punciban szeretnénk kipróbálni és mindenkinek ajánlom aki vágyik rá hogy tegye meg mert csodálatos élményekben és látványban lesz része! De az is biztos hogy csak óriási bizalom és szerelem kell hozzá!!!
2012. 12. 09. vasárnap 10:16  #8406
Törölt felhasználó (39921)
Mi egy 38/35 éves pár vagyunk, 15 éve együtt, és most jutottunk el oda, hogy más férfit is bevontunk.. Eddig még a távollétemben szexelt más férfival, de már keresem azt, aki velem együtt kényezteti...
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2012. 12. 02. vasárnap 19:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 02. vasárnap 19:40
Egy gyors közvélemény kutatás érdekelne mit gondoltok a Topic cím Izgat ha megdugják a feleségemet mennyi idős párokra jellemző illetve milyen hosszú párkapcsolat jut el erre a pontra Mert magamból ki indulva azért ez Húszas Harmincas éveimbe eszembe nem jutott illetve még más volt a kapcsolat most 40 év után értünk meg arra hogy meg merjük tenni. Tudják a 30 évesek mire vállalkoznak ? Tényleg ennyire érett és bizalomra épülő a kapcsolatuk hogy már csak ez az Izgalom hiányzik ? Mi a jellemző menyi idősen és milyen hosszú kapcsolat után Izgalmas ha megdugják a feleséget ?
2012. 12. 08. szombat 22:41  #8405
erta73 erta73
Sziasztok!! Végre megtörtént amire nagyon vágytam"tunk" A feleségem hosszas gondolkodás és kellő kíváncsiság után bevállalta az idegen ffit és az egyik legcsodálatosabb dolog amit átéltünk! Izgalmas volt mikor kerestem a megfelelő normális diszkrét ffit ! kb 200 levélből több szűrőn keresztül csak megtaláltam akivel sok levélváltás után tel szám csere találkozás akkor mutattam képet a csinos feleségemről aminek tényleg örült és alig várta már,hogy találkozzunk 3asban mert nagyon bejött neki a feleségem! megbeszéltük az időpontot és a helyet mondtam a feleségemnek h megtaláltam akivel ketten kényeztetjük egyszerre!! Alig vártuk már a megbeszélt találkozót előtte a napok nehezen teltek de valami csodás érzés volt hogy nemsokára egy idegen ffi kényezteti velem a nejem!! Eljött a megbeszélt időpont és megjött a srác akit a feleségem akkor látott először és szimpi volt neki is!! Iszogattunk beszélgettünk és az idő nagyon nehezen telt izzott a levegő egy párszor egymásra néztünk kérdeztem h mi legyen,? fura volt a helyzet azt mondta nem tudja akkor mondta a srác ha oda ülne a feleségem mellé mit szólnánk hozzá na több sem kellet nekünk és elkezdtünk csókolózni úgy mint már nagyon régen!! Ekkor a srác megfogta a combját és elkezdte simogatni lassan a puncija felé, éreztem ahogy remeg az izgalomtól és mikor elkezdtük a nadrágját levenni és a bugyit félrehúzva elkezdte nyalni valami csodálatos érzés és látvány volt! Láttam rajta menyire élvezi ő is közben a farkamat elkezdte szopni kis idő múlva cseréltünk és láttam ahogy szopja az idegen farkat ami nagyon izgatott elkezdtem dugni ö szopott kis idő múlva mondja a srác h húz gumit és dugni szeretné, láttam a feleségem szemében hogy akarja és vágyik nagyon rá és cseréltünk, hihetetlen de csodálatos élmény volt látni ahogy más dugja a feleségem amit ö nagyon élvez!! Dugtuk előröl hátulról felváltva amikor azt mondta a srác h szendvicsbe kipróbáljuk??? erre a drágám azt mondta ha akarjuk akkor igen én mentem a popóba mert a srácnak nagyobb volt a méret és így próbáltuk szuper volt nem is bírtam sokáig és beleélveztem a popsiba utána még lovagolt egy kicsit de a srác sem bírta már és megkérdezte hova élvezzen, a feleségem mondta hogy a hasára, levette a gumit és kiverette a kémény borotvált farkát amit nagyon élveztünk mind a 3an!! Zuhany után távozott és ott maradtunk kettesben a nejemmel és végigbeszéltük az egészet sokszor és reggelig szeretkeztünk a hatása alatt voltunk sőt egy héttel utána még mindig alatta vagyunk!! úgy érzem ezt le kellet írnom mert egy csodálatos élményben volt részünk és reméljük még lesz, mert azóta sokat beszélünk róla és várjuk a következő alkalmat ahol ketten egy punciban szeretnénk kipróbálni és mindenkinek ajánlom aki vágyik rá hogy tegye meg mert csodálatos élményekben és látványban lesz része! De az is biztos hogy csak óriási bizalom és szerelem kell hozzá!!!
2012. 12. 08. szombat 12:22  #8404
Törölt felhasználó (865037)
Hello ! Az én drágám puncikájába is becsuszik 2 farok !
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2012. 11. 08. csütörtök 23:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 11. 08. csütörtök 23:00
szóval valami ilyesmit szeretnénk kipróbálni mert engem csak akkor izgat ha megdugják a feleségem ha Én vagyok az egyik vigyor2
2012. 12. 04. kedd 05:27  #8403
Törölt felhasználó (858797)
Ez valós sztori! Elnézést a vesszőkért. Igen a nőm volt szexpartnere vőlegény volt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 02. vasárnap 08:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (25582)
2012. 12. 02. vasárnap 08:23
kérlek ezt akkor most még egyszer:

A párod volt pasijának - 'tehát te vagy most a pasi, és a párod a lány, aki dugott a pasival' - volt menyasszonya. És a párod, aki lány, a menyasszonnyal dugott?
Néha egy-egy vesszőt nem ártana betenni az irományba, mert nehezen értelmezhető. Funkcionális analfabétának meg nem tartom magam.
Másrészt, viszont ha már logikailag végigköveti az ember, rájön, hogy álmodozás inkább, mint valós story.
/ 975