Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2012. 07. 06. péntek 22:04  #7892
Törölt felhasználó (849001)
Ne haragudj de ez durva általánosítás, persze mindenki a saját malmára hajtja a szelet de, én még csak nemrég voltam huszon éves, és még is tudtam különbséget tenni a dugás és a szeretkezés között, lehet én vagyok a kivétel smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 06. péntek 15:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (838984)
2012. 07. 06. péntek 15:59
Az a baj, hogy a 30 alattiak inkább csak szexelnek, de a negyven felettiek már szeretkeznek. Tapasztalatból tudható, hogy igen jelentős a minőségi és ebből fakadóan a mennyiségi különbség is
2012. 07. 06. péntek 15:59  #7891
Törölt felhasználó (838984)
Az a baj, hogy a 30 alattiak inkább csak szexelnek, de a negyven felettiek már szeretkeznek. Tapasztalatból tudható, hogy igen jelentős a minőségi és ebből fakadóan a mennyiségi különbség is
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 05. csütörtök 21:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (849001)
2012. 07. 05. csütörtök 21:56
Ma mi is elhatároztuk hogy keresünk egy harmadik pasit, de hogy fogjunk hozzá?, hogy lehet az inteligencia nélküli csak a farkukról képet küldő jelentkezőket kiszűrni???
pl 30alatt még gyereknek tarok egy pasit ehhez, de lehet tévedek, a párom meg nem indulna be egy szőrös mellkasú/hátú pasira (na most nem a csupaszra borotváltat kedveli, csak a Chewbacca kinézetet nem)
2012. 07. 06. péntek 10:34  #7890
Törölt felhasználó (804968)
igazad van, sokat érdemel az asszony!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 06. péntek 08:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (849001)
2012. 07. 06. péntek 08:38
Isten őrizzen a BI jelentkezőktől, nincs velük bajom, de én NEM vagyok az.
A pár választást én is úgy képzeltem hogy a páromra bízom, mert ha rajtam múlik túl magas lenne a léc, valamiért túl jót akarok neki, ez úgy jön nem tudatos.
2012. 07. 06. péntek 08:38  #7889
Törölt felhasználó (849001)
Isten őrizzen a BI jelentkezőktől, nincs velük bajom, de én NEM vagyok az.
A pár választást én is úgy képzeltem hogy a páromra bízom, mert ha rajtam múlik túl magas lenne a léc, valamiért túl jót akarok neki, ez úgy jön nem tudatos.
(Ez egy válasz jajne1 üzenetére (2012. 07. 05. csütörtök 23:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 05. csütörtök 23:04
Nálunk bevált módszer: ha normál szexet szeretnétek hármasban, akkor párod "leányzó" válasszon a sok jelentkező közül. Hallgasson a megérzéseire,ha a levelezésben már nem stimmel valami akkor hagyjátok is. Arcképes fotó sokszor csalóka. Lehet hogy nem igazán jön be kép alapján a párodnak, élőben máris más a véleményed.
Bi fiú keresése esetén te is véleményezd a jelentkezőt. Aki azt írja hogy heteró de kipróbálná a bi szexet, azok nagy része csak a párod akarja meg...ni.
Remélem segítettem.
2012. 07. 06. péntek 07:14  #7888
zsozs70 zsozs70
teljesen egyet értek veletek.
(Ez egy válasz jajne1 üzenetére (2012. 07. 05. csütörtök 23:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 05. csütörtök 23:04
Nálunk bevált módszer: ha normál szexet szeretnétek hármasban, akkor párod "leányzó" válasszon a sok jelentkező közül. Hallgasson a megérzéseire,ha a levelezésben már nem stimmel valami akkor hagyjátok is. Arcképes fotó sokszor csalóka. Lehet hogy nem igazán jön be kép alapján a párodnak, élőben máris más a véleményed.
Bi fiú keresése esetén te is véleményezd a jelentkezőt. Aki azt írja hogy heteró de kipróbálná a bi szexet, azok nagy része csak a párod akarja meg...ni.
Remélem segítettem.
2012. 07. 05. csütörtök 23:48  #7887
pupava pupava
Szép jó estét.
Van egy kis idöm, folytatom a történetet. Bocs, ha kicsit lassú vagyok, de szerintem csak igy, részletesen van értelme smile
Szóval egyik este jött egy levél, párommal elolvastuk. Egy abszolút intelligens, hihetetlenül szellemes levél volt, nem túl hosszú, de lényegretörö, információt sem tartalmazott sokat, az élö találkozást preferálta, amiben végülis igaza volt. Annak ellenére tetszett mindkettönknek, hogy tulajdonképpen semmi sem stimmelt az eredeti elgondolást illetöen smile A levélböl annyi azért kiderült, hogy a pasi jóval idösebb az 50 körülinél, és hogy tulajdonképpen nem is egyedül, hanem ketten lennének. Annyira érdekes volt az egész, hogy belementünk egy találkozóba, hiszen úgyse veszithetünk semmit, max egy kis idöt. A következö hétvégén eljöttek, és egy közeli kávézóban találkoztunk. Azonnal szimpi volt a helyzet, hiszen alig párszáz métert kellett sétálnunk, és percre pontosan ott is voltak, páromat gyönyörü virágcsokorral és bonbonnal köszöntötték...
Sajnálom most csak ennyi idöm van, hamarosan folytatom smile
Jóéjt Mindenkinek smile
2012. 07. 05. csütörtök 23:04  #7886
jajne1 jajne1
Nálunk bevált módszer: ha normál szexet szeretnétek hármasban, akkor párod "leányzó" válasszon a sok jelentkező közül. Hallgasson a megérzéseire,ha a levelezésben már nem stimmel valami akkor hagyjátok is. Arcképes fotó sokszor csalóka. Lehet hogy nem igazán jön be kép alapján a párodnak, élőben máris más a véleményed.
Bi fiú keresése esetén te is véleményezd a jelentkezőt. Aki azt írja hogy heteró de kipróbálná a bi szexet, azok nagy része csak a párod akarja meg...ni.
Remélem segítettem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 05. csütörtök 21:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (849001)
2012. 07. 05. csütörtök 21:56
Ma mi is elhatároztuk hogy keresünk egy harmadik pasit, de hogy fogjunk hozzá?, hogy lehet az inteligencia nélküli csak a farkukról képet küldő jelentkezőket kiszűrni???
pl 30alatt még gyereknek tarok egy pasit ehhez, de lehet tévedek, a párom meg nem indulna be egy szőrös mellkasú/hátú pasira (na most nem a csupaszra borotváltat kedveli, csak a Chewbacca kinézetet nem)
2012. 07. 05. csütörtök 23:01  #7885
Törölt felhasználó (849001)
hát én sem rég tartozom a 30asok táborába, de érzem hogy ezelőtt 2évvel is nem lettem volna érett erre, kapcsolat dogma meg nálunk érdekes lenne mikor a párom idősebb 5évvel.
Abban egyet értünk hogy értelemben kell első körben szelektálni, azt hogy kiégettek lennének a 30alattiak, érdekes felvetés, mert még egyel sem találkoztam, pedig a baráti köröm egy része is 30alatti
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2012. 07. 05. csütörtök 22:23), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator vazelinator VIP Admin
2012. 07. 05. csütörtök 22:23
30 alattiak jóvalta komolyabbak mint a 30 felettiek a 30 felettiek most csöppentek úgy mond bele rendszer váltás utáni szex forradalomba, a 30 alattiak meg ennek következtében hamar kiégtek így komolyságot keresnek stabilitást.
szerintem inkább a határt az értelembe húzzátok meg. kinézet vadászat, és a kapcsolat dogmák (fiatal hozzám) mindig rosszul sül el.
2012. 07. 05. csütörtök 22:23  #7884
vazelinator vazelinator VIP Admin
30 alattiak jóvalta komolyabbak mint a 30 felettiek a 30 felettiek most csöppentek úgy mond bele rendszer váltás utáni szex forradalomba, a 30 alattiak meg ennek következtében hamar kiégtek így komolyságot keresnek stabilitást.
szerintem inkább a határt az értelembe húzzátok meg. kinézet vadászat, és a kapcsolat dogmák (fiatal hozzám) mindig rosszul sül el.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 05. csütörtök 21:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (849001)
2012. 07. 05. csütörtök 21:56
Ma mi is elhatároztuk hogy keresünk egy harmadik pasit, de hogy fogjunk hozzá?, hogy lehet az inteligencia nélküli csak a farkukról képet küldő jelentkezőket kiszűrni???
pl 30alatt még gyereknek tarok egy pasit ehhez, de lehet tévedek, a párom meg nem indulna be egy szőrös mellkasú/hátú pasira (na most nem a csupaszra borotváltat kedveli, csak a Chewbacca kinézetet nem)
2012. 07. 05. csütörtök 21:56  #7883
Törölt felhasználó (849001)
Ma mi is elhatároztuk hogy keresünk egy harmadik pasit, de hogy fogjunk hozzá?, hogy lehet az inteligencia nélküli csak a farkukról képet küldő jelentkezőket kiszűrni???
pl 30alatt még gyereknek tarok egy pasit ehhez, de lehet tévedek, a párom meg nem indulna be egy szőrös mellkasú/hátú pasira (na most nem a csupaszra borotváltat kedveli, csak a Chewbacca kinézetet nem)
2012. 07. 05. csütörtök 18:46  #7882
Demona Demona VIP Admin
Alaposan felcsigáztál, szerintem rajtam kívül másokat is, a legizgalmasabb résznél abbahagyni a történetet...... ügyes worship eplus2 Remélhetőleg mihamarabb olvashatjuk a folytatást. smile
(Ez egy válasz pupava üzenetére (2012. 07. 05. csütörtök 11:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 05. csütörtök 11:55
Sziasztok.
Megosztanám veletek az egyik saját kis titkos történetünket, ami annak ellenére, hogy igazán nem hétköznapi, 100%-ig igaz smile
Azt tudni kell, hogy mi 7 éve vagyunk együtt, és bő 2 éve házasok. Nem vagyunk prüdek, kipróbáltunk már ezt-azt, a párcsere például nagyon bejött, 2 párral tartottuk a kapcsolatot hosszabb ideig, de a házasságkötésünk után szünetet tartottunk, megpróbáltunk kicsit "komolyak" maradni, igy több mint 1 éves "pauza" következett, csak egymást élveztük, és jó is volt igy. Közben persze lassan de biztosan már mindkettönkben érlelödtek a dolgok, csak idö kérdése volt, mikor pattan újra a szikra, és mikor vágunk bele valami izgalmas kalandba.
Egyik este felvetettem a feleségemnek, hogy mit szólna hozzá, ha újra csinálnánk valami izgalmasat, olyat, amit eddig még nem, keressünk pasit egy hármashoz. Bevallom ez engem hihetetlenül izgatott és izgat ma is, csak az volt a gond, hogy kizárólag úgy nem lennék féltékeny az ilyen szituban, ha a pasi nem korombeli lenne. Ez azt jelenti, hogy vagy egy fiatal tizenéves srác, vagy minél idösebb pasi lenne a megfelelö jelölt. Ne kérdezzétek miért van igy, egyszerüen igy gondolom smile Mondtam tehát a páromnak, hogy jó lenne ilyet átélni, de egy minél idösebb pasival. Pár nap múlva visszatértünk a dologra, megkaptam az engedélyt, hogy kezdjek el keresni egy szimpi, sármos, intelligens és persze ápolt idösebb pasit.
Azonnal bele is vetettem magam a dologba, mentek a hirdetések több helyre. Jelentkezö persze akadt dögivel, rengetegen nem feleltek meg, hiába irtam meg világosan mi az elképzelésünk, 99% volt a komolytalansági arány. Volt aki csak képeket akart, volt aki furcsának találta, hogy ilyen gyönyörü nönek kell idös pasi, volt aki pár levél után már nem irt vissza. Mikor már úgy tünt végre van egy komoly jelentkezö, mindig történt valami, és megszakadt az ismerkedés.
Egy hónap is eltelt ezekkel a hülyeségekkel, és még mindig nem volt megfelelö delikvens, aki minden szempontból megfelelt volna, azt gondoltam kútba esett a terv. Egyik este azonban érdekes levelet kaptunk, ami új irányba vitte a történetet, méghozzá a lehetö legizgalmasabb irányba... smile
Hamarosan folytatom smile
2012. 07. 05. csütörtök 14:43  #7881
gorát gorát
szia, irsz egy konkrét történetet????
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 05. csütörtök 14:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (47697)
2012. 07. 05. csütörtök 14:40
Sok párnál voltam és vok is nagyon élvezem kefélni a pasi előtt a csaját és látni, hogy örül a hölgy a csupasz méretes farkamnak!
Segítek szívesen! vigyor2
2012. 07. 05. csütörtök 14:40  #7880
Törölt felhasználó (47697)
Sok párnál voltam és vok is nagyon élvezem kefélni a pasi előtt a csaját és látni, hogy örül a hölgy a csupasz méretes farkamnak!
Segítek szívesen! vigyor2
2012. 07. 05. csütörtök 14:39  #7879
gorát gorát
várjuk a folytatást vigyor2
(Ez egy válasz pupava üzenetére (2012. 07. 05. csütörtök 11:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 05. csütörtök 11:55
Sziasztok.
Megosztanám veletek az egyik saját kis titkos történetünket, ami annak ellenére, hogy igazán nem hétköznapi, 100%-ig igaz smile
Azt tudni kell, hogy mi 7 éve vagyunk együtt, és bő 2 éve házasok. Nem vagyunk prüdek, kipróbáltunk már ezt-azt, a párcsere például nagyon bejött, 2 párral tartottuk a kapcsolatot hosszabb ideig, de a házasságkötésünk után szünetet tartottunk, megpróbáltunk kicsit "komolyak" maradni, igy több mint 1 éves "pauza" következett, csak egymást élveztük, és jó is volt igy. Közben persze lassan de biztosan már mindkettönkben érlelödtek a dolgok, csak idö kérdése volt, mikor pattan újra a szikra, és mikor vágunk bele valami izgalmas kalandba.
Egyik este felvetettem a feleségemnek, hogy mit szólna hozzá, ha újra csinálnánk valami izgalmasat, olyat, amit eddig még nem, keressünk pasit egy hármashoz. Bevallom ez engem hihetetlenül izgatott és izgat ma is, csak az volt a gond, hogy kizárólag úgy nem lennék féltékeny az ilyen szituban, ha a pasi nem korombeli lenne. Ez azt jelenti, hogy vagy egy fiatal tizenéves srác, vagy minél idösebb pasi lenne a megfelelö jelölt. Ne kérdezzétek miért van igy, egyszerüen igy gondolom smile Mondtam tehát a páromnak, hogy jó lenne ilyet átélni, de egy minél idösebb pasival. Pár nap múlva visszatértünk a dologra, megkaptam az engedélyt, hogy kezdjek el keresni egy szimpi, sármos, intelligens és persze ápolt idösebb pasit.
Azonnal bele is vetettem magam a dologba, mentek a hirdetések több helyre. Jelentkezö persze akadt dögivel, rengetegen nem feleltek meg, hiába irtam meg világosan mi az elképzelésünk, 99% volt a komolytalansági arány. Volt aki csak képeket akart, volt aki furcsának találta, hogy ilyen gyönyörü nönek kell idös pasi, volt aki pár levél után már nem irt vissza. Mikor már úgy tünt végre van egy komoly jelentkezö, mindig történt valami, és megszakadt az ismerkedés.
Egy hónap is eltelt ezekkel a hülyeségekkel, és még mindig nem volt megfelelö delikvens, aki minden szempontból megfelelt volna, azt gondoltam kútba esett a terv. Egyik este azonban érdekes levelet kaptunk, ami új irányba vitte a történetet, méghozzá a lehetö legizgalmasabb irányba... smile
Hamarosan folytatom smile
2012. 07. 05. csütörtök 12:45  #7878
Törölt felhasználó (819517)
finom
(Ez egy válasz pupava üzenetére (2012. 07. 05. csütörtök 11:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 05. csütörtök 11:55
Sziasztok.
Megosztanám veletek az egyik saját kis titkos történetünket, ami annak ellenére, hogy igazán nem hétköznapi, 100%-ig igaz smile
Azt tudni kell, hogy mi 7 éve vagyunk együtt, és bő 2 éve házasok. Nem vagyunk prüdek, kipróbáltunk már ezt-azt, a párcsere például nagyon bejött, 2 párral tartottuk a kapcsolatot hosszabb ideig, de a házasságkötésünk után szünetet tartottunk, megpróbáltunk kicsit "komolyak" maradni, igy több mint 1 éves "pauza" következett, csak egymást élveztük, és jó is volt igy. Közben persze lassan de biztosan már mindkettönkben érlelödtek a dolgok, csak idö kérdése volt, mikor pattan újra a szikra, és mikor vágunk bele valami izgalmas kalandba.
Egyik este felvetettem a feleségemnek, hogy mit szólna hozzá, ha újra csinálnánk valami izgalmasat, olyat, amit eddig még nem, keressünk pasit egy hármashoz. Bevallom ez engem hihetetlenül izgatott és izgat ma is, csak az volt a gond, hogy kizárólag úgy nem lennék féltékeny az ilyen szituban, ha a pasi nem korombeli lenne. Ez azt jelenti, hogy vagy egy fiatal tizenéves srác, vagy minél idösebb pasi lenne a megfelelö jelölt. Ne kérdezzétek miért van igy, egyszerüen igy gondolom smile Mondtam tehát a páromnak, hogy jó lenne ilyet átélni, de egy minél idösebb pasival. Pár nap múlva visszatértünk a dologra, megkaptam az engedélyt, hogy kezdjek el keresni egy szimpi, sármos, intelligens és persze ápolt idösebb pasit.
Azonnal bele is vetettem magam a dologba, mentek a hirdetések több helyre. Jelentkezö persze akadt dögivel, rengetegen nem feleltek meg, hiába irtam meg világosan mi az elképzelésünk, 99% volt a komolytalansági arány. Volt aki csak képeket akart, volt aki furcsának találta, hogy ilyen gyönyörü nönek kell idös pasi, volt aki pár levél után már nem irt vissza. Mikor már úgy tünt végre van egy komoly jelentkezö, mindig történt valami, és megszakadt az ismerkedés.
Egy hónap is eltelt ezekkel a hülyeségekkel, és még mindig nem volt megfelelö delikvens, aki minden szempontból megfelelt volna, azt gondoltam kútba esett a terv. Egyik este azonban érdekes levelet kaptunk, ami új irányba vitte a történetet, méghozzá a lehetö legizgalmasabb irányba... smile
Hamarosan folytatom smile
2012. 07. 05. csütörtök 12:35  #7877
Törölt felhasználó (849001)
Ez milyen érdekes, nálam kikötés hogy csak ismeretlen pasit vennék be harmadiknak, még csak távoli ismerőst sem, nemhogy rokont, meg nekem a testvéreim női sem jöttek be soha, még csak nőként sem tudtam rájuk nézni, az meg kapásból váló ok lenne ha a nőm kikezdene valamelyikkel. Ezt le is fixáltuk itthon, és a páromnak sincs ellenvetése, hál istennek egyik barátom vagy rokonom sem jön be neki (vagy csak nem meri bevallani) fele kapásból kilőve mert irtózik a szőrös pasiktól smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 07. 05. csütörtök 00:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (851550)
2012. 07. 05. csütörtök 00:01
Szia Johnny!Neked válaszolok,mert te voltál az utolsó,de az utolsó hozzászólóknak is szól.Nem kell a nyálcsurgatás,megtörténhetett a dolog,úgy ahogy Pityuka leirta.Nem kötelező a helyesirást betartani,a történet ettől hihető és izgalmas.Nem nyomozást kért Pityuka hanem segitséget,tanácsot!Aki volt már hasonló szituban,az talán hozzá tud szólni érdemben is.Én voltam már párszor,azért merek hozzászólni és tudom,hogy a szexuális izgalom hatására a nők többsége nem úgy viselkedik,mint egyébként viselkedne.És mi sem úgy viselkedünk mint egyébként tennénk.Elmondok egy történetet.Még fiatalabb házas voltam,amikor a 3 évvel idősebb testvérbátyám meglátogatott minket a szerény kis otthonunkban.A kislányaink éppen nyaraltak,igy csak hármasban voltunk éjszakára.Némi alkohol hatására kezdtünk feloldódni,dög meleg volt /úgy mint most/ és a panellakás már-már kibirhatatlanul meleg kezdett lenni.Levetkőztünk gatyára,a páromon is csak bugyi,meltartó maradt.Sorban látogattuk a fürdőszobát,de a hidegviz is túl meleg volt.Aztán én egyszer úgy jöttem ki a fürdőszobából,hogy csak egy törölközőt tettem magam elé és meg sem törölköztem.Igy ki lehetett birni valahogy.A bátyám is követte a példámat.Igen kellemes volt igy társalogni és konyakozni.Aztán a párom is bement tusolni.Belém bujt a kisördög és mondtama bratyesznak,hogy vigyél be neki egy kis konyakot .Megtette és maradt egy ideig odabent.Aztán nagy locsi-pocsit rendeztek a tusoló alatt.Bementem én is.Már mindketten meztelenek voltak és hülyéskedtek.Láttam hogy a bátyámnak már merevedése lett,és a páromat simizte,a melleit és a punciját is.Persze nekem is felállt,én is beszálltam a játékba.A fürdőszoba kezdett úszni.Még jó hogy nem áztattuk el az alsó szomszédot.Ez ment egy darabig ,de később bementünk a nagyágyba ,amúgy vizesen,meztelenül.Még ittunk egy keveset.Én elkezdtem simogatni a párom csilóját.Arra volt a legérzékenyebb! Megfogtam a bátyám tenyerét és a puncijához tettem és két újját bevezettem a hüvelyébe.Akkor már a párom nyögdécselt és rövidesen az orgazmusa is elkezdődött.Engem simogatott közben és én sem tudtam tartani magamat,nem birtam magammal és ráfordultam.Teli spricceltem a hüvelyét. A bátyám akkor nem csinált semmit,de reggel arra ébredtem,hogy hátulról dugja a feleségem.Úgy csináltam,mint aki alszik,de annyira izgalmas volt,hogy magamhoz nyultam és hatalmasat élveztem.Aztán ők elaludtak,meg én is.Reggel minden OK volt!A bátyámmal megbeszéltem ,hogy ezt még vissza adom,ami kb.fél év mulva meg is történt.Hát ennyi.Ha valakit érdekel akkor folytatom.
Kiváncsi vagyok,hogy ezt hányan nem hiszik el? Történeteket én is szivesen olvasnék tőletek.
Gabi.
2012. 07. 05. csütörtök 11:55  #7876
pupava pupava
Sziasztok.
Megosztanám veletek az egyik saját kis titkos történetünket, ami annak ellenére, hogy igazán nem hétköznapi, 100%-ig igaz smile
Azt tudni kell, hogy mi 7 éve vagyunk együtt, és bő 2 éve házasok. Nem vagyunk prüdek, kipróbáltunk már ezt-azt, a párcsere például nagyon bejött, 2 párral tartottuk a kapcsolatot hosszabb ideig, de a házasságkötésünk után szünetet tartottunk, megpróbáltunk kicsit "komolyak" maradni, igy több mint 1 éves "pauza" következett, csak egymást élveztük, és jó is volt igy. Közben persze lassan de biztosan már mindkettönkben érlelödtek a dolgok, csak idö kérdése volt, mikor pattan újra a szikra, és mikor vágunk bele valami izgalmas kalandba.
Egyik este felvetettem a feleségemnek, hogy mit szólna hozzá, ha újra csinálnánk valami izgalmasat, olyat, amit eddig még nem, keressünk pasit egy hármashoz. Bevallom ez engem hihetetlenül izgatott és izgat ma is, csak az volt a gond, hogy kizárólag úgy nem lennék féltékeny az ilyen szituban, ha a pasi nem korombeli lenne. Ez azt jelenti, hogy vagy egy fiatal tizenéves srác, vagy minél idösebb pasi lenne a megfelelö jelölt. Ne kérdezzétek miért van igy, egyszerüen igy gondolom smile Mondtam tehát a páromnak, hogy jó lenne ilyet átélni, de egy minél idösebb pasival. Pár nap múlva visszatértünk a dologra, megkaptam az engedélyt, hogy kezdjek el keresni egy szimpi, sármos, intelligens és persze ápolt idösebb pasit.
Azonnal bele is vetettem magam a dologba, mentek a hirdetések több helyre. Jelentkezö persze akadt dögivel, rengetegen nem feleltek meg, hiába irtam meg világosan mi az elképzelésünk, 99% volt a komolytalansági arány. Volt aki csak képeket akart, volt aki furcsának találta, hogy ilyen gyönyörü nönek kell idös pasi, volt aki pár levél után már nem irt vissza. Mikor már úgy tünt végre van egy komoly jelentkezö, mindig történt valami, és megszakadt az ismerkedés.
Egy hónap is eltelt ezekkel a hülyeségekkel, és még mindig nem volt megfelelö delikvens, aki minden szempontból megfelelt volna, azt gondoltam kútba esett a terv. Egyik este azonban érdekes levelet kaptunk, ami új irányba vitte a történetet, méghozzá a lehetö legizgalmasabb irányba... smile
Hamarosan folytatom smile
2012. 07. 05. csütörtök 11:26  #7875
Johnny73 Johnny73
Szia Gabi! Én nem nyálcsurgató vagyok. Azért bátorkodtam leírni a nevedet, mert a te hozzászólásod volt az, ami számomra is szimpatikus volt. Ja bocsi, még Laller001-é is. Amúgy velem is előfordult egy párszor, amikor a szexuális történeteimet leírtam, hogy egyes emberkék kételkedtek benne. Egy idő után meg már besokalltam. Bár tudom hogy a kíváncsi és jóérzésű emberek miatt le lehetne írni a történeteket. Talán erre is sor kerül.
2012. 07. 05. csütörtök 06:26  #7874
Törölt felhasználó (800953)
Nyugodtan írd meg saját történeted, had legyen még színesebb, változatosabb a vita ! Izgalommal várom !
(Ez egy válasz pupava üzenetére (2012. 07. 04. szerda 17:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 04. szerda 17:34
Sziasztok.
Nagyon jó ez a topic, csak a kamuzást, és az ebböl fakadó ellenségeskedést kéne befejezni...
Egyébként nagyon érdekes történeteket lehet olvasni, ha érdekel Titeket mi is megosztanánk saját történetünket, ami szintén nem hétköznapi, és a témába vág smile
2012. 07. 05. csütörtök 00:01  #7873
Törölt felhasználó (851550)
Szia Johnny!Neked válaszolok,mert te voltál az utolsó,de az utolsó hozzászólóknak is szól.Nem kell a nyálcsurgatás,megtörténhetett a dolog,úgy ahogy Pityuka leirta.Nem kötelező a helyesirást betartani,a történet ettől hihető és izgalmas.Nem nyomozást kért Pityuka hanem segitséget,tanácsot!Aki volt már hasonló szituban,az talán hozzá tud szólni érdemben is.Én voltam már párszor,azért merek hozzászólni és tudom,hogy a szexuális izgalom hatására a nők többsége nem úgy viselkedik,mint egyébként viselkedne.És mi sem úgy viselkedünk mint egyébként tennénk.Elmondok egy történetet.Még fiatalabb házas voltam,amikor a 3 évvel idősebb testvérbátyám meglátogatott minket a szerény kis otthonunkban.A kislányaink éppen nyaraltak,igy csak hármasban voltunk éjszakára.Némi alkohol hatására kezdtünk feloldódni,dög meleg volt /úgy mint most/ és a panellakás már-már kibirhatatlanul meleg kezdett lenni.Levetkőztünk gatyára,a páromon is csak bugyi,meltartó maradt.Sorban látogattuk a fürdőszobát,de a hidegviz is túl meleg volt.Aztán én egyszer úgy jöttem ki a fürdőszobából,hogy csak egy törölközőt tettem magam elé és meg sem törölköztem.Igy ki lehetett birni valahogy.A bátyám is követte a példámat.Igen kellemes volt igy társalogni és konyakozni.Aztán a párom is bement tusolni.Belém bujt a kisördög és mondtama bratyesznak,hogy vigyél be neki egy kis konyakot .Megtette és maradt egy ideig odabent.Aztán nagy locsi-pocsit rendeztek a tusoló alatt.Bementem én is.Már mindketten meztelenek voltak és hülyéskedtek.Láttam hogy a bátyámnak már merevedése lett,és a páromat simizte,a melleit és a punciját is.Persze nekem is felállt,én is beszálltam a játékba.A fürdőszoba kezdett úszni.Még jó hogy nem áztattuk el az alsó szomszédot.Ez ment egy darabig ,de később bementünk a nagyágyba ,amúgy vizesen,meztelenül.Még ittunk egy keveset.Én elkezdtem simogatni a párom csilóját.Arra volt a legérzékenyebb! Megfogtam a bátyám tenyerét és a puncijához tettem és két újját bevezettem a hüvelyébe.Akkor már a párom nyögdécselt és rövidesen az orgazmusa is elkezdődött.Engem simogatott közben és én sem tudtam tartani magamat,nem birtam magammal és ráfordultam.Teli spricceltem a hüvelyét. A bátyám akkor nem csinált semmit,de reggel arra ébredtem,hogy hátulról dugja a feleségem.Úgy csináltam,mint aki alszik,de annyira izgalmas volt,hogy magamhoz nyultam és hatalmasat élveztem.Aztán ők elaludtak,meg én is.Reggel minden OK volt!A bátyámmal megbeszéltem ,hogy ezt még vissza adom,ami kb.fél év mulva meg is történt.Hát ennyi.Ha valakit érdekel akkor folytatom.
Kiváncsi vagyok,hogy ezt hányan nem hiszik el? Történeteket én is szivesen olvasnék tőletek.
Gabi.
(Ez egy válasz Johnny73 üzenetére (2012. 07. 04. szerda 18:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 07. 04. szerda 18:33
Wolf Gabinak igaza van. Ha ez a történet így történt, nekem is az a véleményem, hogy a legkönnyebben úgy fog összejönni a hármas, ha a haverod előtt teljesen felizgatod a párodat. Én a helyedben lemennék a takaró alá, el kezdeném nyalni, majd amikor teljesen felizgult, akkor a takarót lelökve dugnám a haverom előtt. Természetesen a havernak sem kellene közben a faszát verni, hanem óvatosan miközben a párod élvezi hogy dugod, simogatni kéne a mellét, nyalogatni, harapdálni. És csókolózni a pároddal. Mivel a párod tisztában van vele, hogy téged ez felizgatna, és ráadásul ő is fel lenne izgulva, hidd el, hogy belemenne. És már el is kezdődött a játék, fenetikus élményben lenne részetek, hiszen azt látnád, hogy a haverod a pártodat szopatja, dugja, nyalja! És végig néznéd, és közben te is kényeztetnéd! Hidd el nekem, nem ez lenne az első és az utolsó dugásotok 3-asban! finom
/ 974