Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2011. 10. 23. vasárnap 18:51  #7323
Macilacy Macilacy
No comment.... szomoru1
2011. 10. 23. vasárnap 15:27  #7322
Macilacy Macilacy
,,A vágyad valóra vált. Félrekúr."
Nem igazán értem,h honnan veszed,h az volt a vágya,h a kedvese félrekúrjon,főleg úgy,h ezzel alaposan felszarvazta Carbont.
A férj szerintem itt arra vágyott,h közös megbeszélés alapján történjen a dolog és nem úgy,h jól átb@asszák szegényt.
A kettő közt óriási a különbség.És amint irja,igen,benne lett volna a dologban,tehát nem igazán a kúrás résszel van itt a gond,hanem,h ezek után megszűnt a bizalom,ami nélkül meg eléggé nehéz valakinek szeretettel nézni a szemébe...
1x valahol olvastam ,,Nem az fáj,hogy egyszer hazudtál nekem,hanem az,hogy ezek után már soha nem tudok hinni neked."
2011. 10. 23. vasárnap 12:11  #7321
Carbon74 Carbon74
Köszönöm a hozzászólásokat, köszönöm a biztatást! smile
Egyébként nem a barátnőjének írogat, tudom, hogy kinek. Tényleg egy másik pasi. Még egyszer mondom, nem a másik zavar, hanem a hazudozás...
2011. 10. 23. vasárnap 10:26  #7320
Törölt felhasználó (821689)
De Te legalább a faszodról készült fotósorozattal hozzátettél egy " értelmes és építőjellegűt"[/i] Szerinted bizton "minden nő erre vágyik"
(Ez egy válasz note üzenetére (2011. 10. 23. vasárnap 09:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 23. vasárnap 09:40
Olvasgatom itt a hozzászólásokat és mindig megdöbbenek, milyen "okosak" is az emberek....
Jó tanácsokkal meg tele a padlás.. Ahogy itt egyesek belelátnak mások életébe, átérzik és átlátják a lényeget...
Az általánosítások.... Minden ember ilyen, minden nő erre vágyik, mindenkiben benne van... stb...

A folyamatos adok, kapok, tisztelet a kivételnek... Építő jellegű, értelmes beszélgetést folytatni, közös alapok nélkül igen nehéz, ez itt a fő probléma. Üdv
2011. 10. 23. vasárnap 09:40  #7319
note note
Olvasgatom itt a hozzászólásokat és mindig megdöbbenek, milyen "okosak" is az emberek....
Jó tanácsokkal meg tele a padlás.. Ahogy itt egyesek belelátnak mások életébe, átérzik és átlátják a lényeget...
Az általánosítások.... Minden ember ilyen, minden nő erre vágyik, mindenkiben benne van... stb...

A folyamatos adok, kapok, tisztelet a kivételnek... Építő jellegű, értelmes beszélgetést folytatni, közös alapok nélkül igen nehéz, ez itt a fő probléma. Üdv
2011. 10. 23. vasárnap 07:43  #7318
b--boy b--boy
eljen
2011. 10. 22. szombat 23:33  #7317
christiano christiano
Mesélj kicsit bővebben...jól hangzik ez a stori...de tényleg nem volt szép hogy a párodnak nemet mondasz rá...másoknak meg simán odatartod!!Mi értelme volt ennek?Már ugy értem annak hogy neki nemet mondtál??
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 22. szombat 21:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (817343)
2011. 10. 22. szombat 21:03
sziasztok!
Nálunk úgy buktam le, hogy a férjem hónapok óta szeretett volna lepartizni, de nem mentem bele.
Elmentem fősuliba, kolesz. Buliztunk, berúgtunk, srácok felvittek hozzájuk és lepartiztak smile
Nagyon nagyon jó volt. Hazajöttem és én mondtam a páromnak, hogy szerezzen valakit, akivel este megbaszna.
Kérdezte: Mi ez a nagy lendület??....
Elmondtam neki......
Nem haragudott, vagyis nem mutatta, de biztos rosszul esett neki..
Együtt maradtunk, azóta is, de kicsit bánt, hogy az elsőnél nem volt ott.
2011. 10. 22. szombat 21:03  #7316
Törölt felhasználó (817343)
sziasztok!
Nálunk úgy buktam le, hogy a férjem hónapok óta szeretett volna lepartizni, de nem mentem bele.
Elmentem fősuliba, kolesz. Buliztunk, berúgtunk, srácok felvittek hozzájuk és lepartiztak smile
Nagyon nagyon jó volt. Hazajöttem és én mondtam a páromnak, hogy szerezzen valakit, akivel este megbaszna.
Kérdezte: Mi ez a nagy lendület??....
Elmondtam neki......
Nem haragudott, vagyis nem mutatta, de biztos rosszul esett neki..
Együtt maradtunk, azóta is, de kicsit bánt, hogy az elsőnél nem volt ott.
(Ez egy válasz Carbon74 üzenetére (2011. 10. 22. szombat 15:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 22. szombat 15:50
Sziasztok! smile
Üdv Mindenkinek!
Sajnos régen jártam itt, és nem sikerült újra aktiválnom magam, így új névvel írok. jazoo néven voltam itt, van egy sorozatom, sorozatunk.
Van egy negatív történetem, amit szeretnék megosztani veletek.
Lassan hat éve élünk együtt a kedvesemmel(bár most nem annyira kedves). Nagyon egymásra találtunk, elég sokáig remegő lábakkal mentem mindenhová, ő pedig kicsit terpeszben... Szóval, a karikacsapás sem ment annyira.
Sokszor fantáziáltam arról, hogy Ő és egy másik pasi,(amit én szeretnék végig nézni, vagy aktív részese lenni, vagy csak meghallgatni), amit persze meg is osztottam vele, többnyire szex közben. Tetszett is neki a dolog, de nem volt elég elszánt. Volt egy-két bátortalan próbálkozás, de annyiban is maradt. Azt tudni kell, hogy mindketten az őszinteség nagy barátai vagyunk, vagyis voltunk...
Mostanában azt éreztem, hogy nem igazán őszinte hozzám, sokszor szemlesütve válaszolt a kérdéseimre, lett-légyen az bármilyen kérdés. Egyik este elment sétálni, holott egyedül soha nem szokott, a telefonja mindig le volt halkítva, stb.... Nos, most jön az, amivel biztosan megosztom a véleményeket: Megnéztem a telefonját és azt találtam, hogy bizony benne van egy kapcsolatban, "így belecsúsznék, úgy lenyelném, ezt tehetnéd velem, azt tenném veled, jöhetne a mélytorok", pedig velem nem annyira megy a mélytorok. Persze kiderült, hogy nem csak SMS formájában, hanem egyéb chat platformokon is zajlik a történet... Az ő elmondása szerint ez csak egy virtuális kapcsolat, ami soha nem is szólt másról, csak az üzenetekről, viszont arra a kérdésemre, hogy miért nem megy az őszinteség,- hiszen én voltam az, aki közölte vele, hogy szívesen venné, ha más is örömet okozna neki, csak tudjak róla-annyit mondott, hogy nem akarta, hogy balhézzak. Viszont szex közben sok olyan új pozíció, mód előjött, ami eddig nem, bár mindig próbálunk újítani, de ez így, mindent összevetve nagyon furcsának tűnt. Kérdés: Ki a bunkó? Az, aki átveri a másikat, vagy az átvert, aki erről bizonyságot szerez?(telefont megnéz...) Lehet, hogy nem túl érdekfeszítő a hozzászólásom, de okulásképpen jól jöhet...
Köszönöm a megtisztelő figyelmet!Szívesen olvasnék hozzászólásokat, mert még mindig "Izgat, ha megdugják a feleségemet!"
Bár lehet, hogy most kaptam meg a "világ legnagyobb balféke" kitüntetést... smile
2011. 10. 22. szombat 16:54  #7315
Macilacy Macilacy
Velem ugyanez történt,pár éve...lesulytott rendesen. Mindig őszinte voltam hozzá,de idővel nem kaptam viszonzást,csak lebunkózást mindenkitől,akinek elmondtam,h kémkedtem utána.Próbáltam belevinni közös kalandokba,élményekbe,de mereven elzárkózott,aztán meg magánakcióba kezdett.Szerinte az nem megcsalás,ha nem fexik le valakivel,bármi mást is művel vele,akár titokban is....
Szerencsére már nem fáj a dolog,én lezártam a történetet.
Kedves Carbon...fel a fejjel,tudnunk kell vesziteni!(bár ne legyen igazam a Te esetedben)
(Ez egy válasz Carbon74 üzenetére (2011. 10. 22. szombat 15:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 22. szombat 15:50
Sziasztok! smile
Üdv Mindenkinek!
Sajnos régen jártam itt, és nem sikerült újra aktiválnom magam, így új névvel írok. jazoo néven voltam itt, van egy sorozatom, sorozatunk.
Van egy negatív történetem, amit szeretnék megosztani veletek.
Lassan hat éve élünk együtt a kedvesemmel(bár most nem annyira kedves). Nagyon egymásra találtunk, elég sokáig remegő lábakkal mentem mindenhová, ő pedig kicsit terpeszben... Szóval, a karikacsapás sem ment annyira.
Sokszor fantáziáltam arról, hogy Ő és egy másik pasi,(amit én szeretnék végig nézni, vagy aktív részese lenni, vagy csak meghallgatni), amit persze meg is osztottam vele, többnyire szex közben. Tetszett is neki a dolog, de nem volt elég elszánt. Volt egy-két bátortalan próbálkozás, de annyiban is maradt. Azt tudni kell, hogy mindketten az őszinteség nagy barátai vagyunk, vagyis voltunk...
Mostanában azt éreztem, hogy nem igazán őszinte hozzám, sokszor szemlesütve válaszolt a kérdéseimre, lett-légyen az bármilyen kérdés. Egyik este elment sétálni, holott egyedül soha nem szokott, a telefonja mindig le volt halkítva, stb.... Nos, most jön az, amivel biztosan megosztom a véleményeket: Megnéztem a telefonját és azt találtam, hogy bizony benne van egy kapcsolatban, "így belecsúsznék, úgy lenyelném, ezt tehetnéd velem, azt tenném veled, jöhetne a mélytorok", pedig velem nem annyira megy a mélytorok. Persze kiderült, hogy nem csak SMS formájában, hanem egyéb chat platformokon is zajlik a történet... Az ő elmondása szerint ez csak egy virtuális kapcsolat, ami soha nem is szólt másról, csak az üzenetekről, viszont arra a kérdésemre, hogy miért nem megy az őszinteség,- hiszen én voltam az, aki közölte vele, hogy szívesen venné, ha más is örömet okozna neki, csak tudjak róla-annyit mondott, hogy nem akarta, hogy balhézzak. Viszont szex közben sok olyan új pozíció, mód előjött, ami eddig nem, bár mindig próbálunk újítani, de ez így, mindent összevetve nagyon furcsának tűnt. Kérdés: Ki a bunkó? Az, aki átveri a másikat, vagy az átvert, aki erről bizonyságot szerez?(telefont megnéz...) Lehet, hogy nem túl érdekfeszítő a hozzászólásom, de okulásképpen jól jöhet...
Köszönöm a megtisztelő figyelmet!Szívesen olvasnék hozzászólásokat, mert még mindig "Izgat, ha megdugják a feleségemet!"
Bár lehet, hogy most kaptam meg a "világ legnagyobb balféke" kitüntetést... smile
2011. 10. 22. szombat 15:50  #7314
Carbon74 Carbon74
Sziasztok! smile
Üdv Mindenkinek!
Sajnos régen jártam itt, és nem sikerült újra aktiválnom magam, így új névvel írok. jazoo néven voltam itt, van egy sorozatom, sorozatunk.
Van egy negatív történetem, amit szeretnék megosztani veletek.
Lassan hat éve élünk együtt a kedvesemmel(bár most nem annyira kedves). Nagyon egymásra találtunk, elég sokáig remegő lábakkal mentem mindenhová, ő pedig kicsit terpeszben... Szóval, a karikacsapás sem ment annyira.
Sokszor fantáziáltam arról, hogy Ő és egy másik pasi,(amit én szeretnék végig nézni, vagy aktív részese lenni, vagy csak meghallgatni), amit persze meg is osztottam vele, többnyire szex közben. Tetszett is neki a dolog, de nem volt elég elszánt. Volt egy-két bátortalan próbálkozás, de annyiban is maradt. Azt tudni kell, hogy mindketten az őszinteség nagy barátai vagyunk, vagyis voltunk...
Mostanában azt éreztem, hogy nem igazán őszinte hozzám, sokszor szemlesütve válaszolt a kérdéseimre, lett-légyen az bármilyen kérdés. Egyik este elment sétálni, holott egyedül soha nem szokott, a telefonja mindig le volt halkítva, stb.... Nos, most jön az, amivel biztosan megosztom a véleményeket: Megnéztem a telefonját és azt találtam, hogy bizony benne van egy kapcsolatban, "így belecsúsznék, úgy lenyelném, ezt tehetnéd velem, azt tenném veled, jöhetne a mélytorok", pedig velem nem annyira megy a mélytorok. Persze kiderült, hogy nem csak SMS formájában, hanem egyéb chat platformokon is zajlik a történet... Az ő elmondása szerint ez csak egy virtuális kapcsolat, ami soha nem is szólt másról, csak az üzenetekről, viszont arra a kérdésemre, hogy miért nem megy az őszinteség,- hiszen én voltam az, aki közölte vele, hogy szívesen venné, ha más is örömet okozna neki, csak tudjak róla-annyit mondott, hogy nem akarta, hogy balhézzak. Viszont szex közben sok olyan új pozíció, mód előjött, ami eddig nem, bár mindig próbálunk újítani, de ez így, mindent összevetve nagyon furcsának tűnt. Kérdés: Ki a bunkó? Az, aki átveri a másikat, vagy az átvert, aki erről bizonyságot szerez?(telefont megnéz...) Lehet, hogy nem túl érdekfeszítő a hozzászólásom, de okulásképpen jól jöhet...
Köszönöm a megtisztelő figyelmet!Szívesen olvasnék hozzászólásokat, mert még mindig "Izgat, ha megdugják a feleségemet!"
Bár lehet, hogy most kaptam meg a "világ legnagyobb balféke" kitüntetést... smile
2011. 10. 20. csütörtök 17:46  #7313
Törölt felhasználó (805846)
Bp.
(Ez egy válasz zsozsoszex üzenetére (2011. 10. 20. csütörtök 10:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 20. csütörtök 10:18
Ti hol laktok?
Én Nyíregyházi vagyok...
2011. 10. 20. csütörtök 11:54  #7312
kandurmarci kandurmarci
Azt írod, vannak történeteid, de már nem vagytok együtt. Attól függetlenül a történeteiteket megoszthatnád a nagyközönséggel, nem? A történetek a legjobbak az ilyen helyeken.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 19. szerda 13:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (763919)
2011. 10. 19. szerda 13:49
Szívesen mesélnék dolgokat, mert sok izgalmas dolgot éltünk át, de azóta már nem vagyunk együtt.. Viszont a történetek megmaradtak.... Jelenlegi párommal nem űzünk ilyeneket, pedig engem izgatna...
2011. 10. 20. csütörtök 11:43  #7311
ravenna ravenna
smile olyan ez mint a horgászat... a pasik pecáznak, fogják a halakat, és nagyokat mondanak. Női horgász is kevesebb van, és lehet kevesebb ebből adódóan a kamus.
De akkor is tartom hogy talán sokkal több nő van, aki tesz a dolgokért, érdemben belevág, ha élményt szeretne, nem keres magának kifogást...
(Ez egy válasz monilaci üzenetére (2011. 10. 20. csütörtök 11:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 20. csütörtök 11:28
inkább az utolsó kevesebb a kamus
2011. 10. 20. csütörtök 11:28  #7310
monilaci monilaci
inkább az utolsó kevesebb a kamus
(Ez egy válasz Macilacy üzenetére (2011. 10. 20. csütörtök 11:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 20. csütörtök 11:03
Én úgy emléxem,h olyan topic is van,csak már vagy egy éve nem irt oda senki.Jól olvassatok vissza a cimek közt és szerintem megtaláljátok.
Az már egy más dolog,h a nők nem annyira dicsekvőek ilyen témákban....vagy csak kevesebb a kamus köztük.
2011. 10. 20. csütörtök 11:03  #7309
Macilacy Macilacy
Én úgy emléxem,h olyan topic is van,csak már vagy egy éve nem irt oda senki.Jól olvassatok vissza a cimek közt és szerintem megtaláljátok.
Az már egy más dolog,h a nők nem annyira dicsekvőek ilyen témákban....vagy csak kevesebb a kamus köztük.
(Ez egy válasz monilaci üzenetére (2011. 10. 20. csütörtök 10:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 20. csütörtök 10:49
én arra gondoltam olyan topic nincs ahol a nő irja le élményeit tapasztalatait lehet sok mindenkit érdekelne másik fél is
2011. 10. 20. csütörtök 10:49  #7308
monilaci monilaci
én arra gondoltam olyan topic nincs ahol a nő irja le élményeit tapasztalatait lehet sok mindenkit érdekelne másik fél is
2011. 10. 20. csütörtök 10:18  #7307
zsozsoszex zsozsoszex
Ti hol laktok?
Én Nyíregyházi vagyok...
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 20. csütörtök 06:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805846)
2011. 10. 20. csütörtök 06:41
Kicsit messze laksz, nem?
2011. 10. 20. csütörtök 10:02  #7306
ravenna ravenna
Van ilyen....

Csak ők nem arra várnak hogy mások leírják milyen volt, hanem tesznek érte, átélik és élvezik a párjukkal, férjükkel.
Minél inkább beszél róla valaki, minél többet olvasgat, annál kevésbé fogja csinálni. A verbális szex nem valós smile
(Ez egy válasz monilaci üzenetére (2011. 10. 20. csütörtök 09:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 20. csütörtök 09:46
olyan miért nincs amikor a feleségek imádják ha 2 en dugják?
2011. 10. 20. csütörtök 09:46  #7305
monilaci monilaci
olyan miért nincs amikor a feleségek imádják ha 2 en dugják?
2011. 10. 20. csütörtök 07:35  #7304
Törölt felhasználó (817343)
A férjem imádja,ha megdugják a feleségé, azaz Engem:
Egyik kedvenc kalandunk története:
Pár évvel ezelőtt nyáron hétvégén férjem kitalálta, menjünk el vásárolni egy bevásárló központba. Vidéki nagyváros. Mondta, szexin öltözzek, csinálunk hazafele pár képet. Izgatott a dolog smile Farmer mini, fehér póló, bugyi nélkül. Vásároltunk, jöttünk ki, pakolás, közben telefonált, egyszer csak ott termett mellettünk egy szimpatikus srác. Mint kiderült, kedvesem már neten ismerkedett a sráccal, ő intézte, hogy így találkozzunk, mert
tudja, hogy imádom a spontán dolgokat, ez pedig az volt a javából. Beszélgettünk, párom felhúzta a szoknyámat, megmutatta a csupasz puncim és megkérdezte a srácot:
- Meg akarod baszni?
-Szeretném, válaszolta, és mint ahogy ők ezt már megbeszélték, indultunk is a sráchoz.
Nagyon izgatott lettem, de közben kiderült, hogy nem a lakására megyünk, hanem a hétvégi házukba smile
Megálltunk, szomszédok jobbra, szomszédok balra (üdülőövezet!) mindenki köszön, én meg szexi ruhában 2 sráccal megyek be a házikóba. Kíváncsi lettem volna, mit gondolnak.
Másfél órát voltunk bent, sokszor nem bírtam visszafogni magamat, sikítottam, nyögtem, de nem érdekelt.
Mikor végeztünk smile ugyanúgy séta, köszönés mindenkinek smile
Sokan furcsán néztek, de ezen már nem csodálkoztunk, csak nevettünk smile
Nagyon kellemes délutáni program volt nyes
/ 974