Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2011. 07. 22. péntek 13:14  #7010
Törölt felhasználó (165067)
Erről van ám szó! smile
(Ez egy válasz kymera1 üzenetére (2011. 07. 22. péntek 13:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 22. péntek 13:11
Tanulságos,és hihetö!

Sok pasi csak arra gondol milyen jo lesz nekem mikor két nö kényeztet,de mikor azt látja,hogy asszonykájának szent punciját, száját tömik tele vaskos farkak,és még élvezi is, akkor jön az "én nem ilyen lovat akartam" buck crazya
2011. 07. 22. péntek 13:11  #7009
kymera1 kymera1
Tanulságos,és hihetö!

Sok pasi csak arra gondol milyen jo lesz nekem mikor két nö kényeztet,de mikor azt látja,hogy asszonykájának szent punciját, száját tömik tele vaskos farkak,és még élvezi is, akkor jön az "én nem ilyen lovat akartam" buck crazya
(Ez egy válasz Johnny73 üzenetére (2011. 07. 22. péntek 12:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 22. péntek 12:38
Sziasztok!
Egy tanulságos esetet szeretnék veletek megosztani, mert sajnos ilyen is előfordulhat. Egy tökéletes működő 4-est is lerombolhat egy 3.pár. És a gruppenparti a szex kellős közepén egy lelombozódott bulivá válhat.
Egy újabb találkozóra voltunk hivatalosak Zs-hez és F-hez. F már az elején közölte velünk, hogy sikerült egy 3.párost is találniuk, akik a telefon alapján nagyon szimpatikusnak tűntek. Teljesen kezdők, de elmondásuk szerint nagyon szeretnék kipróbálni a párcserés szexet másokkal is. Nagyon kíváncsinak tűntek. A találkozásunkkor nekünk is szimpatikusak voltak, a lány gyönyörű babaarcú, kb. 25 év körüli volt, barna hosszú hajú. Kb 165 cm magas és olyan 55 kg lehetett. Tehát csinos dekoratív. A pasi teljesen átlagosnak számított, olyan 30 év körüli,de nagyon látszott rajta a feszültség. A lány sokkal kíváncsibb volt a beszélgetésünkkor.
Mivel láttuk a srácon, hogy elég feszült, felajánlottuk neki, hogy először még ne nézze az eseményeket, legyünk külön szobában,amire rábólintott. Az asszonyom és Zs pátfogásába vette, és arra gondoltunk, hogy addig F-el bevisszük a másik szobába a nejét, és a kíváncsiságát valóra váltjuk. Elkezdtük kényeztetni a nejét, levetkőztettük, finoman csókolgattuk, amit nagyon élvezett. Közben a másik szobában, amit utólag tudtunk meg a lányoktól, a pasit nyalták-falták, már a ruhájától is megszabadították, és mindenét nyalogatták, szopogatták. De a pasi egyszerűen nem tudott ellazulni. Annak ellenére, hogy 2 szőke szexbomba szopogatta, nyalogatta a farkát, meg mindenét. Mi a másik szobába természetesen mindent megadtunk a lánynak, amire a szex területén szüksége lehet. Kinyaltuk, dugtuk, szopattuk. A lány egyre erősebb sóhajokat adott ki, nyögött, majd sikított az élvezéstől. Kb. 3/4 óra elteltével, amikor már elég rendesen benne voltunk a dologba, F hátulról dugta, én pedig szopattam a lányt, a férje berontott a szobába, és elkezdett kiabálni. "Azonnal hagyjátok abba! Az én feleségemet senki nem dughatja meg! Öltözz és menjünk!" A lány az élvezés közepette csak annyit mondott neki" Te normális vagy? Mindent megbeszéltünk, akkor most mit csinálod a picsádat? Ha akarsz, gyere szállj be te is! Ez borzalmasan jó érzés!" De a srác kirángatta a feleségét alólunk, közülünk. Ekkor már a csaj is ideges volt, de felöltözött és elmentek. Mi ott maradtunk kielégületlenül, de tulajdonképpen folytathattuk volna 4-esben, de már akkor nekünk sem volt kedvünk hozzá. A srác elvette a kedvünket a szextől.
A sors fintora, hogy hallottuk, hogy a csaj 1 hét után beadta a válópert, mert annyira megviselte az eset, hogy ezek után nem akart együtt élni a férjével.
Tudom hogy egy kicsit eltértem a tárgytól, de azt hiszem, hogy elég tanulságos eset volt. Aki teljesen kezdő, nagyon oda kell rá figyelni, mert adott esetben elborulhat az agya, és akár rosszabbul is történhetett volna a dolog.
2011. 07. 22. péntek 12:38  #7008
Johnny73 Johnny73
Sziasztok!
Egy tanulságos esetet szeretnék veletek megosztani, mert sajnos ilyen is előfordulhat. Egy tökéletes működő 4-est is lerombolhat egy 3.pár. És a gruppenparti a szex kellős közepén egy lelombozódott bulivá válhat.
Egy újabb találkozóra voltunk hivatalosak Zs-hez és F-hez. F már az elején közölte velünk, hogy sikerült egy 3.párost is találniuk, akik a telefon alapján nagyon szimpatikusnak tűntek. Teljesen kezdők, de elmondásuk szerint nagyon szeretnék kipróbálni a párcserés szexet másokkal is. Nagyon kíváncsinak tűntek. A találkozásunkkor nekünk is szimpatikusak voltak, a lány gyönyörű babaarcú, kb. 25 év körüli volt, barna hosszú hajú. Kb 165 cm magas és olyan 55 kg lehetett. Tehát csinos dekoratív. A pasi teljesen átlagosnak számított, olyan 30 év körüli,de nagyon látszott rajta a feszültség. A lány sokkal kíváncsibb volt a beszélgetésünkkor.
Mivel láttuk a srácon, hogy elég feszült, felajánlottuk neki, hogy először még ne nézze az eseményeket, legyünk külön szobában,amire rábólintott. Az asszonyom és Zs pátfogásába vette, és arra gondoltunk, hogy addig F-el bevisszük a másik szobába a nejét, és a kíváncsiságát valóra váltjuk. Elkezdtük kényeztetni a nejét, levetkőztettük, finoman csókolgattuk, amit nagyon élvezett. Közben a másik szobában, amit utólag tudtunk meg a lányoktól, a pasit nyalták-falták, már a ruhájától is megszabadították, és mindenét nyalogatták, szopogatták. De a pasi egyszerűen nem tudott ellazulni. Annak ellenére, hogy 2 szőke szexbomba szopogatta, nyalogatta a farkát, meg mindenét. Mi a másik szobába természetesen mindent megadtunk a lánynak, amire a szex területén szüksége lehet. Kinyaltuk, dugtuk, szopattuk. A lány egyre erősebb sóhajokat adott ki, nyögött, majd sikított az élvezéstől. Kb. 3/4 óra elteltével, amikor már elég rendesen benne voltunk a dologba, F hátulról dugta, én pedig szopattam a lányt, a férje berontott a szobába, és elkezdett kiabálni. "Azonnal hagyjátok abba! Az én feleségemet senki nem dughatja meg! Öltözz és menjünk!" A lány az élvezés közepette csak annyit mondott neki" Te normális vagy? Mindent megbeszéltünk, akkor most mit csinálod a picsádat? Ha akarsz, gyere szállj be te is! Ez borzalmasan jó érzés!" De a srác kirángatta a feleségét alólunk, közülünk. Ekkor már a csaj is ideges volt, de felöltözött és elmentek. Mi ott maradtunk kielégületlenül, de tulajdonképpen folytathattuk volna 4-esben, de már akkor nekünk sem volt kedvünk hozzá. A srác elvette a kedvünket a szextől.
A sors fintora, hogy hallottuk, hogy a csaj 1 hét után beadta a válópert, mert annyira megviselte az eset, hogy ezek után nem akart együtt élni a férjével.
Tudom hogy egy kicsit eltértem a tárgytól, de azt hiszem, hogy elég tanulságos eset volt. Aki teljesen kezdő, nagyon oda kell rá figyelni, mert adott esetben elborulhat az agya, és akár rosszabbul is történhetett volna a dolog.
2011. 07. 19. kedd 12:54  #7007
Törölt felhasználó (801425)
Nem gond, hogy duplikáltad smile
Köszönöm, hogy válaszoltál!
Gondoltam, evvel is a témán tartom a chatet.
2011. 07. 19. kedd 12:19  #7006
Johnny73 Johnny73
Ezt véletlenül kétszer küldtem el.
(Ez egy válasz Johnny73 üzenetére (2011. 07. 19. kedd 12:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 19. kedd 12:17
Szia! A kérdéseidre válaszolván,ha olvastad a hozzászólásaimat, ide én nemrég regeltem. Tehát nem itt ismerkedtünk meg az akkori aktuális házibarátainkkal. A volt nejemmel én 2002-ben kezdtem el a többesszex adta örömöket. A legelsőt egy barátommal, a második pasi is egy barátom volt, akivel szexelt a nejem. A többség chaten keresztül, valamint utcai ismeretség által. Amúgy az első volt a legemlékezetesebb, de tulajdonképpen mindegyik jó volt. A párcserés is, de a legjobban azt élveztem, amikor ketten kényeztettük a feleségemet. Én már voltam egyszerre 2 nővel is, az is nagyon jó volt, SŐT! De mégis az volt a legizgatóbb, amikor láttam, hogy a nejemet egy másik pasi/k/ nyalja/k/, dugja/k/ és szopatja/k/.
2011. 07. 19. kedd 12:17  #7005
Johnny73 Johnny73
Szia! A kérdéseidre válaszolván,ha olvastad a hozzászólásaimat, ide én nemrég regeltem. Tehát nem itt ismerkedtünk meg az akkori aktuális házibarátainkkal. A volt nejemmel én 2002-ben kezdtem el a többesszex adta örömöket. A legelsőt egy barátommal, a második pasi is egy barátom volt, akivel szexelt a nejem. A többség chaten keresztül, valamint utcai ismeretség által. Amúgy az első volt a legemlékezetesebb, de tulajdonképpen mindegyik jó volt. A párcserés is, de a legjobban azt élveztem, amikor ketten kényeztettük a feleségemet. Én már voltam egyszerre 2 nővel is, az is nagyon jó volt, SŐT! De mégis az volt a legizgatóbb, amikor láttam, hogy a nejemet egy másik pasi/k/ nyalja/k/, dugja/k/ és szopatja/k/.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 17. vasárnap 20:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (801425)
2011. 07. 17. vasárnap 20:11
alezredes1-hez csatlakozva mi is kérdeznénk egyet.
A partnereket innen, más oldalról, vagy a baráti,ismeretségi körben találtátok?
Mi a baráti körben közel 20 év barátság után..
2011. 07. 19. kedd 12:16  #7004
Johnny73 Johnny73
Szia! A kérdéseidre válaszolván,ha olvastad a hozzászólásaimat, ide én nemrég regeltem. Tehát nem itt ismerkedtünk meg az akkori aktuális házibarátainkkal. A volt nejemmel én 2002-ben kezdtem el a többesszex adta örömöket. A legelsőt egy barátommal, a második pasi is egy barátom volt, akivel szexelt a nejem. A többség chaten keresztül, valamint utcai ismeretség által. Amúgy az első volt a legemlékezetesebb, de tulajdonképpen mindegyik jó volt. A párcserés is, de a legjobban azt élveztem, amikor ketten kényeztettük a feleségemet. Én már voltam egyszerre 2 nővel is, az is nagyon jó volt, SŐT! De mégis az volt a legizgatóbb, amikor láttam, hogy a nejemet egy másik pasi/k/ nyalja/k/, dugja/k/ és szopatja/k/.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 17. vasárnap 20:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (801425)
2011. 07. 17. vasárnap 20:11
alezredes1-hez csatlakozva mi is kérdeznénk egyet.
A partnereket innen, más oldalról, vagy a baráti,ismeretségi körben találtátok?
Mi a baráti körben közel 20 év barátság után..
2011. 07. 19. kedd 10:54  #7003
Törölt felhasználó (801850)
Sziasztok!
Velem is megtörtént...megdugták előttem...velem együtt...és nélkülem is. Nem bánom, mert nagyon izgató! Nem hiszem hogy van nála nagyobb szexmániás nő...ha mégis szívesen megismernénk smile
A 4-5 pasis felállást is szívesen kipróbálná, de csak összeszokott tapasztalat fiúkkal!
2011. 07. 19. kedd 00:00  #7002
Törölt felhasználó (104575)
Most csak röviden, folytatva.
4. Beszállni, közös dugásba, azt nem, nem szeretem ha két farok érintheti egymást. Miután elbúcsúztunk az aktuális sráctól, és elment, természetesen rögtön meg kellett dugnom a páromat, hiszen ilyenkor áll ám a farok, mint a cövek. De volt olyan, hogy az 1 fiú azt szerette volna, hogy a párom verje a mellére, na akkor én is odatérdeltem, elvégre két keze van a barátnőmnek.
5. Ha nem lett volna egyértelmű, mindig videóztunk.
6. Egyik srácot se pattintottuk le, mint emlitettem ők nem jöttek, 2, 3 as. Az egyes néha néha eljön, a 4 es a hatodik alkalom után nem jelentkezett, lehet, hogy becsajozott. A kedvencünk, az 5 ös is a hatodik dugás után maradt el, de ő már előtte pedzegette, hogy majd külföldre menne, és nem tűnt kamunak. Viszont az 5. ik, kedvenc haver srác ötödik látogatását részletesen leirom, az emlékezetes volt, a többihez képest. Visszanézem a dvd-t, és még az is leirom, milyen szinű bugyi volt akkor a páromon, és melyik mellét kezdte el csókolgatni először. Mert ilyen részletekre az ember nem emlékezhet, csak technikai segitséggel, legalábbis én. A pontokat megválaszoltam, még ha hosszúra is sikeredett. Pontosabb részleteket később, ha nem baj.
2011. 07. 18. hétfő 16:24  #7001
kigyo kigyo
Ha lehet írjatok bővebben erről az első alkalomról....
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 18. hétfő 16:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (765400) VIP
2011. 07. 18. hétfő 16:02
ahhoz képest hogy első alkalom volt jó volt,
2011. 07. 18. hétfő 16:02  #7000
Törölt felhasználó (765400) VIP
ahhoz képest hogy első alkalom volt jó volt,
(Ez egy válasz Herceg31 üzenetére (2011. 07. 18. hétfő 11:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 18. hétfő 11:12
Köszönöm az együttlétet. Igazán sexi, dögös párod van. Élmény volt minden pillanat veletek. Nagyon jót hancúroztunk.
2011. 07. 18. hétfő 11:12  #6999
Herceg31 Herceg31
Köszönöm az együttlétet. Igazán sexi, dögös párod van. Élmény volt minden pillanat veletek. Nagyon jót hancúroztunk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 16. szombat 12:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (810407)
2011. 07. 16. szombat 12:53
sziasztok: nagyon tettszik az itt leírtak , vasárnap estére keresünk nagy méretű srácot majd beszámolunk az élményeinkről a barátnőm Elizabet néven van fent,
2011. 07. 18. hétfő 10:10  #6998
Törölt felhasználó (17905)
Végre egy értelmes , minden szempontból megvilágított és tényleg olvasható írás az érzelmekről és a kivitelezésről. Csak gratulálni tudok nektek smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 18. hétfő 01:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2011. 07. 18. hétfő 01:09
Folytatnám ezzel at 5-ik pasival. Mindenkinek ilyen harmadikat kivánnék. Nem volt kamus, nem volt nagy arc, fasza gyerek volt mondhatnám. A párom is őt birta a legjobban. Nem volt szivbajos a fiú. Felhivott, az első alkalom megtörténte után már másnap, kérdezi, na mi a véleménye róla a páromnak, igy "ezek" után. Mondom neki, a dugást végignézve, majd a felvételt visszajátszva, jó voltál. Azt mondja, akkor jó. Mikor jöhet legközelebb ? Mikor jönnél ? A hétvégén, mondja. Játszom a hülyét, mit szeretnél ? Hát, ha lehet akkor ismét eljátszadozna a barátnőmmel. Játszadoznál csak ? Igen, meg meg is dugnám, mint a múltkor, ha nem zavarna, mondja. Vazze, ha akkor nem zavart, most se fog, gyere. Ez volt az a fickó, aki mikor még a kezdet kezdetén jeleztem, hogy kameráznék, nem hogy meglepődött volna, hanem azt mondta, ő ügyan nem bánja ha videózom is. Egyszer elkérte a kamerát hagy videózza párom pár percre, csak úgy. Elkezdte videózni, a párom még félig felöltözve, kérte, vetkőzzön neki, meg a kamerának. Úgy is lett, a csajomon csak a bugyi maradt. Azt mondja, visszadja a kamerát, mert már inkább a páromat venné kezelésbe. Úgy lett. Dugtak egy tíz percet. Aztán tartottak egy kis szünetet, cigiztek egyet. Két korty pia, majd mondja a páromnak, úgy szeretnélek megdugni, mint a múltkor, de te legyél felül, lehet ? Lehet, persze, szólok közbe, de előtte szeretnék egy kis szopást is kamerázni, mondom erre. Jó, szeretem ahogy a barátnőd cumizik, volt a válasz. Úgyis lett, majd fel a gumi, aztán a párom lovagló pózban lett megdugva, úgy negyed órán keresztül. Ezután pihi. Azt kérdi gyerek, na, milyen lett a felvétel ? Mondom tökéletes. Akkor jó, felelte. Legközelebbre találjak ki valami más poziciót ha akarok, mondja, szivesen megcsinálja a párommal. Azt elhiszem, csak dughasd a csajom. De nem baj, hiszen ezért volt itt. Ezért mondtam, ez a gyerek volt a legjobb, ha értitek, mire gondolok. De erről majd legközelebb.
2011. 07. 18. hétfő 01:09  #6997
Törölt felhasználó (104575)
Folytatnám ezzel at 5-ik pasival. Mindenkinek ilyen harmadikat kivánnék. Nem volt kamus, nem volt nagy arc, fasza gyerek volt mondhatnám. A párom is őt birta a legjobban. Nem volt szivbajos a fiú. Felhivott, az első alkalom megtörténte után már másnap, kérdezi, na mi a véleménye róla a páromnak, igy "ezek" után. Mondom neki, a dugást végignézve, majd a felvételt visszajátszva, jó voltál. Azt mondja, akkor jó. Mikor jöhet legközelebb ? Mikor jönnél ? A hétvégén, mondja. Játszom a hülyét, mit szeretnél ? Hát, ha lehet akkor ismét eljátszadozna a barátnőmmel. Játszadoznál csak ? Igen, meg meg is dugnám, mint a múltkor, ha nem zavarna, mondja. Vazze, ha akkor nem zavart, most se fog, gyere. Ez volt az a fickó, aki mikor még a kezdet kezdetén jeleztem, hogy kameráznék, nem hogy meglepődött volna, hanem azt mondta, ő ügyan nem bánja ha videózom is. Egyszer elkérte a kamerát hagy videózza párom pár percre, csak úgy. Elkezdte videózni, a párom még félig felöltözve, kérte, vetkőzzön neki, meg a kamerának. Úgy is lett, a csajomon csak a bugyi maradt. Azt mondja, visszadja a kamerát, mert már inkább a páromat venné kezelésbe. Úgy lett. Dugtak egy tíz percet. Aztán tartottak egy kis szünetet, cigiztek egyet. Két korty pia, majd mondja a páromnak, úgy szeretnélek megdugni, mint a múltkor, de te legyél felül, lehet ? Lehet, persze, szólok közbe, de előtte szeretnék egy kis szopást is kamerázni, mondom erre. Jó, szeretem ahogy a barátnőd cumizik, volt a válasz. Úgyis lett, majd fel a gumi, aztán a párom lovagló pózban lett megdugva, úgy negyed órán keresztül. Ezután pihi. Azt kérdi gyerek, na, milyen lett a felvétel ? Mondom tökéletes. Akkor jó, felelte. Legközelebbre találjak ki valami más poziciót ha akarok, mondja, szivesen megcsinálja a párommal. Azt elhiszem, csak dughasd a csajom. De nem baj, hiszen ezért volt itt. Ezért mondtam, ez a gyerek volt a legjobb, ha értitek, mire gondolok. De erről majd legközelebb.
2011. 07. 17. vasárnap 22:37  #6996
malpalhun malpalhun
merre jár az admin??? Help! Nem lehetne ezt a "kikapcsolódást" kikapcsolni az oldalról?
2011. 07. 17. vasárnap 20:11  #6995
Törölt felhasználó (801425)
alezredes1-hez csatlakozva mi is kérdeznénk egyet.
A partnereket innen, más oldalról, vagy a baráti,ismeretségi körben találtátok?
Mi a baráti körben közel 20 év barátság után..
2011. 07. 17. vasárnap 18:07  #6994
paul74 paul74
fejezd be te eszement
2011. 07. 17. vasárnap 11:08  #6993
Törölt felhasználó (455869)
Sziasztok! Nem tud valaki Magyarországon olyan nyaralóhelyet, apartmant ahol gyakori a sex vagy sexel lehet fizetni a szobáért?
2011. 07. 17. vasárnap 00:49  #6992
Törölt felhasználó (104575)
No, hát az 5-ik pasi. Róla bővebben irnék.
Ő volt a legjobb srác minden tekintetben szerintem, és a párom szerint is. Vele is a szokásos kávés személyes tali, hogy azért lássuk egymást. Már hazafelé, ki se értünk Pestről, cseng a telefon, a fickó az. Remeg a hangja, kérdi:na, szerinted bejövök a barátnődnek, mi a véleménye? Mondom, az, hogy jöhetsz, már most hétvégén, ha akarsz. Hogyne akarna, persze. Ő is pont 6 alkalommal volt nálunk. Őt azért kedveltem, mert már az első alkalomkor szinte haveri viszony volt kettőnk közt. A csajommal is úgy bánt, mintha sok évi ismeretség után lennének. Jópofa, vicces gyerek volt. Videózom őket, ő már egy szál farokban, a páromon még bugyi, úgy ül az ölében. Beszélgetünk, Egyszer csak azt kérdezi, először a páromtól, akkor most ugye nem haragudnál meg, ha levenném bugyidat ? Párom felnevet, szó se lehet róla, miért tennéd ? Persze lekerült nyilván. Csókolóznak, immár meztelenül, pár perc múlva megszólal a srác, nekem mondja, meg persze bele a kamerába,akkor most ő már szivesen meg is dugná a párom, ha megengedem, és nem leszek féltékeny, ezen meg én vihogtam fel, féltékeny vazze, több mint fél órája csókolóztok, megy a vetkőztetés, mellbimbónyalogatás egyfolytában, mire lennék féltékeny ? A vége az lett, hogy egy jót dugtak. Nem sokáig, nem volt húsz perc se talán. Errőr az 5-ik pasiról még irok, pár sort, és lesz válasz a többi kérdésre is még.
2011. 07. 17. vasárnap 00:10  #6991
Törölt felhasználó (104575)
Szép jó estét.
Mindenkinek köszönöm a válaszát a 6 kérdésemre amit itt, vagy privátban adott meg.
Persze úgy illett volna, ha én kezdem a válaszokat, ha már én kiváncsiskodtam, de jobb későn mint soha.
Én bővebben irok, mert nem egyszerű csak számokat irni.
5 fiú volt összesen, akik látogatást tettek nálunk. Leginkább masszirozás, közös fényképezés videózás volt az ismerkedés apropója.
Az 1 számú srác, kissé félénkebb volt az első pár látogatásakor, de aztán beleszokott. Ő 10 szer volt nálunk, ebből 5 ször dugta meg a párom, a többi alkalom, az hasra, mellre élvezés volt, a párom kézimunkájának is köszönhetően. Vele például soha nem csókolozott a párom, és nem is cumizta egyszer se. Ő egy ilyen visszafogottabb tipus volt.
A 2 számú srác, egy hivatásos masszőr volt, őt nem értettem. Jött, a csajom fehérneműben fogadta. Sima puszi, egy korty ital. Megmasszirozta, punci, fenék, többször is, állt a farka, de nem volt több, magam is meglepődtem, de ne hogy már én noszogassam, hogy dugd már meg a csajom. Pedig az elején meg dumáltuk, hogy bármit tehet, de ha nem, nem. Többet ő nem telefonált, nem jött.
A 3 számú srác masszirozandó lányt keresett, akin gyakorolhatna. Személyes tali után otthon, kérdezem a párom, mit szólsz, gyakorolhat rajtad? Ez egy ilyen egyetemista féle gyerek lehetett, 28 körül nézett ki. Azt mondja csajom, hagy jöjjön. Szólok a srácnak, szombaton jöhetsz. Kikocsikáztam elé az állomásra, vonattal jött, azt mondja, kb. 4 órát tud maradni, akkor megy az utolsó vonat vissza. Mikor indultam a gyerekért, kérdem a páromtól, masszázs végén lehet hogy dugni szeretne a srác, azt mondja, majd meglátjuk, de ő benne van. Érkezés, szokásos puszi, egy két korty pia. Megmasszirozta mindenét a páromnak majdnem egy órán keresztül, aztán beszélgetés felé ment el az irány. Ezzel be is fejeződött az egész. Sose értettem, jelentkezik valaki, össze is jön a tali, ott egy meztelen csaj, aztán semmi. Őt se láttuk többé.
A 4 számú srác úgy hirdette magát, hogy szivesen videózna párokat. Pesten tali kávé, stb.Még azon a héten telefonál, hogy feltöltötte a kameráját a hétvégére. Ó, mondom, de sürgős. Oké, gyere szombat este. Megérkezett, ő már alapból nem volt valami félénk, nem sima puszi ám, hanem ily seggfogós, átölelős, nyelves csók. Jól van, nem baj. Mondom, úgy döntöttük, nem te kameráznál, hanem én, és Téged, a barátnőmmel, mit szól? Füle a szájáig ért örömében, szerintem eleve ez járt a fejében, csak nem merte mondani. (Ezt az esetet azt hiszem egyszer irtam már) No, én videóztam, ők meg csókólóztak, volt nyalás, szopi, minden, a végén pedig megdugta. Ő 6-szor volt, mind a hat alkalommal megdugta. Aztán nem jelentkezett, én meg elvből nem hivom, nehogymár én hivjak bárkit azzal, hogy gyere, dughatod a párom. Ha akarsz valamit, akkor majd jelzed. Ő volt az az egy, aki egyszer úgy volt a páromnál,(a 6 ból) hogy nem voltam jelen, nekem volt dolgom lett sajnos.
Folytatom az 5-ik, egyben utolsó fiúval.
/ 974