Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2010. 12. 23. csütörtök 23:25  #6210
Törölt felhasználó (757260)
sziasztok!
én imádom nézni, ahogy 2farok feszíti a punciját! nyes
2010. 12. 23. csütörtök 13:43  #6209
fuckmywife fuckmywife
"Egy hajó… ezért vagyunk itt, ebben a topikban. Csak egészen mást lát az, aki a jobb oldalon húzza az evezőt, mást aki a balon, mást aki az árbockosárban ül" - és mást lát az, aki beleül az árbocba smile
A feleségemmel már lassan másfél éve vacilálunk e témában. Úgy kezdődött a történet, hogy egy filmben vagy húsz fiatal fehérruhás tengerésztiszt felsorakozott egy hadihajó fedélzetén. Volt ott minden, mi körítésnek kell: puskák, ágyúcsövek, guszta férfiseggek, a tévé előtt meg mi, a kanapén épp előjátékoltunk. Egyik kezem in medias rés, matatok rendületlenül, nejecském bájosan szemléli a tengerészeket. Mellesleg szimpatizálja a fitt egyenruhás kadétokat, s ezt tudván félig komolyan a fülébe súgtam, hogy "nini, mennyi friss tengeri husi van a láthatáron, tetszene, ha előtted sorakoznának, mi?". Mosolyogva válaszolt, hogy attól függ, mit akarnának.
Eddig a pillanatig nem gondoltam vele kapcsolatban ilyesmire, de ott és akkor hirtelen feltört bennem a régen elfelejtett vágy, hogy valaki más is hozzányúljon a feleségemhez. A kezét szépen rátettem (kéjrúd, bájdorong, D'ougmeg kapitány, Morzsi DDD)-ra, aki háromnegyedes ágaskodásban boldogan belesimult kicsi tenyerébe. Szintén mosolyogva, nyelvemmel besegítve súgtam a fülébe: "gondolhatod, mit akarnának... kivont fasszal, vigyázzállásban, ugyan mit akarhatnának az én csini asszonykámtól... tudom én, direkt csinálják, hogy itt a tévében meresztgetik neked a seggüket... ugye tudnád mit kezdj velük...".
A lábam között a főnök erőteljes duzzadásba kezdett, a feleségem ujjaival könnyedén simogatta tovább, miközben alig észrevehetően felnyögött, a nunija is berándult és kacéram azt mondta, "hát... lenne vagy húsz ötletem". Másodpercek alatt lucskos lett, én kőkemény, ráfordultam és határozottan benyomtam neki. Elég keményen mozogtam benne, csókolgattam a nyakát, a füleit, s közben lihegve súgtam: "nézd még őket, nézheted nyugodtan... most arra gondolhatsz, amire akarsz, az sem zavar, ha épp a hátadon fekszel a húsz ötleted előtt...". Még erősebben dugtam, ő még jobban szorított, és néhány lökés után csak annyit tudott kinyögni, hogy "...jaj édesem... éppen arra gondolok", és helyben elélvezett.
Ez volt az első sugdolózásunk, nagyon összejött. Két perc volt az egész, még Al Bundy sem végzett volna ennyi idő alatt, de neki olyan orgazmusa volt, hogy utána alig tudott megszólalni. Annyit mondott, hogy "ezt rendesen megcsináltad nekem". Később kicsit kacagott, kicsit bocsánatot kért, kicsit rám fogta, hogy miattam van, mert olyan egészségesen perverz vagyok. Nem is kellett többet beszélnünk a dologról, tuda magától. Azaz csak gondolta, mert a megbizonyosodás még váratott magára.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 22. szerda 20:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 12. 22. szerda 20:19
Nem kritika volt! Egy kritikának más a tartalma, a mondatszerkezete, ezek miatt az egész hangulata. smile Hanem egy észrevétel a fogalmazásodban szándékosan vagy véletlenül nyitottan hagyott lehetőséggel (ami nem konkrétum) kapcsolatban.
És mivel ez egy fórum, így elmondtam azt, hogy mit hogyan gondolok ezzel a dologgal kapcsolatban. Ezért ÉN beszéltem megcsalásról. Mert bár a képzeletbeli határvonal mindenkinek más és máshol van megrajzolva, de érdekes dolog tudni, megismerni másokét. Pont ezért a „kötelező” szócskát is kár használni!
Egy hajó… ezért vagyunk itt, ebben a topikban. Csak egészen mást lát az, aki a jobb oldalon húzza az evezőt, mást aki a balon, mást aki az árbockosárban ül… és még sorolhatnám.

Majd jöhet a regélés! Nálunk már relatíve nagyok a gyerekek. Élvezd ki a „törpeidőszakot”, mert utána gyorsabb lesz az őszülés folyamata a fejed magasabb tájain. smile
2010. 12. 22. szerda 20:40  #6208
Törölt felhasználó (462239)
Erőltetni semmit nem szabad! Ha asszonykád nem akarja, hogy férfit, párt ágyatokba befogadjatok, akkor marad vágyakozás, és a remény, hogy hátha egyszer megváltozik a véleménye!
Csinos a feleséged, érett nő, egész biztosan érett a gondolkodása, így pro és kontra érveket átgondolva tudni fogja, jó-e az neki, ha egy idegen férfi „megkapja” őt, esetleg egy idegen pár „megkap” titeket.
Ha egyszer igent mond, akkor még nehezebb időszak jön, mert nagyon nehéz lesz megtalálni azt, aki valóban megfelel mindkettőtöknek. Érthető is ez, hiszen aki hosszabb távon gondolkodik, annak az igényei és elvárásai magasak. És ekkor derül ki, hogy mindez valóban jót tesz-e házasságotoknak, vagy inkább próbára teszi azt! Ha minden jól működik nálatok, akkor csak erősebbé válhattok az élmény által.

Addig is légy végtelenül türelmes, toleráns és figyelmesen szerető vele! Ez a lényeg!
2010. 12. 22. szerda 20:19  #6207
Törölt felhasználó (462239)
Nem kritika volt! Egy kritikának más a tartalma, a mondatszerkezete, ezek miatt az egész hangulata. smile Hanem egy észrevétel a fogalmazásodban szándékosan vagy véletlenül nyitottan hagyott lehetőséggel (ami nem konkrétum) kapcsolatban.
És mivel ez egy fórum, így elmondtam azt, hogy mit hogyan gondolok ezzel a dologgal kapcsolatban. Ezért ÉN beszéltem megcsalásról. Mert bár a képzeletbeli határvonal mindenkinek más és máshol van megrajzolva, de érdekes dolog tudni, megismerni másokét. Pont ezért a „kötelező” szócskát is kár használni!
Egy hajó… ezért vagyunk itt, ebben a topikban. Csak egészen mást lát az, aki a jobb oldalon húzza az evezőt, mást aki a balon, mást aki az árbockosárban ül… és még sorolhatnám.

Majd jöhet a regélés! Nálunk már relatíve nagyok a gyerekek. Élvezd ki a „törpeidőszakot”, mert utána gyorsabb lesz az őszülés folyamata a fejed magasabb tájain. smile
(Ez egy válasz fuckmywife üzenetére (2010. 12. 22. szerda 19:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 22. szerda 19:46
Senki sem beszél megcsalásról. Számomra itt sehol semmi ellentmondás.
Ami neked bejön, az nekem nem kötelező. Ugyanakkor nem veszem megcsalásnak, ha a tudtommal de a jelenlétem hiányában kapja meg az idegent. Nem vagyunk egyformák.
"Csak az, hogy ott akkor a tudtod, beleegyezésed és jelenléted nélkül tesz-e érte avagy sem, az nem mindegy!" - nem mondod... - csak épp meg ne sértődj, ha ilyen lakonikusan válaszolok a kritikára. Elvégre egy hajóban evezünk.
Később regélek, most ugrabugrál a gyerkőc.
2010. 12. 22. szerda 19:46  #6206
fuckmywife fuckmywife
Senki sem beszél megcsalásról. Számomra itt sehol semmi ellentmondás.
Ami neked bejön, az nekem nem kötelező. Ugyanakkor nem veszem megcsalásnak, ha a tudtommal de a jelenlétem hiányában kapja meg az idegent. Nem vagyunk egyformák.
"Csak az, hogy ott akkor a tudtod, beleegyezésed és jelenléted nélkül tesz-e érte avagy sem, az nem mindegy!" - nem mondod... - csak épp meg ne sértődj, ha ilyen lakonikusan válaszolok a kritikára. Elvégre egy hajóban evezünk.
Később regélek, most ugrabugrál a gyerkőc.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 22. szerda 17:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 12. 22. szerda 17:48
„Nem szeretem a kurvás feleséget, az jön be nekem, ha társaságban olyan, mint egy úrinő. A kurvákkal is rosszulállok, mert nem izgatnak fel.
Azt szeretem, ha idegen környezetben kelleti magát, mert az annyira buja arckifejezést ad neki, hogy na.”

De a két állítás mégis ellentmond egymásnak. smile
Nem szereted a kurvás feleséget, ám szereted ha kelleti magát.

Az, hogy a kurvák nem izgatnak fel, megértelek. Engem sem. Bár én azt sem szeretném, ha asszonyom idegen környezetben kelletné magát. Az már más kérdés, hogy az tetszik, mikor pl Hajdúszoboszlón a medencében lábait a derekam köré kulcsolja...

„Mert látni is akarom, hogy dugják, az is izgat, ha elmenne egy konferenciára, és csak hazajövetelkor mesélné el a kalandjait, attól is bepörgök, ha elmondja, hogy idegen faszra vágyik néha.”

Az, hogy vágyik néha idegen faszra, egy nőnél sem baj. Ha elmondja a vágyát, az izgató! Csak az, hogy ott akkor a tudtod, beleegyezésed és jelenléted nélkül tesz-e érte avagy sem, az nem mindegy!
Én azt megcsalásnak venném, ha úgy kapja meg azt az „idegent”, hogy én nem vagyok ott. Mert e játék is csak akkor játék, ha egyszerre élvezzük mindketten. Ha kiderülne, hogy meglettem csalva, tuti nem válnék el, és megbocsátanék, ám a tüske sokáig szúrná a lelkemet. Lehet, ovis módra visszaadnám a megcsalást, bár tudom, ez nem tenne jóvá, jobbá semmit.

Hogy szeretkezés-e a jobb, vagy a szimpla dugás, szerintem embere válogatja. Néha erre, néha arra van szükség. De első alkalommal mindketten szeretkezést akartunk. És jól tettük.

A másik történet elregélését kíváncsian várom! smile
2010. 12. 22. szerda 17:48  #6205
Törölt felhasználó (462239)
„Nem szeretem a kurvás feleséget, az jön be nekem, ha társaságban olyan, mint egy úrinő. A kurvákkal is rosszulállok, mert nem izgatnak fel.
Azt szeretem, ha idegen környezetben kelleti magát, mert az annyira buja arckifejezést ad neki, hogy na.”

De a két állítás mégis ellentmond egymásnak. smile
Nem szereted a kurvás feleséget, ám szereted ha kelleti magát.

Az, hogy a kurvák nem izgatnak fel, megértelek. Engem sem. Bár én azt sem szeretném, ha asszonyom idegen környezetben kelletné magát. Az már más kérdés, hogy az tetszik, mikor pl Hajdúszoboszlón a medencében lábait a derekam köré kulcsolja...

„Mert látni is akarom, hogy dugják, az is izgat, ha elmenne egy konferenciára, és csak hazajövetelkor mesélné el a kalandjait, attól is bepörgök, ha elmondja, hogy idegen faszra vágyik néha.”

Az, hogy vágyik néha idegen faszra, egy nőnél sem baj. Ha elmondja a vágyát, az izgató! Csak az, hogy ott akkor a tudtod, beleegyezésed és jelenléted nélkül tesz-e érte avagy sem, az nem mindegy!
Én azt megcsalásnak venném, ha úgy kapja meg azt az „idegent”, hogy én nem vagyok ott. Mert e játék is csak akkor játék, ha egyszerre élvezzük mindketten. Ha kiderülne, hogy meglettem csalva, tuti nem válnék el, és megbocsátanék, ám a tüske sokáig szúrná a lelkemet. Lehet, ovis módra visszaadnám a megcsalást, bár tudom, ez nem tenne jóvá, jobbá semmit.

Hogy szeretkezés-e a jobb, vagy a szimpla dugás, szerintem embere válogatja. Néha erre, néha arra van szükség. De első alkalommal mindketten szeretkezést akartunk. És jól tettük.

A másik történet elregélését kíváncsian várom! smile
(Ez egy válasz fuckmywife üzenetére (2010. 12. 22. szerda 16:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 22. szerda 16:40
Előbb kategorizálom magam:
Nem szeretem a kurvás feleséget, az jön be nekem, ha társaságban olyan, mint egy úrinő. A kurvákkal is rosszulállok, mert nem izgatnak fel.
Azt szeretem, ha idegen környezetben kelleti magát, mert az annyira buja arckifejezést ad neki, hogy na. Mondjuk nyaralás Hajdúszoboszlón... este meg szex a fő program. Vagy reggel, délben, éjjel.
Izgat a többes szeretkezés is, de lelkileg jobb nekem, ha nem szeretkezik a feleségem a harmadikkal, hanem szimplán csak dugnak.
Az üzletkötés nem jellemző rám. A két nős eseteim nem üzletek voltak, csak felszabadultunk... Ha félrejártam, azt saját szakállamra tettem. A feleségemet nem csaltam meg.
Látható, hogy elég vegyesen vagyok kategorizálható. Mert látni is akarom, hogy dugják, az is izgat, ha elmenne egy konferenciára, és csak hazajövetelkor mesélné el a kalandjait, attól is bepörgök, ha elmondja, hogy idegen faszra vágyik néha.
És igen, szóba került. De ez már egy másik történet, majd erről is regélek.
2010. 12. 22. szerda 16:40  #6204
fuckmywife fuckmywife
Előbb kategorizálom magam:
Nem szeretem a kurvás feleséget, az jön be nekem, ha társaságban olyan, mint egy úrinő. A kurvákkal is rosszulállok, mert nem izgatnak fel.
Azt szeretem, ha idegen környezetben kelleti magát, mert az annyira buja arckifejezést ad neki, hogy na. Mondjuk nyaralás Hajdúszoboszlón... este meg szex a fő program. Vagy reggel, délben, éjjel.
Izgat a többes szeretkezés is, de lelkileg jobb nekem, ha nem szeretkezik a feleségem a harmadikkal, hanem szimplán csak dugnak.
Az üzletkötés nem jellemző rám. A két nős eseteim nem üzletek voltak, csak felszabadultunk... Ha félrejártam, azt saját szakállamra tettem. A feleségemet nem csaltam meg.
Látható, hogy elég vegyesen vagyok kategorizálható. Mert látni is akarom, hogy dugják, az is izgat, ha elmenne egy konferenciára, és csak hazajövetelkor mesélné el a kalandjait, attól is bepörgök, ha elmondja, hogy idegen faszra vágyik néha.
És igen, szóba került. De ez már egy másik történet, majd erről is regélek.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 22. szerda 15:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 12. 22. szerda 15:57
Ahogy jól láthatjuk, háromféle mentalitás, igény van nálunk, férfiaknál ez ügyben.
Az első kurvás feleséget szeretne, aki illegeti, kelleti magát mások előtt. Én sohasem kurváznék, sőt, lenézem a kurvázó pasikat. De ki az, akit nem izgat az, ha szinte teljesen gátlástalan a párja az ágyban?
A másodikat izgatja a többes, ám azt akarja, hogy a párja ugyanazt a tiszteletet és törődést megkapja sokszorosan, amit szimpla fitikai léte folytán csak egyszeresen tud ő nyújtani.
A harmadik meg „üzletet kötött”, mert párja is lefeküdhet mással, ám így neki is jár a másik nő. De ettől még dúlhat a nagy szerelem!

Mégis, mindhárom kategóriában (bár nem szeretek kategorizálni), a kategóriákon belül lévőknél lehet teljesen azonos és különböző a motiváció.

A mostani pároddal nem került szóba a többes szeretkezés?
Mi hangzik el a sugdolózásokban? smile
2010. 12. 22. szerda 15:57  #6203
Törölt felhasználó (462239)
Ahogy jól láthatjuk, háromféle mentalitás, igény van nálunk, férfiaknál ez ügyben.
Az első kurvás feleséget szeretne, aki illegeti, kelleti magát mások előtt. Én sohasem kurváznék, sőt, lenézem a kurvázó pasikat. De ki az, akit nem izgat az, ha szinte teljesen gátlástalan a párja az ágyban?
A másodikat izgatja a többes, ám azt akarja, hogy a párja ugyanazt a tiszteletet és törődést megkapja sokszorosan, amit szimpla fitikai léte folytán csak egyszeresen tud ő nyújtani.
A harmadik meg „üzletet kötött”, mert párja is lefeküdhet mással, ám így neki is jár a másik nő. De ettől még dúlhat a nagy szerelem!

Mégis, mindhárom kategóriában (bár nem szeretek kategorizálni), a kategóriákon belül lévőknél lehet teljesen azonos és különböző a motiváció.

A mostani pároddal nem került szóba a többes szeretkezés?
Mi hangzik el a sugdolózásokban? smile
(Ez egy válasz fuckmywife üzenetére (2010. 12. 22. szerda 15:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 22. szerda 15:28
Csak a félreértések elkerülése végett megjegyzem, hogy mindez bő nyolc éve történt. Azóta sok minden megváltozott: más nőm van, ez a más nő a feleségem, egy kisfiam, aki mindennél fontosabb, és egy hanygyányit nagyobb pocakom, mint annak idején.
Ott maradtam el, hogy nem neveztük nevén a dolgokat.
Egyik este, amikor hazamentem, szokatlanul csendes volt. Vacsora, TV3 télyen-nyáron, zuhany, cigi, borozgatás, szex... Valahogy nem volt az igazi, kérdeztem is mi van vele. Ez már a szex után volt. Azt mondta, be kell valljon valamit. És bevallotta, hogy a csepeli esetet csak félig mesélte el. Ugyanis visszafele még egyszer megtörtént, akkor sikerült elélveznie. Azt is elmondta, hogy az egyhetes szakításunk alatti dugása nem volt olyan jó, bár akkor könnyen volt orgazmusa. A kérdésemre, hogy miért nem volt olyan jó, azt felelte, hogy a másiknak kisebb volt a szerszáma, és nem volt eléggé rámenős. Persze azt az esetet is elmeséltettem, természetesen felizgultam, természetesen dugás lett belőle. Már teljesen felszabadult, érzésem szerint még kicsit cifrázta is az eseményeket, és amikor már nagyon -nagyon mozogtunk, valami ilyesmit mondott: "ne haragudj, de még van valami amit el kell mondanom. Ma véletlenül találkoztam a csepeli pasival, felmentem hozzá, és nem tudtam ellenállni neki, megint dugtam vele..."
Érdekesmód erre a hírre lelohadtam, cseppet szomorú is lettem, már-már annyi volt az egész estének, amikor megtudtam, hogy fel akart hívni előtte, csinálhatná-e esetleg, vagy sem, de kétszer is kinyomtam a telefont (épp a melóban nyaggattam egyik diákmunkás hölgyeményt, azért nyomtam ki), erre ő meg úgy döntött, hogy bevállalja az áldásom nélkül. Na erre visszatért minden életkedvem (látható nyoma volt az erekcióm képében) és oltárit keféltünk.
így történt a dolog. Utána volt még pár kaland: dugott velem hármasban, nélkülem, párszor elhozta egyik barátnőjét, én is párszor egyik régi csajomat - tanúsíthatom, hogy két nőt egyszerre kielégíteni elég munkás feladat smile
Folytak tovább lefele a Dunán a vizek, idővel végleg összebalhéztunk, különváltunk. Én kaptam magamnak egy szebbet és fiatalabbat, elvettem, gyereket szült nekem, szeretjük és megbecsüljük egymást, őszinték vagyunk és megértőek. Teljesen más világ a mostani világom. Azt gondolom, hogy valójában a mostani párom az igazi.
Dugás közben meg sugdolózunk egymás fülébe.
2010. 12. 22. szerda 15:34  #6202
Törölt felhasználó (462239)
Nem. Nem farokméretttől függ a dolog. Mert ez nem csak a kisfarkúakat izgatja.
Aki harmadikat mi találtunk, annak jóval kisebb és vékonyabb volt a farka mint az enyém, alig 14-15 centis. Tehát az átlag alsó szegmense. A srác viselkedésben, intelligenciában, kultúráltságban, a nőkhöz való hozzáállásban volt a toppon. Lehetett volna akár 22 centis farka is, mert ez a momentum volt az utolsó, ami számított. Mondjuk nem zavart volna ez a dolog sem. Sőt… smile

A fájdalom… Ha fájdalat láttam volna az arcán, az inkább agresszívvé tenne. Én kéjt akartam látni, sokat.
Ha már hármas, akkor az az élvezetért essen meg. Azt mindenki élvezze!
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2010. 12. 22. szerda 14:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 22. szerda 14:27
Nem lehet, hogy csak a kisfaszúakat izgatja ez a kérdés?

Nekem 15/4-es cerkám van és mindig is izgatott, hogy az aktuális nőmet jó keményen, kitartóan, hátulról, megalázóan megbassza egy-kettő nagyfaszú néger (punciba, seggbe egyaránt). Akár szendvicsbe is rakhatnák, én meg csak nézném a sarokban ülve.

Ez talán azért is lehet, mert az exeimet sosem tudtam ekkora mérettel olyan keményen dugni, hogy az már sok legyen nekik, vagy hogy leállítsanak, hogy már fáj. Az is lehet starpabíró nőket fogtam ki.
Engem pl. izgatna , ha látnék a barátnőm arcán egy kis fájdalamt, de ugyanakkor még élvezné is.
2010. 12. 22. szerda 15:28  #6201
fuckmywife fuckmywife
Csak a félreértések elkerülése végett megjegyzem, hogy mindez bő nyolc éve történt. Azóta sok minden megváltozott: más nőm van, ez a más nő a feleségem, egy kisfiam, aki mindennél fontosabb, és egy hanygyányit nagyobb pocakom, mint annak idején.
Ott maradtam el, hogy nem neveztük nevén a dolgokat.
Egyik este, amikor hazamentem, szokatlanul csendes volt. Vacsora, TV3 télyen-nyáron, zuhany, cigi, borozgatás, szex... Valahogy nem volt az igazi, kérdeztem is mi van vele. Ez már a szex után volt. Azt mondta, be kell valljon valamit. És bevallotta, hogy a csepeli esetet csak félig mesélte el. Ugyanis visszafele még egyszer megtörtént, akkor sikerült elélveznie. Azt is elmondta, hogy az egyhetes szakításunk alatti dugása nem volt olyan jó, bár akkor könnyen volt orgazmusa. A kérdésemre, hogy miért nem volt olyan jó, azt felelte, hogy a másiknak kisebb volt a szerszáma, és nem volt eléggé rámenős. Persze azt az esetet is elmeséltettem, természetesen felizgultam, természetesen dugás lett belőle. Már teljesen felszabadult, érzésem szerint még kicsit cifrázta is az eseményeket, és amikor már nagyon -nagyon mozogtunk, valami ilyesmit mondott: "ne haragudj, de még van valami amit el kell mondanom. Ma véletlenül találkoztam a csepeli pasival, felmentem hozzá, és nem tudtam ellenállni neki, megint dugtam vele..."
Érdekesmód erre a hírre lelohadtam, cseppet szomorú is lettem, már-már annyi volt az egész estének, amikor megtudtam, hogy fel akart hívni előtte, csinálhatná-e esetleg, vagy sem, de kétszer is kinyomtam a telefont (épp a melóban nyaggattam egyik diákmunkás hölgyeményt, azért nyomtam ki), erre ő meg úgy döntött, hogy bevállalja az áldásom nélkül. Na erre visszatért minden életkedvem (látható nyoma volt az erekcióm képében) és oltárit keféltünk.
így történt a dolog. Utána volt még pár kaland: dugott velem hármasban, nélkülem, párszor elhozta egyik barátnőjét, én is párszor egyik régi csajomat - tanúsíthatom, hogy két nőt egyszerre kielégíteni elég munkás feladat smile
Folytak tovább lefele a Dunán a vizek, idővel végleg összebalhéztunk, különváltunk. Én kaptam magamnak egy szebbet és fiatalabbat, elvettem, gyereket szült nekem, szeretjük és megbecsüljük egymást, őszinték vagyunk és megértőek. Teljesen más világ a mostani világom. Azt gondolom, hogy valójában a mostani párom az igazi.
Dugás közben meg sugdolózunk egymás fülébe.
(Ez egy válasz fuckmywife üzenetére (2010. 12. 22. szerda 15:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 22. szerda 15:00
Itt a folytatás:
Sokáig tartott a részletes "vallomás", harapófogóval kellett kihúzni belőle mindent. Egy darabig legalábbis - mert amikor már ott tartott, hogy lekerült róla a bugyi, a pasas farka meg már a kezében volt, nem tudtam elrejteni a merevedésemet. Akkor megszakadt az elbeszélése, mert nem értette, hogy mire izgultam fel. Mondam neki, hogy elképzeltem őt abban a helyzetben, és (tényleg szexi volt a csaj) nagyon szexi az a látvány, amit látok magam előtt. Gyanúsan méregetett, kicsit megijedt, kicsit mosolygott, ő sem tudta, hogyan reagáljon. Rávettem, hogy simogassa a farkamat, mondván ha kellemes érzéseim vannak, kevésbé fáj, hogy ugyanezt mással is csinálta. És miközben simogatott, mesélni kezdett, már-már felszabadultan. Figyelte az arcomat, hogy miképpen reagálok, még a hangja is remegett néha, ő is felizgult, láttam rajta. Nekem már minden bajom volt, többször is majdnem eldurrantam.
Egyszer csak abbahagyta amit csinált, letérdelt az ágy mellé, két kézre fogott, a nyelvével folytatta. Rám nézve azt kérdezte: "mondd meg őszintén, izgat téged a gondolat, hogy dugtam másokkal is?". Csak habogni tudtam, valahogy nem jött a számra a beismerés. Tovább izgatott, és mintegy mellékesen, félig magában motyogva megjegyezte, hogy "a múltkor is volt egy ilyen érzésem, azt hiszem igazam van". Na itt elszakadt a cérna, és beterítettem arcilag. Utána (egy ciginyi némaság, összebújás) csak mosolygott a szája szegletében.
Jó ideig nem beszéltünk a dologról, kerültük a témát. Nagyokat szexeltünk, közben Pici Ribancomnak kellett nevezzem, hálás volt és olyan, mint aki szerelmes belém. Apró utalások voltak persze - "gyere, dugj meg te is", "kefélj édes, imádom a faszt", "szeretem ha dugnak", ilyesmik. De konkrétan egyikünk sem mondta ki, hogy mi a helyzet.
2010. 12. 22. szerda 15:24  #6200
Törölt felhasználó (462239)
Ne ragozd. Ez nagyon gáz! Főleg, hogy nem párkereső topikban vagy! mf1
(Ez egy válasz lyáhim üzenetére (2010. 12. 22. szerda 09:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 22. szerda 09:30
holnap
2010. 12. 22. szerda 15:00  #6199
fuckmywife fuckmywife
Itt a folytatás:
Sokáig tartott a részletes "vallomás", harapófogóval kellett kihúzni belőle mindent. Egy darabig legalábbis - mert amikor már ott tartott, hogy lekerült róla a bugyi, a pasas farka meg már a kezében volt, nem tudtam elrejteni a merevedésemet. Akkor megszakadt az elbeszélése, mert nem értette, hogy mire izgultam fel. Mondam neki, hogy elképzeltem őt abban a helyzetben, és (tényleg szexi volt a csaj) nagyon szexi az a látvány, amit látok magam előtt. Gyanúsan méregetett, kicsit megijedt, kicsit mosolygott, ő sem tudta, hogyan reagáljon. Rávettem, hogy simogassa a farkamat, mondván ha kellemes érzéseim vannak, kevésbé fáj, hogy ugyanezt mással is csinálta. És miközben simogatott, mesélni kezdett, már-már felszabadultan. Figyelte az arcomat, hogy miképpen reagálok, még a hangja is remegett néha, ő is felizgult, láttam rajta. Nekem már minden bajom volt, többször is majdnem eldurrantam.
Egyszer csak abbahagyta amit csinált, letérdelt az ágy mellé, két kézre fogott, a nyelvével folytatta. Rám nézve azt kérdezte: "mondd meg őszintén, izgat téged a gondolat, hogy dugtam másokkal is?". Csak habogni tudtam, valahogy nem jött a számra a beismerés. Tovább izgatott, és mintegy mellékesen, félig magában motyogva megjegyezte, hogy "a múltkor is volt egy ilyen érzésem, azt hiszem igazam van". Na itt elszakadt a cérna, és beterítettem arcilag. Utána (egy ciginyi némaság, összebújás) csak mosolygott a szája szegletében.
Jó ideig nem beszéltünk a dologról, kerültük a témát. Nagyokat szexeltünk, közben Pici Ribancomnak kellett nevezzem, hálás volt és olyan, mint aki szerelmes belém. Apró utalások voltak persze - "gyere, dugj meg te is", "kefélj édes, imádom a faszt", "szeretem ha dugnak", ilyesmik. De konkrétan egyikünk sem mondta ki, hogy mi a helyzet.
(Ez egy válasz fuckmywife üzenetére (2010. 12. 22. szerda 14:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 22. szerda 14:27
Igen, láttam az Állati ösztönöket is. Egy rendőr arra ér haza, hogy a feleségét dugja egy villanyszerelő, vagy mi. A másik pasi lelépik, a rendőr meg lövöldözés helyett rámászik az asszonykára - és gy tovább smile
Szóval tisztában voltam már azzal, hogy izgatnak a kandaulista "perverziók". Megnéztem ilyen-olyan filmeket: Keserű méz-, A Karib-tenger foglyai (Hármas), Tágra zárt szemek, Állati ösztönök, Chloe (itt a csaj aki beizgul a férje szeretőjére - igaz, ezt mostanában láttam, de ide írom, mint infót), Az angol beteg, Belle de jour, il merlo maschio, Maria's lovers, Vad orhideák, stb. Ekkor a párom még mindig nem tudott semmiről. Ellenben azt vettem észre magamon, hogy egyre kevésbé vagyok féltékeny, ha a villamoson leszemezik valakivel. A féltékenységi cirkuszok elmaradtak, egyre jobbá vált a viszonyunk. Egy esti borozgatás után azt mondtam neki, hogy mesélje el mi volt, amikor megdugták Csepelen. Az volt az alibim a kérésemre, hogy nem tudom teljesen feldolgozni a hűtlenségét, de szembe akarok nézni a dolgokkal, el akarom fogadni a történteket, és könnyebb lesz, ha átbeszéljük az esetet.
Vonakodva bár, de belement. A történet röviden: melóba menet (éjszakai műszak) találkozott a pasival a buszon. Nem volt jó passzban, a másik elszórakoztatta, és mivel volt még idő a munkába érésig, leszálltak cigizni s dumálgatni. Elsétáltak valami bokros helyre (ahol szép nyári este volt és a langyos szellő csiklintani kezdte a nuniját), séta közben egymáshoz ért a válluk, kacérkodás, miegymás - a pasas megcsókolta, fogdosni kezdte, és a földön kötöttek ki a fűben. Feltűrt szoknyásan baszta meg, párom a bugyiját otthagyta, mert összekente a földön. Óvszer nélkül dugtak, hevesen, a párom meg két kézzel tépte a füvet, mert elmondása szerint nagyon jó volt neki, de képtelen volt elélvezni. Folyt. köv.
2010. 12. 22. szerda 14:39  #6198
christiano christiano VIP
Folytasd a történetet!!Folytasd!!!
Amugy ez nem kurvavér-ez a bujaság!!Vagyis annak egy formája!!Szerintem.
(Ez egy válasz fuckmywife üzenetére (2010. 12. 22. szerda 14:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 22. szerda 14:32
Szerintem nem jellemző, bár mint mindenben, ebben is van valami. Én európai átlagmérettel rendelkezem, és mégis izgat a dolog. Habár élvezném, ha a tettes méretes szerszámmal dolgozna smile
2010. 12. 22. szerda 14:36  #6197
fuckmywife fuckmywife
Egyetértek, épp írni akartam, de ellustálkodtam. Valahogyan az is izgalomba hoz, ha "kurvásítom" az asszonykát. Izgat, ha áttetsző ruhácskákban illegeti magát idegen férfiak előtt és olyan kihívóan viselkedik, amennyire csak az adott helyzet megengedi. Fontos, hogy idegen legyen az illető, mert ismerős körökben nem akarom "égetni" magam.
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2010. 12. 22. szerda 14:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 22. szerda 14:31
Lehet, hogy téged inkább a nőd kurva-hajlama izgat. Mert valljuk be, amelyik nő képes erre, mint a párod, aban csörgedezik némi kurvavér.
Engem is baszottul izgatnak a kurvák és a kurva hajlamú nők.
2010. 12. 22. szerda 14:32  #6196
fuckmywife fuckmywife
Szerintem nem jellemző, bár mint mindenben, ebben is van valami. Én európai átlagmérettel rendelkezem, és mégis izgat a dolog. Habár élvezném, ha a tettes méretes szerszámmal dolgozna smile
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2010. 12. 22. szerda 14:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 22. szerda 14:27
Nem lehet, hogy csak a kisfaszúakat izgatja ez a kérdés?

Nekem 15/4-es cerkám van és mindig is izgatott, hogy az aktuális nőmet jó keményen, kitartóan, hátulról, megalázóan megbassza egy-kettő nagyfaszú néger (punciba, seggbe egyaránt). Akár szendvicsbe is rakhatnák, én meg csak nézném a sarokban ülve.

Ez talán azért is lehet, mert az exeimet sosem tudtam ekkora mérettel olyan keményen dugni, hogy az már sok legyen nekik, vagy hogy leállítsanak, hogy már fáj. Az is lehet starpabíró nőket fogtam ki.
Engem pl. izgatna , ha látnék a barátnőm arcán egy kis fájdalamt, de ugyanakkor még élvezné is.
2010. 12. 22. szerda 14:31  #6195
melpi81 melpi81
Lehet, hogy téged inkább a nőd kurva-hajlama izgat. Mert valljuk be, amelyik nő képes erre, mint a párod, aban csörgedezik némi kurvavér.
Engem is baszottul izgatnak a kurvák és a kurva hajlamú nők.
(Ez egy válasz fuckmywife üzenetére (2010. 12. 22. szerda 14:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 22. szerda 14:27
Igen, láttam az Állati ösztönöket is. Egy rendőr arra ér haza, hogy a feleségét dugja egy villanyszerelő, vagy mi. A másik pasi lelépik, a rendőr meg lövöldözés helyett rámászik az asszonykára - és gy tovább smile
Szóval tisztában voltam már azzal, hogy izgatnak a kandaulista "perverziók". Megnéztem ilyen-olyan filmeket: Keserű méz-, A Karib-tenger foglyai (Hármas), Tágra zárt szemek, Állati ösztönök, Chloe (itt a csaj aki beizgul a férje szeretőjére - igaz, ezt mostanában láttam, de ide írom, mint infót), Az angol beteg, Belle de jour, il merlo maschio, Maria's lovers, Vad orhideák, stb. Ekkor a párom még mindig nem tudott semmiről. Ellenben azt vettem észre magamon, hogy egyre kevésbé vagyok féltékeny, ha a villamoson leszemezik valakivel. A féltékenységi cirkuszok elmaradtak, egyre jobbá vált a viszonyunk. Egy esti borozgatás után azt mondtam neki, hogy mesélje el mi volt, amikor megdugták Csepelen. Az volt az alibim a kérésemre, hogy nem tudom teljesen feldolgozni a hűtlenségét, de szembe akarok nézni a dolgokkal, el akarom fogadni a történteket, és könnyebb lesz, ha átbeszéljük az esetet.
Vonakodva bár, de belement. A történet röviden: melóba menet (éjszakai műszak) találkozott a pasival a buszon. Nem volt jó passzban, a másik elszórakoztatta, és mivel volt még idő a munkába érésig, leszálltak cigizni s dumálgatni. Elsétáltak valami bokros helyre (ahol szép nyári este volt és a langyos szellő csiklintani kezdte a nuniját), séta közben egymáshoz ért a válluk, kacérkodás, miegymás - a pasas megcsókolta, fogdosni kezdte, és a földön kötöttek ki a fűben. Feltűrt szoknyásan baszta meg, párom a bugyiját otthagyta, mert összekente a földön. Óvszer nélkül dugtak, hevesen, a párom meg két kézzel tépte a füvet, mert elmondása szerint nagyon jó volt neki, de képtelen volt elélvezni. Folyt. köv.
2010. 12. 22. szerda 14:27  #6194
melpi81 melpi81
Nem lehet, hogy csak a kisfaszúakat izgatja ez a kérdés?

Nekem 15/4-es cerkám van és mindig is izgatott, hogy az aktuális nőmet jó keményen, kitartóan, hátulról, megalázóan megbassza egy-kettő nagyfaszú néger (punciba, seggbe egyaránt). Akár szendvicsbe is rakhatnák, én meg csak nézném a sarokban ülve.

Ez talán azért is lehet, mert az exeimet sosem tudtam ekkora mérettel olyan keményen dugni, hogy az már sok legyen nekik, vagy hogy leállítsanak, hogy már fáj. Az is lehet starpabíró nőket fogtam ki.
Engem pl. izgatna , ha látnék a barátnőm arcán egy kis fájdalamt, de ugyanakkor még élvezné is.
2010. 12. 22. szerda 14:27  #6193
fuckmywife fuckmywife
Igen, láttam az Állati ösztönöket is. Egy rendőr arra ér haza, hogy a feleségét dugja egy villanyszerelő, vagy mi. A másik pasi lelépik, a rendőr meg lövöldözés helyett rámászik az asszonykára - és gy tovább smile
Szóval tisztában voltam már azzal, hogy izgatnak a kandaulista "perverziók". Megnéztem ilyen-olyan filmeket: Keserű méz-, A Karib-tenger foglyai (Hármas), Tágra zárt szemek, Állati ösztönök, Chloe (itt a csaj aki beizgul a férje szeretőjére - igaz, ezt mostanában láttam, de ide írom, mint infót), Az angol beteg, Belle de jour, il merlo maschio, Maria's lovers, Vad orhideák, stb. Ekkor a párom még mindig nem tudott semmiről. Ellenben azt vettem észre magamon, hogy egyre kevésbé vagyok féltékeny, ha a villamoson leszemezik valakivel. A féltékenységi cirkuszok elmaradtak, egyre jobbá vált a viszonyunk. Egy esti borozgatás után azt mondtam neki, hogy mesélje el mi volt, amikor megdugták Csepelen. Az volt az alibim a kérésemre, hogy nem tudom teljesen feldolgozni a hűtlenségét, de szembe akarok nézni a dolgokkal, el akarom fogadni a történteket, és könnyebb lesz, ha átbeszéljük az esetet.
Vonakodva bár, de belement. A történet röviden: melóba menet (éjszakai műszak) találkozott a pasival a buszon. Nem volt jó passzban, a másik elszórakoztatta, és mivel volt még idő a munkába érésig, leszálltak cigizni s dumálgatni. Elsétáltak valami bokros helyre (ahol szép nyári este volt és a langyos szellő csiklintani kezdte a nuniját), séta közben egymáshoz ért a válluk, kacérkodás, miegymás - a pasas megcsókolta, fogdosni kezdte, és a földön kötöttek ki a fűben. Feltűrt szoknyásan baszta meg, párom a bugyiját otthagyta, mert összekente a földön. Óvszer nélkül dugtak, hevesen, a párom meg két kézzel tépte a füvet, mert elmondása szerint nagyon jó volt neki, de képtelen volt elélvezni. Folyt. köv.
(Ez egy válasz BigJoe23 üzenetére (2010. 12. 22. szerda 13:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 22. szerda 13:34
erről a hsz-ről az állati ösztönök című film jut eszembe...
2010. 12. 22. szerda 13:34  #6192
BigJoe23 BigJoe23
erről a hsz-ről az állati ösztönök című film jut eszembe...
(Ez egy válasz fuckmywife üzenetére (2010. 12. 22. szerda 09:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 22. szerda 09:21
Igen, sima megcsalás volt. És a második eset is, amikor szakítottunk egy hétre, és hazautazott. És igen, ismerős a Spermaháború. És talán az is az oka, hogy elkezdett izgatni a dolog, hogy másképp nem tudtam feldolgozni az eseteket. Azaz ha már megtörtént, akkor könnyebb elviselni, ha lelkileg a magam javára fordítom. Megérne egy pszichológiai elemzést, szerintem van benne valami.
Az "izgat ha megdugják a páromat" tudatossá válása folytatódott: a nemzeti könyvtárból kivettem egy videókazettát. A raktárból hozták ki, mert nem volt kitéve a polcokra - direkt kértem a filmet. A címe: Crash. Érdekes volt, több jelenet is beindította a fantáziámat. És volt egy olyan jelenet, amikor a férj vezet, bemennek egy automata autómosóba, ott pedig a felesége a hársó ülésen durván megbaszatja magát egy pasassal. A végén mutatják a nő kezét, amint a férje ülését megfogja. A sperma ott csillogott az ujjain... Na ettől kiakadtam, felment párezerre a vérnyomásom, olyan izgalomba jöttem, mint már régen nem. Azt hiszem ez volt az első alkalom, amikor arra gondoltam, hogy bevállalnám ugyanezt a szituációt.
Közben lefolyt pármillió köbméter víz a Dunán, éldegéltünk tovább. Fokozatosan eljutottam odáig, hogy önkielégítés közben arra gondoltam, hogy megdugja valaki a páromat. És felhoztam neki a témát - írom majd ezt is, csak most lelépek törlesztőrészletet fizetni smile
2010. 12. 22. szerda 10:22  #6191
christiano christiano VIP
Az ugy lehet hogy én a férfitagja vagyok,és a társkeresöbe azért van nöként regisztrálva hogy akik nőt keresnek azok egyből megtalálják (a páromat)!Mivel neki kerestünk.
De ha a hozzászólás szövegeit elolvasod akkor kiderül hamar hogy én a férfitag vagyok!
(Ez egy válasz cscsu50 üzenetére (2010. 12. 21. kedd 23:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 21. kedd 23:01
Csak egy kérdés ? Hogy hogy leszopott a csajod mikor lányként vagy regisztrálva a társkeresésben ?
/ 974