Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2021. 06. 29. kedd 08:32  #18060
Nyuszicicus Nyuszicicus
Mi ugyanígy vagyunk ezzel, úgy tűnik, ez az általános sajnos. wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 29. kedd 05:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4521202)
2021. 06. 29. kedd 05:59
Nem rossz ez! Csak nehez tenyleg pasit talalni erre . Olyat aki apolt intelligens ! Hozzank mindenfele sok ugymond koszmo igenytelen jelentkezik be . Persze ezeknek off ! A pasimat izgatja ha massal vagyok es akár jelen van passzivan. De sok olyan is van aki irogat amikor meg meg kell jelennie eltunik… vagy kiderul hogy kamus es tehetsegtelen ! De ez parokkal is sokszor igy van! De ha nagy ritkan van szolo pasi akkor nincs helye stb stb … jonnek a kifogasok! Mindegy is sajna ez van. Viszont ha osszejon az jo csak ritka.
2021. 06. 29. kedd 07:44  #18059
MILF-shooter MILF-shooter
Elnézést, de sokadik hozzászólásod után már kénytelen vagyok beleszólni, már csak kíváncsiságból is. lookaround
Az adatlapod alapján egyáltalán bem is keresel/kerestek pasikat. Ergo jó esély van rá, hogy tényleg javarészt csak az idiótákba futsz bele, mert aki elolvassa a feltételeket az eleve nem is ír rád, hiszen látja, hogy felesleges próbálkoznia.
Nem jól gondolom? vigyor5
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 29. kedd 05:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4521202)
2021. 06. 29. kedd 05:59
Nem rossz ez! Csak nehez tenyleg pasit talalni erre . Olyat aki apolt intelligens ! Hozzank mindenfele sok ugymond koszmo igenytelen jelentkezik be . Persze ezeknek off ! A pasimat izgatja ha massal vagyok es akár jelen van passzivan. De sok olyan is van aki irogat amikor meg meg kell jelennie eltunik… vagy kiderul hogy kamus es tehetsegtelen ! De ez parokkal is sokszor igy van! De ha nagy ritkan van szolo pasi akkor nincs helye stb stb … jonnek a kifogasok! Mindegy is sajna ez van. Viszont ha osszejon az jo csak ritka.
2021. 06. 29. kedd 05:59  #18058
Törölt felhasználó (4521202)
Nem rossz ez! Csak nehez tenyleg pasit talalni erre . Olyat aki apolt intelligens ! Hozzank mindenfele sok ugymond koszmo igenytelen jelentkezik be . Persze ezeknek off ! A pasimat izgatja ha massal vagyok es akár jelen van passzivan. De sok olyan is van aki irogat amikor meg meg kell jelennie eltunik… vagy kiderul hogy kamus es tehetsegtelen ! De ez parokkal is sokszor igy van! De ha nagy ritkan van szolo pasi akkor nincs helye stb stb … jonnek a kifogasok! Mindegy is sajna ez van. Viszont ha osszejon az jo csak ritka.
2021. 06. 27. vasárnap 13:44  #18057
Krumplisteszta Krumplisteszta
Pontositok akkor. A szex egy kapcsolatban olyan mint a cukor egy süteményben. Nem lehet kihagyni, izetlen lesz nélküle, de onmagában nem mükodik. A szex sem tart ossze egy kapcsolatot magában és egy jo kapcsolatot nem fog felbontani egy akármilyen fenomenális kefélés mással. Külonosen nem, ha bármikor megkaphatja a holgy, hiszen a férje nem akarja kizárolagosan birtokolni.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2021. 06. 27. vasárnap 13:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 27. vasárnap 13:26
A házasság és a párkapcsolat szerintünk nagyon sokban a jó szexről szól. Házasságban a szex nem lehet fűszer, az a kapcsolat egyik pillére hogy akarom kívánom a párom. A fűszer az az ha egy harmadikat beengedünk.
Ha a bizalom meg van egymás iránt akkor a féltékenység is eltűnik. A féltékenység a mindíg valami bizalom hiányból adódik. Mindent meg kell beszélni.
Szeretem a párom és élvezem őt egy hármasban vagy négyesben vagy egy klubban “kölcsön adni”. Ez nem a tulajdonkást fejezi ki. Szabad mi t a madár de hozzám repül mindíg vissza, mert én vagyok a társa.
2021. 06. 27. vasárnap 13:26  #18056
Felhőék Felhőék
A házasság és a párkapcsolat szerintünk nagyon sokban a jó szexről szól. Házasságban a szex nem lehet fűszer, az a kapcsolat egyik pillére hogy akarom kívánom a párom. A fűszer az az ha egy harmadikat beengedünk.
Ha a bizalom meg van egymás iránt akkor a féltékenység is eltűnik. A féltékenység a mindíg valami bizalom hiányból adódik. Mindent meg kell beszélni.
Szeretem a párom és élvezem őt egy hármasban vagy négyesben vagy egy klubban “kölcsön adni”. Ez nem a tulajdonkást fejezi ki. Szabad mi t a madár de hozzám repül mindíg vissza, mert én vagyok a társa.
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2021. 06. 27. vasárnap 09:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 27. vasárnap 09:05
Mire vagy féltékeny? Nem tulajdonolod a felesegedet, onszántábol van veled. Egy házasság nem a szexrol szol, az "csak" a füszer. Nálunk a nyitás megmentette a széthulloban lévo hazasságot, mert rajott, hogy mellettem nem kell tettetnie magát, nincs bezárva, pont annyira lehet szabad és vad, amennyire akar és én mindig ott vagyok ahol szuksége van rám.
Attolt tartasz jobb lesz neki a szex a masikkal? Adja a sors, hogy ugy legyen, mert akkor olyan ajandékot kapott toled amit sok házasságban nem adnak meg egymásnak. Szabadságot, bizalmat. A punci nemhogy kevesebb, de tobb lesz ha más is rájár. A noket imádni kell, minél tobb ferfi imadja oket annal jobban kiviragoznak és annál kacérabbak lesznek, aminek te is hasznát fogod látni, mert sürübben kapsz szexxet és jobbat, mert levetkozi a gátlásait.
Ha elhagy (mert természetesen ennek is van esélye ha kicsi is), akkor eleve oriasi baj volt kozottetek, csak nem vetted észre. Akkor elhagyott volna egyébként is. Fogd fel ugy, hogy elmegy az asszony a cukrászdába. Jo néha bünozni, de nem akar az ember odakoltozni.
2021. 06. 27. vasárnap 10:46  #18055
Futóegér Futóegér
Az előttem szólóknak teljesen igaza van. Én is úgy gondolom, hogy a exxel való hancúr, -mert jó volt vele anno- rejt némi kockázatot. Amire mindenképp oda kell figyelni, az a beszélgetés. Ki miért érzi, hogy ez jó lenne, ki mit vár a dologtól. Pont az ilyen nyitott kérdések bizonytalanítják el valamelyik, vagy mindkét felet. És még sorolhatnám hogy bizalom, megértés, támogatása a másiknak, szerelem... Őszintén remélem hogy jól sül el a dolog! wink
2021. 06. 27. vasárnap 09:05  #18054
Krumplisteszta Krumplisteszta
Mire vagy féltékeny? Nem tulajdonolod a felesegedet, onszántábol van veled. Egy házasság nem a szexrol szol, az "csak" a füszer. Nálunk a nyitás megmentette a széthulloban lévo hazasságot, mert rajott, hogy mellettem nem kell tettetnie magát, nincs bezárva, pont annyira lehet szabad és vad, amennyire akar és én mindig ott vagyok ahol szuksége van rám.
Attolt tartasz jobb lesz neki a szex a masikkal? Adja a sors, hogy ugy legyen, mert akkor olyan ajandékot kapott toled amit sok házasságban nem adnak meg egymásnak. Szabadságot, bizalmat. A punci nemhogy kevesebb, de tobb lesz ha más is rájár. A noket imádni kell, minél tobb ferfi imadja oket annal jobban kiviragoznak és annál kacérabbak lesznek, aminek te is hasznát fogod látni, mert sürübben kapsz szexxet és jobbat, mert levetkozi a gátlásait.
Ha elhagy (mert természetesen ennek is van esélye ha kicsi is), akkor eleve oriasi baj volt kozottetek, csak nem vetted észre. Akkor elhagyott volna egyébként is. Fogd fel ugy, hogy elmegy az asszony a cukrászdába. Jo néha bünozni, de nem akar az ember odakoltozni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 27. vasárnap 08:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1808632)
2021. 06. 27. vasárnap 08:30
Köszönöm! De a feleségem pont azért választotta őt mert már ismeri...tudja mit várjon! Mondjuk kicsit állat a srác...de már elvált gyerekes férfi! Majd csak nem csinál baromságot! Én régebben féltékeny voltam... rettentően! És most H a közelébe kerültünk ennek a dolognak... Szinte kezdem újra ugyanazt...
2021. 06. 27. vasárnap 08:30  #18053
Törölt felhasználó (1808632)
Köszönöm! De a feleségem pont azért választotta őt mert már ismeri...tudja mit várjon! Mondjuk kicsit állat a srác...de már elvált gyerekes férfi! Majd csak nem csinál baromságot! Én régebben féltékeny voltam... rettentően! És most H a közelébe kerültünk ennek a dolognak... Szinte kezdem újra ugyanazt...
2021. 06. 27. vasárnap 08:24  #18052
Törölt felhasználó (4293192)
Sziasztok! Egyedülálló vagyok nem okoskodni szeretnék. Segitő szándékkal írok. Semmilyen csoportot nem képviselek a véleményem a sajátom és azzal nem szeretnék senkit sem megbántani. Csak egy ötlet: próbálkozzatok egy idegen férfival akivel nincs előzménye a hölgynek, vagy nincs kötődése. Mert az is előfordulhat, hogy azért vagy férfiként bizonytalan mert előbb ismerte a nejed. Talán a nejednek is könnyebb lenne egy idegennel mert neki is vannak lehetnek emlékei élményei a volt hapsijával kapcsolatban. Van egy topic amit pont erre a célra hoztam létre. Ami a többes rizikóit lelki folyamatait tárná fel és segítené a bizonytalanokat, kezdőket. (bocs a reklám miatt) Talan ha oda leirjátok hogy mitől tartottok féltek akkor jó tanácsokkal látnak el az ide regisztrált párok. De azt hiszem mindenki a fokozatosságot emelné ki.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 27. vasárnap 05:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1808632)
2021. 06. 27. vasárnap 05:33
Sziasztok!
Hosszas keresgélés után, a feleségem ugy döntött hogy nem vár tovább... és végére járunk ennek a dolognak, ami már régóta foglalkoztat, nevezetesen, hogy más megdughatja előttem, vagy a tudtommal! Jövő hét pénteken találkozni fog a volt faszijával, akkor anno rendesen lerendezte párszor! A nejem igazából kíváncsi rá hogy tényleg meg tudnám e tenni, hogy mit vált ez ki belőlem stb! Érdekes... amíg csak fantáziáltunk erről teljesen más volt, most hogy tegnap ráírt a férfira , hát..... nem is tudom! Elkezdtem félni... és félteni! Imádom őt, illetve imádjuk egymást... tökéletes a házasságunk, sőt az egész életünk! Nem tudom hová fog ez a dolog kijukadni...!? Lehet jobban járunk ha megkérem hogy mégse menjen... egyszerűen betegesen felizgat ez az egész helyzet, de úgy erzem jobb és könnyebb lenne e nélkül a fétis nélkül!
2021. 06. 27. vasárnap 07:54  #18051
Törölt felhasználó (1808632)
Bocsánat H a lelki szarommal rontom a topic színvonalát...
2021. 06. 27. vasárnap 07:53  #18050
Törölt felhasználó (1808632)
Az elhatározás....HM... Eddig azt hittem részemről megvan... De most nem tudok mit kezdeni ezzel az egésszel! Részéről nincs meg... Azt mondja fantazialjak amit akarok dugni nem fog vele... Max smarolnak! De most mégis úgy érzem féltékeny vagyok, pedig nagyon izgató ez a helyzet... De ha féltékeny vagyok, miért akarom ezt... Mi ez? Ahhh faszom ki van
2021. 06. 27. vasárnap 07:17  #18049
Törölt felhasználó (4550812)
Nálunk is ez volt!Mi 34eve vagyunk hazasok.Es kerestunk egy intelligens ffit a feleség oromere.sok kérdés felvetődött bennünk.De a végére minden jól alakult.most érősebb a kapcsolatunk mint valaha volt.Nem bantuk meg,sőt jobban kívánjuk egymast es pajkosabban mosolyog ram mint valaha.Egy a lényeg ha már eldöntötteket hogy teljesen lazuljatok el.es semmi szorongás.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 27. vasárnap 05:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1808632)
2021. 06. 27. vasárnap 05:33
Sziasztok!
Hosszas keresgélés után, a feleségem ugy döntött hogy nem vár tovább... és végére járunk ennek a dolognak, ami már régóta foglalkoztat, nevezetesen, hogy más megdughatja előttem, vagy a tudtommal! Jövő hét pénteken találkozni fog a volt faszijával, akkor anno rendesen lerendezte párszor! A nejem igazából kíváncsi rá hogy tényleg meg tudnám e tenni, hogy mit vált ez ki belőlem stb! Érdekes... amíg csak fantáziáltunk erről teljesen más volt, most hogy tegnap ráírt a férfira , hát..... nem is tudom! Elkezdtem félni... és félteni! Imádom őt, illetve imádjuk egymást... tökéletes a házasságunk, sőt az egész életünk! Nem tudom hová fog ez a dolog kijukadni...!? Lehet jobban járunk ha megkérem hogy mégse menjen... egyszerűen betegesen felizgat ez az egész helyzet, de úgy erzem jobb és könnyebb lenne e nélkül a fétis nélkül!
2021. 06. 27. vasárnap 07:02  #18048
Törölt felhasználó (1808632)
Nem attól tartok, H összeáll vele, hanem H olyan hatással lesz a kapcsolatunkat,H kb megutál! Őrülten szeretjük egymást ehhez nem fér kétség, sőt ezt az egészet sztem miattam csinálja, hogy engem megörvendeztessen... igazából érzem H felizgatja ez, de ő nem ilyen!
Miért érezzük mi férfiak ezt... Nem értem!
2021. 06. 27. vasárnap 06:43  #18047
feherkalman1 feherkalman1
Szerintem nem kell nagyon izgulni , valamiért akkor ott hagyt a faszit és most veled van. Kicsit nosztalgiázik maximum.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 27. vasárnap 05:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1808632)
2021. 06. 27. vasárnap 05:33
Sziasztok!
Hosszas keresgélés után, a feleségem ugy döntött hogy nem vár tovább... és végére járunk ennek a dolognak, ami már régóta foglalkoztat, nevezetesen, hogy más megdughatja előttem, vagy a tudtommal! Jövő hét pénteken találkozni fog a volt faszijával, akkor anno rendesen lerendezte párszor! A nejem igazából kíváncsi rá hogy tényleg meg tudnám e tenni, hogy mit vált ez ki belőlem stb! Érdekes... amíg csak fantáziáltunk erről teljesen más volt, most hogy tegnap ráírt a férfira , hát..... nem is tudom! Elkezdtem félni... és félteni! Imádom őt, illetve imádjuk egymást... tökéletes a házasságunk, sőt az egész életünk! Nem tudom hová fog ez a dolog kijukadni...!? Lehet jobban járunk ha megkérem hogy mégse menjen... egyszerűen betegesen felizgat ez az egész helyzet, de úgy erzem jobb és könnyebb lenne e nélkül a fétis nélkül!
2021. 06. 27. vasárnap 06:14  #18046
atosz29 atosz29
Miért nem olyannal engeded el akinek felesége van és igy tudod hogy csak is élvezet a cél!! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 06. 27. vasárnap 05:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1808632)
2021. 06. 27. vasárnap 05:33
Sziasztok!
Hosszas keresgélés után, a feleségem ugy döntött hogy nem vár tovább... és végére járunk ennek a dolognak, ami már régóta foglalkoztat, nevezetesen, hogy más megdughatja előttem, vagy a tudtommal! Jövő hét pénteken találkozni fog a volt faszijával, akkor anno rendesen lerendezte párszor! A nejem igazából kíváncsi rá hogy tényleg meg tudnám e tenni, hogy mit vált ez ki belőlem stb! Érdekes... amíg csak fantáziáltunk erről teljesen más volt, most hogy tegnap ráírt a férfira , hát..... nem is tudom! Elkezdtem félni... és félteni! Imádom őt, illetve imádjuk egymást... tökéletes a házasságunk, sőt az egész életünk! Nem tudom hová fog ez a dolog kijukadni...!? Lehet jobban járunk ha megkérem hogy mégse menjen... egyszerűen betegesen felizgat ez az egész helyzet, de úgy erzem jobb és könnyebb lenne e nélkül a fétis nélkül!
2021. 06. 27. vasárnap 05:33  #18045
Törölt felhasználó (1808632)
Sziasztok!
Hosszas keresgélés után, a feleségem ugy döntött hogy nem vár tovább... és végére járunk ennek a dolognak, ami már régóta foglalkoztat, nevezetesen, hogy más megdughatja előttem, vagy a tudtommal! Jövő hét pénteken találkozni fog a volt faszijával, akkor anno rendesen lerendezte párszor! A nejem igazából kíváncsi rá hogy tényleg meg tudnám e tenni, hogy mit vált ez ki belőlem stb! Érdekes... amíg csak fantáziáltunk erről teljesen más volt, most hogy tegnap ráírt a férfira , hát..... nem is tudom! Elkezdtem félni... és félteni! Imádom őt, illetve imádjuk egymást... tökéletes a házasságunk, sőt az egész életünk! Nem tudom hová fog ez a dolog kijukadni...!? Lehet jobban járunk ha megkérem hogy mégse menjen... egyszerűen betegesen felizgat ez az egész helyzet, de úgy erzem jobb és könnyebb lenne e nélkül a fétis nélkül!
2021. 06. 26. szombat 16:35  #18044
Krumplisteszta Krumplisteszta
Nem akarok ezért uj topicot nyitni.
Milyen masik a GG hez hasonlo oldalak vannak a neten, ahol amatorok beszélgetnek és lehet képet/videot feltolteni?
2021. 06. 22. kedd 05:25  #18043
Törölt felhasználó (4550812)
Engem újra izgatna a látvány!))))
2021. 06. 20. vasárnap 19:59  #18042
Krumplisteszta Krumplisteszta
Régi vágyam, hogy az asszony jol megdugva érkezzen haza. Sajnos a munkánk jellege miatt ez nehezen elképzelheto, mert legtobbszor eggyütt vagyunk. Amikor ez a nyavajàs covid lecseng és ujra nyitnak a swinger clubok el akarom vinni az egyikbe és a háttérbe vonulni, mintha ott sem lennék. Kiváncsi vagyok mi torténik.
2021. 06. 20. vasárnap 12:25  #18041
Futóegér Futóegér
Lehetne egy olyat kérni, hogy aki unatkozik, az ne ide jöjjön hantázni/trollkodni/okoskodni/oltani/helyesírás náciskodni/egyéb, hanem élje ki máshol ez irányú hajlamait, vagy legalább maradjon csendben? Tudom, hogy nem, de így annyi nem a témába vágó hozzászólás van/lesz...
/ 974