Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

2013. 08. 29. csütörtök 21:38  #9414
Chipelek Chipelek
Én is osztom a véleményed nagyon megy a versenygés pedig jó téma és szivessen olvasuk.
Ha nem is történeteket írtok de mint régen az élményeteket szivessebben olvasuk mint az okfejtéseket .
Lehet mindenkinek véleménye meg más véleménye ,de azt több hozzászoláson keresztül fejtegetni és egymásra rálicitálni felesleges. worship
(Ez egy válasz Riga lánc üzenetére (2013. 08. 29. csütörtök 14:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 29. csütörtök 14:01
Sokkal izgalmasabb volna,ha igazi történetek lehetne itt olvasni,ehelyett a sok faszság helyett!!!!Ez tiszta szar igy!!

/Ha történeteket szeretnél olvasni akkor itt találszErotikus történetek
Mellesleg ez fórum, talán olvass bele a topikleírásba / Ravenna /
2013. 08. 29. csütörtök 14:01  #9413
Riga lánc Riga lánc
Sokkal izgalmasabb volna,ha igazi történetek lehetne itt olvasni,ehelyett a sok faszság helyett!!!!Ez tiszta szar igy!!

/Ha történeteket szeretnél olvasni akkor itt találszErotikus történetek
Mellesleg ez fórum, talán olvass bele a topikleírásba / Ravenna /
2013. 08. 29. csütörtök 12:26  #9412
Törölt felhasználó (878230)
teljesen egyet értek azzal amit írtál !!!
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 29. csütörtök 00:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 29. csütörtök 00:31
" El lehet-e előre pontosan dönteni mi az amit megenged egy pár a „külső” tagoknak egy gabalyodás során ?"

Persze hogy el lehet dönteni. Sőt! El kell dönteni, meg kell beszélni azt, hogy mit lehet, és mit nem lehet.

" Vajon nem az adott pillanat érzései vágyai az ami véletlenszerűen alkotja a szeretkezés koreográfiát ?"

A szezont a fazonnal nincs értelme keverni! A koreográfia és a mit szabad-mit nem szabályok nem ugyanazok! Nem szokás előre koreográfiát készíteni, bár van, aki ezt is megteszi, természetesen bizonyos határok közt.
Valamint az emberek többsége jóval több, mint egy dugni-baszni akaró ösztönlény. Mert bár vezérli a sokféle ösztön, ám a józan esze, az önmaga védelme mindig elsődleges prioritással bír. Még akkor is, amikor belefeledkezik a szexbe!

" Érdekes az a kérdés, hogy ha hiszem és vallom, hogy tényleg minden a hölgy örömére történik akkor milyen jogon akarok számára korlátokat szabni ?"

Hűűű, ez nagyon gagyi érv, már ne haragudj smile Ezek szerint a hölgy öröme az, ha a fenekébe, puncijába, szájába, arcára, melleire élvezhet a harmadik? Netalán ha markolhatja a haját, ütheti a fenekét, ha leszoríthatja az ágyra, ha karmolhatja, haraphatja, az is? Arra nem gondolsz, hogy esetleg a korlátok az ő testi-lelki védelmét szolgálják, illetve a korlátozásokat Ő maga kéri? Vagy szerinted egy nőnek nem lehet oka arra, hogy azt mondja bizonyos dolgokra, hogy "Kösz, ezt én nem akarom" ?
A férjnek sem lehet oka arra, hogy bizonyos dolgokat ne engedjen meg a harmadiknak, amit Ő maga pedig megtehet? Miért ne állíthatna korlátokat? Hisz a harmadik "csak" egy vendég. Annak megtiszteltetésnek kell vennie azt, hogy a pár beengedi az intim szférájába.

" Úgy gondolom ilyen helyzetbe bíznunk kell párunk saját józanságába érzéseibe és belátása alapján csak saját magának állíthat fel határokat ha akar és nem szabad hogy elvárások és megfelelés vagy valami félelem kényszere miatt korlátozza magát."

Hááát perszeeee... Nagyon tud majd tiltakozni a párod akkor, amikor franciásan kényezteti a harmadikat, és az hirtelen elsül... Miközben azt éppen nem akarta, hogy a szájába élvezzen el.
Vagy amikor előtted térdel, és kényeztet a párod, akkor képes tiltakozni az ellen, ha a harmadik óvszer nélkül nyomul be a puncijába?
De hát ne korlátozzuk, ha neked megengedi, egész biztosan másnak is meg akarja engedni... nyes
2013. 08. 29. csütörtök 11:48  #9411
Kanellos Kanellos
[OFF:

...******...
Mit keverek mivel ??
Kérdéseket fogalmaztam meg amit mondat végén szokásos módon jelöltem ? az ügye bár nem kijelentő módba lévő állítás !
Mivel a „Fogalom” tulajdonképpen minden, amit állítani lehet Ab ovo a kérdések formájában a fogalmak nem is keveredhetnek hisz maga a Kérdés felvetés az ami a fogalom tisztázására irányul.

ON

/Moderálva. A csillagozott részeket kitölröltem hogy még véletlen se kezdjetek el személyeskedni. Ha egyikőtök elkezni a másik folytatja. Nem kellene. Megköszönném! Ravenna/
(Ez egy válasz jocoka2 üzenetére (2013. 08. 29. csütörtök 10:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 29. csütörtök 10:14
Bocsi de kevered a szezont a fazonnal......

Adatlapod alapján párod nem akar anált vállalni 3.-al?
3.al csak, vagy veled sem szokta??Őszintén!
Tegyük fel veled sem (van ilyen ) ,én lennék a 3. Párod azt mondaná,hogy gyere Jocóka azt akarom,hogy a popsimba élvezz!!
Szerintem néznél nagyokat,és megkérdőjeleznéd kapcsolatotok Őszinteségét!!
Hacsak nem egy friss, könnyűvérü lánykával veszel be valakit harmadiknak!

És most ***********************

/Ne személyeskedj. A csillagozott részt töröltem. Ravenna/
2013. 08. 29. csütörtök 10:19  #9410
jocoka2 jocoka2
"Én a határokat nem korlátnak fogom fel, hanem az egymással való törődésnek."..
Ebben a mondatban benne van minden!Fejlett IQ-val ez érthető hehe
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 08. 29. csütörtök 09:10), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna ravenna VIP Admin
2013. 08. 29. csütörtök 09:10
Hogy el kell-e dönteni hogy hol vannak a határok?
Tény belátásod szerint.
Én azt gondolom , ha mindenféle határok, korlátok nélkül vágnánk bele egy ilyen dologba, akkor az majdnem olyan lenne hogy a kedvesemnek mindegy hogy én mit csinálok, és ő is szabad kezet kap, tegyen amit akar.
Viszont ha már ennyire nem számít, ennyire mindegy mit csinál a másik, akkor már az se számít együtt vagyunk, vagy sem!
Önmagában a kapcsolat valakivel egyfajta elfogadás és kompromisszum is a másik emberrel, akivel jóban és rosszban osztozunk, és ebben az is benne van, hogy odafigyelünk egymásra. Én a határokat nem korlátnak fogom fel, hanem az egymással való törődésnek.
2013. 08. 29. csütörtök 10:14  #9409
jocoka2 jocoka2
Bocsi de kevered a szezont a fazonnal......

Adatlapod alapján párod nem akar anált vállalni 3.-al?
3.al csak, vagy veled sem szokta??Őszintén!
Tegyük fel veled sem (van ilyen ) ,én lennék a 3. Párod azt mondaná,hogy gyere Jocóka azt akarom,hogy a popsimba élvezz!!
Szerintem néznél nagyokat,és megkérdőjeleznéd kapcsolatotok Őszinteségét!!
Hacsak nem egy friss, könnyűvérü lánykával veszel be valakit harmadiknak!

És most ***********************

/Ne személyeskedj. A csillagozott részt töröltem. Ravenna/
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 08. 29. csütörtök 09:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 29. csütörtök 09:39
Elnézéseteket kell kérjem mert hozzá szólásokból úgy tűnik hogy félre érthető voltam.,
Első sorba ügye egy kérdés felvetés még nem a véleményem. ( ami még csak most alakul.)
Másod sorba ott voltam félre érthető, hogy e-kérdéssel összefüggésbe felmerült gondolatom nem volt elég egyértelműen megfogalmazva hogy ki az aki feltételeket szab ?
( itt elő sorba a párok egymás közti egyeztetésére gondoltam és nem a bevonandó partnere )

Mondhatom-e a páromnak azt, hogy márpedig ezt vagy azt nem szeretném ha megtenne ? Őszintén gondolhatjuk ezután is,hogy minden a hölgy örömére történik ha Én mint férj szabályokat állítok a párom számára ?
Elhangzott,hogy az előre megbeszélt "a forgatókönyvet illik betartani!"
Ok ezzel egyet is értek nagy vonalakba le kell fektetni a szabályokat de vajon ez nem öli meg a szex spontaneitását ?
Ha korlátok közé szorítjuk és előre megbeszélt forgatókönyv szerint zajlik egy szeretkezést akkor nem csak egy szerepjáték alakul ki ?
Mi történik ha önfeledt vad vágyak közepette mégis elcsattan egy csók oda fröccsen az anyag ahova nem kellene vagy a férj tiltása ellenére mégis vehemensen rá cuppan párunk a gumi nélküli farokra ? Feleségünk élvezte az aktust és felhőtlen öröme és kielégülése ellenére akkor öri hari mert megszegte a szabályokat és nem a forgatókönyv elvárásai szerint szexelt ?
Szóval ezekkel a direkt ki élezett gondolatokkal kapcsolatba merült fel hogy őszintén tényleg minden a hölgy örömére történik ha a férj állít szabályokat ?
És akkor remélem így már egyértelmű és érthetőbb voltam
2013. 08. 29. csütörtök 09:39  #9408
Kanellos Kanellos
Elnézéseteket kell kérjem mert hozzá szólásokból úgy tűnik hogy félre érthető voltam.,
Első sorba ügye egy kérdés felvetés még nem a véleményem. ( ami még csak most alakul.)
Másod sorba ott voltam félre érthető, hogy e-kérdéssel összefüggésbe felmerült gondolatom nem volt elég egyértelműen megfogalmazva hogy ki az aki feltételeket szab ?
( itt elő sorba a párok egymás közti egyeztetésére gondoltam és nem a bevonandó partnere )

Mondhatom-e a páromnak azt, hogy márpedig ezt vagy azt nem szeretném ha megtenne ? Őszintén gondolhatjuk ezután is,hogy minden a hölgy örömére történik ha Én mint férj szabályokat állítok a párom számára ?
Elhangzott,hogy az előre megbeszélt "a forgatókönyvet illik betartani!"
Ok ezzel egyet is értek nagy vonalakba le kell fektetni a szabályokat de vajon ez nem öli meg a szex spontaneitását ?
Ha korlátok közé szorítjuk és előre megbeszélt forgatókönyv szerint zajlik egy szeretkezést akkor nem csak egy szerepjáték alakul ki ?
Mi történik ha önfeledt vad vágyak közepette mégis elcsattan egy csók oda fröccsen az anyag ahova nem kellene vagy a férj tiltása ellenére mégis vehemensen rá cuppan párunk a gumi nélküli farokra ? Feleségünk élvezte az aktust és felhőtlen öröme és kielégülése ellenére akkor öri hari mert megszegte a szabályokat és nem a forgatókönyv elvárásai szerint szexelt ?
Szóval ezekkel a direkt ki élezett gondolatokkal kapcsolatba merült fel hogy őszintén tényleg minden a hölgy örömére történik ha a férj állít szabályokat ?
És akkor remélem így már egyértelmű és érthetőbb voltam
2013. 08. 29. csütörtök 09:10  #9407
Hogy el kell-e dönteni hogy hol vannak a határok?
Tény belátásod szerint.
Én azt gondolom , ha mindenféle határok, korlátok nélkül vágnánk bele egy ilyen dologba, akkor az majdnem olyan lenne hogy a kedvesemnek mindegy hogy én mit csinálok, és ő is szabad kezet kap, tegyen amit akar.
Viszont ha már ennyire nem számít, ennyire mindegy mit csinál a másik, akkor már az se számít együtt vagyunk, vagy sem!
Önmagában a kapcsolat valakivel egyfajta elfogadás és kompromisszum is a másik emberrel, akivel jóban és rosszban osztozunk, és ebben az is benne van, hogy odafigyelünk egymásra. Én a határokat nem korlátnak fogom fel, hanem az egymással való törődésnek.
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 08. 28. szerda 11:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 28. szerda 11:52
vissza olvasva a topicot felmerült bennem egy kérdés. Hol vannak a határok ?

El lehet-e előre pontosan dönteni mi az amit megenged egy pár a „külső” tagoknak egy gabalyodás során ?
Vajon nem az adott pillanat érzései vágyai az ami véletlenszerűen alkotja a szeretkezés koreográfiát ? Ha előre megbeszélt határok keretei szerint történik minden, akkor nem csupán egy szerep játékká silányul a közös szex ?
Érdekes az a kérdés, hogy ha hiszem és vallom, hogy tényleg minden a hölgy örömére történik akkor milyen jogon akarok számára korlátokat szabni ? Úgy gondolom ilyen helyzetbe bíznunk kell párunk saját józanságába érzéseibe és belátása alapján csak saját magának állíthat fel határokat ha akar és nem szabad hogy elvárások és megfelelés vagy valami félelem kényszere miatt korlátozza magát. Ha még ezután is őszintén úgy gondoljuk hogy minden a hölgy örömére történik wave
2013. 08. 29. csütörtök 00:31  #9406
Nyúlmedve Nyúlmedve
" El lehet-e előre pontosan dönteni mi az amit megenged egy pár a „külső” tagoknak egy gabalyodás során ?"

Persze hogy el lehet dönteni. Sőt! El kell dönteni, meg kell beszélni azt, hogy mit lehet, és mit nem lehet.

" Vajon nem az adott pillanat érzései vágyai az ami véletlenszerűen alkotja a szeretkezés koreográfiát ?"

A szezont a fazonnal nincs értelme keverni! A koreográfia és a mit szabad-mit nem szabályok nem ugyanazok! Nem szokás előre koreográfiát készíteni, bár van, aki ezt is megteszi, természetesen bizonyos határok közt.
Valamint az emberek többsége jóval több, mint egy dugni-baszni akaró ösztönlény. Mert bár vezérli a sokféle ösztön, ám a józan esze, az önmaga védelme mindig elsődleges prioritással bír. Még akkor is, amikor belefeledkezik a szexbe!

" Érdekes az a kérdés, hogy ha hiszem és vallom, hogy tényleg minden a hölgy örömére történik akkor milyen jogon akarok számára korlátokat szabni ?"

Hűűű, ez nagyon gagyi érv, már ne haragudj smile Ezek szerint a hölgy öröme az, ha a fenekébe, puncijába, szájába, arcára, melleire élvezhet a harmadik? Netalán ha markolhatja a haját, ütheti a fenekét, ha leszoríthatja az ágyra, ha karmolhatja, haraphatja, az is? Arra nem gondolsz, hogy esetleg a korlátok az ő testi-lelki védelmét szolgálják, illetve a korlátozásokat Ő maga kéri? Vagy szerinted egy nőnek nem lehet oka arra, hogy azt mondja bizonyos dolgokra, hogy "Kösz, ezt én nem akarom" ?
A férjnek sem lehet oka arra, hogy bizonyos dolgokat ne engedjen meg a harmadiknak, amit Ő maga pedig megtehet? Miért ne állíthatna korlátokat? Hisz a harmadik "csak" egy vendég. Annak megtiszteltetésnek kell vennie azt, hogy a pár beengedi az intim szférájába.

" Úgy gondolom ilyen helyzetbe bíznunk kell párunk saját józanságába érzéseibe és belátása alapján csak saját magának állíthat fel határokat ha akar és nem szabad hogy elvárások és megfelelés vagy valami félelem kényszere miatt korlátozza magát."

Hááát perszeeee... Nagyon tud majd tiltakozni a párod akkor, amikor franciásan kényezteti a harmadikat, és az hirtelen elsül... Miközben azt éppen nem akarta, hogy a szájába élvezzen el.
Vagy amikor előtted térdel, és kényeztet a párod, akkor képes tiltakozni az ellen, ha a harmadik óvszer nélkül nyomul be a puncijába?
De hát ne korlátozzuk, ha neked megengedi, egész biztosan másnak is meg akarja engedni... nyes
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 08. 28. szerda 11:52), amit ide kattintva olvashatsz)

El lehet-e előre pontosan dönteni mi az amit megenged egy pár a „külső” tagoknak egy gabalyodás során ?
Vajon nem az adott pillanat érzései vágyai az ami véletlenszerűen alkotja a szeretkezés koreográfiát ? Ha előre megbeszélt határok keretei szerint történik minden, akkor nem csupán egy szerep játékká silányul a közös szex ?
Érdekes az a kérdés, hogy ha hiszem és vallom, hogy tényleg minden a hölgy örömére történik akkor milyen jogon akarok számára korlátokat szabni ? Úgy gondolom ilyen helyzetbe bíznunk kell párunk saját józanságába érzéseibe és belátása alapján csak saját magának állíthat fel határokat ha akar és nem szabad hogy elvárások és megfelelés vagy valami félelem kényszere miatt korlátozza magát. Ha még ezután is őszintén úgy gondoljuk hogy minden a hölgy örömére történik wave
2013. 08. 28. szerda 22:36  #9405
robertosanni robertosanni
A párkapcsolatbeli problémákra gondoltam,de a végére elfelejtettem odaírni,hogy mindig vannak kivételek ezért nem mindenkire vonatkozik! felkialtas
(Ez egy válasz kezdőpáros üzenetére (2013. 08. 28. szerda 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 28. szerda 21:57
Miért lennének gondok? Ez nem pontosan érthető mire gondolsz.
2013. 08. 28. szerda 21:57  #9404
kezdőpáros kezdőpáros
Miért lennének gondok? Ez nem pontosan érthető mire gondolsz.
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2013. 08. 28. szerda 21:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 28. szerda 21:53
Szerintem meg a tied sántít egy kicsit,egyáltalán nem biztos hogy évek óta gyötrik magukat lehet hogy alapjáraton nagyon lazák és igy ismerték meg egymást!Azt sem tartom valószínűnek,hogy ugyanannyit enged meg mint a párjának ilyenkor fokozottab a hangulat úgyhogy lehet hogy olyat is megenged amit máskor nem!Azt a mondatot végkép sniffles p nem értem,hogy később megbánhatja!Mit bánna meg,ha már beugrott a közösbe hogy a ravasz1 szájába élvezteke ës nem a mellére?Mondjuk ez az én szerény véleményem,de ha ezt egy pár bevállalja ott elöbb utóbb gondok lesznek vagy már vannak
2013. 08. 28. szerda 21:53  #9403
robertosanni robertosanni
Szerintem meg a tied sántít egy kicsit,egyáltalán nem biztos hogy évek óta gyötrik magukat lehet hogy alapjáraton nagyon lazák és igy ismerték meg egymást!Azt sem tartom valószínűnek,hogy ugyanannyit enged meg mint a párjának ilyenkor fokozottab a hangulat úgyhogy lehet hogy olyat is megenged amit máskor nem!Azt a mondatot végkép sniffles p nem értem,hogy később megbánhatja!Mit bánna meg,ha már beugrott a közösbe hogy a ravasz1 szájába élvezteke ës nem a mellére?Mondjuk ez az én szerény véleményem,de ha ezt egy pár bevállalja ott elöbb utóbb gondok lesznek vagy már vannak
(Ez egy válasz jocoka2 üzenetére (2013. 08. 28. szerda 19:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 28. szerda 19:21
Hello!

Szerintem több ponton "sántit" véleményed!

1. Ha egy pár eljut a 3mas kivitelezéséshez biztos lehetsz benne,hogy évek óta "gyötrik" magukat tehát eléggé problémás az "akció" is mivel ismeretlen! (Ha valakit izgat az ejtőernyős ugrás,amikor fönt 4.e méter magasan kinyilik a repülő ajtaja kicsit összecsokizza magát az ember!Ott még van visszaút ,de ha elugrottál már nem tudod befolyásolni érzéseket!) Ha érted mire gond!? smile

2.Nyilván a párod olyat fog megengedni a 3.nak amit neked is (jó esetben) rosszban még annyit sem!
Hidd el ez az Ő érdeke is,mert később (lehiggadt állapotban) nagyon meglehet bánni dolgokat! Tehát ha én nem élvezhetek a szájába a 3. ne tegye mert nem akarja (juk) vagy a 3. popsiba próbálja beerőltetni akkor,amikor a férj is csak nagyritkán ,különös lelki hangulatban juthat hozzá!
Ezért van minden megbeszélve! Mert ha ennek ellenére a 3.fellépő (aki szerintem érezze megtisztelésnek,hogy ott van) próbálna olyat tenni ami nincs lebeszélve,én tépném le páromról!!! boxer

Nyilván vannak a 3masnak olyan részei amit egy pasi nem tud "kivitelezni" (szendvics stb) Nyilván nem jeleneteket kell beállítani,de a forgatókönyvet illik betartani! Úgy gondolom mindenkinél más fér bele még a saját szexuális életébe is!
2013. 08. 28. szerda 19:21  #9402
jocoka2 jocoka2
Hello!

Szerintem több ponton "sántit" véleményed!

1. Ha egy pár eljut a 3mas kivitelezéséshez biztos lehetsz benne,hogy évek óta "gyötrik" magukat tehát eléggé problémás az "akció" is mivel ismeretlen! (Ha valakit izgat az ejtőernyős ugrás,amikor fönt 4.e méter magasan kinyilik a repülő ajtaja kicsit összecsokizza magát az ember!Ott még van visszaút ,de ha elugrottál már nem tudod befolyásolni érzéseket!) Ha érted mire gond!? smile

2.Nyilván a párod olyat fog megengedni a 3.nak amit neked is (jó esetben) rosszban még annyit sem!
Hidd el ez az Ő érdeke is,mert később (lehiggadt állapotban) nagyon meglehet bánni dolgokat! Tehát ha én nem élvezhetek a szájába a 3. ne tegye mert nem akarja (juk) vagy a 3. popsiba próbálja beerőltetni akkor,amikor a férj is csak nagyritkán ,különös lelki hangulatban juthat hozzá!
Ezért van minden megbeszélve! Mert ha ennek ellenére a 3.fellépő (aki szerintem érezze megtisztelésnek,hogy ott van) próbálna olyat tenni ami nincs lebeszélve,én tépném le páromról!!! boxer

Nyilván vannak a 3masnak olyan részei amit egy pasi nem tud "kivitelezni" (szendvics stb) Nyilván nem jeleneteket kell beállítani,de a forgatókönyvet illik betartani! Úgy gondolom mindenkinél más fér bele még a saját szexuális életébe is!

2013. 08. 28. szerda 15:59  #9401
kezdőpáros kezdőpáros
Engem ez a része ugyanúgy izgat, nemrég történt hogy elengedtem a párom egy buliba, és felszedett egy fiút akiről kiderült hogy szűz, és megajándékozta egy ilyen élménnyel smile
Az ilyen alkalmakkor mikor elmegy egyedül valami leírhatatlan izgatottság lesz rajtam úrrá, sokkal izgalmasabb mint egy klub, nem is tudom megmagyarázni, egyszerre izgat és nem is tudom, féltékeny nem vagyok az biztos.
Szóval ahogy hazaért és odafeküdt mellém már majd kiugrott a szívem volt e valami, sejtettem hogy taliznak nem először flörtöltek már egymással, szóval ahogy elkezdte mesélni már nagyon fel voltam izgulva, és ahogy kimondta mondtam én is akarom, ... meg is kaptam.
Az utolsó klublátogatásunknak is az volt a legizgalmasabb része mikor, picit magára hagytam, bementem a szaunába, és mikor kijöttem, közvetlen ott lévő szobában csak azt láttam hogy egy lányon rajta egy pasi, csak úgy néztem, a lány úgy ki volt takarva hogy meg sem ismertem, csak pár perc múlva hogy az én párom, nagyon jó volt látni, utána már direkt különváltunk picit, mert úgy a pasik jobban aktívak voltak, persze mivel nincs a homokunkra írva hogy pasit keresünk harmadiknak. Kicsit eltértem a kérdéstől, de a témától nem smile Szóval szeretem ha buliba megy aludni sem bírok az izgalomtól, de mindég úgy engedem el, hogy csak olyat tegyen amihez kedve van smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 28. szerda 14:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 28. szerda 14:12
Üdv...
Elnézést az off -ért de valamilyen szinten kötődik ide a téma.
Van olyan akit az izgat csak (vagy a felesége részéről csak az izgalmas) ha orális élvezetek vannak ? Azaz semmi dugás ,csak szopás . Külön vagy 3-ban azaz a lány a két fiút (nem bi pasi). Ha igen erről mi a vélemény tapasztalat stb. Kíváncsi volnék erre. Vagy akiket vonz valamilyen szinten a többes szex , de dugni nem szeretne de ez belefér vagy tudom is én. zavart2
2013. 08. 28. szerda 14:12  #9400
Üdv...
Elnézést az off -ért de valamilyen szinten kötődik ide a téma.
Van olyan akit az izgat csak (vagy a felesége részéről csak az izgalmas) ha orális élvezetek vannak ? Azaz semmi dugás ,csak szopás . Külön vagy 3-ban azaz a lány a két fiút (nem bi pasi). Ha igen erről mi a vélemény tapasztalat stb. Kíváncsi volnék erre. Vagy akiket vonz valamilyen szinten a többes szex , de dugni nem szeretne de ez belefér vagy tudom is én. zavart2
2013. 08. 28. szerda 11:52  #9399
Kanellos Kanellos

2013. 08. 27. kedd 17:59  #9398
Nyúlmedve Nyúlmedve
Köszi a választ!
A felvételekért roppant mód irigykedem. smile
Nagyon sajnálom, hogy nálunk a feleségem nem engedte meg azt, hogy dokumentáljam a játszadozásokat. Pedig pár elkattintott fotó, esetleg egy-két ide-oda letett kamera csodásan izgalmas, érzéki dolgokat örökíthetett volna meg. De hát első a becsület, az adott szó kötelez, ezért a kütyük kikapcsolva aludták álmukat a következő használatot várva. De azért reménykedek abban, hogy lesz még lehetőség egyszer, valamikor...
Kettesben imádunk fotózni, videózni. Túlzás nélkül állítom, több tízezres nagyságrendű fotómennyiség jött össze a digitális fotózás divatba jövetele óta. No meg video is pár tucatnyi. De ezek közül sehova semmit nem enged meg felrakni (na jó, egy-két kivétel volt, de az titok hogy mikor és hova). Még.
De nem bánom, habzsolháp módon örülök annak, hogy vannak, léteznek. Jó érzés random módon visszanézegetni, hiszen minden egyes fotó egy különlegesség, egy izgalmas emlék-pillanatkép.
Majd kilencven évesen csorgatom reájuk a nyálamat, csak nem fogom tudni hogy miért is eplus2 hehe

"De szerintem a csókolózás belefér, minden további nélkül"

Nálunk is. Ha van rá idő, ha hosszú szervezgetést és válogatást követően összejön valamiféle többes, akkor nem állati, személytelen 5 perces dugást akarunk, hanem érzéki együttlétet, ehhez hozzátartozik a gyengédség, az adni akarás, a csók, a simogatás, sőt, nálunk még a vetkőztetés is.

A jelentkezők többsége valóban teljesen nívótlan módon próbálkozik, tisztelet a százból 3-4 üdítő kivételnek. Mesélhetnék arról, hogy miféle levelek érkeznek, pedig az adatlapunkon ott van "Nem keresünk senkit".
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2013. 08. 27. kedd 07:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 27. kedd 07:58
Vérmérséklettől függ, hogy meg tudod e, meg tudnád e állni ???

Igen, ezt is sokan kérdezik privátban. Nem is tudom, mivel már a legelejétől fogva így alakult 90 % ban, úgy gondolom, ezen nem nagyon változtatnék. A szendvics, azaz az anál a páromnak nem oké, marad, maradna egy kis szopi, vagy farokverés, miközben a másik dugja. Ezért inkább úgy vagyok vele, hogy majd utána, ha elment a harmadik,, habár mint írtam, volt olyan hogy egy gyors szopi megtörtént, a harmadik gyerek meg, hamár eddig én videóztam őt, őket, ezt most ő vette fel. Miután egy ilyen este egyébként is csak pár óra össze-vissza, ebből meg mondjuk maga "lényeg" kb 20-30 perc így olyan sokat nem kell kibírnom, várnom.
Ez fényképezés, videózás dolog. Lehet hogy 100 ból én vagyok az az egy, akinek ez a mániája. De a mai napig nem bántam meg, hogy kivétel nélkül mindegyik történetet felvettem. Meg ha belegondolsz, mégiscsak másabb az, hogy egy kamerával járkálok, esetleg ücsörgök, mintha simán nézelődnék a dolognál.
Nincs adatlapunk, merthogy amúgy nem keresünk senkit. Így is van bőven privi, egy egy videó után sok, egy egy beírásom után több-kevesebb.
Ezek közül az "énismegdugnám" féle megy a kukába. A normálisabbat megnézem, ki ő ? Hozzászólásai, stb. Mert ugye jelentkező az lenne, minden hétvégére. Azután az a levél külön "tetszik", amikor "előszőr szeretnék kettesben lenni a barátnőddel" kategória. Na persze. Majd jön meglepődő, aki még az ennyi beírásom után rácsodálkozik, hogy kamerázok. Azt nem lehet, mondja, oké, akkor nem. Aztán videózhatsz, de az arcom nem látszódhat. Megértem, és egy puncinyalit hogy vegyek fel, vagy egy sima smacit ?
Úgyhogy nálunk csak az harmadik játszhat, játszahatott szerepet, a szó szoros értelmében, aki nem bánta hogy videózok. Muszáj megbíznia bennem. Ha nem mondja, mint a legutóbbi masszőr hogy nyugodtan feltehetem ide felismerhetően, soha nem tennék ilyet senkivel, mint azt az eddigi videók is bizonyítják.
Ha esetleg arcképes az adatlapja, a páromnak is megmutatom. Tudom, a sok barom rejszoló és képgyűjtő miatt ez necces, de ha nem csak a farok látszódik, hanem egy test, arc, azért úgy könnyebb minden.
Aztán ez az örök kérdés, mit lehet, mit nem. Azért a szájába ne élvezzen bele, meg ne is nyelesse le a kedves harmadik, mert az azért túlzás. De szerintem a csókolózás belefér, minden további nélkül, de a Micsoda Nő c. film óta ismerjük a kijelentést : "azt nem, az olyan személyes". Igen ? Miért, az nem személyes ami történik ? Már az elég személyes, ha egy szál bugyiban járkál a párunk a harmadik előtt, elvégre a szomszéd előtt előtt ezt nem teszi. Aztán az is elég személyes, mikor ha nem bugyiban van a "fogadtatás" vetköztetik az ember barátnőjét. Mellsimi, puncisimi, faroksimi, kezdetnek, ezek is elég személyes dolgok.
A többiről meg már ne is beszéljünk.
Így kora reggel hirtelen ennyi gondolat jutott eszembe, mintegy válaszként.
2013. 08. 27. kedd 17:32  #9397
Nyúlmedve Nyúlmedve
" de még jó esélyed van arra is, hogy a kedves nejed hozza a bőröndjeidet, mert a háta mögött mesterkedtél valamiben."

Ez volt az első gondolatom nekem is.
A második, hogy már meg is tette az asszonya, csak nem tud róla... smile
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 08. 27. kedd 09:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 27. kedd 09:46
Sehogy!
Ha Te azon agyalsz hogy valaki kapja el az asszonyt, de úgy hogy ő nem tudna erről de te igen, akkor azt jelenti hogy a harmadikkal Te kapcsolatban vagy valami módon. Hidd el egy elszólás, egy mondat és nem hogy a feleséged nem lesz megdugva, de még jó esélyed van arra is, hogy a kedves nejed hozza a bőröndjeidet, mert a háta mögött mesterkedtél valamiben.
Vagy ülj le vele és beszéld meg, mit szeretnél vagy maradjon fantázia.
2013. 08. 27. kedd 14:23  #9396
hímbivaly hímbivaly
Nem csak Neked írom, ne értsd félre, de Neked is... smile

Rendben van, hogy ez a csók tiltós sztori egy erős mémmé vált azóta a film óta, de valójában mit jelent?
Lehet-e intimebb dolog a szerelmeskedésnél vagy nevezzük durván a dugásnál? Aligha, hacsak a védekezés nélküli punciba élvezéses dugást nem vesszük ide. Valójában hogyan lehet egy csók intimitás értéke nagyobb, mint egy (ha tetszik) baszásé? Akkor, ha az a bizonyos hölgy (sic!) smile smile lelki okokból leválasztotta magáról a punciját azt mintegy szerszámnak tekintve. No ilyen nővel az Isten mentsen meg együtt lenni!

Egyébként konkrét esetekben én nem is tapasztaltam ilyen tilalmakat. Ha már egy lánnyal eljutottam oda, helytől függetlenül, hogy szexeljünk, dugjunk, üzekedjünk, szerelmeskedjünk ott már nem volt tabu semmi! nyes
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2013. 08. 27. kedd 07:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 27. kedd 07:58
Vérmérséklettől függ, hogy meg tudod e, meg tudnád e állni ???

Igen, ezt is sokan kérdezik privátban. Nem is tudom, mivel már a legelejétől fogva így alakult 90 % ban, úgy gondolom, ezen nem nagyon változtatnék. A szendvics, azaz az anál a páromnak nem oké, marad, maradna egy kis szopi, vagy farokverés, miközben a másik dugja. Ezért inkább úgy vagyok vele, hogy majd utána, ha elment a harmadik,, habár mint írtam, volt olyan hogy egy gyors szopi megtörtént, a harmadik gyerek meg, hamár eddig én videóztam őt, őket, ezt most ő vette fel. Miután egy ilyen este egyébként is csak pár óra össze-vissza, ebből meg mondjuk maga "lényeg" kb 20-30 perc így olyan sokat nem kell kibírnom, várnom.
Ez fényképezés, videózás dolog. Lehet hogy 100 ból én vagyok az az egy, akinek ez a mániája. De a mai napig nem bántam meg, hogy kivétel nélkül mindegyik történetet felvettem. Meg ha belegondolsz, mégiscsak másabb az, hogy egy kamerával járkálok, esetleg ücsörgök, mintha simán nézelődnék a dolognál.
Nincs adatlapunk, merthogy amúgy nem keresünk senkit. Így is van bőven privi, egy egy videó után sok, egy egy beírásom után több-kevesebb.
Ezek közül az "énismegdugnám" féle megy a kukába. A normálisabbat megnézem, ki ő ? Hozzászólásai, stb. Mert ugye jelentkező az lenne, minden hétvégére. Azután az a levél külön "tetszik", amikor "előszőr szeretnék kettesben lenni a barátnőddel" kategória. Na persze. Majd jön meglepődő, aki még az ennyi beírásom után rácsodálkozik, hogy kamerázok. Azt nem lehet, mondja, oké, akkor nem. Aztán videózhatsz, de az arcom nem látszódhat. Megértem, és egy puncinyalit hogy vegyek fel, vagy egy sima smacit ?
Úgyhogy nálunk csak az harmadik játszhat, játszahatott szerepet, a szó szoros értelmében, aki nem bánta hogy videózok. Muszáj megbíznia bennem. Ha nem mondja, mint a legutóbbi masszőr hogy nyugodtan feltehetem ide felismerhetően, soha nem tennék ilyet senkivel, mint azt az eddigi videók is bizonyítják.
Ha esetleg arcképes az adatlapja, a páromnak is megmutatom. Tudom, a sok barom rejszoló és képgyűjtő miatt ez necces, de ha nem csak a farok látszódik, hanem egy test, arc, azért úgy könnyebb minden.
Aztán ez az örök kérdés, mit lehet, mit nem. Azért a szájába ne élvezzen bele, meg ne is nyelesse le a kedves harmadik, mert az azért túlzás. De szerintem a csókolózás belefér, minden további nélkül, de a Micsoda Nő c. film óta ismerjük a kijelentést : "azt nem, az olyan személyes". Igen ? Miért, az nem személyes ami történik ? Már az elég személyes, ha egy szál bugyiban járkál a párunk a harmadik előtt, elvégre a szomszéd előtt előtt ezt nem teszi. Aztán az is elég személyes, mikor ha nem bugyiban van a "fogadtatás" vetköztetik az ember barátnőjét. Mellsimi, puncisimi, faroksimi, kezdetnek, ezek is elég személyes dolgok.
A többiről meg már ne is beszéljünk.
Így kora reggel hirtelen ennyi gondolat jutott eszembe, mintegy válaszként.
2013. 08. 27. kedd 14:14  #9395
hímbivaly hímbivaly
Úgy emlékszem van olyan topic, csak érdeklődés hiányában agonizál. smile

Hozzátok föl!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 27. kedd 13:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (888266)
2013. 08. 27. kedd 13:55
Sziasztok !
Szerintünk a hármas szex nem biztosan egyenlő azzal, amikor "izgat,ha megdugják a feleségemet". Arról pedig, hogy az ilyesmi "kinek az örömére" történik, az a véleményünk, hogy ha nem minden résztvevőére, akkor kár elkezdeni. Volt már részünk ebben is-abban is, minden esetre vajon miért nincs "izgat ha más nőt dug a férjem" topic ?
/ 543