Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2016. 01. 17. vasárnap 21:48  #11835
martonolsen martonolsen VIP
Voltam többször hasonló szituban, de soha nem tudtam átlépni a küszöböt, pedig sok lehetőség lett volna rá! Valahogy én ilyen vagyok, gondolatban izgat a dolog, de amikor odakerültünk már többször, akkor visszakoztam! Mondjuk nálunk csak párcsere volt, de azt is alig vártam, hogy visszacseréljük!
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2016. 01. 17. vasárnap 11:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 17. vasárnap 11:21
Ahogy nálunk elkezdődött!

Miután elsőként bennem ért meg a gondolat, hogy kedvesemet imádnám látni, amikor nem általam, vagy valamelyik segédeszközünk segítségével él meg fantasztikus orgazmusokat, egy szenvedélyes szeretkezésünk közben megemlítettem neki, hogy mit szólna hozzá, ha a játékainkba bevonnánk egy harmadik felet is. Tudta rólam, hogy én már többször voltam hasonló helyzetben, ennek ellenére elképzelhetitek a tiltakozását, miközben kijelentette, hogy Ö nem olyan, és én mit gondolok róla.......

Akkor én már tudtam, hogy mit gondoljak, hiszen előző kedvesem is így kezdte, így hát óvatos üzemmódba helyeztem magam. smile

Amit tudni kell, hogy hét közben mindketten nagyon sokat dolgozunk, mondhatni reggeltől estig. Ebből kifolyólag, a tartalmas együttlétek többnyire a hétvégékre korlátozódnak. Ilyenkor viszont megadjuk a módját, elborozgatunk, ha a hangulat megkívánja gyertyát gyújtunk, elindítunk egy szexfilmet, együtt fürdünk, ilyenkor előkerülnek a segédeszezők is, és minden kellemes dolgokat művelünk egymással......

Egyik alkalommal, a többedik pohár bor, és érezhetően emelkedett hangulat közben elindítottam egy általam előre kikeresett hármas jelegű filmet, ami nem brutális baszásról szólt, hanem kellő érzékiséggel fűszerezett jelenetekről amik a hölgyről kényeztetéséről szóltak leginkább...

Figyeltem a reakciókat, és a kérdésemre, hogy keressek-e másikat, vagy mehet ez, a válasza az volt, hogy lehet ez is, ilyent még úgysem nem látott....

Nyilván töltöttem még némi bort, és láttam, hogy nézi a filmet figyelmesen...

Ezután elkezdett kérdezni, hogy amikor én voltam így mással, akkor én hol, hogyan és mit....stb csináltam. Őszintén válaszoltam a kérdéseire, és elmondtam neki azt is, hogy érzelmileg az adta a legnagyobb élményt, amikor ex kedvesemmel mi fogadtunk harmadikat, nem pedig amikor én mentem párokhoz. Tudtam, hogy megfogja kérdezni, hogy ki volt az az ex, hiszen mivel régi barátság kötött össze minket, nagyjából ismerte az előző szerelmeimet. Miután mondtam neki, hogy kivel éltünk meg hasonlót, először kiakadt, hogy róla nem gondolta volna. Ennél jobban csak akkor akadt ki, amikor kiderült számára, hogy ez nem egy alkalmas próbálkozás volt, hanem kb 1-2 évig volt stabil házibarátunk aki alkalmanként járt hozzánk.....(ha van rá érdeklődés, ennek történetét is megosztom veletek)

Elmondtam neki, hogy hogyan történt a keresés, és ezután az első szex, hogy előre mindent megbeszéltünk, és semmi nem volt kötelező, és azt is, hogy az első alkalommal is, és végig meg volt a lehetőség arra, hogy bárki meggondolja magát.....Meséltem neki arról, hogy ez milyen érzéseket szabadított fel bennem, milyen volt Öt így látni, és arról is, hogy ez sem másnap, sem később, sőt még a szakításunkkor sem járt felemlegetésekkel, vádaskodással, vagy egymás lelki bántásával.....

(folyt)
2016. 01. 17. vasárnap 11:23  #11834
nyitopar nyitopar
Közben a hónapok teltek, és egyre több ilyen jellegű filmnézésen és beszélgetésen voltunk túl, miközben mindig nedves puncival találtam szembe magam, és egyre több kérdését kellett megválaszolnom...

Ugye azt mondanom sem kell, hogy az ilyen esték hatalmas ágyjelenetekkel értek véget....., én pedig igyekeztem az elültetett gondolatokat közben csíráztatni.....

- Miközben vibrátorral dugtam a finom kis punciját, úgy helyezkedtem, hogy a szájába tudja venni a farkamat, közben többször megkérdeztem, hogy jó-e neki, ( igaz, hogy vibrátor az egyik) bármint, hogy két fasz van benne....A válasz többnyire ühhhhümmmmm volt.

- Aztán már nem én helyezkedtem úgy, hogy elérhető legyen a farkam, hanem megkérdeztem, hogy akarja-e a farkamat a szájában közben.....A válasz többnyire ühhhhümmmmm volt smile

- Aztán már azt kérdeztem, hogy miközben élvezi, hogy dugva van, jó lenne-e egy farok a szájában is........A válasz többnyire ühhhhümmmmm volt..

A hónapok teltek, és lépésről lépésre azokon az estéken amikor éreztem, hogy alkalmas, hogy ráhangolt, mindig kicsit tovább vittem a fantáziáját, na persze a sajátomét is smile

Aztán már néha azt is megkérdeztem néha: hogy egy igazi sem lenne rossz most ugye??? A válasz részéről: NEM TUDOM!

Aztán már azt is megkérdeztem néha: ha most betoppanna egy harmadik, akkor elküldeni-e??? A válasz részéről: NEM TUDOM!

Egyre többet kérdezett vissza: Pl.

- Én mit szeretnék?

- Ez miért lenne jó nekem?

- Kurvának gondolnám-e utána?

- Tudok-e olyan akivel......?

Ilyenkor mindig megnyugtató választ adtam: Szeretném, jó lenne Öt így élvezni látni, nem gondolnék róla semmi rosszat, sőt, nagyon izgatónak találom már a gondolatot is....stb,

Megnyugtattam, hogy semmi sem kötelező, de ha kíváncsi, akkor szétnézhetünk itt a GG-n, kitudja hátha valaki szóba jöhetne....

Érezhetően a gondolattól beindult, az orgazmusai ilyenkor intenzívebbek voltak, de szex után vagy visszavonulót fújt, vagy beszélni nem akart róla....., mindig azt mondta, hogy Ö nem olyan, és én csak félreértettem az elhangzottakat smile

Kb 2 év telt el, és nyilván nem naponta, nem is hetente erőltettem a dolgot, de alkalmanként szóba hoztam, bekérdeztem, finoman a tudtára adtam, hogy ebben Ö dönt....

Aztán egy kellemes estén, némi finom bor elfogyasztása és filmezés után, miközben szenvedélyesen szeretkeztünk, ismét megkérdeztem, hogy most benne lenne-e...A válaszon magam is meglepődtem, mert most nem a szokásos lehet, és nem is ühhhhümmmmm volt, hanem egy tömör IGEN!

Miközben a farkammal a puncijában az orgazmusa közeledtét várta, megkérdeztem, hogy ezt most komolyan gondolta-e: azt mondta, ha nekem is jó lenne, akkor úgy érzi, néha eltudná képzelni smile

Megkérdeztem, hogy kezdhetek, kezdhetünk-e keresgélni, és igenlő választ kaptam.....

A többit már tudjátok smile
2016. 01. 17. vasárnap 11:21  #11833
nyitopar nyitopar
Ahogy nálunk elkezdődött!

Miután elsőként bennem ért meg a gondolat, hogy kedvesemet imádnám látni, amikor nem általam, vagy valamelyik segédeszközünk segítségével él meg fantasztikus orgazmusokat, egy szenvedélyes szeretkezésünk közben megemlítettem neki, hogy mit szólna hozzá, ha a játékainkba bevonnánk egy harmadik felet is. Tudta rólam, hogy én már többször voltam hasonló helyzetben, ennek ellenére elképzelhetitek a tiltakozását, miközben kijelentette, hogy Ö nem olyan, és én mit gondolok róla.......

Akkor én már tudtam, hogy mit gondoljak, hiszen előző kedvesem is így kezdte, így hát óvatos üzemmódba helyeztem magam. smile

Amit tudni kell, hogy hét közben mindketten nagyon sokat dolgozunk, mondhatni reggeltől estig. Ebből kifolyólag, a tartalmas együttlétek többnyire a hétvégékre korlátozódnak. Ilyenkor viszont megadjuk a módját, elborozgatunk, ha a hangulat megkívánja gyertyát gyújtunk, elindítunk egy szexfilmet, együtt fürdünk, ilyenkor előkerülnek a segédeszezők is, és minden kellemes dolgokat művelünk egymással......

Egyik alkalommal, a többedik pohár bor, és érezhetően emelkedett hangulat közben elindítottam egy általam előre kikeresett hármas jelegű filmet, ami nem brutális baszásról szólt, hanem kellő érzékiséggel fűszerezett jelenetekről amik a hölgyről kényeztetéséről szóltak leginkább...

Figyeltem a reakciókat, és a kérdésemre, hogy keressek-e másikat, vagy mehet ez, a válasza az volt, hogy lehet ez is, ilyent még úgysem nem látott....

Nyilván töltöttem még némi bort, és láttam, hogy nézi a filmet figyelmesen...

Ezután elkezdett kérdezni, hogy amikor én voltam így mással, akkor én hol, hogyan és mit....stb csináltam. Őszintén válaszoltam a kérdéseire, és elmondtam neki azt is, hogy érzelmileg az adta a legnagyobb élményt, amikor ex kedvesemmel mi fogadtunk harmadikat, nem pedig amikor én mentem párokhoz. Tudtam, hogy megfogja kérdezni, hogy ki volt az az ex, hiszen mivel régi barátság kötött össze minket, nagyjából ismerte az előző szerelmeimet. Miután mondtam neki, hogy kivel éltünk meg hasonlót, először kiakadt, hogy róla nem gondolta volna. Ennél jobban csak akkor akadt ki, amikor kiderült számára, hogy ez nem egy alkalmas próbálkozás volt, hanem kb 1-2 évig volt stabil házibarátunk aki alkalmanként járt hozzánk.....(ha van rá érdeklődés, ennek történetét is megosztom veletek)

Elmondtam neki, hogy hogyan történt a keresés, és ezután az első szex, hogy előre mindent megbeszéltünk, és semmi nem volt kötelező, és azt is, hogy az első alkalommal is, és végig meg volt a lehetőség arra, hogy bárki meggondolja magát.....Meséltem neki arról, hogy ez milyen érzéseket szabadított fel bennem, milyen volt Öt így látni, és arról is, hogy ez sem másnap, sem később, sőt még a szakításunkkor sem járt felemlegetésekkel, vádaskodással, vagy egymás lelki bántásával.....

(folyt)
2016. 01. 16. szombat 09:14  #11832
par50-52 par50-52 VIP
aparom mar majd fuggolett mindig vegig nezi mikor megdugnak utanna o is belem engedi fullankjat. sokkal nagyobbat elvez olyankor !
2016. 01. 14. csütörtök 23:55  #11831
Chipelek Chipelek
Ez az amit nem érdemes kihagyni vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 01. 14. csütörtök 16:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1260262)
2016. 01. 14. csütörtök 16:00
Csatlakoznék, friss élményekkel a topichoz. Hosszabban a Blog-ban írtam, Házibarát címmel.
2016. 01. 14. csütörtök 19:38  #11830
hu-bi hu-bi
Ismét várom a folytatást!
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2016. 01. 14. csütörtök 17:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 14. csütörtök 17:04
Történetünket valójában nem is tudom, hogy honnan lenne jó elkezdenem...

Talán onnan, hogy egy néhány éve, egy hideg és viharos napon úgy döntöttünk, hogy aznap nem dolgozunk....Megtehettük, hiszen én voltam a döntéshozó, Ö az alkalmazott, mellesleg gyerekkori barátság is összekötött minket...

Felmentünk a lakásomra meginni egy Kv-t, bár akkor már hosszú ideje szikrázott a levegő közöttünk.... Nem ragoznám túl, megtörtént a dolog. Kedves akkor már válófélben volt, tehát mivel minden téren egy síkon voltunk, egyre többször alakultak a napjaink kettesben...Imádtam ezt az időszakot, hiszen megkaptam egy "olyan Nőt", akivel bármit csináltam, minden új volt neki, és mindent roppantul élvezett. Volt férjével nem voltak túl heves ágyjeleneik. elmondása szerint így telt a házasságuk. Ö viszont tudta rólam, hogy nem vagyok túl gátlásos, és sok mindent kipróbáltam már az életem folyamán...Sokat kérdezett, és érdeklődve figyelte minden történetem, de érezhető volt, hogy ezeket elképzelni sem tudja, nemhogy megélni....

Emlékszem, amikor az első vibrátort vettem neki, magam sem voltam benne biztos, hogy két pofon kíséretében nem-e fog faképnél hagyni. Nem tudtam, hogy hogyan fogok előállni vele, hiszen tartottam tőle, hogyha nyíltan előveszem , nem jól reagál rá, és ugye tudjuk, mennyire nehéz egy Nőt az eredeti döntése meghozatalában befolyásolni. Kisebb esélyt láttam a kudarcra, ha az események közben, felizgult állapotában, kényeztetése közben, egyszer csak meglepem vele. Itt is lett, és saját bevallása szerint is hatalmasat élvezett vele, és azóta is teszi ezt, a különböző játékai pedig megtöltenek mára már egy éjjeliszekrényt....

Tehát, valahol itt indult el a bogár ismét a fejemben, hiszen ex kedvesemmel fogadtunk be éveken keresztül egy házibarátot, igaz, Ö sokkal nyitottabban gondolkodott ezekről a dolgokról. Fogadott félként magam is megfordultam több párnál is azelőtt, de azért azt tudni kell, hogy fogadni sokkal másabb feling, más érzéseket szabadít fel, legalábbis bennem, és kizárólag akkor van így, ha érzelmek is kötnek az érintett hölgyhöz....

Tehát megfontoltan elkezdtem felépíteni a stratégiát, ami nem biztos, hogy másnál is beválik, de nálunk ez hozta meg az eredményt smile

Ahogy tudom, a lényegre térve folytatom az írást!
2016. 01. 14. csütörtök 17:04  #11829
nyitopar nyitopar
Történetünket valójában nem is tudom, hogy honnan lenne jó elkezdenem...

Talán onnan, hogy egy néhány éve, egy hideg és viharos napon úgy döntöttünk, hogy aznap nem dolgozunk....Megtehettük, hiszen én voltam a döntéshozó, Ö az alkalmazott, mellesleg gyerekkori barátság is összekötött minket...

Felmentünk a lakásomra meginni egy Kv-t, bár akkor már hosszú ideje szikrázott a levegő közöttünk.... Nem ragoznám túl, megtörtént a dolog. Kedves akkor már válófélben volt, tehát mivel minden téren egy síkon voltunk, egyre többször alakultak a napjaink kettesben...Imádtam ezt az időszakot, hiszen megkaptam egy "olyan Nőt", akivel bármit csináltam, minden új volt neki, és mindent roppantul élvezett. Volt férjével nem voltak túl heves ágyjeleneik. elmondása szerint így telt a házasságuk. Ö viszont tudta rólam, hogy nem vagyok túl gátlásos, és sok mindent kipróbáltam már az életem folyamán...Sokat kérdezett, és érdeklődve figyelte minden történetem, de érezhető volt, hogy ezeket elképzelni sem tudja, nemhogy megélni....

Emlékszem, amikor az első vibrátort vettem neki, magam sem voltam benne biztos, hogy két pofon kíséretében nem-e fog faképnél hagyni. Nem tudtam, hogy hogyan fogok előállni vele, hiszen tartottam tőle, hogyha nyíltan előveszem , nem jól reagál rá, és ugye tudjuk, mennyire nehéz egy Nőt az eredeti döntése meghozatalában befolyásolni. Kisebb esélyt láttam a kudarcra, ha az események közben, felizgult állapotában, kényeztetése közben, egyszer csak meglepem vele. Itt is lett, és saját bevallása szerint is hatalmasat élvezett vele, és azóta is teszi ezt, a különböző játékai pedig megtöltenek mára már egy éjjeliszekrényt....

Tehát, valahol itt indult el a bogár ismét a fejemben, hiszen ex kedvesemmel fogadtunk be éveken keresztül egy házibarátot, igaz, Ö sokkal nyitottabban gondolkodott ezekről a dolgokról. Fogadott félként magam is megfordultam több párnál is azelőtt, de azért azt tudni kell, hogy fogadni sokkal másabb feling, más érzéseket szabadít fel, legalábbis bennem, és kizárólag akkor van így, ha érzelmek is kötnek az érintett hölgyhöz....

Tehát megfontoltan elkezdtem felépíteni a stratégiát, ami nem biztos, hogy másnál is beválik, de nálunk ez hozta meg az eredményt smile

Ahogy tudom, a lényegre térve folytatom az írást!
2016. 01. 14. csütörtök 16:00  #11828
Törölt felhasználó (1260262)
Csatlakoznék, friss élményekkel a topichoz. Hosszabban a Blog-ban írtam, Házibarát címmel.
2016. 01. 14. csütörtök 15:52  #11827
lexter lexter
Nálam ez akár bele is férhetne.Bár sosem törekedtem rá.Cserébe én azt kérném a páromtol,hogy hagy nézzem végig elejétöl a végéig ahogy leszop valakit.Izgató látni!
2016. 01. 14. csütörtök 10:14  #11826
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
Teljesen mindegy, hogy kitalált "élményeket" ír-e le valaki. Senkitől sem kérhetünk igazoló lapot vagy fotókat az eseményről. Én inkább olvasok pozitív dolgokról, akár részben, akár teljesen valósak, mint hogy a fórumozók vádaskodjanak. Nyugodtan írd le te is az élményeidet. smile
(Ez egy válasz egyutt 02 üzenetére (2016. 01. 13. szerda 16:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 13. szerda 16:23
Örülök én is, hogy leírod élményeiteket, megélt vágyaitokat, ezek nagyon kellenek már a topicnak.
Nekem elvették a kedvem az élménybeszámolóktól, egy másik hasonló témájú fórumon, ahol azt vettem észre, hogy vannak emberek, akik számára az általunk leírt történetek utópisztikusak, és kitaláltnak kiáltják ki, de úgy tűnik, itt sokak pozitívan állnak hozzá, és várják, köztük én is, a folytatást...
2016. 01. 13. szerda 16:23  #11825
egyutt 02 egyutt 02
Örülök én is, hogy leírod élményeiteket, megélt vágyaitokat, ezek nagyon kellenek már a topicnak.
Nekem elvették a kedvem az élménybeszámolóktól, egy másik hasonló témájú fórumon, ahol azt vettem észre, hogy vannak emberek, akik számára az általunk leírt történetek utópisztikusak, és kitaláltnak kiáltják ki, de úgy tűnik, itt sokak pozitívan állnak hozzá, és várják, köztük én is, a folytatást...
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 01. 12. kedd 18:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (970042)
2016. 01. 12. kedd 18:53
Ha nem egyszer volt Budán kutyavásár.......
2016. 01. 13. szerda 15:29  #11824
hu-bi hu-bi
Bravó!! Azt nagyon megköszönném és gondolom rengetegen vagyunk így ezzel !!!
Igaz ami igaz nem 100%-os hogy bárkinél is bejön , de ha már egy "páron" segít a romlott útra térni akkor megéri smile
Személy szerint én már elvetettem ezt a lehetőséget prűd kis nejem okán ... de sose tudni !
Várjuk az izgalmas írást finom
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2016. 01. 13. szerda 13:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 13. szerda 13:14
Ma, vagy a napokban, ahogy időm engedi, megírom, hogy hogyan sikerült kedvesemnél lépésről lépésre elérnem, hogy bele merjen vágni a hármas szex örömeibe, és hogy azt mára már önfeledten élvezni is tudja, s merje.....

A sikerrecept nem biztos, hogy másnál is a miénkhez hasonló lesz, de az biztos, hogy mi ha lassan is, de elértünk idáig. Belevágtunk annak ellenére, hölgy hölgyünk gondolkodása, neveltetése és a megismerkedésünk előtti életvitele homlokegyenes kizárta a szexuális szabad gondolkodást. Tudom azt amit gondolt a világról, ahogy élte az életét, hiszen gyerekkori barátok voltunk, aztán később nálam dolgozott, így mindent tudtam mindig is róla.....Aztán ahogy az Ö, és ahogy az Én előző kapcsolatom egy időben kezdett megromlani, egyre többet kezdtünk beszélgetni...Láttam, éreztem rajta, hogy tetszik neki az Én világom, de tart is tőle....

Ma pedig már együtt élünk, van egy szekrénnyi segédeszköze, éli és élvezi az életét, és mindezen felbátorodva, biztatásomra alkalmanként a jól megválasztott házibarátunkkal is nagyokat mer, és már tud is élvezni....

Ha érdekel titeket a történetünk, akkor megírom az utunkat smile
2016. 01. 13. szerda 14:55  #11823
mercedes1124 mercedes1124
Hajrá smile )!! finom
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2016. 01. 13. szerda 13:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 13. szerda 13:14
Ma, vagy a napokban, ahogy időm engedi, megírom, hogy hogyan sikerült kedvesemnél lépésről lépésre elérnem, hogy bele merjen vágni a hármas szex örömeibe, és hogy azt mára már önfeledten élvezni is tudja, s merje.....

A sikerrecept nem biztos, hogy másnál is a miénkhez hasonló lesz, de az biztos, hogy mi ha lassan is, de elértünk idáig. Belevágtunk annak ellenére, hölgy hölgyünk gondolkodása, neveltetése és a megismerkedésünk előtti életvitele homlokegyenes kizárta a szexuális szabad gondolkodást. Tudom azt amit gondolt a világról, ahogy élte az életét, hiszen gyerekkori barátok voltunk, aztán később nálam dolgozott, így mindent tudtam mindig is róla.....Aztán ahogy az Ö, és ahogy az Én előző kapcsolatom egy időben kezdett megromlani, egyre többet kezdtünk beszélgetni...Láttam, éreztem rajta, hogy tetszik neki az Én világom, de tart is tőle....

Ma pedig már együtt élünk, van egy szekrénnyi segédeszköze, éli és élvezi az életét, és mindezen felbátorodva, biztatásomra alkalmanként a jól megválasztott házibarátunkkal is nagyokat mer, és már tud is élvezni....

2016. 01. 13. szerda 13:14  #11822
nyitopar nyitopar

2016. 01. 12. kedd 18:53  #11821
Törölt felhasználó (970042)
Ha nem egyszer volt Budán kutyavásár.......
(Ez egy válasz Tavirozsa üzenetére (2016. 01. 11. hétfő 19:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 11. hétfő 19:07
Lehet ezt nem élvezni? nyes Nem írom le a történetet itt a videó róla! finom
Nagyon meg duktuk mind ketten videó! smile
2016. 01. 11. hétfő 23:59  #11820
hu-bi hu-bi
Igazán átélhető élménybeszámoló volt , és nagyon izgalmas ! Tetszett minden mozdulat minden kis szösszenet ahogy ecsetelted , szinte mint ha én is ott lettem volna ! Igazolásként állt végig , és kétszer is elolvastam .
Kérünk még belőletek finom
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2016. 01. 11. hétfő 13:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 11. hétfő 13:21
Először finoman közelített, majd miután kedvesemen látszódott az ellazulás jele, széttett lábakkal a teljesen a befogadásra felkészülve, elkezdte finoman dugni, mindig egy kicsit beljebb....Kedvesem a kéjtől nyögve emelte, tolta a csípőjét, egész addig, amíg a méretes farok el nem tűnt benne. Ekkor kérte, hogy feküdjek mellé, had szorítsa a kezemet közben. Mellé feküdtem, és megkérdeztem, hogy mit szeretne. Szeretkezni a barátunkkal, vagy inkább ma legyen jól megdugva a barátunk által. A mindegy válaszát én már jól ismerem, ezért jeleztem barátunknak, hogy dughatja most meg rendesen. Ö így is tett, odarakta magát amennyire lehetett. Kéjes nyögések, cuppanások perceken keresztül, miközben végig szorította a kezemet.....A lábait szétvetve az égig emelte, így élvezve a teljes behatolást, és várta az első orgazmust....Nem is kellett sokáig várni, néhány perc alatt hatalmasat élvezett....Miután kért néhány perc pihenőt, barátunkat hanyatt fektette, és szopni kezdte a farkát. Hosszan, hol gyorsan, hol csábítóan, élvezetből....Hosszú percekig játszott a farokkal a saját maga, és barátunk örömére...., míg végül gondolt egyet és beleült. Lovagolt barátunkon, és ekkor már kérte, hogy én is menjek, szeretne közben most engem a szájában érezni... Így is lett, akkor már alig vártam....Barátunk farkával dugta magát, miközben most engem szopott élvezettel. Így érte el a második orgazmusát....Ismét kért pár percnyi pihenőt, de a két álló farok akkor már nagyon nehezen várt a meleg puncira, ezt mondtuk is neki, mire feltérdelt, jelezve, hogy akkor hátulról dugjuk meg.....Barátunkkal összenéztünk, de aznap olyanom volt, hogy szerettem látni amikor az én kis párom elélvez egy másik farok által...Én elé feküdtem hanyatt, barátunk pedig mögé kerülve dugni kezdte hátulról......Érezni a beremegését, azt megélni ahogy rászorított a farkamra amikor a legjobb tempóban dugta barátunk hátulról, ilyen közelségből hallani az egy elmondhatatlan érzés....Ezt nagyon kevesen élhetik meg, de nálunk szerencsére tökéletesen, feltételek nélkül, és ami fontos, önzetlenül működik....
Szóval: kedves hevesen dugva, miközben én a szájában vagyok....Kellemes, de nem sokáig tartható vissza így a csúcspont.....Azután meg, hogy kedvesből harmadjára is előtörnek az közeledő orgazmus hangjai, már eldöntött tény, hogy ezt én sem bírom nála tovább.....Néhány perc, a hangok erősödnek, de mielőtt még elélvezne, odasúgja kéjesen, hogy ne tartsd vissza te se....A következő percben egyszerre élveztünk el, s mint kiderült, nem csak mi ketten, hanem barátunk is a popsijától a hátáig mindent telelőt....Kedves mosoly, egy elismerő ez nagyon durván jó volt megjegyzés, és kifut a fürdőbe...Barátunkkal közben mi is 1-1 szóval nyugtáztuk, hogy ez tényleg fantasztikus volt, bár megjegyezte, hogy egy kevés pihenés, és egyet Ö még bírna.....Én sajnos egylövetű vagyok, vagyis egy kicsit több idő mire regenerálódók. Kedvesemnek miután visszatért a fürdőből tettem egy célzást, hogy ha Ö is folytatná, barátunkban va
2016. 01. 11. hétfő 22:08  #11819
Törölt felhasználó (1214652)
Nem csodálkozom hogy megérintett wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 01. 11. hétfő 21:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1198432)
2016. 01. 11. hétfő 21:25
Nagyon köszönjük az értékes beszámolót, mindig nagyon várom mi történik Veletek, hát mondanom sem kell, nedvesedni kezdett a puncim a végére!
Egy ilyen élményt már nagyon várok én is és jó olvasni hogy vannak közöttünk olyanok akik meg is merik élni a vágyaikat. smile
2016. 01. 11. hétfő 21:25  #11818
Törölt felhasználó (1198432)
Nagyon köszönjük az értékes beszámolót, mindig nagyon várom mi történik Veletek, hát mondanom sem kell, nedvesedni kezdett a puncim a végére!
Egy ilyen élményt már nagyon várok én is és jó olvasni hogy vannak közöttünk olyanok akik meg is merik élni a vágyaikat. smile
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2016. 01. 11. hétfő 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 11. hétfő 13:22
Kedvesemnek miután visszatért a fürdőből tettem egy célzást, hogy ha Ö is folytatná, barátunkban van még lendület, aki szabadkozni kezdett, hogy kis időre van szüksége, és akkor is csak ha kedvesem is akarja még. Kedves, miután rám nézett, és látta, hogy nincs ellenvetésem, azt mondta barátunknak, hogy nem baj ha nem rögtön sikerül, de bízza most rá magát, ezzel finoman hanyatt fektette, és bekuporodott a lábai közé.....Először simogatni, majd masszírozni kezdete. Néhány perc után, már a szájában volt barátunk farka, miközben a simogatással nem állt le...Pasiként nem egyszerű erről írni, de miután a topik erről szól, megpróbálom. Szopás közben egyre lejjebb tévedt a keze, és akkor már tudtam, hogy miben mesterkedik.....Szóval a kis kezeivel ment lassan lefelé, aztán ott is kicsit ügyködött a szájával, kicsit nyálazott, meg az ujjait is benyálazta, és elkezdte barátunkat azon a tájékon szopás közben kényeztetni...Néhány perc után, barátunk is hallhatóan egyre jobban élvezte a helyzetet, mire kedves egyre hatékonyabban dolgozott az érzékeny ponton.... Még egy kis nyálazás, azután elkezdte ujjazni a barátunkat, akinek a hangokból ítélve ez a technika igencsak bejött.....A szopás, valamint a rögtönzött prosztata masszázs néhány perc alatt megtette a hatását..... A folytatást már szerintem úgyis sejtitek, barátunk néhány perc elteltével elélvezett....

A szó JÓ értelmében, az ilyen alkalmakkor kedvesemből rendes kis kurvát sikerült kihozni smile

Mondjuk úgy, már tudja, hogy mi az amit szeretne megélni, és alkalomadtán mellettem ezt meg is teheti smile

( tudom, most jönnek a megmondó emberek, akik pontosan tudják, hogy az nem úgy volt, meg az úgy nem lehetett típusú hozzászólásaikkal )

Pedig tetszik, vagy nem tetszik, ezek az élmények a négy fal között megtörténnek másokkal is, még akkor is ha nem mindenki ossza meg a nyilvánossággal smile
2016. 01. 11. hétfő 20:46  #11817
Törölt felhasználó (1204662)
Udv.
Ez igen.
Nalunk is alakulhatna igy. vigyor2
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2016. 01. 11. hétfő 18:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 11. hétfő 18:52
Megírtam piszkozatban és bemásoltam. Ellenkező esetben elvesztettem volna a fonalat, valamint áttekinthetetlen lett volna itt a fórumon is, ha darabosan teszem fel a történetünket.

Igaz, amikor nekiültem, hogy végig írom elejétől a végéig, magam sem gondoltam, hogy ennyire hosszú lesz....Viszont megvágva nem adta volna át az este valódi értékét és érzéseit!
2016. 01. 11. hétfő 19:55  #11816
vakany111 vakany111
köszönjük sokak nevében hgy mostanában csak ti tartjátok a topicot életben ...ja csak mert ez a topic nem a kételkedésről és topicról szol
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2016. 01. 11. hétfő 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 01. 11. hétfő 13:22
Kedvesemnek miután visszatért a fürdőből tettem egy célzást, hogy ha Ö is folytatná, barátunkban van még lendület, aki szabadkozni kezdett, hogy kis időre van szüksége, és akkor is csak ha kedvesem is akarja még. Kedves, miután rám nézett, és látta, hogy nincs ellenvetésem, azt mondta barátunknak, hogy nem baj ha nem rögtön sikerül, de bízza most rá magát, ezzel finoman hanyatt fektette, és bekuporodott a lábai közé.....Először simogatni, majd masszírozni kezdete. Néhány perc után, már a szájában volt barátunk farka, miközben a simogatással nem állt le...Pasiként nem egyszerű erről írni, de miután a topik erről szól, megpróbálom. Szopás közben egyre lejjebb tévedt a keze, és akkor már tudtam, hogy miben mesterkedik.....Szóval a kis kezeivel ment lassan lefelé, aztán ott is kicsit ügyködött a szájával, kicsit nyálazott, meg az ujjait is benyálazta, és elkezdte barátunkat azon a tájékon szopás közben kényeztetni...Néhány perc után, barátunk is hallhatóan egyre jobban élvezte a helyzetet, mire kedves egyre hatékonyabban dolgozott az érzékeny ponton.... Még egy kis nyálazás, azután elkezdte ujjazni a barátunkat, akinek a hangokból ítélve ez a technika igencsak bejött.....A szopás, valamint a rögtönzött prosztata masszázs néhány perc alatt megtette a hatását..... A folytatást már szerintem úgyis sejtitek, barátunk néhány perc elteltével elélvezett....

A szó JÓ értelmében, az ilyen alkalmakkor kedvesemből rendes kis kurvát sikerült kihozni smile

Mondjuk úgy, már tudja, hogy mi az amit szeretne megélni, és alkalomadtán mellettem ezt meg is teheti smile

( tudom, most jönnek a megmondó emberek, akik pontosan tudják, hogy az nem úgy volt, meg az úgy nem lehetett típusú hozzászólásaikkal )

Pedig tetszik, vagy nem tetszik, ezek az élmények a négy fal között megtörténnek másokkal is, még akkor is ha nem mindenki ossza meg a nyilvánossággal smile
/ 664

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!