Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2015. 12. 10. csütörtök 19:55  #11639
Nyúlmedve Nyúlmedve
Pár évvel ezelőtt még az én feleségem is fenn volt a GG-n, de mivel pár dolog nem tetszett neki, ezért lelépett, de Ő tudja azt, hogy én továbbra is aktív fórumozó maradtam, ez őt nem zavarja, sőt, és az érdekesebb dolgokról néha mesélek is neki.
Annyit kért, hogy ha keresgélek valakit például egy kellemetes hármashoz, akkor ne ezen a nicken keressek.
Ha visszaolvasol akár csak ezen topik kezdetétől előrefele haladva az időben, nagyon sok női élménybeszámolóval, gondolattal, motivációval, vágy leírásával találkozhatsz.

„Ami számomra nehezen követhető, az az, hogy itt melyik félből van a többség.
- Akik csatlakoznának párokhoz?
- Vagy akik fogadó félként vannak jelen?”

Szerintem ezt a kérdést Te sem gondoltad komolyan… smile
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2015. 12. 10. csütörtök 18:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 10. csütörtök 18:55
Annak idején amikor pedzegetni kezdetem kedvesemnek a hármas szex lehetőségét, emlékszem igen csak bután nézett rám. Talán azt is hitte, hogy nem vagyok normális, vagy mindössze azt hitte, hogy tesztelni akarom a hűségét. smile

Aztán rávettem, hogy Ö is olvasgasson itt a fórumon alkalmanként, hogy értse meg, hogy ez valós igény számtalan párnál, Férfinél és Nőnél.

A tudtával, beleegyezésével regisztráltunk itt az oldalon.

Ami számomra nehezen követhető, az az, hogy itt melyik félből van a többség.

- Vagy akik fogadó félként vannak jelen?

Valamint nagyon érdekel, de azt hiszem, hogy ezzel nem csak én vagyok így, a hölgyek véleménye, leírásai.
Bízom benne, hogy sikerül egyre több hölgyet is megnyerni, hogy írjon az élményeiről, tapasztalatairól.

Kérlek, kérlek, kérlek smile
2015. 12. 10. csütörtök 18:55  #11638
nyitopar nyitopar
Annak idején amikor pedzegetni kezdetem kedvesemnek a hármas szex lehetőségét, emlékszem igen csak bután nézett rám. Talán azt is hitte, hogy nem vagyok normális, vagy mindössze azt hitte, hogy tesztelni akarom a hűségét. smile

Aztán rávettem, hogy Ö is olvasgasson itt a fórumon alkalmanként, hogy értse meg, hogy ez valós igény számtalan párnál, Férfinél és Nőnél.

A tudtával, beleegyezésével regisztráltunk itt az oldalon.

Ami számomra nehezen követhető, az az, hogy itt melyik félből van a többség.

- Vagy akik fogadó félként vannak jelen?

Valamint nagyon érdekel, de azt hiszem, hogy ezzel nem csak én vagyok így, a hölgyek véleménye, leírásai.
Bízom benne, hogy sikerül egyre több hölgyet is megnyerni, hogy írjon az élményeiről, tapasztalatairól.

Kérlek, kérlek, kérlek smile
2015. 12. 10. csütörtök 17:56  #11637
Törölt felhasználó (1191152)
Na igen kis véleménycsere megvolt, (alezredes,nyúlmedve és vulvofil álláspontját osztom) jó olvasni logikus hozzászólásokat is a történetek mellett smile
Persze írj az élményekről...

Engem is izgat ha dugják az asszonyt, ha látom hogy élvez. Régebbi élmények vannak mikor pasit fogadtunk 3.nak,de egy ideje abba maradt a szervezkedés(családi okok miatt) Remélem mihamarabb újra tudunk keresgélni. Most majd nem egyet hanem kettő plusz fiút szervezünk ha tudunk(egy megfelelőt is nehéz volt) de ha összejön hárman dugjuk majd smile írok róla ha összejön,de persze ez már csak jövőre valamikor... wave
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2015. 12. 10. csütörtök 17:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 10. csütörtök 17:30
A CSÓK-olom téma láthatóan emelt a fórum pulzusszámán!

Köszönjük az érdekes véleményeket..... smile

A hétvége közeledik, remélhetőleg az élmények gazdagodnak, és igénylitek is, hogy megosszam veletek!?
2015. 12. 10. csütörtök 17:30  #11636
nyitopar nyitopar
A CSÓK-olom téma láthatóan emelt a fórum pulzusszámán!

Köszönjük az érdekes véleményeket..... smile

A hétvége közeledik, remélhetőleg az élmények gazdagodnak, és igénylitek is, hogy megosszam veletek!?
2015. 12. 10. csütörtök 16:46  #11635
huncutkislany huncutkislany
Sokan külön tudják kezelni a szexet és az érzelmeket! A csók nem tartozik nekik a szexhez, ennyi!
2015. 12. 10. csütörtök 16:03  #11634
csibi79 csibi79
Mi nem korlátozzuk egymást semmiben,így a csókban sem.Minden szimpátia kérdése,mi akivel nem szívesen csókolóznánk,azzal nem is bújunk ágyba.Azértérdekes lehet valakit lecumizni,de hajolgatni a csókjai elől.
2015. 12. 10. csütörtök 15:54  #11633
Nyúlmedve Nyúlmedve
Az, hogy neked mi hogyan esik jól, az bizony a TE DOLGOD, s ezen ippeg ezért az égvilágon senki sem fog változtatni. Még ha akarnak, szerintem akkor sem tudna. De Te sem fogsz tudni változtatni mások másféle véleményén.
Dehogyis tör pálcát ittent bárki is mások felett! Feletted meg főleg nem, hiszen öröm az, hogy akad e topikban nő!
Szerintem csupán csak arról van szó, hogy mindenki elmondja a véleményét, amit személyes külön bejáratú gondolataival, érveivel, érzéseivel, becsípődéseivel igyekszik szemléltetni.
A swingerklubbos élmények is sokfélék lehetnek. Sok nővel csókolóztam már, de például nem volt kedvem úgy nőt megcsókolni, hogy előtte az a pasiját bőnyállal leszopta. S ahogyan észrevettem, más férfiakban is van hasonló gátlás. A feleségemet sem csókolgatnám akkor, ha más férfi farka járt a szájában! Pfhinnya vagyok, mi? nyes
De szerintem egészen más az, amikor szép lassan zajlik az erotikázás, az előjáték…
A feleségem mondta anno azt, hogy van az a fej, amit sohasem csókolna meg még akkor sem, ha a világ legcsodásabb farka tartozna hozzá! vigyor2
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2015. 12. 10. csütörtök 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna ravenna VIP Admin
2015. 12. 10. csütörtök 09:12
Ha egy férfiakról szóló topikban nőként valaki véleményt formál, esélyes rá, hogy nem igazán fogják a jelen lévő urak azt érteni, amire egy nő gondol.

Ha Nektek férfiaknak a csók csak akkor nem megy, ha kurvával vagytok, vagy kurvával lennétek, akkor ez megtisztelő azokra nézve akik nőként itt véleményt formáltak. Így rám is. Ráadásul a helyzetben ott a paradox is, mert akad itt a topikban olyan akivel találkoztam swingerklubban, voltunk együtt és nem hiányzott neki a csók!
Az hogy kivel és miért csókolózom, vagy épp más nő vagy másik férfi kit csókol meg és kit nem azt dönthessék már el ők. Nem kéne pálcát törni a másik felett, mert ez számára nem megy, nem kívánt dolog. Mellékesen pedig épp erre a beszélgetésre egy másik fórumban valaki azt írta, hogy az aki bárkivel tud csókolózni, annak valahol az is mindegy, hogy néz ki a másik fél, hiszen csukott szemmel smárol. Érdekes érv!
De téma off.

És az is jó lenne ha visszatérnénk a fórumszál címéhez! smile
2015. 12. 10. csütörtök 14:34  #11632
tintapatron tintapatron VIP
Szerintem azzal csókolózol,aki azt megengedi neked,hogy megcsókold...Ha tegyük fel nem engedi,akkor több sem lehet?
Kérdezem én,mint a párosunk férfi tagja.
Voltunk már mi is jó pár párral életünk során,de érdekes módon mind két fél kikötése volt,hogy bármit,de a csókot hanyagoljuk.Pláne 1-2-3, sokadik találkáig...Akkor most nemet kellett volna mondjunk,vagy forditva?

A csók az személyes.Nekem,páromnak és még sok embernek.Akinek nem nem.
Az a te,illetve a ti döntésetek.Ez meg a miénk.
Te-ti úgy élitek meg az együttlétet,mi meg igy.

Részemről téma off.
(Ez egy válasz Vulvofil üzenetére (2015. 12. 10. csütörtök 13:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 10. csütörtök 13:19
Semmi indulat! smile

Értsd már meg nem a Te elgondolásoddal van bárkinek is problémája. Nyilván úgy éli az életét mindenki, ahogy akarja!
A kérdés a csók kitüntetett szerepére vonatkozik, ahogy azt az első vonatkozó hozzászólás fölvetette, amire Te ráerősítettél. Magyarázatot vártam volna, mire ez a kitüntetett szerep. A kérdések megválaszolatlanok. Talán mert nincsenek is válaszok? Mert ez a csók téma egy kifordított logika szüleménye? Egy olyan logikáé, amivel a prostituáltak próbálják óvni a lelküket, sikertelenül? Mert mi magyarázná, hogy a csók fontosabb, mint egy szeretkezés? :(

Érzelem nélküli szex....

Nyilván csak saját tapasztalatból tudok kiindulni, de az én élmény anyagom alapján kijelentem, hogy soha semilyen körülmények között sem lettem volna képes semmire egy olyan emberrel, akivel legalább az alapvető szimpátia nem volt meg. Tehát akár swingerezés közben is, akivel szexeltem, akár barátok is lehettünk volna, mert a vonzalom megvolt. Akivel nincs ott nincs szex... nyes
2015. 12. 10. csütörtök 14:25  #11631
alma100 alma100
Ezt teljesen igaz smile Akivel nem szeretnék csókolózni azzal valószínűleg mást sem.
2015. 12. 10. csütörtök 13:19  #11630
Vulvofil Vulvofil
Semmi indulat! smile

Értsd már meg nem a Te elgondolásoddal van bárkinek is problémája. Nyilván úgy éli az életét mindenki, ahogy akarja!
A kérdés a csók kitüntetett szerepére vonatkozik, ahogy azt az első vonatkozó hozzászólás fölvetette, amire Te ráerősítettél. Magyarázatot vártam volna, mire ez a kitüntetett szerep. A kérdések megválaszolatlanok. Talán mert nincsenek is válaszok? Mert ez a csók téma egy kifordított logika szüleménye? Egy olyan logikáé, amivel a prostituáltak próbálják óvni a lelküket, sikertelenül? Mert mi magyarázná, hogy a csók fontosabb, mint egy szeretkezés? :(

Érzelem nélküli szex....

Nyilván csak saját tapasztalatból tudok kiindulni, de az én élmény anyagom alapján kijelentem, hogy soha semilyen körülmények között sem lettem volna képes semmire egy olyan emberrel, akivel legalább az alapvető szimpátia nem volt meg. Tehát akár swingerezés közben is, akivel szexeltem, akár barátok is lehettünk volna, mert a vonzalom megvolt. Akivel nincs ott nincs szex... nyes
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2015. 12. 10. csütörtök 12:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 10. csütörtök 12:27
Az álláspontom - ami, mint ki is emeltem, az én álláspontom - erről úgy érzem kifejtettem.
A fórum nem a csókról és nem az én érzelmi- és gondolatvilágomról szól.
Ahogy az is rád tartozik hogy kivel csókolóztál és kivel dugtál! smile

No...világbéke!
2015. 12. 10. csütörtök 12:27  #11629
Az álláspontom - ami, mint ki is emeltem, az én álláspontom - erről úgy érzem kifejtettem.
A fórum nem a csókról és nem az én érzelmi- és gondolatvilágomról szól.
Ahogy az is rád tartozik hogy kivel csókolóztál és kivel dugtál! smile

No...világbéke!
2015. 12. 10. csütörtök 12:14  #11628
Vulvofil Vulvofil
Értem amit a csókról írsz. De szerinted ez nem vonatkozik a szex más formáira?

Tehát a csók (smár) kivált hormon választ, de a szeretkezés (baszás) nem?
Ezt nem értem! Jó lenne, ha megmagyaráznád!

Semmi bajom a kurvákkal, csak azt gondolom, hogy ez a "tiltott csók" dolog a kurva romantikából jön, ahogy az be is bizonyosodott. smile

Egyébként én azzal csókolózom, akivel kedvem van, de akivel nincs kedvem csókolózni, még kevesebb kedvem van dugni. smile
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2015. 12. 10. csütörtök 11:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 10. csütörtök 11:49
Nem hinném hogy félreértem a dolgokat. Inkább ragaszkodsz valamihez, ahogy én is.

A feltevés pedig nem hiszem hogy idevág a topik témájához, de ha már ennyire rágjuk ezt a dolgot... Engedd már meg hogy ki az akivel csókolózni akarok, vágyom és ki az akivel nem.
A csók mögött rengeteg érzelmi dolog van sok-sok embernél. Nem csak a nőknél. A csók közben amúgy is rengeteg biológiai változás is végbe megy a testben, ahogy a szex közben is. Nagyon sok ember csók közben a szemét is becsukja, hogy még inkább átadja magát az érzésnek amit átél, amit átad a másik félnek. Szóval részemről nem mindegy hogy az akivel csukott szemmel még inkább átadom magam valami különlegesnek, az kicsoda. Válogatunk, mint emberek.
De kössük be a szemed, kedves Vulvofil! Lehet nem fogod sokáig észrevenni hogy egy fiatal 20 éves lánnyal csókolózol, vagy egy 40-essel. Persze a tapasztalat mindkét részről kell. Persze ha pasival smárolnál észrevennéd hogy borostás, tehát ez kiesik, de ha a szemed továbbra is be van kötve, nem jössz rá, hogy férfi vagy nő kapta be az épp ágaskodó farkad. Tudom a példa most extrém és provokatív, de ugye kell a partner felé figyelem, kontakt és vágy. Nos, nekem a csók ilyen. És biztos vagyok benne hogy még sok nőnek hozzám hasonlóan.
A csók attól kitüntetett hogy nem csak a vágy vezérli, hanem az érzelem. Ha már emberré váltunk, az a lehetőségünk is meg van hogy a szex örömszerzés legyen, ne csak fajfenntartás. Bár tény, az állatvilágban is akadnak emlősök akik élvezetből is szexelnek, úgy érzem hogyha már vannak olyan párok, férfiak és nők aki mernek úgy nyitni, hogy ezt a fajta élményt ne csak kettesben de többesben vagy épp "idegennel" is élvezzék: tudjuk elfogadni a saját szabályaikat.
Engem egy cseppet se zavar ha X párja Y a neki tetsző Z-vel elsőre vagy századikra kezd smárolni, csókolózni. Ez az ő dolguk. De fogadjátok már el, hogy mindenkinél mindenben más az értékrend. Amúgy az elgondolkodtat hogy annyira kiemeltétek hogy csini nővel simán csókolóznátok de kurvával nem... Az a világ nem jött el, és nem is fog, amikor bárkiről tudod hogy nem árulja-e épp valahol a testét. Mi van akkor ha beleszaladtok egy olyan lányba, aki ha épp nem nálatok örömködik, unalmas hétköznapjain, vagy havonta, félévente "dubajozik" ....hm?
2015. 12. 10. csütörtök 11:49  #11627
Nem hinném hogy félreértem a dolgokat. Inkább ragaszkodsz valamihez, ahogy én is.

A feltevés pedig nem hiszem hogy idevág a topik témájához, de ha már ennyire rágjuk ezt a dolgot... Engedd már meg hogy ki az akivel csókolózni akarok, vágyom és ki az akivel nem.
A csók mögött rengeteg érzelmi dolog van sok-sok embernél. Nem csak a nőknél. A csók közben amúgy is rengeteg biológiai változás is végbe megy a testben, ahogy a szex közben is. Nagyon sok ember csók közben a szemét is becsukja, hogy még inkább átadja magát az érzésnek amit átél, amit átad a másik félnek. Szóval részemről nem mindegy hogy az akivel csukott szemmel még inkább átadom magam valami különlegesnek, az kicsoda. Válogatunk, mint emberek.
De kössük be a szemed, kedves Vulvofil! Lehet nem fogod sokáig észrevenni hogy egy fiatal 20 éves lánnyal csókolózol, vagy egy 40-essel. Persze a tapasztalat mindkét részről kell. Persze ha pasival smárolnál észrevennéd hogy borostás, tehát ez kiesik, de ha a szemed továbbra is be van kötve, nem jössz rá, hogy férfi vagy nő kapta be az épp ágaskodó farkad. Tudom a példa most extrém és provokatív, de ugye kell a partner felé figyelem, kontakt és vágy. Nos, nekem a csók ilyen. És biztos vagyok benne hogy még sok nőnek hozzám hasonlóan.
A csók attól kitüntetett hogy nem csak a vágy vezérli, hanem az érzelem. Ha már emberré váltunk, az a lehetőségünk is meg van hogy a szex örömszerzés legyen, ne csak fajfenntartás. Bár tény, az állatvilágban is akadnak emlősök akik élvezetből is szexelnek, úgy érzem hogyha már vannak olyan párok, férfiak és nők aki mernek úgy nyitni, hogy ezt a fajta élményt ne csak kettesben de többesben vagy épp "idegennel" is élvezzék: tudjuk elfogadni a saját szabályaikat.
Engem egy cseppet se zavar ha X párja Y a neki tetsző Z-vel elsőre vagy századikra kezd smárolni, csókolózni. Ez az ő dolguk. De fogadjátok már el, hogy mindenkinél mindenben más az értékrend. Amúgy az elgondolkodtat hogy annyira kiemeltétek hogy csini nővel simán csókolóznátok de kurvával nem... Az a világ nem jött el, és nem is fog, amikor bárkiről tudod hogy nem árulja-e épp valahol a testét. Mi van akkor ha beleszaladtok egy olyan lányba, aki ha épp nem nálatok örömködik, unalmas hétköznapjain, vagy havonta, félévente "dubajozik" ....hm?
(Ez egy válasz Vulvofil üzenetére (2015. 12. 10. csütörtök 11:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 10. csütörtök 11:34
Kedves Ravenna!

Kicsit félreérted a dolgokat. Szerintem senki nem akarja előírni hogyan viselkedj, mit tegyél, mit ne tegyél egy adott szexuálisan telített helyzetben.

A fölvetés az volt, hogy milyen dolog már csókolózni, adott helyzetben. Tehát az ítélet a másik oldalról jött. A kérdés az, mitől kitüntetett a csók. smile
2015. 12. 10. csütörtök 11:34  #11626
Vulvofil Vulvofil
Kedves Ravenna!

Kicsit félreérted a dolgokat. Szerintem senki nem akarja előírni hogyan viselkedj, mit tegyél, mit ne tegyél egy adott szexuálisan telített helyzetben.

A fölvetés az volt, hogy milyen dolog már csókolózni, adott helyzetben. Tehát az ítélet a másik oldalról jött. A kérdés az, mitől kitüntetett a csók. smile
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2015. 12. 10. csütörtök 09:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Ha egy férfiakról szóló topikban nőként valaki véleményt formál, esélyes rá, hogy nem igazán fogják a jelen lévő urak azt érteni, amire egy nő gondol.

Ha Nektek férfiaknak a csók csak akkor nem megy, ha kurvával vagytok, vagy kurvával lennétek, akkor ez megtisztelő azokra nézve akik nőként itt véleményt formáltak. Így rám is. Ráadásul a helyzetben ott a paradox is, mert akad itt a topikban olyan akivel találkoztam swingerklubban, voltunk együtt és nem hiányzott neki a csók!
Az hogy kivel és miért csókolózom, vagy épp más nő vagy másik férfi kit csókol meg és kit nem azt dönthessék már el ők. Nem kéne pálcát törni a másik felett, mert ez számára nem megy, nem kívánt dolog. Mellékesen pedig épp erre a beszélgetésre egy másik fórumban valaki azt írta, hogy az aki bárkivel tud csókolózni, annak valahol az is mindegy, hogy néz ki a másik fél, hiszen csukott szemmel smárol. Érdekes érv!
De téma off.

2015. 12. 10. csütörtök 09:37  #11625
alezredes1 alezredes1
Tegyük fel, összejövök egy kis aranyos, huszonéves, 50 kilós, csini fizetős leánykával. Bejön a csajszi, mert jól néz ki, (hiszen azért megyek hozzá) nem egy 80 kilós 50 éves leharcolthoz.
Hetedszerre vagyok nála, nyilván szerelemről szó nincs, de például ha neki belefér, miért ne csőrözhetnék vele, rövidebb, hosszabb ideig ?
Azért mert másfél órája épp valakit cumizott ?
De akkor ezzel az erővel a páromat se nyelvezhetem meg vasárnap reggel, mert szombat este 23 óra 35 perckor épp egy idegen farkat szopizott ?!

De téma off.

2015. 12. 10. csütörtök 09:26  #11624
alezredes1 alezredes1
Szó nincs arról, hogy azt erőltetném, hogy nyugodtan csókolózzon a hölgy a harmadik féllel, ha már minden bizonnyal úgyis kefélni fognak, hamár úgyis a hölgy szájában ficánkol, rövidebb hosszabb ideig a harmadik fél farka.
Én csak azt mondom, szerintem belefér, nem baj, ha ilyen történik.
Ha meg már, (mint írtam) nem először van itt a harmadik, és jó pár mindenem túl vagyunk, vannak, akkor meg főleg.

De téma off.

2015. 12. 10. csütörtök 09:21  #11623
alezredes1 alezredes1
Elvtárs ?????? 2015 ben ??? Úr, kérem szépen úr !!!
Giccsfilm vagy nem, nekem onnan maradt meg.
A megtörtént dolgok nem hatottak a lelkemre különösebben, negatívan meg legfőképp nem.
(Ez egy válasz Vulvofil üzenetére (2015. 12. 10. csütörtök 08:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 10. csütörtök 08:46
Szia alezredes1 elvtárs a puncik és a puncisok szeretetében és tiszteletében! smile

Azt sejtettem, hogy ez a "tiltott csók" dolog a kurvák világából jön, no de hogy egyenesen a XX. század egyik legokádékabb giccsfilmjéből? Köszönöm Neked az infót! nyes

Amúgy látom a téma kezd teljesen ésszerű keretek közé terelődni.

Fölvetődött bennem egy olyan gondolat, amit többször forgattam már magamban, de valahogy nem fogalmaztam meg, csomó olyan ember-emberpár van, akik rászánják maguk egyfajta szexuális nyitásra testileg, de lelkileg nem szánják rá magukat. Sőt azzal áltatják maguk, hogy egy többesezés, vagy swingerezés majd egyáltalán nem hat a lelkükre. Ezt csók témát is egy kicsit e körbe vágónak érzem. Azaz ha nem csókolózom, majd jól kívül tudok maradni. smile
Vicces!
De a legnagyobb baj az, hogy pont így lehet a leginkább sérülni. Mert ha valaki testileg-lelkileg fölkészült, elhatározott mi történhet? Ha valami negatív történik megbeszéljük, földolgozzuk, de ha magunknak se valljuk be, ha nem merünk szembenézni vele, akkor bizony belülről rombol.

Azzal meg ne áltassa magát senki, hogy a szex bármilyen formája nem fog hatni, a lelkére, a személyiségére. Csak az nem mindegy, hogy egy élmény éri, amiből tanul, vagy egy trauma, amiben sérül.
2015. 12. 10. csütörtök 09:12  #11622

De téma off.

2015. 12. 10. csütörtök 08:46  #11621
Vulvofil Vulvofil
Szia alezredes1 elvtárs a puncik és a puncisok szeretetében és tiszteletében! smile

Azt sejtettem, hogy ez a "tiltott csók" dolog a kurvák világából jön, no de hogy egyenesen a XX. század egyik legokádékabb giccsfilmjéből? Köszönöm Neked az infót! nyes

Amúgy látom a téma kezd teljesen ésszerű keretek közé terelődni.

Fölvetődött bennem egy olyan gondolat, amit többször forgattam már magamban, de valahogy nem fogalmaztam meg, csomó olyan ember-emberpár van, akik rászánják maguk egyfajta szexuális nyitásra testileg, de lelkileg nem szánják rá magukat. Sőt azzal áltatják maguk, hogy egy többesezés, vagy swingerezés majd egyáltalán nem hat a lelkükre. Ezt csók témát is egy kicsit e körbe vágónak érzem. Azaz ha nem csókolózom, majd jól kívül tudok maradni. smile
Vicces!
De a legnagyobb baj az, hogy pont így lehet a leginkább sérülni. Mert ha valaki testileg-lelkileg fölkészült, elhatározott mi történhet? Ha valami negatív történik megbeszéljük, földolgozzuk, de ha magunknak se valljuk be, ha nem merünk szembenézni vele, akkor bizony belülről rombol.

Azzal meg ne áltassa magát senki, hogy a szex bármilyen formája nem fog hatni, a lelkére, a személyiségére. Csak az nem mindegy, hogy egy élmény éri, amiből tanul, vagy egy trauma, amiben sérül.
2015. 12. 09. szerda 21:07  #11620
alezredes1 alezredes1
No, úgy látom, ma sok mindenkivel egyetértek, köztük ezzel a véleménnyel is !!! Persze, egy fizetős leányzónál más a csók esetleges megléte, de ez a topik nem ribikről szól ha jól tudom.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2015. 12. 09. szerda 21:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 12. 09. szerda 21:01
Csatlakozom Alezredes véleményéhez.
Szerintem is hozzátartozik a csók a szexhez. Köszönéskor tényleg elég a puszi, miért is lenne rögtön az ismerkedés elején romantikus csók? A hangulatot el kell érni, a csókot ki kell érdemelni. A csók kvázi ugyanúgy az előjáték része, mint a felfedező simogatások, tapogatózások, a lassú vetkőztetés, a fokozatos felpörgés.
Miféle álszent dolog lenne az, hogy a nyalás és szopás oké, de a csók nem?
Szerintem inkább a szájba élvezés az, ami a választóvonal. No, azt azért akárkinek azért mégsem! Mint ahogyan óvszer nélkül sem hagynánk senkit becsusszanni a gyönyörök csodás kertjébe.

Én nem járok fizetős nőkhöz, méltóságon alulinak tartom az ilyesmit, de azt viszont természetesnek tartom, hogy egy fizetős nőt nem csókolgat az ember. Azért ne vegyünk már egy kalap alá egy házasságban élő nőt, egy többesre vágyó pár izgalmas nőtagját egy kurvával! Ég és föld van a kettő között! A kurva pénzért teszi szét a lábát bárkinek, aki fizet érte, míg egy feleség az izgalomért, a gyönyörért engedi magához közel a „harmadikat”. A harmadikat, akit többnyire komoly szelektálás után választanak ki, tartanak arra érdemesnek, hogy olyan nő ágyékának, testének s lelkének legyen gyönyörforrása, akit nem kaphat ám meg akárki fia...
/ 654

beszamolok.com, a szexpartner kereső