Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

2013. 12. 17. kedd 21:42  #9727
kolozsvári kolozsvári
helo.
így igaz.a kocsma politikát nem itt kel folytatni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 12. 17. kedd 20:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804968)
2013. 12. 17. kedd 20:21
bocsánat, hogy beleszólok, de - kevés kivétellel itt mindig jó sztorikat lehetett olvasni, jó volna ha megint így lenne....a személyeskedés helyett....kösz!
2013. 12. 17. kedd 20:21  #9726
Törölt felhasználó (804968)
bocsánat, hogy beleszólok, de - kevés kivétellel itt mindig jó sztorikat lehetett olvasni, jó volna ha megint így lenne....a személyeskedés helyett....kösz!
2013. 12. 17. kedd 19:58  #9725
cse_keres cse_keres
Ja, és bocs, az én páromat is megdugták, izgatott. Mindegy, nem érdekes.
(Ez egy válasz cse_keres üzenetére (2013. 12. 17. kedd 19:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 17. kedd 19:57
Nem lehetne ezt a topicot egy kis időre bezárni? Most izgat vagy nem? Van valami leírni valód? Költői...
2013. 12. 17. kedd 19:57  #9724
cse_keres cse_keres
Nem lehetne ezt a topicot egy kis időre bezárni? Most izgat vagy nem? Van valami leírni valód? Költői...
2013. 12. 17. kedd 18:43  #9723
Nyúlmedve Nyúlmedve
Szerintem abszolút nem a tyúk vs tojás időörvényének filozofikus esetéről volt szó. Viccelődésről annál inkább. smile Ugyanis tényleg részletkérdés az, hogy ki hozta fel hamarabb a többes témáját, ha aztán mindenki elégedett a végeredménnyel
Vágy-kommunikáció-tervezés-cselekvés-elégedettség. Ennyi. smile
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 12. 17. kedd 14:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 17. kedd 14:02
ez olyan kérdés mint a Tyúk vagy Tojás esete , megfelelő módon szeretem mindkettőt és a francokat sem érdekli melyik volt előbb
Hogy előbb gondoltam arra, hogy Izgatna ha megdugnák a feleségemet, vagy azért Izgat mert a páromat izgatja crazya
2013. 12. 17. kedd 14:47  #9722
Törölt felhasználó (893602)
Ja, de mégis jobb megmagyarázni hogy igazából a nő miatt van az egész, ő akarja jobban. Nem mindegy??? Ha közös a szándék, mit kell ezen agyalni meg okoskodva filozofálni? Csinálni kell, amíg mindenkinek jó.
Nekem sokszor inkább úgy tűnik mint olyanok okoskodása, akik nem tudják hogyan vegyék rá a párjukat és közben még úgy is tűnjön ők hoznak áldozatot.
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 12. 17. kedd 14:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 17. kedd 14:02
ez olyan kérdés mint a Tyúk vagy Tojás esete , megfelelő módon szeretem mindkettőt és a francokat sem érdekli melyik volt előbb
Hogy előbb gondoltam arra, hogy Izgatna ha megdugnák a feleségemet, vagy azért Izgat mert a páromat izgatja crazya
2013. 12. 17. kedd 14:02  #9721
Kanellos Kanellos
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 12. 16. hétfő 22:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 16. hétfő 22:46
"Ez csak azt jelenti hogy a párom gyakorlatias, és egy fórum virtuális embereinek képzelgéseinél jobb szereti a valóságot a beszélgetést az élő szót. a közvetlen emberi kapcsolatokat, a létező embereket"

Szia! Így már érthető. smile

"Egy biztos itt a fórumon azért maradunk mi pasik többségbe mert több a fantázia mint a valóság és a csajok kicsit másképp működnek."

Na meg talán jobban izgat minket a szex, és csak alig öt percenként gondolunk rá újra és újra visszatérően. Ha nem kapjuk meg a napi szükségletnek megfelelő akárhány szexet, akkor legalább beszélgetünk róla egy kicsikét. Vagy sokacskát. smile
A nők tudatosabbak ennél. Bár ők is kívánósak, ők is észreveszik a vonzó pasikat, ők is elméláznak azon, vajh miféle vadállatot tarthat féken az alsógatyája, de jobban külön tudják választani a vágy-szórakozást a valós-szórakozástól.

"basszus lehet, hogy a párom találta ki ezt az egész swinger clubba járást ?"

Hüm hüm... smile Mi a jobb érzés neked? Ha azt hiszed, hogy Te irányítasz, vagy ha a feleséged? Ha befolyásol két szép szem, a selymes dorombolás, a kerek csípő, a tüzes öl, vagy ha Te, mint férfiasan kemény, védelmező-gondolkodó alfahím macsó fellépéseddel bármit elérhetsz... vigyor4
2013. 12. 16. hétfő 22:46  #9720
Nyúlmedve Nyúlmedve
"Ez csak azt jelenti hogy a párom gyakorlatias, és egy fórum virtuális embereinek képzelgéseinél jobb szereti a valóságot a beszélgetést az élő szót. a közvetlen emberi kapcsolatokat, a létező embereket"

Szia! Így már érthető. smile

"Egy biztos itt a fórumon azért maradunk mi pasik többségbe mert több a fantázia mint a valóság és a csajok kicsit másképp működnek."

Na meg talán jobban izgat minket a szex, és csak alig öt percenként gondolunk rá újra és újra visszatérően. Ha nem kapjuk meg a napi szükségletnek megfelelő akárhány szexet, akkor legalább beszélgetünk róla egy kicsikét. Vagy sokacskát. smile
A nők tudatosabbak ennél. Bár ők is kívánósak, ők is észreveszik a vonzó pasikat, ők is elméláznak azon, vajh miféle vadállatot tarthat féken az alsógatyája, de jobban külön tudják választani a vágy-szórakozást a valós-szórakozástól.

"basszus lehet, hogy a párom találta ki ezt az egész swinger clubba járást ?"

Hüm hüm... smile Mi a jobb érzés neked? Ha azt hiszed, hogy Te irányítasz, vagy ha a feleséged? Ha befolyásol két szép szem, a selymes dorombolás, a kerek csípő, a tüzes öl, vagy ha Te, mint férfiasan kemény, védelmező-gondolkodó alfahím macsó fellépéseddel bármit elérhetsz... vigyor4
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 12. 16. hétfő 10:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 16. hétfő 10:31
talán félre érthető voltam amikor azt írtam "Ő inkán csinálni szereti"
Ez nálunk nem azt jelenti hogy "durr bele, gyorsan ide valakit,"
Ez csak azt jelenti hogy a párom gyakorlatias, és egy fórum virtuális embereinek képzelgéseinél jobb szereti a valóságot a beszélgetést az élő szót. a közvetlen emberi kapcsolatokat, a létező embereket.
Sok csalódott ember van akik a fórum fantázia világa és levelezésnél nem jutnak tovább, Ezzel szembe a feleségem szerint egy swinger clubba tényleg ott van az akik kefélni akarnak kézzelfogható hús-vér emberek, a szemükbe lehet nézni, és ez még mindig nem azt jelenti hogy "dur bele azonnal" dugunk. Ez is csak egy lehetőség és megbeszélheted eldöntheted szimpatikus vagy sem. Persze lehet szerencse hogy szimpatikus párokkal hoz össze a sors. és olyan a hangulat vér mérséklet, hogy már az első találkozásnál egymásra gerjednek az emberek és összejön a nagy gabajodás. De sokkal valószínűbb az, hogy többszöri találkozás ismeretség kölcsönös szimpátia után ahogy Te fogalmazol történik meg a Durr Bele egy jó nagyot hehe
Egy biztos itt a fórumon azért maradunk mi pasik többségbe mert több a fantázia mint a valóság és a csajok kicsit másképp működnek.
Hozzá szólásod azon részével ahol azt írod "mert a férfiak erősebb ösztönlények, gátlástalanabbak" Na igen ez így van nem is vitatkoznék eszembe jut az a mondás hogy mi pasik a fej vagyunk ugyan de a Nő a nyak. ( basszus lehet, hogy a párom találta ki ezt az egész swinger clubba járást ? ) wow1
2013. 12. 16. hétfő 16:40  #9719
T421 T421
Hát persze hogy Ő találta ki, csak lassan vetted a lapot!!!! vigyor2
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 12. 16. hétfő 10:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 16. hétfő 10:31
Ez csak azt jelenti hogy a párom gyakorlatias, és egy fórum virtuális embereinek képzelgéseinél jobb szereti a valóságot a beszélgetést az élő szót. a közvetlen emberi kapcsolatokat, a létező embereket.
Sok csalódott ember van akik a fórum fantázia világa és levelezésnél nem jutnak tovább, Ezzel szembe a feleségem szerint egy swinger clubba tényleg ott van az akik kefélni akarnak kézzelfogható hús-vér emberek, a szemükbe lehet nézni, és ez még mindig nem azt jelenti hogy "dur bele azonnal" dugunk. Ez is csak egy lehetőség és megbeszélheted eldöntheted szimpatikus vagy sem. Persze lehet szerencse hogy szimpatikus párokkal hoz össze a sors. és olyan a hangulat vér mérséklet, hogy már az első találkozásnál egymásra gerjednek az emberek és összejön a nagy gabajodás. De sokkal valószínűbb az, hogy többszöri találkozás ismeretség kölcsönös szimpátia után ahogy Te fogalmazol történik meg a Durr Bele egy jó nagyot hehe
Egy biztos itt a fórumon azért maradunk mi pasik többségbe mert több a fantázia mint a valóság és a csajok kicsit másképp működnek.
Hozzá szólásod azon részével ahol azt írod "mert a férfiak erősebb ösztönlények, gátlástalanabbak" Na igen ez így van nem is vitatkoznék eszembe jut az a mondás hogy mi pasik a fej vagyunk ugyan de a Nő a nyak. ( basszus lehet, hogy a párom találta ki ezt az egész swinger clubba járást ? ) wow1
2013. 12. 16. hétfő 10:31  #9718
Kanellos Kanellos
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 12. 14. szombat 22:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 14. szombat 22:23
" Erre az volt a válasza hogy Ő inkán csinálni szereti mert sajnálja az időt hogy írogasson és különben is úgy látja a hozzá szólásokból hogy a pasik csak magukat izgatják maguknak fantáziálnak. egy Nő más"

Ez érdekes, mert az én feleségem kissé másképpen működik. Szerencsére minden más nő más, és nem csak reánk, férfiakra nem lehet ráhúzni ugyanazt a kabátot.
Ő fontosnak tartja azt az utat is, amely megtételével, melynek végigjárásával, mely minden pillanatának-centiméterének kiélvezésével lehet eljutni a beteljesedésig. Neki a "durr bele, gyorsan ide valakit, aztán csináljuk egyből" nem jön be. Ő szereti kiélvezni a válogatás izgalmát, az ismerkedést, az udvarlási táncot. Szépen elhúzva, ám vibrálón érzékien fokozni az izgalmat.
Nálunk a játszadozáshoz hozzátartozik a másik szórakoztatása erotikus történetecskékkel, az írás, a huncut sms (is) . Ha képbe kerül egy lehetséges harmadiknak megfelelő férfi netán nő, vagy harmadik és negyedik egy pár képében, akkor őtőlük is elvárjuk azt, hogy ne csak tettvágy hajtsa őket, hanem elméjük is sziporkázzon az ismerkedési körök megfutásakor. Fura? Lehet. De sokan gondolkodnak hozzánk hasonlóan.

Hogy miért inkább férfiak írogatnak "ide"? Talán mert a férfiak erősebben ösztönlények, gátlástalanabbul (ezt most pozitív felhanggal értem) merik leírni vágyaikat, fantáziáikat. A nők inkább simulékonyabbak, alávetik magukat a férfinak (vagy úgy csinálnak, mintha azt tennék, közben lehet, jobban akarják a többest, mint azt a férj gondolná).
2013. 12. 16. hétfő 07:39  #9717
Akar a tököm vitatkozni veled. Elplvastam a régebbi beírásaid. Basszus, te vagy az egyik lokálhíró nagyazeszejobbantudja fazon, itt még olyan nem volt, hogy elfogadtad volna bárki a tiédtől eltérő véleményét. Addig lovagoltál a témán amiíg a másik elunta és rádhagyta. Nyúlmedve szerint a világ. Veled már minden megtörtén t és annak az ellenkezője is. Mindenre van tanmeséd.Néha nagykegyesen rábólintasz lényegtelen dolgoról mások által leírt véleményekre oszt ennyi. De behódolok, tényleg, taníts mester! A legcsodásabb az, hogy bármikor képes vagy férfi és női aggyal is gondolkodni. Tudod hogy ANŐK miről mit is gondolnak valójában még akkor is ha első nekifutásra még ők sem tudják pontosan. Szórakoztatsz, remélem sokat írsz még.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 12. 14. szombat 21:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 14. szombat 21:59
Te reagáltál a hozzászólásomra, szándékosan vagy véletlenül félreértve, belekötve. Aztán amikor válaszként megírtam a véleményemet, akkor besértődsz és okoskodsz. Gratulálok. ejnye1
Nincs kedvem vitázni veled, de még beszélgetni sem, mert nem látom értelmét.
2013. 12. 15. vasárnap 15:40  #9716
Nyúlmedve Nyúlmedve
"Vannak alkalmi szerek amiket használ a nejem"

Sejtettem, hogy ilyesmi azért csak lesz, mert nem szeretnél egy kakukkfiókát a fészkedbe. smile (Bár vannak párok, ahol a férj sajnos totál steril, ám annyira vágynak gyermekre, hogy a mesterséges megtermékenyítés helyett inkább kinéznek valakit, akinek jól sikerült gyermekei vannak, aztán go. Baráti körömben is tudok ilyen felkérésről)

"Ez volt az első partnere aki tele töltötte"

Védekezés light ide, védekezés light oda, azért irigykedem egy kicsit. eljen
Inkább nagyon. finom
Kellemes érzés tele lőni a puncit, ám látványnak sem utolsó, amikor... Nálunk a gyógyszer nem jön be egészségügyi okokból, így még én is csak akkor élvezkedhettem végig bennnnn, amikor benne voltunk a gyerekprojectekben. Az óvszert mondjuk utáljuk, így kettecskén inkább NAGYON vigyázunk... És reménykedünk. smile

"Most egy darabig pihi van...aztán......."

Sok sikert kívánok az "aztán"-hoz... wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 12. 15. vasárnap 00:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (804950)
2013. 12. 15. vasárnap 00:49
Igen.Vannak alkalmi szerek amiket használ a nejem.Ez volt az első partnere aki tele töltötte.....És az utolsó is.Kipróbáltuk ha ilyen a vége...az milyen....Most egy darabig pihi van...aztán.......
2013. 12. 15. vasárnap 00:49  #9715
Törölt felhasználó (804950)
Igen.Vannak alkalmi szerek amiket használ a nejem.Ez volt az első partnere aki tele töltötte.....És az utolsó is.Kipróbáltuk ha ilyen a vége...az milyen....Most egy darabig pihi van...aztán.......
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 12. 08. vasárnap 00:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 08. vasárnap 00:11
Izgalmas sztori.
Nálunk a szopáshoz anno kellett egy kis biztatás, mert az én farkamon kívül még nem járt másik a szájában. De a srácnak nagyon tetszett a technikája. Érdekes volt látni azt, ahogy egy idegen farkat kényeztet, miközben én a punciját kényeztetem. Bár arra figyelni kellett, nehogy elsüljön a szájába a srác.
Apropó elsülés. Szándékosan nem védekeztetek óvszerrel és direkt akartátok azt, hogy egy idegen telibe spriccelje a punciját? Mert gondolom, a teherbeesés elkerülésére gyógyszert csak szed a párod.
2013. 12. 14. szombat 22:23  #9714
Nyúlmedve Nyúlmedve
" Erre az volt a válasza hogy Ő inkán csinálni szereti mert sajnálja az időt hogy írogasson és különben is úgy látja a hozzá szólásokból hogy a pasik csak magukat izgatják maguknak fantáziálnak. egy Nő más"

Ez érdekes, mert az én feleségem kissé másképpen működik. Szerencsére minden más nő más, és nem csak reánk, férfiakra nem lehet ráhúzni ugyanazt a kabátot.
Ő fontosnak tartja azt az utat is, amely megtételével, melynek végigjárásával, mely minden pillanatának-centiméterének kiélvezésével lehet eljutni a beteljesedésig. Neki a "durr bele, gyorsan ide valakit, aztán csináljuk egyből" nem jön be. Ő szereti kiélvezni a válogatás izgalmát, az ismerkedést, az udvarlási táncot. Szépen elhúzva, ám vibrálón érzékien fokozni az izgalmat.
Nálunk a játszadozáshoz hozzátartozik a másik szórakoztatása erotikus történetecskékkel, az írás, a huncut sms (is) . Ha képbe kerül egy lehetséges harmadiknak megfelelő férfi netán nő, vagy harmadik és negyedik egy pár képében, akkor őtőlük is elvárjuk azt, hogy ne csak tettvágy hajtsa őket, hanem elméjük is sziporkázzon az ismerkedési körök megfutásakor. Fura? Lehet. De sokan gondolkodnak hozzánk hasonlóan.

Hogy miért inkább férfiak írogatnak "ide"? Talán mert a férfiak erősebben ösztönlények, gátlástalanabbul (ezt most pozitív felhanggal értem) merik leírni vágyaikat, fantáziáikat. A nők inkább simulékonyabbak, alávetik magukat a férfinak (vagy úgy csinálnak, mintha azt tennék, közben lehet, jobban akarják a többest, mint azt a férj gondolná).
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 12. 14. szombat 16:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 14. szombat 16:02
"lányok nem beszélni hanem csinálni szeretik." vigyor5
Mintha csak a páromat hallanám ... egyszer mutattam neki miket olvasok mit írok,ide a GG.fórumba és kérdeztem Mit szólsz más pasi is arra gerjed hogy a feleségét jól megdugják látod nem csak Én vagyok ilyen .... Erre az volt a válasza hogy Ő inkán csinálni szereti mert sajnálja az időt hogy írogasson és különben is úgy látja a hozzá szólásokból hogy a pasik csak magukat izgatják maguknak fantáziálnak. egy Nő más. Érdekes ugyan amit írnak de nem indul be a fantázia ettől, és nem jön izgalomba amit a fórumokba írnak.
2013. 12. 14. szombat 22:01  #9713
Nyúlmedve Nyúlmedve
"mindannyian tudjuk hogy mi mivel jár.ez egy elégé komoly játék ahol a szabályokat közösen hozzák meg a párok.nálunk is "

Ennyi! eljen
(Ez egy válasz kolozsvári üzenetére (2013. 12. 14. szombat 10:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 14. szombat 10:52
heló.
az este benéztem a fórumba.hát elégé idegesítő dolgokat olvastam. utána skypen említettem a feleségemnek,a reakció ugyan az.
mindannyian tudjuk hogy mi mivel jár.ez egy elégé komoly játék ahol a szabályokat közösen hozzák meg a párok.nálunk is van.a felességem nem csókolózik a partnerrel(én szabályom.a csók az enyém). a felességemen mindég valamilyen ruhadarab rajta van(az ö szabálya). a partikon baszunk,szeretkezni együtt szoktunk.gumi vagy nélküle?a buli kedvéért.színes,izésített netán világítósat.buli,szex,baszás és élvezett.ez a lényeg. és mindegy hogy extrém,brutális vagy más formátum.kinek mi jön be.azért vagyunk többségben férfiak a fórumokon mert a lányok nem beszélni hanem csinálni szeretik.
osszuk meg véleményeinket,ötleteinket és élményeinket (ha akarjuk) oly módon hogy evvel senkit ne sértsünk meg,senkire se célozunk és ne fordítsuk ki egymás szavát. mivel nem vagyunk egyformák.
hogy mese e vagy sem amit írunk? elméletileg és gyakorlatilag is valós lehet.nem voltunk,vagyunk ott,nem vetünk részt benne.

igen.engem izgat ha látom amikor dugják a feleségem,kutyapózban vagy bár hogyan.szép látvány látni kifolyni a gecinek a kitágított punciból.mert ezt szeretjük és élvezzük.a lényeg hogy nem kényszerböl és nincsen megalázás.
létezik egy MEGÁLLJ és figyelembe kell venni.

ne dumáljunk és ne filozofáljunk. ja szívesen leülök bár kivel dumálni,filozofálni a párommal együtt.egy feltételem van:csakis meztelenül.

üdv.
2013. 12. 14. szombat 21:59  #9712
Nyúlmedve Nyúlmedve
Te reagáltál a hozzászólásomra, szándékosan vagy véletlenül félreértve, belekötve. Aztán amikor válaszként megírtam a véleményemet, akkor besértődsz és okoskodsz. Gratulálok. ejnye1
Nincs kedvem vitázni veled, de még beszélgetni sem, mert nem látom értelmét.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 12. 14. szombat 06:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 14. szombat 06:56
Csak nagyon röviden írok, mert akkor talán nem fordítasz annyi időt arra, hogy kiforgasd és a te tökéletes igazságod mutasd fel, mint mindenek felett állót. Maradjunk annyiban, te is definiáltad azt, mit tekintesz 'normálisnak', más is megtette már, meg nekem is vannak elképzeléseim. Amíg nem foglalják törvénybe a tiédet, addig én élek a sajátom szerint... de lehet az után is. Mivel nálunk nincs gyeplő, igazából nem is tudnám alkalmazni a szabályaid.

A tökéletes biztonsághoz kevés, ha nem engedélyezed a gumi nélküli dugást. Ha erre törekszel nincs se csók, se szopás gumi nélkül, se végig francia.
2013. 12. 14. szombat 16:52  #9711
kolozsvári kolozsvári
eljen eljen worship
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 12. 14. szombat 16:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 14. szombat 16:02
Mintha csak a páromat hallanám ... egyszer mutattam neki miket olvasok mit írok,ide a GG.fórumba és kérdeztem Mit szólsz más pasi is arra gerjed hogy a feleségét jól megdugják látod nem csak Én vagyok ilyen .... Erre az volt a válasza hogy Ő inkán csinálni szereti mert sajnálja az időt hogy írogasson és különben is úgy látja a hozzá szólásokból hogy a pasik csak magukat izgatják maguknak fantáziálnak. egy Nő más. Érdekes ugyan amit írnak de nem indul be a fantázia ettől, és nem jön izgalomba amit a fórumokba írnak.
2013. 12. 14. szombat 16:02  #9710
Kanellos Kanellos
(Ez egy válasz kolozsvári üzenetére (2013. 12. 14. szombat 10:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 14. szombat 10:52
heló.
az este benéztem a fórumba.hát elégé idegesítő dolgokat olvastam. utána skypen említettem a feleségemnek,a reakció ugyan az.
mindannyian tudjuk hogy mi mivel jár.ez egy elégé komoly játék ahol a szabályokat közösen hozzák meg a párok.nálunk is van.a felességem nem csókolózik a partnerrel(én szabályom.a csók az enyém). a felességemen mindég valamilyen ruhadarab rajta van(az ö szabálya). a partikon baszunk,szeretkezni együtt szoktunk.gumi vagy nélküle?a buli kedvéért.színes,izésített netán világítósat.buli,szex,baszás és élvezett.ez a lényeg. és mindegy hogy extrém,brutális vagy más formátum.kinek mi jön be.azért vagyunk többségben férfiak a fórumokon mert a lányok nem beszélni hanem csinálni szeretik.
osszuk meg véleményeinket,ötleteinket és élményeinket (ha akarjuk) oly módon hogy evvel senkit ne sértsünk meg,senkire se célozunk és ne fordítsuk ki egymás szavát. mivel nem vagyunk egyformák.
hogy mese e vagy sem amit írunk? elméletileg és gyakorlatilag is valós lehet.nem voltunk,vagyunk ott,nem vetünk részt benne.

igen.engem izgat ha látom amikor dugják a feleségem,kutyapózban vagy bár hogyan.szép látvány látni kifolyni a gecinek a kitágított punciból.mert ezt szeretjük és élvezzük.a lényeg hogy nem kényszerböl és nincsen megalázás.

ne dumáljunk és ne filozofáljunk. ja szívesen leülök bár kivel dumálni,filozofálni a párommal együtt.egy feltételem van:csakis meztelenül.

üdv.
2013. 12. 14. szombat 10:52  #9709
kolozsvári kolozsvári
heló.

üdv.
2013. 12. 14. szombat 09:58  #9708
Törölt felhasználó (816802)
Én értelek! Soha nem beszéltem a nyalásról, sem a szopásról!
Soha nem csináltam gumival! Puncira elég nehéz lenne
ráhúzni.. smile De a dugás az más! Mindenkinek egy dolgot
jelent a betegség: AIDS.. de nem erről van szó! Kb. 1000
nemi betegség létezik! Az, hogy valaki ismerőssel szexel, nem
hiszem,hogy biztosíték! Lehet, hogy ő, tipp-topp, de az előző
partnere is az volt? Az átlagos (nem halálos) nemi betegségeknek
az esetek nagy részében a nőknél nincsenek kűlső jelei!
Ugye hüvely stb! Nekünk viszont egyértelmű, ha a cerkán
látható valami! A lényeg, az orális szex, rendben van, de
a dugás egy másik kategória! Ez egy szexpartner kereső,
úgy mint, az egész világ, nem tudhatod mi a múltja,
a partnerednek... Mondta már neked valaki, hogy 20-30
partneren túl van? smile
(Ez egy válasz Kanellos üzenetére (2013. 12. 13. péntek 20:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 13. péntek 20:03
OFF
őőő Izé ez a betegség Vs. védekezés dolog sokszor felbukkan a szex fórumokon. Persze minden értelmes ember tisztába van azzal, hogy ez bizony komoly kockázat !. Ettől független szerintem egy szexuális fórumon nem szerencsés ilyen lehangoló témába belekezdeni. Majdnem olyan mintha haverom arról tájékoztatna, hogy az a tatár beefsteak amit tegnap ettünk tulajdonképpen BSE kór kényszer vágása miatt került az asztalunkra de nyugodjak meg mert az ÁNTSZ most záratja be az éttermet.
Persze mindenkinél máshol van a határ Bizalom és Hűség kérdése
Én akkor sem mondok le a punci nyalásról amíg kitudom nyújtani a nyelvem, és a tatár beefsteakről se, legfeljebb óvatos leszek, és csak ismerős csajokkal megyek el és csak olyan étterembe eszek ilyen kényes kaját ahol a haverom a séf.
van aki azt mondja hogy csak egy Luzer hal meg egészségesen. mf1
ON
/ 559