Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

2013. 06. 03. hétfő 20:22  #9081
maarimar maarimar
pedig hidd el sokan vannak így és igen is jóóóóó dolog akár a férfit nézzük akár a nőt mind a két oldalról
és viszont is . . . fordított helyzetben
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 03. hétfő 19:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (778974)
2013. 06. 03. hétfő 19:51
Őszintén csodálom azokat a férfitársaimat,akik féltékenység,a mellőzötség érzése által okozott félelem,és érzelmi fájdalom nélkül tudja tudomásul venni,sőt élvezni azt,ha a neje másokkal is élvezi a szexet.
2013. 06. 03. hétfő 19:51  #9080
Őszintén csodálom azokat a férfitársaimat,akik féltékenység,a mellőzötség érzése által okozott félelem,és érzelmi fájdalom nélkül tudja tudomásul venni,sőt élvezni azt,ha a neje másokkal is élvezi a szexet.
2013. 06. 03. hétfő 11:08  #9079
KalaPál KalaPál
Szia,
lehet tudni mi történt? Hogy sikerült a dolog?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 31. péntek 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (824226)
2013. 05. 31. péntek 21:16
Sziasztok.ma ejszaka ujra harmasban sexelunk,bar lehet parom kettesben kezdi pasijaval. crazya
2013. 06. 03. hétfő 10:30  #9078
fenzi fenzi
Milyen csodálatos dolog is a szerelem! Tetszik a hozzáállásod! worship
(Ez egy válasz boniklajd üzenetére (2013. 06. 03. hétfő 00:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 03. hétfő 00:48
Sziasztok.Számomra az eddigi 3 alkalom,amikor lakásunkban egy idegen férfi baszta a feleségem én meg szopattam,majd cseréltünk igazi élmény volt.A nejem is szereti ha ketten kényeztetik.Három havonta szoktunk csinálni gabalyodást.Az útólsó fiú 30 éves volt a nejemtől 3 évvel fiatalabb.Annyira jól sikerült és mind hárman élveztük,hogy őt még sokszor meg hívjuk dugni.Nagyszerű látvány amikor a feleségemet vadul basszák hátulról és a végén tele élvezik a száját.Mert látom az arcán a kéjt,hogy jól esik neki.Imád szopni akikkel eddig kefélt és leszopott mindenki azt mondta,hogy nagyon jól csinálja és jól baszik......de ezt én is tudom..... nyes .....Keféltessétek meg ti is a feleségeteket egy arra méltó a feleségednek is tetsző férfival.És szeressétek nagyon érte....
2013. 06. 03. hétfő 00:48  #9077
boniklajd boniklajd
Sziasztok.Számomra az eddigi 3 alkalom,amikor lakásunkban egy idegen férfi baszta a feleségem én meg szopattam,majd cseréltünk igazi élmény volt.A nejem is szereti ha ketten kényeztetik.Három havonta szoktunk csinálni gabalyodást.Az útólsó fiú 30 éves volt a nejemtől 3 évvel fiatalabb.Annyira jól sikerült és mind hárman élveztük,hogy őt még sokszor meg hívjuk dugni.Nagyszerű látvány amikor a feleségemet vadul basszák hátulról és a végén tele élvezik a száját.Mert látom az arcán a kéjt,hogy jól esik neki.Imád szopni akikkel eddig kefélt és leszopott mindenki azt mondta,hogy nagyon jól csinálja és jól baszik......de ezt én is tudom..... nyes .....Keféltessétek meg ti is a feleségeteket egy arra méltó a feleségednek is tetsző férfival.És szeressétek nagyon érte....
2013. 05. 31. péntek 21:16  #9076
Törölt felhasználó (824226)
Sziasztok.ma ejszaka ujra harmasban sexelunk,bar lehet parom kettesben kezdi pasijaval. crazya
2013. 05. 29. szerda 23:33  #9075
Törölt felhasználó (809323)
Ez így igaz a lényegre tapintottál rá.
(Ez egy válasz mellbedobás üzenetére (2013. 05. 12. vasárnap 15:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 12. vasárnap 15:36
Sziasztok!
Úgy gondolom,ha a párokban rendben van az érzelmi háttér,és tisztázzák,hogy ez csak nemiség,szex,ami arról szól,hogy olyan élményekhez juttasák a párjukat,amit sokan nem mernek meglépni de vágynak rá,akkor nem lesz gond.Illetve,ha nem lesz férfiúi versengés,hogy a "titánnak",mekkora,meddig bírja,vele biztos jobb.....szintén segíti,hogy felejthetetlen legyen a kaland smile Új látvány,hang,illat........Látod amit eddig nem,mert te csináltad,ahogy a pinájában jár egy idegen farok,élvezi a szájával.Szóval bátorság,mert ehhez az is kell,nem is kevés.Uttörő munka,a párkapcsolatban,mert itt már bizalom van,és nincs helye a birtoklásnak, feloldja a féltékenységet.Hátha ez a pár gondolat segít smile Hajrá,sok sikert smile !!
2013. 05. 27. hétfő 09:48  #9074
Igazad van cimbora!Mindenki segítse a másikat ötletekkel,tanácsokkal,észrevételekkel,amiből mindenki csak tanulhat,és ebből eredőn kisebb az esélye annak,hogy végzetes hibát követhet el.További szép napot kívánok!Szervusz! wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 26. vasárnap 22:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (877860)
2013. 05. 26. vasárnap 22:06
Szia!

Sajat velemenyt irtam, amely tapasztalatbol ered. Hosszabb elemzesed mogott valoszinu, hogy megfelelo szintu hatterinfo es tudas is allhat, mellyel vitatkozni nem szeretnek. Ha valakinek ez a jatek alkoholizmushoz, valashoz vezetett, ott valoszinuleg hibadzott az egyik kitetel a harombol. A harmadik szemely kivalasztasa is kozos dontes kell(ene), hogy legyen, amellyel nagyon sok tovabbi problemat ki lehet zarni. Nekunk jol, pozitiv iranyban jott be a dolog. Csupan azert irtam velemenyt, mert egy par user tanacstalan volt, talan segithettem egy picit. wave
2013. 05. 26. vasárnap 22:06  #9073
Szia!

Sajat velemenyt irtam, amely tapasztalatbol ered. Hosszabb elemzesed mogott valoszinu, hogy megfelelo szintu hatterinfo es tudas is allhat, mellyel vitatkozni nem szeretnek. Ha valakinek ez a jatek alkoholizmushoz, valashoz vezetett, ott valoszinuleg hibadzott az egyik kitetel a harombol. A harmadik szemely kivalasztasa is kozos dontes kell(ene), hogy legyen, amellyel nagyon sok tovabbi problemat ki lehet zarni. Nekunk jol, pozitiv iranyban jott be a dolog. Csupan azert irtam velemenyt, mert egy par user tanacstalan volt, talan segithettem egy picit. wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 26. vasárnap 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 26. vasárnap 16:46
Szervusz!Nagyrészt egyetértek veled,de szeretnélek egy kicsit korrigálni.Akkor nem minősül szerintem a hölgyek irányába degradálónak a topic címe,ha úgy kiegészülne ki,hogy:"Izgat ha megdugják a feleségem,ha Ő élvezi,de engem fog továbbra is szívéből szeretni a szex előtt-alatt-után!"Természetesen tisztában vagyok vele,hogy ez így elég hosszú cím,és talán pont emiatt nem eléggé izgató hatású,de maga a cím meglehetősen kétértelmű,és meglehőtes nagy veszélyt is hordozz magában,amire sokan nem is gondolnak.Egyrészt azért,ha az adott férjet mind szexuálisan,mind tudományos kiváncsiság által izgatja az,hogy legalább egy férfi erőből,vagy finoman a magáévá teszi a nejét előtte és/vagy az ő közreműködésével,de ezt a feleség nem élvezi csupán muszályból megy bele,mert vagy lelki terrort alkalmaz a férj aminek nem mer ellenállni,vagy nem akarja a szerelmét megsérteni aki ilyen különleges dolgot kér tőle,nagyon könnyen pszichikai sérülést,vagy sérülés-sorozatot szenvedhet el,főleg akkor ha fájdalmas számára a szexuális együttlét,ami váláshoz,szélsőséges esetekben alkoholizmushoz,vagy éppen a nemi erőszakon átesettek esetében sajnos sikeres öngyilkossági kísérlethet vezethet!!!...folyt köv
2013. 05. 26. vasárnap 17:34  #9072
Törölt felhasználó (884178)
Nekem nem circling összekeversz, de egyébként teljesen egyetértek. Jól látod át, jól írod le. Előbbi örvendetes mindenkinek, utóbbin jókat nevetek. Fontos, amit írsz, kiegészíteném - lehet, hogy repost -, hogy az alfa szerep elvesztése nem ideális, azaz olyan férfit érdemes harmadiknak keresni, akihez képest a férj alfa marad, de ezt nem érezteti a másikkal. Ekkor tökéletes. (Nem csak saját véleményem, hanem párok, nők és férfiak tucatjaival folytatott levelezések összesítése.)
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 26. vasárnap 17:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 26. vasárnap 17:07
Folytatva a gondolatsort,a második lehetőség az,ha a hölgy élvezi akár a férje előtt,vagy a férje aktív részvételével a hölgy örömére férfi beszállóval történő legalább hármas szexet úgy,hogy nem eléggé intelligens a hölgy,ami által tudatosítani tudná magában azt,hogy a párja engedélyével,beleegyezésével válhatott ilyen élvezettel,a te szavadjárásával nem szokványossá de nagyon jót hozó kibővült szexuális életűvé,illetve nem tudatosítja azt sem magában,hogy közvetett módon juttatja plusz élvezethez,ajándékoz neki mély szeretetből-,és szerelemből plusz élvezetet,akkor meg a lehetőség áll fenn,hogy beleszerethet az illető férj jóváhagyásával és akkár annak szervezésével létrehozott "szeánsz" alkalmával nemi izgalmat és orgazmus többletet nyújtó személyiséggel rendelkező "szexuális segédeszkőzbe",akkor meg azért történhet meg egy kapcsolat szétrobbanása.Ha az adott feleség meglehetősen intelligens,akkor még a legnagyobb szexuális élvezet közepén is helyén tudja kezelni a dolgot,ami miatt semmi probléma nem merülhet fel,és akkor a férj is tökéletesen megnyugodhat,mert a párja nem fogja elhagyni még akkor sem,ha az a "kétlábon járó vibrátor" jobb teljesítményt nyújt,de ezt már Renchil-nek leírtam már egy korábbi kommentben.
2013. 05. 26. vasárnap 17:07  #9071
Folytatva a gondolatsort,a második lehetőség az,ha a hölgy élvezi akár a férje előtt,vagy a férje aktív részvételével a hölgy örömére férfi beszállóval történő legalább hármas szexet úgy,hogy nem eléggé intelligens a hölgy,ami által tudatosítani tudná magában azt,hogy a párja engedélyével,beleegyezésével válhatott ilyen élvezettel,a te szavadjárásával nem szokványossá de nagyon jót hozó kibővült szexuális életűvé,illetve nem tudatosítja azt sem magában,hogy közvetett módon juttatja plusz élvezethez,ajándékoz neki mély szeretetből-,és szerelemből plusz élvezetet,akkor meg a lehetőség áll fenn,hogy beleszerethet az illető férj jóváhagyásával és akkár annak szervezésével létrehozott "szeánsz" alkalmával nemi izgalmat és orgazmus többletet nyújtó személyiséggel rendelkező "szexuális segédeszkőzbe",akkor meg azért történhet meg egy kapcsolat szétrobbanása.Ha az adott feleség meglehetősen intelligens,akkor még a legnagyobb szexuális élvezet közepén is helyén tudja kezelni a dolgot,ami miatt semmi probléma nem merülhet fel,és akkor a férj is tökéletesen megnyugodhat,mert a párja nem fogja elhagyni még akkor sem,ha az a "kétlábon járó vibrátor" jobb teljesítményt nyújt,de ezt már Renchil-nek leírtam már egy korábbi kommentben.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 25. szombat 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 25. szombat 11:23
folyt.

Ezert is irtam, hogy kicsit vadnak erzem a topic cimet. Hiszen: egy harmadik embert engedtunk az intim szferankba, azzal a cellal, hogy ateljunk valamit. Valami olyasmit, ami nem szokvanyos, de nagyon jo lehet. Ezt a dolgot csak akkor lehet elkezdeni, csinalni, gyakorolni, ha a parok (ferj - feleseg) kozott letezik a magikus haromszog. Egymas iranti TISZTELET, SZERETET es legfokeppen BIZALOM. Az en valaszom a topic cimere: nem az izgat, ha `szopatjak`, `kinyaljak`, `megdugjak`a felesegemet, hanem az, ahogy a felesegem kezeli es ateli ezt a kialakult intim, szexualis szituaciot. Persze ezeket csak ugy elheti at a parom, ha kozben az emlitett dolgok megtortennek vele, ezert is irtam: nehez elkuloniteni a dolgokat.
2013. 05. 26. vasárnap 16:46  #9070
Szervusz!Nagyrészt egyetértek veled,de szeretnélek egy kicsit korrigálni.Akkor nem minősül szerintem a hölgyek irányába degradálónak a topic címe,ha úgy kiegészülne ki,hogy:"Izgat ha megdugják a feleségem,ha Ő élvezi,de engem fog továbbra is szívéből szeretni a szex előtt-alatt-után!"Természetesen tisztában vagyok vele,hogy ez így elég hosszú cím,és talán pont emiatt nem eléggé izgató hatású,de maga a cím meglehetősen kétértelmű,és meglehőtes nagy veszélyt is hordozz magában,amire sokan nem is gondolnak.Egyrészt azért,ha az adott férjet mind szexuálisan,mind tudományos kiváncsiság által izgatja az,hogy legalább egy férfi erőből,vagy finoman a magáévá teszi a nejét előtte és/vagy az ő közreműködésével,de ezt a feleség nem élvezi csupán muszályból megy bele,mert vagy lelki terrort alkalmaz a férj aminek nem mer ellenállni,vagy nem akarja a szerelmét megsérteni aki ilyen különleges dolgot kér tőle,nagyon könnyen pszichikai sérülést,vagy sérülés-sorozatot szenvedhet el,főleg akkor ha fájdalmas számára a szexuális együttlét,ami váláshoz,szélsőséges esetekben alkoholizmushoz,vagy éppen a nemi erőszakon átesettek esetében sajnos sikeres öngyilkossági kísérlethet vezethet!!!...folyt köv
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 25. szombat 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 25. szombat 11:23
folyt.

Ezert is irtam, hogy kicsit vadnak erzem a topic cimet. Hiszen: egy harmadik embert engedtunk az intim szferankba, azzal a cellal, hogy ateljunk valamit. Valami olyasmit, ami nem szokvanyos, de nagyon jo lehet. Ezt a dolgot csak akkor lehet elkezdeni, csinalni, gyakorolni, ha a parok (ferj - feleseg) kozott letezik a magikus haromszog. Egymas iranti TISZTELET, SZERETET es legfokeppen BIZALOM. Az en valaszom a topic cimere: nem az izgat, ha `szopatjak`, `kinyaljak`, `megdugjak`a felesegemet, hanem az, ahogy a felesegem kezeli es ateli ezt a kialakult intim, szexualis szituaciot. Persze ezeket csak ugy elheti at a parom, ha kozben az emlitett dolgok megtortennek vele, ezert is irtam: nehez elkuloniteni a dolgokat.
2013. 05. 26. vasárnap 16:16  #9069
Köszönöm szépen a pozitív kritikát!Egy bizonyos elért értelmi színvonal után az embert már nem elégíti ki pszichésen az egyszerű fogalmazáson alapuló hozzászólások,ezért szeretek én is bővebben fogalmazni.Az esetleges helyesírási hibákért remélem,hogy senkinek nem áll szándékában kasztrálni engem,így fosztva meg az egyik legjobb dologtól a világon! vigyor4
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 26. vasárnap 07:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 26. vasárnap 07:38
Tökéletes elemzés. Egyébként az ilyen írásokat - hosszabban kifejtve - hiányolom innen, mármint a weboldalról, nem a felhasználóktól. A társkeresőt is lehetne - pontosan ennek mentén - fejleszteni, és nem ártana, ha csak azok írkálnának, akik a paramétereken belül vannak. wink - pár férfi tagja -
2013. 05. 26. vasárnap 08:01  #9068
Nem vagy aberrált. A férfiak - hacsak nem gigászi az egójuk - jelentős része rákattan erre, előbb, mint utóbb, s ha szereti a párját és nem csak "birtokolni" akarja. A nők 50-75%-a gerjed a gondolatra. Aki igen és tagadja, az hazudik smile

Egy időben sokat szörföltem a neten és arra azért figyelmes lettem, hogy az osztrákok e téren nagyon előttünk járnak, vagy például azt, hogy más országokban a hármas szexpartner kereséseknél a "férfit harmadiknak" aránya dominál, míg nálunk alacsonyabb ez az arány a "nőt harmadiknak"-hoz képest. Biztos hungarikum smile bár erősen furcsállom, ez is inkább olyan magyar furcsaság. Elnézést az ilyen pároktól, nem mínősítésnek szántam, nincs azzal semmi bajom, csak máshol tényleg kisebb az aránya.
(Ez egy válasz KalaPál üzenetére (2013. 05. 07. kedd 13:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 07. kedd 13:41
Sziasztok,
Kicsit aberráltnak érzem magam, amiért a címben szereplő gondolat nem hagy nyugodni már egy jó ideje. Jómagam nem tudom eldönteni, hogy egy próbát meg érne-e párommal egy ilyen együttlét. Tartok a következményektől.
Sajnos vagy nem sajnos, de evidens, hogy ebben a fórumba olyanok írogatnak akiknek pozitív tapasztalatai vannak vagy voltak, a csalódottságról és kiábrándultságról és ezek következményéről nem esik szó.
Esetleg van valakinek olyan története, hallomása arról, hogy hogyan reagált párja vagy ő maga az együttlét közben-után, amikor is megbánta az ilyen együttlétet?
Köszi a válaszokat!
2013. 05. 26. vasárnap 07:46  #9067
Olvasgatva a fórumot, azt látom, hogy sok a kezdő (még nem voltak hármasban), vagy még hezitáló pár. Lévén a szexpartner keresés, értem ezalatt, hogy egy egyedülálló nő vagy férfi partnert keres, teljesen más, mint amikor egy pár keres harmadikat (férfit vagy nőt), így az a helyzet áll elő, hogy sok "szakosodott/profi" pasi írogat a pároknak. Elnézést uraim, de egy kezdő pár - szerintem nem csak az én/mi vélményünk - nem erre pályázik.
Én speciell nem vagyok kezdő, de a párom az. Ideális jelölt - szerintem más hasonló pároknál is - egy szolid, diszkrét szintén kezdő férfi, s nem feltétlenül a kigyúrt, itt (is) csajozó "szakosodott" férfiak. wink

Kíváncsi vagyok a véleményekre. Egyébként szakmailag e téren van képzettségem, s ezalatt nem a szexeléses tapasztalatokra gondolok.

- pár férfi tagja -
2013. 05. 26. vasárnap 07:38  #9066
Tökéletes elemzés. Egyébként az ilyen írásokat - hosszabban kifejtve - hiányolom innen, mármint a weboldalról, nem a felhasználóktól. A társkeresőt is lehetne - pontosan ennek mentén - fejleszteni, és nem ártana, ha csak azok írkálnának, akik a paramétereken belül vannak. wink - pár férfi tagja -
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 08. szerda 10:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 08. szerda 10:36
Szervusz!Azok az emberek nem lesznek csalódottak,sőt,emiatt még jobb is lesz a párkapcsulatuk,akik a harmadik személyre egyfajta "szexrobotként" tekintenek,akinek a kielégítés a feladata,akinek a nemiszervét és szexuális programját/ha úgy tetszik szoftverét",és ebből fakadóan a szexuális teljesítményét a pár egyik tagja ajándékba adja a pár másik tagjának,és a megajándékozott fél is így tekint a dologra.Amikor a "robot" és/vagy a kedvezményezett fél már intimebb dolgokat/simogatás,becézgetés,csókolózás,a szeretlek szó kimoddáa/ is beleakar szőni,és/vagy elfogadja,akkor nagy az esély arra,hogy érzelmi elfogultság,és ebből eredően a kedvezményező fél elhanyagolása fog megtörténni,ami érzelmi fájdalmat,pszichés traumátés akár szakítást is okozhat!Gondolom,nem kell tovább részleteznem,hogy mit kell tenni,és mit kell elkerülni,hogy baj ne történjen?
2013. 05. 25. szombat 22:49  #9065
Törölt felhasználó (809323)
Szívesen végignézném ahogy "játszotok"egymással. Mi is szoktunk a nejemmel erről fantáziálni.
(Ez egy válasz bercikuta1 üzenetére (2013. 04. 25. csütörtök 09:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 04. 25. csütörtök 09:18
A feleségemnek már mondtam hogy nagyon izgatna ha mással is dugna, de még elzárkózik tőle. A vágyaimat élethű dildokkal éljük meg. Van pár szuper élethű dildonk és dugás közben ahogy egyre jobban begerjed előmásznak és eljátsszuk hogy jól megdugják. Van úgy hogy két faszt is bedug a puncijába, engem meg leszop közben. De dugta már a seggébe és a puncijába is egyszerre a faszokat. Gyönyörű a látvány ahogy élvezi, és ha nem is igazi faszokkal de így is hatalmas élmény hogy szétdugatja magát két három fasszal.
2013. 05. 25. szombat 11:23  #9064
folyt.

(Ez egy válasz shámán üzenetére (2013. 05. 24. péntek 22:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 24. péntek 22:21
és hol vannak a képek? megnézném. . .
2013. 05. 25. szombat 11:16  #9063
Egy kicsit vadnak erzem a topic cimet, de nehez elkuloniteni a dolgokat. 2. vagy 3. randink alkalmaval tortent az alabbi. Itt talaltunk partnert (mar az is egy kulon sztori, ahogyan eljutottunk idaig) es mi latogattunk a baratunkhoz. Megerkeztunk, aztan irany egy kozos program, vasarlas, csavargas. Visszamentunk ismerosunk ( H ) lakasara. Iszogattunk egy kicsit majd kozos zuhanyzas, ahol mar kostolgattuk a felesegemet: simogatasok, puszik, csokok, egy kis elozetes kenyeztetes. Mire a haloszobaba ertunk mar kellokeppen fel volt spanolva mindenki. Parom lefekudt az agyra, mi a ket oldalan helyezkedtunk el. Simogattuk, csokolgattuk, vandoroltak a kezek. Elvezte. Egyre forrobb lett a hangulat, elkezdtem nyalni, H-t pedig a szajaval kenyeztette a felesegem, csereltunk H-val igy csodalatosra es hosszura sikeredett az elojatek. H gumit huzott es ovatosan behatolt, kozben en csokolgattam a felesegem melleit, nyakat. Felterdepelt es folytattuk a `munkat`. Mivel minden gondolatat ismerem a paromnak, ezert igyekeztem ugy alakitani a dolgokat, hogy rola szoljon az egesz, probaltam mindenben a kedveben jarni, preferalni azon dolgokat amelyek a kedvencei. Hasra fekudt, egyikunk hatulrol kenyeztette O pedig elolrol a masikunkat a szajaval. Igy sikerult elelveznie, eloszor baratunktol majd tolem is. Nem sokat pihentunk, folyamatosan cirogattuk, babusgattuk. Egyszer csak felem fordult, hevesen csokolt, simogatta mellkasomat, farkamat mikozben H hatulrol ovatosan elkezdte dugni. IMegfordult, majd rault H-ra es elkezdett lovagolni. En ekozben szinten tartottam a farkamat, tudtam, hogy kicsit idegenkedik a szendvicstol (talan megalazonak tartja, nem tudom), ezert a hatterben ugykodtem. Majd jott a meglepetes: - Gyere hatulrol apa.
Meglepodtem, de orultem. Moge alltam, O pedig teljesen rahasalt H mellkasara, pucsitva egy kicsit, hogy jobban odaferjek. Beraktam a popojaba. Eloszor halkan szolt: - Faj egy kicsit. Kerdeztem kivegyem e, de bolintott, hogy nem. Ovatosan folytattuk, majd probaltam magam fele huzni, hogy kozben a cicijet is kezelhessem. Amennyire lehetett visszault, H a bal mellet en pedig, egy picit kicsavarodva, a jobb mellet csokolgattam, bal kezem a derekan, jobb kezem a puncin. Isteni volt, kedvesem pedig olyanokat nyogott, hogy a szomszedok is hallhattak. Majd pedig olyan tortent, amin nagyon meglepodtem. Kedvesem megszolalt: - Szopni akarok. (ritkan hasznal ilyen obszcen kifejezeseket) Egybol az futott at az agyamon, hogy miert nincs itt egy harmadik szerszam is, de nem ellenkeztunk ( ki ellenkezett volna egy ilyen csodalatos novel). Kimentem tisztalkodni, parom pedig hevesen elkezdte `szopni`H-t, szajaval tepte le a gumit is rola. smile Visszamentem, mivel terdepelt hatulrol beraktam es ebben a pozban mentunk el mindharman. En a hatara engedtem, H pedig a melleire. Faradtan pihegtunk az agyon, majd jott a jol megerdemelt pihenes.
Hogy izgatott e, amikor megdugtak a felesegemet?
folyt.
2013. 05. 24. péntek 22:21  #9062
shámán shámán
és hol vannak a képek? megnézném. . .
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 22. szerda 23:06), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (873460)
2013. 05. 22. szerda 23:06
Nem szoktunk pasit keresni, de most úgy terveztük ,hogy két-három pasit leszop a párom . Szokásos keresgélés, "intelligens" válaszok . Írtam egy srácnak itt, aki akart valamit ma este. Gondoltuk legalább egy.Ez is több mint amire számítottunk,de majd elhisszük ha túl vagyunk rajta.Gyorsan lezsíroztunk mindent , hogy mikor és hol. Abban maradtunk ,hogy a dunaparton megoldjuk .Persze késtünk fél órát,de a srác ott volt.
Kurva jó volt mert köszöntünk,bemutatkoztunk és ennyi . Nem bonyolítottuk túl a dolgot ahogy ez szokás manapság. Besétáltunk a fák közé egy ösvény mellett leterítettem a plédet. Egy 30 másodperces helyezkedés, nevetgélés ,hogy most mi lesz? Aztán szépen letérdelt,mi oda álltunk elé.Elkezdte simogatni nadrágon keresztül mind a kettőnk farkát. Aztán egy kis segítséggel ,de előkerültek a faszok . Először az enyémet kezdte el szopni , de gyorsan rábukott az új barátunkéra is. Közben megpróbáltam videózni meg fényképezni,de csak egy pár fotót tudtam készíteni technikai problémák miatt . Kb 3 perc szopás után a barátunk jól ráelvezett a párom arcara. Kérdeztem a srácot , kész? Nevetve válaszolt ,hogy teljesen. Gondoltam jó, akkor most én jövök. Kezembe vettem az irányítást és az arcara vertem . A két adag gecibol jutott neki bőven ,folyt rajta itt is ott is . Aztán a sráccal elszívtunk egy cigit és elköszöntünk. Hazafele az úton mondta párom , hogy ez kurva jó volt.Se hetekig levelezés ,se kávézgatás hanem azt csináltuk amiért mentünk.
Röviden ennyi volt a mi sztorink ma este. smile
Mi kurvára elveztük.
/ 527