Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2017. 04. 28. péntek 21:31  #13155
Nata044 Nata044
Köszike. Nekem a hozzászólásaid a korrekt nem kötekedő véleményed tetszik. beka2
(Ez egy válasz koviboy üzenetére (2017. 04. 28. péntek 21:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 28. péntek 21:12
Most esett le beka3 ! Jófej vagy!!!
2017. 04. 28. péntek 21:12  #13154
koviboy koviboy
Most esett le beka3 ! Jófej vagy!!!
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (2017. 04. 28. péntek 18:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 28. péntek 18:14
Inkább az ablakból integetek smile
2017. 04. 28. péntek 18:14  #13153
Nata044 Nata044
Inkább az ablakból integetek smile
(Ez egy válasz koviboy üzenetére (2017. 04. 28. péntek 17:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 28. péntek 17:23
Vagy bejössz az ajtómon, vagy kimész-de a küszöbön ne ácsorogj!
2017. 04. 28. péntek 17:23  #13152
koviboy koviboy
Vagy bejössz az ajtómon, vagy kimész-de a küszöbön ne ácsorogj!
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (2017. 04. 28. péntek 16:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 28. péntek 16:42
eljen vigyor2
2017. 04. 28. péntek 16:42  #13151
Nata044 Nata044
eljen vigyor2
(Ez egy válasz koviboy üzenetére (2017. 04. 28. péntek 16:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 28. péntek 16:25
Szerintem kétféle verzió létezik. Az ex és a next. Köztes út kétséges.
2017. 04. 28. péntek 16:25  #13150
koviboy koviboy
Szerintem kétféle verzió létezik. Az ex és a next. Köztes út kétséges.
(Ez egy válasz 40 eves ferj üzenetére (2017. 04. 28. péntek 08:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 28. péntek 08:31
Olyanba mar belement valaki hogy a felesege exet engedne be a harmasba ? Mivel szerintem ezzel nagyreszunk ugy van hogy a par ferfi tagja kezdemenyezi az otletet es a felegeg a mi kedvunkert akar megfelelelni ennek a keresunknek, de ugyanakkor nagyon nehezen vagy egyaltalan nem tudja magat ravenni hogy egy idegennel csinalja. Emiatt nalunk felmerult ez az otlet, hogy az exel esetleg megoldhato.Mondhatni gyermekkori kapcsolatrol van szo , 20 eve tortent. En ugyanKkor felek hogy lelkileg tul felkavarna, esetleg megint szerelmes lehetne bele...mert pont emiatt van a problemaja hogy erzelmek nelkul nem tud magahoz engedni egy ferfit. Vajon megoldhato ? Az en reszemrol ugy erzem hogy elveznem es nem vagyok feltekeny....de nem tudhatom mi sulne ki belole koztuk. Ilyesmit probalt mar valaki ? Az illeto mas varosban, relativ messze el. Velemenyek? Persze az egesz meg csak feltetelezes szintjen van, azt sem tudom ha az illeto belemenne egy ilyen jatekba...bar ha ferfibol van, nem konnyu azt gondolni hogy igen.
2017. 04. 28. péntek 15:43  #13149
Nata044 Nata044
OFF.
(Ez egy válasz 40 eves ferj üzenetére (2017. 04. 28. péntek 15:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 28. péntek 15:34
Igen, pontosan...felek hogy o serul meg ...ezt irtam mar az elejetol es vegig. En nem felek attol ha a masik izmosabb, nagyobb a farka vagy ilyesmi...szepen reszletesen leirtam mitol felek...a tobbit csak te latod csak bele a dologba ...hogy honnan azt nem tudhatom ...valami frusztraciod lehet tudat alatt smile Megertem, van ilyen...nem gond....csak ne probalj emiatt folottem tevesen itelkezni....folosleges, ugy ahogy mondod smile
2017. 04. 28. péntek 15:34  #13148
40 eves ferj 40 eves ferj
Igen, pontosan...felek hogy o serul meg ...ezt irtam mar az elejetol es vegig. En nem felek attol ha a masik izmosabb, nagyobb a farka vagy ilyesmi...szepen reszletesen leirtam mitol felek...a tobbit csak te latod csak bele a dologba ...hogy honnan azt nem tudhatom ...valami frusztraciod lehet tudat alatt smile Megertem, van ilyen...nem gond....csak ne probalj emiatt folottem tevesen itelkezni....folosleges, ugy ahogy mondod smile
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (2017. 04. 28. péntek 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 28. péntek 14:37
Nem arra reagáltam, hanem a nevedre kattintottam smile
Az egész történetre.
"csak annyiba hogy esetleg hogy reagalnek arra ha annak ellenere hogy nem ez volt a celom, koztuk ujra fellangol a szerelem ( nagyon valoszinunek tartom, vegul is )"
Valóban nincsen benned semmilyen félsz.... vigyor2
A pasik harcára céloztam, hogy te attól félsz, hogy a másik pasi.....
Picikét túl van ez már bonyolítva a részedről. Te szeretnél valamit, de valójában mégsem. Félsz olyantól, amire csak a kedvesed tud választ adni. Régen rossz, ha az az adott helyzetben derül ki.
Izgat téged, a gondolat, hogy a feleségedet megdugják, csak az ezért nem jó, a másik azért és folytathatnánk.
Van egy egyfajta félelmed, csak már lassan magad sem tudod, hogy mitől félsz a hármassal kapcsolatban. Teljesen más a képzelet és a valóság.
Kívánom nektek, hogy tudjátok őszintén megbeszélni és legalább annyira akarja a kedvesed, mint te.
További szép napot!
Ui: Részemről lezártnak tekintem a véleményt, mert már se eleje, se vége.
2017. 04. 28. péntek 14:37  #13147
Nata044 Nata044
Nem arra reagáltam, hanem a nevedre kattintottam smile
Az egész történetre.
"csak annyiba hogy esetleg hogy reagalnek arra ha annak ellenere hogy nem ez volt a celom, koztuk ujra fellangol a szerelem ( nagyon valoszinunek tartom, vegul is )"
Valóban nincsen benned semmilyen félsz.... vigyor2
A pasik harcára céloztam, hogy te attól félsz, hogy a másik pasi.....
Picikét túl van ez már bonyolítva a részedről. Te szeretnél valamit, de valójában mégsem. Félsz olyantól, amire csak a kedvesed tud választ adni. Régen rossz, ha az az adott helyzetben derül ki.
Izgat téged, a gondolat, hogy a feleségedet megdugják, csak az ezért nem jó, a másik azért és folytathatnánk.
Van egy egyfajta félelmed, csak már lassan magad sem tudod, hogy mitől félsz a hármassal kapcsolatban. Teljesen más a képzelet és a valóság.
Kívánom nektek, hogy tudjátok őszintén megbeszélni és legalább annyira akarja a kedvesed, mint te.
További szép napot!
Ui: Részemről lezártnak tekintem a véleményt, mert már se eleje, se vége.
(Ez egy válasz 40 eves ferj üzenetére (2017. 04. 28. péntek 14:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 28. péntek 14:00
A komment amire reagalsz az egy valasz volt a dako uzenetere. Valamit ujra felre ertettel....nem, egyaltalan nem felek hogy az illeto jobb lehet nalam....sot, nyugodtan lehet jobb a szexben....tanulunk uj dolgokat. Pont ezt irtam, a felesegem nem dontene a jobb szexelo mellett ...az neki nem eleg erv...tehat nincs ilyen felszem....Milyen pasi harcot latsz itt? smile ....Meretben is szeretnem ha nagyobb, nem zavarna.
2017. 04. 28. péntek 14:25  #13146
Törölt felhasználó (1479472)
Sziasztok!
Szívesen leveleznék a témában,élményekről,tapasztalatokról smile
Minket is lázba hoz a téma,mindkét oldalról wink
2017. 04. 28. péntek 14:00  #13145
A komment amire reagalsz az egy valasz volt a dako uzenetere. Valamit ujra felre ertettel....nem, egyaltalan nem felek hogy az illeto jobb lehet nalam....sot, nyugodtan lehet jobb a szexben....tanulunk uj dolgokat. Pont ezt irtam, a felesegem nem dontene a jobb szexelo mellett ...az neki nem eleg erv...tehat nincs ilyen felszem....Milyen pasi harcot latsz itt? smile ....Meretben is szeretnem ha nagyobb, nem zavarna.
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (2017. 04. 28. péntek 13:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 28. péntek 13:47
Bocsika, de teljesen másról beszélsz most, mint a tényleges kérdéses kommentedben.
Előjönni látszik a te általad vélt és sok pasi által (akik még csak a gondolattal játszottak el, hogy egy pasit bevegyenek szexuálisan), hogy nehogy már jobb legyen nálam, hiszen én vagyok a minden. Tudnád, hogy mekkora tévedésben vagy. Teljesen mindegy, hogy ez egy ex, vagy éppen egy idegen lesz. Ha kedvesed másra vágyna valóban, akkor teljesen mindegy, hogy annak a pasinak mi a titulusa (ex, vagy Józsi, vagy bárki) Már nem is arról szól a vélemény, mint amiből ez elkezdődött. Ez már a pasik harca, ami nem rám tartozik.
Meddő probléma..... Érdekes, de az én volt exem, akivel rettenetesen jó volt a szex sem tudna olyat nyújtani, mint az a pasi, akit szeretek most, ezért fel sem merülne még csak gondolatban sem, hogy fellángoljon valami bennem. Furi, de persze nem vagyunk egyformák. Részemről ennyi, mert már semmi értelme...
Szió.
2017. 04. 28. péntek 13:47  #13144
Nata044 Nata044
Bocsika, de teljesen másról beszélsz most, mint a tényleges kérdéses kommentedben.
Előjönni látszik a te általad vélt és sok pasi által (akik még csak a gondolattal játszottak el, hogy egy pasit bevegyenek szexuálisan), hogy nehogy már jobb legyen nálam, hiszen én vagyok a minden. Tudnád, hogy mekkora tévedésben vagy. Teljesen mindegy, hogy ez egy ex, vagy éppen egy idegen lesz. Ha kedvesed másra vágyna valóban, akkor teljesen mindegy, hogy annak a pasinak mi a titulusa (ex, vagy Józsi, vagy bárki) Már nem is arról szól a vélemény, mint amiből ez elkezdődött. Ez már a pasik harca, ami nem rám tartozik.
Meddő probléma..... Érdekes, de az én volt exem, akivel rettenetesen jó volt a szex sem tudna olyat nyújtani, mint az a pasi, akit szeretek most, ezért fel sem merülne még csak gondolatban sem, hogy fellángoljon valami bennem. Furi, de persze nem vagyunk egyformák. Részemről ennyi, mert már semmi értelme...
Szió.
(Ez egy válasz 40 eves ferj üzenetére (2017. 04. 28. péntek 12:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 28. péntek 12:17
Dako...kosz a reszletes kivesszest smile ..... Az hogy nincs megelegedve a szex-el amit en nyujtok azt biztosan allithatom hogy nem ugy van ....nem egy szexorientalt a felesegem egyaltalan...en kinozom tul mindenfele dologgal ezzel kapcsolatban es neki nagyon is jo...pontosan ezzel vedekezik hogy kiszedje magat a harmas dolgbol...neki ilyen teren nem hianyzik semmi. De hogy az ex-el ( vagy akar egy masikkal ha elfogadna) intenzivebb a dolog ( legalabbis az elejen) az csak termeszetes ...igy van ez ...vegulis en is ezert szeretnek uj dolgokat kiprobalni...De ismetlem...meg ha feltevodne is ( bar erosen ketlem) hogy az ex jobb a szexben mint en ....a felesegem nem ezek alapjan dontene. Csalados/gyermekes ember az azota , pont mint mi.
2017. 04. 28. péntek 12:25  #13143
LeonKatja LeonKatja
Márpedig neked szólt, hisz te játszottál a testével, amit nagyos is ismersz. Ez előny az expasival szemben, aki csak látta valamikor, de nem ismeri.
Ahhoz senkinek nem kell bekötni a szemét, hogy máshol járjanak a gondolatai, viszont sokkal intenzívebbé teheti az aktust. Próbáljátok ki fordítva, a te szemed legyen bekötve és meglátod! wink
(Ez egy válasz 40 eves ferj üzenetére (2017. 04. 28. péntek 11:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 28. péntek 11:56
LeonKatja ...arra hogy barkivel, csak tortenjen meg : igen, van benne valami....addig amig tudnam hogy nem lesz szerelem a dolgobol ( ami nagyon megzavarna szegenyt) addig nekem abszolut semmi gondom azzal hogy az egy ex vagy valaki mas ....ebben biztos vagyok. De sajnos o nem biztos hogy mi is lesz...az emocionalis resze neki nagyon fontos....maskepp nem tud belemenni. Annyit mar eljatszottunk hogy bekotottem a szemet es azt jatszottuk hogy az ex van ott es nem en....nagyon jo volt mindkettonknek.....Sokkal intenzivebb volt neki , haromszor egymas utan elvezett , nagyobbat mint egyszeruen velem szokott mostanaban ...de ez engem csak jobban felizgatott es nem zavart a tudat higy az nem nekem szolt.....sot.
2017. 04. 28. péntek 12:17  #13142
Dako...kosz a reszletes kivesszest smile ..... Az hogy nincs megelegedve a szex-el amit en nyujtok azt biztosan allithatom hogy nem ugy van ....nem egy szexorientalt a felesegem egyaltalan...en kinozom tul mindenfele dologgal ezzel kapcsolatban es neki nagyon is jo...pontosan ezzel vedekezik hogy kiszedje magat a harmas dolgbol...neki ilyen teren nem hianyzik semmi. De hogy az ex-el ( vagy akar egy masikkal ha elfogadna) intenzivebb a dolog ( legalabbis az elejen) az csak termeszetes ...igy van ez ...vegulis en is ezert szeretnek uj dolgokat kiprobalni...De ismetlem...meg ha feltevodne is ( bar erosen ketlem) hogy az ex jobb a szexben mint en ....a felesegem nem ezek alapjan dontene. Csalados/gyermekes ember az azota , pont mint mi.
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 04. 28. péntek 12:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 28. péntek 12:02
Igen, így van kockázat. Azóta lehet az illető ex még szex terén is jobb lett, mint te.
Gondolj bele, első szerelem, most is jól néz ki, és még szexben is sokat fejlődött, akkor jogos a félelem. A kérdés, hogy az illető ex, hogyan áll család tekintetében. Független?
Az érdeklődése így teljesen érthető, hisz tulajdonképpen csak veled volt még úgy dolga igazán. Azt nem tudni mióta vagytok együtt, de szerintem mindkét fél számára mire valóban meg tud állapodni, legalább 3-5 szexkapcsolat kell. Én nem hiszek abban, hogy egy-két kapcsolat mellett valaki is el tudja dönteni mire is van szüksége, ami mellett boldog, kiegyensúlyozott életet tudjon élni, és ne fásuljon bele a hétköznapokba.

Én így azt mondom, hogy a feleséged biztos szeretne mást, de nem tartom jó ötletnek az exet bevenni a dologban. Lehet most éppen az lenne a legkézenfekvőbb, legegyszerűbb, de ezt úgyis nektek kell eldönteni.

Viszont készülj fel, mert megeshet, ha bevesztek valakit, akkor a párod számára felcsillan valami, hogy lehet nem te vagy az, aki kellően kielégítő számára, még ha most esetleg úgy is tűnik. Ennek lehet több kimenetele, pl szétmentek, vagy ha van gyerek és egyébként szeretet van, akkor lehet a jó kis szex kedvéért kicsapong majd, aminek lehet később lehetnek majd fura kimeneteli.
Ti ismeritek egymást, magatok, kapcsolatotokat, nektek kell dűlőre jutni.
2017. 04. 28. péntek 12:09  #13141
Igy van, miattam teszi es en ezt maximalisan ertekelem es mindent megbeszelunk....nem eroltetem csak lassan segitek neki nyitni ilyen teren....latok haladast es o is lat ...es akarja hogy jo legyen mindkettonknek. Es mint ahogy az elobb leirtam, biza szolhat nala is elvezetekrol, nagyonis ...csak segitsegre szorul az en reszemrol hogy megsimerje a limitjeit....egy oriasit lepett ( hogy elfogadta es nagyon is beleelte magat abba a fantaziaba hogy az exevel szexel, nem velem) es nagyon is elveztuk mindketten...emiatt halas vagyok neki ...de meg kell dolgozzunk sokat a teman... A fo hogy mindketten megertsuk a masik problemait.
(Ez egy válasz Nata044 üzenetére (2017. 04. 28. péntek 09:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 28. péntek 09:33
Egyes szám első személyben volt 40 éves férj kérdése. Nem a nő miatt aggódik, hanem saját maga miatt, hogy mi lesz, ha....
Mi írhatjuk, hogy "nem lesz semmi gond", hogy ""inkább ne". Na de azt sem tudjuk, hogy kiről van szó, nem tudjuk mi játszódik le a hölgyben. Ki tudná ezt jobban megválaszolni, mint saját maguk.
Ha pedig egy nő, csak azért megy bele ilyenbe, hogy megfeleljen a kedvesének, akkor az nem az élvezetekről szól.
2017. 04. 28. péntek 12:02  #13140
dako84 dako84
Igen, így van kockázat. Azóta lehet az illető ex még szex terén is jobb lett, mint te.
Gondolj bele, első szerelem, most is jól néz ki, és még szexben is sokat fejlődött, akkor jogos a félelem. A kérdés, hogy az illető ex, hogyan áll család tekintetében. Független?
Az érdeklődése így teljesen érthető, hisz tulajdonképpen csak veled volt még úgy dolga igazán. Azt nem tudni mióta vagytok együtt, de szerintem mindkét fél számára mire valóban meg tud állapodni, legalább 3-5 szexkapcsolat kell. Én nem hiszek abban, hogy egy-két kapcsolat mellett valaki is el tudja dönteni mire is van szüksége, ami mellett boldog, kiegyensúlyozott életet tudjon élni, és ne fásuljon bele a hétköznapokba.

Én így azt mondom, hogy a feleséged biztos szeretne mást, de nem tartom jó ötletnek az exet bevenni a dologban. Lehet most éppen az lenne a legkézenfekvőbb, legegyszerűbb, de ezt úgyis nektek kell eldönteni.

Viszont készülj fel, mert megeshet, ha bevesztek valakit, akkor a párod számára felcsillan valami, hogy lehet nem te vagy az, aki kellően kielégítő számára, még ha most esetleg úgy is tűnik. Ennek lehet több kimenetele, pl szétmentek, vagy ha van gyerek és egyébként szeretet van, akkor lehet a jó kis szex kedvéért kicsapong majd, aminek lehet később lehetnek majd fura kimeneteli.
Ti ismeritek egymást, magatok, kapcsolatotokat, nektek kell dűlőre jutni.
(Ez egy válasz 40 eves ferj üzenetére (2017. 04. 28. péntek 11:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 28. péntek 11:48
Meg egy "apro" ( egyaltalan nem az ) reszlet....5 eves ( gyermekkent kezdodo, igazi szerelmi kapcsolat volt) amiben a szex nem teljesedett be ...az illeto ferfi( akkor meg fiu)nagyon ugyetlen volt es nem tudta kielegiteni egyszer sem....bar a felesegem akkor ezt meg o sem tudta azzal a fejjel....aztan rogton utana kovetkeztem en es megtanulta hogy mi is az igazi szex ...es miattam otthagyta az illetot. De es errol nyitlan beszeltunk....az amiatt volt hogy nem volt tapasztalata....szoval nem igazan hibaztatja a szex miatt....szerinte is azota biztos fejlodott ezen a teren ...es elkepezeles teren biza nagyon is erdekli a dolog smile
2017. 04. 28. péntek 11:56  #13139
LeonKatja ...arra hogy barkivel, csak tortenjen meg : igen, van benne valami....addig amig tudnam hogy nem lesz szerelem a dolgobol ( ami nagyon megzavarna szegenyt) addig nekem abszolut semmi gondom azzal hogy az egy ex vagy valaki mas ....ebben biztos vagyok. De sajnos o nem biztos hogy mi is lesz...az emocionalis resze neki nagyon fontos....maskepp nem tud belemenni. Annyit mar eljatszottunk hogy bekotottem a szemet es azt jatszottuk hogy az ex van ott es nem en....nagyon jo volt mindkettonknek.....Sokkal intenzivebb volt neki , haromszor egymas utan elvezett , nagyobbat mint egyszeruen velem szokott mostanaban ...de ez engem csak jobban felizgatott es nem zavart a tudat higy az nem nekem szolt.....sot.
2017. 04. 28. péntek 11:48  #13138
Meg egy "apro" ( egyaltalan nem az ) reszlet....5 eves ( gyermekkent kezdodo, igazi szerelmi kapcsolat volt) amiben a szex nem teljesedett be ...az illeto ferfi( akkor meg fiu)nagyon ugyetlen volt es nem tudta kielegiteni egyszer sem....bar a felesegem akkor ezt meg o sem tudta azzal a fejjel....aztan rogton utana kovetkeztem en es megtanulta hogy mi is az igazi szex ...es miattam otthagyta az illetot. De es errol nyitlan beszeltunk....az amiatt volt hogy nem volt tapasztalata....szoval nem igazan hibaztatja a szex miatt....szerinte is azota biztos fejlodott ezen a teren ...es elkepezeles teren biza nagyon is erdekli a dolog smile
2017. 04. 28. péntek 11:40  #13137
Eloszor is koszi a sok gyors valaszt. Igy van, boztosra nem lehet menni ilyesmibe...de a tanacsok nagyon is jol jonnek. Nata, en nem magamban ketelkedem, ezt felreertetted....vagy ha kicsit extrapolalunk akkor akar ugy is lehet ertelmezni...de csak annyiba hogy esetleg hogy reagalnek arra ha annak ellenere hogy nem ez volt a celom, koztuk ujra fellangol a szerelem ( nagyon valoszinunek tartom, vegul is )....es hidd el hogy vagyok annyira racionalis hogy latok eselyt meg arra is hogy ezt is megertenem , mivel felfogom hogy a tuzzel jatszom es nem vagyok az a tipus aki utan csodalkozzon hogy "jeee vazze ez eget , erre nem is szamitottam" ....De mint mar mondtam, feltem ot, tudom hogy szeret, megbeszeltunk sok mindent...es nem szeretnem hogy szenvedjen. Mert az hogy ha tenyleg fel langolna benne a mult, az egy remenytelen szerelem szintjeig juthatna csak el..ismerem annyira, es nagyon sajnalnam latni szenvedni. Tehat ami engem illet szerintem itt is azt tanusitom hogy meg ha paradoxalis is kicsit ebben a helyzetben hogy igenis az o kedvejert teszem vagy nem teszem majd meg. Nem ketelkedek benne egy pillanatot sem, de az hogy ha a "sors" ( ebben az esetben en) keze osszehozza egy olyan emberrel ( aki mellesleg most is jol nez ki 43 evesen) akibe szerelemes volt es a szakitas nem azert kovetkezett be mert az illeto egy allat lett volna, csak
elsodorta a sors oket egymas mellol... emiatt en nem hibaztatnam ha ujra fellangolna valami...egyszeruen ez egy normalis reakcio lenne. Es ha jol sejtem LeonKatja-ek ezert zarjak ki startbol az ex-eket ...es talan igy lassan kialakul a valasz is hogy miert is nem jo ez. Remelem nem tul zavaros amit/ahogy irtam smile
2017. 04. 28. péntek 11:25  #13136
LeonKatja LeonKatja
Ok, újra kezdem: én teljesen egyet értek Nataval... smile

Szerintem itt nincs kívül álló, csak olyan aki már megélte és aki még előtte van, férfiak, nők vegyesen. És teljesen természetes, hogy mindannyian más emocionális töltettel kezelünk, értelmezünk egy adott témát.

Egyébként, az a sok "ha", amiket felsoroltál, már kiindulópont lehet. Nekem picit (nagyon picit) olyan mellékízű a sztori, hogy a posztolónál mindegy, lehet akár az ex is, csak történjen már meg végre.
(Bocs 40 éves férj, ha rosszul értelmeztem)
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 04. 28. péntek 09:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 28. péntek 09:45
Nem azt mondtam, hogy nincs igaza, csak nem teljesen értek vele egyet. Igaz én kívül álló vagyok, de úgy gondolom mivel kulturált formában teszem, lehet véleményem.

Persze beszéljék meg. Ez a módja. De mi van az aktus után már nem az lesz a nőben, mint amit megbeszéltek. Lehet benned (ha most Katja vagy), vagy Natában, amikor megbeszélték az úgyis maradt utána. csak azt mondom, ez nem mindenkinél így lesz. érezheti most úgy a nő, hogy nem lesz semmi, de utána?

Az ex mindig kérdőjel. Az én logikám szerint azért lett valaki ex, mert nem stimmelt a dolog, ennek volt valami oka. Miért szexelne újra vele? Lehet a szex jó volt, csak párkapcsolatra nem volt alkalmas. Jó, emiatt belemegy. De a legtöbb nőnél ám ez sem úgy mint férfiaknál, hogy csak szex. Kell valami más is. Legalábbis a legtöbb nő ezt mondja. Ha nem volt jó a szex, vagy az sem, akkor meg miért akarna az exszel most megint?
Egy dolog ami az ex mellett szólhat, hogy ismeri a nőt, ismerik egymást, nagy meglepetés nem lehet. A férfi részéről lesz ez gond inkább. tehát az adott esetben, amiről szó van, lehet éppen beszélgetni a nővel, de inkább magában tisztázza a dolgokat, mert úgy érzem, ott lehetnek gondok.
/ 730
beszamolok.com, a szexpartner kereső