Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

2013. 03. 20. szerda 08:22  #8863
Kukucs Kukucs
Már miért ne jönne be? Ismerek pár pasit, aki mutiba a vékony barátnőjét viszi, közben pedig a teltebbel él kielégítő sexuális életet, mert igazából arra gerjed jobban. A bombanő mellett tart egy szeretőt, olyat, amilyen a párod.
(Ez egy válasz sztracsatella üzenetére (2013. 03. 19. kedd 22:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 19. kedd 22:43
Az én párom is dugna mással.De szerinte az ő teste nem jön be a férfiaknak.
2013. 03. 20. szerda 05:13  #8862
redcat redcat
Bocs de ez hülyeség mindenkinek megvan a párja
(Ez egy válasz sztracsatella üzenetére (2013. 03. 19. kedd 22:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 19. kedd 23:06  #8861
huncutpasi70 huncutpasi70
Miért nem jönne be?
2013. 03. 19. kedd 22:43  #8860
sztracsatella sztracsatella
2013. 03. 19. kedd 14:29  #8859
pedro110 pedro110
Én hoztam fel neki tegnap este fürdés közben hogy nagyon felizgatott a tudat hogy megujjazták kint az udvaron, és ha összejönne vele egy dugásra nem bánnám. A baj csak az hogy sok a közös ismerős, és ebből akár kellemetlenség is lehet. Bár egy közösségi oldalon már megtalálta a párom, de hiába mondtam neki hogy jelölje be, nem akarja. De tudom hogy valamilyen szinten érdekli a srác, különben nem keresett volna rá. nyes
(Ez egy válasz blue77 üzenetére (2013. 03. 19. kedd 14:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 19. kedd 14:07
Szia!
Tetszik a sztori, meg a régebbi bejegyzéseid itt az GG-en. Szivesen lettem volna a srác helyében! A hétvége óta nem hozta fel a témát a feleséged? Nem akarja kipróbálni a pasit élesben is? Ha igen, te mit szólnál hozzá?
2013. 03. 19. kedd 14:07  #8858
blue77 blue77
Szia!
Tetszik a sztori, meg a régebbi bejegyzéseid itt az GG-en. Szivesen lettem volna a srác helyében! A hétvége óta nem hozta fel a témát a feleséged? Nem akarja kipróbálni a pasit élesben is? Ha igen, te mit szólnál hozzá?
(Ez egy válasz pedro110 üzenetére (2013. 03. 18. hétfő 15:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 18. hétfő 15:11
Ez teljesen igy van ahogy leirtad. Nekünk is van állandó házibarátunk akivel havonta találkozunk, ám most a hosszú hétvége alatt hivatalosak voltunk egy nagy házibuliba. Egy srácon láttam hogy nagyon nézegeti a páromat, akinek szintén feltünt ez. Mondtam is neki hogy kicsit adja a srác alá a lovat, persze csak úgy hogy a többieknek ne tűnjön fel, mivel sok volt az ismerős. Később elkezdtünk piálni, oldottabb lett a hangulat és a feleségem rövidesen elkezdett beszélgetni vele. Én a szemem sarkából azért figyeltem hogy mi történik, de semmi olyat nem láttam hogy a pasi elkezdett volna feltűnően nyomulni a páromra vagy ilyesmi. Aztán egyszer csak mondja a feleségem hogy kimenne a pasival cigizni az udvarra. Ekkor kezdett igazán izgatni a szitu, és mondtam a feleségemnek hogy oké, menj csak nyugodtan, én itt maradok dumálni Zolival. Kb 20 percet voltak kint, és tudtam azt is hogy a páromnak a fejébe szállt az alkohol mert csak olyankor szokott rágyújtani. Szóval visszajöttek, és csak annyit mondott a párom hogy majd mesél valamit. Na innentől már mehetnékem támadt, de persze nem léphettünk csak úgy egyik pillanatról a másikra. Végül mikor úton voltunk hazafelé elmondta hogy kint az udvaron a garázs fala mellé húzódtak a szél elől, igy aztán nem voltak szem előtt, plusz sötét is volt, a pasi pedig egyszerűen lesmárolta, aztán pedig benyúlt a bugyijába, és a benedvesedett punciját simogatta. Pár percig csókolóztak, közbe pedig ujjazta a pasi, de abba kellett hagyniuk mert valaki szintén kiment az udvarra, de szerencsére nem látta meg őket. Engem nagyon felizgatott ahogy ezt halottam, pláne hogy benyúltam a szoknyája alá és éreztem hogy át van ázva a tangája. Megkérdeztem tőle hogyha lett volna alkalom lefeküdt volna e a pasival úgy hogy nem vagyok ott? Erre azt felelte hogy ha előtte megbeszélte volna velem, és engem nem zavart volna, akkor igen. Hát mit mondjak, majdnem elmentem az izgalomtól.... crazya
2013. 03. 18. hétfő 16:41  #8857
bi_david bi_david
Sziasztok most regisztráltam itt a fórumon, de régóta olvasgatok.
Nekünk is van egy házibarátunk, egy régi ismerős akinek a barátnője egy kiállhatatlan csaj feleségemmel egyszer beszélgettünk a srácról és elmeséltem neki, hogy mennyire kanos sokszor és, a csajjal meg nincs kedve sexelni, de mégis együtt vannak. Feleségem megsajnálta és mivel már sok pia volt bennünk elszólta magát, hogy ha mi nem lennénk együtt szívesen kielégítené. Elmondta hogy semmilyen érzelmet nem táplál felé, csak mivel imádja a sexet, milyen jó lenne. Telt múlt az idő és kb egy év múlva egy este fent volt nálunk a srác barátnője málkül, ittunk, mesélt, belementünk részletekbe aztán a feleségem elkezdett hozzá simulni, vetkőzni és szépen lassan jött minden. Akkorát basztak, hogy én még olyat soha, az asszony végre úgy ki volt elégitve mint általam még soha. Azóta a haver feljár hozzánk, mikor hetente mikor havonta, ők kefélnek én meg verem magamnak. Nem tudja sem a haver sem a feleségem, hogy bi vagyok és néha megcsalom egy-egy pasival és hogy szívesen leszopnám a havert is.
2013. 03. 18. hétfő 15:11  #8856
pedro110 pedro110
Ez teljesen igy van ahogy leirtad. Nekünk is van állandó házibarátunk akivel havonta találkozunk, ám most a hosszú hétvége alatt hivatalosak voltunk egy nagy házibuliba. Egy srácon láttam hogy nagyon nézegeti a páromat, akinek szintén feltünt ez. Mondtam is neki hogy kicsit adja a srác alá a lovat, persze csak úgy hogy a többieknek ne tűnjön fel, mivel sok volt az ismerős. Később elkezdtünk piálni, oldottabb lett a hangulat és a feleségem rövidesen elkezdett beszélgetni vele. Én a szemem sarkából azért figyeltem hogy mi történik, de semmi olyat nem láttam hogy a pasi elkezdett volna feltűnően nyomulni a páromra vagy ilyesmi. Aztán egyszer csak mondja a feleségem hogy kimenne a pasival cigizni az udvarra. Ekkor kezdett igazán izgatni a szitu, és mondtam a feleségemnek hogy oké, menj csak nyugodtan, én itt maradok dumálni Zolival. Kb 20 percet voltak kint, és tudtam azt is hogy a páromnak a fejébe szállt az alkohol mert csak olyankor szokott rágyújtani. Szóval visszajöttek, és csak annyit mondott a párom hogy majd mesél valamit. Na innentől már mehetnékem támadt, de persze nem léphettünk csak úgy egyik pillanatról a másikra. Végül mikor úton voltunk hazafelé elmondta hogy kint az udvaron a garázs fala mellé húzódtak a szél elől, igy aztán nem voltak szem előtt, plusz sötét is volt, a pasi pedig egyszerűen lesmárolta, aztán pedig benyúlt a bugyijába, és a benedvesedett punciját simogatta. Pár percig csókolóztak, közbe pedig ujjazta a pasi, de abba kellett hagyniuk mert valaki szintén kiment az udvarra, de szerencsére nem látta meg őket. Engem nagyon felizgatott ahogy ezt halottam, pláne hogy benyúltam a szoknyája alá és éreztem hogy át van ázva a tangája. Megkérdeztem tőle hogyha lett volna alkalom lefeküdt volna e a pasival úgy hogy nem vagyok ott? Erre azt felelte hogy ha előtte megbeszélte volna velem, és engem nem zavart volna, akkor igen. Hát mit mondjak, majdnem elmentem az izgalomtól.... crazya
(Ez egy válasz stingers üzenetére (2013. 03. 15. péntek 20:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 15. péntek 20:00
Sziasztok csak csatlakozni tudok az elöttem szolókhoz nálunk is volt hogy a feleségem elment az általa választott férfival és utána részletes beszámolót tartott a szexuális életünket felpörgette de csak olyanoknak ajánlom akik nagyon szeretik a párjukat és nagyon megbiznak bennük
2013. 03. 16. szombat 13:30  #8855
alezredes1 alezredes1 VIP
Köszönöm a kimerítő választ. Így, hogy Te vagy, voltál az a bizonyos harmadik, még érdekesebb olvasni, abból a szemszögből. Ettől függetlenül nekem továbbra is az a véleményem, hogy inkább ott vagyok, ott lennék egy harmadik barátunk ottlétekor, mint távol maradjak. Nyilván "így is, úgy is" ugyanaz a vége. De ha már a párom egy fél délután készülődik az alkalomra, a barátunk sem csak a mélyenszántó beszélgetésért látogatott el mihozzánk, akkor szereném bizony végignézni az egészet. Nem utolsó sorban pedig mi mindig videózunk. Ha nem lennék ott, ki kezelné a kamerát ?
(Ez egy válasz bameszkodo üzenetére (2013. 03. 14. csütörtök 19:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 14. csütörtök 19:04
Ez egy olyan kapcsolat volt, ami a netes kereséssel indult. Képcsere, telefon, személyes találkozó egy független helyen. Nagy volt a szimpátia, kerestük az alkamat, de valakinek mindig közbejött valami. Vagy ők, vagy én mondtam le a találkozót, mert mégis közbejött valami. De közben sokat leveleztem a lánnyal, sokszor beszéltünk telefonon is. Kialakult egy nagyon jó viszony köztünk, szinte barátinak mondható. Aztán csak összejött a hármas, ami fantasztikusra sikeredett. Addigra már mindent tudtunk egymásról, ki mit szeret, stb. Nekem már volt egy pici tapasztalatom a hármas terén, így viszonylag könnyen megtaláltam a helyem a háromszögben. Mivel mindenki jól érezte magát ebben a kapcsolatban, kerestük az alkamlakat, hogy hármasban lehessünk. Mindig nehezen jött össze. Az egyik alkalomkor felvetődött a csók kérdés. Feloldottuk a tiltást... Majd jött az ötlet a pár részéről, hogy ha már ennyire nem akar összejönni a hármas, legyek nyugodtan kettesben a lánnyal. Először még tiltakoztam magamban ez ellen, mert volt egy olyan érzésem, hogy nem lesz ennek jó vége. Aztán hagytam magam rábeszélni. A hármast azért szeretem, mert egy nőt sokkal nagyobb élvezetben tudja részesíteni két férfi, mint egy. Izgat az is nagyon, hogy a szemem előtt szeretkezik valaki, és izgat az is, hogy én a férj előtt szeretkezhetek a feleségével. Meg maga a tudat is izgat, hogy bevettek az intim szférájukba, a megtiszteltetés, hogy ott lehetek velük. Úgy gondoltam, hogy végülis kettesben is ugyanaz, csak akkor majd a lány elmeséli a párjának, hogy mi történt. Csak az idősíkok tolódnak el. Aztán úgy tűnt, hogy ez tényleg így is van. Néhány alkalom után jöttem rá, hogy ez mégsem oké. Én nagyon vágytam rá, hogy újra legyünk hármasban. Egyszer lett is volna rá lehetőség, de a lány nem akarta. Ekkor nagyon haragudtam magamra. Úgy éreztem, hogy kettőjük között vagyok, beletapostam a szerelmükbe. Rájöttem, hogy itt már másról van szó. Kezdtem észrevenni, hogy már a kettőjük kapcsolata sem olyan, mint régen, és ha így megy tovább rámegy a kapcsolatuk. És ezt soha nem bocsájtanám meg magamnak. Így vége lett a dolognak. Nem volt könnyű.
2013. 03. 15. péntek 20:00  #8854
stingers stingers
Sziasztok csak csatlakozni tudok az elöttem szolókhoz nálunk is volt hogy a feleségem elment az általa választott férfival és utána részletes beszámolót tartott a szexuális életünket felpörgette de csak olyanoknak ajánlom akik nagyon szeretik a párjukat és nagyon megbiznak bennük
2013. 03. 15. péntek 19:48  #8853
Törölt felhasználó (96377) VIP
Valóban, vannak ilyen vágyakkal élők is , és nem kell, hogy érzelmeket vigyenek bele.... finom Csak ez fokozza az izgalmukat! Ismerős érzések...
(Ez egy válasz kezdőpáros üzenetére (2013. 03. 15. péntek 15:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 15. péntek 15:16
Olvasom a harmadiknak beszállók véleményét az édeskettesről, és annyit fűznék hozzá, hogy szerintem akiket az izgat hogy a párjukat más is kényeztesse, azokat az is izgatja hogy nélküle is megtörténjen, nekünk a legelején mikor ebbe belefogtunk volt egy alkalom, végül nem jött össze de nagyon izgató borzongató érzés volt számomra.
Azóta beszélgettünk erről, és a páromat is izgatná egy olyan lehetőség hogy kettesben lenne egy pasival akit már azért közösen is ismerünk, és videora venné, amit utána együtt nézünk meg, és ez nekem is nagyon bejön de nagyon, mondtam már neki mikor buliba ment ami sajnos egy évben csak kb. kétszer fordul elő, hogy ha megkíván egy pasit vigye el egy körre, de az a feltétel hogy nagyon részletesen el kell hogy mesélje nyes D
Szóval engem nagyon izgat ha megdugják a feleségemet és nélkülem
2013. 03. 15. péntek 15:16  #8852
kezdőpáros kezdőpáros
Olvasom a harmadiknak beszállók véleményét az édeskettesről, és annyit fűznék hozzá, hogy szerintem akiket az izgat hogy a párjukat más is kényeztesse, azokat az is izgatja hogy nélküle is megtörténjen, nekünk a legelején mikor ebbe belefogtunk volt egy alkalom, végül nem jött össze de nagyon izgató borzongató érzés volt számomra.
Azóta beszélgettünk erről, és a páromat is izgatná egy olyan lehetőség hogy kettesben lenne egy pasival akit már azért közösen is ismerünk, és videora venné, amit utána együtt nézünk meg, és ez nekem is nagyon bejön de nagyon, mondtam már neki mikor buliba ment ami sajnos egy évben csak kb. kétszer fordul elő, hogy ha megkíván egy pasit vigye el egy körre, de az a feltétel hogy nagyon részletesen el kell hogy mesélje nyes D
Szóval engem nagyon izgat ha megdugják a feleségemet és nélkülem
2013. 03. 15. péntek 11:38  #8851
kozakataman kozakataman
Ne aggódj,jól fogják magukat érezni... eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 15. péntek 11:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (824226)
2013. 03. 15. péntek 11:16
Sziasztok.holnap ment volna párom kettesben sexelni barátunkal.
2013. 03. 15. péntek 11:16  #8850
Törölt felhasználó (824226)
Sziasztok.holnap ment volna párom kettesben sexelni barátunkal.
2013. 03. 15. péntek 11:10  #8849
Törölt felhasználó (827053)
az!
minden szavával egyetértek
(Ez egy válasz Sexy_Woman üzenetére (2013. 03. 15. péntek 06:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 15. péntek 06:21
Korrekt és tisztességes hozzáállás !!!
2013. 03. 15. péntek 06:21  #8848
Sexy_Woman Sexy_Woman
Korrekt és tisztességes hozzáállás !!!
2013. 03. 14. csütörtök 22:01  #8847
karpat57 karpat57
Csak helyeselni tudom döntésedet! Én is voltam hasonló helyzetben, de mikor a hölgy kérte, hogy legyünk kettesben, gondolkodás nélkül nemet mondtam! Sokakban felmerülhet a kérdés, hogy miért? A válasz nagyon profán: A harmadik iránti tiszteletből!
(Ez egy válasz bameszkodo üzenetére (2013. 03. 14. csütörtök 19:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 14. csütörtök 19:04
Ez egy olyan kapcsolat volt, ami a netes kereséssel indult. Képcsere, telefon, személyes találkozó egy független helyen. Nagy volt a szimpátia, kerestük az alkamat, de valakinek mindig közbejött valami. Vagy ők, vagy én mondtam le a találkozót, mert mégis közbejött valami. De közben sokat leveleztem a lánnyal, sokszor beszéltünk telefonon is. Kialakult egy nagyon jó viszony köztünk, szinte barátinak mondható. Aztán csak összejött a hármas, ami fantasztikusra sikeredett. Addigra már mindent tudtunk egymásról, ki mit szeret, stb. Nekem már volt egy pici tapasztalatom a hármas terén, így viszonylag könnyen megtaláltam a helyem a háromszögben. Mivel mindenki jól érezte magát ebben a kapcsolatban, kerestük az alkamlakat, hogy hármasban lehessünk. Mindig nehezen jött össze. Az egyik alkalomkor felvetődött a csók kérdés. Feloldottuk a tiltást... Majd jött az ötlet a pár részéről, hogy ha már ennyire nem akar összejönni a hármas, legyek nyugodtan kettesben a lánnyal. Először még tiltakoztam magamban ez ellen, mert volt egy olyan érzésem, hogy nem lesz ennek jó vége. Aztán hagytam magam rábeszélni. A hármast azért szeretem, mert egy nőt sokkal nagyobb élvezetben tudja részesíteni két férfi, mint egy. Izgat az is nagyon, hogy a szemem előtt szeretkezik valaki, és izgat az is, hogy én a férj előtt szeretkezhetek a feleségével. Meg maga a tudat is izgat, hogy bevettek az intim szférájukba, a megtiszteltetés, hogy ott lehetek velük. Úgy gondoltam, hogy végülis kettesben is ugyanaz, csak akkor majd a lány elmeséli a párjának, hogy mi történt. Csak az idősíkok tolódnak el. Aztán úgy tűnt, hogy ez tényleg így is van. Néhány alkalom után jöttem rá, hogy ez mégsem oké. Én nagyon vágytam rá, hogy újra legyünk hármasban. Egyszer lett is volna rá lehetőség, de a lány nem akarta. Ekkor nagyon haragudtam magamra. Úgy éreztem, hogy kettőjük között vagyok, beletapostam a szerelmükbe. Rájöttem, hogy itt már másról van szó. Kezdtem észrevenni, hogy már a kettőjük kapcsolata sem olyan, mint régen, és ha így megy tovább rámegy a kapcsolatuk. És ezt soha nem bocsájtanám meg magamnak. Így vége lett a dolognak. Nem volt könnyű.
2013. 03. 14. csütörtök 19:04  #8846
bameszkodo bameszkodo
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2013. 03. 14. csütörtök 00:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 14. csütörtök 00:56
Szivesen olvasnék bővebb, részletesebb beszámolót, valamelyik hármas alkalmatokról.
De talán jobban érdekelne, mi, és hogy történt, mikor, mint írod, nem volt ott a férj, azaz kettesben voltál a hölgyel.
Már csak azért érdekelne ez jobban, mert nálunk is volt egy egyszeri alkalom, mikor én nem voltam jelen.
Mondjuk nálunk nem volt ilyen "szerelembe esés", meg ráadásul volt még pár alkalom ezután is, mikor ismét ott voltam. Egyáltalán nem vettem észre egyikőjükön sem, hogy ezután inkább nélkülem folytatnák.
Amikor ugyanis a következő alkalomkor jött a srác, én mentem ki elé az állomásra, volt negyed óránk hazafelé dumálni. Kédésemre, miszerint akar e esetleg később ilyen "kettes" bulit, az volt a válasz, hogy jobban szereti, ha én is ott vagyok. Szerintem igazat mondott, mert mondhatta volna azt s hogy oké, legyen még ilyen "nélkülem" alkalom.
2013. 03. 14. csütörtök 00:56  #8845
alezredes1 alezredes1 VIP
Szivesen olvasnék bővebb, részletesebb beszámolót, valamelyik hármas alkalmatokról.
De talán jobban érdekelne, mi, és hogy történt, mikor, mint írod, nem volt ott a férj, azaz kettesben voltál a hölgyel.
Már csak azért érdekelne ez jobban, mert nálunk is volt egy egyszeri alkalom, mikor én nem voltam jelen.
Mondjuk nálunk nem volt ilyen "szerelembe esés", meg ráadásul volt még pár alkalom ezután is, mikor ismét ott voltam. Egyáltalán nem vettem észre egyikőjükön sem, hogy ezután inkább nélkülem folytatnák.
Amikor ugyanis a következő alkalomkor jött a srác, én mentem ki elé az állomásra, volt negyed óránk hazafelé dumálni. Kédésemre, miszerint akar e esetleg később ilyen "kettes" bulit, az volt a válasz, hogy jobban szereti, ha én is ott vagyok. Szerintem igazat mondott, mert mondhatta volna azt s hogy oké, legyen még ilyen "nélkülem" alkalom.
(Ez egy válasz bameszkodo üzenetére (2013. 03. 11. hétfő 11:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 11. hétfő 11:08
Szia!
Nekem is van néhány gondolatom a kérdésedhez, leírom, hátha segít nektek.
Akikkel én eddig ismerkedtem, azért kerestek idegent, mert cikinek érezték, ha ismerőst próbálnának bevonni. Meg tudom érteni. Mi van, ha nem jön be? Vagy éppen eljár a szája más ismerőseitek előtt....
Idegent keresni viszont nem egyszerű. Nem tudsz róla semmit, csak azt, amit ő mond magáról. Az meg nem feltétlenül igaz. Csak úgy tudod a bizalmi körötökbe beengedni, ha valamennyire megismered. Nálam akkor volt a legjobb, ha szex előtt legelább egyszer egy független helyen találkoztunk, illetve többször telefonon is beszélgettünk. Kialakult egy bizalom mindkét irányba. Bizhatsz abban, hogy nem fogja szétkürtölni a nevetek, telefonszámotok, hogy ime, egy dugható feleség.
Ha jobban megismered a jelöltet, és kiderül róla, hogy neki is fontos a diszkréció (mert nős, vagy olyan a munkája, ahol nagyon gáz lenne, ha kiderülna, stb.), akkor szintén a bizalom sokkal nagyobb lesz, felhőtlenebb tud lenni a kapcsolat.
Ha viszont féltékeny típus vagy, akkor jobbnak tűnhet, ha mindig csak egy alkalomra szerzel pasit. Így csak egy élő segédeszközről van szó, de ha a hölgynek a gyengéd szeretkezésre van igénye, azt nem biztos, hogy az alkalmi partnertől kapja meg. Az valószínűleg csak egy dugás lesz. Ami nem rossz, de ha nem erre van igény, akkor csalódás lesz.

Gumi kérdés: nem kérdés, kell! Egyrészt nem tudhatod, hogy mit hordoz az illető, lehet, hogy még ő sem tudja. Másrészt mégiscsak te vagy a főnök, neked legyen meg a lehetőség a gumi nélküli aktusra. Itt említeném még meg a csók kérdését is. Szerintem az legyen tabu. Én mindig úgy ismerkedtem, hogy nem csókolózok. Egy kb 3 éves kapcsolatban egyszer úgy alakult, hogy mégis csókolóztam a lánnyal. Aztán egyszer a férjnek mégsem volt jó a megbeszélt időpont, és kérte, hogy azért mégis menjek el, legyek a nejével kettesben. Kár volt belemennem. A hölgy érzelmileg teljesen összekavarodott, gyakorlatilag szerelemes lett belém. Én ekkor leléptem örökre... hamarabb kellett volna észhez térnem, hogy ez már egy kicsit több a kelleténél...

Itt az előbb szóba került a fokozatosság.Ez szerintem is nagyon fontos.Nem biztos, hogy még a saját határaiddal is tisztában vagy. Pl mi fér bele? Análba mehet az "idegen"? vagy bele élvezhet a szájába? Ezeket jobb előre tisztázni, mint ott szembesülni vele, hogy ezt én kurvára nem így képzeltem el. A fokozatosság első lépcsője jó lehet az is, hogy egy személyes találkozón elmondatod részletesen a harmadikkal, hogy mit tenne a nejeddel. Ez egyrész izgalmas is tud lenni, másrészt nektek is valósághűbb, mint ha fejben lejátszod. Az hallottak alapján az érzéseid elárulják, hogy mit fogsz érezni, mikor eljön a pillanat, hogy valóra váljon a dolog.

Még egy fontos dolog: ha azért kerestek harmadikat, mert nem jó köztetek a szex, akkor szinte biztos, hogy csak ront a helyzeteteken. Ha viszont "csupán" szeretitek a pikáns helyzeteket, attól még rendes anyuka lehet a feleséged...
2013. 03. 13. szerda 06:12  #8844
Kobor Kandur Kobor Kandur
Meg hát ha úgy alakul, meg lehet látogatni egy swinger clubot is. Már ha valaki(k) nagyon akarják, a legkézenfekvőbb dolognak azt a helyet találom.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 12. kedd 08:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (875515)
2013. 03. 12. kedd 08:29
Olvastam a topikot ami be lett fagyasztva,úgy gondolom,hogy az a pasi aki felajánlja,hogy dugd meg a nejem az más választ pasiktól nem is érdemel,hogy észbe kapjon,hogy úristen mit is teszek azzal a nővel akivel élek és szeretem,te sem vagy más pasi hiszen fel ajánlod....ha már benne vagy ,hogy mással is lehessen ,arra nem gondoltatok ami számomra a legkönnyebb,és legegyszerűbb,hogy buliba elmenni vagy discoba ,és a nejed csábítson el pasit?neki is aktívnak kell lennie a keresgélésben nem csak neked,én speciel nem engedném ,hogy a párom keressen ,van saját ízlésem hadd döntsek én ......jön a nudista szezon ,ott is lehet találni . smile
/ 516