Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! A bejegyző pedig tiltásra!

Az eddigi hozzászólások

2015. 09. 12. szombat 11:29  #11289
tintapatron tintapatron VIP
Igazan mi mar nem foglalkozunk ilyen dolgokkal...Nagyon ritka ha ide irunk plane ebben a temaban.Ugy sem fogjak megerteni mirol beszelunk mivel a pasik elott csak a punci lebeg es az hogy nekik ures legyen a zacsijuk.
Esetleg ha meg mered mondani a valot hogy bocsi de nem vagy esetleg szex utan hogy ez nem volt az igazi rogton mi vagyunk a kurvak mert velemenyt mertunk mondani az alfakrol....De jol van az...Ha ettol jobban teljesitenek erezzek magukat buszkenek)))
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 12. szombat 09:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1101822)
2015. 09. 12. szombat 09:40
Csak annyit, hogy maximálisan egyetértek!
2015. 09. 12. szombat 11:28  #11288
Tegnap én is így jártam, de a kedves srác Budaörsről írt és fogadkozott, hogy eljön (310km).....
Na gondoltam ennek is annyi. Mondtam én is neki, hogy valós dolgokat állítson, mert ha kamuzik, akkor nem lesz hármas. Erre az volt a válasza, hogy ha eljön és azt mondom, hogy nem lesz szex, akkor agyonver a férjemmel együtt.
Mondtam neki, hogy nem egymást keressük, erre kamuk vagytok.
Vannak érdekes helyzetek, de sajnos ez mindennapos dolog, amivel együtt jár az oldal.
(Ez egy válasz mr75 üzenetére (2015. 09. 12. szombat 11:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 12. szombat 11:02
Ma jelentkezett egy győri srác.Írtam neki hogy vágja azt hogy pesten vagyunk.Erre azt mondta h akkor mi van.Közöltem úgy készüljön ha már a lakásunkba vagy és akkir nem tetszik valami nem tetszik,akkor is repülsz.Némelyik ember (elég sok)a faszával gondolkodik.Az más kérdés, nem jutottunk odáig hogy találkozót beszéljünk meg.
2015. 09. 12. szombat 11:02  #11287
mr75 mr75
Ma jelentkezett egy győri srác.Írtam neki hogy vágja azt hogy pesten vagyunk.Erre azt mondta h akkor mi van.Közöltem úgy készüljön ha már a lakásunkba vagy és akkir nem tetszik valami nem tetszik,akkor is repülsz.Némelyik ember (elég sok)a faszával gondolkodik.Az más kérdés, nem jutottunk odáig hogy találkozót beszéljünk meg.
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2015. 09. 12. szombat 08:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 12. szombat 08:52
Részlet kérdés.
Azt írtad feleslegesen nem utaztatod az embert.
"Találkozás egy az otthonunktól távolabb eső helyen, egy megadott időpontban és (ha olyan a pasi, aminek leírta magát és ő sem csalódik a látottakban), akkor mehetünk haza és szex." - én az ajtón kopogtatást jelképesen írtam.
De így ugyanúgy utaztatod az embert, mert lehet 50-100km-re lakik tőled, de az otthonodtól távolabb eső tali helyszíne is távol van neki, és akkor is kiderülhet számodra, hogy inkább még sem. Oké, nyilván ezt a férfi is vállalja, hogy benne van a pakliban. De akkor ne állítsd, hogy már pedig feleslegesen nem utaztatsz senkit, miközben simán előfordulhat olyan.
Nem köteledem, ha neked ez a módszer megfelelő és bevállt, ám legyen. De nekem nem tiszta ez a megoldás sem. Igazából csak véleményt formálok, próbálom megérteni a különböző gondolkodást. A kurvás dolgot sem bántásnak írtam, de így jött le az írásodból.
Csak így, ahogy figyelem a stílusod, kb azt is megtehetnéd, ha olyan helyen laksz, hogy elmész egy plázába, szórakozóhelyre, aztán mint a Terminátor kispécized azokat a palikat, akik megfelelnek az általad felállítot paramétereknek, és megszólítod őket, hogy van-e kedvük kefélni?
És akkor senki nem utazott feleslegesen, ott helyben eldől minden. Leegyszerűsítve ez lenne a legegyszerűbb és legcélravezetőbb.
2015. 09. 12. szombat 09:40  #11286
Csak annyit, hogy maximálisan egyetértek!
(Ez egy válasz tintapatron üzenetére (2015. 09. 12. szombat 09:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 12. szombat 09:19
Mivel ez egy "tars mereso" oldal tisztaban kellene lenni az embereknek azzal hogy mindenkinek plane paroknak vannak elkepzelesei vagyai hogy kivel es milyen feltetellel akar agyba bujni egy idegen pasival illetve parral.
Azert mert minden pasi ramenos nem azt nelenti hogy akkor az egy par holgytagjanak mar be is jon.Lehat valaki jokepu gazdag nagy meretu illedelmes kitarto stb had ne soroljam.De ha nincs meg az a plussz ami megfog benne akkor az az isten sincs hogy lefekudjek vele...Ennyi es nem tobb.
Lehet itt lekurvazni vagy mas illetoket ra titulalni barkire mert nagy a szaja vagy ertelmeseket ir a sajat szemszogebol nezve.
Meg kell erteni hogy a partneret mindenki maga valasztja ki akkor es ugy ott es ugy ahogyan azt Ő elkepzelte.
Talalkozni meg had menjen mar akkor amikor ugy erzi hogy a nő szamara megfelelo es nem a leendo harmadiknak...
Itt befejezem mert ez egy ertelmetlen vita amikor valaki megszabja ki mikor hogyan erjen ra.
Nem ti pasik tesziteknoda a farotokat hogy na tessek....

Hibakert elnezest telefonrol irtam.

Udv G&P.
2015. 09. 12. szombat 09:31  #11285
Annyit a véleményedhez még reagálva, hogy "Feleslegesen utaztatom..."
NEM! Akkor utazik, (de csak egyszer!) feleslegesen, ha az oldalon állítottak szöges ellentétben állnak a valósággal. Abból meg már ne én csináljak lelki ismeret furdalást, hogy számtalan pasi teljesen más képet fest magáról, sokszor más képet küld, mint a valóság. Szerinted ebben az esetben mennyire érdekell, hogy ha 300 kilométert is utazott és nem a válaszom?
A távol eső hely, nem a következő, város, hanem akár a városban egy park, ahonnan 5 perc sétálva az út hozzánk. Azonban ha valamelyik féltől nemleges a válasz, akkor sincsen olyan veszély, hogy zaklasson a későbbiekben, vagy győzködjön, ne adj isten megkeressen más időpontban.
Szerintem az átfogó témát másként látjuk teljes mértékben.
A plázás hasonlatod pedig nem egészen értem, hiszen írtam, hogy nem mindenki és nem minden áron, de ismét az a hiba, hogy kiragadsz egy-egy mondatot és abba kapaszkodsz.
Te dolgod. Én is csak a véleményemet és életszerű dolgokat írom ide le a realitás talaján maradva.
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2015. 09. 12. szombat 08:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 12. szombat 08:52
Részlet kérdés.
"Találkozás egy az otthonunktól távolabb eső helyen, egy megadott időpontban és (ha olyan a pasi, aminek leírta magát és ő sem csalódik a látottakban), akkor mehetünk haza és szex." - én az ajtón kopogtatást jelképesen írtam.
De így ugyanúgy utaztatod az embert, mert lehet 50-100km-re lakik tőled, de az otthonodtól távolabb eső tali helyszíne is távol van neki, és akkor is kiderülhet számodra, hogy inkább még sem. Oké, nyilván ezt a férfi is vállalja, hogy benne van a pakliban. De akkor ne állítsd, hogy már pedig feleslegesen nem utaztatsz senkit, miközben simán előfordulhat olyan.
Nem köteledem, ha neked ez a módszer megfelelő és bevállt, ám legyen. De nekem nem tiszta ez a megoldás sem. Igazából csak véleményt formálok, próbálom megérteni a különböző gondolkodást. A kurvás dolgot sem bántásnak írtam, de így jött le az írásodból.
Csak így, ahogy figyelem a stílusod, kb azt is megtehetnéd, ha olyan helyen laksz, hogy elmész egy plázába, szórakozóhelyre, aztán mint a Terminátor kispécized azokat a palikat, akik megfelelnek az általad felállítot paramétereknek, és megszólítod őket, hogy van-e kedvük kefélni?
És akkor senki nem utazott feleslegesen, ott helyben eldől minden. Leegyszerűsítve ez lenne a legegyszerűbb és legcélravezetőbb.
2015. 09. 12. szombat 09:19  #11284
tintapatron tintapatron VIP
Mivel ez egy "tars mereso" oldal tisztaban kellene lenni az embereknek azzal hogy mindenkinek plane paroknak vannak elkepzelesei vagyai hogy kivel es milyen feltetellel akar agyba bujni egy idegen pasival illetve parral.
Azert mert minden pasi ramenos nem azt nelenti hogy akkor az egy par holgytagjanak mar be is jon.Lehat valaki jokepu gazdag nagy meretu illedelmes kitarto stb had ne soroljam.De ha nincs meg az a plussz ami megfog benne akkor az az isten sincs hogy lefekudjek vele...Ennyi es nem tobb.
Lehet itt lekurvazni vagy mas illetoket ra titulalni barkire mert nagy a szaja vagy ertelmeseket ir a sajat szemszogebol nezve.
Meg kell erteni hogy a partneret mindenki maga valasztja ki akkor es ugy ott es ugy ahogyan azt Ő elkepzelte.
Talalkozni meg had menjen mar akkor amikor ugy erzi hogy a nő szamara megfelelo es nem a leendo harmadiknak...
Itt befejezem mert ez egy ertelmetlen vita amikor valaki megszabja ki mikor hogyan erjen ra.
Nem ti pasik tesziteknoda a farotokat hogy na tessek....

Hibakert elnezest telefonrol irtam.

Udv G&P.
2015. 09. 12. szombat 08:52  #11283
dako84 dako84
Részlet kérdés.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 12. szombat 08:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 12. szombat 08:00
Szia!
Oda írtam minden ilyen eseményhez (ha olyan a pasi!)
Én ilyen vagyok és lány. Ha ez kurvásan hangzik a számodra, akkor még azt is vállalom. A kurva pénzért adja a testét, én pedig élvezetből szeretnék pasit. Szerintem ez nem ugyanaz.
A másik: Tali: Találkozás egy az otthonunktól távolabb eső helyen, egy megadott időpontban és (ha olyan a pasi, aminek leírta magát és ő sem csalódik a látottakban), akkor mehetünk haza és szex. (Hol kopogtat az ajtón?) Ha m,égsem az akinek leírta magát, vagy az álltalad felsoroltak valamelyike van, akkor szépen elköszönünk és mindenki megy a saját dolgára és kettesben szeretkezek a párommal.
Válogatok, mert megtehetem és mindenki aki itt van megteheti legyen az fiú, vagy lány.
Nem mondtam szerintem ellent egy szavammal sem, de ha te ezt másként látod, ám legyen.
A tali+szex-et arra írtam, hogy nem randizgatok, nem kávézgatok, nem mozizok. Ezen mit nem lehet érteni, valahogy nem is értem.
Talán pont ezért is olyan nehéz találni megfelelő embert, mert így állunk hozzá. De akárki nem! Nem létszükséglet, csak egy kis plusz.
2015. 09. 12. szombat 08:03  #11282
Ez a baj, hogy kiragadtok valamit és abba kapaszkodtok....
2015. 09. 12. szombat 08:02  #11281
Másrészt én a férjemmel randizok, más pasival tali és irány az ágy (ha olyan), hiszen erről szól az oldal is és a dolog is, amit mindenki szeretne.
Tegnap 12:54
2015. 09. 12. szombat 08:00  #11280
Szia!
Oda írtam minden ilyen eseményhez (ha olyan a pasi!)
Én ilyen vagyok és lány. Ha ez kurvásan hangzik a számodra, akkor még azt is vállalom. A kurva pénzért adja a testét, én pedig élvezetből szeretnék pasit. Szerintem ez nem ugyanaz.
A másik: Tali: Találkozás egy az otthonunktól távolabb eső helyen, egy megadott időpontban és (ha olyan a pasi, aminek leírta magát és ő sem csalódik a látottakban), akkor mehetünk haza és szex. (Hol kopogtat az ajtón?) Ha m,égsem az akinek leírta magát, vagy az álltalad felsoroltak valamelyike van, akkor szépen elköszönünk és mindenki megy a saját dolgára és kettesben szeretkezek a párommal.
Válogatok, mert megtehetem és mindenki aki itt van megteheti legyen az fiú, vagy lány.
Nem mondtam szerintem ellent egy szavammal sem, de ha te ezt másként látod, ám legyen.
A tali+szex-et arra írtam, hogy nem randizgatok, nem kávézgatok, nem mozizok. Ezen mit nem lehet érteni, valahogy nem is értem.
Talán pont ezért is olyan nehéz találni megfelelő embert, mert így állunk hozzá. De akárki nem! Nem létszükséglet, csak egy kis plusz.
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2015. 09. 12. szombat 07:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 12. szombat 07:19
"Az meg hogy lássam élőben a pasit 5 percre, aki meg fog valamikor dugni??? Nevetséges időpocsékolásnak tartom a részemről. Tali-szex és ennyi.
Én ezért regiztem erre az oldalra, nem ismerkedni"

Azért ez elég kurvásan hangzott. Nem mellesleg ilyet inkább férfi szájából hallani. Sőt inkább férfiak szeretnék, ha ilyen lenne a párjuk. Gondolj bele, hogy megfelel képen, méretben, telefonon beszélgetésben. Aztán eljön a nagy nap. Tali. Mondjuk kellemetlen testszaga van, valamilyen betegség miatt, büdös szája (hiába tisztálkodik). Akkor is már mindegy, ha már odament, akkor megdughat?
Mert így ellent mondasz magadnak. Válogatsz, mintha annyira számítana, miközben most azt írod: "tali-szex és ennyi". Akkor mi ez a válogatás, meg a centi kérdések, stb.
Bocsi, de most ez a kígyó a saját farkába harapot.
2015. 09. 12. szombat 07:19  #11279
dako84 dako84
"Az meg hogy lássam élőben a pasit 5 percre, aki meg fog valamikor dugni??? Nevetséges időpocsékolásnak tartom a részemről. Tali-szex és ennyi.
Én ezért regiztem erre az oldalra, nem ismerkedni"

Azért ez elég kurvásan hangzott. Nem mellesleg ilyet inkább férfi szájából hallani. Sőt inkább férfiak szeretnék, ha ilyen lenne a párjuk. Gondolj bele, hogy megfelel képen, méretben, telefonon beszélgetésben. Aztán eljön a nagy nap. Tali. Mondjuk kellemetlen testszaga van, valamilyen betegség miatt, büdös szája (hiába tisztálkodik). Akkor is már mindegy, ha már odament, akkor megdughat?
Mert így ellent mondasz magadnak. Válogatsz, mintha annyira számítana, miközben most azt írod: "tali-szex és ennyi". Akkor mi ez a válogatás, meg a centi kérdések, stb.
Bocsi, de most ez a kígyó a saját farkába harapot.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 11. péntek 17:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 11. péntek 17:55
Hát nálam ez a veszély nem áll fenn, hogy csengessen az ajtónkban smile
Megvan erre is a megoldás.
Nem értek veled egyet, hogy üljünk le beszélgetni.... Ugyan miről beszélgetne egy pár női tagja veled, ha már ezen a felületen mindent tisztáztatok a szexet illetően? Egy közösségi kávézóban egyébként sem gondolom, hogy bármi részletről lehetne beszélgetni.... Az meg hogy lássam élőben a pasit 5 percre, aki meg fog valamikor dugni??? Nevetséges időpocsékolásnak tartom a részemről. Tali-szex és ennyi.
Én ezért regiztem erre az oldalra, nem ismerkedni, regényeket olvasni, élettörténeteket, lelkizni....
2015. 09. 11. péntek 23:47  #11278
gyuri111 gyuri111
Sziasztok veszprem zala masszor srac???
2015. 09. 11. péntek 17:55  #11277
Hát nálam ez a veszély nem áll fenn, hogy csengessen az ajtónkban smile
Megvan erre is a megoldás.
Nem értek veled egyet, hogy üljünk le beszélgetni.... Ugyan miről beszélgetne egy pár női tagja veled, ha már ezen a felületen mindent tisztáztatok a szexet illetően? Egy közösségi kávézóban egyébként sem gondolom, hogy bármi részletről lehetne beszélgetni.... Az meg hogy lássam élőben a pasit 5 percre, aki meg fog valamikor dugni??? Nevetséges időpocsékolásnak tartom a részemről. Tali-szex és ennyi.
Én ezért regiztem erre az oldalra, nem ismerkedni, regényeket olvasni, élettörténeteket, lelkizni....
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2015. 09. 11. péntek 14:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 11. péntek 14:22
Ismerkedés, képcsere, skype, kávézés, összefutás egy pár percre bárhol, stb.
Szerintem ez még mindig jobb, mintha csengetnek, ajtót nyitok, (vagy a párom) aztán egy nagy, esetleg óriási csalódás, mert : elmondással ellentétben : kövér, szakállas, 13 as az íkú, fél fogsora hiányzik, (maúnika show) stb.
Meg mondjuk, ha ez után a bizonyos kávézás után, még pár nap is van a döntésig, az sem baj.
2015. 09. 11. péntek 17:49  #11276
Sziasztok ismét!
Úgy látom, hogy ebben nagyon nincsen egyetértés, csak TE mondasz olyan dolgot, amit én is gondolok, hiszen ahogyan szoktam mondani: a férjemmel randizok, de ha itt találok olyan pasit, aki megfelel és én is megfelelek, akkor tali szex és meglátjuk hogyan tovább.
Azért én mint lány nem várhatom el egy pasitól sem, hogy utazzon 50-60-70km-t, hogy 5-10 percre leüljünk kv-ni és azt mondjuk egymás szemébe, hogy kérek pár napot hogy átgondoljam és gyere vissze majd pár nap mulva. Ezt ti sem gondolhatjátok komolyan, mert a mai világba igen is nézni kell azt a pasit is aki jön, mert ez róla is szól és nem hiszem, hogy az anyagi részével nem kellene törődni (utazás+üzemanyag). Ennyire ne legyetek már naívak.....
(Ez egy válasz mr75 üzenetére (2015. 09. 11. péntek 15:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 11. péntek 15:38
Lehet valaki levelező és szabadidős ismeretséget keres,de mi nem szeretünk hosszasan ismerkedni.Kávézni sörözni ezt azt csinálni barátokkal haverokkal szoktunk.Ha valaki nem az/Olyan mint akinek írta/mondta magát akkor is még ott a lehetőség a nem válaszra.És milyen csalódás lesz?Nem hármasban hanem kettesben szeretkezünk?Életem legnagyobb problémája legyen.És ha netán tényleg olyan partnert találunk aki "mindenben megfelel" ,megtartjuk.
2015. 09. 11. péntek 15:38  #11275
mr75 mr75
Lehet valaki levelező és szabadidős ismeretséget keres,de mi nem szeretünk hosszasan ismerkedni.Kávézni sörözni ezt azt csinálni barátokkal haverokkal szoktunk.Ha valaki nem az/Olyan mint akinek írta/mondta magát akkor is még ott a lehetőség a nem válaszra.És milyen csalódás lesz?Nem hármasban hanem kettesben szeretkezünk?Életem legnagyobb problémája legyen.És ha netán tényleg olyan partnert találunk aki "mindenben megfelel" ,megtartjuk.
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2015. 09. 11. péntek 14:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 11. péntek 14:22
Szerintem ez még mindig jobb, mintha csengetnek, ajtót nyitok, (vagy a párom) aztán egy nagy, esetleg óriási csalódás, mert : elmondással ellentétben : kövér, szakállas, 13 as az íkú, fél fogsora hiányzik, (maúnika show) stb.
Meg mondjuk, ha ez után a bizonyos kávézás után, még pár nap is van a döntésig, az sem baj.
2015. 09. 11. péntek 14:22  #11274
alezredes1 alezredes1
2015. 09. 11. péntek 13:37  #11273
s.loeb s.loeb
Olyannal kávézzanak aki megfelel a kritériumoknak. Jobb ha egy kávénál derül ki,hogy mégsem felel meg valami miatt(pl hiányos a fogsora). Mintha egy éjszakai találkozón a randi helyszínén. Szerintem barátibb elb.szni az életből 10percet napközben egy kávé mellett,mint éjszaka elutazni egy randira és ott derüljön ki,hogy nem feleltek meg egymásnak. Volt olyan ahol én jöttem el a randiról mert a pár az életben más volt mint a levelek és telefonok alapján. Nem kinézetre hanem stílusra és összhangra. Mert a hiedelemmel ellentétben nekünk egyedülálló pasiknak se mindegy hogy kivel bújunk ágyba.
(Ez egy válasz mr75 üzenetére (2015. 09. 11. péntek 13:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 11. péntek 13:25
Minek kávézzak olyannal aki alapból el van utasítva?
2015. 09. 11. péntek 13:25  #11272
mr75 mr75
Minek kávézzak olyannal aki alapból el van utasítva?
(Ez egy válasz s.loeb üzenetére (2015. 09. 11. péntek 11:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 11. péntek 11:26
Az is érdekes,hogy az esélyt sem adják meg egymásnak az emberek. Pont erre jó az a 10-15perces kávézás. Ami bárkinek belefér az idejébe. Mert akkor sokkal nagyobb lenne az összejött randik aránya. Aki a paramétereknek megfelel azzal inni egy kévet vagy bármit és ha ok akkor leszervezni a randit. Ikyen egyszerű lenne. Csak erre itt nincs meg a megfelelő inteligencia a hirdetők 80-85%ánál.
2015. 09. 11. péntek 13:13  #11271
dako84 dako84
Ezért mondtam, hogy ha olyan a két ember, akkor meg tudja beszélni. Én továbbra is amellett tartok ki, hogy aki komolyan gondolja ezt a dolgot (bár ez már inkább a társkeresős topic), az nem ezen az oldalon fog keresni. Hanem olyanon, ami sokkal társkeresősebb, arra van specifikálva. Ott is lesznek kamu, unatkozó emberkék, de a siker biztos nagyobb.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 11. péntek 13:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 11. péntek 13:00
Igaz minden szó amit leírtál, de ha valaki sérült, akkor miért is baj, ha én vélem felfedezni és nem akarok vele beszélni....? Én már nem kicsit beleuntam, hogy napokig a duma, a fényezés, hogy milyen jó pasi...Ebből már vélni tudom, hogy nincsen mit beszéljünk egymással. Ilyenkor jön, hogy nem válaszolok, akkor én vagyok a kamu.
Én azt gondolom, hogy ez egy célirányos kereső oldal. Én keresek pasit, ilyen-olyan feltételekkel, mire az nem titok, de azért emberek megkérdezik, hogy nem e akarok kettesben.
Egyre csak azon gondolkodok, hogy csak ide a fórumba járnak normálisnak tűnő emberek, vagy csak én fogom ki a bolondokat, vagyis rám írnak a bolondok?
Találtam már itt normálisat, működött is, tehát hazudnék ha azt mondanám, hogy mindenki hazug, de volt hogy ismertem az embert. Találkoztunk és megbeszéltük, hogy egyszer sem leszünk együtt, mert nem tenne jót a környezeti kapcsolatunknak.
Attól hogy ismerem, attól még lehet beszélgetni. Nem gondolnám, hogy azért mert tudom, hogy ki az lenne jogom elítélni, mert a felesége mellett másra is vágyik, hiszen én is ilyen vagyok. Mindenki előbb nézzen szét a saját maga háza körül.
2015. 09. 11. péntek 13:03  #11270
Neked nincsen, nekem van. Nem vagyunk egyformák. Szerintem egy gyermeket sem lehet belevonni a felnőttek játékába,vágyaiba. Aki ezt másként gondolja az beteg az én szememben.
Ha pedig életszerűen nézem a dolgot, mennyire is esne jól a pasinak, hogy ha egy talikor folyamatosan ugrálok a gyerek után.
Másrészt én a férjemmel randizok, más pasival tali és irány az ágy (ha olyan), hiszen erről szól az oldal is és a dolog is, amit mindenki szeretne. Persze van olyan, aki teljesen mást akar, de ez már más lapra tartozik.
Mint mondtam nem vagyunk egyformák!
(Ez egy válasz s.loeb üzenetére (2015. 09. 11. péntek 12:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 11. péntek 12:54
Miért ne lehetne úgy találkozni,hogy ott a legkisebb? Nekem ebben semmi furcsa nincsen.
/ 637

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!