Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2017. 02. 19. vasárnap 19:27  #12871
LeonKatja LeonKatja
Nekünk egy másik oldalon egy (szerintem félrészeg) nő magyarázta el a tutit a gaz férfiakról, mert a szuper swingeres életüket felrúgta az idegen punciszag, és apu lecserélte őt, és hogy nekünk hogyan is kéne az életünket védeni ebben a fertőben. nyes
Igen, ahogy előttem is írták, nem biztos, hogy ettől ment szét a kapcsolat. Swinger ide, vagy oda, minden kommunikáció kérdése.
Jelen esetben lehet, hogy apunak a napi tisztálkodáson kívül jobban oda kellett volna figyelnie magára....mert a levélből az jön le, hogy egy jobb pasi lenyúlta az asszonyt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 19. vasárnap 18:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1583302)
2017. 02. 19. vasárnap 18:10
Sziasztok! Ma egy érdekes levelet kaptam, majd besírtam rajta ez meg kell osztanom , persze név nélkül.
Jó persze van talán igazságtartalma is de úgy érzem hogy a kedves levélíró járhatott így... Persze benne van a pakliban, de szerintem benne van az úgy is hogy egyáltalán nem játszotok ilyetén játékokat...
"Lóba asszonyba ne bíz!
Vigyázz hogy dugatod az asszonyt..tudják ezek mi hány méter elejébe még kéretik is magukat, aztán megízlelik a másik farkat addig jár a korsó a kútra még el nem törik..jön egy jó pasi úgy beveri neki hogy a szeme is felakad csak azt veszed észre el is vitte tőled, Van ezeknek eszük nyugi, más fasz kell nem elég a férj farka és még kéreti is magát, na majd meglátod addig baszatod addig míg le nem fog lépni valamelyikkel, Gondolkozz, nem is elég neki hogy egy férfi tiszta legyen és ápolt, még válogat is smile Mintha élete szerelmét keresné. Na csak óvatosan figyelj oda hidd el nekem."

Vélemény?
2017. 02. 19. vasárnap 18:52  #12870
BundiLiza BundiLiza
Szerintünk is pont az a lényeg hogy ketten legyünk a hölggyel nem az hogy másik kell neki. A kettő teljesen más.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 19. vasárnap 18:10), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok! Ma egy érdekes levelet kaptam, majd besírtam rajta ez meg kell osztanom , persze név nélkül.
Jó persze van talán igazságtartalma is de úgy érzem hogy a kedves levélíró járhatott így... Persze benne van a pakliban, de szerintem benne van az úgy is hogy egyáltalán nem játszotok ilyetén játékokat...
"Lóba asszonyba ne bíz!
Vigyázz hogy dugatod az asszonyt..tudják ezek mi hány méter elejébe még kéretik is magukat, aztán megízlelik a másik farkat addig jár a korsó a kútra még el nem törik..jön egy jó pasi úgy beveri neki hogy a szeme is felakad csak azt veszed észre el is vitte tőled, Van ezeknek eszük nyugi, más fasz kell nem elég a férj farka és még kéreti is magát, na majd meglátod addig baszatod addig míg le nem fog lépni valamelyikkel, Gondolkozz, nem is elég neki hogy egy férfi tiszta legyen és ápolt, még válogat is smile Mintha élete szerelmét keresné. Na csak óvatosan figyelj oda hidd el nekem."

Vélemény?
2017. 02. 19. vasárnap 18:25  #12869
ktina ktina
Szerintünk ,aki ilyen levelet ír ,azt már a hármastól függetlenül is csalják.Úgyhogy nincsen jelentősége a dolognak.
Nálunk ilyen fel sem vetődik ,mert semmi értelme sem lenne .
üdv!Ktina
"Lóba asszonyba ne bíz!

Vélemény?
2017. 02. 19. vasárnap 18:10  #12868
"Lóba asszonyba ne bíz!

Vélemény?
2017. 02. 19. vasárnap 17:12  #12867
alezredes1 alezredes1
No igen, ha így volt, akkor ez nem jó, ha csak megdugta, mert épp nem volt más dolga, az nem fasza.
Igen, ki tudja mutatni, és ki is kéne mutatnia a harmadiknak, ha nem csak egy numerára jött, negyed órára.
Igen, paskolja simizze meg a fenekét, (felöltözve vagy nem, mindegy), igen, ölelje át, simizze a ciciket, és igen, ne csak az italért nyúlkáljon, hanem nyúlkáljon a farmerjába, ha az már nincs rajta, akkor a bugyijába.
Ezzel tényleg megnövelheti a lány önbizalmát, meg izgisebb is a dolog.
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 02. 19. vasárnap 13:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 19. vasárnap 13:19
Az első találkozás éppen azért van hogy kiderüljön tetszünk e egymásnak. Itt is éppen ez volt a srác azt mondta tetszik neki a párom, de ez nem jött le a tetteiből a nézéséből stb. Párom ennek ellenére belement a szexbe bízva benne hogy közben feltüzelődik a meztelenségtől stb. De sajnos ez sem következett be. Ha már eljutunk idáig akkor olyan valaki legyen az akivel esetleg többször összejövünk akin látszik hogy bejön neki a kedvesem. Az hogy a szemével már vetkőztetné, hogy mohón belefal ahová csak tud. Nem pedig csak úgy tessék lássék ha már itt vagyunk megduglak módjára. Ez szerintem el tudja venni egy nő kedvét az ilyesmitől, az önbizalmáról ne is beszéljünk. Ennek ellenére most is azt mondom nagy élmény volt első tapasztalatnak tökéletes.
2017. 02. 19. vasárnap 15:37  #12866
HenZol HenZol
Gyakran fantazialok rola hogy megdugnak ferjem elott ! : )
2017. 02. 19. vasárnap 13:19  #12865
BundiLiza BundiLiza
Az első találkozás éppen azért van hogy kiderüljön tetszünk e egymásnak. Itt is éppen ez volt a srác azt mondta tetszik neki a párom, de ez nem jött le a tetteiből a nézéséből stb. Párom ennek ellenére belement a szexbe bízva benne hogy közben feltüzelődik a meztelenségtől stb. De sajnos ez sem következett be. Ha már eljutunk idáig akkor olyan valaki legyen az akivel esetleg többször összejövünk akin látszik hogy bejön neki a kedvesem. Az hogy a szemével már vetkőztetné, hogy mohón belefal ahová csak tud. Nem pedig csak úgy tessék lássék ha már itt vagyunk megduglak módjára. Ez szerintem el tudja venni egy nő kedvét az ilyesmitől, az önbizalmáról ne is beszéljünk. Ennek ellenére most is azt mondom nagy élmény volt első tapasztalatnak tökéletes.
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2017. 02. 19. vasárnap 12:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 19. vasárnap 12:47
Szerintem ha majd többedjére fogadjátok ezt a barátotokat, kicsit elmúlik a feszültsége.
Akkor majd úgy fog rajongani a párodért, mint Te magad.
Akkor majd úgy fog "odalenni" a csajodért, hogy Ő, és Te magad is meg fogsz lepődni.
Amikor majd a barátotok úgy fog viselkedni, hogy magad fogod viszontlánti benne, az lesz az igazi, szerintem.
2017. 02. 19. vasárnap 12:47  #12864
alezredes1 alezredes1
Szerintem ha majd többedjére fogadjátok ezt a barátotokat, kicsit elmúlik a feszültsége.
Akkor majd úgy fog rajongani a párodért, mint Te magad.
Akkor majd úgy fog "odalenni" a csajodért, hogy Ő, és Te magad is meg fogsz lepődni.
Amikor majd a barátotok úgy fog viselkedni, hogy magad fogod viszontlánti benne, az lesz az igazi, szerintem.
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 02. 18. szombat 21:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 18. szombat 21:08
Szia!
Nem hiszem hogy kék bogyót attól állt volna rendesen gondolom, inkább valami zsibbasztó, vagy érzéstelenítőt amitől bírta sokáig. Az pedig hogy nem mutatta ki hogy tetszik neki a párom, kicsit lelombozó. Persze nem az kell hogy úgy rajongjon érte mint én, de azért ha tetszik amit lát, amit a kezében tarthat azt kimutatja a mozdulataival.
2017. 02. 19. vasárnap 10:17  #12863
BundiLiza BundiLiza
Sziasztok!
Ezen is elgondolkodtunk. De ahogyan írtuk már, talán jobb lenne kicsit nagyobb és keményebb smile . Ezen beszélgetéssel nem tudunk javítani. Ez is nagyon jó volt, elsőnek tökéletes. De hosszú távon más az elképzelés.
(Ez egy válasz ktina üzenetére (2017. 02. 19. vasárnap 09:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 19. vasárnap 09:20
Az tanácsunk ,hogy most is keressétek ezt a barátotokat egy hármas beszélgetésre vagy egy kis vacsorára,ahol ezt megtudjátok beszélni..Ha eljön a partner és megtudtok mindent beszélni, ti is tisztán láttok majd és nem lesznek felesleges kételyek.
Persze a harmadik féltől maximumot várni az badarság lenne ,de azért legyen valamilyen inspirációja smile
Mi kb. másfél éve vagyunk ilyen kapcsolatban (egy partnerrel) túl a 20.alkalmon.
Ha valamelyikünknek van valamilyen problémája azt jelezzük egymásnak kölcsönösen!!!
Persze fontos a szimpátia ,de annál több tolerancia is szükséges.
De kellenek néha más programok is ,meg persze a szex is .
A ti esetetekben még elég friss az élmény ,de egy őszinte beszélgetés a partneretekkel szerintünk mindent megold.

üdv! ktina és párja
2017. 02. 19. vasárnap 09:20  #12862
ktina ktina
Az tanácsunk ,hogy most is keressétek ezt a barátotokat egy hármas beszélgetésre vagy egy kis vacsorára,ahol ezt megtudjátok beszélni..Ha eljön a partner és megtudtok mindent beszélni, ti is tisztán láttok majd és nem lesznek felesleges kételyek.
Persze a harmadik féltől maximumot várni az badarság lenne ,de azért legyen valamilyen inspirációja smile
Mi kb. másfél éve vagyunk ilyen kapcsolatban (egy partnerrel) túl a 20.alkalmon.
Ha valamelyikünknek van valamilyen problémája azt jelezzük egymásnak kölcsönösen!!!
Persze fontos a szimpátia ,de annál több tolerancia is szükséges.
De kellenek néha más programok is ,meg persze a szex is .
A ti esetetekben még elég friss az élmény ,de egy őszinte beszélgetés a partneretekkel szerintünk mindent megold.

üdv! ktina és párja
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 02. 18. szombat 22:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 18. szombat 22:04
Ez is benne van a pakliban. De én magamból indulok ki. Ha nekem nem jön be valami akkor azt megmondom, nem játszom meg magam. Amint a példa is mutatja ezt megjátszani nem lehet még egy pasinak sem. Ugyanakkor beszéltünk ma és szeretné ismét akkor ha nem jöttünk be neki nem hiszem hogy ismételni szeretne. Bár lehet. Sok mindent meg kell még tapasztalnunk ezen a téren. Ezért lenne jó ha itt tapasztaltabb párok tudnának némi támpontot segítséget adni ilyen kérdésekben.
2017. 02. 19. vasárnap 08:07  #12861
BundiLiza BundiLiza
Köszi.
Még nem biztos hogy folytatjuk. Azért keresgélünk tovább. Még bármi lehet. Persze kell egy jó pasi aki meggyőzi hölgyünket, hogy bejön neki.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 19. vasárnap 07:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1436672)
2017. 02. 19. vasárnap 07:58
Igen akkor én félre értettem,de szerintem ez nem változtat semmin.A lényeg,hogy beszéljétek át a dolgot és érezzétek jól magatokat.Én drukkolok nektek. smile
2017. 02. 19. vasárnap 07:58  #12860
Igen akkor én félre értettem,de szerintem ez nem változtat semmin.A lényeg,hogy beszéljétek át a dolgot és érezzétek jól magatokat.Én drukkolok nektek. smile
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 02. 17. péntek 20:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 17. péntek 20:42
Lehet félre értettél. Mi ketten kényeztettük a páromat, csak én mint általában:( hamar eljutottam a csúcsra. Utána is aktívan részt vettem. de még egyszer nem akartam elmenni inkább hagytam őket egymásra hangolódni, csak kicsit próbáltam besegíteni a párom izgatásában. Nem csak ketten voltak én pedig néztem.
2017. 02. 19. vasárnap 07:55  #12859
Igen,rossz helyre írtam bocsi. nyes
(Ez egy válasz LeonKatja üzenetére (2017. 02. 17. péntek 20:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 17. péntek 20:33
Vagyis nem mi, hanem BundiLizáék wink
2017. 02. 19. vasárnap 07:53  #12858
.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 02. 17. péntek 20:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 17. péntek 20:14
Teljesen normálisak az érzéseid,nekem is ugyanez volt.Bár az én párom első alkalommal,sőtt a második alkalommal sem tudott igazán ellazulni ezért elég nehezen élvezett el.Most ott tartunk,hogy a harmadik alkalommal én is beszállok,vagyis ketten kényeztetjük.Meglátjuk i sül ki belőle.Szerintem jobban el tud majd lazulni,ha én is kényeztetem és nem csak nézem az eseményeket.A lényeg ahogyan előttem is írták,hogy beszéljétek meg az egészet,kinek mi tetszett mi nem jött be annyira.Bár mi az első alkalom után nem sokat beszéltünk róla.Még aznap este megbeszéltük ami épp eszünkbe jutott,de utána nem firtattuk a témát.Viszont a második alkalom óta bármikor szóba jön a dolog,teljesen felszabadultan beszélünk a témáról.Szóval én azt javaslom,hogy ne parázz az érzéseid miatt.Folytassátok nyugodtan,ha mindkettőtöknek jól esik.Túl vagytok a tűzkeresztségen a többi sokkal jobb lesz.
2017. 02. 18. szombat 22:04  #12857
BundiLiza BundiLiza
Ez is benne van a pakliban. De én magamból indulok ki. Ha nekem nem jön be valami akkor azt megmondom, nem játszom meg magam. Amint a példa is mutatja ezt megjátszani nem lehet még egy pasinak sem. Ugyanakkor beszéltünk ma és szeretné ismét akkor ha nem jöttünk be neki nem hiszem hogy ismételni szeretne. Bár lehet. Sok mindent meg kell még tapasztalnunk ezen a téren. Ezért lenne jó ha itt tapasztaltabb párok tudnának némi támpontot segítséget adni ilyen kérdésekben.
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 02. 18. szombat 21:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 18. szombat 21:25
Megkérdezem tőletek is, ha már téma lett.
Ha valaki sokáig bírja vagy beton kemény az egyenlő azzal, hogy valamit szed? Szörnyű ezt látni fiatalok körében is már.
Én is sokáig bírom és kemény vagyok, mint a vídia, még sem szedek semmit. Viszont ha nem annyira kívánom a szexet, akkor ugyan sokáig bírom, mert agyilag nem izgat a dolog. Viszont, akkor nem vagyok annyira kemény.
Bár ezek ritka esetek.
Szóval lehet az van és azért nem is jelezte, mert annyira nem jött be a párod neki, ezért nem is volt igazán kemény, aztán sokáig húzta. Ebben az esetben sajnos nem olyan (legalábbis nálam), hogy akkor gyorsan túl esünk rajta.
De ha már ott volt, gondolom nem akarta lemondani, úgy volt vele majd kikerekedik belőle valami.
Ne értsetek félre, nem lelombozni akarlak titeket, de ez is benne lehetett a pakliba, nem rögtön krémekre, bogyókra kell gondolni.
Az a lényeg, hogy nektek inkább pozitív volt, mint negatív. Ettől csak jobb lehet, úgy kell hozzá állni.
2017. 02. 18. szombat 21:42  #12856
awesomecouple awesomecouple
Hello , neked amúgy fizetnek a 7600 hozzászólásért ? Mert az összes fórum tele van az okosságaiddal ...
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 02. 18. szombat 21:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 18. szombat 21:25
Ha valaki sokáig bírja vagy beton kemény az egyenlő azzal, hogy valamit szed? Szörnyű ezt látni fiatalok körében is már.
Én is sokáig bírom és kemény vagyok, mint a vídia, még sem szedek semmit. Viszont ha nem annyira kívánom a szexet, akkor ugyan sokáig bírom, mert agyilag nem izgat a dolog. Viszont, akkor nem vagyok annyira kemény.
Bár ezek ritka esetek.
Szóval lehet az van és azért nem is jelezte, mert annyira nem jött be a párod neki, ezért nem is volt igazán kemény, aztán sokáig húzta. Ebben az esetben sajnos nem olyan (legalábbis nálam), hogy akkor gyorsan túl esünk rajta.
De ha már ott volt, gondolom nem akarta lemondani, úgy volt vele majd kikerekedik belőle valami.
Ne értsetek félre, nem lelombozni akarlak titeket, de ez is benne lehetett a pakliba, nem rögtön krémekre, bogyókra kell gondolni.
Az a lényeg, hogy nektek inkább pozitív volt, mint negatív. Ettől csak jobb lehet, úgy kell hozzá állni.
2017. 02. 18. szombat 21:25  #12855
dako84 dako84
Bár ezek ritka esetek.
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 02. 18. szombat 21:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 18. szombat 21:08
Szia!
Nem hiszem hogy kék bogyót attól állt volna rendesen gondolom, inkább valami zsibbasztó, vagy érzéstelenítőt amitől bírta sokáig. Az pedig hogy nem mutatta ki hogy tetszik neki a párom, kicsit lelombozó. Persze nem az kell hogy úgy rajongjon érte mint én, de azért ha tetszik amit lát, amit a kezében tarthat azt kimutatja a mozdulataival.
2017. 02. 18. szombat 21:08  #12854
BundiLiza BundiLiza
Szia!
(Ez egy válasz alezredes1 üzenetére (2017. 02. 18. szombat 16:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 18. szombat 16:38
Köszi a beszámolót, valahogy ilyennek kéne lennie a hármas gabalyodásnak, mint amit leírtál.
Lehet hogy kék tablettát szedett ? Még mindig jobb, mintha nem ment volna semmi. Nem mutatot semmit, csak gépiesen ment ? Hát azért először csak nem mutathatott szerelmi kötődést, nem ? Na meg mit szóltál volna, ha az este átcsap egy szerelmi háromszög buliba, lehet hogy az nem tettszett volna, nem ?
Mert nálunk az 5 ik barátunk volt olyan, hogy mikor már nem először jött, úgy volt a párommal, úgy simizte, cicizte, stb, mintha ők maguk lettek volna egy (szerelmes) pár.
2017. 02. 18. szombat 16:38  #12853
alezredes1 alezredes1
Köszi a beszámolót, valahogy ilyennek kéne lennie a hármas gabalyodásnak, mint amit leírtál.
Lehet hogy kék tablettát szedett ? Még mindig jobb, mintha nem ment volna semmi. Nem mutatot semmit, csak gépiesen ment ? Hát azért először csak nem mutathatott szerelmi kötődést, nem ? Na meg mit szóltál volna, ha az este átcsap egy szerelmi háromszög buliba, lehet hogy az nem tettszett volna, nem ?
Mert nálunk az 5 ik barátunk volt olyan, hogy mikor már nem először jött, úgy volt a párommal, úgy simizte, cicizte, stb, mintha ők maguk lettek volna egy (szerelmes) pár.
(Ez egy válasz BundiLiza üzenetére (2017. 02. 18. szombat 14:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 18. szombat 14:56
Mondtam a páromnak hogy mennyire kíváncsiak vagytok.
Azt mondja nem bánja ha megosztok veletek néhány részletet.
Szóval a lényeg a srácot aki jóval fiatalabb mint mi nem itt találtuk, hanem egy másik oldalon. Neki volt helye, küldött képet, szimpatikus volt, skype kamera, rendben volt, nem volt tolakodó, korrekt dolgokat írt. Nem kérte hogy mutogassuk magunkat meztelenül stb. A találka nehezen jött össze ő is elég elfoglalt és mi is. Hozzá mentünk találkozni úgy készülve hogy ha megvan a kémia, bármi is lehet. Beszélgetés közben kiderült korrekt srác, bár nem nagyon határozott teljesen ránk bízott mindent talán túlzottan is. Erre még visszatérek. Párom jelezte mehet a dolog, csak valahogy senki nem akarta kezdeni smile . Amikor kiment a mosdóba kérdeztem a srácot ő szeretné e mikor igen választ kaptam, elkezdtem a közben kiérkező párommal csókolózni, bementünk a hálóba és elkezdődött a gabalyodás. Páromat odafordítottam hozzá hogy csókolózzanak. Innentől kicsit filmszerű az egész. Simogatás, csókok, mindenhová a srác is kinyalta, én is,közben a párom a szájába vette, úgy kényeztette kicsit, aztán gumit húzott és fekve hátulról belé hatolt. Őríjtő volt, pláne hogy közben engem szájjal izgatott. aztán én húztam gumit a srác levette és elkezdte őt szájjal izgatni a párom, én pedig térdelő helyzetben dugtam a punciját. Egy idő után alá feküdtem és szájjal kényeztettem és ujjaztam míg el nem élvezett. Aztán bedugtam neki és én is elmentem addig ő a srácot kényeztette a szájával. Ezután a fiú húzott gumit én hátra feküdtem a párom elém térdelt és a szájába vett a fiú mögé állt és elkezdte dugni addig míg a kedvesem el nem élvezett. Ez gyönyörű volt. Utána meglovagolta, ekkor mindketten élvezésig izgatták egymást. Én közben hol a párom szájába adtam, hol a kezemmel izgattam a popóját. Ezt addig míg meg nem tapasztalja valaki el sem hiheti mekkora élmény. Mindez kb 2 óra hosszú volt. Utána kis beszélgetés és eljöttünk. Mi otthon folytattuk egy puncikényeztetés és újabb aktus sikeresen élvezésig. Tökéletes este volt. Kicsi szépség hiba hogy a srác valószínű használt valamit hogy sokáig bírja, lehet ettől nem volt olyan igazán "kemény", de amit kellett elérte smile . Viszont nem mutatta ki hogy a párom tetszik neki olyan gépszerűen viselkedett. (ezt nem tudom másként jellemezni) kedvesemnek kell a több visszaigazolás hogy tetszik a beszálló partnernek is. Valamint jobb lett volna talán ha jelzi hogy ő mit szeret hogy ne nekünk kelljen kezdőként mindent kitalálni. Egy valamit mondott hogy nagyon szeret azt viszont mi jeleztük hogy valószínű nem fog menni pedig párom megpróbálta de nem volt jó. Most még a z élmény hatása alatt vagyunk én csak vigyorgok ha rágondolok kedvesem azt mondja ő is. Talán lesz folytatás de valószínű mással. Valakivel aki jobban megmutatja tetszik neki a párom, és nem trükközik smile . Párom most mondja eddig nem adtunk a méretre de most már tudja számít!!!!!! Meg inkább az igazi keményre duzzadó kell!!!!! smile
2017. 02. 18. szombat 15:02  #12852
BundiLiza BundiLiza
Ja és a frusztráltságom teljesen elmúlt vettem olyan gumit ami el ven látva egy kis időhúzóval az este kipróbáltuk smile Király. .........
/ 716
Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!