Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

2013. 09. 01. vasárnap 21:11  #9468
Kispeti Kispeti
Amit ketten tudnak az már nem titok.
(Ez egy válasz miisketten üzenetére (2013. 09. 01. vasárnap 12:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 09. 01. vasárnap 12:16
Helló!
Isten ments hogy valaha is kiderüljön a mi, Nem is olyan kis TITKUNK !!! Amit néha napján elkövetünk!
Túl prűd és túlzottan képmutató ez a világ ! Ítélkeznének ,és meg bélyegeznének, mert olyat tettünk vagy teszünk ami nekünk örömet okoz! Azt se tudják ,hogy milyen érzés ki se próbálták de ítélkeznek!
Sajnos átéltünk már hasonlót! :( Első rakció:"és még ti szülőnek meritek magatokat nevezni???" Elég megalázó volt....... még az a mázli én sokkal súlyosabb dolgot tudtam az illető hölgyről! Hogy kivel csalja a férjét! Tudtam így zsarolni !
Tanulságot levonva... A TITOK az titok amit csak én (mi) tudhatunk ! Amit nem tudnak nem fáj senkinek!
üdv:M&Zs
2013. 09. 01. vasárnap 16:05  #9467
maarimar maarimar
Igen tipikus Magyar hozzáállás minket olyan szólt meg ahol 1 erre másik arra és azt hitték senki nem tudja hmm
(Ez egy válasz miisketten üzenetére (2013. 09. 01. vasárnap 12:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 09. 01. vasárnap 12:16
Helló!
Isten ments hogy valaha is kiderüljön a mi, Nem is olyan kis TITKUNK !!! Amit néha napján elkövetünk!
Túl prűd és túlzottan képmutató ez a világ ! Ítélkeznének ,és meg bélyegeznének, mert olyat tettünk vagy teszünk ami nekünk örömet okoz! Azt se tudják ,hogy milyen érzés ki se próbálták de ítélkeznek!
Sajnos átéltünk már hasonlót! :( Első rakció:"és még ti szülőnek meritek magatokat nevezni???" Elég megalázó volt....... még az a mázli én sokkal súlyosabb dolgot tudtam az illető hölgyről! Hogy kivel csalja a férjét! Tudtam így zsarolni !
Tanulságot levonva... A TITOK az titok amit csak én (mi) tudhatunk ! Amit nem tudnak nem fáj senkinek!
2013. 09. 01. vasárnap 12:16  #9466
miisketten miisketten
Helló!
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 30. péntek 23:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 23:48
Hogy mi volt hamarabb, azt nem tudom, de úgy hiszem a végeredmény rántott csirkecomb lesz smile
De tény, még egy sima kis lájtos kölcsönös simi-simi játék után is hazafelé menet a ház előtt megnyikorogtattuk az autó rugózását. Amikor megtörtént a "nagy" tényleges hármas, akkor napokig nem tudtunk betelni egymással.
Amúgy örülök annak, hogy egyetértesz a véleményemmel. Legalább meg van az érzés, nem vagyok gyógyíthatatlanul "romantikus" és mindez mellett a pragmatizmusom sem puszta fantazmagória smile

A 9456-hoz.
Volt egy baráti pár, akik igen komoly swingeres életet éltek. Csak barátok, semmi több, de a téma hozott minket össze. Érdekes dolgokat meséltek.
Például azt, hogy egyszer elkövették azt a baklövést, hogy szomszédjukban lakó sokéve barátjuknak számmító házaspárnak elmesélték azt, hogy miféle kedvtelésnek hódolnak. Előtte már voltak közös nyaralások, felváltva vigyáztak a másik gyermekeire, közös programok, szilveszterezgezések stb. Nem akartak tőlük semmit, csak kissé becsiccsentettek, és gondolták, valakivel megosszák a nagy titkukat.
A másik pár felhagyott velük szemben minden nemű beszéddel, barátsággal, a gyerekeiket már engedték át játszani a másik gyerekeivel, sőt, elfecsegték másoknak is a titkot. Megindult a pletyka, a mutogatás, a beszólások. A sok "jóindulatú" önjelölt erkölcscsősz kimutatta a foga fehérjét. Az senkit sem érdekelt, hogy mások fűvel-fával csalják párjukat. De a swingerezés, a többes szex bezzeg undorító dolog volt a szemükben.
A végeredmény az lett, hogy kénytelenek voltak elköltözni arról a környékről.
2013. 09. 01. vasárnap 11:25  #9465
Törölt felhasználó (860085)
Nagyon tanulságos történet, ha valaki szimpatikus, esetleg baráti viszonyt ápol vele az ember, az meg nem garancia arra hogy ezt is tudja kezelni... Nekünk is van rossz tapasztalatunk, de hamar levontuk a konzekvenciát smile
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 30. péntek 23:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 23:48
Hogy mi volt hamarabb, azt nem tudom, de úgy hiszem a végeredmény rántott csirkecomb lesz smile
De tény, még egy sima kis lájtos kölcsönös simi-simi játék után is hazafelé menet a ház előtt megnyikorogtattuk az autó rugózását. Amikor megtörtént a "nagy" tényleges hármas, akkor napokig nem tudtunk betelni egymással.
Amúgy örülök annak, hogy egyetértesz a véleményemmel. Legalább meg van az érzés, nem vagyok gyógyíthatatlanul "romantikus" és mindez mellett a pragmatizmusom sem puszta fantazmagória smile

A 9456-hoz.
Volt egy baráti pár, akik igen komoly swingeres életet éltek. Csak barátok, semmi több, de a téma hozott minket össze. Érdekes dolgokat meséltek.
Például azt, hogy egyszer elkövették azt a baklövést, hogy szomszédjukban lakó sokéve barátjuknak számmító házaspárnak elmesélték azt, hogy miféle kedvtelésnek hódolnak. Előtte már voltak közös nyaralások, felváltva vigyáztak a másik gyermekeire, közös programok, szilveszterezgezések stb. Nem akartak tőlük semmit, csak kissé becsiccsentettek, és gondolták, valakivel megosszák a nagy titkukat.
A másik pár felhagyott velük szemben minden nemű beszéddel, barátsággal, a gyerekeiket már engedték át játszani a másik gyerekeivel, sőt, elfecsegték másoknak is a titkot. Megindult a pletyka, a mutogatás, a beszólások. A sok "jóindulatú" önjelölt erkölcscsősz kimutatta a foga fehérjét. Az senkit sem érdekelt, hogy mások fűvel-fával csalják párjukat. De a swingerezés, a többes szex bezzeg undorító dolog volt a szemükben.
2013. 08. 31. szombat 22:36  #9464
robertosanni robertosanni
Én is ugyanezt írtam le tényleg nem kéne vele dicsekedni meg a szomszédnak sem kéne tudni, és ahogy kanellos írta valóban kifordult világban élünk!Pont ezért kérdeztem,mert tudtam,hogy ez lesz a válasz csak néhány itteni hozzászó ló ugyanúgy pálcát tör!A kérdésem(görbe tükör)volt! heureka
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 08. 31. szombat 12:45), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna ravenna VIP Admin
2013. 08. 31. szombat 12:45
robartosanni írta: "Nagyon érdekes hozzászólások vannak,de a nagy vélemény nyilvánítások mellett kiváncsi lennék,hány ember ismeri el a kőzvetlen környezetében(felnőtt nők és férfiak) ezeket a hallatlan nagy szexuális élményeket! " - Nos, igen egy "bászámolós-dicsekvős fórumon ez örök téma. Vagy az is, hogy ha valaki szexelt, hányszor tette, vagy hány pasival tette. Nem illő dolog kérdést visszaforgatni, de valahol még is megpróbálom. Kell a közvetlen környezetnek beszámolni arról hogy egy pár mit él meg? Miért kéne elmondanom a szomszédomnak, hogy jajj de jót keféltem 2 hete 4 pasival. Aki viszont ismer, azzal meg van az a fajta bizalom is, hogy akár ismeri ezt az életem is. De nem hiszem hogy neki is dicsekednék ezzel. Ellenben lehet hogy egy beszélgetésen felmerülő témaként nem tagadnék meg dolgokat. Viszont sose mesélném el forgatókönyvszerűen, mi is történt.
Példának fel tudnék hozni weboldalakat is, amelyek egy-egy emberhez, vagy akár fiktív személyhez is köthetőek. Van aki a megélt vagy kapott töténeteit megosztja a neten, azt véleményezteti, könyvet ír belőle, reklámozza. Mást is ismerek, aki hasonlóan megélt dolgokat, ezt meg is írta, de mégsem ézem hogy dicskekvés, vagy akár beseperhető elismerésekért tenné.
Visszatérve a kérdésedre: Van olyan közeg, ahol lehet beszélgetni erről, de nem hiszem hogy ezzel tényleg dicsekedni kellene.
2013. 08. 31. szombat 12:45  #9463
robartosanni írta: "Nagyon érdekes hozzászólások vannak,de a nagy vélemény nyilvánítások mellett kiváncsi lennék,hány ember ismeri el a kőzvetlen környezetében(felnőtt nők és férfiak) ezeket a hallatlan nagy szexuális élményeket! " - Nos, igen egy "bászámolós-dicsekvős fórumon ez örök téma. Vagy az is, hogy ha valaki szexelt, hányszor tette, vagy hány pasival tette. Nem illő dolog kérdést visszaforgatni, de valahol még is megpróbálom. Kell a közvetlen környezetnek beszámolni arról hogy egy pár mit él meg? Miért kéne elmondanom a szomszédomnak, hogy jajj de jót keféltem 2 hete 4 pasival. Aki viszont ismer, azzal meg van az a fajta bizalom is, hogy akár ismeri ezt az életem is. De nem hiszem hogy neki is dicsekednék ezzel. Ellenben lehet hogy egy beszélgetésen felmerülő témaként nem tagadnék meg dolgokat. Viszont sose mesélném el forgatókönyvszerűen, mi is történt.
Példának fel tudnék hozni weboldalakat is, amelyek egy-egy emberhez, vagy akár fiktív személyhez is köthetőek. Van aki a megélt vagy kapott töténeteit megosztja a neten, azt véleményezteti, könyvet ír belőle, reklámozza. Mást is ismerek, aki hasonlóan megélt dolgokat, ezt meg is írta, de mégsem ézem hogy dicskekvés, vagy akár beseperhető elismerésekért tenné.
Visszatérve a kérdésedre: Van olyan közeg, ahol lehet beszélgetni erről, de nem hiszem hogy ezzel tényleg dicsekedni kellene.
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2013. 08. 30. péntek 20:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 20:15
Nagyon érdekes hozzászólások vannak,de a nagy vélemény nyilvánítások mellett kiváncsi lennék,hány ember ismeri el a kőzvetlen környezetében(felnőtt nők és férfiak) ezeket a hallatlan nagy szexuális élményeket! smile
2013. 08. 31. szombat 12:19  #9462
Kanellos Kanellos
sajnos kevesen schmoll2
Egy hazug világba élünk ! Akiknek társadalom számára példamutatóan kellene viselkedniük és legmagasabb politikai vezetőink azok is szemrebbenés nélkül hazudnak ezért már életünk része lett. a hazugság.
Párkapcsolatok többsége is azért megy tönkre mert nem beszélnek nem őszinték egymással
Ha nem akarod hogy kirekesszenek megbélyegezzenek akkor jobb esetbe nem szólsz semmit csak kussolsz. Morálisan a társadalom jobban tolerálja ha valaki hazudozik félre kefél vagy esetenként részeg mintha swinger életet választja.
Sajnos nehezen fog ez a helyzet változni.
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2013. 08. 30. péntek 23:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 23:25
Először is az a gond,hogy azt hiszed szúrkálodom és ezért kiforgatod a szavaimat meg gúnyolódsz,pedig csak a puszta kiváncsiság hajt,hogy az itt felszólalók,az élet más területén is felvállalják a nem szokványos magánéletüket vagy csak itt hangoztatják mert néha érezhető a prüdség hangulata!?Nyilván nem kell a kirakatba rakni főleg azért nem mert kevés ember fogadja el ahogy te is leírtad,de néhány hozzászólásban érezhető(főleg pároknál)a csak mi írányítunk című társkeresés plussz örülj,hogy beszálhattál kisköcsög!Utána meg ha szarul sül el tuti,hogy a vendég a hibás,mert olyat még sosem olvastam,hogy mi voltunk a hibásak!Na ezért volt a kérdés,hogy látják-e saját magukat is,de sorry ha másképp hangzott!
2013. 08. 31. szombat 00:27  #9461
stewe stewe
Nem hiszem, hogy bírná az egóm az osz"tosz"kodást... Ha néznek közben, az ellen nincsen kifogásom. De ő az enyém, nem adom smile
2013. 08. 31. szombat 00:21  #9460
Törölt felhasználó (851550)
Nálunk is igy kezdődött! De sose bánjad,mert csak olyan dolgokat ismersz meg,ami szinesiti a szexuális életeteket!
2013. 08. 31. szombat 00:19  #9459
Nálunk is igy kezdődött! De sose bánjad,mert csak olyan dolgokat ismersz meg,ami szinesiti a szexuális életeteket!
(Ez egy válasz stewe üzenetére (2013. 08. 31. szombat 00:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 31. szombat 00:13
Ajajj smile
2013. 08. 31. szombat 00:16  #9458
stewe stewe
Bizosan nem lenne benne. Nem tudja azt sem, hogy elküldtem már másnak is a képeit.
2013. 08. 31. szombat 00:13  #9457
stewe stewe
Ajajj smile
2013. 08. 31. szombat 00:11  #9456
Na,pontosan igy kezdődik.....!
(Ez egy válasz stewe üzenetére (2013. 08. 31. szombat 00:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 31. szombat 00:06
Nekem még nincs feleségem, csak barátnőm... Azt nem hiszem, hogy bírnám, ha más dugja, de az izgat, ha másnak megmutatom a fotóimat róla... Persze arc nélkül!
2013. 08. 31. szombat 00:06  #9455
stewe stewe
Nekem még nincs feleségem, csak barátnőm... Azt nem hiszem, hogy bírnám, ha más dugja, de az izgat, ha másnak megmutatom a fotóimat róla... Persze arc nélkül!
2013. 08. 30. péntek 23:48  #9454
Nyúlmedve Nyúlmedve

A 9456-hoz.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 30. péntek 17:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 17:37
Tyúk vagy a tojás esete... Igen, kellenek hozzá jó alapok, de akár ettől is válhat stabilabba, melyebbe a kapcsolat. Sok párnál olvastam, valamint tapasztaltam is, hogy egy ilyen többes játékból hazafelemenet nem bírnak magukkal, és egy, vagy akár több alkalommal is meg kell állni, hogy újra erzhessek egymást. Amúgy, hasonlóan fogalmaztad meg a véleményed, mint én néhany napja, amikor a parommal beszélgettünk, hogy ha már túl nagy a rrutin és a mennyiség, az nagyban ronthat a varázson, és valóban látni olyan párokat, akiknél már már némi gépiesseget lehet felfedezni ezen a téren is, ami nem elítélendő, de akkor inkább lemondok a nagy ""rutinról", és inkább kezelem "nagy bécsben tartott ezüst evőeszkozkészletként", amiről tudom, hogy az enyém, van, és időnként előveszem, hogy kifényesítsem és gyonyorkodjem benne smile
2013. 08. 30. péntek 23:25  #9453
Először is az a gond,hogy azt hiszed szúrkálodom és ezért kiforgatod a szavaimat meg gúnyolódsz,pedig csak a puszta kiváncsiság hajt,hogy az itt felszólalók,az élet más területén is felvállalják a nem szokványos magánéletüket vagy csak itt hangoztatják mert néha érezhető a prüdség hangulata!?Nyilván nem kell a kirakatba rakni főleg azért nem mert kevés ember fogadja el ahogy te is leírtad,de néhány hozzászólásban érezhető(főleg pároknál)a csak mi írányítunk című társkeresés plussz örülj,hogy beszálhattál kisköcsög!Utána meg ha szarul sül el tuti,hogy a vendég a hibás,mert olyat még sosem olvastam,hogy mi voltunk a hibásak!Na ezért volt a kérdés,hogy látják-e saját magukat is,de sorry ha másképp hangzott!
2013. 08. 30. péntek 22:40  #9452
Kérdésre kérdéssel nem illik válaszolni, de ha te szexelsz este a pároddal egy irgalmatlanul jót, utána mennyire erzel kesztetést arra hogy erről beszamolj a közvetlen kornyezetednek? Azért mert ezek az élmények eltérnek az átlagtól, már ki kéne rakni a kirakatba? Valószínűleg sokan azért itt mesélik el az élményeiket, mert tudják, hogy itt hasonló erdeklodesu emberek vannak, akik értékelik a sztorikat, a megosztott tapasztalatokat, tippeket... Ugyanakkor úgy gondolom, hogy a nyitott szexualitast úgy is lehet büszkén viselni, hogy nem reklámozza az ember, személyisegjeggyé válik, ami sugárzik kifelé, és kihat az élet minden területére. És jó esetben akadnak emberek, barátok akikkel ezeket jól esik átbeszélni, de kevés van, aki a helyén is kezeli.
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2013. 08. 30. péntek 20:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 20:15
Nagyon érdekes hozzászólások vannak,de a nagy vélemény nyilvánítások mellett kiváncsi lennék,hány ember ismeri el a kőzvetlen környezetében(felnőtt nők és férfiak) ezeket a hallatlan nagy szexuális élményeket! smile
2013. 08. 30. péntek 20:15  #9451
2013. 08. 30. péntek 17:43  #9450
Valóban így van, ugyanis férfiakról beszélünk, és nem serdülő fiúkról, akiknek még a busz zötykölődésétől is lehet spontán orgazmusa smile
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 08. 30. péntek 17:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 17:09
Egy egész pici megjyegyzést és kanyart engedjetek meg nekem még erről a témáról.
Maradjunk a szájba, vagy bárhova élvezésnél akár. Egy férfi mindig tudni fogja ha elélvez, ezt kell hogy érezzétek fiúk. És én mint nő, ezeket a jeleket tudom, érzem, bármi is történik. Még ha valaki spontán nekemesik, és fennakadt szemekkel élvezem a dolgot -Na azért ilyen még nem volt - akkor is létezik a külvilág és annak jelzései. Azaz észreveszem azt, hogy mi fog történni a pasinál. Tehát úgy nem hiszem hogy valaki a számba tudna élvezni, hogy annak ne venném észre jeleit, illetve a pasi nincs az eseményekről képben.
És valahol ez is egy szabály, hogy egy egymást ismerő pár tudja a másikról hogy miképp műlödik a párja, ergo az ilyen eseményre egyik fél se mondhatja azt hogy "jajj drágám, spontán volt".
Persze ezt nem kell elfogadni. Én csak a saját tapasztalatom, énem vetítem ki ide, én ilyen vagyok.
2013. 08. 30. péntek 17:37  #9449
Tyúk vagy a tojás esete... Igen, kellenek hozzá jó alapok, de akár ettől is válhat stabilabba, melyebbe a kapcsolat. Sok párnál olvastam, valamint tapasztaltam is, hogy egy ilyen többes játékból hazafelemenet nem bírnak magukkal, és egy, vagy akár több alkalommal is meg kell állni, hogy újra erzhessek egymást. Amúgy, hasonlóan fogalmaztad meg a véleményed, mint én néhany napja, amikor a parommal beszélgettünk, hogy ha már túl nagy a rrutin és a mennyiség, az nagyban ronthat a varázson, és valóban látni olyan párokat, akiknél már már némi gépiesseget lehet felfedezni ezen a téren is, ami nem elítélendő, de akkor inkább lemondok a nagy ""rutinról", és inkább kezelem "nagy bécsben tartott ezüst evőeszkozkészletként", amiről tudom, hogy az enyém, van, és időnként előveszem, hogy kifényesítsem és gyonyorkodjem benne smile
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 08. 30. péntek 17:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 08. 30. péntek 17:05
Mint írtam, a szájbaélvezés talán a legszemléletesebb példa. smile

Szerintem embere, kapcsolata válogatja, hogy "mi az a mennyiség".
Úgy vélem, hogy csak nagyon-nagyon stabil kapcsolat bírja el a többes játszadozásokat komoly sérülések nélkül.

Minden élvezeti forma, minden dolog, amitől függővé válik az ember, illetve amit túlzásba visz, az káros.
Az a jó szerintem, ha a hármas vagy bármiféle többes csak fűszer, amihez ritkán fordul a pár, de a visszaemlékezés, illetve az elkövetkező lehetséges játszadozás is izgalommal tölti el őket.
Tehát olyan különleges fűszer, amit pont a ritka használat tesz különlegessé. Ha valami a minden napok szürkeségében általános gyakorlat, akkor az megszokássá, kommerszé válik. Tehát egyre inkább új, erősebb (vadabb) ingerre van szükség ahhoz, hogy a gyönyörérzés meglegyen. Ezt érdemes elkerülni.
/ 546