Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! A bejegyző pedig tiltásra!

Az eddigi hozzászólások

2015. 07. 20. hétfő 22:37  #11125
Nyúlmedve Nyúlmedve
Most még azt gondolod, hogy valami távoli jövőből való fantasztikus dologról írtál. Pedig pár év, és ez a valóság. Már létezik olyan ketyere, mely a kamera képét egyből az agyba képes küldeni…
Mit nem adtam volna, ha 30 éve is létezett volna.
Vagy akár csak elérhető digitális technológia … Felvettem volna az akkor 15 éves feleségem és a 17 és fél éves jómagam első szeretkezését… Meg sok minden mást ezen időszak előttről, és utánról… smile
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 07. 20. hétfő 07:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 20. hétfő 07:53
Be kell szereltetni egy implantot, micro usb csatival, aztán gyí, le lehet tölteni, vagy ki lehet vetíteni. Valahogy úgy, mint Riviera-nak a Neuromancerben.
2015. 07. 20. hétfő 17:38  #11124
picipuni picipuni
szia, mi is átéltük ezt a helyzetet, de tuljutottunk rajta, és már csodásakat hármasozunk
(Ez egy válasz Yakkari39 üzenetére (2015. 07. 20. hétfő 14:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 20. hétfő 14:08
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni?Nagyon izgat ez a téma,de sajnos a feleségem teljesen elzárkózik ettől.Én folyamatosan mondogatom a fülébe amikor élvez hogy milyen izgató lenne ha egy idegen Pasi kényeztetné.Akkor ezt még elfogadja de ha máskor felhozom ezt témában akkor teljesen ki kell magából és hallani sem akar róla!
Valaki tudna tanácsot adni hogy tudnám ezt el érni?
*********privát üzenetben egyeztess emailt******** (moderálva)D
2015. 07. 20. hétfő 14:08  #11123
Yakkari39 Yakkari39
Sziasztok!
Tanácsot szeretnék kérni?Nagyon izgat ez a téma,de sajnos a feleségem teljesen elzárkózik ettől.Én folyamatosan mondogatom a fülébe amikor élvez hogy milyen izgató lenne ha egy idegen Pasi kényeztetné.Akkor ezt még elfogadja de ha máskor felhozom ezt témában akkor teljesen ki kell magából és hallani sem akar róla!
Valaki tudna tanácsot adni hogy tudnám ezt el érni?
*********privát üzenetben egyeztess emailt******** (moderálva)D
2015. 07. 20. hétfő 07:59  #11122
greatom greatom
Greatom: Legalább olvasnál picit utána, minthogy másokat félrevezetsz a sületlenségeddel...

Jéézus... remélem azért komolyabb kárt nem okoztam senkiben... más sem hiányzik, csak valami kártérítési per, vagy ilyesmi. Elhatárolódom magamtól és kijelentem: mindenkinek joga van azt gondolni az endokrin mirigyekről, ami jól esik.
(Ez egy válasz salzkammergut üzenetére (2015. 07. 17. péntek 18:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 17. péntek 18:21
Greatom: Legalább olvasnál picit utána, minthogy másokat félrevezetsz a sületlenségeddel...
Az oxytocinnal a méhösszehúzódásokat segítik elő, hogy meginduljon a szülés.
https://hu.wikipedia.org/wiki/Oxitocin
2015. 07. 20. hétfő 07:53  #11121
greatom greatom
Be kell szereltetni egy implantot, micro usb csatival, aztán gyí, le lehet tölteni, vagy ki lehet vetíteni. Valahogy úgy, mint Riviera-nak a Neuromancerben.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2015. 07. 17. péntek 19:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 17. péntek 19:26
Köszönöm. Tényleg így él az emlékezetemben az a lány… wink
Fotó-memóriám van, így tárolódnak el az emlékképek, és így az adott pillanat hangulatai, érzései, hangjai, illatai.
Ez bizonyos szempontból jó dolog, bizonyos szempontból hátrány is.
Néha igyekszem fényképeken is megörökíteni a csodás pillanatot, az érzést, de valamiért nem sikerül. Valószínűleg a nincs elég tehetségem ahhoz, hogy amit fejben oly szépen el tudok tárolni, azt pixelek sokaságán is meg tudjam örökíteni. Pedig látom, tapasztalom, hogy sokaknak sikerül.

Az oxitocynos mondatban célszerűbb lett volna pontot tenni a vessző helyett, mert így félreérthető.
Amúgy a férfinél az utód iránti kötődés inkább annak megszületésekor és nem annak nemzésekor erősödik meg. smile Nem véletlenül látja „bele” az apa a saját arcvonásait az újszülöttbe.
Amúgy tényleg hiába hisszük azt, hogy a kultúrmáz megerősödött rajtunk, ösztönlények vagyunk …
2015. 07. 17. péntek 19:26  #11120
Nyúlmedve Nyúlmedve
Köszönöm. Tényleg így él az emlékezetemben az a lány… wink
Fotó-memóriám van, így tárolódnak el az emlékképek, és így az adott pillanat hangulatai, érzései, hangjai, illatai.
Ez bizonyos szempontból jó dolog, bizonyos szempontból hátrány is.
Néha igyekszem fényképeken is megörökíteni a csodás pillanatot, az érzést, de valamiért nem sikerül. Valószínűleg a nincs elég tehetségem ahhoz, hogy amit fejben oly szépen el tudok tárolni, azt pixelek sokaságán is meg tudjam örökíteni. Pedig látom, tapasztalom, hogy sokaknak sikerül.

Az oxitocynos mondatban célszerűbb lett volna pontot tenni a vessző helyett, mert így félreérthető.
Amúgy a férfinél az utód iránti kötődés inkább annak megszületésekor és nem annak nemzésekor erősödik meg. smile Nem véletlenül látja „bele” az apa a saját arcvonásait az újszülöttbe.
Amúgy tényleg hiába hisszük azt, hogy a kultúrmáz megerősödött rajtunk, ösztönlények vagyunk …
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 07. 17. péntek 10:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 17. péntek 10:14
De aztán mikor már csak lihegve feküdtünk, és gyönyörködhettem izzadságtól csillogó testében, kicsit beleszerettem a lányba.

Ez szép volt smile

Egyébként valószínűleg az orgazmus révén a testben szétáradó hormonok is hozzájárulnak ehhez az érzéshez. Mint a szüléskor az oxitocyn, az is arra szolgál, hogy megalapozzon egy hosszan tartó kötődést az anya és utóda között, a férfinél ez nyilván szintén a szaporodás genetikai kódjából jön, az utódot megszülő nő és a férfi közé igyekszik kötődést (utódgondozás...) kialakítani.
Nyilván mára a szex és a szaporodás összefüggése fellazult/eltűnt, de mélyen bennünk még fut a a millió éves program a lyukszalag tekereg-csavarodik...
2015. 07. 17. péntek 19:14  #11119
Nyúlmedve Nyúlmedve
Olvasd végig azt, amit belinkltél. smile

Az oxitocin hatása az agyra

A véráramba került oxitocin nem jut vissza az agyba az vér-agy gát miatt, azonban úgy sejthető, hogy az oxitocin okozta viselkedésváltozás izgalmi állapotba hozza az oxitocint felszabadító neuronokat.

Az agyban termelődő oxitocin csökkenti a fájdalomérzetet, elsősorban az agyban hatva. (Szüléskor ezért problémás a külső oxitocin bejuttatása az anyai szervezetbe, hiszen az nem fejti ki a fájdalomcsillapító hatást az agyban az agy-vér gát miatt, azonban a szervezet oxitocinszintjét megemelve gátolja a további oxitocintermelést az agyban.)
Az anyai oxitocin felkészíti a magzati agyat a szülésre: a GABA neurotranszmitter megváltoztatja a magzati kortex sejtjeinek működését, és csökkenti a hypoxiás sérülés lehetőségét.
Kötődés: az anyai kötődést segíti.
A közösüléskor felszabaduló oxitocin lehet felelős a monogám kapcsolatokért (férfiakban az oxitocin hatását valamelyest ellensúlyozza a tesztoszteron). Szerelmes embereknek magasabb az oxitocinszintje.
Az agyvízbe fecskendezett oxitocin spontán erekciót okoz
Autista emberekben alacsonyabb oxitocin-szintet mértek az átlagosnál.
Fokozza a bizalmat és csökkenti a félelemérzetet.
(Ez egy válasz salzkammergut üzenetére (2015. 07. 17. péntek 18:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 17. péntek 18:21
2015. 07. 17. péntek 18:21  #11118
salzkammergut salzkammergut
2015. 07. 17. péntek 17:28  #11117
pendeo187 pendeo187
Az oxitocyn-t konkrétan azért kapják a vajúdó kismamák,hogy felgyorsítsák a szülési folyamatot.
Sok beszédnek sok az alja.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 07. 17. péntek 10:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 17. péntek 10:14
De aztán mikor már csak lihegve feküdtünk, és gyönyörködhettem izzadságtól csillogó testében, kicsit beleszerettem a lányba.

Ez szép volt smile

Egyébként valószínűleg az orgazmus révén a testben szétáradó hormonok is hozzájárulnak ehhez az érzéshez. Mint a szüléskor az oxitocyn, az is arra szolgál, hogy megalapozzon egy hosszan tartó kötődést az anya és utóda között, a férfinél ez nyilván szintén a szaporodás genetikai kódjából jön, az utódot megszülő nő és a férfi közé igyekszik kötődést (utódgondozás...) kialakítani.
Nyilván mára a szex és a szaporodás összefüggése fellazult/eltűnt, de mélyen bennünk még fut a a millió éves program a lyukszalag tekereg-csavarodik...
2015. 07. 17. péntek 10:14  #11116
greatom greatom

Ez szép volt smile

2015. 07. 17. péntek 10:04  #11115
Nyúlmedve Nyúlmedve
Az egyeshez még akkor volt szerencsém, amikor nem is ismertem a feleségemet. Érzelemmentesen indult a hármasfogat egy házibulin, a lány volt ippeg akkor elérhető, a bevállalós nőnemű a szerelemszobában, így Ő lett a szexuális vágyaink kielégítésének célpontja. Fasz feláll, ész megáll. De aztán mikor már csak lihegve feküdtünk, és gyönyörködhettem izzadságtól csillogó testében, kicsit beleszerettem a lányba. Ha évtizedek távlatából visszatekintek akkor most is azt mondom, ha akkor és ott férjül kért volna, rábólintok. Most nem tudom, hogy mi történne akkor, ha én csatlakoznék egy párhoz. Szerintem szimpátia nélkül, csak a punciért nem is mennék bele ilyesmibe. Kéne egy pozitív töltésű érzelem, ami talán kicsit több, mint szimpátia, de kevesebb, mint szerelem.
A kettes…
„Mert igen, ott van a féltékenység, de társul hozzá féltés, izgalom, kíváncsiság, elégedettségérzés, birtoklási vágy és odaadni akarás, önzés és nagylelkűség, szerelem, irigység, szeretet, óvni akarás, izgalmat nyújtani akarás … majd visszahódítási-birtokbavételi vágy, gyengédség, forróság a mellkasban…és mindez egy nagyon izgalmas lelki állapot, amit csak a szerelmes férfi tud megélni a párjával!” eljen
Csak egyetérteni tudok. Jól megfogalmaztad. Valami hasonlót leírtam párszor én is. Biztos vagyok abban, hogy sokunkban kavarognak hasonló érzések. És szerintem ez így van jól!
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2015. 07. 16. csütörtök 20:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 16. csütörtök 20:10
Mert igen, ott van a féltékenység, de társul hozzá féltés, izgalom, kíváncsiság, elégedettségérzés, birtoklási vágy és odaadni akarás, önzés és nagylelkűség, szerelem, irigység, szeretet, óvni akarás, izgalmat nyújtani akarás … majd visszahódítási-birtokbavételi vágy, gyengédség, forróság a mellkasban…és mindez egy nagyon izgalmas lelki állapot, amit csak a szerelmes férfi tud megélni a párjával!
2015. 07. 17. péntek 07:31  #11114
last chance last chance
Csatlakozom!
(Ez egy válasz PhoenixK üzenetére (2015. 07. 03. péntek 00:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 03. péntek 00:52
Azt bármikor megnézem, ahogy más dugja a páromat! Izgat, ha más teszi magáévá, én pedig csak nézhetem. Utána persze beszállni is izgató.
Valamint imádom, ha valaki ismerős látja meztelenül vagy csak belefut a meztelen képeibe!

Más is szeret így büszkélkedni a párjával?
2015. 07. 16. csütörtök 20:10  #11113
nyitopar nyitopar
Mert igen, ott van a féltékenység, de társul hozzá féltés, izgalom, kíváncsiság, elégedettségérzés, birtoklási vágy és odaadni akarás, önzés és nagylelkűség, szerelem, irigység, szeretet, óvni akarás, izgalmat nyújtani akarás … majd visszahódítási-birtokbavételi vágy, gyengédség, forróság a mellkasban…és mindez egy nagyon izgalmas lelki állapot, amit csak a szerelmes férfi tud megélni a párjával!
(Ez egy válasz nyitopar üzenetére (2015. 07. 16. csütörtök 20:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 16. csütörtök 20:06
Ehhez a felálláshoz 2 dolog szükséges!

1. Teljesen érzelem mentesség a Hölgy iránt....

2. Önzetlen, feltétel nélküli szeretet a Hölgy iránt....

Volt szerencsém mindkettőhöz, de a másodiknál elmondhatatlan érzések kavarognak a kedvesét szerető férfiban! Míg az első mindössze rutin feladat smile
2015. 07. 16. csütörtök 20:06  #11112
nyitopar nyitopar
Ehhez a felálláshoz 2 dolog szükséges!

1. Teljesen érzelem mentesség a Hölgy iránt....

2. Önzetlen, feltétel nélküli szeretet a Hölgy iránt....

Volt szerencsém mindkettőhöz, de a másodiknál elmondhatatlan érzések kavarognak a kedvesét szerető férfiban! Míg az első mindössze rutin feladat smile
2015. 07. 15. szerda 16:54  #11111
Nyúlmedve Nyúlmedve
Nem is oly rég egymás után többször is leadták valamelyik csatornán a Veszedelmes viszonyokat! Nagyon jó film! (már ha ugyanarra gondoltunk) Amit te linkeltél be, az egy ázsiai feldolgozás … Azt nem láttam.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 07. 15. szerda 16:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 15. szerda 16:24
Na, ehun van, ez az: Wi-heom-han gyan-gye
2015. 07. 15. szerda 16:24  #11110
greatom greatom
Na, ehun van, ez az: Wi-heom-han gyan-gye
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2015. 07. 15. szerda 15:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 15. szerda 15:22
No, azért nagyobb paraszt vagyok én annál, sem mint hogy értékelni tudjam a fine dining divatját… smile Szeretem az esztétikusan tálalt, jól elkészített, ügyesen összerakott ételeket, de „az én torkosságom nem éri ám be akármivel”… no és akármennyivel.

„és nem jut eszembe a címe...”

Jézus utolsó megkísértése. Na jó ez poén volt… De a film mondjuk zseniális.

Amúgy hogy topik ON legyek a topikcímmel, szerintem a 9 és ½ hét és az Emmanuel is meghatározó alkotás...
(Két napja újra láttam az Amarcordot, az is zseniális, csak az másfajta világot, másféle erotikát bír!!)
2015. 07. 15. szerda 15:22  #11109
Nyúlmedve Nyúlmedve
No, azért nagyobb paraszt vagyok én annál, sem mint hogy értékelni tudjam a fine dining divatját… smile Szeretem az esztétikusan tálalt, jól elkészített, ügyesen összerakott ételeket, de „az én torkosságom nem éri ám be akármivel”… no és akármennyivel.

„és nem jut eszembe a címe...”

Jézus utolsó megkísértése. Na jó ez poén volt… De a film mondjuk zseniális.

Amúgy hogy topik ON legyek a topikcímmel, szerintem a 9 és ½ hét és az Emmanuel is meghatározó alkotás...
(Két napja újra láttam az Amarcordot, az is zseniális, csak az másfajta világot, másféle erotikát bír!!)
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 07. 15. szerda 13:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 15. szerda 13:32
Basszusbasszus...van egy másik, hasonló időben és hasonló közegben játszódó film is, nem is olyan nagyon régen láttam... (félszemmel) a vége valami olyasmi, hogy a főhőst az utcán lelövik és ott hal meg a hóesésben, a szerelme karjaiban, aki tulképp egy kurtizán...és nem jut eszembe a címe...

A Chasing Amy amúgy inkább vitaindítónak alkalmas film, néhol talán picit kiszámítható is... nekem úgy tűnt, nem merték túlzottan mélyenszántóra venni, vagy utólag lazábbra vágták, azért akadt benne pár elgondolkodtató párbeszéd.
Kicsit olyan, mint a manapság divatos fine dining tányérok. Nagy tér, sok körítés, de a fókuszpontban koncentráltan ott van egy falatnyi menyország.
2015. 07. 15. szerda 13:32  #11108
greatom greatom
Basszusbasszus...van egy másik, hasonló időben és hasonló közegben játszódó film is, nem is olyan nagyon régen láttam... (félszemmel) a vége valami olyasmi, hogy a főhőst az utcán lelövik és ott hal meg a hóesésben, a szerelme karjaiban, aki tulképp egy kurtizán...és nem jut eszembe a címe...

A Chasing Amy amúgy inkább vitaindítónak alkalmas film, néhol talán picit kiszámítható is... nekem úgy tűnt, nem merték túlzottan mélyenszántóra venni, vagy utólag lazábbra vágták, azért akadt benne pár elgondolkodtató párbeszéd.
Kicsit olyan, mint a manapság divatos fine dining tányérok. Nagy tér, sok körítés, de a fókuszpontban koncentráltan ott van egy falatnyi menyország.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2015. 07. 15. szerda 13:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 15. szerda 13:14
Volt szerencsém látni jó pár éve. Nálam nem ütött túl nagyot a film. Érdekes a téma, jól sikerült a téma feldolgozása, nagyon jók a karakterek és a színészek, de valamiért mégsem tetszett. Nem tudom konkrétan megfogalmazni, hogy miért nem. Lehet, újra kéne látnom…
Ha már film… a másik topik témájához igen érdekes módon kapcsolható a valamikor a kilencvenes évek közepén készült A szerető című film …
2015. 07. 15. szerda 13:14  #11107
Nyúlmedve Nyúlmedve
Volt szerencsém látni jó pár éve. Nálam nem ütött túl nagyot a film. Érdekes a téma, jól sikerült a téma feldolgozása, nagyon jók a karakterek és a színészek, de valamiért mégsem tetszett. Nem tudom konkrétan megfogalmazni, hogy miért nem. Lehet, újra kéne látnom…
Ha már film… a másik topik témájához igen érdekes módon kapcsolható a valamikor a kilencvenes évek közepén készült A szerető című film …
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 07. 15. szerda 07:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 15. szerda 07:01
A témát súroló, de nagyon érdekesen megközelítő film: Chasing Amy (Képtelen képregény)
Mostanában megy a cinemaxon, aki esetleg nem látta annak érdemes rászánni másfél órát. Jó 15 éve láttam először, de jó volt újra megnézni.
2015. 07. 15. szerda 07:01  #11106
greatom greatom
A témát súroló, de nagyon érdekesen megközelítő film: Chasing Amy (Képtelen képregény)
Mostanában megy a cinemaxon, aki esetleg nem látta annak érdemes rászánni másfél órát. Jó 15 éve láttam először, de jó volt újra megnézni.
/ 629