Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

2013. 06. 10. hétfő 15:05  #9102
Törölt felhasználó (878783)
Üdv mindenkinek! Elég régóta olvasgatom ezt a topicot, gondoltam én is leírom a helyzetemet. Engem is, mint sok mindenki mást, izgatna, ha valakivel megdugnánk a feleségemet. Szeretném látni, ahogy a puncijában ki-be jár egy másik farok, idegen kezek fogják a melleit, szeretném látni a kéjt az arcán, amikor elélvez tőle. Most ott tartunk, hogy beleegyezett, azt mondta, hogy intézzem, néha viszont kihátrál. Ő úgy gondolja, hogy ennek spontán egy buli vagy szórakozás alkalmával kellene megtörténnie. Nyilván egy kis alkohol oldaná a gátlásokat, mert gátlása azért van. Már csak az a kérdés, hogy hogyan hozzam úgy össze a dolgot, hogy spontánnak tűnjön. Bármilyen ötletet szívesen fogadnék!
2013. 06. 10. hétfő 12:23  #9101
Törölt felhasználó (819517)
Szombaton voltunk egy buliba (swinger) ,de a párom nem érezte ott jól magát és gondolkodtunk rajta ,hogy inkább jobb lett volna elmenni a dob utcai szexmoziba.
Most akkor mi van???
Milyen volt melyik?
(Ez egy válasz kapucsino üzenetére (2013. 06. 10. hétfő 10:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 10. hétfő 10:51
Sziasztok! Szombaton voltunk házi swingerbe és ott találtunk egy fiút aki beszállt hozzánk harmadiknak. PÁrom kinézte én meg megkérdeztem,hogy nem jönne e velünk be egy szobába.a fiú igent mondot és nem bánta meg szerintem.A páromat ketten rendesen kielégítetük és én is nagyon élveztem, amint láttam a párom arcán a kéjt,amint élvezi a másik faszt smile Az az igazság hogy engem izgat ha látom a páromat ha egy másik fasszal játszik,de a párom is rendesen be tud ettől gerjedni finom Jó volt a buli ez a lényeg
2013. 06. 10. hétfő 10:51  #9100
kapucsino kapucsino
Sziasztok! Szombaton voltunk házi swingerbe és ott találtunk egy fiút aki beszállt hozzánk harmadiknak. PÁrom kinézte én meg megkérdeztem,hogy nem jönne e velünk be egy szobába.a fiú igent mondot és nem bánta meg szerintem.A páromat ketten rendesen kielégítetük és én is nagyon élveztem, amint láttam a párom arcán a kéjt,amint élvezi a másik faszt smile Az az igazság hogy engem izgat ha látom a páromat ha egy másik fasszal játszik,de a párom is rendesen be tud ettől gerjedni finom Jó volt a buli ez a lényeg
2013. 06. 08. szombat 09:25  #9099
matinus matinus
Akkor te sem menekülsz ...
Ez csak egyre fokozottabban fog izgatni. A párod már tud róla?
(Ez egy válasz lacee7 üzenetére (2013. 06. 08. szombat 08:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 08. szombat 08:13
Sziasztok! Nagyon izgató nekem is,már csak a gondolata is,hogy egy idegen kényezteti a páromat,bár nem tudom,hogy valaha meg e valósul ez az álom.És azt sem tudom,hogy találhatnék,olyan embert aki a páromnak is szimpatikus,és én is meg tudnék bízni benne.Swinger nem jöhet szóba,az nekem valahogy nem jön át.Esetleg valami ötlet vagy tanács van valakinek?
2013. 06. 08. szombat 08:13  #9098
lacee7 lacee7
Sziasztok! Nagyon izgató nekem is,már csak a gondolata is,hogy egy idegen kényezteti a páromat,bár nem tudom,hogy valaha meg e valósul ez az álom.És azt sem tudom,hogy találhatnék,olyan embert aki a páromnak is szimpatikus,és én is meg tudnék bízni benne.Swinger nem jöhet szóba,az nekem valahogy nem jön át.Esetleg valami ötlet vagy tanács van valakinek?
2013. 06. 07. péntek 20:46  #9097
zola43 zola43
elmesélhetnéd a részleteket had élvezkedjünk mi is!
(Ez egy válasz bercikuta1 üzenetére (2013. 06. 05. szerda 18:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 05. szerda 18:19
Nekünk összejött hétvégén. Egyik swingerklubban történt meg, fantasztikus élmény volt. Nem is értem miért nem swingereznek akik arra várnak, hogy megdugják a feleségük. Mi egy férfi beszállóval valósítottuk meg régi álmom, és a valóság még annál is jobb volt mint ahogy elképzeltem. A farkam azóta egyfolytában áll, és a feleségem is be van zsongva rendesen. Már alig várjuk a következő bulit.
2013. 06. 06. csütörtök 14:34  #9096
Törölt felhasználó (113368)
Melyik klubban voltatok?
(Ez egy válasz bercikuta1 üzenetére (2013. 06. 05. szerda 18:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 05. szerda 18:19
Nekünk összejött hétvégén. Egyik swingerklubban történt meg, fantasztikus élmény volt. Nem is értem miért nem swingereznek akik arra várnak, hogy megdugják a feleségük. Mi egy férfi beszállóval valósítottuk meg régi álmom, és a valóság még annál is jobb volt mint ahogy elképzeltem. A farkam azóta egyfolytában áll, és a feleségem is be van zsongva rendesen. Már alig várjuk a következő bulit.
2013. 06. 05. szerda 18:19  #9095
bercikuta1 bercikuta1
2013. 06. 04. kedd 18:52  #9094
matinus matinus
Hahó! Egy jó sztori valahol? wave
2013. 06. 04. kedd 17:11  #9093
ravenna ravenna VIP Admin
Ámen... valahogy meg kellett volna fogalmazni ezt az első bejegyzésedben is! wave
(Ez egy válasz joci8586 üzenetére (2013. 06. 04. kedd 15:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 04. kedd 15:45
Az pedig női gesztus wink Teljesen mindegy, ha örömöt szerzel párodnak, az jó dolog, mindkét részről... finom
2013. 06. 04. kedd 15:45  #9092
joci8586 joci8586
Az pedig női gesztus wink Teljesen mindegy, ha örömöt szerzel párodnak, az jó dolog, mindkét részről... finom
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 06. 04. kedd 15:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 04. kedd 15:34
Picit mosolyognom kell! smile
Szóval "férfi részről" ez gesztus? És ha nő enged magához-magukhoz egy nőt az micsoda? Ha már ez szerinted férfigesztus ....
2013. 06. 04. kedd 15:34  #9091
Picit mosolyognom kell! smile
Szóval "férfi részről" ez gesztus? És ha nő enged magához-magukhoz egy nőt az micsoda? Ha már ez szerinted férfigesztus ....
(Ez egy válasz joci8586 üzenetére (2013. 06. 04. kedd 15:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 04. kedd 15:00
Sziasztok! Véleményem szerint, a férfi részéről óriási gesztus beengedni egy harmadik felet, hogy párját önzetlenül kényeztesse... Én azt tapasztaltam, hogy az érett gondolkodású hölgyek ezt nagyra értékelik, szóval féltékenységről szó sincs.
2013. 06. 04. kedd 15:00  #9090
joci8586 joci8586
Sziasztok! Véleményem szerint, a férfi részéről óriási gesztus beengedni egy harmadik felet, hogy párját önzetlenül kényeztesse... Én azt tapasztaltam, hogy az érett gondolkodású hölgyek ezt nagyra értékelik, szóval féltékenységről szó sincs.
2013. 06. 04. kedd 12:27  #9089
Törölt felhasználó (778974)
Szia ravenna!

Mea culpa,mert az előző hozzászólásom elején nem köszöntöttelek,míg te engem megtiszteltél vele!!!
Szerintem azért akarjuk egymást birtokolni annyira a párommal,mert egymásban látjuk a biztonságot nyújtó lelki hátteret,ami miatt harmónikus a kapcsolatunk.Annyit még elárulok magunkról,hogy mielőtt összejöttünk volna mindkettőnk kísérletezett,ami valószínű hogy,mindkettőnk életében mások által történt megcsalás-elárulás miatt történt meg.Engem elkezdett érdekelni a swinger.Egyrészt azért,mert elvileg semmi sem kötelező,másrészt meg ott tényleg felszabadultan lehet szeretkezni-szexelni,kiadva az nemi ösztön és élvezet által generált hangokat úgy,hogy másnap nem fog a lakótelep ezen csámcsogni.Tehát elvileg egy tökéletes búvó-,és szórakozóhely felnőttek számára.Hogyha még panzió is tartozik hozzá ami nem is drága és igényes,akkor az maga a hetedik mennyország.Lehet,hogy túlzottan lelkesek voltunk/voltam az elején,és nem számoltam az érzelmeinkkel/érzelmeimmel eléggé.Tévedni emberi dolog.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 06. 04. kedd 10:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 04. kedd 10:36
Szia Zolta1979!

Olvaslak itt és egy másik fórumszálnál is. A másik helyen konkrétan egy helyre nagyon szeretnél ( szeretnétek ) eljutni, itt meg a dilemmáid osztod meg velünk hogy miért is irigykedsz más férfitársaidra.
Elolvastam azt amit írtál, és van a soraid közt valami amire reagálnék.
Vágysz, szeretnél - talán szeretnétek - valamit, de ott van benned a félelem a rossz tapasztalattól félve, a bizalmatlanság egyik alapja is, a féltékenység. Ha úgy van, ahogy írod, hogy pároddal mindent megbeszéltek, akkor miért van féltékenység bennetek? A féltékenység a birtoklási vágyból él, és abból hogy valaki saját magában és/vagy partnerében nem bízik meg, és ezt vetíti ki a másik félre.
Ha csak elmentek klubba, ahol nem ér hozzátok senki, de látnak Titeket, akkor az fog zavarni hogy "miért néznek"...
Ha ez tényleg vonz és érdekel mindkettőtöket, akkor ezt kell először leküzdeni. Bízz magadban és a párodban. De 110%-ban! Ha ez nem megy, kerüljétek a klubos dolgokat.
És hidd el nekem, sok ember van ilyen helyeken akik kapcsolata mély, és érzelmi alapokra épül!
2013. 06. 04. kedd 12:06  #9088
Féltékenység.Nagyrészt igazad van abban,hogy a birtoklási vágyon alapul a dolog,és vahalol a másikban egy picit még bizonytalanok vagyunk.Itt egészíteném ki azzal,hogy a második tétel alapján van az emberben egy adag félelem attól,hogy a gyönyört okozó újdonság miatt fennállhat a párunk akár végleges,vagy "csupán" ideiglenes elvesztésének fájdalmas lehetősége,illetve ténye.Nincs mese!Ha tényleg szeretnénk időnként klubban is szeretkezni-szexelni,akkor tényleg a féltékenységet kell a lehető legkisebb szintre leküzdenünk.Meg kell tanulnunk egymásról egymásért lemondani,ami után tán mégjobban tudjuk szeretni a másikat.Paradoxonnal,sőt egy kicsit skizofrén állapotnak tűnik a dolog,de mivel az állításod szerint,és más oldalakon olvasott cikkek alapján mégis csak vannak épelméjű emberek/párok,akik így élik az életüket,köszönhetően a fejlett értelmi és érzelmi képességeiknek.Ezek szerint mi a párommal még nem értük el ezt a szintet.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 06. 04. kedd 10:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 04. kedd 10:36
Szia Zolta1979!

Olvaslak itt és egy másik fórumszálnál is. A másik helyen konkrétan egy helyre nagyon szeretnél ( szeretnétek ) eljutni, itt meg a dilemmáid osztod meg velünk hogy miért is irigykedsz más férfitársaidra.
Vágysz, szeretnél - talán szeretnétek - valamit, de ott van benned a félelem a rossz tapasztalattól félve, a bizalmatlanság egyik alapja is, a féltékenység. Ha úgy van, ahogy írod, hogy pároddal mindent megbeszéltek, akkor miért van féltékenység bennetek? A féltékenység a birtoklási vágyból él, és abból hogy valaki saját magában és/vagy partnerében nem bízik meg, és ezt vetíti ki a másik félre.
Ha csak elmentek klubba, ahol nem ér hozzátok senki, de látnak Titeket, akkor az fog zavarni hogy "miért néznek"...
Ha ez tényleg vonz és érdekel mindkettőtöket, akkor ezt kell először leküzdeni. Bízz magadban és a párodban. De 110%-ban! Ha ez nem megy, kerüljétek a klubos dolgokat.
És hidd el nekem, sok ember van ilyen helyeken akik kapcsolata mély, és érzelmi alapokra épül!
2013. 06. 04. kedd 10:36  #9087
Szia Zolta1979!

(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 04. kedd 09:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 04. kedd 09:46
Tudod elég sokat,de kultúrált módon szoktunk a párommal beszélgetni a swingerezésről az én kezdeményezésemre.Arra az álláspontra jutottunk,hogy nekünk nem való a 3-as,többes,párcsere,legalábbis eegyből nem,mert nagyon mély érzelmi kapcsolat van közöttünk,ami miatt sérülnénk lelkileg ha a fent említett variációk valamelyike egyből bekövetkezne.Megegyeztünk abban,ha a szerelmem lelkileg készenáll az első swinger klubban eltöltött esténkre,akkor is kizárólag egymással fogunk szeretkezni,szexelni.Az éjszaka többi részében,konkrétan a szeretkezésünk előtt-között-után,pihenéssel,barátkozással,ismerkedéss- el,koktélozással,tánccal,evéssel,és természetesen tisztálkodással töltenénk az időt.Persze nem ilyen sorrendben.Lassan,lépésről-lépésre haladva mennénk előre,ahonnan ha akarunk,akkor vissza is tudjunk fordulni.Ilyen lelki alkatok vagyunk,ilyen lelki alkat vagyok.Izgat a dolog,és érdekes is,viszont nagyobb a fájdalom és féltékenység érzete.Ez az oka annak,hogy megemelem kalapom azon férfitársaim előtt,akik......
2013. 06. 04. kedd 10:08  #9086
Neked van igazad barátom!Hát nagyon úgy fest a dolog,hogy sem én,sem az asszonykám nem vagyunk eléggé érettek,eléggé fejlettek pszichésen ahhoz,hogy élvezni tudjuk önfeledten a többes,vagy épp a párcsere örömeit,és utánna is ugyanúgy,vagy mégjobban tudjuk egymást szeretni.
Őszintén "megmondva" egy kicsit irigylem azokat,akik már totálisan stresszmentesen tudják átadni magukat és egymást ennek a gyönyörforrásnak,és nem kell félniük attól,hogy a párjuk egy másik személy felé fog orientálódni emiatt.
(Ez egy válasz kezdőpáros üzenetére (2013. 06. 03. hétfő 20:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 03. hétfő 20:57
Egyszerű erre meg kell érni egy férfinak, és ha adott a bizalom és önzetlen szeretet eljön az az idő hogy simán megy sőt örömet okoz ha mástól élvez egy pár hölgy tagja, ezen felül persze még izgatólag is hat-hat
2013. 06. 04. kedd 09:46  #9085
Tudod elég sokat,de kultúrált módon szoktunk a párommal beszélgetni a swingerezésről az én kezdeményezésemre.Arra az álláspontra jutottunk,hogy nekünk nem való a 3-as,többes,párcsere,legalábbis eegyből nem,mert nagyon mély érzelmi kapcsolat van közöttünk,ami miatt sérülnénk lelkileg ha a fent említett variációk valamelyike egyből bekövetkezne.Megegyeztünk abban,ha a szerelmem lelkileg készenáll az első swinger klubban eltöltött esténkre,akkor is kizárólag egymással fogunk szeretkezni,szexelni.Az éjszaka többi részében,konkrétan a szeretkezésünk előtt-között-után,pihenéssel,barátkozással,ismerkedéss- el,koktélozással,tánccal,evéssel,és természetesen tisztálkodással töltenénk az időt.Persze nem ilyen sorrendben.Lassan,lépésről-lépésre haladva mennénk előre,ahonnan ha akarunk,akkor vissza is tudjunk fordulni.Ilyen lelki alkatok vagyunk,ilyen lelki alkat vagyok.Izgat a dolog,és érdekes is,viszont nagyobb a fájdalom és féltékenység érzete.Ez az oka annak,hogy megemelem kalapom azon férfitársaim előtt,akik......
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 04. kedd 05:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (877860)
2013. 06. 04. kedd 05:23
Volt, amikor igy velekedtel a dologrol:
``Szervusz!Azok az emberek nem lesznek csalódottak,sőt,emiatt még jobb is lesz a párkapcsulatuk,akik a harmadik személyre egyfajta "szexrobotként" tekintenek,akinek a kielégítés a feladata,akinek a nemiszervét és szexuális programját/ha úgy tetszik szoftverét",és ebből fakadóan a szexuális teljesítményét a pár egyik tagja ajándékba adja a pár másik tagjának,és a megajándékozott fél is így tekint a dologra.Amikor a "robot" és/vagy a kedvezményezett fél már intimebb dolgokat/simogatás,becézgetés,csókolózás,a szeretlek szó kimoddáa/ is beleakar szőni,és/vagy elfogadja,akkor nagy az esély arra,hogy érzelmi elfogultság,és ebből eredően a kedvezményező fél elhanyagolása fog megtörténni,ami érzelmi fájdalmat,pszichés traumátés akár szakítást is okozhat!Gondolom,nem kell tovább részleteznem,hogy mit kell tenni,és mit kell elkerülni,hogy baj ne történjen?``
2013. 06. 04. kedd 09:16  #9084
Valóban így van.Elméletben ez így működne,de valakinek más a gyakorlat.Hát igen.A lélektani stációkat másképp éljük meg.Én is belegondoltam a dologba,de automatikusan nem menne,hiába írtam azt amit írtam,de másnak igen.Furcsa kettőség.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 04. kedd 05:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 04. kedd 05:23
``Szervusz!Azok az emberek nem lesznek csalódottak,sőt,emiatt még jobb is lesz a párkapcsulatuk,akik a harmadik személyre egyfajta "szexrobotként" tekintenek,akinek a kielégítés a feladata,akinek a nemiszervét és szexuális programját/ha úgy tetszik szoftverét",és ebből fakadóan a szexuális teljesítményét a pár egyik tagja ajándékba adja a pár másik tagjának,és a megajándékozott fél is így tekint a dologra.Amikor a "robot" és/vagy a kedvezményezett fél már intimebb dolgokat/simogatás,becézgetés,csókolózás,a szeretlek szó kimoddáa/ is beleakar szőni,és/vagy elfogadja,akkor nagy az esély arra,hogy érzelmi elfogultság,és ebből eredően a kedvezményező fél elhanyagolása fog megtörténni,ami érzelmi fájdalmat,pszichés traumátés akár szakítást is okozhat!Gondolom,nem kell tovább részleteznem,hogy mit kell tenni,és mit kell elkerülni,hogy baj ne történjen?``
2013. 06. 04. kedd 05:23  #9083
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 03. hétfő 19:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 03. hétfő 19:51
Őszintén csodálom azokat a férfitársaimat,akik féltékenység,a mellőzötség érzése által okozott félelem,és érzelmi fájdalom nélkül tudja tudomásul venni,sőt élvezni azt,ha a neje másokkal is élvezi a szexet.
/ 528