Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2015. 09. 14. hétfő 05:55  #11355
Törölt felhasználó (1041852) VIP
Agyonver a férjeddel együtt?? Hát az nagyon nagy ! Ekkora parasztot...
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 12. szombat 12:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1101822)
2015. 09. 12. szombat 12:00
Milyen igaz! smile
2015. 09. 13. vasárnap 23:02  #11354
Nyúlmedve Nyúlmedve
Tényleg majd minden intelligencia kérdése. Bár az a jó, ha van viszonylag jól áll az IQ & EQ egyaránt. smile
A történetet érdemes megírni, akár tényszerűen, akár kiszínezve is akár, hiszen sokan vannak, akik tanulhatnak belőle, akik az alapján is alakíthatják véleményüket, elképzelésüket, vágyaikat.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 13. vasárnap 20:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1150322)
2015. 09. 13. vasárnap 20:21
Nem tudom, de tény intelligencia kérdése is, hogy ki miben van benne. Lehet, hogy egy másik arra illetékes topicban megírom a történetemet.
2015. 09. 13. vasárnap 22:59  #11353
Nyúlmedve Nyúlmedve
Én azért némi iróniát fedeztem fel … smile
(Ez egy válasz plasticman64 üzenetére (2015. 09. 13. vasárnap 21:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 13. vasárnap 21:42
Ez nem csak engedékenység, hanem önzetlenség is. Vagy olyan önzetlenség, ami önzőség? smile
2015. 09. 13. vasárnap 21:42  #11352
plasticman64 plasticman64
Ez nem csak engedékenység, hanem önzetlenség is. Vagy olyan önzetlenség, ami önzőség? smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 13. vasárnap 19:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 13. vasárnap 19:46
Köszönöm fiúk!
Sok hasznos dolgot olvastam és kezdem megérteni a pasik nézetéből a dolgot.
Jó hogy ilyen egedékenyek vagytok velünk lányokkal, az meg egyenesen dícséretes, aki pasi keresi a másik pasit a feleségének. Természetesen hetero alapon!
2015. 09. 13. vasárnap 20:21  #11351
Törölt felhasználó (1150322)
Nem tudom, de tény intelligencia kérdése is, hogy ki miben van benne. Lehet, hogy egy másik arra illetékes topicban megírom a történetemet.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2015. 09. 13. vasárnap 16:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 13. vasárnap 16:22
Nagyon régóta itt vagyok a GG-n, a mostani nickem is hét éves, számtalanszor elmondtam, hogy miért jó az nekem, ha a feleségemet idegen férfi karjaiban látom, illetve hogy miért jó az, ha egy idegen férfival közösen kényeztethetjük őt.
De a topik megléte folyamán több százan elmondták már…
Bár pörög a topik, de aki erőst érdeklődik a téma iránt, akit érdekel mások története, az egészen biztosan venni fogja a fáradságot, s akár napokig is olvasgat. Így szívja magába az információkat, falja mások írásait, igyekszik átérezni mások vágyait, miközben talán magyarázatokat, ötleteket, érzéseket tesz magáévá.
2015. 09. 13. vasárnap 19:46  #11350
Köszönöm fiúk!
Sok hasznos dolgot olvastam és kezdem megérteni a pasik nézetéből a dolgot.
Jó hogy ilyen egedékenyek vagytok velünk lányokkal, az meg egyenesen dícséretes, aki pasi keresi a másik pasit a feleségének. Természetesen hetero alapon!
2015. 09. 13. vasárnap 16:22  #11349
Nyúlmedve Nyúlmedve
Nagyon régóta itt vagyok a GG-n, a mostani nickem is hét éves, számtalanszor elmondtam, hogy miért jó az nekem, ha a feleségemet idegen férfi karjaiban látom, illetve hogy miért jó az, ha egy idegen férfival közösen kényeztethetjük őt.
De a topik megléte folyamán több százan elmondták már…
Bár pörög a topik, de aki erőst érdeklődik a téma iránt, akit érdekel mások története, az egészen biztosan venni fogja a fáradságot, s akár napokig is olvasgat. Így szívja magába az információkat, falja mások írásait, igyekszik átérezni mások vágyait, miközben talán magyarázatokat, ötleteket, érzéseket tesz magáévá.
2015. 09. 13. vasárnap 16:02  #11348
Nyúlmedve Nyúlmedve
Úgy gondolom, hogy senki sem pótolhatatlan, és egyben mindenki pótolható, ha a külsőségekre asszociálunk.
Egészen biztos vagyok abban, hogy a többest kedvelő férfiak-férjek többsége nem dől a kardjába attól, ha a hitvesi ágyukba befogadott férfi netán nagyobb farkú, izmosabb, fiatalabb, szebb mint Ő. Miért is tenné? Ezek csak külsőségek, amiket ha már a befogadott harmadikat „használják” valamilyen szinten mindannyiuk örömére, akkor érdemes élvezni, kihasználni. Hiszen a feleség mégis őt szereti, az ő szerelmét és társaságát vágyja, vele kívánja leélni az életét. Sőt, sok esetben a férj veti fel a többes témáját, Ő veti oda asszonyát idegen farkak „prédájául”, és a férj próbál meg minél jobb pasit, tehát számukra minél jobban megfelelő fizikai és egyéb tulajdonságokkal rendelkező férfit találni, a felesége örömére is. Jobban mondva többnyire leginkább felesége örömére!
(Ez egy válasz Gabriel_Grey üzenetére (2015. 09. 13. vasárnap 14:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Gabriel_Grey Gabriel_Grey VIP Admin
2015. 09. 13. vasárnap 14:33
Egy férfi számára mindenképp sértő a büszkeségére nézve, ha egy másik férfi tud valamit, amit ő nem. Akár adottság, akár képesség kérdése. Akár bevallja, akár nem. Itt legfeljebb az önfeláldozásról van szó, hogy engedi, hogy a párja valakivel átéljen olyat, amit vele nem tud. Még akár izgathatja is, de legbelül akkor is fáj. Különösen, ha ennyire intim témáról van szó.
2015. 09. 13. vasárnap 15:54  #11347
csacas2 csacas2
Voltak már h párok itt összevesztek miután dugadták vagy ketten dugták a barátnőjüket?
2015. 09. 13. vasárnap 14:58  #11346
jn-31 jn-31 VIP
Na, te most rátaláltál a lényegre….
Okos pali vagy te.
(Ez egy válasz Gabriel_Grey üzenetére (2015. 09. 13. vasárnap 14:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Egy férfi számára mindenképp sértő a büszkeségére nézve, ha egy másik férfi tud valamit, amit ő nem. Akár adottság, akár képesség kérdése. Akár bevallja, akár nem. Itt legfeljebb az önfeláldozásról van szó, hogy engedi, hogy a párja valakivel átéljen olyat, amit vele nem tud. Még akár izgathatja is, de legbelül akkor is fáj. Különösen, ha ennyire intim témáról van szó.
2015. 09. 13. vasárnap 14:56  #11345
maarimar maarimar
worship eljen
(Ez egy válasz mr75 üzenetére (2015. 09. 13. vasárnap 14:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 13. vasárnap 14:47
Lehet hogy csak én gondolom így de semmi sértő nincs benne,ha egy pasi valamiben jobb mint én,és ezt élvezi.Viszont van olyan dolog,amit csak nekem enged,mert tudja hogy az csak velem jó.
2015. 09. 13. vasárnap 14:47  #11344
mr75 mr75
Lehet hogy csak én gondolom így de semmi sértő nincs benne,ha egy pasi valamiben jobb mint én,és ezt élvezi.Viszont van olyan dolog,amit csak nekem enged,mert tudja hogy az csak velem jó.
2015. 09. 13. vasárnap 14:33  #11343
mr75 mr75
Heteróként nem fogom azt írni,hogy jajj de jó amikor két izzadt férfitest összeér smile Azt se fogom írni,mennyire izgat hogy élvezkedik a másik pasi.Viszont.Az a látvány (érzés) hogy a párom élvezi amikor másik pasival van előttem,vagy ketten vagyunk benne na az leírhatatlan.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 13. vasárnap 10:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 13. vasárnap 10:48
Nagyon jó, amikor két pasit érzehetek, nagyon jó, amikor látom a két pasin, hogy értem vannak, nagyon kellemes érzés látni a két pasin, hogy nem szex csak, hanem valami más élményben részesítem őket. Az én véleményem nőként ennyi a topiccal kapcsolatban.
Hogy a pasiknak miért jó azt csak a páromtól tudom, de az szubjektív.
Ide sajnos egy pasi sem írja le....
Sziasztok.
2015. 09. 13. vasárnap 14:33  #11342
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 13. vasárnap 12:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 13. vasárnap 12:02
Hogy is mondjam, hogy ne bántsanak utána.....
Én szeretem, azt, amit párom nem tud a mérete miatt és meg van beszélve minden, ahogyan azt Tintapatron felhasználó is írta, hogy lehet, de azért elgondolkodom néha közben, inkább utána, hogy ezzel egy idő után (mondjuk még 8 év) nem e okozok törést vagy rosszat benne, hogy ő nem.
Itt nem arról van szó, hogy meglepetésként éri a látvány, a dolog, hanem talán én csinálok bolhából elefántot, hogy ki kellene hagyni, mert....
Erről leginkább pasik tudnának és várok is véleményt alkotni, hiszen erről szól a topic.
Mert nálunk, nem csak én létezek a hármasnál, hanem igen is a párom is, sőt a harmadik pasi is.
2015. 09. 13. vasárnap 12:42  #11341
Oksika. Oksokabb nem lettem.
Szép napot kívánok mindenkinek!
Sziasztok!
2015. 09. 13. vasárnap 12:35  #11340
tintapatron tintapatron VIP
En inkabb ugy fogalmaznek hogy amit a hazibarattal kiprobalt parom az mar az en keresem volt mivel egy ido utan kezdte a fantaziamat erdekelni hogy milyen lenne ha lathatnam paromat massal azt csinalni amit elviekben nem szabadott...
Birtokolni nem birtokoltuk csak pont ugy alakult hogy ket utca valasztott el minketnes akkor abban az idoben nem volt senkije.Persze a birtoklast sokfele keppen lehetbertelmezni))

Osszessegeben veve ha egy par meg tudja beszelni mi lenne szamukra egy elyen dologban megengedett es elfogadott szerintem nem kellene sok holgynek tornie a fejet mi lesz az ominozus eset utan.
Attol megbszereti a parjat ha mas dolgokat is ki akarna idegennel probalni.
De ez csak az en velemenyem mint ferfi.
2015. 09. 13. vasárnap 12:19  #11339
ravenna ravenna VIP Admin
"tintapatron" : Mindenki másképp van bedrótozva. Mindenkinek más fér bele ebbe. Nekem erről az a véleményem, hogy egy párkapcsolatban az emberek akarva-akaratlanul felállítanak szabályokat, tudják hogy mi a jó a másiknak, mi nem és ha erre odafigyelnek az egy jó hosszú és egy igazi jó kapcsolat alapja. Házibarátot birtokolni jó dolog, van benne "tapasztalatom", de lehet hogy ez az én, a mi dilink, de ő akkor is egy házibarát marad. Bármennyi időt is tölt el velünk, bármennyire jó, vagy jó volt vele. Nem akarok senkit se bántani, megbántani de még egy kis érzelmi kötődés után is egy harmadik egy kapcsolatban "biovibrátor marad". Részemről ez a bizalom, hogy nem kerestem és keresek olyan határt, ami esetleg a páromnál nemtetszést vált ki.

"Natee44" : Téged pedig senki se akar bántani, csak simán véleményt formálnak az emberek. Mások is, én is! smile Ami pedig a párod méretét illeti, az azt jelenti hogy a párod akkora, amekkora. Ez tény. De ezt mindketten tudjátok. És ez is tény. Nem hiszem hogy más partnered a méretével bántja meg a párod. Megbántani cselekménnyel tudhatod smile De nem kell ezt ragozni, nem a magánéletedről kell szóljon a fórum! smile
2015. 09. 13. vasárnap 12:02  #11338
Hogy is mondjam, hogy ne bántsanak utána.....
Én szeretem, azt, amit párom nem tud a mérete miatt és meg van beszélve minden, ahogyan azt Tintapatron felhasználó is írta, hogy lehet, de azért elgondolkodom néha közben, inkább utána, hogy ezzel egy idő után (mondjuk még 8 év) nem e okozok törést vagy rosszat benne, hogy ő nem.
Itt nem arról van szó, hogy meglepetésként éri a látvány, a dolog, hanem talán én csinálok bolhából elefántot, hogy ki kellene hagyni, mert....
Erről leginkább pasik tudnának és várok is véleményt alkotni, hiszen erről szól a topic.
Mert nálunk, nem csak én létezek a hármasnál, hanem igen is a párom is, sőt a harmadik pasi is.
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2015. 09. 13. vasárnap 11:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 13. vasárnap 11:46
Az nem volt "okos" húzás tőled, hogy van olyan amit másnak megtettél de neki nem. Azt hiszem ilyenre mindenki morcos lennél, és Te magad is.
Nézd a másik oldalról, ha tudod hogy van olyan amit nem szeretnél hogy megtenne a párod és még is megteszi: az szarul esik, ugye?

Amikor valakik többesben vannak és ők nem csak olyan kefélni összejáró pár, hanem együtt kelnek, fekszenek, élnek, ott az élmény is közös, tehát tudni kell kinek mi fér bele, és így oda kell figyelni mi az amivel megbánthatod a párod. Nem szerencsés ezt a határt feszegetni, mert hamar elutasítás lehet a dolgokból.
2015. 09. 13. vasárnap 11:52  #11337
tintapatron tintapatron VIP
Ez igaz mi azert is beszeltunk meg elore dolgokat.
Viszont volt egy het evig tarto hazibarat ahol egy ido utan mar semmi nem szamitott annyira megvolt az osszhang.
Mindenkintisztelte a masikatbes ugye egy ido utan mar nem volt olyan hogy kikotes a masik fele mit szabad illetve nem.
Persze ehez kellett az a het ev es a bizalom hogy nem csak strigula volt parom a pasik noteszaban)
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2015. 09. 13. vasárnap 11:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 13. vasárnap 11:46
Az nem volt "okos" húzás tőled, hogy van olyan amit másnak megtettél de neki nem. Azt hiszem ilyenre mindenki morcos lennél, és Te magad is.
Nézd a másik oldalról, ha tudod hogy van olyan amit nem szeretnél hogy megtenne a párod és még is megteszi: az szarul esik, ugye?

Amikor valakik többesben vannak és ők nem csak olyan kefélni összejáró pár, hanem együtt kelnek, fekszenek, élnek, ott az élmény is közös, tehát tudni kell kinek mi fér bele, és így oda kell figyelni mi az amivel megbánthatod a párod. Nem szerencsés ezt a határt feszegetni, mert hamar elutasítás lehet a dolgokból.
2015. 09. 13. vasárnap 11:46  #11336

(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 13. vasárnap 11:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 13. vasárnap 11:42
Ezt azért kérdeztem, mert van amit neki nem engedek, mármint páromnak, de volt olyan pasi akinek engedtem.
Természetesen a hármast, ha nem csak ábrándozik róla az ember, akkor teljes bizalom kialakulása után lehet csinálni egy kapcsolatban.
/ 640

beszamolok.com, a szexpartner kereső