Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

2013. 11. 07. csütörtök 07:23  #9636
Törölt felhasználó (877501)
Szombaton buliba megy a párom. Jó lenne ha meg dugná valaki.
2013. 11. 06. szerda 16:58  #9635
bambara69 bambara69
Pontosan.

Ezért bele se szabad menni inkább, tudatosan sem.

Kicsit olyan mint a baráttal közös üzlet.Mindig szopás a vége smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 11. 05. kedd 18:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (899759)
2013. 11. 05. kedd 18:31
Szia!Érzelmi téren más?Hat évvel ezelőtt volt egy barátnőm és egy barátom,akik a hátam mögött összejöttek.Az számomra maga volt a pokol.Ha ismeretlennel csal meg,mert szerinte nem tőrödtem vele eleget,akkor tán még helyre is jöttek volna a dolgok,de a vége szakítás lett.A barát meg ismerőssé redukálódott le.Nem vagyunk egyformák.
2013. 11. 06. szerda 10:16  #9634
couple30 couple30
Igazad van smile Azmellett hogy imádjuk egymást, pl. Ilyen apróságok is vannak ha látunk egy jobb csajt vagy pasit felhìvjuk ra egymás figyelmét (oda-vissza) és megkérdezzük hogy kellene-e? vagy hogy az jólenne... smile . A feleségem lett a "spanom" is. Nálunk igazából egy a tabu, a baráti körünk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 11. 06. szerda 09:39), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (895926)
2013. 11. 06. szerda 09:39
ez az őszinteség furcsán hangzik, de azt hiszem értem! valami olyannak lettetek birtokasai, amit más csak "sunnyogve" tesz meg, ne gondolj nagy dologra, pl. mikor a pároddal vagy, és elmegy melletted egy "bombázó" neked már nem kell sunnyognod, lopva ránézned, és talán fordítva is így van ez....a szerelem mellett, barátként, akivel meg lehet ezt is osztani és ez baromi jó, mert a barátjára ritkán féltékeny az ember....azért barát, nem?
2013. 11. 06. szerda 09:39  #9633
Törölt felhasználó (895926)
ez az őszinteség furcsán hangzik, de azt hiszem értem! valami olyannak lettetek birtokasai, amit más csak "sunnyogve" tesz meg, ne gondolj nagy dologra, pl. mikor a pároddal vagy, és elmegy melletted egy "bombázó" neked már nem kell sunnyognod, lopva ránézned, és talán fordítva is így van ez....a szerelem mellett, barátként, akivel meg lehet ezt is osztani és ez baromi jó, mert a barátjára ritkán féltékeny az ember....azért barát, nem?
(Ez egy válasz couple30 üzenetére (2013. 11. 05. kedd 13:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 05. kedd 13:39
Sziasztok! Először szólnék a témához a pár ffi tagjaként. Pár mondatban nehéz mindent leìrni ide a Nekünk is elég hosszú út vezetett odáig ami a közelmúltban történt meg velünk. Azt tudni kell hogy a feleségem egy visszafogottabb szemérmes tip. csini anyuka smile És én sem vagyok egy túl kicsapongó tip. ffi.... 15.éve együtt vagyunk de csak kb. az utóbbi 2-3 évben kezdett foglalkoztatni a dolog, hogy plusz pasit vegyünk be 3.nak. (Lassan lehetett rávezetni őt, először hallani sem akart róla. Nem erőltettem, csak néha néha bedobtam a témát smile , egy idő után elkezdtünk sex közben is fantáziálni róla és úgy vettem észre olyankor nedvesebb volt és intenzìvebben is élvezett smile Eljutottunk odáig hogy keresgéljünk és vagy 150-200 jelentkezőből végre eggyel összejött! smile . Részletesen az aktust nem ìrnám le, de számomra nagyon izgalmas volt látni a kezdetétől fogva ahogy ketten csókolgatjuk az asszonyt, az ahogy a szájába vette a pasi farkát, szìnte minden póz megvolt, na és persze a szendvicset is élveztük crazya Aki hasonló cipőben jár és még csak hezitál a témával kapcsban, az csak akkor vigye bele az asszonykáját ha mindketten biztosak magukban 100%-osan. ( én is magabiztos voltam) de nem gondoltam hogy elsőre ilyen jól sikerül a party,mindkettőnknek bejött a dolog! Azóta mégerősebb és őszintébb is a kapcsolatunk, örülünk hogy ezt is megtettük vigyor2 Az igaz hogy a nehezen megtalált, megfelelő partner nélkül nem ìgy lenne lehet, akivel mostanában készül a köv tali...
2013. 11. 06. szerda 08:41  #9632
Törölt felhasználó (848125)
Ezen egyáltalán nem is csodálkozom..........Egyetértek Mayaah hozzászólásával !
(Ez egy válasz hbiharipar üzenetére (2013. 11. 03. vasárnap 16:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 03. vasárnap 16:21
Hát ez nehezen fog összejönni, ahogyan látom :(
2013. 11. 06. szerda 00:19  #9631
pepe24 pepe24
ennyi, ezt nem is kell(lehet) tovább ragozni
(Ez egy válasz bambara69 üzenetére (2013. 11. 05. kedd 17:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 05. kedd 17:16
ismerősnek engedni teljesen más mint szexpartnernek.Legyen az nő vagy férfi...
2013. 11. 05. kedd 18:31  #9630
Szia!Érzelmi téren más?Hat évvel ezelőtt volt egy barátnőm és egy barátom,akik a hátam mögött összejöttek.Az számomra maga volt a pokol.Ha ismeretlennel csal meg,mert szerinte nem tőrödtem vele eleget,akkor tán még helyre is jöttek volna a dolgok,de a vége szakítás lett.A barát meg ismerőssé redukálódott le.Nem vagyunk egyformák.
(Ez egy válasz bambara69 üzenetére (2013. 11. 05. kedd 17:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 05. kedd 17:16
2013. 11. 05. kedd 17:16  #9629
bambara69 bambara69
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 11. 05. kedd 11:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 05. kedd 11:37
Szia!Téged érzelmileg hogyan érintett ez a kérés?Fájt,hogy a nejed/akit gondolom szeretsz/lényegében megcsalna a legjobb barátoddal?Ha a cimbid belemenne a dologba,tudnál rá a továbbiakban is legjobb barátként tekinteni?Nem tartasz attól,hogy a nejed valójában szerelmes a barátodba,és így akar legálisan a TE engedélyeddel rendszeresen szexelni vele?Van benned félsz,hogy érzelmileg elhidegülne tőled a nejed,és a vége szakítás-válás lenne,vagy Ő úgy gondolja,hogy diszkrét módon a barátság tágabb értelemben is értelmezhető,és így veled mint a férjeddel,és a barátoddal is szexuális kapcsolata lenne,amit Ő természetesnek tart?Te hogy látod a dolgokat?Ne haragudj,hogy akár félelmetesnek tűnő kérdésekkel bombázlak,de egy ideje olvasom a GG fórumot,főleg eme tomikot,és nagyon érdekel az,hogy valaki képes-e lemondani a párjáról egy másik javára,illetve hogy ilyen módon is örömet tud-e szerezni a feleségének,ha ilyen vágya van.Tud-e valaki annyira szeretni,hogy ezt megengedje a nejének és egy harmadik,negyedik,sokadik személy részére?Őszintén bevallom,hogy én erre képtelen lennék,mert nagyon fájna.Előre is megköszönöm a megtisztelő válaszodat!!!Szép napot kívánok!!!
2013. 11. 05. kedd 16:24  #9628
couple30 couple30
Mobilról ìrok nem jó helyre tette a smilekat... wave
2013. 11. 05. kedd 16:21  #9627
couple30 couple30
Lehet női furmány is smile a lényeg hogy jó nyitottnak lenni, tetszik ahogy dugják lookaround a feleségem,látom ahogy élvez...  Látom ahogy benne van egy farok miközben az enyimet szopja eljen de szimplán nézni is jó volt smile . Az hozzátartozik a történetünkhöz hogy miközben közeledtünk a dologhoz párszor megfordult a fejemben "élvezés után" hogy akarom én ezt igazából? Mint ahogy sokunknak megfordult az elején szerintem... Lehet neked is? Hála mi nem bántuk meg, (olvastam valakinek rosszul sült el) sőt,erősìtett mindkettönket! (de ezt is vártam) Nektek is sok szerencsét kìvánunk wave
(Ez egy válasz lacee7 üzenetére (2013. 11. 05. kedd 15:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 05. kedd 15:32
Akkor mi még az eleje felé tartunk csak, smile a szex közbeni fantáziálgatásnál,olyankor tényleg nedvesebb,jobban izgul és hamarabb elmegy. És ugyanugy az elején hallani se akart a dologról smile Ez valami női furmány... azt csináltatják velünk,amit ők akarnak,és azt hisszük mi akartuk úgy nyes ebben van valami sztem
2013. 11. 05. kedd 15:33  #9626
lacee7 lacee7
Bocs makao ezt couple nek akartam smile
2013. 11. 05. kedd 15:32  #9625
lacee7 lacee7
Akkor mi még az eleje felé tartunk csak, smile a szex közbeni fantáziálgatásnál,olyankor tényleg nedvesebb,jobban izgul és hamarabb elmegy. És ugyanugy az elején hallani se akart a dologról smile Ez valami női furmány... azt csináltatják velünk,amit ők akarnak,és azt hisszük mi akartuk úgy nyes ebben van valami sztem
(Ez egy válasz makao üzenetére (2013. 11. 05. kedd 12:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 05. kedd 12:13
Sziasztok !

Én most szólok hozzá először a témához. Nálunk is kezd kialakulni ez a vágy a feleségemnél, és én nagyon támogatnám ebben. Amikor szeretkezünk és rámfekszik akkor szoktunk álmodozni vágyakozni erra a dologra.

Közben én simogatom a mellét és nagyon élvezi és elég hamar el is szokott élvezni.

Én szívesen benne lennék ebben hisz szeretem Őt és azt szeretném hogy neki jó legyen. És természetesen izgat is a dolog rendesen. wink
2013. 11. 05. kedd 13:39  #9624
couple30 couple30
Sziasztok! Először szólnék a témához a pár ffi tagjaként. Pár mondatban nehéz mindent leìrni ide a Nekünk is elég hosszú út vezetett odáig ami a közelmúltban történt meg velünk. Azt tudni kell hogy a feleségem egy visszafogottabb szemérmes tip. csini anyuka smile És én sem vagyok egy túl kicsapongó tip. ffi.... 15.éve együtt vagyunk de csak kb. az utóbbi 2-3 évben kezdett foglalkoztatni a dolog, hogy plusz pasit vegyünk be 3.nak. (Lassan lehetett rávezetni őt, először hallani sem akart róla. Nem erőltettem, csak néha néha bedobtam a témát smile , egy idő után elkezdtünk sex közben is fantáziálni róla és úgy vettem észre olyankor nedvesebb volt és intenzìvebben is élvezett smile Eljutottunk odáig hogy keresgéljünk és vagy 150-200 jelentkezőből végre eggyel összejött! smile . Részletesen az aktust nem ìrnám le, de számomra nagyon izgalmas volt látni a kezdetétől fogva ahogy ketten csókolgatjuk az asszonyt, az ahogy a szájába vette a pasi farkát, szìnte minden póz megvolt, na és persze a szendvicset is élveztük crazya Aki hasonló cipőben jár és még csak hezitál a témával kapcsban, az csak akkor vigye bele az asszonykáját ha mindketten biztosak magukban 100%-osan. ( én is magabiztos voltam) de nem gondoltam hogy elsőre ilyen jól sikerül a party,mindkettőnknek bejött a dolog! Azóta mégerősebb és őszintébb is a kapcsolatunk, örülünk hogy ezt is megtettük vigyor2 Az igaz hogy a nehezen megtalált, megfelelő partner nélkül nem ìgy lenne lehet, akivel mostanában készül a köv tali...
2013. 11. 05. kedd 12:13  #9623
makao makao
Sziasztok !

Én most szólok hozzá először a témához. Nálunk is kezd kialakulni ez a vágy a feleségemnél, és én nagyon támogatnám ebben. Amikor szeretkezünk és rámfekszik akkor szoktunk álmodozni vágyakozni erra a dologra.

Közben én simogatom a mellét és nagyon élvezi és elég hamar el is szokott élvezni.

Én szívesen benne lennék ebben hisz szeretem Őt és azt szeretném hogy neki jó legyen. És természetesen izgat is a dolog rendesen. wink
2013. 11. 05. kedd 11:37  #9622
Szia!Téged érzelmileg hogyan érintett ez a kérés?Fájt,hogy a nejed/akit gondolom szeretsz/lényegében megcsalna a legjobb barátoddal?Ha a cimbid belemenne a dologba,tudnál rá a továbbiakban is legjobb barátként tekinteni?Nem tartasz attól,hogy a nejed valójában szerelmes a barátodba,és így akar legálisan a TE engedélyeddel rendszeresen szexelni vele?Van benned félsz,hogy érzelmileg elhidegülne tőled a nejed,és a vége szakítás-válás lenne,vagy Ő úgy gondolja,hogy diszkrét módon a barátság tágabb értelemben is értelmezhető,és így veled mint a férjeddel,és a barátoddal is szexuális kapcsolata lenne,amit Ő természetesnek tart?Te hogy látod a dolgokat?Ne haragudj,hogy akár félelmetesnek tűnő kérdésekkel bombázlak,de egy ideje olvasom a GG fórumot,főleg eme tomikot,és nagyon érdekel az,hogy valaki képes-e lemondani a párjáról egy másik javára,illetve hogy ilyen módon is örömet tud-e szerezni a feleségének,ha ilyen vágya van.Tud-e valaki annyira szeretni,hogy ezt megengedje a nejének és egy harmadik,negyedik,sokadik személy részére?Őszintén bevallom,hogy én erre képtelen lennék,mert nagyon fájna.Előre is megköszönöm a megtisztelő válaszodat!!!Szép napot kívánok!!!
(Ez egy válasz tom229476 üzenetére (2013. 11. 04. hétfő 23:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 04. hétfő 23:45
Engem a feleségem kér, hogy engedjem meg, hogy a barátommal lefeküdjön..
2013. 11. 05. kedd 07:32  #9621
Törölt felhasználó (892623)
Minket is izgatnak az ilyen játékokat! wave
2013. 11. 05. kedd 06:30  #9620
Törölt felhasználó (899398)
Tényleg nehezen fog összejönni ha nem is válaszoltok... legalább egy nemet.
(Ez egy válasz hbiharipar üzenetére (2013. 11. 03. vasárnap 16:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 03. vasárnap 16:21
Hát ez nehezen fog összejönni, ahogyan látom :(
2013. 11. 05. kedd 06:29  #9619
Törölt felhasználó (899398)
És nem engeded neki?
(Ez egy válasz tom229476 üzenetére (2013. 11. 04. hétfő 23:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 11. 04. hétfő 23:45
2013. 11. 04. hétfő 23:45  #9618
tom229476 tom229476
2013. 11. 04. hétfő 16:15  #9617
Sheila Sheila
Sajnos nem túl jó minőségű,teloval készítettem.
(Ez egy válasz lala321 üzenetére (2013. 10. 30. szerda 11:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 10. 30. szerda 11:15
Szia Sheila! Feltehetnéd ezt a fotót, hidd el sokunkat érdekel! smile
Vagy megoszthatnád a kis közösségünkkel az élményeidet a fórumon!
/ 554