Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2016. 05. 29. vasárnap 21:15  #12261
elcondor elcondor
Nagyfokú önzetlenség és komoly tisztelet egymás iránt , ,, egymás elfogadása azon a szinten , ahol már kevesen tudnak együtt működni , pedig lehet ,amint látszik .
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 05. 29. vasárnap 20:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (892021)
2016. 05. 29. vasárnap 20:15
A srác meg akarta dugni,de Timi nem akarta.De jó szokásához híven lecumizta!
Én nem tartózkodom budapesten azért is nem mentem,meg azért sokan nem vállalnának be egy hármast azt ne felejtsük el.
2016. 05. 29. vasárnap 20:15  #12260
A srác meg akarta dugni,de Timi nem akarta.De jó szokásához híven lecumizta!
Én nem tartózkodom budapesten azért is nem mentem,meg azért sokan nem vállalnának be egy hármast azt ne felejtsük el.
2016. 05. 29. vasárnap 14:35  #12259
portas71 portas71
Te miért nem mentél, hogy ketten vegyétek kezelésbe a barátnődet? Mesélt valami sz-extázist?
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 05. 28. szombat 22:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 28. szombat 22:31
Az én párom egy munkatársánál van épp iszogatni,akit már 2x leszopott mióta jobban megismerte.Remél most meg is dugja a kedves kolléga . wink
2016. 05. 29. vasárnap 14:29  #12258
Törölt felhasználó (1220892)
megdugta?
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 05. 28. szombat 22:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 28. szombat 22:31
Az én párom egy munkatársánál van épp iszogatni,akit már 2x leszopott mióta jobban megismerte.Remél most meg is dugja a kedves kolléga . wink
2016. 05. 29. vasárnap 14:19  #12257
Törölt felhasználó (1350152)
Típus függő dolog. Van aki hajlandó rá, van aki imádja és van aki el sem tudja képzelni...
Nem könnyű, ha ő nem akarja!
(Ez egy válasz csacas2 üzenetére (2016. 05. 28. szombat 21:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 28. szombat 21:50
Sziasztok, én a barátnőmet nem tudok megnyitni az ilyesmire, nektek hogy sikerült mikor belementek?
2016. 05. 28. szombat 22:57  #12256
Törölt felhasználó (1245022)
Rávenni sehogyan. Beszélgettek őszintén és ha megemlíti, akkor sem rámenősen, de nyitni a téma felé szerintem.
(Ez egy válasz csacas2 üzenetére (2016. 05. 28. szombat 21:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 28. szombat 21:50
Sziasztok, én a barátnőmet nem tudok megnyitni az ilyesmire, nektek hogy sikerült mikor belementek?
2016. 05. 28. szombat 22:31  #12255
2016. 05. 28. szombat 21:50  #12254
csacas2 csacas2
2016. 05. 28. szombat 17:34  #12253
csakén10 csakén10
erdekelne nyes
2016. 05. 27. péntek 21:04  #12252
Az a baj, hogy kevés a korrekt ember, mint te vagy például....
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 05. 27. péntek 17:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 27. péntek 17:27
Szerintem közbe kiveri magának, és már nem is érdekli őt annyira, hogy tegyen egy lépést is az ügyben... vagy tudod, mikor a komfortzónából ki kell lépni, oda menni hozzátok, stb, stb akkor már más a helyzet. A gép előtt, álló farokkal könnyű bármit megígérni. A világ végéről is jön, nem baj az a 2-300 kilométer sem amit autóznia kell. Aha, csak mikor el kell indulni, az már nem megy. Bár ugyanez ha csak húsz percről is beszélünk... mit hazudjon otthon az asszonynak, de lehet a végtelenségig sorolni. Én egyszer nem mentem el egy párhoz, de az valóban nem rajtam múlt. Két órával a találkozó előtt kaptam a telefont, hogy indulnom kell, mert az egyik helyen amit üzemeltetek probléma van. Nagyon égett a pofám, de nem tudtam hozzájuk menni. Viszont rögtön hívtam őket, hogy sorry és egy-két napon belül bepótoltuk. -Nem is akárhogyan nyes
2016. 05. 27. péntek 17:27  #12251
Szerintem közbe kiveri magának, és már nem is érdekli őt annyira, hogy tegyen egy lépést is az ügyben... vagy tudod, mikor a komfortzónából ki kell lépni, oda menni hozzátok, stb, stb akkor már más a helyzet. A gép előtt, álló farokkal könnyű bármit megígérni. A világ végéről is jön, nem baj az a 2-300 kilométer sem amit autóznia kell. Aha, csak mikor el kell indulni, az már nem megy. Bár ugyanez ha csak húsz percről is beszélünk... mit hazudjon otthon az asszonynak, de lehet a végtelenségig sorolni. Én egyszer nem mentem el egy párhoz, de az valóban nem rajtam múlt. Két órával a találkozó előtt kaptam a telefont, hogy indulnom kell, mert az egyik helyen amit üzemeltetek probléma van. Nagyon égett a pofám, de nem tudtam hozzájuk menni. Viszont rögtön hívtam őket, hogy sorry és egy-két napon belül bepótoltuk. -Nem is akárhogyan nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 05. 27. péntek 08:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 27. péntek 08:52
Pontosan így van.
Szerda kamu....
Péntek szerintem a mai is az lesz, mert két napja eltűnt. Csak azt nem értem, hogy valójában miért is fárasztjuk egymást, miért teszünk bele pénzt, miért pazaroljuk egymás idejét, ha egyszer tudja az egyik fél, hogy úgy sem leszek ott.....
2016. 05. 27. péntek 10:21  #12250
erta73 erta73
Ennyi az egész nem kell tulragozni mi is igy szoktuk!!
(Ez egy válasz Kisvomen üzenetére (2016. 05. 26. csütörtök 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 26. csütörtök 14:37
Sziasztok kicsit hozzá szólok én is engem is izgat ha más dugja a feleségemet,köszönöm az itt található egyik gg-s tagnak hogy tegnap sikerült a nejemet teljesen kielégitenie.Nem kellett hozzá más csak egy telefon és egy személyes találkozás.
2016. 05. 27. péntek 08:52  #12249
Pontosan így van.
Szerda kamu....
Péntek szerintem a mai is az lesz, mert két napja eltűnt. Csak azt nem értem, hogy valójában miért is fárasztjuk egymást, miért teszünk bele pénzt, miért pazaroljuk egymás idejét, ha egyszer tudja az egyik fél, hogy úgy sem leszek ott.....
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 05. 27. péntek 08:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 27. péntek 08:10
Véleményem szerint, ez a felállás, csak és kizárólag akkor tud működni, ha maximálisan megbízunk egymásban! Nem véletlenül nehéz hozzánk csatlakozni. Nagyon fontos a biztonság. Értsd egészségtől kezdve, a bizalomig, de ide sorolhatjuk a megbízhatóságot is... pl. mikor megígéri, várjátok, és b@szik jönni. Ezzel akár elvéve mástól a lehetőséget, de tőletek egy várt alkalmat biztosan. -Mi még nem jártunk így szerencsére!
Aztán, ami még ettől is fontosabb: -Bizalom a saját partneredben!! Én a feleségemben maximálisan megbízom. Tudom, ha én nem hozom fel neki ezt a témát és nem "erőltetem" anno egy kicsit, magától biztosan eszébe nem jutott volna. Tizenév házasság után, pedig néha jól esik egy kis pluszt belevinnünk az egyébként sem unalmas életünkbe. Nekünk erről szólnak ezek a találkozások. Nem kell rettegnem attól, hogy esetleg egyszer én leszek, aki kimaradok a kis "csapatból".
Tegyük hozzá: -Milyen érzés, mikor látod, hogy a feleséged szeretkezik egy másik férfival? Milyen, mikor látod, hogy élvez, vagy kielégíti a másik srácot?! Legbelül van egy kis féltékenység, de rettenetesen izgató... és pont ettől az érzéstől, olyan mocskosan perverz!!
Én jártam régebben párokhoz, szóló pasiként. Ez teljesen más megélni úgy. Minden érzelem nélkül, eltöltesz egy kellemes estét, néhány órát és tovább lépsz. Nekik viszont másnap is egymás szemébe kell nézni! És veszélyes játék.. ismerek néhány olyan "párt" akik hamar szét mentek. -Sőt egyszer egy féltékeny pasi, még engem is felkérdezett a szakításuk után, pedig soha nem beszéltem a nővel kettesbe. Tehát amíg ez csupán testiség tud maradni a nő részéről, addig működik jól. Utána... hmm.
2016. 05. 27. péntek 08:10  #12248
Véleményem szerint, ez a felállás, csak és kizárólag akkor tud működni, ha maximálisan megbízunk egymásban! Nem véletlenül nehéz hozzánk csatlakozni. Nagyon fontos a biztonság. Értsd egészségtől kezdve, a bizalomig, de ide sorolhatjuk a megbízhatóságot is... pl. mikor megígéri, várjátok, és b@szik jönni. Ezzel akár elvéve mástól a lehetőséget, de tőletek egy várt alkalmat biztosan. -Mi még nem jártunk így szerencsére!
Aztán, ami még ettől is fontosabb: -Bizalom a saját partneredben!! Én a feleségemben maximálisan megbízom. Tudom, ha én nem hozom fel neki ezt a témát és nem "erőltetem" anno egy kicsit, magától biztosan eszébe nem jutott volna. Tizenév házasság után, pedig néha jól esik egy kis pluszt belevinnünk az egyébként sem unalmas életünkbe. Nekünk erről szólnak ezek a találkozások. Nem kell rettegnem attól, hogy esetleg egyszer én leszek, aki kimaradok a kis "csapatból".
Tegyük hozzá: -Milyen érzés, mikor látod, hogy a feleséged szeretkezik egy másik férfival? Milyen, mikor látod, hogy élvez, vagy kielégíti a másik srácot?! Legbelül van egy kis féltékenység, de rettenetesen izgató... és pont ettől az érzéstől, olyan mocskosan perverz!!
Én jártam régebben párokhoz, szóló pasiként. Ez teljesen más megélni úgy. Minden érzelem nélkül, eltöltesz egy kellemes estét, néhány órát és tovább lépsz. Nekik viszont másnap is egymás szemébe kell nézni! És veszélyes játék.. ismerek néhány olyan "párt" akik hamar szét mentek. -Sőt egyszer egy féltékeny pasi, még engem is felkérdezett a szakításuk után, pedig soha nem beszéltem a nővel kettesbe. Tehát amíg ez csupán testiség tud maradni a nő részéről, addig működik jól. Utána... hmm.
2016. 05. 27. péntek 07:57  #12247
bpparos bpparos
Köszi,h helyettünk is megfogalmaztad...
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 05. 27. péntek 00:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 27. péntek 00:28
Hogy miért veszíthetne többet egy pár? Mert a kettő mégis csak több, mint egy. Mert esetleg a párnak vannak gyermekei, míg kisebb eséllyel egy szóló pasinak. Mert, ha valamiről kettőnél többen tudnak, az már nem titok smile ))
2016. 05. 27. péntek 00:28  #12246
Hogy miért veszíthetne többet egy pár? Mert a kettő mégis csak több, mint egy. Mert esetleg a párnak vannak gyermekei, míg kisebb eséllyel egy szóló pasinak. Mert, ha valamiről kettőnél többen tudnak, az már nem titok smile ))
(Ez egy válasz AVasálarcos üzenetére (2016. 05. 26. csütörtök 01:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 26. csütörtök 01:12
Mondjuk ez szerintem nem igaz. Pont ugyanannyira lehetnek feltételei egy szóló pasinak, mint bárki másnak. Miért veszíthetne többet egy pár? Nem darabszámra megy ez. Sokan hiszik azt, hogy egy szóló pasinak nem jár ugyanaz az emberi minimum.
A másik meg az, hogy van itt kb. 2000 pár, és 20.000 pasi. Ilyen túlkínálat mellett, ha egy pár soha nem talál pasit, az már lehet, nem csak a pasikkal van gond! Ha meg sok ilyen van, a jelentkezők görgetnek tovább. Aztán már azt sem.
2016. 05. 26. csütörtök 23:25  #12245
Ennyi! smile
(Ez egy válasz Kisvomen üzenetére (2016. 05. 26. csütörtök 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok kicsit hozzá szólok én is engem is izgat ha más dugja a feleségemet,köszönöm az itt található egyik gg-s tagnak hogy tegnap sikerült a nejemet teljesen kielégitenie.Nem kellett hozzá más csak egy telefon és egy személyes találkozás.
2016. 05. 26. csütörtök 16:12  #12244
mákszem mákszem
Igazatok van, így kell csinálni.
Mi is gyakoroljuk eme műfajt, 2 hetente állandó partnerrel.

üdv!
2016. 05. 26. csütörtök 14:37  #12243
Kisvomen Kisvomen
2016. 05. 26. csütörtök 08:26  #12242
AVasálarcos AVasálarcos
Biztos igazad van azzal, hogy ez sok embernél okozhat frusztrációt. Tag vagyok egy 3 betűs nemzetközi oldalon, ami fizetős, és ott még csak jó tapasztalatom volt. De annak a minimumnak, amit az emberek mások irányába tanúsítanak, nem kéne függetlennek lennie attól, hogy mennyire használható egy oldal? Ettől nem érzem magam megkeseredettnek, csak sajnálom, ha sok olyan ember van, akinek ez nem evidens.
(Ez egy válasz csak együtt üzenetére (2016. 05. 26. csütörtök 04:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 05. 26. csütörtök 04:19
Pedig pont leírtad a lényeget az arányokkal.
Mivel nem jut minden szóló pasinak pár,így mindig lesznek megkeseredett és az emberi minimumot hangoztató tagok.
/ 686