Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

2015. 02. 11. szerda 10:32  #10711
pár8476 pár8476
Mi már megéltük. smile SZUPER! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 02. 05. csütörtök 18:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (925958)
2015. 02. 05. csütörtök 18:15
Konkrétan arra vágyom hogy egyszer mikor éppen a nejemmel vagyunk együtt "úgy" belépjen egy férfi és mi folytassuk előtte mintha mi sem történt volna. Jó lenne tudni hogy nem zavarja az idegen férfi jelenléte sőt.... talán izgatja is kicsit és feloldódna egyre jobban a férfi pedig élvezné a gyönyörű meztelen test látványát ahogy kipiriulva pihegve éli át az aktus gyönyörét. Volt már szó köztünk egy ilyen szituációról persze csak elméleti síkon: hogy mi lenne ha.....?...... ha egy férfi oda állna elé meredező farokkal.......? És valósággá alakítani a vágyat . Hányan megtették már ezt lelkifurdalás és aggodalom nélkül? Miért ne történhetne meg velünk is? Milyen csodálatos élmény lenne látni a nejem ujacskáit ráfonódni egy kemény farokra és nézni ahogy megnyilnak az ajkai is rátapadnak a férfi farkára. Tudni hogy amibe beekezdett azt be is fogja fejezni és a szemem láttára mi több miközben benne vagyok és rajtam billeg egy másik férfit is kielégít a kezével és a szájával.
2015. 02. 10. kedd 20:43  #10710
jo parban jo parban
jo lehet a parodnak,ott is dugjak meg othon is , hat nem csodas az elet? eljen
(Ez egy válasz kosza38 üzenetére (2015. 02. 10. kedd 20:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 02. 10. kedd 20:25
Sziasztok! A párom most van randin! Ha haza jön jól megdugom smile
2015. 02. 10. kedd 20:25  #10709
kosza38 kosza38
Sziasztok! A párom most van randin! Ha haza jön jól megdugom smile
2015. 02. 10. kedd 14:25  #10708
Gyugyu62 Gyugyu62
Siralmas..
2015. 02. 10. kedd 11:28  #10707
greatom greatom
Én pedig most kényelmesen hátradőlök a fotelben és kérek egy kávét smile
2015. 02. 10. kedd 09:35  #10706
jo parban jo parban
jois hokizni az ilyen-olyan törtenetekre, persze ha nincs mas gunyos1
(Ez egy válasz Kivancsi76 üzenetére (2015. 02. 09. hétfő 22:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 02. 09. hétfő 22:32
Tetszett a tortenet, es szamomra teljesen hiheto. Belegonddoltam hogy mi van akkor ha nem valodi es csak kitalalt az egesz.... SEMMI. smile Jo volt olvasni, es ennyi. Sokkal jobban szorakoztam rajta mint a fikazo emberek hozzaszolasain. Koszi a sztorit!
2015. 02. 10. kedd 09:26  #10705
jo parban jo parban
mai napig nem tudjaaaaa??? hogy kivel kefeeeelt, ahogy az adatlapodat olvasva nemhiszem hogy nagyon össze lehet teged teveszteni az atlag alkattal. normal alkatuuua nyes nyes . szimbolum amit kitettel az a primitivsegedre vall, az tuti. gunyos1
(Ez egy válasz Johnny73 üzenetére (2015. 02. 09. hétfő 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 02. 09. hétfő 21:16
Mai napig nem tudja hogy idegennel kefélt, azt hiszi hogy egy régi barátom az illető. Ez a mi kettőnk titka marad. Mármint a srácé és az enyémé. De mivel már többször megdugta a páromat, ezért most már természetesen baráti viszony alakult ki közöttünk.
2015. 02. 09. hétfő 23:03  #10704
parow parow
baráti viszony ... ezen morfondíroztam , mert nekem a barát az olyan valaki aki ébvtizedes titkokat őriz stb , de ha onnan nézzük nem volt barátom akivel ilyesmit megosztanék ... csak azért mondom ezt mert ezek szerint a barátságnak is sok árnyalata van smile
(Ez egy válasz Johnny73 üzenetére (2015. 02. 09. hétfő 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Mai napig nem tudja hogy idegennel kefélt, azt hiszi hogy egy régi barátom az illető. Ez a mi kettőnk titka marad. Mármint a srácé és az enyémé. De mivel már többször megdugta a páromat, ezért most már természetesen baráti viszony alakult ki közöttünk.
2015. 02. 09. hétfő 23:02  #10703
Törölt felhasználó (934287)
Ne foglalkozz senkivel. Éld és élvezd az életet.
2015. 02. 09. hétfő 23:00  #10702
parow parow
jól tetted , többnyire emberek vannak itt , de ilyen ez , néha megférgesednek a dolgok , ne vedd fel!
(Ez egy válasz Johnny73 üzenetére (2015. 02. 09. hétfő 21:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 02. 09. hétfő 21:13
Évek óta nem léptem fel ide, pontosan az ilyen bunkó hozzászólások miatt! Az embernek vitatkozni nincs idegzete, ezért inkább máshogy foglalom le magam. De mivel az egész TOPIC arról szól, hogy izgat ha megdugják a feleségemet, ezért gondoltam, hogy ha lesz egy kis időm, akkor megosztom veletek a hálószoba titkunkat. mf3
2015. 02. 09. hétfő 22:32  #10701
Kivancsi76 Kivancsi76
Tetszett a tortenet, es szamomra teljesen hiheto. Belegonddoltam hogy mi van akkor ha nem valodi es csak kitalalt az egesz.... SEMMI. smile Jo volt olvasni, es ennyi. Sokkal jobban szorakoztam rajta mint a fikazo emberek hozzaszolasain. Koszi a sztorit!
2015. 02. 09. hétfő 21:58  #10700
jirzi jirzi
Hagyd csak figyelmen kívül a bunkókat Nincs más dolguk a fikázáson kívül mert nőjük sem lesz soha Így hát élményük sem amit oszthatnának
(Ez egy válasz Johnny73 üzenetére (2015. 02. 09. hétfő 21:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 02. 09. hétfő 21:13
Évek óta nem léptem fel ide, pontosan az ilyen bunkó hozzászólások miatt! Az embernek vitatkozni nincs idegzete, ezért inkább máshogy foglalom le magam. De mivel az egész TOPIC arról szól, hogy izgat ha megdugják a feleségemet, ezért gondoltam, hogy ha lesz egy kis időm, akkor megosztom veletek a hálószoba titkunkat. mf3
2015. 02. 09. hétfő 21:16  #10699
Johnny73 Johnny73
(Ez egy válasz shámán üzenetére (2015. 02. 08. vasárnap 22:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 02. 08. vasárnap 22:25
nem semmi ha lesz folytatása akkor kiváncsian várom :P pl mit szolt hozzá hogy egy idegennel kefélt? smile
2015. 02. 09. hétfő 21:13  #10698
Johnny73 Johnny73
(Ez egy válasz jo parban üzenetére (2015. 02. 08. vasárnap 15:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 02. 08. vasárnap 15:09
jo hosszu mese idö töltesnek - altatonak elmegy!!! gunyos1
2015. 02. 09. hétfő 05:06  #10697
keresnék keresnék
finom mi is gyakoroljuk már
2015. 02. 08. vasárnap 22:25  #10696
shámán shámán
nem semmi ha lesz folytatása akkor kiváncsian várom :P pl mit szolt hozzá hogy egy idegennel kefélt? smile
(Ez egy válasz Johnny73 üzenetére (2015. 02. 07. szombat 21:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 02. 07. szombat 21:38
mert így már hazafelé menet, miközben én vezettem, a kocsi hátsó ülésén egymásnak estek, és a miniszoknya alatt megujjazta a páromat. Aznap este illetve már akkor reggel szintén egy hatalmasat szexeltünk. A párom rendesen megkapta azt ami jár neki. Azóta többször fogadtuk a hálószobánkba a srácot, diszkrét, tökéletes házibarát. circling
2015. 02. 08. vasárnap 20:07  #10695
sextárs1 sextárs1
sziasztok holnap délelőtt kényeztetném a feleséged barátnőd.prívátra írjatok
2015. 02. 08. vasárnap 19:24  #10694
jirzi jirzi
Frankó GRT
(Ez egy válasz Johnny73 üzenetére (2015. 02. 07. szombat 21:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 02. 07. szombat 21:38
mert így már hazafelé menet, miközben én vezettem, a kocsi hátsó ülésén egymásnak estek, és a miniszoknya alatt megujjazta a páromat. Aznap este illetve már akkor reggel szintén egy hatalmasat szexeltünk. A párom rendesen megkapta azt ami jár neki. Azóta többször fogadtuk a hálószobánkba a srácot, diszkrét, tökéletes házibarát. circling
2015. 02. 08. vasárnap 15:14  #10693
jo parban jo parban
jancsibacsi ne almodozz!! dugd meg az asszonyt ha tudod aztan elmulik az almodozas zavart2
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 02. 05. csütörtök 18:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (925958)
2015. 02. 05. csütörtök 18:15
Konkrétan arra vágyom hogy egyszer mikor éppen a nejemmel vagyunk együtt "úgy" belépjen egy férfi és mi folytassuk előtte mintha mi sem történt volna. Jó lenne tudni hogy nem zavarja az idegen férfi jelenléte sőt.... talán izgatja is kicsit és feloldódna egyre jobban a férfi pedig élvezné a gyönyörű meztelen test látványát ahogy kipiriulva pihegve éli át az aktus gyönyörét. Volt már szó köztünk egy ilyen szituációról persze csak elméleti síkon: hogy mi lenne ha.....?...... ha egy férfi oda állna elé meredező farokkal.......? És valósággá alakítani a vágyat . Hányan megtették már ezt lelkifurdalás és aggodalom nélkül? Miért ne történhetne meg velünk is? Milyen csodálatos élmény lenne látni a nejem ujacskáit ráfonódni egy kemény farokra és nézni ahogy megnyilnak az ajkai is rátapadnak a férfi farkára. Tudni hogy amibe beekezdett azt be is fogja fejezni és a szemem láttára mi több miközben benne vagyok és rajtam billeg egy másik férfit is kielégít a kezével és a szájával.
2015. 02. 08. vasárnap 15:09  #10692
jo parban jo parban
jo hosszu mese idö töltesnek - altatonak elmegy!!! gunyos1
(Ez egy válasz Johnny73 üzenetére (2015. 02. 07. szombat 21:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 02. 07. szombat 21:34
és a nyakát csókolgatni. Majd a fejét átfordítottam, és a fülébe súgtam, hogy csókolózzatok! Majd a srác lekapta a nejem, miközben a mellét erőteljesen fogdosta és masszírozta. Ekkor én bementem a hálószobánkba, és gyorsan megcsináltam az ágyat. Amikor kimentem, a párom kéjelegve csókolózott a sráccal, és közben azt hajtogatta hogy ne-ne-ne nem szabad! Majd hátulról átöleltem, és a fülébe súgva kérdeztem tőle hogy akarod hogy megbasszon a barátom? Ő csak annyit mondott hogy neeee-neeem. Közben továbbra is kéjesen fogadta a srác csókjait, miközben a nyakát, fülét harapdálta. Majd ismét a fülébe súgtam, hogy most kifogjuk próbálni a szendvicset, de előbb meg fogja baszni a barátom. És azt kérdeztem tőle, "ugye ezt akarod drágám?" Ekkor már azt mondta halkan hogy "igeeen, bassszatok meg!" Ekkor a srácnak mondtam, hogy vidd be a hálószobába, és dugd meg keményen! Majd karjaiba vette a párom, és a hálószobába bevitte, és elkezdte gyorsan vetkőztetni. A párom egyáltalán nem ellenkezett, ő is vetkőztette a srácot, majd miután kiszabadította a farkát, azonnal a szájába vette, és elkezdte szopni. Közben én is levetkőztem, de egy darabig még figyelni szerettem volna őket. A párom a golyót is benyelve szopogatta a farkát, még az ánuszát is nyalogatta. A srác hanyatt döntötte, és elkezdte nyalni a forró nedves punciját. Borzalmasan izgató volt a tudta, hogy a párom azt hitte, hogy a barátommal szexel, közben egy teljesen vadidegen hapsi szopatta,nyalta, majd a nyalás után elkezdte dugni. Először elölről, hagyományos pózban, majd kutyapózba állította a párom, a fejét felém fordítva, és keményen elkezdte döngetni. A haját elkezdte húzni, és paskolta a seggét, amit egyébként is nagyon szeret. A látvány magáért beszélt. A párom önkívületi állapotba került, és egyre hangosabban kiabálta, hogy "igen, basszál keményebben!" Majd elé léptem, és a szájába adtam a farkam, és miközben a srác hátulról dugta, én szopattam. A pózokat váltogattuk, majd egy idő után elölről beleült a farkamba, a srác pedig a kőkemény farkát a popsijába tolta. A párom, visított a gyönyörtől! Közben azt kérdeztem tőle, hogy ugye erre vágytál szivem? Ő csak annyit mondott hogy "igeeen". Majd megkérdeztem tőle, hogy szeretnéd ha a barátom lenne a házibarátunk? Ő azt felelte hogy "igeen, szeretném" A szeretkezés végén, mind a ketten a nyelvére, szájába vertük, amit természetesen lenyelt, és leszopta a farkunkat. Reggel ugyebár kijózanodva egy kicsit szégyellősnek tűnt, mintha megbánta volna a dolgot. Majd közre fogtuk, és megkérdeztük tőle, hogy milyen volt 2 pasival? Erre ő felém fordulva annyit mondott, hogy jó volt, és ha én is úgy gondolom, akkor szívesen elfogadná házibarátunknak a barátomat. Mivel egyedülálló, és nincs lebukási veszély. Aznap szombat este elmentünk egy discoba, akkor már rendkívül szexisen, mondhatni kurvásan öltözött fel, mind a ketten majd szét robbantunk, és természetesen sokat táncolt a pasi a párommal. Én örültem neki hogy össze melegedtek, folyt.köv
/ 608