Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Fel kellene már ébrednie néhányaknak. Nincs olyan, hogy félig swinger, játszásiból cuckold. A szellemet vagy kiengedjük a palackból és lesz ami lesz, de visszagyömöszölni ugyanoda, mert csípi a szemünket a füst, na az nem megy. A társunk, a párunk, a nő, akivel élünk, nem a játékszerünk, nem irányíthatjuk, nem azért él a Földön, hogy úri kedvünknek megfelelően hol erre a farokra, hol meg arra szökkenjen és ha mindezt eluntuk, akkor visszatérjen a mosógép meg a vasaló hatósugarába. Nincs olyan, hogy szopni lehet, de lenyelni tilos, nincs olyan, hogy érzelmeket tilos a szexbe keverni. Nem feltétlen szerencsés, de tessék csak az egész kalácsot elfogyasztani, még, ha a végére kicsit fullasztó, kicsit szikkadt is, nem csak a mazsolákat kipiszkálni.

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! A bejegyző pedig tiltásra!

Az eddigi hozzászólások

2015. 07. 13. hétfő 08:42  #11091
domesztos72 domesztos72
van benne valami....
Hogy miért nem beszélnek egymás között a párok a szexről??
Bizonyos neveltetés,társadalmi "elvárások" miatt....(mit szólnak hozzá "mások",családanya vagyok stb..)20 éve vagyunk együtt a párommal,de kőkemény 5-8 évebe telt mire kitudtam belőle szedni szexuális igényeit,vágyait stb.....
Mondom szerelmem....ha nekem nem nyílsz meg akkor kinek??És így 40 évesen kezdi érteni,hogy 1 életünk van és ha mindketten akarunk valamit,akkor kit érdekel,hogy ki mit szól hozzá!??Csak még elöbb kellett volna amikor még lazább az ember,és nem teszi tönkre mindennapjait a pénzhajhászás,gyereknevelés stb...
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2015. 07. 13. hétfő 07:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 13. hétfő 07:12
Ez valami utópia? Beszélni? Írod ezt itt, ahol még névtelenül és arctalanul is nagyon kevesen tudnak őszintén beszélni a szexuális életükről? Sőt... nem kis számban vannak, akik mindenféle 'beszélgetést' feleslegesnek és zavarónak tartanak. Párosul ez azzal, hogy mindent akarnak de azonnal. Mint amikor valaki folyamatosan egy Porsche Panameráról álmodozik, hogy hogyan csapatná, hogyan nyikkana 2 ből háromba.. de a suzuki Ignist is folyton meghúzza a Penny market parkolójában.
2015. 07. 13. hétfő 07:12  #11090
greatom greatom
Ez valami utópia? Beszélni? Írod ezt itt, ahol még névtelenül és arctalanul is nagyon kevesen tudnak őszintén beszélni a szexuális életükről? Sőt... nem kis számban vannak, akik mindenféle 'beszélgetést' feleslegesnek és zavarónak tartanak. Párosul ez azzal, hogy mindent akarnak de azonnal. Mint amikor valaki folyamatosan egy Porsche Panameráról álmodozik, hogy hogyan csapatná, hogyan nyikkana 2 ből háromba.. de a suzuki Ignist is folyton meghúzza a Penny market parkolójában.
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2015. 07. 13. hétfő 00:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 13. hétfő 00:19
Igen, ilyesminek valóban a bizalom és az őszinteség az alapja. Tudni kell beszélni a vágyakról, a fantáziákról. Tudni kell beszélni a félelmekről, a tabukról. Minden jól működő házasságnak az alapja az őszinte kommunikáció. Szerintem legalábbis.
De sokan még saját magukkal sincsenek jóban, békességben, még saját magukat sem ismerik túl jól. Valamit gondol, valamire vágyik, és hiába azt kapja, amit akart, mégis csalódás, keserűség a juss.
2015. 07. 13. hétfő 00:19  #11089
Nyúlmedve Nyúlmedve
Igen, ilyesminek valóban a bizalom és az őszinteség az alapja. Tudni kell beszélni a vágyakról, a fantáziákról. Tudni kell beszélni a félelmekről, a tabukról. Minden jól működő házasságnak az alapja az őszinte kommunikáció. Szerintem legalábbis.
De sokan még saját magukkal sincsenek jóban, békességben, még saját magukat sem ismerik túl jól. Valamit gondol, valamire vágyik, és hiába azt kapja, amit akart, mégis csalódás, keserűség a juss.
(Ez egy válasz ólomkatona üzenetére (2015. 07. 09. csütörtök 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 09. csütörtök 18:13
igen ebben a műfajban csak akkor szabad bele menni 1.maximális kölcsönös bizalom őszinteség és egymás becsülése ha valaki azt mondja a párjának,hogy nem volt jó pedig azt amit át élt az maga az extázis volt és a végén is azt mondta ez tudja a dolgát és később csak a kedvedért meg csak veled akarok tehát nem hazugságot akar hallani az egyik fél sem
2015. 07. 12. vasárnap 19:25  #11088
Törölt felhasználó (1081312)
Én nő vok, az én párom is azt szeretné, ha félrelépnék és elmesélném, de még nem találtam hozzá partnert, izgat a dolog engem is.
2015. 07. 12. vasárnap 12:37  #11087
zsuzsizoli zsuzsizoli
az én feleségem is dugható imádom ha mas dugja
2015. 07. 12. vasárnap 12:16  #11086
Törölt felhasználó (1084462)
Sajnos volt rá példa. :/ Akkor tért át a spirál+óvszer verzióra, így már nem lett baj.
(Ez egy válasz Keksz Elek üzenetére (2015. 07. 12. vasárnap 12:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 12. vasárnap 12:08
Hogyan reagálnátok, ha kiderülne, hogy a hölgy várandós lett mástól egy-egy ilyen légyott alkalmával?
2015. 07. 12. vasárnap 12:08  #11085
Keksz Elek Keksz Elek
Hogyan reagálnátok, ha kiderülne, hogy a hölgy várandós lett mástól egy-egy ilyen légyott alkalmával?
2015. 07. 12. vasárnap 10:02  #11084
Törölt felhasználó (1084462)
Sziasztok! Az én kis exem egy édes nimfomán. Amikor megismerkedtem vele menyasszony volt, de közben dugták mások is, velem együtt...ez már akkor izgatott engem, ezért hamar el is vettem feleségül és 21 évet éltünk együtt. Valami csodás kis teste volt, bomlottak utána a pasik...olyan kislányosan erotikus, álló mellekkel, hegyes bimbókkal, kemény seggel. smile Ő pedig nem tudott és nem is akart ellenállni nekik, ezért gyakorlatilag folyamatosan dugták. Akivel megismerkedett, nagy sansszal le is feküdt - így zajlott az életünk. Én pedig imádtam. Rengeteg fotó készült róla, szerette mutogatni magát és azt is ha másoknak mutogatom. smile Ez pedig egyenes út volt a pasik farkára... Dugták a barátaink, kollégáink, főnökeink, az orvosai, rendőrök, ügyvédek, még egy utcáról útbaigazítást kérő férfivel is lefeküdt. Amiért viszont elhagytam (bár ma is jóban vagyunk wink )az nem más, mint az otthoni szexhiány volt. Egy idő után én már nem kaptam elég szexet és ezt nem tudtam elviselni. Elhagytam, bár férfiasan bevallom, azóta is hiányzik. Senki nem tudott úgy felizgatni, mint Ő...most is áll a farkam, mire ezt leírtam. :P Hülyék vagyunk, mi pasik...(?)
2015. 07. 11. szombat 10:59  #11083
Törölt felhasználó (1020252)
2015. 07. 10. péntek 15:47  #11082
goplay goplay
Nekünk pozitív élmény smile
2015. 07. 09. csütörtök 18:13  #11081
ólomkatona ólomkatona
igen ebben a műfajban csak akkor szabad bele menni 1.maximális kölcsönös bizalom őszinteség és egymás becsülése ha valaki azt mondja a párjának,hogy nem volt jó pedig azt amit át élt az maga az extázis volt és a végén is azt mondta ez tudja a dolgát és később csak a kedvedért meg csak veled akarok tehát nem hazugságot akar hallani az egyik fél sem
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2015. 07. 09. csütörtök 10:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 09. csütörtök 10:27
Mi nem bántuk meg, de az ismeretségi körünkben egy baráti házaspár az első swingeres kalandja után rúgta össze a port. Nagyon. Majdnem válás lett a vége, de pár hónap után lenyugodtak, és marad a házasság. Csak többé nem kezdenek többessel.
Anno beszélgettem a férjjel ilyen témáról is peca közben, és bekattant nála hogy jó lenne kipróbálni. Bár elmondtam neki többször is, hogy testi-lelki veszélyekkel is járhat… A feleség a férje nyüzsgése miatt meg hagyta rábeszélni magát. Ez azért sikerülhetett, mert Ő is szereti a szexet és kíváncsi lehetett, na meg remélte, hogy bejön a „hagyd magad, előbb szabadulsz” formula,m és kipipálásra kerül ez is, ha mégsem jön be.
A swingerben már rögtön első bálozóként bevettek harmadiknak egy pasit, majd hamar csatlakozott hozzájuk egy pár, akinek a hölgytagjával a férj kezdett el foglalkozni. Leegyszerűsítve a férj igen féltékeny volt a többi férfira, feleségnek a nőre. A feleségnek nem tetszett az, hogy a férje idegen nővel van, de közben a férje sem tudta eldönteni, hogy élvezze-e a látványt, ahogy a feleségét két idegen férfi nyalja, falja, dugja, vagy sem. Ezért „bosszúból” mindkettő mély átéléssel igyekezett alkalmi partnereiben örömét lelni. De hazafelé az autóban már fagyos volt a levegő, otthon meg robbant a veszekedésbomba…

Tiktakban is láttam olyat, hogy a férj szó szerint eliszkolt, mert nem bírta a látványt, hogy más simogatja, ujjazza a feleségét (szerintem ezek az előjátékok a legjobb részek). Pedig ott még aktus sem volt. Ezt a feleség észrevette, oszt usgyi utána. Szerintem ők sem lesznek többes rajongók. eljen
2015. 07. 09. csütörtök 15:45  #11080
kalandor79 kalandor79
Már régen volt benne részem. De ujra átélném smile
2015. 07. 09. csütörtök 13:43  #11079
1sexmániás 1sexmániás
jogos jó a kérdés nem tudom a hétvégén mért nem csatlakoztak hozzánk.
(Ez egy válasz zsuzsizoli üzenetére (2015. 07. 09. csütörtök 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 09. csütörtök 10:56
mi az akadálya
2015. 07. 09. csütörtök 10:56  #11078
zsuzsizoli zsuzsizoli
mi az akadálya
(Ez egy válasz 1sexmániás üzenetére (2015. 07. 09. csütörtök 08:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 09. csütörtök 08:51
Jó is az de szeretném már átélni újra
2015. 07. 09. csütörtök 10:27  #11077
Nyúlmedve Nyúlmedve
Mi nem bántuk meg, de az ismeretségi körünkben egy baráti házaspár az első swingeres kalandja után rúgta össze a port. Nagyon. Majdnem válás lett a vége, de pár hónap után lenyugodtak, és marad a házasság. Csak többé nem kezdenek többessel.
Anno beszélgettem a férjjel ilyen témáról is peca közben, és bekattant nála hogy jó lenne kipróbálni. Bár elmondtam neki többször is, hogy testi-lelki veszélyekkel is járhat… A feleség a férje nyüzsgése miatt meg hagyta rábeszélni magát. Ez azért sikerülhetett, mert Ő is szereti a szexet és kíváncsi lehetett, na meg remélte, hogy bejön a „hagyd magad, előbb szabadulsz” formula,m és kipipálásra kerül ez is, ha mégsem jön be.
A swingerben már rögtön első bálozóként bevettek harmadiknak egy pasit, majd hamar csatlakozott hozzájuk egy pár, akinek a hölgytagjával a férj kezdett el foglalkozni. Leegyszerűsítve a férj igen féltékeny volt a többi férfira, feleségnek a nőre. A feleségnek nem tetszett az, hogy a férje idegen nővel van, de közben a férje sem tudta eldönteni, hogy élvezze-e a látványt, ahogy a feleségét két idegen férfi nyalja, falja, dugja, vagy sem. Ezért „bosszúból” mindkettő mély átéléssel igyekezett alkalmi partnereiben örömét lelni. De hazafelé az autóban már fagyos volt a levegő, otthon meg robbant a veszekedésbomba…

Tiktakban is láttam olyat, hogy a férj szó szerint eliszkolt, mert nem bírta a látványt, hogy más simogatja, ujjazza a feleségét (szerintem ezek az előjátékok a legjobb részek). Pedig ott még aktus sem volt. Ezt a feleség észrevette, oszt usgyi utána. Szerintem ők sem lesznek többes rajongók. eljen
(Ez egy válasz csacas2 üzenetére (2015. 07. 07. kedd 19:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 07. kedd 19:28
Van itt olyan aki megbánta a hármast?
2015. 07. 09. csütörtök 08:51  #11076
1sexmániás 1sexmániás
Jó is az de szeretném már átélni újra
2015. 07. 09. csütörtök 08:50  #11075
zsuzsizoli zsuzsizoli
én is szeretem ha idegen férfi dugja a nejem vagy ha párcserézünk és a másik pasi élvezkedik rajta
2015. 07. 09. csütörtök 08:30  #11074
hazasparos2013 hazasparos2013
Meghoztad a kedvünket.....
(Ez egy válasz csibi79 üzenetére (2015. 07. 07. kedd 19:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 07. kedd 19:34
Mi tuti nem,nagyon szeretjük
2015. 07. 07. kedd 20:59  #11073
karpat57 karpat57
Pedig azok a bulik nem a tétlenségről híresek!
(Ez egy válasz 1sexmániás üzenetére (2015. 07. 07. kedd 07:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 07. kedd 07:21
Hát jobb is letehet volna ,de amúgy el ment csak nem csatlakozott hozzánk senki így nem éltem át a mire annyira vágytam
2015. 07. 07. kedd 19:34  #11072
csibi79 csibi79
Mi tuti nem,nagyon szeretjük
(Ez egy válasz csacas2 üzenetére (2015. 07. 07. kedd 19:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 07. 07. kedd 19:28
Van itt olyan aki megbánta a hármast?
/ 627