Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Izgat, ha megdugják, ha szopatják, ha kinyalják az ÁLLANDÓ PARTNEREDET.
Bárhol, bármikor, bármilyen körülmények között. Ha ott vagy, ha nem vagy ott, de tudsz róla.
Vigyázz! Ne keverd össze a (sejthető) megcsalással!
Írj a topicba, ha kétségeid vannak, ha véleményed van róla, ha kérdésed van.

Írj, ha bizonytalan vagy, ha vágysz rá.
"a párod ne legyen más férfival, de Te miért ne lehetnél 2 nővel?"
"ha a téma számodra idegen, nem izgat vagy épp taszít, hát egyszerűen nem kell itt lenni. Mindenki menjen a saját templomába imádkozni."

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek!!!!

Az eddigi hozzászólások

2013. 03. 12. kedd 11:13  #8813
Törölt felhasználó (752855)
Végre valaki leírt egy hatalmas igazságot!
Köszönöm neked, 100%-ig egyetértek a dolgokkal amiket leírtál. Mehet itt a filozofálás meg más topikban is de a lényeg itt lett leírva.
Sokan addig gondolják úgy a dolgot amíg ki nem elégülnek, ezután már más szemmel néznek a fantáziájukra és elfogy a bátorság.
Remélem sokan olvassák majd a soraidat és el is gondolkoznak ezeken a dolgokon.
Nálam Te vagy a nap Embere eljen
(Ez egy válasz Férfi 30 üzenetére (2013. 03. 12. kedd 09:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 12. kedd 09:45
A probléma azzal van, hogy a legtöbb embernek, csak
fantázia színten él a dolog! Ugye azért az nem életszerű,
hogy pl. egy pár 1-2 éve keres, és 1500 emberből nem
talál partnert! Leírom mit gondolok, aztán lehet támadni! smile
A "férfiak": az esetek 99%-ában, komolyan gondólják...
Leűlnek a gép elé, megnéznek egy szolíd hírdetést, mondjuk
ahól a képeken éppen tövig vannak egy nőben.. Biológia!
Feláll a farka...ír egy levelet a "lelki állapotának" megfelelően.
Ha tud uralkodni magán, finoman fogalmaz, megválogatja a
szavait, ha nem akkor egyszerűen leírja: meg szeretné baszni!
Na hát ez felháborító!! Egy HÁZASPÁRNAK, ilyet írni, akik
meztelen, legtöbbször aktus közbeni, fotókkal keresnek férfit
az ágyukba... Na de kérem! smile A lényeg, mégha ez a férfi
igen választ is kap a levelére, elélvez a gépe előtt, (mert
HOKIZIK, ez szinte biztos) elszáll az ihlet, és a valóságban
már nem is olyan nagyfiu!! A párok: Az esetek döntő többségében
a férfiak hozzák fel a témát! A féltékenység, a fantáziaképek,
és a tudat, hogy az asszony már mással is volt, idővel ilyen
fúrcsa kéjes, izgató érzéssé növi ki magát! Amikor belegondólsz,
már sokkal jobban izgat, mint amennyire fáj.. Valahogy beadagolod
az asszonynak! 90%- ban elutasít, azt mondja hülye vagy,
felejtsd el! De te nem tudsz nyugodni, írsz ide, és várod a
szerencsétlen "pancsereket" akik, jelentkeznek, jobb esetben
még azt is leírják mit tennének a feleségeddel, hozzásegítve
téged ahhoz, hogy a fantáziádban közelebbinek élhesd meg a
dolgot! Aztán valamilyen magyarázattal eltűnsz! Nem jössz be
az asszonynak, kicsi a farkad, nem szeretjük a rövid hajat stb.!
Van az is amikor az nő belemegy! Beszéltek róla, akár szex
közben is! Szétélvezed az agyad! Egy ilyen állapotodban, írsz
ide!! Jelentkeznek az áldozatok.. Minden jól megy, de érzed,
hogy eljött az az idő mikor, átkell mennie az egésznek a
valóságba!! Ha a párod bólint, TE megtalálod a kifogást!
Nem jó, Don Juan, nem jó szemtelen, nem jó túl alamuszi!
Persze, azért mert nagy a farka, persze azért mert izmos stb...
Szóval, a szegény hülye aki megint jelentkezett, vagy kamu
lesz magyarázat képpen, vagy valami más szarsággal, lerázod,
természetesen figyelve arra, hogy vagy a kinézete, esetleg a
stîlusa, vagy a levelei miatt még ő érezze úgy, hogy elrontotta!
Na és persze van az az eset, mikor a nő akarja! Ez ritka! Inkább
úgy szokták mondani :"közösen eldöntöttük" smile Itt meg az
a baj, hogy ha már lúd legyen kövér.. A pocakos, szőrös,
kisfarkú férje mellé, akar egy kigyúrt macsót nagy farokkal!
Nincs azzal gond, hogy ez az álma, de nem valószínű, hogy
a férje segíteni fogja ebben, tehát a hülyék megint átlesznek
b...va! A feleség valószínűleg privátban intézi majd a dolgokat smile
Talán még van egy kategória, akik akarják valóban, de hogy
a feleség bizonyítsa férjével szembeni megelégedését klónt
keresnek! Kevés rá az esély, hogy testalkatban, méretben, mindenben
hasonló legyél a férjhez, de ők akár még a szexhez is
2013. 03. 12. kedd 09:55  #8812
Férfi 30 Férfi 30
folyt.: eljutnak! És vagyunk PÁRAN, akik már túl vagyunk
az álmodozáson, legyôztük a féltékenységet, a kissebbségi
komplexussal is megküzdöttünk, és valóban SZEXpartnert
keresünk! Csak nehéz egymásra találni! Viszont 1 biztos:
Ha valaki komolyan gondólja nem kellenek évek, sem
hónapok, sőt sok esetben hetek sem, hogy megkapjuk,
megéĺjük amiért itt vagyunk! HA AKARJUK!!
2013. 03. 12. kedd 09:45  #8811
Férfi 30 Férfi 30
A probléma azzal van, hogy a legtöbb embernek, csak
fantázia színten él a dolog! Ugye azért az nem életszerű,
hogy pl. egy pár 1-2 éve keres, és 1500 emberből nem
talál partnert! Leírom mit gondolok, aztán lehet támadni! smile
A "férfiak": az esetek 99%-ában, komolyan gondólják...
Leűlnek a gép elé, megnéznek egy szolíd hírdetést, mondjuk
ahól a képeken éppen tövig vannak egy nőben.. Biológia!
Feláll a farka...ír egy levelet a "lelki állapotának" megfelelően.
Ha tud uralkodni magán, finoman fogalmaz, megválogatja a
szavait, ha nem akkor egyszerűen leírja: meg szeretné baszni!
Na hát ez felháborító!! Egy HÁZASPÁRNAK, ilyet írni, akik
meztelen, legtöbbször aktus közbeni, fotókkal keresnek férfit
az ágyukba... Na de kérem! smile A lényeg, mégha ez a férfi
igen választ is kap a levelére, elélvez a gépe előtt, (mert
HOKIZIK, ez szinte biztos) elszáll az ihlet, és a valóságban
már nem is olyan nagyfiu!! A párok: Az esetek döntő többségében
a férfiak hozzák fel a témát! A féltékenység, a fantáziaképek,
és a tudat, hogy az asszony már mással is volt, idővel ilyen
fúrcsa kéjes, izgató érzéssé növi ki magát! Amikor belegondólsz,
már sokkal jobban izgat, mint amennyire fáj.. Valahogy beadagolod
az asszonynak! 90%- ban elutasít, azt mondja hülye vagy,
felejtsd el! De te nem tudsz nyugodni, írsz ide, és várod a
szerencsétlen "pancsereket" akik, jelentkeznek, jobb esetben
még azt is leírják mit tennének a feleségeddel, hozzásegítve
téged ahhoz, hogy a fantáziádban közelebbinek élhesd meg a
dolgot! Aztán valamilyen magyarázattal eltűnsz! Nem jössz be
az asszonynak, kicsi a farkad, nem szeretjük a rövid hajat stb.!
Van az is amikor az nő belemegy! Beszéltek róla, akár szex
közben is! Szétélvezed az agyad! Egy ilyen állapotodban, írsz
ide!! Jelentkeznek az áldozatok.. Minden jól megy, de érzed,
hogy eljött az az idő mikor, átkell mennie az egésznek a
valóságba!! Ha a párod bólint, TE megtalálod a kifogást!
Nem jó, Don Juan, nem jó szemtelen, nem jó túl alamuszi!
Persze, azért mert nagy a farka, persze azért mert izmos stb...
Szóval, a szegény hülye aki megint jelentkezett, vagy kamu
lesz magyarázat képpen, vagy valami más szarsággal, lerázod,
természetesen figyelve arra, hogy vagy a kinézete, esetleg a
stîlusa, vagy a levelei miatt még ő érezze úgy, hogy elrontotta!
Na és persze van az az eset, mikor a nő akarja! Ez ritka! Inkább
úgy szokták mondani :"közösen eldöntöttük" smile Itt meg az
a baj, hogy ha már lúd legyen kövér.. A pocakos, szőrös,
kisfarkú férje mellé, akar egy kigyúrt macsót nagy farokkal!
Nincs azzal gond, hogy ez az álma, de nem valószínű, hogy
a férje segíteni fogja ebben, tehát a hülyék megint átlesznek
b...va! A feleség valószínűleg privátban intézi majd a dolgokat smile
Talán még van egy kategória, akik akarják valóban, de hogy
a feleség bizonyítsa férjével szembeni megelégedését klónt
keresnek! Kevés rá az esély, hogy testalkatban, méretben, mindenben
hasonló legyél a férjhez, de ők akár még a szexhez is
2013. 03. 12. kedd 09:31  #8810
dugdanejem dugdanejem
A név egy dolog itt , és más az ahogy ehhez hozzá állunk,te úgy közelítenéd meg ahogy,mi pedig úgy ahogy mi elképzeljük !Továbbra is ugyanaz az álláspontom,ez nem buliba és nudista helyekre való (saját véleményünk)azok a nők akik idegen pasikat csábítanak el nyilvánosan és van párjuk,,, hát nekünk nem jön ez be!!Szerintem ez 3 embere tartozik,és négy fal közé,lehet maradi vagyok de ez van !Nekem nekünk a nudizmus se jön be !De ha neked úgy jó ,elfogadom csináld úgy!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 12. kedd 08:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (875515)
2013. 03. 12. kedd 08:29
Olvastam a topikot ami be lett fagyasztva,úgy gondolom,hogy az a pasi aki felajánlja,hogy dugd meg a nejem az más választ pasiktól nem is érdemel,hogy észbe kapjon,hogy úristen mit is teszek azzal a nővel akivel élek és szeretem,te sem vagy más pasi hiszen fel ajánlod....ha már benne vagy ,hogy mással is lehessen ,arra nem gondoltatok ami számomra a legkönnyebb,és legegyszerűbb,hogy buliba elmenni vagy discoba ,és a nejed csábítson el pasit?neki is aktívnak kell lennie a keresgélésben nem csak neked,én speciel nem engedném ,hogy a párom keressen ,van saját ízlésem hadd döntsek én ......jön a nudista szezon ,ott is lehet találni . smile
2013. 03. 12. kedd 08:29  #8809
Törölt felhasználó (875515)
Olvastam a topikot ami be lett fagyasztva,úgy gondolom,hogy az a pasi aki felajánlja,hogy dugd meg a nejem az más választ pasiktól nem is érdemel,hogy észbe kapjon,hogy úristen mit is teszek azzal a nővel akivel élek és szeretem,te sem vagy más pasi hiszen fel ajánlod....ha már benne vagy ,hogy mással is lehessen ,arra nem gondoltatok ami számomra a legkönnyebb,és legegyszerűbb,hogy buliba elmenni vagy discoba ,és a nejed csábítson el pasit?neki is aktívnak kell lennie a keresgélésben nem csak neked,én speciel nem engedném ,hogy a párom keressen ,van saját ízlésem hadd döntsek én ......jön a nudista szezon ,ott is lehet találni . smile
(Ez egy válasz dugdanejem üzenetére (2013. 03. 11. hétfő 17:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 11. hétfő 17:23
Hát igen,, de sajnos évek mulnak el,, nem hónapok évek és sehol semmi,,, és sajnos tiszteséges levél nagyon nagyon ritka, ha van,, jön 1, akkor a 2-dik-3-dik már arról szól hogy kötetlenül tali szex és hello,,, mondhatom hogy a 100% ilyen?? Nem hiszen van kb 1% aki lehet normális ,, csak éppen lehet azért annyira kedves mert csúnya,, na ez a max amit eddig ki lehetett hozni ebből, ha valaki kicsit is kinéz valahogy ne adj isten intim mérete 18 feletti ..hát az agyilag ,érzelmi világában szinte 000 ,, csak dugás, baszás, és ennyi !!Nem adom fel csak néha fárasztó !!Már....
2013. 03. 12. kedd 07:51  #8808
thebadboym1 thebadboym1
Ezzel én is így vagyok! Szivesen kipróbálnám a hármast, úgy hogy én vagyok a párnál a plusz 1. Keresgélek, de nagyon nehéz találni párt hozzá.... Két hónap és kb 200 levél és eddig semmi.....
2013. 03. 11. hétfő 23:25  #8807
gaborom31 gaborom31
El tudom képzelni a helyzeteteket, és nagyon kiábrándító lehet.Én nagyon rég óta keresek párokat, de mindig megpróbáltam intelligensen közeledni feléjük.Szerintem csak így működik, igaz elképesztően sok energia, türelem és idő mire összejön valami, de ha összejön akkor szerintem azt nagyon meg kell becsülni.
Én azért elég intelligensnek tartom magamat egy ilyen kapcsolatra, valószínű ezért is jött össze idáig az/azok ami/amik összejöttek.De nagyon sok idő, és türelem az biztos.
(Ez egy válasz dugdanejem üzenetére (2013. 03. 11. hétfő 17:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Hát igen,, de sajnos évek mulnak el,, nem hónapok évek és sehol semmi,,, és sajnos tiszteséges levél nagyon nagyon ritka, ha van,, jön 1, akkor a 2-dik-3-dik már arról szól hogy kötetlenül tali szex és hello,,, mondhatom hogy a 100% ilyen?? Nem hiszen van kb 1% aki lehet normális ,, csak éppen lehet azért annyira kedves mert csúnya,, na ez a max amit eddig ki lehetett hozni ebből, ha valaki kicsit is kinéz valahogy ne adj isten intim mérete 18 feletti ..hát az agyilag ,érzelmi világában szinte 000 ,, csak dugás, baszás, és ennyi !!Nem adom fel csak néha fárasztó !!Már....
2013. 03. 11. hétfő 21:47  #8806
bameszkodo bameszkodo
Mennyi ideje próbálkoztok a kereséssel?
Úgy látom nagyon el vagy kenődve!
2013. 03. 11. hétfő 21:17  #8805
bameszkodo bameszkodo
Ezt akár én is írhattam volna...
Ha nem lett volna egy hosszítávú nagyon jó tapasztalatom, azt gondolnám, hogy csak a mesében van ilyen.
De tudom, hogy létezik!
Csak 1000-ből 1.
Még csak 83 levelet írtam. smile Csak most éppen a feladtam a keresést stádiumban vagyok, ezért nem írogatok levleket.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 11. hétfő 17:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (848125)
2013. 03. 11. hétfő 17:02
Szervusztok !
Rendszeres olvasója vagyok a fórumnak mert a témája nagyon közel áll a szexuális beállítottságomhoz, néha hirdetek is, bár be kell vallanom, nem sok eredménnyel. Ennek persze számos oka lehet, bár azok, melyeket felsoroltál / " 3 szavas írás, 10 perc után dugás, szidalmazás, stb " / rám egyáltalán nem jellemzőek.
Amiért " tollat " ragadtam és írok, annak egyetlen egy oka van, mégpedig az, hogy pontosan ezeket a dolgokat tapasztalom, csak éppen a másik oldalról. Az igazsághoz hozzá tartozik és ebben maximálisan egyet értünk, hogy nagyon sok primitív, szexuálisan kulturálatlan és buta ember hirdetését és hozzá szólását lehet olvasni. Az ilyen emberek megnyilvánulása és hozzá állása miatt megy el az ember kedve az egésztől, legyen az pár, nő, vagy akár férfi. Emiatt csalódott és bizalmatlan a legtöbb hirdető. Két évvel ezelőtt volt részem hármas, sőt négyes kapcsolatban is, találtam egy nagyon kedves, csinos és intelligens párt, majd később ebbe a kapcsolatba sikerült bevonnom az akkori páromat is. / nem nagyon kellett rábeszélnem. : ) /. Mi kb. egy hónapig leveleztünk és ismerkedtünk egymással, amíg egyáltalán a találkozóig eljutottunk. Persze addigra volt már képcsere, telefon és minden egyéb más, amivel kapcsolatot lehetett tartani . Nem siettünk, nem kapkodtunk, szerettük volna minél jobban megismerni egymást, hiszen azt gondolom, beengedni valakit az ágyunkba, más egyéb mellett nagyon komoly bizalmi kérdés. Fantasztikusan élveztük a találkozások minden percét, mindenki tudta meddig mehet el, soha nem merült fel kétség senkiben, hogy a másik fél bármivel is vissza élne. Sajnos egy évvel ezelőtt az a bizonyos kedves pár külföldre költözött, így a kapcsolat fizikai szempontból megszakadt. Ekkor gondoltam azt, hogy regisztrálok a G.G.-n és talán megint sikerülhet..........
Nagyon érdekes dolgokat látok, olvasok és tapasztalok ezen az oldalon. ( Más társkereső oldalon nincs tapasztalatom ).
Kezdődik a kereséssel. Megpróbálok a hirdetők között egy korban, " paraméterekben " felfogásban és ha esetleg fotó van fent, vizuálisan szimpatikus párt keresni. persze nem utolsó szempont a földrajzi elhelyezkedés sem. Kezdés képen írok egy intelligens / nem egymondatos / levelet a kapcsolat felvétel céljából. Itt már adódnak problémák, tízből nyolcan még egy rövid elutasító levéllel sem tisztelnek meg, pedig még azt sem tudják hogy nézek ki, esetleg szimpatikus vagyok-e, stb.
Amennyiben mégis érkezik válasz, durr bele a közepébe, küldjek fotót ( természetesen ők nem küldenek ).
Ha mégis megtörténik a képcsere és elméletileg mindenki szimpatikus mindenkinek, akkor kezdődik az ismerkedés, melynek kényes pontja a személyes találkozó. Megbeszéltek mindent, minden ok. minden szép, kitűzitek a randi időpontját, majd azt veszed észre, hogy ott állsz egyedül. Elérni nem lehet őket, beszélni nem tudsz velük, így aztán irány haza. Megint gazdagodtál egy tapasztalattal. folyt. köv..........
2013. 03. 11. hétfő 17:23  #8804
dugdanejem dugdanejem
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 11. hétfő 17:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 11. hétfő 17:16
Ezzel csak az a baj, hogy két három ilyen alkalommal már senki nem vesz komolyan senkit. Ezért érthetetlen számomra, hogy azok az emberek, akik csak szórakozásból, vagy unalomból, esetleg beteges hajlamaiktól vezérelve vannak fent az oldalon, miért akarják tönkre tenni mások lehetőségeit egy normális kapcsolat kialakítására. Ameddig ezt saját szórakozására teszi és senkinek nem árt vele, az az ő dolga, ellenkező esetben undorító és vissza taszító önmagát minősíti a névtelenség mögé bújva !
Szóval, ha egy tanácsot elfogadsz tőlem, ne add fel, szelektálj, válogass, értékeld a leveleket, légy körültekintő és a gusztustalan megkeresésekre ügyet se vess ! Én is ezt teszem és hiszem, hogy előbb -utóbb beérik a gyümölcse. Minden tiszteletem a tiéd, hogy a párodat hajlandó vagy " megosztani " egy harmadikkal és természetesen a párodé, mert meggyőződésem, hogy ettől Ő nagyon jó anya, háziasszony, és kiváló partnered az életben !
Üdvözlet !
2013. 03. 11. hétfő 17:16  #8803
Ezzel csak az a baj, hogy két három ilyen alkalommal már senki nem vesz komolyan senkit. Ezért érthetetlen számomra, hogy azok az emberek, akik csak szórakozásból, vagy unalomból, esetleg beteges hajlamaiktól vezérelve vannak fent az oldalon, miért akarják tönkre tenni mások lehetőségeit egy normális kapcsolat kialakítására. Ameddig ezt saját szórakozására teszi és senkinek nem árt vele, az az ő dolga, ellenkező esetben undorító és vissza taszító önmagát minősíti a névtelenség mögé bújva !
Szóval, ha egy tanácsot elfogadsz tőlem, ne add fel, szelektálj, válogass, értékeld a leveleket, légy körültekintő és a gusztustalan megkeresésekre ügyet se vess ! Én is ezt teszem és hiszem, hogy előbb -utóbb beérik a gyümölcse. Minden tiszteletem a tiéd, hogy a párodat hajlandó vagy " megosztani " egy harmadikkal és természetesen a párodé, mert meggyőződésem, hogy ettől Ő nagyon jó anya, háziasszony, és kiváló partnered az életben !
Üdvözlet !
(Ez egy válasz dugdanejem üzenetére (2013. 03. 11. hétfő 14:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 11. hétfő 14:01
igaz,,, csak sajna ilyen nem létezik maxx itt a fórumon...
2013. 03. 11. hétfő 17:02  #8802
Szervusztok !
Rendszeres olvasója vagyok a fórumnak mert a témája nagyon közel áll a szexuális beállítottságomhoz, néha hirdetek is, bár be kell vallanom, nem sok eredménnyel. Ennek persze számos oka lehet, bár azok, melyeket felsoroltál / " 3 szavas írás, 10 perc után dugás, szidalmazás, stb " / rám egyáltalán nem jellemzőek.
Amiért " tollat " ragadtam és írok, annak egyetlen egy oka van, mégpedig az, hogy pontosan ezeket a dolgokat tapasztalom, csak éppen a másik oldalról. Az igazsághoz hozzá tartozik és ebben maximálisan egyet értünk, hogy nagyon sok primitív, szexuálisan kulturálatlan és buta ember hirdetését és hozzá szólását lehet olvasni. Az ilyen emberek megnyilvánulása és hozzá állása miatt megy el az ember kedve az egésztől, legyen az pár, nő, vagy akár férfi. Emiatt csalódott és bizalmatlan a legtöbb hirdető. Két évvel ezelőtt volt részem hármas, sőt négyes kapcsolatban is, találtam egy nagyon kedves, csinos és intelligens párt, majd később ebbe a kapcsolatba sikerült bevonnom az akkori páromat is. / nem nagyon kellett rábeszélnem. : ) /. Mi kb. egy hónapig leveleztünk és ismerkedtünk egymással, amíg egyáltalán a találkozóig eljutottunk. Persze addigra volt már képcsere, telefon és minden egyéb más, amivel kapcsolatot lehetett tartani . Nem siettünk, nem kapkodtunk, szerettük volna minél jobban megismerni egymást, hiszen azt gondolom, beengedni valakit az ágyunkba, más egyéb mellett nagyon komoly bizalmi kérdés. Fantasztikusan élveztük a találkozások minden percét, mindenki tudta meddig mehet el, soha nem merült fel kétség senkiben, hogy a másik fél bármivel is vissza élne. Sajnos egy évvel ezelőtt az a bizonyos kedves pár külföldre költözött, így a kapcsolat fizikai szempontból megszakadt. Ekkor gondoltam azt, hogy regisztrálok a G.G.-n és talán megint sikerülhet..........
Nagyon érdekes dolgokat látok, olvasok és tapasztalok ezen az oldalon. ( Más társkereső oldalon nincs tapasztalatom ).
Kezdődik a kereséssel. Megpróbálok a hirdetők között egy korban, " paraméterekben " felfogásban és ha esetleg fotó van fent, vizuálisan szimpatikus párt keresni. persze nem utolsó szempont a földrajzi elhelyezkedés sem. Kezdés képen írok egy intelligens / nem egymondatos / levelet a kapcsolat felvétel céljából. Itt már adódnak problémák, tízből nyolcan még egy rövid elutasító levéllel sem tisztelnek meg, pedig még azt sem tudják hogy nézek ki, esetleg szimpatikus vagyok-e, stb.
Amennyiben mégis érkezik válasz, durr bele a közepébe, küldjek fotót ( természetesen ők nem küldenek ).
Ha mégis megtörténik a képcsere és elméletileg mindenki szimpatikus mindenkinek, akkor kezdődik az ismerkedés, melynek kényes pontja a személyes találkozó. Megbeszéltek mindent, minden ok. minden szép, kitűzitek a randi időpontját, majd azt veszed észre, hogy ott állsz egyedül. Elérni nem lehet őket, beszélni nem tudsz velük, így aztán irány haza. Megint gazdagodtál egy tapasztalattal. folyt. köv..........
(Ez egy válasz dugdanejem üzenetére (2013. 03. 11. hétfő 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 11. hétfő 13:59
Telejsen igazad van,, csak a baj ott kezdödik hogy 3 szavas írások jőnnek itt és máshol is a férfiktól akik jelentkeznek, és ha első talin 10 perc után nincs szex,, akkor kamus , faszverő és stb vagyok,,, ilyen mint te,, a fehér holló kategorába tartozik ha van egyátalán,,, a csók szerintem nem gond,, egytöl tuti nem félnék,,, hogy beleszert bárkibe is,,, mármint az én nejem,,Szerintem nem szüetett még egy oylan akiért engem elhagyna,,, ebben biztos vagyok Töb van köztünk mint szimpla házaság,, barát és sorolhatnám még mi,, nincsenek titkaink, nem úgy élünk és ez itt ebben szerintem látszik is,, és igen egyvalakit baráti kapcsolatra , elsőre ismerkedni addig amig nem dönt mindenki úgy mehet a dolog,,, lécccike mutass nekem 1 .. valakit aki ebbe bele megy??? Van hogy 1 kérdést 4 szer írok itt levélbe és még akkor sem tudja értelmezni,, vagy nem akarja,, válasz ,pedig gyors és max 2 szó,, és a lényege semmi komoly csak dugás, kötetlenbe !!Az esetek 100% én mondjam el előre hogy mit szeretnénk keresünk,, ha megteszem,, ?? rögtön ő is pont ezt keresi,,,,ha nem,, elmondja mit keres,, pont az ellenkezöjét mint mi,, és mikor közlöm vele mi nem,, jaa háát eltévesztette és sorolhatnám a mentegetőzéseket hogy mivel próbál rávenni hogy engedjem megdugni.....Tessék nekem egy normális férfi mutatni aki ismerkedni értelmesen ír eltudja mondani i mit szeretne és nem baszna aki csak megáll neki mindenkivel,,, csak 1.....
2013. 03. 11. hétfő 14:01  #8801
dugdanejem dugdanejem
igaz,,, csak sajna ilyen nem létezik maxx itt a fórumon...
(Ez egy válasz batka.mano üzenetére (2013. 03. 11. hétfő 13:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 11. hétfő 13:53
Egy értelmes ember értelmes gondolatai... Minden szavával egyet értek. Legjobban az utolsó bekezdéssel. Ez a lényeg az egészben. Ej de jó lenne ha mindenki ilyen intelligenciával állna a dolgokhoz.
2013. 03. 11. hétfő 13:59  #8800
dugdanejem dugdanejem
Telejsen igazad van,, csak a baj ott kezdödik hogy 3 szavas írások jőnnek itt és máshol is a férfiktól akik jelentkeznek, és ha első talin 10 perc után nincs szex,, akkor kamus , faszverő és stb vagyok,,, ilyen mint te,, a fehér holló kategorába tartozik ha van egyátalán,,, a csók szerintem nem gond,, egytöl tuti nem félnék,,, hogy beleszert bárkibe is,,, mármint az én nejem,,Szerintem nem szüetett még egy oylan akiért engem elhagyna,,, ebben biztos vagyok Töb van köztünk mint szimpla házaság,, barát és sorolhatnám még mi,, nincsenek titkaink, nem úgy élünk és ez itt ebben szerintem látszik is,, és igen egyvalakit baráti kapcsolatra , elsőre ismerkedni addig amig nem dönt mindenki úgy mehet a dolog,,, lécccike mutass nekem 1 .. valakit aki ebbe bele megy??? Van hogy 1 kérdést 4 szer írok itt levélbe és még akkor sem tudja értelmezni,, vagy nem akarja,, válasz ,pedig gyors és max 2 szó,, és a lényege semmi komoly csak dugás, kötetlenbe !!Az esetek 100% én mondjam el előre hogy mit szeretnénk keresünk,, ha megteszem,, ?? rögtön ő is pont ezt keresi,,,,ha nem,, elmondja mit keres,, pont az ellenkezöjét mint mi,, és mikor közlöm vele mi nem,, jaa háát eltévesztette és sorolhatnám a mentegetőzéseket hogy mivel próbál rávenni hogy engedjem megdugni.....Tessék nekem egy normális férfi mutatni aki ismerkedni értelmesen ír eltudja mondani i mit szeretne és nem baszna aki csak megáll neki mindenkivel,,, csak 1.....
(Ez egy válasz bameszkodo üzenetére (2013. 03. 11. hétfő 11:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 11. hétfő 11:08
Szia!
Nekem is van néhány gondolatom a kérdésedhez, leírom, hátha segít nektek.
Akikkel én eddig ismerkedtem, azért kerestek idegent, mert cikinek érezték, ha ismerőst próbálnának bevonni. Meg tudom érteni. Mi van, ha nem jön be? Vagy éppen eljár a szája más ismerőseitek előtt....
Idegent keresni viszont nem egyszerű. Nem tudsz róla semmit, csak azt, amit ő mond magáról. Az meg nem feltétlenül igaz. Csak úgy tudod a bizalmi körötökbe beengedni, ha valamennyire megismered. Nálam akkor volt a legjobb, ha szex előtt legelább egyszer egy független helyen találkoztunk, illetve többször telefonon is beszélgettünk. Kialakult egy bizalom mindkét irányba. Bizhatsz abban, hogy nem fogja szétkürtölni a nevetek, telefonszámotok, hogy ime, egy dugható feleség.
Ha jobban megismered a jelöltet, és kiderül róla, hogy neki is fontos a diszkréció (mert nős, vagy olyan a munkája, ahol nagyon gáz lenne, ha kiderülna, stb.), akkor szintén a bizalom sokkal nagyobb lesz, felhőtlenebb tud lenni a kapcsolat.
Ha viszont féltékeny típus vagy, akkor jobbnak tűnhet, ha mindig csak egy alkalomra szerzel pasit. Így csak egy élő segédeszközről van szó, de ha a hölgynek a gyengéd szeretkezésre van igénye, azt nem biztos, hogy az alkalmi partnertől kapja meg. Az valószínűleg csak egy dugás lesz. Ami nem rossz, de ha nem erre van igény, akkor csalódás lesz.

Gumi kérdés: nem kérdés, kell! Egyrészt nem tudhatod, hogy mit hordoz az illető, lehet, hogy még ő sem tudja. Másrészt mégiscsak te vagy a főnök, neked legyen meg a lehetőség a gumi nélküli aktusra. Itt említeném még meg a csók kérdését is. Szerintem az legyen tabu. Én mindig úgy ismerkedtem, hogy nem csókolózok. Egy kb 3 éves kapcsolatban egyszer úgy alakult, hogy mégis csókolóztam a lánnyal. Aztán egyszer a férjnek mégsem volt jó a megbeszélt időpont, és kérte, hogy azért mégis menjek el, legyek a nejével kettesben. Kár volt belemennem. A hölgy érzelmileg teljesen összekavarodott, gyakorlatilag szerelemes lett belém. Én ekkor leléptem örökre... hamarabb kellett volna észhez térnem, hogy ez már egy kicsit több a kelleténél...

Itt az előbb szóba került a fokozatosság.Ez szerintem is nagyon fontos.Nem biztos, hogy még a saját határaiddal is tisztában vagy. Pl mi fér bele? Análba mehet az "idegen"? vagy bele élvezhet a szájába? Ezeket jobb előre tisztázni, mint ott szembesülni vele, hogy ezt én kurvára nem így képzeltem el. A fokozatosság első lépcsője jó lehet az is, hogy egy személyes találkozón elmondatod részletesen a harmadikkal, hogy mit tenne a nejeddel. Ez egyrész izgalmas is tud lenni, másrészt nektek is valósághűbb, mint ha fejben lejátszod. Az hallottak alapján az érzéseid elárulják, hogy mit fogsz érezni, mikor eljön a pillanat, hogy valóra váljon a dolog.

Még egy fontos dolog: ha azért kerestek harmadikat, mert nem jó köztetek a szex, akkor szinte biztos, hogy csak ront a helyzeteteken. Ha viszont "csupán" szeretitek a pikáns helyzeteket, attól még rendes anyuka lehet a feleséged...
2013. 03. 11. hétfő 13:53  #8799
batka.mano batka.mano
Egy értelmes ember értelmes gondolatai... Minden szavával egyet értek. Legjobban az utolsó bekezdéssel. Ez a lényeg az egészben. Ej de jó lenne ha mindenki ilyen intelligenciával állna a dolgokhoz.
(Ez egy válasz bameszkodo üzenetére (2013. 03. 11. hétfő 11:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 11. hétfő 11:08
Szia!
Akikkel én eddig ismerkedtem, azért kerestek idegent, mert cikinek érezték, ha ismerőst próbálnának bevonni. Meg tudom érteni. Mi van, ha nem jön be? Vagy éppen eljár a szája más ismerőseitek előtt....
Idegent keresni viszont nem egyszerű. Nem tudsz róla semmit, csak azt, amit ő mond magáról. Az meg nem feltétlenül igaz. Csak úgy tudod a bizalmi körötökbe beengedni, ha valamennyire megismered. Nálam akkor volt a legjobb, ha szex előtt legelább egyszer egy független helyen találkoztunk, illetve többször telefonon is beszélgettünk. Kialakult egy bizalom mindkét irányba. Bizhatsz abban, hogy nem fogja szétkürtölni a nevetek, telefonszámotok, hogy ime, egy dugható feleség.
Ha jobban megismered a jelöltet, és kiderül róla, hogy neki is fontos a diszkréció (mert nős, vagy olyan a munkája, ahol nagyon gáz lenne, ha kiderülna, stb.), akkor szintén a bizalom sokkal nagyobb lesz, felhőtlenebb tud lenni a kapcsolat.
Ha viszont féltékeny típus vagy, akkor jobbnak tűnhet, ha mindig csak egy alkalomra szerzel pasit. Így csak egy élő segédeszközről van szó, de ha a hölgynek a gyengéd szeretkezésre van igénye, azt nem biztos, hogy az alkalmi partnertől kapja meg. Az valószínűleg csak egy dugás lesz. Ami nem rossz, de ha nem erre van igény, akkor csalódás lesz.

Gumi kérdés: nem kérdés, kell! Egyrészt nem tudhatod, hogy mit hordoz az illető, lehet, hogy még ő sem tudja. Másrészt mégiscsak te vagy a főnök, neked legyen meg a lehetőség a gumi nélküli aktusra. Itt említeném még meg a csók kérdését is. Szerintem az legyen tabu. Én mindig úgy ismerkedtem, hogy nem csókolózok. Egy kb 3 éves kapcsolatban egyszer úgy alakult, hogy mégis csókolóztam a lánnyal. Aztán egyszer a férjnek mégsem volt jó a megbeszélt időpont, és kérte, hogy azért mégis menjek el, legyek a nejével kettesben. Kár volt belemennem. A hölgy érzelmileg teljesen összekavarodott, gyakorlatilag szerelemes lett belém. Én ekkor leléptem örökre... hamarabb kellett volna észhez térnem, hogy ez már egy kicsit több a kelleténél...

Itt az előbb szóba került a fokozatosság.Ez szerintem is nagyon fontos.Nem biztos, hogy még a saját határaiddal is tisztában vagy. Pl mi fér bele? Análba mehet az "idegen"? vagy bele élvezhet a szájába? Ezeket jobb előre tisztázni, mint ott szembesülni vele, hogy ezt én kurvára nem így képzeltem el. A fokozatosság első lépcsője jó lehet az is, hogy egy személyes találkozón elmondatod részletesen a harmadikkal, hogy mit tenne a nejeddel. Ez egyrész izgalmas is tud lenni, másrészt nektek is valósághűbb, mint ha fejben lejátszod. Az hallottak alapján az érzéseid elárulják, hogy mit fogsz érezni, mikor eljön a pillanat, hogy valóra váljon a dolog.

Még egy fontos dolog: ha azért kerestek harmadikat, mert nem jó köztetek a szex, akkor szinte biztos, hogy csak ront a helyzeteteken. Ha viszont "csupán" szeretitek a pikáns helyzeteket, attól még rendes anyuka lehet a feleséged...
2013. 03. 11. hétfő 11:08  #8798
bameszkodo bameszkodo
Szia!

(Ez egy válasz dugdanejem üzenetére (2013. 03. 10. vasárnap 19:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 10. vasárnap 19:14
Segítséget kérek,,, mi már megbeszéltük a nejemmel és még soha nem volt mással, szeretnénk kipróbálni milyen ha másik férfival lenne ,de ha lehet akkor jó lenne ebben valaki segítene ..mert nem nagyon tudjuk hogyan kezdjünk neki.. !Helyünk nincs és csak hétköznap napközben érnénk rá,Nem tudjuk mi lenne a jobb hogy az egész hogyan zajlana le,, ehhez is jó lenne tanács aki jártas ebben ,Gumi kérdés is nyitott hogy legyen -e vagy sem,állandó legyen a partner vagy csak alkalmi??Egy férfi legyen , vagy több,, én másként közeledek felé és gondolom aki idegen megint másként tehát az milyen is lehet?Akinek lenne ötlete , vagy javaslata szívesen fogadnám!
2013. 03. 11. hétfő 09:40  #8797
Törölt felhasználó (857830)
Gumi kérdés is nyitott hogy legyen -e vagy sem,állandó legyen a partner vagy csak alkalmi??Egy férfi legyen , vagy több,,

1.Gumi kell!!!
2.A puding próbája az evés.Ha az alkalmi 'beválik' miért ne lehetne állandó(bb)? Egy alkalmit sem lesz egyszerű kiválasztani, szerintem amíg belerázódtok (vagy eldöntitek, hogy tovább lépnétek-e vagy sem) elégedjetek meg egyel. Ha ennyire az elején (inkább előtte) vagytok, akkor a feldolgozás is időt fog elvinni, szóval:
3.Fokozatosság.
(Ez egy válasz dugdanejem üzenetére (2013. 03. 10. vasárnap 19:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 10. vasárnap 19:14
Segítséget kérek,,, mi már megbeszéltük a nejemmel és még soha nem volt mással, szeretnénk kipróbálni milyen ha másik férfival lenne ,de ha lehet akkor jó lenne ebben valaki segítene ..mert nem nagyon tudjuk hogyan kezdjünk neki.. !Helyünk nincs és csak hétköznap napközben érnénk rá,Nem tudjuk mi lenne a jobb hogy az egész hogyan zajlana le,, ehhez is jó lenne tanács aki jártas ebben ,Gumi kérdés is nyitott hogy legyen -e vagy sem,állandó legyen a partner vagy csak alkalmi??Egy férfi legyen , vagy több,, én másként közeledek felé és gondolom aki idegen megint másként tehát az milyen is lehet?Akinek lenne ötlete , vagy javaslata szívesen fogadnám!
2013. 03. 11. hétfő 09:26  #8796
dugdanejem dugdanejem
Köszi,, végre egy értelmes ember...................
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 11. hétfő 08:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (388655)
2013. 03. 11. hétfő 08:49
Szerintem az ismerős ilyen esetben a múltból származtatott ismeretség. Mi sem szeretnénk ilyen helyzetben, egy régi munkatársunkkal, vagy régi szomszédokkal találkozni, hanem olyannal, olyanokkal, akiket eddig nem ismertünk, nem láttunk. Ellenben a második alkalommal is még mindig csak szexpartner, nem ismerős.
2013. 03. 11. hétfő 08:49  #8795
Törölt felhasználó (388655)
Szerintem az ismerős ilyen esetben a múltból származtatott ismeretség. Mi sem szeretnénk ilyen helyzetben, egy régi munkatársunkkal, vagy régi szomszédokkal találkozni, hanem olyannal, olyanokkal, akiket eddig nem ismertünk, nem láttunk. Ellenben a második alkalommal is még mindig csak szexpartner, nem ismerős.
2013. 03. 10. vasárnap 21:03  #8794
dugdanejem dugdanejem
Te akkor a másik be író írását nem értetted,, ők ezt a fiút valahonnan ismerik a magánéletükből,,, tehát már nem idegen akkor mikor elhívták magukhoz ,,, ne haragudj de ez kicsit olyan volt mintha szőke lennél....Mi ismerőssel nem szeretnénk!!
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 03. 10. vasárnap 20:47), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna ravenna VIP Admin
2013. 03. 10. vasárnap 20:47
Mit nem értesz rajta? Ha valakivel egy alkalomnál többször találkoztok, az már nem lesz idegen. az már ismerős lesz!
Nem biztos hogy amire vágytok első alkalommal összejön!
/ 513