Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Egyik barátom már volt szauna clubban külföldön. Ha van tapasztalatotok, élményetek, osszátok meg velünk. Nálunk is van ilyen? Ha igen, hol?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Figyelem! Minden társkereső bejegyzés törlésre kerül, a bejegyzést tevő pedig tiltást kap!

Az eddigi hozzászólások

ma 17:30  #3000
dolcevita30 dolcevita30
Én már nem lepődök meg ezen. Az lenne a furcsa, ha máshogy lenne. Hozza a megszokott "színvonalat".
Utóbbi időben márciusig péntekenként este jártam. Bosszantó sokszor a hapsi áradat.. Sokan figyelik a kis tepidáriumból az ajtó mögött, hogy ki megy be a gőzbe.. már rohannak is be utánuk Többnyire a hapsik a hapsik után.. rossz látni..
A jakuzzinak nevezett valami, már régóta hideg és klóros. A kinti jakuzzi már 22 szeptemberében, még az éjszakain üzemelt utoljára.
Karácsonyi időszak előtt sokszor lekapcsolták az infraszaunában (szaunarecepció melletti kabin) a hátoldali fűtőszálakat. Sokan panaszkodtak is emiatt. Nem volt kellemes.
A vízet a gőzfürdő környékéről nem igazán takarítják. Elmúlt  20 hónap alatt rengetegszer voltam. Hol egyedül hol mással, de még takarítást nem láttam. Iszonyat balesetveszélyes.
Sokan csak évente 1-2 alkalommal járnak ezen a helyen.. de azoknak ezek a furcsaságok nem fognak feltűnni.
Mondhatni törzsvendég voltam/vagyok Sárváron, Bükön,Kehidán. Voltam vagy 150 alkalommal biztos összevetve a 3 helyen és még sok másik helyen. Igazi megszállottja voltam, vagyok a szaunázásnak. 
Utóbbi időben elvesztette számomra a varázsát ezen helyek. Bükfürdő volt sokáig a Best..de, hogy állandóan szenvedni kellett hétvégén a bejutással (ha beengednek) és pihenő hely találásával.. az már messze sem volt annyira kellemes. Nyitvatartást is csökkentették. Egy időre elment a kedvem/kedvünk tőle. Ritkán mással is mentem.
Sorolhatnám, hogy még mikkel szembesültem néhány helyen..
Máshol.. Ahol a szaunamesternek már többszöri alkalommal megszólal szeánsz közben a csengőhangja a bluetooth hangszórójából..
Szeánszok után kirakja még a kabinajtó elé a hangszórót percekig.. majd mire beér a bungijába.. rákapcsolja max hangerőre az elvont stílusú zenéjét... de van mikor be se érek, de a kezembe nyomnak 3 lepedőt is. (Néha vannak azért pozitív dolgok is)
Sokszor negatív hangvételű a hozzászólásom, de sajnos rengetegszer tapasztaltam, tapasztalol valami furcsaságot.
Sok embert megismertem, törzsvendégek többségét. Alakultak is ki ilyen olyan kapcsolatok, ismeretségek stb. Sok jó arcot megismertem ezeken a helyeken.
Picit jegelve marad ez a kikapcsolódási szokás.
Sebaj, már itt a jó idő. Lehet menni hamarosan Berénybe is.
Egyébként berényi szaunanap mindig jó szokott lenni. Nyáron csak 1 alkalommal van. Összes naturista ismerősömnek tetszett akik igénybe vették akármelyik mobilszaunát választották. Ajánlom azoknak akik megfordulnak Berényben is smile
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2024. 04. 23. kedd 05:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 23. kedd 05:58
Tegnap munka után beugrottunk sárvárra a szaunába… folyamatos csalódás sajnos. Eleve az este 6 utáni belépés is drágább lett, kettőnknek közel 9 ezer.. a pihenő térben hideg volt, s jakuzzi totál hideg volt, mint valami merülő medence, legalább a finn szaunákban meleg volt. Egy időre elment s kedvünk sárvártól pedig közel van.
ma 17:19  #2999
Szovázs Szovázs
Sziasztok! Van tapasztalatotok az Aquaworld szaunavilágáról, mióta kettéválasztották? Én még azelőtt jártam oda sokszor, és tudom, hogy nagyon sokan használták fürdőruhában a mentes napokon is, illetve rengeteg volt a hangoskodó bunkó. Most mi a helyzet? Lehet nyugodtan meztelenül lenni? Délelőtt vagy délután érdemes oda menni? Mi Esztergomba szoktunk néha eljárni, azzal összevetve, melyik jobb? Köszi!
2024. 04. 23. kedd 07:30  #2998
csibuka9 csibuka9
Mi Kőszegen voltunk Irottkőbe múlt héten egyik nap, az is kicsit csalódás volt. Merülő medence nincs, fürdőruha vagy lepedő használata kötelező. Mivel fürdőruhánk nem volt, jakuzzit nem tudtuk kipróbálni se, azt anélkül nem lehet.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2024. 04. 23. kedd 05:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 23. kedd 05:58
Tegnap munka után beugrottunk sárvárra a szaunába… folyamatos csalódás sajnos. Eleve az este 6 utáni belépés is drágább lett, kettőnknek közel 9 ezer.. a pihenő térben hideg volt, s jakuzzi totál hideg volt, mint valami merülő medence, legalább a finn szaunákban meleg volt. Egy időre elment s kedvünk sárvártól pedig közel van.
2024. 04. 23. kedd 05:58  #2997
Felhőék Felhőék
Tegnap munka után beugrottunk sárvárra a szaunába… folyamatos csalódás sajnos. Eleve az este 6 utáni belépés is drágább lett, kettőnknek közel 9 ezer.. a pihenő térben hideg volt, s jakuzzi totál hideg volt, mint valami merülő medence, legalább a finn szaunákban meleg volt. Egy időre elment s kedvünk sárvártól pedig közel van.
2024. 04. 19. péntek 11:13  #2996
totthek totthek
Győri fürdő múlt szombat esti naturista szaunázáson volt innen valaki, aki írna is róla milyen a rendezvény?
2024. 04. 15. hétfő 20:36  #2995
mrxyz78 mrxyz78
Sziasztok! Van itt olyan aki volt már a fashiondayspa valamelyik programján? Érdekelne a vélemény, akár privátban is. Köszönöm
2024. 04. 12. péntek 06:36  #2994
Csabikasz Csabikasz
Sziasztok!
Szfvári Árpádfürdő naturista estjéről valakinek van valami bővebb infója?
2024. 04. 11. csütörtök 20:54  #2993
Törölt felhasználó (4740636)
Sziasztok! Mi a tapasztalatotok a Ráckevei fürdővel kapcsolatban? Májusban tervezek ott tölteni egy hétvégété, egyedülálló ffiként smile
2024. 04. 08. hétfő 06:49  #2992
Csakegypasi40 Csakegypasi40
sziasztok, Én rendszeresen igen!
(Ez egy válasz Páros2022 üzenetére (2024. 04. 07. vasárnap 07:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 07. vasárnap 07:59
Sziasztok.Balmazujvárosba szokott járni valaki a Kamilla furdőbe?
2024. 04. 08. hétfő 05:44  #2991
jupi77 jupi77
Teljesen korrekt információkat kaptál.Fürdőnadrágot és ruhát le kell venni belépéskor és a szaunán van gőzkabinon kívül a szaunalepedőt kell magadra tekerni. Ez általában mindenhol így van ahol textilmentes a szauna részleg.Csak a szaunarészbe veheted le de ott viszont magad alá kell teríteni hogy ne érintkezz az ülőfelülettel, elvileg még a talpad alá is kell.Tehát elvileg meztelen testet csak a szaunahelyiségekben láthatsz de ott se biztos.Általában ott is betekerve ülnek az emberek.
(Ez egy válasz erotik.kameramann üzenetére (2024. 04. 07. vasárnap 07:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 07. vasárnap 07:37
Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata a Lenti Élményfürdő szauna részlegéről?
Egy kis részlet a tőlük kapott emailből:
"A terület fürdőruhamentes, ami azt jelenti, hogy fürdőruhában még a szauna pihenő területén sem szabad tartózkodni. A pihenő területen kérjük, hogy intim testrészeiket takarják el vendégeink. A szaunakamrában engedélyezett a textilmentes szaunázás is, vagyis ott fedetlen testtel is tartózkodhatnak vendégeink, azonban a szaunalepedőt, törölközőt kérjük, hogy tegyék a teljes testfelületük alá."
Ha valaki járt már, szívesen venném a véleményt.
Köszönöm
2024. 04. 07. vasárnap 07:59  #2990
Páros2022 Páros2022
Sziasztok.Balmazujvárosba szokott járni valaki a Kamilla furdőbe?
2024. 04. 07. vasárnap 07:37  #2989
erotik.kameramann erotik.kameramann
Sziasztok!
Valakinek van tapasztalata a Lenti Élményfürdő szauna részlegéről?
Egy kis részlet a tőlük kapott emailből:
"A terület fürdőruhamentes, ami azt jelenti, hogy fürdőruhában még a szauna pihenő területén sem szabad tartózkodni. A pihenő területen kérjük, hogy intim testrészeiket takarják el vendégeink. A szaunakamrában engedélyezett a textilmentes szaunázás is, vagyis ott fedetlen testtel is tartózkodhatnak vendégeink, azonban a szaunalepedőt, törölközőt kérjük, hogy tegyék a teljes testfelületük alá."
Ha valaki járt már, szívesen venném a véleményt.
Köszönöm
2024. 04. 04. csütörtök 22:46  #2988
kalandcsaj kalandcsaj
Lehet
(Ez egy válasz Kezdőbisrác1994 üzenetére (2024. 04. 03. szerda 22:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 03. szerda 22:50
Sziasztok!
Volt már innen valaki a sauna69-ben pénteken?
Megéri elmenni? Lehet ott párokat kukkolni szex közben?
Köszi!
2024. 04. 04. csütörtök 18:49  #2987
Sönc 50 Sönc 50
Ráadásul Kerekdombon szombaton éjfélig fog tartani a rendezvény...
(Ez egy válasz atipati11 üzenetére (2024. 04. 04. csütörtök 18:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 04. csütörtök 18:26
Sajnos nekünk kicsit messze van, és nincs wellnes száló sem, ahol meg lehetne szállni, de már sok jó hallottunk felőle. Kerekdomb van kinézve, mert itt van szimpatikus szálloda (Barack) és 2 nap is van textillmentes lehetőség.
2024. 04. 04. csütörtök 18:26  #2986
atipati11 atipati11
Sajnos nekünk kicsit messze van, és nincs wellnes száló sem, ahol meg lehetne szállni, de már sok jó hallottunk felőle. Kerekdomb van kinézve, mert itt van szimpatikus szálloda (Barack) és 2 nap is van textillmentes lehetőség.
(Ez egy válasz Stallion__86 üzenetére (2024. 04. 03. szerda 12:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 03. szerda 12:09
Szentesen van kéthetente egy nap szombaton amikor naturista a szauna. Lepedő csak popsi és láb alatt van. Senki se takarózik be. A termál és élmény medencék is naturistán használhatóak. Legközelebb április 13, 27 és május 11-én lesz a szezon zárás.
2024. 04. 03. szerda 22:50  #2985
Kezdőbisrác1994 Kezdőbisrác1994
Sziasztok!
Volt már innen valaki a sauna69-ben pénteken?
Megéri elmenni? Lehet ott párokat kukkolni szex közben?
Köszi!
2024. 04. 03. szerda 12:09  #2984
Stallion__86 Stallion__86
Szentesen van kéthetente egy nap szombaton amikor naturista a szauna. Lepedő csak popsi és láb alatt van. Senki se takarózik be. A termál és élmény medencék is naturistán használhatóak. Legközelebb április 13, 27 és május 11-én lesz a szezon zárás.
(Ez egy válasz atipati11 üzenetére (2024. 04. 02. kedd 18:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 02. kedd 18:20
Nem kötekedésként, de nem textilmentes, hanem fürdőruhamenetes. Színvonalról. igen én is azt látom, hogy nem ausztria vagy Bükfürdő. Nem nagyon ismerik a szaunalepedő helyes használatát sem, nagyon kevesen rakják a lábuk alá. Lazán csöpögnek az ülőlapra.... :(
2024. 04. 02. kedd 18:20  #2983
atipati11 atipati11
Nem kötekedésként, de nem textilmentes, hanem fürdőruhamenetes. Színvonalról. igen én is azt látom, hogy nem ausztria vagy Bükfürdő. Nem nagyon ismerik a szaunalepedő helyes használatát sem, nagyon kevesen rakják a lábuk alá. Lazán csöpögnek az ülőlapra.... :(
(Ez egy válasz magnum44 üzenetére (2024. 03. 31. vasárnap 12:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 31. vasárnap 12:36
A debreceni szauna világ egész része textilmentes. Én hétvégenként járok.
2024. 04. 01. hétfő 22:17  #2982
magnum44 magnum44
Kedves Szaunások! Ha tehetem kimegyek a debreceni Aquaticum szaunavilágába. Ezt tettem tegnap is. Voltak már többen is ünnepek alatt, most nem volt zsúfolt. Csak a tapasztalatok miatt írok és mert valamelyik előző hozzászólásban olvastam hogy vénemberek ülnek a merülőmedencénél és forog szemük, csöpög a nyáluk. Na kérem, most három hatvan plusszos mami űlt a jégdara mellett és olyan látványosan értékelték a merülő fütyiket hogy épp pontozó táblát nem tartottak a magasba. Egyébként kezd a szinvonal alább hagyni, a recepciónál kikészített víz a csapos üvegben olyan opálos volt mintha a merülő medencéből merítették volna. Sajnos nincs olyan látogatásom ahol ne látnám hogy szeánsz után ugranak a merülőbe izzadt testel, pedig minden alkalommal elmondják hogy előbb tusoljanak le, ki is van táblázva. A kinti pihenőrészben is volt kikészítve két üveg kancsóba víz egy tálcán, de a kancsók is olyan vízkő cseppesek voltak hogy inkább ne is tették volna oda. Még egy szösszenet, nagyon jó a kinti rész főleg ilyen jó időben de azt is észrevettem pihi közben hogy jó pár szoba erkélye pont arra a részre néz, így láttuk egymást azzal a hölggyel is aki szó szerint kukucskált lefelé az erkély lécei között smile
2024. 03. 31. vasárnap 12:36  #2981
magnum44 magnum44
A debreceni szauna világ egész része textilmentes. Én hétvégenként járok.
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 12. 05. kedd 17:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 05. kedd 17:50
A debreceni Termálban vannak textilmentes napok, esték? Tud valaki róla valamit?
/ 150