Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2013. 12. 16. hétfő 18:10  #4882
Törölt felhasználó (890246)
Nekem az összhatás számít, meg a kisugárzás.
Egy mosolygós duci lány simán lehet szexibb mint egy vékonyabb búvalbélelt.
Sőt, tutira!
Minden esetben egyedi elbírálás van, nem lehet általánosítani.
2012. 11. 05. hétfő 20:49  #4881
Törölt felhasználó (86984)
Nah! Ma a Fókuszban láttam lányokat, akiken egy csepp háj sem volt. Na ők sem jobbak. Testépítő lányok.
2012. 11. 05. hétfő 18:53  #4880
Törölt felhasználó (862387)
Jól van. Node mit kezdjek egy bármilyen harmonikus lelkű-, szikrázó szellemiségű lánnyal, ha én éppenséggel behányok a vékony lányok látványától? Fontos az a külcsín és bizony vagyunk páran, akiknek fontos, hogy legyen bőségesen háj a lányokon, mert különben - lehetnek bármily kiváló emberi kvalitásaik - egyszerűen nem izgatják a fantáziánkat.
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2012. 11. 04. vasárnap 20:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 11. 04. vasárnap 20:56
Nem kellene worship
Bár...mindenki maga dönti el, hogy a környezetén és a média különböző csatornáin keresztül áramló éppen aktuális trendekből mit fogad el, mivel tud azonosulni. Ha ennek enged, lesz egy általa vélt társadalmi elvárási képe. A mértéktől függően már is különbözőek leszünk, de ennél sokkal egészségesebb ha nem külső hanem egy belső harmónia és egészséges életmód által megteremtet közérzet megszerzése ami diktál. Az eredmény nem biztos, hogy a média által sugallt lesz, de a belső egyensúly miatt a kisugárzás felül fogja írni a külsőt. wink
2012. 11. 04. vasárnap 20:56  #4879
Demona Demona VIP
Nem kellene worship
Bár...mindenki maga dönti el, hogy a környezetén és a média különböző csatornáin keresztül áramló éppen aktuális trendekből mit fogad el, mivel tud azonosulni. Ha ennek enged, lesz egy általa vélt társadalmi elvárási képe. A mértéktől függően már is különbözőek leszünk, de ennél sokkal egészségesebb ha nem külső hanem egy belső harmónia és egészséges életmód által megteremtet közérzet megszerzése ami diktál. Az eredmény nem biztos, hogy a média által sugallt lesz, de a belső egyensúly miatt a kisugárzás felül fogja írni a külsőt. wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 11. 03. szombat 20:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (845880)
2012. 11. 03. szombat 20:28
Miért kell a társadalmi elvárásoknak megfelelni? Mik azok az társadalmi elvárások? Szerintem mindenkinek más. Ezért vagyunk különbözőek! wink
2012. 11. 04. vasárnap 17:27  #4878
gyorboy gyorboy
Teljesen jól foglamaztál, azért szerencsére vannak itt ezen a fórumon is olyan résztvevők akik számára "Izgató, ha a lányokon van háj".
(Ez egy válasz fatgirlsfriend üzenetére (2012. 11. 03. szombat 12:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 11. 03. szombat 12:03
Érdekes levezetés. Vannak benne igazságok. De nyilván mindenki magából indul ki. A saját ízléséből ítél. Illetve dehogy. Az emberek 70%-nak ízlése adoptált. A karcsúság is erre az emberi jellemhibára építi kultuszát. Szerintem senki nem beszél itt arról,hogy hízzanak el a lányok,a nők és akkor tapsolni fogunk. Viszont igenis rengetegen üdvözöljük a teltebb csajokat és nem vetjük meg se nagyobb popsit,se a hurkákat. Ehhez nem kell elhízottnak lenni. Nekem volt olyan párom,aki 173 cm magas volt és 66 kg. Nagyobb volt a feneke és hurkás volt hasa. De ha felöltözött,egy teljesen átlagos lányt láttál,ráadásul vékony arccal. Az egy abszolút blődli,hogy a 100 kilós lányokért bomlik a husi imádok nagy része. Az a baj a karcsúságot istenítőkkel,hogy csak radikálisan,szélsőségesen tudnak érvelni. Egy 170 cm magas 70 kilós lány,aki gyönyörű arcú,arányos homokóra és akin van itt-ott plusz kiló,az sokaknak egyszerűen szexuális vágyálom. És fel sem merül az igénytelenség kérdése.. Sokkal több vékony barátnőm lehetett volna a múltban a külsőm miatt,mégse választottam őket,pedig minden adottságom megvan arra,hogy inkább őket válasszam. Olyan nehéz elhinni,hogy valakinél az igényesség nem zárja ki a plusz kilókat? Nálam egyenesen elvárás egy nővel szemben!! Mert ez tetszik. Pont.
2012. 11. 03. szombat 20:28  #4877
Törölt felhasználó (845880)
Miért kell a társadalmi elvárásoknak megfelelni? Mik azok az társadalmi elvárások? Szerintem mindenkinek más. Ezért vagyunk különbözőek! wink
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2012. 11. 02. péntek 23:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 11. 02. péntek 23:40
...és miközben rengeteget tesz azért hogy úgy nézzen ki hogy az általa vélt társadalmi elvárásnak megfeleljen....
valójában folyamatos elégedetlenségben és szorongásban él mivel személyiségét és kedélyét is rombolja.
Hangsúlyozom nem az egészségtelen életmód reklámja az a típus amiről itt szó van hanem alkati sajátosság,
amit viszont igen is reálisan látva el kell fogadni, önmagunknak és a környezetnek is az csak egy bónusz nekünk ha ez még izgat is valakiket.
Amit még érdemes szem előtt tartani: MINDENKI A SALYÁT TEMPLOMÁBA IMÁDKOZZON
2012. 11. 03. szombat 20:19  #4876
Törölt felhasználó (845880)
Ez tetszik wave
(Ez egy válasz fatgirlsfriend üzenetére (2012. 11. 03. szombat 12:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 11. 03. szombat 12:03
Érdekes levezetés. Vannak benne igazságok. De nyilván mindenki magából indul ki. A saját ízléséből ítél. Illetve dehogy. Az emberek 70%-nak ízlése adoptált. A karcsúság is erre az emberi jellemhibára építi kultuszát. Szerintem senki nem beszél itt arról,hogy hízzanak el a lányok,a nők és akkor tapsolni fogunk. Viszont igenis rengetegen üdvözöljük a teltebb csajokat és nem vetjük meg se nagyobb popsit,se a hurkákat. Ehhez nem kell elhízottnak lenni. Nekem volt olyan párom,aki 173 cm magas volt és 66 kg. Nagyobb volt a feneke és hurkás volt hasa. De ha felöltözött,egy teljesen átlagos lányt láttál,ráadásul vékony arccal. Az egy abszolút blődli,hogy a 100 kilós lányokért bomlik a husi imádok nagy része. Az a baj a karcsúságot istenítőkkel,hogy csak radikálisan,szélsőségesen tudnak érvelni. Egy 170 cm magas 70 kilós lány,aki gyönyörű arcú,arányos homokóra és akin van itt-ott plusz kiló,az sokaknak egyszerűen szexuális vágyálom. És fel sem merül az igénytelenség kérdése.. Sokkal több vékony barátnőm lehetett volna a múltban a külsőm miatt,mégse választottam őket,pedig minden adottságom megvan arra,hogy inkább őket válasszam. Olyan nehéz elhinni,hogy valakinél az igényesség nem zárja ki a plusz kilókat? Nálam egyenesen elvárás egy nővel szemben!! Mert ez tetszik. Pont.
2012. 11. 03. szombat 12:03  #4875
fatgirlsfriend fatgirlsfriend
Érdekes levezetés. Vannak benne igazságok. De nyilván mindenki magából indul ki. A saját ízléséből ítél. Illetve dehogy. Az emberek 70%-nak ízlése adoptált. A karcsúság is erre az emberi jellemhibára építi kultuszát. Szerintem senki nem beszél itt arról,hogy hízzanak el a lányok,a nők és akkor tapsolni fogunk. Viszont igenis rengetegen üdvözöljük a teltebb csajokat és nem vetjük meg se nagyobb popsit,se a hurkákat. Ehhez nem kell elhízottnak lenni. Nekem volt olyan párom,aki 173 cm magas volt és 66 kg. Nagyobb volt a feneke és hurkás volt hasa. De ha felöltözött,egy teljesen átlagos lányt láttál,ráadásul vékony arccal. Az egy abszolút blődli,hogy a 100 kilós lányokért bomlik a husi imádok nagy része. Az a baj a karcsúságot istenítőkkel,hogy csak radikálisan,szélsőségesen tudnak érvelni. Egy 170 cm magas 70 kilós lány,aki gyönyörű arcú,arányos homokóra és akin van itt-ott plusz kiló,az sokaknak egyszerűen szexuális vágyálom. És fel sem merül az igénytelenség kérdése.. Sokkal több vékony barátnőm lehetett volna a múltban a külsőm miatt,mégse választottam őket,pedig minden adottságom megvan arra,hogy inkább őket válasszam. Olyan nehéz elhinni,hogy valakinél az igényesség nem zárja ki a plusz kilókat? Nálam egyenesen elvárás egy nővel szemben!! Mert ez tetszik. Pont.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 11. 03. szombat 10:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2012. 11. 03. szombat 10:12
"valójában folyamatos elégedetlenségben és szorongásban él mivel személyiségét és kedélyét is rombolja."

Erre rá kell bólintanom. De legyünk őszinték. Lényegesen több elhízott fiatal csaj van, mint 20 évvel ezelőtt. Bemennek a suliba, energiaital, chips. Tesin felmentést kér, hazamegy, de a sportot messziről elkerüli, csak a gép előtt ül.

A páromról: van fent videó és ő sem, ahogyan nagyon sokan, nem tökéletesek. De egy esetben "felmentést" adok a némi túlsúlyról. Ha már van az illetőnek gyereke. És neki van!
Egyébként 170 centis magasságához 68kg tartozik közel a 40 évhez!

Meg is jegyeztem mai fiatal srácoknak, hogy milyen szar nekik, amikor 10 csajból lassan több, mint a fele hurkákkal rendelkezik 18 évesen!!!

Ezeket csak a pontosítás kedvéért mondom. Tehát idősebb korban természetes a háj. De azért ciki, amikor az anya után fordulnak meg a lánya helyett!
2012. 11. 03. szombat 10:12  #4874
Törölt felhasználó (86984)
"valójában folyamatos elégedetlenségben és szorongásban él mivel személyiségét és kedélyét is rombolja."

Erre rá kell bólintanom. De legyünk őszinték. Lényegesen több elhízott fiatal csaj van, mint 20 évvel ezelőtt. Bemennek a suliba, energiaital, chips. Tesin felmentést kér, hazamegy, de a sportot messziről elkerüli, csak a gép előtt ül.

A páromról: van fent videó és ő sem, ahogyan nagyon sokan, nem tökéletesek. De egy esetben "felmentést" adok a némi túlsúlyról. Ha már van az illetőnek gyereke. És neki van!
Egyébként 170 centis magasságához 68kg tartozik közel a 40 évhez!

Meg is jegyeztem mai fiatal srácoknak, hogy milyen szar nekik, amikor 10 csajból lassan több, mint a fele hurkákkal rendelkezik 18 évesen!!!

Ezeket csak a pontosítás kedvéért mondom. Tehát idősebb korban természetes a háj. De azért ciki, amikor az anya után fordulnak meg a lánya helyett!
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2012. 11. 02. péntek 23:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 11. 02. péntek 23:40
...és miközben rengeteget tesz azért hogy úgy nézzen ki hogy az általa vélt társadalmi elvárásnak megfeleljen....
valójában folyamatos elégedetlenségben és szorongásban él mivel személyiségét és kedélyét is rombolja.
Hangsúlyozom nem az egészségtelen életmód reklámja az a típus amiről itt szó van hanem alkati sajátosság,
amit viszont igen is reálisan látva el kell fogadni, önmagunknak és a környezetnek is az csak egy bónusz nekünk ha ez még izgat is valakiket.
Amit még érdemes szem előtt tartani: MINDENKI A SALYÁT TEMPLOMÁBA IMÁDKOZZON
2012. 11. 02. péntek 23:40  #4873
Demona Demona VIP
...és miközben rengeteget tesz azért hogy úgy nézzen ki hogy az általa vélt társadalmi elvárásnak megfeleljen....
valójában folyamatos elégedetlenségben és szorongásban él mivel személyiségét és kedélyét is rombolja.
Hangsúlyozom nem az egészségtelen életmód reklámja az a típus amiről itt szó van hanem alkati sajátosság,
amit viszont igen is reálisan látva el kell fogadni, önmagunknak és a környezetnek is az csak egy bónusz nekünk ha ez még izgat is valakiket.
Amit még érdemes szem előtt tartani: MINDENKI A SALYÁT TEMPLOMÁBA IMÁDKOZZON
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 11. 02. péntek 22:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2012. 11. 02. péntek 22:25
Ha alaposan olvasod, akkor azt írtam, hogy már egy kis feleslegnél is kint marad a cerka. Én imádom a kanál pózt, nincsen kis méretem, de igazából tök mindegy, mert szeretem tövig betolni.
Aztán: én sem vagyok mai gyerek, nekem is lett némi pocakom. Lényegesen nehezebben mozgok, előbb elfáradok, mint 5-10 kg-mal könnyebben.
Nyáron ledobtam 8 kg-ot, érezhetően jobb lett a szexuális teljesítőképességem.

Abban igazad van, hogy a telt nők, vígkedélyűek, vidámak, imádnak röhögni. Én ezt egyfajta olyan dolognak tartom, hogy a testalkaton a változtatás nehéz. Addig-addig magyarázta magának, hogy ez így jó, míg elhitte, hogy ő tökéletes, emiatt jobb lett az élete.

Akinek ilyen nő kell, legyen, de az ilyen "csontokkal csak a kutyák játszanak" című dolgok felidegesítenek.
A vékony nők többsége rengeteget tesz azért, hogy úgy nézzen ki, ahogyan, míg a kövérek le se szarnak semmit.
Számomra gusztustalanok!
2012. 11. 02. péntek 23:33  #4872
Törölt felhasználó (829219)
DrSenki2hez szól a következő.....
Nem szoktam itt véleményt formálni, csak olvasgatom erre is..de ehhez muszáj pár sort hozzáfűznöm. Nem feltétlen "le se szarnak semmit" de azt végképp el sem tudod képzelni, ki-miért olyan amilyen.. ember... Gondolom...Sajnállak..És látod..ezért jó, hogy nem vagyunk egyforma gondolkodásúak. wink
(Ez egy válasz fatgirlsfriend üzenetére (2012. 11. 02. péntek 22:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 11. 02. péntek 22:54
"A vékony nők többsége rengeteget tesz azért, hogy úgy nézzen ki, ahogyan, míg a kövérek le se szarnak semmit."

Annyira hülyeség,hogy nem tudok rá mit írni,csak azt: HÜLYESÉG!

Van,aki mindig is vékony volt és nem tesz érte semmit. A csontokkal meg tényleg csak a kutyák játszanak. A szép karcsú nő vonzó,a csontos nem. A szép husi nő szexi,az elhízott nem. De nyilván te amolyan minimalista "nődesing" kedvelő vagy. A hozzád hasonlóak mindenkit ledagattoznak,ha az gömbölyű és nem 55 kiló...Kommersz érvrendszer,nagyon kommersz...
2012. 11. 02. péntek 23:21  #4871
sztracsatella sztracsatella
Ha már ilyen jól tudod, hogy milyen is a tökéletes nő, tölthetnél fel képeket a párodról is. Hagy lássuk miről is beszélsz eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 11. 02. péntek 22:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2012. 11. 02. péntek 22:25
Ha alaposan olvasod, akkor azt írtam, hogy már egy kis feleslegnél is kint marad a cerka. Én imádom a kanál pózt, nincsen kis méretem, de igazából tök mindegy, mert szeretem tövig betolni.
Aztán: én sem vagyok mai gyerek, nekem is lett némi pocakom. Lényegesen nehezebben mozgok, előbb elfáradok, mint 5-10 kg-mal könnyebben.
Nyáron ledobtam 8 kg-ot, érezhetően jobb lett a szexuális teljesítőképességem.

Abban igazad van, hogy a telt nők, vígkedélyűek, vidámak, imádnak röhögni. Én ezt egyfajta olyan dolognak tartom, hogy a testalkaton a változtatás nehéz. Addig-addig magyarázta magának, hogy ez így jó, míg elhitte, hogy ő tökéletes, emiatt jobb lett az élete.

Akinek ilyen nő kell, legyen, de az ilyen "csontokkal csak a kutyák játszanak" című dolgok felidegesítenek.
A vékony nők többsége rengeteget tesz azért, hogy úgy nézzen ki, ahogyan, míg a kövérek le se szarnak semmit.
Számomra gusztustalanok!
2012. 11. 02. péntek 22:54  #4870
fatgirlsfriend fatgirlsfriend
"A vékony nők többsége rengeteget tesz azért, hogy úgy nézzen ki, ahogyan, míg a kövérek le se szarnak semmit."

Annyira hülyeség,hogy nem tudok rá mit írni,csak azt: HÜLYESÉG!

Van,aki mindig is vékony volt és nem tesz érte semmit. A csontokkal meg tényleg csak a kutyák játszanak. A szép karcsú nő vonzó,a csontos nem. A szép husi nő szexi,az elhízott nem. De nyilván te amolyan minimalista "nődesing" kedvelő vagy. A hozzád hasonlóak mindenkit ledagattoznak,ha az gömbölyű és nem 55 kiló...Kommersz érvrendszer,nagyon kommersz...
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 11. 02. péntek 22:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2012. 11. 02. péntek 22:25
Ha alaposan olvasod, akkor azt írtam, hogy már egy kis feleslegnél is kint marad a cerka. Én imádom a kanál pózt, nincsen kis méretem, de igazából tök mindegy, mert szeretem tövig betolni.
Aztán: én sem vagyok mai gyerek, nekem is lett némi pocakom. Lényegesen nehezebben mozgok, előbb elfáradok, mint 5-10 kg-mal könnyebben.
Nyáron ledobtam 8 kg-ot, érezhetően jobb lett a szexuális teljesítőképességem.

Abban igazad van, hogy a telt nők, vígkedélyűek, vidámak, imádnak röhögni. Én ezt egyfajta olyan dolognak tartom, hogy a testalkaton a változtatás nehéz. Addig-addig magyarázta magának, hogy ez így jó, míg elhitte, hogy ő tökéletes, emiatt jobb lett az élete.

Akinek ilyen nő kell, legyen, de az ilyen "csontokkal csak a kutyák játszanak" című dolgok felidegesítenek.
A vékony nők többsége rengeteget tesz azért, hogy úgy nézzen ki, ahogyan, míg a kövérek le se szarnak semmit.
Számomra gusztustalanok!
2012. 11. 02. péntek 22:25  #4869
Törölt felhasználó (86984)
Ha alaposan olvasod, akkor azt írtam, hogy már egy kis feleslegnél is kint marad a cerka. Én imádom a kanál pózt, nincsen kis méretem, de igazából tök mindegy, mert szeretem tövig betolni.
Aztán: én sem vagyok mai gyerek, nekem is lett némi pocakom. Lényegesen nehezebben mozgok, előbb elfáradok, mint 5-10 kg-mal könnyebben.
Nyáron ledobtam 8 kg-ot, érezhetően jobb lett a szexuális teljesítőképességem.

Abban igazad van, hogy a telt nők, vígkedélyűek, vidámak, imádnak röhögni. Én ezt egyfajta olyan dolognak tartom, hogy a testalkaton a változtatás nehéz. Addig-addig magyarázta magának, hogy ez így jó, míg elhitte, hogy ő tökéletes, emiatt jobb lett az élete.

Akinek ilyen nő kell, legyen, de az ilyen "csontokkal csak a kutyák játszanak" című dolgok felidegesítenek.
A vékony nők többsége rengeteget tesz azért, hogy úgy nézzen ki, ahogyan, míg a kövérek le se szarnak semmit.
Számomra gusztustalanok!
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2012. 11. 02. péntek 20:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 11. 02. péntek 20:19
Ha nem voltál még súlyosabb típusú hölggyel, miből gondolod hogy pózfüggő és kint marad a cerka?
Feltennéd ezt kérdésként, megérteném..., de állítani confused
Az hogy a szex jó e valakivel, egy bizonyos küllemkategórián belül inkább kisugárzás függő mint kg.
Ezen felül pedig általános megállapítás miszerint a duci, molett hölgyek között gyakoribb a víg kedélyű, pozitív életszemléletű, egészségesen öntudatos magával ragadó egyéniség.
Azt hiszem ez is egy olyan műfaj minek nem kötelező hódolni, de mások kedvelését tiszteletben tartani annál inkább.
2012. 11. 02. péntek 20:35  #4868
fatgirlsfriend fatgirlsfriend
Szerintem a nyelv és a cerka is jól hozzáfér... Ráadásul egy husi lányt nem kell összekeverni egy elhízott nővel...
2012. 11. 02. péntek 20:28  #4867
fatgirlsfriend fatgirlsfriend
Respektállak. Ráadásul a pirinyó cerka minden punciból kint marad. Na ez csak vicc volt... Na jó annyira mégsem...
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2012. 11. 02. péntek 20:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 11. 02. péntek 20:19
Ha nem voltál még súlyosabb típusú hölggyel, miből gondolod hogy pózfüggő és kint marad a cerka?
Feltennéd ezt kérdésként, megérteném..., de állítani confused
Az hogy a szex jó e valakivel, egy bizonyos küllemkategórián belül inkább kisugárzás függő mint kg.
Ezen felül pedig általános megállapítás miszerint a duci, molett hölgyek között gyakoribb a víg kedélyű, pozitív életszemléletű, egészségesen öntudatos magával ragadó egyéniség.
Azt hiszem ez is egy olyan műfaj minek nem kötelező hódolni, de mások kedvelését tiszteletben tartani annál inkább.
2012. 11. 02. péntek 20:19  #4866
Demona Demona VIP
Ha nem voltál még súlyosabb típusú hölggyel, miből gondolod hogy pózfüggő és kint marad a cerka?
Feltennéd ezt kérdésként, megérteném..., de állítani confused
Az hogy a szex jó e valakivel, egy bizonyos küllemkategórián belül inkább kisugárzás függő mint kg.
Ezen felül pedig általános megállapítás miszerint a duci, molett hölgyek között gyakoribb a víg kedélyű, pozitív életszemléletű, egészségesen öntudatos magával ragadó egyéniség.
Azt hiszem ez is egy olyan műfaj minek nem kötelező hódolni, de mások kedvelését tiszteletben tartani annál inkább.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 11. 02. péntek 14:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (86984)
2012. 11. 02. péntek 14:58
Írtam egy választ, de eltűnt. A lényeg: te írtad, hogy kinek ez jön be, kinek az. Én folytattam. Azt is írtam, hogy nem mondom, hogy soha nem fordult meg a fejemben, hogy dagival, de nem tettem meg.
Hosszú távon nem tudnám elképzelni. Lehet más megszokásból elviseli, én nem szeretném.
Tudom, hogy a szex is jobb egy vékonnyal, mert nem póz függő, hogy milyen mélyen tudsz behatolni. Már egy kis feleslegnél is kint marad a cerka egy része, ha hátulról csinálod.
Igaz van előnye is: szinte bárhol lehet puncit hajtogatni rajtuk!
2012. 11. 02. péntek 19:57  #4865
Törölt felhasználó (446454)
Számomra nem az. ejnye1
2012. 11. 02. péntek 19:24  #4864
fatgirlsfriend fatgirlsfriend
Igazad van,de azért egy próbát megér,sőt kettőt,hármat,négyet...... is. Vitatkozni nem szégyen,csak mindezt kulturált mederben tartani az a nehéz...
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 11. 02. péntek 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (744977)
2012. 11. 02. péntek 17:56
Szerintem ne vitatkozz velük ,úgy sem értik meg !!!!!!! smile Pedig teljesen jól megfogalmaztad ,de hát kinek a pap kinek a papné csak tudni kell ezt elfogadni ........
2012. 11. 02. péntek 19:18  #4863
fatgirlsfriend fatgirlsfriend
Miért? Nem vagy a barátom? Én annak tartalak. Még mindig jobb ennek,mint másnak.. Nem gondoltam semmi sértőre,ilyen a stílusom...
(Ez egy válasz Márkiki82 üzenetére (2012. 11. 02. péntek 16:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 11. 02. péntek 16:25
A "drága barátom" jelző eléggé lekezelő. Magyarul így a feltevésed válaszra sem méltatható.
/ 255