Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2010. 12. 12. vasárnap 22:19  #4776
fatgirlsfriend fatgirlsfriend
Na megyek,mert hív a kötelesség!
Jó újra itt a "régi otthonomban". Remélem tudunk majd sokat beszélgetni.
Ó én senkit nem akarok meggyőzni,hogy a dundi csajokat kedvelje! Ne feledjétek,hogy én soha nem írtam még egy vékony lányos topicba olyan szavakat,hogy: "undorító,csontkollekció,lapos,csontváz" stb. Ez a különbség köztem meg sokak közt. Nekem semmi bajom a vékony csajokkal. Aranyosak,szépek,csinosak. Csak nekem más az estem. Ezért a "ledagadtozást,trágárkodást,meg elitélést" kikérem magamnak. Ez ugyanis a husi páromnak is szól,szóval nem csípem,ha az ilyen lányokat fikázzák. Asszem egészen addig nagy a bátorság,míg nem állok oda a lány mellé...

Jó éjt,évezzétek a látványt:
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
2010. 12. 12. vasárnap 22:00  #4775
Törölt felhasználó (782017)
Nagyon egyszerü vagy de ez nagyszerü.Mondod a frankot.Egy 175-75 minimum kell.Csunya a metrofogantyu a nöre szerelve.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 12. 12. vasárnap 18:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (731941)
2010. 12. 12. vasárnap 18:52
én nagyon birom!
2010. 12. 12. vasárnap 21:46  #4774
Melpi81!

Az úszógumi a legjobb, a legizgatóbb az egészben. Hogy mi szép,mi nem az nézőpont kérdése. Nekem szép,mert úgy döntöttem. Erre nincs szabály! A puha hurkácskák szerintem kegyetlenül pikáns látványt nyújtanak. Jó markolászni őket. Kurvára nem értem,hogy miért van sokakban elvárás a lapos hassal szemben? Megártott a sok CKM-es puna látványa? De felesleges túlzottan vitatkoznunk,mert nem egymást akarjuk felszedni nemde??
Egy 185 cm magas nő az egyébként is hatalmas még akkor is,ha nem duci. Amolyan Molnár Anikó méret. Ha én egy nővel a szex miatt maradok,akkor maradok más miatt is. Vagy egyik sem. Csak a szex miatt nem kell egy csaj sem. Akkor inkább kurvázom. De azt meg azért nem teszem,mert egy fillért nem fizetnék ki egy olyan nőnek,akit sokan megmásznak. Valszeg szerencsém van,mert nálam a szerelem meg a szex mindig együtt jött vagy nem jött semmi. Én pont azt csípem,hogy izzadok a teremben, lassan már 10 éve edzem halára magam,a vékony puncik ezért nagyon buknak is rám,de én kizárólag a husi páromat csípem,meg a hozzá hasonló nőciket. Szóval a páromnak egy vékony csajtól soha nem kellene tartania,inkább a husiktól. De mivel szeretem őt és nálunk nem csak a szex a fontos,így nyugodt lehet.
(Ez egy válasz melpi81 üzenetére (2010. 12. 12. vasárnap 21:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 12. vasárnap 21:06
Fatgirlsfriend, szerintem a 175 cm, 75 kg a csajodnál, pláne ha abból 5-5 kg mellehúsa , az még korrekt.
Az nekem is tetszik, ha van egy kis kapaszkodnivaló zsírpárna oldalt a derekánál, meg husi, de feszes poci. De amikor a zsír már nem fér el és úszógumikba rendeződik, már nem feszes, nem szép.

Az én barátnőm 185 cm és kereken 100 kg volt (én magasságban, súlyban is felette vagyok, de izomban), mikor megismertem, még csak 90 kg. Melltartóban, faszán kiöltözve, fekete cuccban jól nézett ki, így is szedtem fel. Viszont mikor megláttam melltartó nélkül, mackóban s utána meztelenül, pláne mikor pár hónap alatt felshízott egy mázsára, na az már kicsit kiábrándító volt. Csak a szex miatt maradtam vele pár hónapig.
2010. 12. 12. vasárnap 21:06  #4773
melpi81 melpi81
Fatgirlsfriend, szerintem a 175 cm, 75 kg a csajodnál, pláne ha abból 5-5 kg mellehúsa , az még korrekt.
Az nekem is tetszik, ha van egy kis kapaszkodnivaló zsírpárna oldalt a derekánál, meg husi, de feszes poci. De amikor a zsír már nem fér el és úszógumikba rendeződik, már nem feszes, nem szép.

Az én barátnőm 185 cm és kereken 100 kg volt (én magasságban, súlyban is felette vagyok, de izomban), mikor megismertem, még csak 90 kg. Melltartóban, faszán kiöltözve, fekete cuccban jól nézett ki, így is szedtem fel. Viszont mikor megláttam melltartó nélkül, mackóban s utána meztelenül, pláne mikor pár hónap alatt felshízott egy mázsára, na az már kicsit kiábrándító volt. Csak a szex miatt maradtam vele pár hónapig.
2010. 12. 12. vasárnap 18:52  #4772
Törölt felhasználó (731941)
én nagyon birom!
2010. 12. 12. vasárnap 18:34  #4771
tornyosa tornyosa
helo.engem annyira nem izgat.ismerkednénk párral.msnen rpf19@windowslive.com
2010. 12. 12. vasárnap 17:39  #4770
Törölt felhasználó (337951)
Igen csak éppen, crazya némi mértékben tetszetős .
2010. 12. 12. vasárnap 14:29  #4769
Törölt felhasználó (783326)
én szeretem ha telt a hölgy
2010. 12. 12. vasárnap 14:19  #4768
gyorboy gyorboy
Küldtem belső levelet.
(Ez egy válasz fatgirlsfriend üzenetére (2010. 12. 12. vasárnap 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 12. vasárnap 14:11
Sajnos nem tehetek közzé róla képeket. Tiszteletben kell tartanom a kérését!!! De privátban majd küldhetek neked párat,ha adsz mail címet.
2010. 12. 12. vasárnap 14:19  #4767
gyorboy gyorboy
Küldtem belső levelet.
(Ez egy válasz fatgirlsfriend üzenetére (2010. 12. 12. vasárnap 14:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 12. vasárnap 14:11
Sajnos nem tehetek közzé róla képeket. Tiszteletben kell tartanom a kérését!!! De privátban majd küldhetek neked párat,ha adsz mail címet.
2010. 12. 12. vasárnap 14:11  #4766
(Ez egy válasz gyorboy üzenetére (2010. 12. 12. vasárnap 14:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 12. vasárnap 14:02
Bocsika de lamardat valami.

A párodról nem láthatunk képeket? Én kíváncsi lennék rá nagyon smile
2010. 12. 12. vasárnap 14:02  #4765
gyorboy gyorboy
Bocsika de lamardat valami.

A párodról nem láthatunk képeket? Én kíváncsi lennék rá nagyon smile
(Ez egy válasz fatgirlsfriend üzenetére (2010. 12. 12. vasárnap 13:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 12. vasárnap 13:55
Szia Gyorboy!

Hol van mostanság a csodálatos párod? Eszméletlenül jól néz ki! Kukkantsd csak ezt meg! Remélem megtalálod őt a képek közt: Amatőr husik
2010. 12. 12. vasárnap 14:00  #4764
gyorboy gyorboy
Hello Barátom!

Szuper a honlap.
Sikerült rábukkanom smile Külön köszönet érte.
Köszi az érdeklődést, megvagyunk, csak mostanában nem készültek újak.
(Ez egy válasz fatgirlsfriend üzenetére (2010. 12. 12. vasárnap 13:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 12. vasárnap 13:55
Szia Gyorboy!

Hol van mostanság a csodálatos párod? Eszméletlenül jól néz ki! Kukkantsd csak ezt meg! Remélem megtalálod őt a képek közt: Amatőr husik
2010. 12. 12. vasárnap 13:55  #4763
Szia Gyorboy!

2010. 12. 12. vasárnap 13:52  #4762
gyorboy gyorboy
Hello Fatgirlsfriend!

Köszöntelek újra a fedélzeten smile . Mostanában nagyon eltűntél. A mai és a tegnapi hozzászólásoddal abszolút egyetértek. Hála a jó égnek azért az amatőr párok és lányok között is akadnak husis csajok. A hozott képekért külön köszönet smile
(Ez egy válasz fatgirlsfriend üzenetére (2010. 12. 12. vasárnap 12:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 12. vasárnap 12:18
Izmos,lapos has? Csak ezt a hülyeséget hallom éjjel-nappal. Elég,ha az enyém izmos,de egy kemény,izmos női has az ugyan miért jó? A semmi az nem lehet szexi!!!!!!!!!! Ez egy 21.századi kreténség,hogy egy nőnek izmosnak és laposnak kell lennie.
Közben meg mit látok? A férfiak sorvadnak és punnyadnak el. Buzi frizurás,lányos férfiak flangálnak az utcán. Nekik kéne pár kiló izom,meg némi férfiasság vagy mondjuk két év katonaság. Némelyik olyan,hogy méltaltlan a férfi névre is. 100 olyan se tesz ki engem. És az ilyenek előszerettel ócsárolják a gyengébbik nemet,a nőiességet,a telt lányokat.. Miért is? Mert ők maguk is nők!!!

A trendi kicsi fiúk rettegnek a nagyobb méretektől,bután mennek a trendek után,miközben én habzsolom a szép dundi testet. Ti tudjátok,illetve nem tudtok semmit:

Éljenek a dundi lányok!!!!!!!:

2010. 12. 12. vasárnap 12:18  #4761
Izmos,lapos has? Csak ezt a hülyeséget hallom éjjel-nappal. Elég,ha az enyém izmos,de egy kemény,izmos női has az ugyan miért jó? A semmi az nem lehet szexi!!!!!!!!!! Ez egy 21.századi kreténség,hogy egy nőnek izmosnak és laposnak kell lennie.
Közben meg mit látok? A férfiak sorvadnak és punnyadnak el. Buzi frizurás,lányos férfiak flangálnak az utcán. Nekik kéne pár kiló izom,meg némi férfiasság vagy mondjuk két év katonaság. Némelyik olyan,hogy méltaltlan a férfi névre is. 100 olyan se tesz ki engem. És az ilyenek előszerettel ócsárolják a gyengébbik nemet,a nőiességet,a telt lányokat.. Miért is? Mert ők maguk is nők!!!

A trendi kicsi fiúk rettegnek a nagyobb méretektől,bután mennek a trendek után,miközben én habzsolom a szép dundi testet. Ti tudjátok,illetve nem tudtok semmit:

Éljenek a dundi lányok!!!!!!!:

2010. 12. 12. vasárnap 12:12  #4760
Törölt felhasználó (461809)
Nincs is élvezetesebb a duci husinál! Minden pasinak ki kellene próbálni, hogy milyen egy finom husis Nővel...érezhető a különbség! Odaadóbbak, bevállalósak...Istennők!
2010. 12. 12. vasárnap 09:41  #4759
jetflyer jetflyer
Én maradok a vékony, egyáltalán nem hájas nőknél!
Nekem nem gusztusos, ha hurkák vannak. Izmos, lapos has...nekem ez a szexi.

Természetesen (szerencsére!) mindenkinek más az ízlése. Ezért senkit nem szabad megszólni.
Az pedig, hogy ki milyen az ágyban nem függ össze az alkatával.
2010. 12. 12. vasárnap 08:00  #4758
Törölt felhasználó (775344)
worship köszönöm.... worship
(Ez egy válasz fatgirlsfriend üzenetére (2010. 12. 11. szombat 22:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 12. 11. szombat 22:02
Melphi81!

Szerintem senkinek se fáj az igazság,mert sablonosan beszélsz és felszínesen általánosítasz . Az endorfin valóban javítja a szex élvezetét,eddig igazad is van. De az hülyeség,hogy minden husi nő zabál!!! Egyébként baromira nem értitek a fórum témáját. "Izgató,ha a lányokon van háj?" Nem azt jelenti,hogy az elhízott 100 kilós nőkről beszélünk- ez az egyik. A másik: ha az utcán kinézték mellőled a párod,akkor miért nem azokat a nőket dugtad,akik kinézték? Hisz nekik akartál megfelelni vagy nem? Akkor keféld őket! Állítom,hogy én nálad sokkal izmosabb és talán még magasabb férfi vagyok. De,hogy valaha is zavart volna,hogy a husi barátnőmet kinézik???? Egyrészt soha nem is nézték ki,sokkal inkább le akarták csapni a kezemről. De,ha ki is nézték volna valaha,keményen odavágtam volna a "népnek." Kb. lesza*om mások véleményét,ha a páromról van szó. Ja és pont az a szexi,ha a feszülős felsőn kirajzolódnak a hurkák. Nem egy kövér lány a párom. 75 kiló sincs és 175 cm magas. Nagyon formás és husi meg háj is van rajta szépen. Az ágyban is istennő,meg az utcán is. Tehát az igazságod nem igazság. Csak te vagy gyenge férfi,hogy mások véleménye terelget téged ide-oda.. És,hogy mi esztétikus számomra? Azt csakis én döntöm el! A divat,trend,elvárás ezt nem befolyásolja!
2010. 12. 11. szombat 22:02  #4757
Melphi81!

Szerintem senkinek se fáj az igazság,mert sablonosan beszélsz és felszínesen általánosítasz . Az endorfin valóban javítja a szex élvezetét,eddig igazad is van. De az hülyeség,hogy minden husi nő zabál!!! Egyébként baromira nem értitek a fórum témáját. "Izgató,ha a lányokon van háj?" Nem azt jelenti,hogy az elhízott 100 kilós nőkről beszélünk- ez az egyik. A másik: ha az utcán kinézték mellőled a párod,akkor miért nem azokat a nőket dugtad,akik kinézték? Hisz nekik akartál megfelelni vagy nem? Akkor keféld őket! Állítom,hogy én nálad sokkal izmosabb és talán még magasabb férfi vagyok. De,hogy valaha is zavart volna,hogy a husi barátnőmet kinézik???? Egyrészt soha nem is nézték ki,sokkal inkább le akarták csapni a kezemről. De,ha ki is nézték volna valaha,keményen odavágtam volna a "népnek." Kb. lesza*om mások véleményét,ha a páromról van szó. Ja és pont az a szexi,ha a feszülős felsőn kirajzolódnak a hurkák. Nem egy kövér lány a párom. 75 kiló sincs és 175 cm magas. Nagyon formás és husi meg háj is van rajta szépen. Az ágyban is istennő,meg az utcán is. Tehát az igazságod nem igazság. Csak te vagy gyenge férfi,hogy mások véleménye terelget téged ide-oda.. És,hogy mi esztétikus számomra? Azt csakis én döntöm el! A divat,trend,elvárás ezt nem befolyásolja!
/ 250