Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2010. 11. 11. csütörtök 09:17  #4740
Törölt felhasználó (731941)
Engem csak is a telt nők érdekelnek, vastag comb, nagy segg a nyerő!
A vékony nők számomra tabu!
2010. 11. 10. szerda 22:35  #4739
Törölt felhasználó (736623)
Na látjátok, én sem vagyok vékony! Ez a beszéd! nyes
2010. 03. 19. péntek 16:52  #4738
fatgirlsfriend fatgirlsfriend
Aranyosak és zabálni valók ezek a puha zsírpárnák és gömbölyű idomok vagy nem?
Klikkelj a normál/tömörített mérethez

2010. 03. 19. péntek 16:24  #4737
Aranyosak és zabálni valóak ezek a puha párnák és gömbölyű idomok vagy nem?
Klikkelj a normál/tömörített mérethez[/URL]
2010. 03. 18. csütörtök 17:37  #4736
tzl tzl
Ha nem a zsírtól teltek a kebleid, akkor a szilikontól smile
Más választás nincs, tekintve, hogy a mirigyállomány minden nőnél nagyjából egyforma. A különbséget a mellméretek között a zsírszövet adja.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 16. szerda 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (466604)
2009. 12. 16. szerda 19:09
Én pl nem vagyok teltkarcsú.
Háj viszont van rajta egy kevéske,a pocimon.
62 kiló vagyok,és 165 cm.
A pocim nem kocka,de még nem is lapos,de nem löttyedt sem,csak van neki egy kis nőiesebb vonala.
Engem is szokott bosszantani,hogy az a tuti menő nő,aki 90/60/90
Vagy nádszál vékony,ami egyébként szép,ha egy nő arányos,de azért valljuk be a magyar nők többsége genetikailag sem egy vékony testalkatú.
Néha bosszant mikor a barátom cikiz a hasam miatt,meg hogy fogyhatnék egy picit,meg határeset vagyok.
Mihez képest ? Nem vagyok modell alkat de azért nem panaszkodhatom.
A férfiak többsége mindig is körbezsongott mert telt kebleim vannak,és teszem hozzá nem a zsírtól,másrészt pedig mindenhol ahol kell,van mit megfogni.
Néha elég szarul esik hogy pont a pasim basztat ilyemsivel,más férfi meg egyenesen azért van oda értem,mert szexuális kisugárzásom van,és ez a nőies idomok még jobban rá tesznek egy lapáttal.Észre vettem a férfiak azt nézik,hogy egy nő hogy hordja úgymond a testét,hogy érzi benne jól magát,ha ez a harmónia megvan,az nagyon erotikus kisugárzást kölcösnöz.
2010. 03. 18. csütörtök 09:27  #4735
lacus1975 lacus1975
Imádom a húsos csajokat!A párom is hasonló,15éve vagyunk együtt,és nem tudok betelni vele!Hájnak semmi köze nincs a puncihoz!
2010. 03. 18. csütörtök 08:23  #4734
Törölt felhasználó (730768)
szerintem nincs ezzel a csajjal semmi gond tök sexi
(Ez egy válasz fatgirlsfriend üzenetére (2010. 03. 14. vasárnap 20:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 03. 14. vasárnap 20:13
Szeretem a köldökpiercinget. Főleg ilyen zsíros tálalásban.
Klikkelj a normál/tömörített mérethez mf1
2010. 03. 16. kedd 06:58  #4733
Zsuzsa Zsuzsa
Marci,már megirtam a levelet,mikor rátaláltam erre a topikra.. smile )))))Tudom,nem olyan a kép,amit feltettem,de.... wink Szeretem a testem,és a párom éppen a hurkáimat szereti gyurmázni.. smile A szük punci nem a hájtol lesz a szük!!!
2010. 03. 16. kedd 01:01  #4732
kandurmarci kandurmarci
Igazad van, a te barinőd szerintem szebb, mint az alábbi hölgy, szebbek a mellei, simább a hasa és csodálatos lehet a puncija, de ne licitáljunk. Másnak meg pont fordítva van.
(Ez egy válasz xRyderx üzenetére (2010. 03. 15. hétfő 22:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 03. 15. hétfő 22:47
Én barinőm is kicsit húsosabb,ez a punci dolog meg...Hát annyira nem kövér,vagy állapítsátok meg a képeken,amúgy a lent belinkelt hölgy nekem már túl hurkás...
2010. 03. 15. hétfő 22:47  #4731
xRyderx xRyderx
Én barinőm is kicsit húsosabb,ez a punci dolog meg...Hát annyira nem kövér,vagy állapítsátok meg a képeken,amúgy a lent belinkelt hölgy nekem már túl hurkás...
2010. 03. 15. hétfő 21:57  #4730
kandurmarci kandurmarci
Nekem is pont ez a tapasztalatom, habár kivételek mindig lehetnek.
(Ez egy válasz Darkrape üzenetére (2010. 03. 15. hétfő 11:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 03. 15. hétfő 11:44
Úgy vettem észre, a húsosabb, hájasabb nőknek szűkebb a puncija...valszeg a háj nyomja össze a hüvelyt. Mindenesetre élvezetesebb dugni egy ilyet, mint egy mutatós, nádszálkarcsú hölgyeményt, négyujjnyi repedéssel ott alul! eljen
2010. 03. 15. hétfő 11:44  #4729
Darkrape Darkrape
Úgy vettem észre, a húsosabb, hájasabb nőknek szűkebb a puncija...valszeg a háj nyomja össze a hüvelyt. Mindenesetre élvezetesebb dugni egy ilyet, mint egy mutatós, nádszálkarcsú hölgyeményt, négyujjnyi repedéssel ott alul! eljen
2010. 03. 14. vasárnap 20:13  #4728
Szeretem a köldökpiercinget. Főleg ilyen zsíros tálalásban.
Klikkelj a normál/tömörített mérethez mf1
2009. 12. 18. péntek 12:47  #4727
kandurmarci kandurmarci
"Sajnos mostanság az újságban,a tv-ben,mindenhol a mű nő a menők,és értékét vesztette a valódi szépség." írod. A tévében a látvány a fontos, magas, karcsú, hosszú lábak, szilikonnal kitömött mellek stb. Viszont az ágyban ezzel a legtöbb férfi nem tud mit kezdeni. Az ágyban mi azt szeretjük, ha van mit megfogni a nőn. Elmesélek egy viccet: nászút vonaton, hálókocsi: a férfi már fönt a fenti ágyon, az ara leveti a ruháit, majd leveszi a parókáját, lefejti a műszempillákat, kiveszi a műfogsorát, elrakja a helyére a kontaktlencséket, lecsatolja a műmelleit, majd megkérdezi: "Felmenjek, drágám?" Mire az ifjú férj: "Nem fontos,édesem, add csak föl." - remélem a tisztelt adminok elnézik ezt a kis offolásfélét.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 18. péntek 01:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 18. péntek 01:46
Hááát nem kockás az is biztos buck
Persze ott van az a kocka,de belepi a zsírpárna vigyor
De már mikor mondtam neki ezt,az volt a válasza,hogy annyi idős korában mint én neki kocka volt.
Pfff....én meg ugye azt ne láthattam mert akkor még nem ismertem idiota
Egyébként meg néha szeretném ha karcsúbb lehetnék,de ahogy észrevettem,azzal sincs gond ahogy most nézek ki.
Nem csökkent a csáberőm,sőt,mikor egy betegség miatt fogytam 6 kilót akkor a vonzerőm is csökkent egy hatossal bee1
Sajnos mostanság az újságban,a tv-ben,mindenhol a mű nő a menők,és értékét vesztette a valódi szépség.
Azért a topik is mutatja,hogy szerencsére még akadnak olyan férfiak,akik a tökéletességet nem a fent említett nőkhöz hasonlítják.
Arik vagytok fiúk értetek élünk worship
2009. 12. 18. péntek 01:46  #4726
Hááát nem kockás az is biztos buck
Persze ott van az a kocka,de belepi a zsírpárna vigyor
De már mikor mondtam neki ezt,az volt a válasza,hogy annyi idős korában mint én neki kocka volt.
Pfff....én meg ugye azt ne láthattam mert akkor még nem ismertem idiota
Egyébként meg néha szeretném ha karcsúbb lehetnék,de ahogy észrevettem,azzal sincs gond ahogy most nézek ki.
Nem csökkent a csáberőm,sőt,mikor egy betegség miatt fogytam 6 kilót akkor a vonzerőm is csökkent egy hatossal bee1
Sajnos mostanság az újságban,a tv-ben,mindenhol a mű nő a menők,és értékét vesztette a valódi szépség.
Azért a topik is mutatja,hogy szerencsére még akadnak olyan férfiak,akik a tökéletességet nem a fent említett nőkhöz hasonlítják.
Arik vagytok fiúk értetek élünk worship
(Ez egy válasz Passionale üzenetére (2009. 12. 17. csütörtök 18:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 17. csütörtök 18:32
Szia!

Fején találtad a szöget, az utolsó mondatoddal!! Ez a dolog úgy van, ahogy leírtad.
Én azt mondom, ha jól érzed magad a bőrödben akkor a barátod piszkálásai egyik füleden be, másikon ki circling
Egyébként az ő hasa kockás? ha már tőled ilyent vár el akkor neki is virítani kéne hehe
2009. 12. 17. csütörtök 18:32  #4725
Passionale Passionale VIP
Szia!

Fején találtad a szöget, az utolsó mondatoddal!! Ez a dolog úgy van, ahogy leírtad.
Én azt mondom, ha jól érzed magad a bőrödben akkor a barátod piszkálásai egyik füleden be, másikon ki circling
Egyébként az ő hasa kockás? ha már tőled ilyent vár el akkor neki is virítani kéne hehe
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 12. 16. szerda 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
A pocim nem kocka,de még nem is lapos,de nem löttyedt sem,csak van neki egy kis nőiesebb vonala.
Vagy nádszál vékony,ami egyébként szép,ha egy nő arányos,de azért valljuk be a magyar nők többsége genetikailag sem egy vékony testalkatú.
Néha bosszant mikor a barátom cikiz a hasam miatt,meg hogy fogyhatnék egy picit,meg határeset vagyok.
A férfiak többsége mindig is körbezsongott mert telt kebleim vannak,és teszem hozzá nem a zsírtól,másrészt pedig mindenhol ahol kell,van mit megfogni.
Néha elég szarul esik hogy pont a pasim basztat ilyemsivel,más férfi meg egyenesen azért van oda értem,mert szexuális kisugárzásom van,és ez a nőies idomok még jobban rá tesznek egy lapáttal.Észre vettem a férfiak azt nézik,hogy egy nő hogy hordja úgymond a testét,hogy érzi benne jól magát,ha ez a harmónia megvan,az nagyon erotikus kisugárzást kölcösnöz.
2009. 12. 16. szerda 19:45  #4724
Törölt felhasználó (467890)
Hm...nálunk is vannak célozgatások, szóval megértem a helyzetedet.
Amúgy én nem értetem régen, hogy miért akar a pasik többsége. Ha nem is kapcsolat szintjén, de legalább egy dugás erejéig. Ma már tudom. Pontosan emiatt a harmóniától van, ami akaratlanul is kölcsönöz egy erotikus kisugárzást. Hozzá kell tennem, hogy erre nem én jöttem rá smile Egy pasi oktatott ki, aztán én meg beláttam, hogy igaza van basszus...
2009. 12. 16. szerda 19:09  #4723
2009. 12. 16. szerda 18:26  #4722
bazijoe19 bazijoe19
Azért egy nádszál csaj is lehet jó, de nem csak az.
2009. 12. 16. szerda 17:56  #4721
bazijoe19 bazijoe19
A médiában tv, címlapok, filmek, minden a vékony nőket helyezik előtérbe, őket reklámozzák, ezért szerintem sok nő érzi úgy, hogy ő nem felel meg ennek a kitalált mintának. Pedig akkor is lehet egy nő vonzó, kívánatos, szexi, szép, stb...ha nem egy magas vékony nagymellű szolizott trendi plázacica, hanem kicsit teltebb.
/ 248