Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2010. 03. 16. kedd 06:58  #4733
Zsuzsa Zsuzsa
Marci,már megirtam a levelet,mikor rátaláltam erre a topikra.. smile )))))Tudom,nem olyan a kép,amit feltettem,de.... wink Szeretem a testem,és a párom éppen a hurkáimat szereti gyurmázni.. smile A szük punci nem a hájtol lesz a szük!!!
2010. 03. 16. kedd 01:01  #4732
kandurmarci kandurmarci
Igazad van, a te barinőd szerintem szebb, mint az alábbi hölgy, szebbek a mellei, simább a hasa és csodálatos lehet a puncija, de ne licitáljunk. Másnak meg pont fordítva van.
(Ez egy válasz xRyderx üzenetére (2010. 03. 15. hétfő 22:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 03. 15. hétfő 22:47
Én barinőm is kicsit húsosabb,ez a punci dolog meg...Hát annyira nem kövér,vagy állapítsátok meg a képeken,amúgy a lent belinkelt hölgy nekem már túl hurkás...
2010. 03. 15. hétfő 22:47  #4731
xRyderx xRyderx
Én barinőm is kicsit húsosabb,ez a punci dolog meg...Hát annyira nem kövér,vagy állapítsátok meg a képeken,amúgy a lent belinkelt hölgy nekem már túl hurkás...
2010. 03. 15. hétfő 21:57  #4730
kandurmarci kandurmarci
Nekem is pont ez a tapasztalatom, habár kivételek mindig lehetnek.
(Ez egy válasz Darkrape üzenetére (2010. 03. 15. hétfő 11:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 03. 15. hétfő 11:44
Úgy vettem észre, a húsosabb, hájasabb nőknek szűkebb a puncija...valszeg a háj nyomja össze a hüvelyt. Mindenesetre élvezetesebb dugni egy ilyet, mint egy mutatós, nádszálkarcsú hölgyeményt, négyujjnyi repedéssel ott alul! eljen
2010. 03. 15. hétfő 11:44  #4729
Darkrape Darkrape
Úgy vettem észre, a húsosabb, hájasabb nőknek szűkebb a puncija...valszeg a háj nyomja össze a hüvelyt. Mindenesetre élvezetesebb dugni egy ilyet, mint egy mutatós, nádszálkarcsú hölgyeményt, négyujjnyi repedéssel ott alul! eljen
2010. 03. 14. vasárnap 20:13  #4728
fatgirlsfriend fatgirlsfriend
Szeretem a köldökpiercinget. Főleg ilyen zsíros tálalásban.
Klikkelj a normál/tömörített mérethez mf1
2009. 12. 18. péntek 12:47  #4727
kandurmarci kandurmarci
"Sajnos mostanság az újságban,a tv-ben,mindenhol a mű nő a menők,és értékét vesztette a valódi szépség." írod. A tévében a látvány a fontos, magas, karcsú, hosszú lábak, szilikonnal kitömött mellek stb. Viszont az ágyban ezzel a legtöbb férfi nem tud mit kezdeni. Az ágyban mi azt szeretjük, ha van mit megfogni a nőn. Elmesélek egy viccet: nászút vonaton, hálókocsi: a férfi már fönt a fenti ágyon, az ara leveti a ruháit, majd leveszi a parókáját, lefejti a műszempillákat, kiveszi a műfogsorát, elrakja a helyére a kontaktlencséket, lecsatolja a műmelleit, majd megkérdezi: "Felmenjek, drágám?" Mire az ifjú férj: "Nem fontos,édesem, add csak föl." - remélem a tisztelt adminok elnézik ezt a kis offolásfélét.
(Ez egy válasz Ninive üzenetére (2009. 12. 18. péntek 01:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 18. péntek 01:46
Hááát nem kockás az is biztos buck
Persze ott van az a kocka,de belepi a zsírpárna vigyor
De már mikor mondtam neki ezt,az volt a válasza,hogy annyi idős korában mint én neki kocka volt.
Pfff....én meg ugye azt ne láthattam mert akkor még nem ismertem idiota
Egyébként meg néha szeretném ha karcsúbb lehetnék,de ahogy észrevettem,azzal sincs gond ahogy most nézek ki.
Nem csökkent a csáberőm,sőt,mikor egy betegség miatt fogytam 6 kilót akkor a vonzerőm is csökkent egy hatossal bee1
Sajnos mostanság az újságban,a tv-ben,mindenhol a mű nő a menők,és értékét vesztette a valódi szépség.
Azért a topik is mutatja,hogy szerencsére még akadnak olyan férfiak,akik a tökéletességet nem a fent említett nőkhöz hasonlítják.
Arik vagytok fiúk értetek élünk worship
2009. 12. 18. péntek 01:46  #4726
Ninive Ninive
Hááát nem kockás az is biztos buck
Persze ott van az a kocka,de belepi a zsírpárna vigyor
De már mikor mondtam neki ezt,az volt a válasza,hogy annyi idős korában mint én neki kocka volt.
Pfff....én meg ugye azt ne láthattam mert akkor még nem ismertem idiota
Egyébként meg néha szeretném ha karcsúbb lehetnék,de ahogy észrevettem,azzal sincs gond ahogy most nézek ki.
Nem csökkent a csáberőm,sőt,mikor egy betegség miatt fogytam 6 kilót akkor a vonzerőm is csökkent egy hatossal bee1
Sajnos mostanság az újságban,a tv-ben,mindenhol a mű nő a menők,és értékét vesztette a valódi szépség.
Azért a topik is mutatja,hogy szerencsére még akadnak olyan férfiak,akik a tökéletességet nem a fent említett nőkhöz hasonlítják.
Arik vagytok fiúk értetek élünk worship
(Ez egy válasz Passionale üzenetére (2009. 12. 17. csütörtök 18:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 17. csütörtök 18:32
Szia!

Fején találtad a szöget, az utolsó mondatoddal!! Ez a dolog úgy van, ahogy leírtad.
Én azt mondom, ha jól érzed magad a bőrödben akkor a barátod piszkálásai egyik füleden be, másikon ki circling
Egyébként az ő hasa kockás? ha már tőled ilyent vár el akkor neki is virítani kéne hehe
2009. 12. 17. csütörtök 18:32  #4725
Passionale Passionale VIP
Szia!

Fején találtad a szöget, az utolsó mondatoddal!! Ez a dolog úgy van, ahogy leírtad.
Én azt mondom, ha jól érzed magad a bőrödben akkor a barátod piszkálásai egyik füleden be, másikon ki circling
Egyébként az ő hasa kockás? ha már tőled ilyent vár el akkor neki is virítani kéne hehe
(Ez egy válasz Ninive üzenetére (2009. 12. 16. szerda 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 16. szerda 19:09
Én pl nem vagyok teltkarcsú.
Háj viszont van rajta egy kevéske,a pocimon.
62 kiló vagyok,és 165 cm.
A pocim nem kocka,de még nem is lapos,de nem löttyedt sem,csak van neki egy kis nőiesebb vonala.
Engem is szokott bosszantani,hogy az a tuti menő nő,aki 90/60/90
Vagy nádszál vékony,ami egyébként szép,ha egy nő arányos,de azért valljuk be a magyar nők többsége genetikailag sem egy vékony testalkatú.
Néha bosszant mikor a barátom cikiz a hasam miatt,meg hogy fogyhatnék egy picit,meg határeset vagyok.
Mihez képest ? Nem vagyok modell alkat de azért nem panaszkodhatom.
A férfiak többsége mindig is körbezsongott mert telt kebleim vannak,és teszem hozzá nem a zsírtól,másrészt pedig mindenhol ahol kell,van mit megfogni.
Néha elég szarul esik hogy pont a pasim basztat ilyemsivel,más férfi meg egyenesen azért van oda értem,mert szexuális kisugárzásom van,és ez a nőies idomok még jobban rá tesznek egy lapáttal.Észre vettem a férfiak azt nézik,hogy egy nő hogy hordja úgymond a testét,hogy érzi benne jól magát,ha ez a harmónia megvan,az nagyon erotikus kisugárzást kölcösnöz.
2009. 12. 16. szerda 19:45  #4724
Dorkaaa Dorkaaa
Hm...nálunk is vannak célozgatások, szóval megértem a helyzetedet.
Amúgy én nem értetem régen, hogy miért akar a pasik többsége. Ha nem is kapcsolat szintjén, de legalább egy dugás erejéig. Ma már tudom. Pontosan emiatt a harmóniától van, ami akaratlanul is kölcsönöz egy erotikus kisugárzást. Hozzá kell tennem, hogy erre nem én jöttem rá smile Egy pasi oktatott ki, aztán én meg beláttam, hogy igaza van basszus...
(Ez egy válasz Ninive üzenetére (2009. 12. 16. szerda 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 16. szerda 19:09
A pocim nem kocka,de még nem is lapos,de nem löttyedt sem,csak van neki egy kis nőiesebb vonala.
Vagy nádszál vékony,ami egyébként szép,ha egy nő arányos,de azért valljuk be a magyar nők többsége genetikailag sem egy vékony testalkatú.
Néha bosszant mikor a barátom cikiz a hasam miatt,meg hogy fogyhatnék egy picit,meg határeset vagyok.
A férfiak többsége mindig is körbezsongott mert telt kebleim vannak,és teszem hozzá nem a zsírtól,másrészt pedig mindenhol ahol kell,van mit megfogni.
Néha elég szarul esik hogy pont a pasim basztat ilyemsivel,más férfi meg egyenesen azért van oda értem,mert szexuális kisugárzásom van,és ez a nőies idomok még jobban rá tesznek egy lapáttal.Észre vettem a férfiak azt nézik,hogy egy nő hogy hordja úgymond a testét,hogy érzi benne jól magát,ha ez a harmónia megvan,az nagyon erotikus kisugárzást kölcösnöz.
2009. 12. 16. szerda 19:09  #4723
Ninive Ninive
2009. 12. 16. szerda 18:26  #4722
bazijoe19 bazijoe19
Azért egy nádszál csaj is lehet jó, de nem csak az.
2009. 12. 16. szerda 17:56  #4721
bazijoe19 bazijoe19
A médiában tv, címlapok, filmek, minden a vékony nőket helyezik előtérbe, őket reklámozzák, ezért szerintem sok nő érzi úgy, hogy ő nem felel meg ennek a kitalált mintának. Pedig akkor is lehet egy nő vonzó, kívánatos, szexi, szép, stb...ha nem egy magas vékony nagymellű szolizott trendi plázacica, hanem kicsit teltebb.
2009. 12. 15. kedd 18:55  #4720
Dorkaaa Dorkaaa
smile Na igen, a tél eléggé elrejti a dolgokat smile És amilyen hideg van mostanság a kisnadrág,kis szoknya sem épp a megfelelő viselet.

yanee84: Igen, vannak olyan nők, valóban nem törődnek magukkal, ápolatlanok. Nem ők azok szerintem,akik izgatóak lehetnek. Én nem ilyen vagyok smile Van egy bizonyos határ,amit nem szeretnék megütni smile
A lényeg,hogy lény harmóniába, békébe önmagaddal, szeresd önmagad,de törekedj arra, hogy jobb és jobb legyél. Ha ez nincs meg, akkor más miért érezzen így irántad? smile
Nagyon nehéz folyamat, tudom jól, de ha nekem ment (akinek az önbizalmát a béka segge alá döngölték), másnak is menni fog smile
Na,most ezt nem tudom miért írtam, de jól esett smile
(Ez egy válasz nokia5000 üzenetére (2009. 12. 15. kedd 16:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 15. kedd 16:33
Remélem tavasszal több merésze Nőt fogok látni az utcán, strandon, szórakozóhelyen. És remélem Te is köztük leszel?
2009. 12. 15. kedd 18:12  #4719
yanee84 yanee84
szerintem nagyon jó a hozzáállásod! bár nem mindenben értek veled egyet (kb 2-3%)
rühellem, ha egy nőnek mindenhol kiállnak a csontjai, ha se segge se melle. az kész borzalom lehet ha még a puncija is csontos szomoru1 . ja, és az arc... a teltebb lányoknak,nőknek sokkal puhább pofija van,kedvesebbek az arcvonásai. ez a hatás kor előrehaladtával fokozatosan nő.
de vannak abszolút formátlan kövér emberek, akik észre se veszik, hogy undorítóak, nem foglalkoznak magukkal. shakehead
az ide és a blogba betett képeken szereplő nők többségéhez lehet nem is mernék odaállni. szétszednének ízekre, hozzájuk egy nagydarab sportos min. 25/6-os fasszal rendelkező ember kéne... aztán biztos tévedek vigyor2
(Ez egy válasz fatgirlsfriend üzenetére (2009. 11. 25. szerda 22:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 11. 25. szerda 22:02
Amikor megnyitottam ezt a topicot,nem gondoltam,hogy ennyire izgalmas lesz ez a téma. Illetve dehogyis nem. Tudtam előre. Ez kb. annyira megosztja az embereket,mint a jobb és a baloldal. Ezért olyan izgalmas.
Mostanság már csak a blogomban osztom az észt: www.zsircsajok.blog.hu

De lehet,hogy ide is vissza kéne már térnem. Talán időszerű. Egyébként van itt köztetek olyan,akinek husi a csajszikája? Mit szól,ha markolászod a testét? Élvezi vagy inkább szégyellős és tartózkodik,ha a hurkácskáit fogdosgatod?
Klikkelj a normál/tömörített mérethez[/IMG]
2009. 12. 15. kedd 16:33  #4718
nokia5000 nokia5000
Remélem tavasszal több merésze Nőt fogok látni az utcán, strandon, szórakozóhelyen. És remélem Te is köztük leszel?
(Ez egy válasz Dorkaaa üzenetére (2009. 12. 15. kedd 08:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 15. kedd 08:42
smile )
Azért nem mindenesetben van ez így, de köszönöm a bíztatást smile
2009. 12. 15. kedd 08:42  #4717
Dorkaaa Dorkaaa
smile )
Azért nem mindenesetben van ez így, de köszönöm a bíztatást smile
(Ez egy válasz nokia5000 üzenetére (2009. 12. 15. kedd 07:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 15. kedd 07:26
Ne kicsit élénküljön meg, mert minden férfi kíván hiddel, csak sokan nem merik bevallani, de közben meg róllad álmodozik. Egy baráti társaságban egy nagyobb dekoltású ruhában hiddel, hogy csak téged néznek és azért mert megőrülnek érted.
2009. 12. 15. kedd 07:26  #4716
nokia5000 nokia5000
Ne kicsit élénküljön meg, mert minden férfi kíván hiddel, csak sokan nem merik bevallani, de közben meg róllad álmodozik. Egy baráti társaságban egy nagyobb dekoltású ruhában hiddel, hogy csak téged néznek és azért mert megőrülnek érted.
(Ez egy válasz Dorkaaa üzenetére (2009. 12. 14. hétfő 21:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 14. hétfő 21:41
hmm...végigolvastam a topicot. Bevallom nagyon örültem az itteni hozzászólásoknak. Kicsit meg is élénkült az önbizalmam smile
2009. 12. 14. hétfő 22:00  #4715
lyuk78 lyuk78
ebben tökéletesen egyet értünk : ))))))
(Ez egy válasz Passionale üzenetére (2009. 12. 14. hétfő 21:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 14. hétfő 21:57
Élénküljön is az önbizalmad!
Sokkal szexisebbek a természetes nők, mint a zörgő csontúak.
2009. 12. 14. hétfő 21:57  #4714
Passionale Passionale VIP
Élénküljön is az önbizalmad!
Sokkal szexisebbek a természetes nők, mint a zörgő csontúak.
(Ez egy válasz Dorkaaa üzenetére (2009. 12. 14. hétfő 21:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 14. hétfő 21:41
hmm...végigolvastam a topicot. Bevallom nagyon örültem az itteni hozzászólásoknak. Kicsit meg is élénkült az önbizalmam smile
/ 248