Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása


DÉL-ALFÖLD Régió

Megyék: Bács-Kiskun, Békés, Csongrád
Nagyobb városok: Kecskemét, Békéscsaba, Szeged, Hódmezővásárhely


INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

ma 10:58  #9372
polar polar
Sajnos későn olvastam..., de majd hátha legközelebb smile
(Ez egy válasz sanyi891204 üzenetére (tegnap 18:32), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 18:32
Sziasztok smile
Párommal ma szexelünk a szabadba szegeden ha valakit/kiket érdekelne írjon smile
ma 09:26  #9371
Kovzol22 Kovzol22
Sziasztok! Békéscsabán párhoz csatlakoznék...
ma 09:17  #9370
Kronatah1 Kronatah1
Kecskeméten Homokbányán a volt laktanyákban létre lehetne hozni egy glory hole-t.Kit érdekelne a dolog?
ma 08:40  #9369
ErettHolgyetVagyPart ErettHolgyetVagyPart
Idősebb (kb. 70 feletti) hellyel rendlekező párt/hölgyet/urat keresek, akit kényeztethetnék orálisan Baján. Imádok puncit nyalni (spermásan is), de szopnék is.
Felső korhatár, testi fogyatékosság nem számít.
Az análon és szado-mazón kívül bármilyen perverzió izgatna.
Diszkrét, megbízható szerény fiú vagyok.
tegnap 23:15  #9368
Leszoplak_Békés Leszoplak_Békés
30 évesig srácot keresek
tegnap 21:37  #9367
jimi701 jimi701
Békésmegyében szopnék ma este,éjszaka. Utazom hozzád.
tegnap 18:32  #9366
sanyi891204 sanyi891204
Sziasztok smile
Párommal ma szexelünk a szabadba szegeden ha valakit/kiket érdekelne írjon smile
tegnap 18:30  #9365
Kolorosz Kolorosz
Sziasztok, 21 éves fiú vagyok. Mától egészen péntekig Kecskeméten vagyok. Lányokat / párokat keresek közös örömhöz. Csak délután / este érek rá. Küldő nem számít. Ha bármilyen kérdésed van, nyugodtan írj
tegnap 17:00  #9364
szomoru szamuraj szomoru szamuraj
Szep napot nektek olyan nyitott párokkal ismerkednek ahol a ferfi tagot izgatja s kedveli ha a felesege massal sexel s ezt vegig is nezi esetleg késobb be is szalna! Hely az jo lenne ha tudnatok fogadni szivesen utazom általaban 7végén ráéro párokat keresnek! Viber jo lenne vagy mas folyamatos chat csatorna ahol ismerkedni tudnank! Várom a választ kedves emberektol!
tegnap 16:21  #9363
gatebarát79 gatebarát79
Ma este pasikkal párokkal kalandoznék Kecskemét vagy környékén, éjszaka is el érsz.Helyem van!
tegnap 15:06  #9362
jimi701 jimi701 VIP
Békésmegyében kalandoznék. Vastag farkat kényeztetnék este. Utazom.
tegnap 15:02  #9361
elcondor elcondor
Helo,bhetero barát , akiben negfogalmazodtakba bi gondolatok , de még nem volt alkalma átélni , ki próbálni. Itt az alkalom , . Baja - Szekszard-Kalocsa környékéről, helyem van . Jelezz
tegnap 07:16  #9360
Szívesen ismerkednénk Szívesen ismerkednénk
Kecskemét vagy a közelben van e pasi vagy pár aki hétvégén napközben tudna fogadni minket?
Komoly jelentkezőktöl várjuk privátban a leveleket....
tegnap 07:03  #9359
Gábor2 Gábor2
Sziasztok! Biszex párt keresek, ahol a hölgyet és az urat is tudom szájjal kényeztetni, és nyitottak arra, h engem megdugjanak, keményen és kegyetlenül. Terhes, elhanyagolt hölgyet is keresek, írjatok.
tegnap 06:20  #9358
párt4re párt4re
sziasztok lenne mi párosunknak egy elképzelése ,
szivesen megismerkednék másik házaspárral,vagy összejárós barátokkal vagy lánnyal közös szex baráti kapcsolat mellet
tegnap 06:13  #9357
edem75 edem75
Sziasztok,formás hölggyel randiznék.Bajai fiatalos, független pasi vagyok.
2024. 04. 14. vasárnap 23:08  #9356
Mindig Mindig
Sziasztok!sajnos későn láttam meg...
(Ez egy válasz neven üzenetére (2024. 04. 14. vasárnap 18:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 14. vasárnap 18:54
Kecskeméti pár ma estére keres szexhez a szabadban pasit, párt
2024. 04. 14. vasárnap 18:54  #9355
neven neven
Kecskeméti pár ma estére keres szexhez a szabadban pasit, párt
2024. 04. 14. vasárnap 15:58  #9354
Mono0222 Mono0222
Ma este valaki bevallalos hölgy hármasozni Szegeden szabadban? Vagy egy jót szopni? :p
2024. 04. 14. vasárnap 11:30  #9353
mr_mzperx mr_mzperx
Sziasztok,
ma keso du.n keresunk part vagy inteligens,potens sracot autoskalandra. - Parkent -
Lakitelek, Szentkiraly, Nagykoros, Kerekdomb korzeteben.
Szep Napot
/ 469