Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2011. 02. 16. szerda 17:45  #282
bipáros bipáros
Sziasztok!
Én a páros férfi tagja vagyok.
Amit leírok, az megtörtént (sajnos). 40 éves voltam, amikor válás után megismerkedtem egy akkor 36 éves nővel. Nagyon szép volt. Az igazi egzotikus szépség. Volt egy 14 éves lánya, és egy 3 éves kisfia.
Szépen indult a kapcsolat. Rendszeresen jártam hozzájuk. Minden jól alakult, amikor egyszer reggel felkelés után, behívott a gyerekek szobájába. A kislány éppen öltözködött. Mikor beléptem, a nő azt mondta, hogy nézzem meg a puncikáját, már nő a szőr rajta! Nagyon kellemetlen volt a szituáció. Én kimentem, és kihívtam az anyukát is. Elmagyaráztam neki, hogy nem fogom nézegetni a 14 éves kislány puncikáját, mert ő most kezd fejlődni! Most kezd kialakulni benne a természetes szégyenérzet! Nem akarom, hogy lelkileg összetörjem azzal, hogy egy 40 éves pasi nézegeti!
Utána már nem tartott sokáig a kapcsolatunk. Engem ezután mindig zavart, amikor reggel bejött hozzánk a kislány és bebújt az ágyunkba!
Nem tehetek róla! Számomra a gyerek, az gyerek!
Lehet, hogy én értettem félre az anyuka viselkedését! Lehet, hogy csak a büszkeség beszélt belőle, de én akkor is egy idegen férfi voltam!
(Ez egy válasz BigJoe23 üzenetére (2011. 02. 16. szerda 16:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 16. szerda 16:23
Szerintem ilyen csak a mesékben létezik max, hogy egyszerre az anyával és a lányával is...
2011. 02. 16. szerda 16:23  #281
BigJoe23 BigJoe23
Szerintem ilyen csak a mesékben létezik max, hogy egyszerre az anyával és a lányával is...
2011. 02. 16. szerda 15:31  #280
zozo46 zozo46
Egyszer nagyon hajtottam egy 17-18 éve kiscsajra, mikor azonban megismertem a mamát is, azonnal rákattantam, mert egy olyan kb 40 éves nő volt, amilyet csak címlapfotón látni. Sajnos a mama elmondta a lányának a dolgot, így aztán mindkettőjükról lecsúsztam!
2011. 02. 16. szerda 12:22  #279
böte56 böte56
Mind a kettő dugnivaló!!
2011. 02. 16. szerda 10:36  #278
Törölt felhasználó (42823)
2010. 06. 29. kedd 17:39  #277
Sex imádó Sex imádó
Anyát és lányát is megfektetni az izgi. Hát még ha egyszerre szeretkezni a kettővel és ha mindenki mindenkit izgatna!Sajnos sok benne a ha!
2010. 06. 10. csütörtök 17:23  #276
roberted roberted
Sziasztok,

Egy erdekes tortenetet szeretnek veletek megosztani.
Volt egy lany akivel regen sokat MSN -ztem. Erre mar szinte nem is emlexem, hogyan is lettunk baratok ill. kerultunk fel egymas listajara...
Kozben egy tarskereson is fent voltam mert szerettem beszelgetni, ismerkedni, mert ugye akkor nekem volt bnom.
Ez a lany MSN en nagyon tetszett, csak volt neki baratja, igy nem jott ossze egy tali sem.
De, szinte igy is sok mindet megosztott velem, oromet banatat igy nagyabbol ismrtem az eletvitelet...

Kozben a tarskereson is fent voltam es az egyik este egy kozepkoru holgyre kattintottam ra, mert keso volt es jo lett volna valakivel beszelgetni. A beszelgetes eleg jol sikerult, es o egy szakitas utan volt epp, igy sztem hamarabb nyertuk el egymas bizalmat, mert sztem ki tudta onteni a szivet. Vele is sokat beszelgettunk a kovetkezo napokban, hetekben.
Mig telt az ido, sztem a hianyerzet is meglatszott mar rajtunk es nagyon jokat beszelgettunk, addig mig egy talalkozora kerult sor.
Egye fene, mondom, idosebb, beszelgetunk egy jot eloben is.
Keso delutan volt a seta utan felmentem hozza es ott ittunk meg egy piciket, meg beszeltuk at a dolgokat amiket korabban is mar kitargyaltunk, de ilyenkor sok "milenne ha, mi lett volna ha" mondatok hangoztak el.
Es ekkor jott a csavar, hirtelen uj tema, modern vilag meg hasonlo es azt vettem eszre, hogy egyre kozelebb kerulunk egymashoz...innentol kezdve az esemenyek felporogtek, kezek a combon, vallon, hason es szinte mindenhol ahol egy testet simogatni lehet. A holgyrol annyit, hogy o egy 40es eveiben jaro vekony holgy aki nagyon apolt es csinos volt.
Egy hosszabb maszirozas es ezermillio testre puszi utan az aktus megtortent....ami hihetetlen finom es erzeki volt...
Az eslo idosebb holgy akivel voltam, es ugyereztem, hogy sokaig tudnam ezt csinalni.....

Most vissza az MSNes leanyzora....o kozben szakitott a parjaval, igy o is ki volt egy kicsit, es megkerte hogy talalkozzunk. A talalkozo megtortent, de persze mint baratok es semmi tobb. Itt is telt az ido mig par alkalom utan felhivott o hozza, hogy nincs otthon senki sem igy akar filmet is nezhetunk.
Ekkor jott a dobbenet, hogy mikor beleptem a lepcsohazban, meg nem is gyanakodtam, de hogy ugyanabba a lakasba tertem vissza ahol koraban voltam mar parszor ez kicsit hihetetlen volt szamomra. Kis beszelgetes utan jottem ra, hogy o a lanya annak a holgynek akivel lelkiztem,(de nem is hasonlitottak egymasra) es most a lanyaval vagyok ugyan abban a szituban. Ehhez mar nem is kellett tobb ital, hogy mindenki tudta nelkul adrenalin loketkent hatva ram, egy olyan titkot orizve es atelve egy igazi elmenyt kaptam tole is...
Egyikojukkel sem jartam, es sztem nem is mesltek a dologrol, mert akkor mar kitudodott volna es sztem biztos rakerdeztek volna nalam, mert a mai napig beszelunk es valtunk leveleket egymassal...
2010. 05. 13. csütörtök 00:27  #275
G2 G2 VIP
Ez marhaság!!!! Fellfort az agyvizem
(Ez egy válasz timcsibaby20 üzenetére (2009. 12. 12. szombat 14:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 12. szombat 14:54
20 éves vagyok anyukám 38.Nekem 16 éves korom ota van rendszeresen szexuális kapcsolatom az anyukámmal.Nagyon élvezzük mind a ketten.Ugy kezdödött,hogy egyszer rámnyitott mikor masztiztam a szobámban.Halkan oda jött az ágyamhoz elkezdett simogatni és azt mondta mutatok v.mit erre kiment és egy vibrátorral jött vissza.Mondanom sem kell ugy ledöbbentem mozdulni sem birtam.Oda feküdt mellém és simogatni kezdte a testemet.Lassan a keze lecsuszott a puncimhoz. Azt kérdezte tudod mi ez és elkezdte szopni a vibrit.Tudom egy vibri de még nem volt bennem válaszoltam.Akkor itt az ideje,megmutatom.Elkezdte dugni a punciját vele.Néha kivette magából és bele nyomta a számba.Tudsz szopni kérdezte.Nem mondtam.Majd megtanitalak mindenre.Aztán a lábam közé feküdt és elkezdett nyalni.Elöször nagyon zavarban voltam de nagyon kellemes volt.Szét nyalta a puncimat majd fogta a vibrit és belém nyomta.Kicsit fájt de idövel a fájdalom izgalommá vált.Dugta a puncimat és néha leszopatott a vibrivel.Nagyon élveztem amit csinált velem.Egy idö után sikerült elélveznem.Rám mosolygott majd elkezdett csokolozni.Lenne kedved kinyalni a puncimat,sugta a fülembe.Persze alig várom hogy kinyaljalak,mondtam.Elkezdtem simogatni és izgattam a punciját.Gyerünk ujjaz meg, sugta.Felizgultam ahogy elkezdtem ujjazni.Nyald szét a puncim gyerünk.Belenyaltam,nagyon finom volt elkezdtem vadul nyalni ö meg nyomdta bele a fejem.Nagyon izgat hogy kinyalsz.Elkezdett zihálni gyerünk baszál meg a vibrivel.Belenyomtam a vibrit és elkezdtem baszni vele.Keményen baszál, mondta.Teljessen felizgultam én is.Azt akarom hogy dugd a seggembe a vibrit és nyaljál,mondta.Könyen beraktam a seggébe.Hangossan nyögött majd elélvezett.Azota ö a legjobb barátnöm mindent megbeszélünk.Hetente töbször nyaljuk egymást,közben ki beszéljük ki kivel és hogyan kefélt.Most van egy barátom öt is bevetük a mi kis játékunkba.Mindanyian nagyon élvezük a barátom élvezi ha ketten szopjuk le,anyám meg a fiatal faszt élvezi.Jelenleg boldog vagyok remélem mindig igy lesz.
2009. 12. 26. szombat 10:35  #274
ficko22 ficko22
Én azért szívesen elkefélgetnék egy ilyen párost hosszú távon is.
(Ez egy válasz bazijoe19 üzenetére (2009. 12. 16. szerda 12:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 16. szerda 12:57
Az ismeretségi körömben van néhány olyan anyuka-lánya páros akikkel a külsejük alapján el tudnék képzelni egy jó ki hármast, de nemistudom, ha olyan helyzet adódna vállalnám-e, egyszer azért kipróbálnám biztos. Tartós kapcsolatban szerintem nem tudnám elképzelni, csak a szex miatt viszont igen.
2009. 12. 16. szerda 12:57  #273
bazijoe19 bazijoe19
Az ismeretségi körömben van néhány olyan anyuka-lánya páros akikkel a külsejük alapján el tudnék képzelni egy jó ki hármast, de nemistudom, ha olyan helyzet adódna vállalnám-e, egyszer azért kipróbálnám biztos. Tartós kapcsolatban szerintem nem tudnám elképzelni, csak a szex miatt viszont igen.
2009. 12. 16. szerda 12:55  #272
bazijoe19 bazijoe19
Szerintem ez egy jó kis mese (vagy inkább nagy), ennél már csak az lett volna jobb, ha a vibri helyett egy igazival csinálja az oktatást.
(Ez egy válasz timcsibaby20 üzenetére (2009. 12. 12. szombat 14:54), amit ide kattintva olvashatsz)
20 éves vagyok anyukám 38.Nekem 16 éves korom ota van rendszeresen szexuális kapcsolatom az anyukámmal.Nagyon élvezzük mind a ketten.Ugy kezdödött,hogy egyszer rámnyitott mikor masztiztam a szobámban.Halkan oda jött az ágyamhoz elkezdett simogatni és azt mondta mutatok v.mit erre kiment és egy vibrátorral jött vissza.Mondanom sem kell ugy ledöbbentem mozdulni sem birtam.Oda feküdt mellém és simogatni kezdte a testemet.Lassan a keze lecsuszott a puncimhoz. Azt kérdezte tudod mi ez és elkezdte szopni a vibrit.Tudom egy vibri de még nem volt bennem válaszoltam.Akkor itt az ideje,megmutatom.Elkezdte dugni a punciját vele.Néha kivette magából és bele nyomta a számba.Tudsz szopni kérdezte.Nem mondtam.Majd megtanitalak mindenre.Aztán a lábam közé feküdt és elkezdett nyalni.Elöször nagyon zavarban voltam de nagyon kellemes volt.Szét nyalta a puncimat majd fogta a vibrit és belém nyomta.Kicsit fájt de idövel a fájdalom izgalommá vált.Dugta a puncimat és néha leszopatott a vibrivel.Nagyon élveztem amit csinált velem.Egy idö után sikerült elélveznem.Rám mosolygott majd elkezdett csokolozni.Lenne kedved kinyalni a puncimat,sugta a fülembe.Persze alig várom hogy kinyaljalak,mondtam.Elkezdtem simogatni és izgattam a punciját.Gyerünk ujjaz meg, sugta.Felizgultam ahogy elkezdtem ujjazni.Nyald szét a puncim gyerünk.Belenyaltam,nagyon finom volt elkezdtem vadul nyalni ö meg nyomdta bele a fejem.Nagyon izgat hogy kinyalsz.Elkezdett zihálni gyerünk baszál meg a vibrivel.Belenyomtam a vibrit és elkezdtem baszni vele.Keményen baszál, mondta.Teljessen felizgultam én is.Azt akarom hogy dugd a seggembe a vibrit és nyaljál,mondta.Könyen beraktam a seggébe.Hangossan nyögött majd elélvezett.Azota ö a legjobb barátnöm mindent megbeszélünk.Hetente töbször nyaljuk egymást,közben ki beszéljük ki kivel és hogyan kefélt.Most van egy barátom öt is bevetük a mi kis játékunkba.Mindanyian nagyon élvezük a barátom élvezi ha ketten szopjuk le,anyám meg a fiatal faszt élvezi.Jelenleg boldog vagyok remélem mindig igy lesz.
2009. 12. 12. szombat 20:13  #271
GUMMIMACI GUMMIMACI
S Momolanynál a pont.
Sok itt a valószínűleg nem teljesen "true story"...
2009. 12. 12. szombat 19:00  #270
Momolany Momolany
ha egyáltalán csaj volt. Ilyen "életszerű" sztori csak egy túlfűtött 15 éves agyából pattanhat ki... szánalmas...
(Ez egy válasz DrDexter üzenetére (2009. 12. 12. szombat 18:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 12. szombat 18:24
Hát jó naív vagy , ha elhitted, hogy ez egy igazi történet... És leült a csaj a gép elé és ilyen szépen megfogalmazta csak nekünk.
2009. 12. 12. szombat 18:24  #269
DrDexter DrDexter
Hát jó naív vagy , ha elhitted, hogy ez egy igazi történet... És leült a csaj a gép elé és ilyen szépen megfogalmazta csak nekünk.
(Ez egy válasz edit45 üzenetére (2009. 12. 12. szombat 16:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 12. szombat 16:21
Bocsánat a helyesírási hibákért, de egy kicsit felment bennem a pumpa.
2009. 12. 12. szombat 16:21  #268
edit45 edit45
Bocsánat a helyesírási hibákért, de egy kicsit felment bennem a pumpa.
2009. 12. 12. szombat 16:19  #267
edit45 edit45
Hát sok boldogságot nektek,imádom a leányaim,de nem tudnák egyik se úgy hozzá érni mint az édesanyád hozzád.
Igaz egyeltalán nem szeretem a néniket szexuális téren.Szerintem az az egészséges ha:nő+férfi és nem anya+lánya.De hát nem vagyunk egyformák. merges2
2009. 12. 12. szombat 14:54  #266
timcsibaby20 timcsibaby20
2009. 11. 14. szombat 00:22  #265
Törölt felhasználó (33028)
én értettelek.
csak sztem elbeszélünk egymás mellett.
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2009. 11. 13. péntek 08:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 11. 13. péntek 08:27
Szerinted én azt helyeseltem, hogy az anya a lányával lefexik? confused confused confused

Kár, hogy ennyit értettél meg a dologból!

Légyszíves nézd meg, hogy melyik hozzászólásodra reagáltam! Előre is: worship
2009. 11. 13. péntek 08:27  #264
surdapapa surdapapa
Szerinted én azt helyeseltem, hogy az anya a lányával lefexik? confused confused confused

Kár, hogy ennyit értettél meg a dologból!

Légyszíves nézd meg, hogy melyik hozzászólásodra reagáltam! Előre is: worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 11. 13. péntek 00:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 11. 13. péntek 00:42
ja, ha az anya-lánya dolog helyes, akkor én kérek elnézést wow1 confused
2009. 11. 13. péntek 00:42  #263
ja, ha az anya-lánya dolog helyes, akkor én kérek elnézést wow1 confused
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2009. 11. 04. szerda 09:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 11. 04. szerda 09:04
miből gondolod, hogy a mi értékrendünk a helyes??? confused

mi ez a felsőbbrendűség érzés??? confused

tudom no politics, de nem nagyon sok probléma ebből a felsőbbrendűség érzésből alakult ki???
/ 16