Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

"Szeretem,ha a férfi élvezi a ha megdugom,mert a legnagyobb élvezet neki a prosztata orgazmus."
"De sajnos sokan nem merik kipróbálni."
"Isteni mindkét félnek"
"Ki s ki ,hogyan viszonyul a kényeztetéshez "
"nem tudom van e egyáltalán olyan lány akit érdekel ez"

Az eddigi hozzászólások

2015. 04. 09. csütörtök 06:13  #1282
Törölt felhasználó (981392)
Én is szivesen kipróálnám,csak a párom nem hajlik rá
2015. 04. 08. szerda 10:11  #1281
Törölt felhasználó (953921)
elég sokat beszélgetünk kezdeményezett is a párom. mig egyik alkalomkor lovagló pózban a párom kihúzta a popsijából az anál zümit és gyengéden be tolta.mozgatott ketött csipöjén.én akorát élveztem hogy még soha.azota ismételgessük az eseményeket.élvezük mind a ketten.
legutóbb a fürdőben kapót el.kissé domináns hangulatban volt.be bakoltam elé és ily módon dugott,közben kézimunkázott.nem vártam meg a végét kissé durván magam elé fordítottam,hátulról jól megbasztam.
utána reklamált hogy ő nem igy tervezte.
2015. 04. 07. kedd 02:21  #1280
Csontika Csontika
Nem is ereztem kitalaltnak, pont ezert tetszett es inditott be!
(Ez egy válasz manócskáék üzenetére (2015. 04. 06. hétfő 21:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 06. hétfő 21:49
Szia

Nagyon köszi, ez amúgy nem kitalált történet...de örülök, ha tényleg így át tudtam adni...ahogy átéltem
2015. 04. 06. hétfő 21:49  #1279
manócskáék manócskáék
Szia

Nagyon köszi, ez amúgy nem kitalált történet...de örülök, ha tényleg így át tudtam adni...ahogy átéltem
(Ez egy válasz Csontika üzenetére (2015. 04. 06. hétfő 21:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 06. hétfő 21:37
Koszonjuk a tortenetet, nagyon klassz volt!
Nagyon izgatoan sikerult leirnod! Be is indult a fantaziam...
2015. 04. 06. hétfő 21:37  #1278
Csontika Csontika
Koszonjuk a tortenetet, nagyon klassz volt!
Nagyon izgatoan sikerult leirnod! Be is indult a fantaziam...
(Ez egy válasz manócskáék üzenetére (2015. 04. 06. hétfő 20:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 06. hétfő 20:54
Szóval isteni érzés, ahogy a lábujjaimmal játszik közben és hergel, beszél hozzám, hogy mennyire szexi vagyok. Hogy jól csinálom, ahogy tekergek......mind eközben ahogy bennem van, az egyik kezem ott van a szerszám mellett, ahogy ki be jár, a másik pedig a bugyit feszítí, húzza, ahogy készülök a robbanásra. Vonaglok, tekerek egyre jobban, közben egyre mélyebb és szaporább a levegővételem. Lábammal kitámasztok a falnál, ebből már tudja a drága, hogy közel vagyok. Gyorsul a tempó, és a kézimunka is...
Ekkor újra a lábujjaimmal játszik és minden kis dolog összeadódik, végigfut rajtam éééés.......páffffffffffffffffffffffff....totális mámor....rángás, stb.....
Dióhéjban....nálunk így zajlik.
2015. 04. 06. hétfő 20:54  #1277
manócskáék manócskáék
Szóval isteni érzés, ahogy a lábujjaimmal játszik közben és hergel, beszél hozzám, hogy mennyire szexi vagyok. Hogy jól csinálom, ahogy tekergek......mind eközben ahogy bennem van, az egyik kezem ott van a szerszám mellett, ahogy ki be jár, a másik pedig a bugyit feszítí, húzza, ahogy készülök a robbanásra. Vonaglok, tekerek egyre jobban, közben egyre mélyebb és szaporább a levegővételem. Lábammal kitámasztok a falnál, ebből már tudja a drága, hogy közel vagyok. Gyorsul a tempó, és a kézimunka is...
Ekkor újra a lábujjaimmal játszik és minden kis dolog összeadódik, végigfut rajtam éééés.......páffffffffffffffffffffffff....totális mámor....rángás, stb.....
Dióhéjban....nálunk így zajlik.
(Ez egy válasz manócskáék üzenetére (2015. 04. 06. hétfő 17:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 06. hétfő 17:38
Aztán közben néha kicsúszik és vissza ráülök, most már nem kell beirányítani sem, magától bemegy a helyére. Kezdek fáradni, úgyhogy leszállok és félig hason fekve pucsítok a drágának. Érzem, hogy keresi a szerszámmal a bejáratot, majd mindjárt azt is, hogy bent is van és a popsim fogva kezd mozogni bennem. Néha közben picit megszorítja, belemarkol, beszél hozzám, becézget, hogy mennyire jól csinálom...stb...ezekkel nagyon fel szokott húzni. Teljes mámorban vagyok, miközben ott dönget, ahogy a popsim tolom oda neki. Piciket rá csap néha....
Lassan érzem hogy kiszáll, hanyatt fekszem, lábaim felhúzom és fölém hajolva újra magamban érzem. Lábaimmal átkulcsolva a csípőjét adom az ütemét, aztán feljebb ül és lábaim fogja, simogat, egyik keze a lábam közt és ott is simogat, majd elkezdi szájával izgatni az újjaim, nahhh, ez megint mennyei.........
2015. 04. 06. hétfő 17:38  #1276
manócskáék manócskáék
Aztán közben néha kicsúszik és vissza ráülök, most már nem kell beirányítani sem, magától bemegy a helyére. Kezdek fáradni, úgyhogy leszállok és félig hason fekve pucsítok a drágának. Érzem, hogy keresi a szerszámmal a bejáratot, majd mindjárt azt is, hogy bent is van és a popsim fogva kezd mozogni bennem. Néha közben picit megszorítja, belemarkol, beszél hozzám, becézget, hogy mennyire jól csinálom...stb...ezekkel nagyon fel szokott húzni. Teljes mámorban vagyok, miközben ott dönget, ahogy a popsim tolom oda neki. Piciket rá csap néha....
Lassan érzem hogy kiszáll, hanyatt fekszem, lábaim felhúzom és fölém hajolva újra magamban érzem. Lábaimmal átkulcsolva a csípőjét adom az ütemét, aztán feljebb ül és lábaim fogja, simogat, egyik keze a lábam közt és ott is simogat, majd elkezdi szájával izgatni az újjaim, nahhh, ez megint mennyei.........
(Ez egy válasz manócskáék üzenetére (2015. 04. 06. hétfő 11:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 06. hétfő 11:58
Az elején azt szeretném elmondani, hogy örülök és nagyon szerencsés vagyok, hogy a barátnőm ezt szereti és nagyon jól is csinálja. Nagyon nagy élvezetek tárháza tud lenni ez a fajta örömszerzés. Egyébként nálunk nem én, hanem bnőm kezdeményezésére jutottunk el idáig, aminek nagyon örülök.
Nagyon most már nem szoktunk rá készülni, mint régebben, inkább spontán jön, hogy mikor van itt az ideje, mert azért teljesen nem mindennapos a dolog, bár van, hogy néha többször is megesik.
A zuhany után én később érkeztem a hálóba, egy tanga volt rajtam, ami a kedvence. Lassan, egymás mellett feküdve kezdtük lázba hozni egymást, majd 69ben én felül folytatva, miközben a popsim kezdte kényeztetni, amit imádok nagyon, élvezem. Én sem tétlenkedem, közben ugyanúgy izgatom én is, miközben hátrafelé pucsítok neki. Érzem, hogy totál nedves lettem már ott, és lassan benyúl, egyre jobban....mikor kellően ellazultam, felveszi a műszert és megkér, hogy üljek bele....kis síkosító után a tangát félre húzva belecsúszok, lassú mozdulatokkal előre hátra mozgok, és mikor befogadtam teljesen, kezdődhet a teljes átszellemülés....elkezdem nagyon élvezni, közben párom segít nekem elöl, ami még egy akkora plusz közben, hogy néha majdnem azonnal eldurranok...ilyenkor picit megáll vele, de én folytatom a lovaglást........teljesen felülök, totál tövig rá, vonagolva.
Majd nemsokára magára húz, ráborulok, és a fenekem fogja és úgy mozog bennem ki-be......

most kis szünet, mert mennem kell, de ha érdekes, akkor esetleg befejezhetem.........
2015. 04. 06. hétfő 16:54  #1275
skorpio01 skorpio01
örülnénk ha befejeznéd smile
2015. 04. 06. hétfő 11:58  #1274
manócskáék manócskáék
Az elején azt szeretném elmondani, hogy örülök és nagyon szerencsés vagyok, hogy a barátnőm ezt szereti és nagyon jól is csinálja. Nagyon nagy élvezetek tárháza tud lenni ez a fajta örömszerzés. Egyébként nálunk nem én, hanem bnőm kezdeményezésére jutottunk el idáig, aminek nagyon örülök.
Nagyon most már nem szoktunk rá készülni, mint régebben, inkább spontán jön, hogy mikor van itt az ideje, mert azért teljesen nem mindennapos a dolog, bár van, hogy néha többször is megesik.
A zuhany után én később érkeztem a hálóba, egy tanga volt rajtam, ami a kedvence. Lassan, egymás mellett feküdve kezdtük lázba hozni egymást, majd 69ben én felül folytatva, miközben a popsim kezdte kényeztetni, amit imádok nagyon, élvezem. Én sem tétlenkedem, közben ugyanúgy izgatom én is, miközben hátrafelé pucsítok neki. Érzem, hogy totál nedves lettem már ott, és lassan benyúl, egyre jobban....mikor kellően ellazultam, felveszi a műszert és megkér, hogy üljek bele....kis síkosító után a tangát félre húzva belecsúszok, lassú mozdulatokkal előre hátra mozgok, és mikor befogadtam teljesen, kezdődhet a teljes átszellemülés....elkezdem nagyon élvezni, közben párom segít nekem elöl, ami még egy akkora plusz közben, hogy néha majdnem azonnal eldurranok...ilyenkor picit megáll vele, de én folytatom a lovaglást........teljesen felülök, totál tövig rá, vonagolva.
Majd nemsokára magára húz, ráborulok, és a fenekem fogja és úgy mozog bennem ki-be......

most kis szünet, mert mennem kell, de ha érdekes, akkor esetleg befejezhetem.........
(Ez egy válasz extrapár üzenetére (2015. 04. 06. hétfő 08:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 06. hétfő 08:14
Kiváncsian várjuk! smile
2015. 04. 06. hétfő 08:14  #1273
extrapár extrapár
Kiváncsian várjuk! smile
(Ez egy válasz manócskáék üzenetére (2015. 04. 06. hétfő 07:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 06. hétfő 07:52
Később elmesélem, nálunk hogy zajlik, ha van kíváncsi rá...
2015. 04. 06. hétfő 07:52  #1272
manócskáék manócskáék
Később elmesélem, nálunk hogy zajlik, ha van kíváncsi rá...
2015. 04. 06. hétfő 01:09  #1271
mazo mazo
Izgalmas játék!!
Bár sajnos én nem tudom ÚGY élvezni mint kéne!!
Nem!! Fájni nem fáj, inkább olyan semmilyen.
Próbáltuk a Nejemmel. Neki tetszik, ezért néha csináljuk.
Lehet, hogy én vagyok rosszul összerakva, de nekem spontán erekcióm katéterezés közben van, ha jól csinálja a Párom.
Análisan ujjazáskor néha érzek valami kellemeset, de az még nagyon messze van az élvezettől!!
2015. 04. 05. vasárnap 22:33  #1270
manócskáék manócskáék
Jó is az....főleg, ha spontán...
(Ez egy válasz csibi79 üzenetére (2015. 04. 05. vasárnap 19:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 04. 05. vasárnap 19:35
Sajnos nem vagyunk nagy mesélők,egy iszogatós,szexin játszós éjszaka fordult át kipróbálósba,csak annyi,hogy mikor a csókok kezdtek szenvedéllyé átfordulni,előkerült párom 22/5 ös vibrije,és kis nyalakodás,és síkosítás után nagyon megkefélt vele,volt már párszor,hogy egyedül itthon játszottam vele,de ő tövig feltette,nagyon be voltunk indulva mindketten...
2015. 04. 05. vasárnap 19:35  #1269
csibi79 csibi79
Sajnos nem vagyunk nagy mesélők,egy iszogatós,szexin játszós éjszaka fordult át kipróbálósba,csak annyi,hogy mikor a csókok kezdtek szenvedéllyé átfordulni,előkerült párom 22/5 ös vibrije,és kis nyalakodás,és síkosítás után nagyon megkefélt vele,volt már párszor,hogy egyedül itthon játszottam vele,de ő tövig feltette,nagyon be voltunk indulva mindketten...
(Ez egy válasz nuninyalÓ üzenetére (2015. 03. 30. hétfő 20:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 30. hétfő 20:43
Esetlegesen részletesebb elmesélés vagy személyes tapasztalás .
2015. 04. 04. szombat 07:37  #1268
fazonkirály fazonkirály
Az is finom mikor szopja a párom a farkam,közben meg is ujjaz
2015. 03. 30. hétfő 20:43  #1267
nuninyalÓ nuninyalÓ
Esetlegesen részletesebb elmesélés vagy személyes tapasztalás .
(Ez egy válasz csibi79 üzenetére (2015. 03. 28. szombat 20:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 28. szombat 20:00
Sziasztok, nálunk tegnap este megvolt, és szuper volt.Még most is a hatása alatt vagyok
2015. 03. 30. hétfő 09:36  #1266
vakany111 vakany111
Elmesélhetnéd részletesen..
(Ez egy válasz csibi79 üzenetére (2015. 03. 28. szombat 20:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 28. szombat 20:00
Sziasztok, nálunk tegnap este megvolt, és szuper volt.Még most is a hatása alatt vagyok
2015. 03. 29. vasárnap 13:20  #1265
manócskáék manócskáék
Sziasztok!

Azt nem értem, hogy ha valakinek ez, vagy éppen egy másik téma gusztustalan, egyáltalán miért nyitja meg, legfőképpen miért szól hozzá....?

Mindegy.
Amúgy igen, isteni érzés és ha ezek a kritikus emberek tudnák, mennyire jó, nem tartanák gusztustalannak, stb.
Örülhet, akinek a barátnője ezt szereti...én éppen ilyen szerencsés vagyok. crazya
2015. 03. 28. szombat 20:06  #1264
buferenc buferenc
Szép szombat estét minden szexkedvelőnek! Nem gondoljuk, hogy a segédeszközös játék undorító, vagy mocskos lenne! A popsi kényeztetést mi a párommal rendszeresen gyakoroljuk és ha sikerül egy bi párt találni, velük is szeretnénk ezt folytatni! A lány dug fiút hihetetlenül erős orgazmust tud okozni! Az érzés nem hasonlítható semmihez, de ha jól csinálják eszméletlenül jó! Csak ajánlani tudjuk mindenkinek! Ne féljetek kipróbálni.
2015. 03. 28. szombat 20:00  #1263
csibi79 csibi79 VIP
/ 67