Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2014. 06. 17. kedd 01:01  #297
Nyúlmedve Nyúlmedve
Sokaknál csak vágy és álom a punciba élvezés! Nálunk is, mert a tabletta sok problémát okozott, az óvszerért nem vagyunk oda, így vigyázni kell. Talán pont ezért kifejezetten nagyon vágyott érzés a punciba bele... A tiltott gyümölcs... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 06. 14. szombat 22:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (851550)
2014. 06. 14. szombat 22:15
Jééééé...,a punciba is lehet élvezni...? smile
2014. 06. 15. vasárnap 15:14  #296
dzivka dzivka
En szeretem ha "tocsogok" felizgat a tudata hogy csupa sperma a punim,de azert nap kozben 1-2ora elteltevel erdemes ki obliteni worship
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 06. 13. péntek 09:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 06. 13. péntek 09:41
Furák a nő, mi? smile

Nekem volt partnerem, aki imádta nézni, ahogyan az ondó spriccel. Mehetett bárhová, arcra, mellre, hasra, szájba és le is nyelte (azt meg én szeretem smile ) az utolsó cseppig, de boldog volt a lelke, ha látta amint spriccelek. Így a 'szokványos' punci vagy popsi annyira nem szerepelt a befejezéskor... mindegy, kompromisszumképes lévén, azért jól éreztem magam vele.
Manapság vetésforgóban mennek a dolgok, bár az igazi kedvencem a punci maradt. (Aztán mindig megkapom, hogy másnap délig tocsogni fog. Erre legtöbbször azt mondom, hogy még mindig jobb, mintha porolna vagy a pók szőné be...
2014. 06. 14. szombat 22:15  #295
Törölt felhasználó (851550)
Jééééé...,a punciba is lehet élvezni...? smile
2014. 06. 14. szombat 11:11  #294
Törölt felhasználó (919403)
wave Egyetértünk most. Ha az alábbiakkal Te nem, nem fáradj kérlek, mert a regem törlését már kezdeményeztem, ez definitíve nem nekem való hely. worship
Kutatások kimutatták, hogy azoknál a nőknél, akiknél rendszeresen punciba élvezés van, szignifikánsabban alacsonyabb a depresszió és jelentősen jobb a kedélyállapot, mint azoknál, ahol a finálé mshová megy. (Sperma lenyelését nem vizsgálták, de valószínűsíthető, hogy nincs hasonló hatása.)

OFF ahogy kutatások kimutatták, hogy a fogamzáslgátló tablettát szedő nők, ha azt szedve ismerik meg új partnerüket, akkor nem érzik rendesen a feromonjt (blokkoltak az orrban a receptorok), s fenn áll a veszélye, hogy később, amikor abbahagyja, kiderül nem vonzódik a férfihoz. ON
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 06. 13. péntek 11:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 06. 13. péntek 11:46
A nő teste majd rendet tesz, ha egészséges. A menstruáció normális, egészséges folyamat. Felesleges a hüvelyflórát akárcsak a mégoly kiváló intim kozmetikumokkal bolygatni. Ezt meg nem én mondom, hanem nőgyógyászok. Leheti lehet, de nem szükséges.
Amúgy meg az esti szex után nem szoktunk kiugrani az ágyból és a fürdőszobába rohanni (és most kövezzen meg , aki akar) hanem a hormonfröccsnek hála, a jó kis pihentető alvást választjuk.
2014. 06. 14. szombat 08:54  #293
Oroszlány Oroszlány
Esti dugás után nem is, de reggel kap az ember két nagy adagot, akkor csak jobb kiöblíteni.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 06. 13. péntek 11:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 06. 13. péntek 11:46
A nő teste majd rendet tesz, ha egészséges. A menstruáció normális, egészséges folyamat. Felesleges a hüvelyflórát akárcsak a mégoly kiváló intim kozmetikumokkal bolygatni. Ezt meg nem én mondom, hanem nőgyógyászok. Leheti lehet, de nem szükséges.
Amúgy meg az esti szex után nem szoktunk kiugrani az ágyból és a fürdőszobába rohanni (és most kövezzen meg , aki akar) hanem a hormonfröccsnek hála, a jó kis pihentető alvást választjuk.
2014. 06. 13. péntek 11:46  #292
greatom greatom
A nő teste majd rendet tesz, ha egészséges. A menstruáció normális, egészséges folyamat. Felesleges a hüvelyflórát akárcsak a mégoly kiváló intim kozmetikumokkal bolygatni. Ezt meg nem én mondom, hanem nőgyógyászok. Leheti lehet, de nem szükséges.
Amúgy meg az esti szex után nem szoktunk kiugrani az ágyból és a fürdőszobába rohanni (és most kövezzen meg , aki akar) hanem a hormonfröccsnek hála, a jó kis pihentető alvást választjuk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 06. 13. péntek 10:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 06. 13. péntek 10:03
Ezt én is említettem már a páromnak, de nem nagyon érdekli, ez az öblítős módszer. Szerintem néha nem ártana odabent rendet rakni. Nincs semmi probléma, de például menszesz után én alapnak gondolnám, ha nő lennék.
2014. 06. 13. péntek 10:03  #291
Törölt felhasználó (69371)
Ezt én is említettem már a páromnak, de nem nagyon érdekli, ez az öblítős módszer. Szerintem néha nem ártana odabent rendet rakni. Nincs semmi probléma, de például menszesz után én alapnak gondolnám, ha nő lennék.
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2014. 06. 13. péntek 09:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 06. 13. péntek 09:48
Belőlem aránylag gyorsan kifolyik, de ha nem (csak) a férjem élvez belém, akkor kiöblítem. Vannak nagyon jó, tejsavas betétes hüvelyöblítők. Ráteszem a zuhanyra és finoman kiöblíti.
Szóval a tocsogásra van megoldás.
2014. 06. 13. péntek 09:48  #290
Oroszlány Oroszlány
Belőlem aránylag gyorsan kifolyik, de ha nem (csak) a férjem élvez belém, akkor kiöblítem. Vannak nagyon jó, tejsavas betétes hüvelyöblítők. Ráteszem a zuhanyra és finoman kiöblíti.
Szóval a tocsogásra van megoldás.
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 06. 13. péntek 09:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 06. 13. péntek 09:41
Furák a nő, mi? smile

Nekem volt partnerem, aki imádta nézni, ahogyan az ondó spriccel. Mehetett bárhová, arcra, mellre, hasra, szájba és le is nyelte (azt meg én szeretem smile ) az utolsó cseppig, de boldog volt a lelke, ha látta amint spriccelek. Így a 'szokványos' punci vagy popsi annyira nem szerepelt a befejezéskor... mindegy, kompromisszumképes lévén, azért jól éreztem magam vele.
Manapság vetésforgóban mennek a dolgok, bár az igazi kedvencem a punci maradt. (Aztán mindig megkapom, hogy másnap délig tocsogni fog. Erre legtöbbször azt mondom, hogy még mindig jobb, mintha porolna vagy a pók szőné be...
2014. 06. 13. péntek 09:41  #289
greatom greatom
Furák a nő, mi? smile

Nekem volt partnerem, aki imádta nézni, ahogyan az ondó spriccel. Mehetett bárhová, arcra, mellre, hasra, szájba és le is nyelte (azt meg én szeretem smile ) az utolsó cseppig, de boldog volt a lelke, ha látta amint spriccelek. Így a 'szokványos' punci vagy popsi annyira nem szerepelt a befejezéskor... mindegy, kompromisszumképes lévén, azért jól éreztem magam vele.
Manapság vetésforgóban mennek a dolgok, bár az igazi kedvencem a punci maradt. (Aztán mindig megkapom, hogy másnap délig tocsogni fog. Erre legtöbbször azt mondom, hogy még mindig jobb, mintha porolna vagy a pók szőné be...
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 06. 13. péntek 09:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 06. 13. péntek 09:23
Néha én is megkérdezem, de nem nagyon szereti punciba. Pedig több éve fogamzásgátlót szed. Talán az lehet az oka, hogy így, hogy nem a punciba élvezek bele, így is akár 2 órával később is még folyik a saját nedvessége. Ez is zavarja, talán ezért nem hiányzok én belőle. Persze kinyomhatja, de akkor is marad benne. Személy szerint többször szeretnék a szájába, arcára elmenni. Már a gondolat is felspanol, de ez másik téma.
2014. 06. 13. péntek 09:23  #288
Törölt felhasználó (69371)
Néha én is megkérdezem, de nem nagyon szereti punciba. Pedig több éve fogamzásgátlót szed. Talán az lehet az oka, hogy így, hogy nem a punciba élvezek bele, így is akár 2 órával később is még folyik a saját nedvessége. Ez is zavarja, talán ezért nem hiányzok én belőle. Persze kinyomhatja, de akkor is marad benne. Személy szerint többször szeretnék a szájába, arcára elmenni. Már a gondolat is felspanol, de ez másik téma.
(Ez egy válasz Oroszlány üzenetére (2014. 06. 12. csütörtök 17:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 06. 12. csütörtök 17:57
Ez soha nem értettem, hogy állandó pároknál miért kérdés, hogy beleélvezzenek, vagy nem. A chat-en is sokan kérdezik, hova szeretem. Hova, hova? Ahova kitalálták! Bele a punciba. Egy együttes orgazmusnál nincs jobb.
2014. 06. 13. péntek 05:45  #287
succci succci
Legjobb oda,10-ből 9x oda élvezek...
2014. 06. 12. csütörtök 19:32  #286
fazonkirály fazonkirály
én sokkal nagyobbat élbezek mikor punciba élvezhetek
2014. 06. 12. csütörtök 17:57  #285
Oroszlány Oroszlány
Ez soha nem értettem, hogy állandó pároknál miért kérdés, hogy beleélvezzenek, vagy nem. A chat-en is sokan kérdezik, hova szeretem. Hova, hova? Ahova kitalálták! Bele a punciba. Egy együttes orgazmusnál nincs jobb.
2014. 06. 10. kedd 14:09  #284
Törölt felhasználó (791195)
Sziasztok,
Én személy szerint nem érzek nagyobb élvezetet annál, hogy beleélvezzek a szép rózsaszín punciba, utána még keményen habosra dugjam.
A legszebb élmény.
2010. 10. 21. csütörtök 12:04  #283
mmoni mmoni VIP
szóval csak azért szervezi, hogy ő beleélvezhesen a te párodba, neked meg nem lehet az övébe?! Ez elég furcsa nem?!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 10. 21. csütörtök 11:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (303780)
2010. 10. 21. csütörtök 11:58
Van egy pár akivel összejárunk, a csajba nem lehet beleélvezni.(se gyógysz.,se spirál) A srác folyton szervezi a közös hancúrt, hogy végre punciba folyhasson, amikor a párommal szexelnek.
2010. 10. 21. csütörtök 11:58  #282
Törölt felhasználó (303780)
Van egy pár akivel összejárunk, a csajba nem lehet beleélvezni.(se gyógysz.,se spirál) A srác folyton szervezi a közös hancúrt, hogy végre punciba folyhasson, amikor a párommal szexelnek.
2010. 10. 21. csütörtök 11:47  #281
leslie1967 leslie1967
Igen valoban az a legjobb ha a párom van felül ,és folyik ki folyik belöle végig rám ! Sokszor szinte azonnal újra kezdödik az aktus mert ez mindig tüzbe hoz !
2010. 10. 21. csütörtök 10:44  #280
mmoni mmoni VIP
Én imádom mikor a pincimba élveznek!
2010. 07. 27. kedd 18:36  #279
madmaximum madmaximum
ezt én is osztom, hogy a punciba élvezés mennyei és látni hogy a partnernek ez milyen örömet okoz...hááát az nagy élvezet...csak ne legyen belőle gyerek, mert ez még gyógyszer mellett is előfordulhat:(
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2010. 06. 27. vasárnap 17:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 27. vasárnap 17:12
ez nem így van!

persze, hogy akarunk a nők szájá/ra/ba élvezni!

addig érdekes is ez a dolog, és mindent megtennénk érte, hogy csak egyszer a szájába élvezhessünk, míg át nem éljük!
persze később is jó, ha változatosságképp oda is élvezhetünk, érezni azt, hogy teljes egészébe el vagyunk fogadva!

és most következik a Deeee!!!

szóval annál kevés jobb dolgot bírok elképzelni, amikor a látom a nő arcán, hogy élvezi amit csinálok! élvezi a farkam, és élvezi azt ami ki jön belőle!!!
tehát számomra, ill. szerintem sok férfi számára nincs annál nagyobb élvezet, hogy lássuk a nőn azt a pillanatot, amikor tele élvezzük a punciját! ezek közül természetesen az a legélvezetesebb, amikor a punci tele lövésétől élvez el a nő! de nem sokkal kisebb az élvezeti értéke annak sem, amikor akár a nő elélvezése előtt, akár utána lőjük tele a puncit! látni azt, hogy érzi és élvezi, hogy tele lett spriccelve a puncija!!!

igen mi férfiak vizuális alkatok vagyunk! de szerintem a nő izgalma és élvezete a leginkább az arcára van írva, leginkább az arcán lehet látni azt, hogy élvezi-e a szexet és azt is, hogy mennyire!!!
2010. 07. 27. kedd 14:13  #278
Törölt felhasználó (746683)
Legjobb, főleg mikor felül van a párom és nem veszem ki rögtön, majd elkezd kifele folyni végig a zacskón.
/ 32