Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a GG társkereső részében lehet. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek! MINDEN TÁRSKERESŐ legalább 1 hét tiltásra kerül!

Az eddigi hozzászólások

2007. 11. 26. hétfő 11:08  #157
szocsy szocsy
Ha igazán szeret, a kúp nem akadály. Egy férfinak pedig fantasztikus érzés, ahogy "megtölti" a nőt. Ezzel lesz beteljesült igazán az együttlét.
(Ez egy válasz corinna üzenetére (2007. 11. 25. vasárnap 15:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 25. vasárnap 15:51
Imádom ha a puncimba élveznek, bár nem mindig lehet, mert a pasim nem szereti a hüvelykúpot... smile imádom az érzést amikor bennem megy el.....áááááá smile
2007. 11. 26. hétfő 10:37  #156
pölöspeter pölöspeter
Én is nagyon szeretek a punciba élvezni gumi nélkül! Bár, ha nagyon kanos a pasi, akkor egy lehetfinom gumi sem csökkenti az élvezetet!
2007. 11. 26. hétfő 09:38  #155
MrEnigma MrEnigma VIP
Tévedsz barátom.
A petesejt a vérzéssel távozik. Ami eltart pár napig, és nem tudhatod, hogy már első nap ürült, vagy az urtsó napon fog. Előtte meg végképp nem szabad mert akkor igazán pregnáns az illető. Látom Te sem figyeltél bioszon.
Ellenben menstruáció után, ha nem is veszélytelen, DE az esély valóban alacsonyabb. De az sem szabad elfelejteni, hogy a kis virgonc "ifjú urak" akiket ilyenkor jó mélyen bejuttatsz a punciba vagy három hétig simán életképesek, azaz vérzé után telespricceled, azok szépen felúsznbak bejutnak és megindulnak felfelé és aká a petevezetékben is megtermékenyülhet úgy 2 hjéttel később a petesejt, ami aztán szépen lejjebb beágyazódik, és máris kész a baj, hiába vérzés urtán csináltad. És a megszakított közösülés (milyen sokat lehetet hallni egy időben: coitus interruptus nyes ) sem véd semmitől. Mivel az előnedvek síkosítják az alezredest. Na abban is elég ha egy virgonc fickó van és máris kész a baj. Aki ezzel ellenkezni szeretne azt szívesen bemutatom egy ilyen (már elnézést) "előnedvnek". Már 5 éves! (Előzőhöz egy kis kieg. Csajnak a srác berakta gumi nélkül, mondván, hogy majd vigyáz, de a csaj pár perc után felrakatta a gumit, és a srác abban ment el, de addigra már...)

Sokan érvelnek azzal, hogy gumiban nem jó. Tessék venni vágyfokozót, van akinél működik (de ahoyg hallom ez sem 100%) és mehet gumiban is a dolog jól.

De a másik. Sokan szidják a gumit, mondják, hogy kényelmetlen így nem jó úgy nem jó. Nem azért van ez mert, nagy a gumi? Aszondják uan szájz fits ól, de afrikába egyel nagyobb ázsiába egyel kisebb termékkel mennek a gyártók. Talán ha valakinek nem óriási akkor vegyen kiebbet. Mondjuk magyarorzságon NEM lehet kapni, csak normál meg XXL méreteket, de neten lehet rendelni. LifeStyles Snugger Fit.

Fogamzásgátló, meg hízlal... Igaz vannak alacsonyabb hormontartalmúak, de nem árt számolni vele hogy segít hízlalni, elvégre a fogamzásgátló a szervezet felé a terhességet szimulálja így nem ágyazódik be az embrió. És a felkészülséhez tartozik a test részéről, hogy hízik. Akkor lightosan kell étkezni, vagy tessék lemondani a punciba durrantás élvezetésről. Elvégre nem ér meg nekem egy apasági pert tartásdíjat stb stb...

És mégvalami: Mekkora ökörségeket tudnak egyesek összeírni!!! Hát senki nem tanult biológiát? Bár ez szvsz. ALAPMŰVELTSÉG!!!
(Ez egy válasz parcy üzenetére (2007. 11. 22. csütörtök 18:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 22. csütörtök 18:14
Tudom, hogy akkor sem veszélytelen amikor megvan,teherbe lehet esni akkor is,de azért valamivel csak kisebb az esélye.De lehet,hogy már nem is vagyok fogamzóképes,kinőttem már a tizenévesek társaságát. :-(
2007. 11. 25. vasárnap 15:51  #154
corinna corinna
Imádom ha a puncimba élveznek, bár nem mindig lehet, mert a pasim nem szereti a hüvelykúpot... smile imádom az érzést amikor bennem megy el.....áááááá smile
2007. 11. 23. péntek 00:02  #153
devil433 devil433
imádom, de szájba még jobb
2007. 11. 22. csütörtök 23:56  #152
Törölt felhasználó (141068)
Én viszont a számba szeretem a gecit. Imádom az ízét.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 11. 22. csütörtök 15:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (30263)
2007. 11. 22. csütörtök 15:31
Osztom azok véleményét, akik szerint a punciba a legjobb elmenni gumi nélkül, egyszerre a kedveseddel.
Ha viszont a párod, nem szedhet gyógyszert, de te szeretnél elmenni benne zokni nélkül, akkor ajánlom a popsi szexet. Persze ez csak akkor jó megoldás, ha a csajszi kedveli a szexnek ezt a formáját. Viszont a higiénia itt is égetően fontos.
2007. 11. 22. csütörtök 18:31  #151
jose104 jose104
fasza
2007. 11. 22. csütörtök 18:14  #150
parcy parcy
Tudom, hogy akkor sem veszélytelen amikor megvan,teherbe lehet esni akkor is,de azért valamivel csak kisebb az esélye.De lehet,hogy már nem is vagyok fogamzóképes,kinőttem már a tizenévesek társaságát. :-(
2007. 11. 22. csütörtök 16:22  #149
mussika mussika
Csak úgy szólnék a tízen évesek társaságának, legalábbis annak gondolom azokat akik olyan blődségeket írnak, hogy vérzés előtt és után akkor lehet, hogy szépen bekaptam a legyet azonnal utána...... Szóval az se tuti..
2007. 11. 22. csütörtök 15:31  #148
Törölt felhasználó (30263)
Osztom azok véleményét, akik szerint a punciba a legjobb elmenni gumi nélkül, egyszerre a kedveseddel.
Ha viszont a párod, nem szedhet gyógyszert, de te szeretnél elmenni benne zokni nélkül, akkor ajánlom a popsi szexet. Persze ez csak akkor jó megoldás, ha a csajszi kedveli a szexnek ezt a formáját. Viszont a higiénia itt is égetően fontos.
2007. 11. 20. kedd 02:40  #147
szex123 szex123
Ugye tudod hogy kicsivel sem kisebb az esélye a teherbeesésnek menstruálás alatt mint máskor? Olvass már el egy középiskolás bioszkönyvet...
(Ez egy válasz parcy üzenetére (2007. 11. 19. hétfő 18:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 11. 19. hétfő 18:01
Sajna a párom nem szedhet tablettát,így marad a gumi,vagy száj,vagy kézimunka.De vérzés előtt,alatt,után közvetlen punciba, az ám az igazi.
2007. 11. 19. hétfő 23:24  #146
Törölt felhasználó (77026)
Legjob bmikor a páromba elélvez egy srác utána én teszem be és rővid idő alatt én is elélvezek az már szuper izgalmakat hoz ki az emberből
2007. 11. 19. hétfő 18:01  #145
parcy parcy
Sajna a párom nem szedhet tablettát,így marad a gumi,vagy száj,vagy kézimunka.De vérzés előtt,alatt,után közvetlen punciba, az ám az igazi.
2007. 11. 19. hétfő 16:16  #144
zsiga90 zsiga90
Bárki bármit mond punciba a legjobb
2007. 11. 10. szombat 12:12  #143
sevenx sevenx
én mindenhova szeretek. a punciba csak vérzés előtt vagy közvetlen utána szoktam. egyébként gumi, vagy száj. barátnőm az utóbbit szeretijobban (szerencsére).
2007. 11. 10. szombat 11:29  #142
Törölt felhasználó (63074)
hali én mindig a párom puncijába élvezek el söt úgy jobb neki is és egyszerre élvezünk
2007. 11. 10. szombat 10:37  #141
LFA LFA
mi szinte mindig a punciban fejezzük be. Szerencsére a fogamzáságtló jól bevált, úgyhogy nem lehet belőle "gond". Ha meg esetleg lesz az sem baj smile És nagyon jó a párom szűk puncijába elmenni!
2007. 11. 09. péntek 22:12  #140
kanocka kanocka
A párom nem híve a kihuzgálásnak így oda élvezek ahol épp vagyok a menet végén.
2007. 06. 16. szombat 16:56  #139
oszi60 oszi60 VIP
Szenzációs dolog punciba élvezni gumi nélkül, ha van rá mód próbáljátok ki! Látványnak is csudijó, mikor kifolyik belőle együttlét után, sőt, ha még ujjaival felfogva le is nyalja... Semmi ne vesszen kárba...
Húúú, bele is gondoltam megint vigyor2
2007. 06. 16. szombat 12:59  #138
plataia plataia
A tervem az, hogy mihamarabb kipróbáljam mert nagyon izgatja a fantáziámat. Eddig nem jött össze csak gumival, de az nem az igazi
/ 32