Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Saját korosztályodban nincs komolyság? Saját korosztályod befásult? Itt a helyed!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

ma 12:59  #15900
Boy_91 Boy_91
A jövő hét (04. 22-28) folyamára keresgélek hölgyet, párt közös kikapcsolódáshoz... Kizárólag heteró alapon Közép-Magyarország...
ma 12:52  #15899
Kolorosz Kolorosz
Sziasztok, 21 éves vagyok, Szolnokon ismerkednék / találkoznék lányokkal vagy párokkal
ma 11:42  #15898
Istike333 Istike333
Zala -Vas megyei Hölgyet masszíroznék, párokhoz is szívesen csatlakoznék..
ma 10:35  #15897
Jozsfm Jozsfm
Keresek egy érett hölgyet Bp és környékéről, akinek viszonzás nélkül nyalhatnám a punciját élvezésig. 36 éves bp-i pasi vagyok. Írj ha érdekel!
tegnap 16:23  #15896
circumcised_ circumcised_
Elsősorban Csongrád megyében (de utazással Bács és Békés is szóba jöhet) keresek izgalmas és tartalmas szexen alapuló kapcsolatot. Én az érettebb korosztályhoz tartozom már...
tegnap 16:18  #15895
Bali6969 Bali6969
Sziasztok! Érett férfi keres vállalkozószellemű fiatal diáklányt, lánypárt alkalmi találkozóra, még inkább rendszeres izgalmas találkozókra. Diszkréció garantált és elvárt.
tegnap 15:44  #15894
Boy_91 Boy_91
A jövő hét (04. 22-28) folyamára keresgélek hölgyet, párt közös kikapcsolódáshoz... Kizárólag heteró alapon Közép-Magyarország...
tegnap 13:37  #15893
mr.tom1973 mr.tom1973
Sziasztok PÁPAI ÉS KÖRNYÉKBELI csajok hölgyek,asszonyok! Ha egy kis érzéki kikapcsolódásra, kényeztetésre vágysz, vad, buja újdonságra, szenvedélyes, titkos és tabumentes együttlétre, vagy már unod az otthoni egyedüli masztizást, akkor te engem keresel! Kedves,figyelmes 48 éves, nem független férfi vagyok. Tudok gyengéd lenni de be is tudok indulni. Mindenre nyitott vagyok, a vadabb dolgoktól sem zárkózom el ... Hmmm, Te is arra gondolsz ? smile Imádok puncit nyalni, hosszasan, szenvedéllyel! Esetleg PÁROKHOZ IS csatlakoznék, kizárólag a hölgy örömére! Igényes lakásomon várlak kortól függetlenül (imádom az idősebb nőket is) de ha szeretnéd, meg is tudlak látogatni. Keress meg nyugodtan, nem fogod megbánni. Teljes diszkréció adott és elvárt! PRIVÁTBAN ÍRJ, hogy együtt megélhessük buja, tabumentes vad vágyaidat!
tegnap 13:34  #15892
elvezzaszamba0 elvezzaszamba0
Kíváncsi hetero pasit szopnék Kecskeméten ma és holnap
Valaki ? Kecskemét!
tegnap 13:29  #15891
Kalandma42 Kalandma42
Érett hölgy, pár titka lennék!
tegnap 13:25  #15890
Zsolt1950 Zsolt1950
Kiskörösön nyalnék idös Nőket !!!
tegnap 13:23  #15889
Zsolt1950 Zsolt1950
Idős , elhanyagolt nőket nyalnék jó hosszan.
tegnap 13:04  #15888
Kolorosz Kolorosz
Sziasztok, 21 éves vagyok, Szolnokon keresnék lányokat / párokat közös örömhöz
tegnap 08:39  #15887
bigpassion bigpassion
Érett, telhetetlen Nő aki imád sokat kapni és fiatalabb, nagyon energikus, szenvedélyes pasit keres? priv.
tegnap 07:24  #15886
Fotózáspárban Fotózáspárban
Sziasztok van itt esetleg egy sportos fiú aki kezdetnek vetkőzne párom előtt ?
2024. 04. 17. szerda 21:35  #15885
clairvoyant8 clairvoyant8
Módosítanám a keresési kört, Baranya, Somogy, Tolna megyére
2024. 04. 17. szerda 20:39  #15884
clairvoyant8 clairvoyant8
Még mindíg keresek idősebb hölgyet, mindenféle jóra Baranya megyéből
2024. 04. 17. szerda 20:36  #15883
Titkos találkozó 2023 Titkos találkozó 2023
Sziasztok Párt vagy Lányt keresek csütörtök (04.18.) estére.
Budapest - Vác - Rétság - Balassagyarmat - Salgótarján - esetleg még Heves megye Nógrád megye határához közel.
Amit keresek (sok mindenre nyitott vagyok de csak is azt amit a hölgy szeretne nem vagyok erőszakos tolongó tiszteletben tartom azt hogy közel engedtek tudom nekem ebben a szerepben hol a helyem!)
Szóval amit keresek:
-benne vagyok a csak néző szerepben vagy kukkoló
-lennék fotós saját telefonotokkal!!!
-masszíroznék
-csak a hölgy verné ki a farkam
-esetleg hölgy részéről csak orál-csak simogatás esetleg punci ujjazás
-egy rövid autós találkozó vagy akár utazni is tudok hozzátok vagy panzió
-és ha szeretnétek akár szexről is lehet szó-vagy akár csak egy izgalmas beszélgetésszóval nyitott vagyok mindenre az se baj ha szexmentes a találkozó. várom kedves párok lányok jelentkezését.
2024. 04. 17. szerda 19:44  #15882
Fiatalparhetero Fiatalparhetero
sztok! Sportos, igényes és ápolt férfit keresnénk ma estére! Nagyobb vaskosabb méret előny!
18-45 évig!
Mi is 100% heterok vagyunk, csak akkor irj ha Te is!
Budapest! Megbízhatóság és diszkréció adott és el is várt!
2024. 04. 17. szerda 19:18  #15881
gipsyhole gipsyhole
Holnap estére Bp-en keresünk egy pasit autóval akinek az átlagnál jóval nagyobb van és megdugna egy megdugott csajt.
/ 795