Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Bármilyen erotikus történet jöhet!
Akár igaz, akár nem, jelentősége nincs, sokkal lényegesebb az olvashatóság és a szórakoztatás.
Tartalmilag NEM lehetnek a történetek:
- kizárólag meleg témájúak,
- bármelyik nem számára durván megalázóak, véresek, vagy az emberi élet kioltására mutatóak,
- politikai és vallási vonalvezetésűek,
- faji hovatartozást feszegetőek.

Az eddigi hozzászólások

2015. 02. 04. szerda 22:15  #542
xddlol xddlol
Én egy 19 éves Férfi vagyok és szeretnék nektek beszámolni első szexuális élményemről.
Minden 9.-ben kezdődött. Új osztálytársak stb… Mivel egészségügyi szakközépbe jártam az osztályomban 3 fiú és 27 lány volt.
Annyi jó csaj közül lehetett válogatni, de nem is tudom, valahogy egyik se volt az én esetem.
De idővel nagyon jóba lettem az egyik lánnyal.
Nagyon szép csaj volt nyes
Szép arca, hosszú természetes szőke haj és olyan csodás mellek, kerek fenék szexi lapos has, hogy csak csorgott a nyál a számból. Nehéz is volt tartani a szemkontaktust .
Egyik nap amikor indult a buszhoz utána mentem és megkérdeztem nincs-e kedve kicsit maradni mivel az én buszom úgyis csak egy óra múlva megy és ugyan akkor megy majd neki is egy.
Minden habozás nélkül beleegyezett.
Meghívtam egy fagyira és sétáltunk beszélgettünk közbe néha-néha viccesen megjegyezte, hogy ha vele beszélek akkor a szemébe nézzek nyes D
Ekkor finoman a derekáról lejjebb csúsztattam a kezem és finoman megfogtam azt a szép kerek fenekét. Mintha csak erre várt volna szó nélkül ugyan ezt tette.
Így sétálgatva telt rajtunk el az idő amikor felajánlotta, hogy ha van még egy kis időm menjek el hozzájuk, a szülei úgy sincsenek otthon mert az apja elvitte üzleti útjára az anyukáját is. Beleegyeztem…
Mikor odaértünk hozzájuk kinyitotta a kaput és beengedett de úgy, hogy megállt közbe az útba és ahogy bementem már fordult is utánam mire észbe kaptam már a nyelve a számba volt . Olyan finoman csókolt, feltérképezte az egész szám.
Kicsit később már az én nyelvem barangolt az ő szájában. Valahogy így összegabalyodva beértünk a szobájába ahol levetkőztettük egymást és elmentünk tusolni. Én mostam őt, ő mosott engem. Persze azoknál a formás kerek melleknél én is elidőztem kicsit. Már nagyon be volt ő is gerjedve a mellbimbói szinte karistolták a kezem. Ő eközben finoman elkezdte húzogatni a már álló farkamon a bőrt majd nagyon lassan érzékien megmosta. Én is finoman környékeztem meg az ő punciját. Már mentem volna lefelé, hogy kicsit a nyelvem is bevessem de azt mondta, hogy ne itt, majd a szobájában a francia ágyon.
Hosszas csókolózás, tapi után megtörölköztünk majd bementünk a szobájába. Mondtam neki, hogy feküdjön le és hagyja , hogy én kényeztessem. Engedelmeskedett. Csókolóztunk kicsit majd szép lassan lefelé haladva elkezdtem apró puszikat lehelgetni a nyakára . Nem akartam elsietni a dolgot. Szép lassan közeledtem a melléhez, finoman csókolgattam a melleit és elkezdtem morzsolgatni finoman az egyik bimbóját míg a másikat szoptam. Erre halk nyögésekkel reagált. Nagyon élvezte, kicsit még elidőztem a melleinél majd haladtam lejjebb szám a hasát végigszántva leheltem rá apró puszikat. Amire a puncijához értem, az már tiszta kéjnedv volt. Olyan finom frissen borotvált puncija volt. Majd meg őrültem, már alig bírtam én is magammal. De hallottam, hogy valahogy ő is így érez. Finoman végigcsaltam a punciján a fenekétől a csiklóig.

Hülye darabolás... szomoru1 Folyt köv.
2015. 01. 22. csütörtök 11:59  #541
Törölt felhasználó (895926)
jó történet, húzzatok bele smile
(Ez egy válasz tiesmi üzenetére (2014. 12. 29. hétfő 14:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 12. 29. hétfő 14:26
2. …folyt…
Megfordult és középen kikapcsolta a melltartót is, majd kis hatásszünetet tartott, hogy minden irányból jól megtudjuk Őt nézni. Szégyenlősen kezeivel eltakarta a gyönyörű cickóit, de szerencsére ez a szemérmesség nem tartott sokáig…. Már csak egy fekete tanga és egy csipkés combfix volt rajta...Nagyon szólni sem tudtunk a meglepetéstől..., de Csabival nagyon szerettük volna teljesen ruha nélkül látni. Megkértük vegye le azokat is, mire Ő legnagyobb örömünkre azt mondta, hogy abban már segítséget kér tőlünk. Először a tűsarkút és a harisnyát vettük le róla közös „erővel”, majd a bugyi következett. Megfogtuk a bugyi pántját és szépen lassan finoman levettük róla a pici bugyit is...és párom ott állt előttünk teljesen meztelenül...Mi közelről megcsodálhattuk formás popsiját, cickóját és a majdnem totál csupasz punciját...Óriási élmény volt!
Na fiúk???
Látni szeretném mennyire tetszek így nektek? Milyen hatással vagyok rátok? -mondta párom!
Ekkor először rám, majd Csabira nézett és nadrágon keresztül megmarkolta mind a kettőnk kőkemény farkát.
Hmmmmmmmmm! Úgy látom tetszett a látvány!
Mi nagyon szerettük volna még sokáig élvezni a látványt, vagy ha több is történik ennél (és most színezhetném a történetet), de sajnos Ő ennél már nem ment tovább…
Kaptunk egy-egy jóéjt puszit és magunkra hagyott minket…
Hát ennyi történt akkor nálunk! Az óta is álló farokkal gondolok arra az estére…és tényleg nagyon izgat a gondolat, hogy egyszer egy jó pasival együtt „dugjuk meg a feleségem”!!! wave
2014. 12. 30. kedd 15:00  #540
pinababa pinababa
Szerintem is ki.....szás,de nagyon jó és korrekt,izgalmas történet smile !!!!Remélem lesz folytatása!Mindnyájan élveznétek smile !
(Ez egy válasz tiesmi üzenetére (2014. 12. 29. hétfő 14:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 12. 29. hétfő 14:26
2. …folyt…
Megfordult és középen kikapcsolta a melltartót is, majd kis hatásszünetet tartott, hogy minden irányból jól megtudjuk Őt nézni. Szégyenlősen kezeivel eltakarta a gyönyörű cickóit, de szerencsére ez a szemérmesség nem tartott sokáig…. Már csak egy fekete tanga és egy csipkés combfix volt rajta...Nagyon szólni sem tudtunk a meglepetéstől..., de Csabival nagyon szerettük volna teljesen ruha nélkül látni. Megkértük vegye le azokat is, mire Ő legnagyobb örömünkre azt mondta, hogy abban már segítséget kér tőlünk. Először a tűsarkút és a harisnyát vettük le róla közös „erővel”, majd a bugyi következett. Megfogtuk a bugyi pántját és szépen lassan finoman levettük róla a pici bugyit is...és párom ott állt előttünk teljesen meztelenül...Mi közelről megcsodálhattuk formás popsiját, cickóját és a majdnem totál csupasz punciját...Óriási élmény volt!
Na fiúk???
Látni szeretném mennyire tetszek így nektek? Milyen hatással vagyok rátok? -mondta párom!
Ekkor először rám, majd Csabira nézett és nadrágon keresztül megmarkolta mind a kettőnk kőkemény farkát.
Hmmmmmmmmm! Úgy látom tetszett a látvány!
Mi nagyon szerettük volna még sokáig élvezni a látványt, vagy ha több is történik ennél (és most színezhetném a történetet), de sajnos Ő ennél már nem ment tovább…
Kaptunk egy-egy jóéjt puszit és magunkra hagyott minket…
Hát ennyi történt akkor nálunk! Az óta is álló farokkal gondolok arra az estére…és tényleg nagyon izgat a gondolat, hogy egyszer egy jó pasival együtt „dugjuk meg a feleségem”!!! wave
2014. 12. 29. hétfő 22:38  #539
Törölt felhasználó (104575)
A sztori jól kezdődik. Aztán még jobban folytatódik. Majd a vetkőzéssel majdnem a tetőfogára hág, de csak majdnem.
De a vége, az maga a, hogy is fogalmazzak, ki....szás.
Nem azt mondom, hogy csak úgy azonnal meg kellett volna dugnotok, de hogy így végződjön egy ilyen alkalom, az szerintem nem jó.
(Ez egy válasz tiesmi üzenetére (2014. 12. 29. hétfő 14:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 12. 29. hétfő 14:26
2. …folyt…
Megfordult és középen kikapcsolta a melltartót is, majd kis hatásszünetet tartott, hogy minden irányból jól megtudjuk Őt nézni. Szégyenlősen kezeivel eltakarta a gyönyörű cickóit, de szerencsére ez a szemérmesség nem tartott sokáig…. Már csak egy fekete tanga és egy csipkés combfix volt rajta...Nagyon szólni sem tudtunk a meglepetéstől..., de Csabival nagyon szerettük volna teljesen ruha nélkül látni. Megkértük vegye le azokat is, mire Ő legnagyobb örömünkre azt mondta, hogy abban már segítséget kér tőlünk. Először a tűsarkút és a harisnyát vettük le róla közös „erővel”, majd a bugyi következett. Megfogtuk a bugyi pántját és szépen lassan finoman levettük róla a pici bugyit is...és párom ott állt előttünk teljesen meztelenül...Mi közelről megcsodálhattuk formás popsiját, cickóját és a majdnem totál csupasz punciját...Óriási élmény volt!
Na fiúk???
Látni szeretném mennyire tetszek így nektek? Milyen hatással vagyok rátok? -mondta párom!
Ekkor először rám, majd Csabira nézett és nadrágon keresztül megmarkolta mind a kettőnk kőkemény farkát.
Hmmmmmmmmm! Úgy látom tetszett a látvány!
Mi nagyon szerettük volna még sokáig élvezni a látványt, vagy ha több is történik ennél (és most színezhetném a történetet), de sajnos Ő ennél már nem ment tovább…
Kaptunk egy-egy jóéjt puszit és magunkra hagyott minket…
Hát ennyi történt akkor nálunk! Az óta is álló farokkal gondolok arra az estére…és tényleg nagyon izgat a gondolat, hogy egyszer egy jó pasival együtt „dugjuk meg a feleségem”!!! wave
2014. 12. 29. hétfő 22:31  #538
Chipelek Chipelek
Köszönjük ezt a korekt történetet , izzik benne a vágy és az erotika .gratulálunk worship finom
(Ez egy válasz tiesmi üzenetére (2014. 12. 29. hétfő 14:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 12. 29. hétfő 14:26
2. …folyt…
Megfordult és középen kikapcsolta a melltartót is, majd kis hatásszünetet tartott, hogy minden irányból jól megtudjuk Őt nézni. Szégyenlősen kezeivel eltakarta a gyönyörű cickóit, de szerencsére ez a szemérmesség nem tartott sokáig…. Már csak egy fekete tanga és egy csipkés combfix volt rajta...Nagyon szólni sem tudtunk a meglepetéstől..., de Csabival nagyon szerettük volna teljesen ruha nélkül látni. Megkértük vegye le azokat is, mire Ő legnagyobb örömünkre azt mondta, hogy abban már segítséget kér tőlünk. Először a tűsarkút és a harisnyát vettük le róla közös „erővel”, majd a bugyi következett. Megfogtuk a bugyi pántját és szépen lassan finoman levettük róla a pici bugyit is...és párom ott állt előttünk teljesen meztelenül...Mi közelről megcsodálhattuk formás popsiját, cickóját és a majdnem totál csupasz punciját...Óriási élmény volt!
Na fiúk???
Látni szeretném mennyire tetszek így nektek? Milyen hatással vagyok rátok? -mondta párom!
Ekkor először rám, majd Csabira nézett és nadrágon keresztül megmarkolta mind a kettőnk kőkemény farkát.
Hmmmmmmmmm! Úgy látom tetszett a látvány!
Mi nagyon szerettük volna még sokáig élvezni a látványt, vagy ha több is történik ennél (és most színezhetném a történetet), de sajnos Ő ennél már nem ment tovább…
Kaptunk egy-egy jóéjt puszit és magunkra hagyott minket…
Hát ennyi történt akkor nálunk! Az óta is álló farokkal gondolok arra az estére…és tényleg nagyon izgat a gondolat, hogy egyszer egy jó pasival együtt „dugjuk meg a feleségem”!!! wave
2014. 12. 29. hétfő 14:26  #537
tiesmi tiesmi
2. …folyt…
Megfordult és középen kikapcsolta a melltartót is, majd kis hatásszünetet tartott, hogy minden irányból jól megtudjuk Őt nézni. Szégyenlősen kezeivel eltakarta a gyönyörű cickóit, de szerencsére ez a szemérmesség nem tartott sokáig…. Már csak egy fekete tanga és egy csipkés combfix volt rajta...Nagyon szólni sem tudtunk a meglepetéstől..., de Csabival nagyon szerettük volna teljesen ruha nélkül látni. Megkértük vegye le azokat is, mire Ő legnagyobb örömünkre azt mondta, hogy abban már segítséget kér tőlünk. Először a tűsarkút és a harisnyát vettük le róla közös „erővel”, majd a bugyi következett. Megfogtuk a bugyi pántját és szépen lassan finoman levettük róla a pici bugyit is...és párom ott állt előttünk teljesen meztelenül...Mi közelről megcsodálhattuk formás popsiját, cickóját és a majdnem totál csupasz punciját...Óriási élmény volt!
Na fiúk???
Látni szeretném mennyire tetszek így nektek? Milyen hatással vagyok rátok? -mondta párom!
Ekkor először rám, majd Csabira nézett és nadrágon keresztül megmarkolta mind a kettőnk kőkemény farkát.
Hmmmmmmmmm! Úgy látom tetszett a látvány!
Mi nagyon szerettük volna még sokáig élvezni a látványt, vagy ha több is történik ennél (és most színezhetném a történetet), de sajnos Ő ennél már nem ment tovább…
Kaptunk egy-egy jóéjt puszit és magunkra hagyott minket…
Hát ennyi történt akkor nálunk! Az óta is álló farokkal gondolok arra az estére…és tényleg nagyon izgat a gondolat, hogy egyszer egy jó pasival együtt „dugjuk meg a feleségem”!!! wave
2014. 12. 29. hétfő 14:20  #536
tiesmi tiesmi
Sziasztok!
Akkor egy igaz történet....
Párom és én már régen beszélgettük, tervezgettük, hogy ha lenne alkalom és hangulat és persze megfelelő partner, akkor nem ijednénk meg a lehetőségtől és szívesen benne lennénk olyan finom erotikus "játékban" ahol nem csak kettesben vagyunk. Az, hogy meddig megyünk el igazából nagyon sok mindentől függ, ezért igazán nem is szabtunk semmilyen korlátot. Jó sok idő telt el (évek) még eljutottunk idáig, ezzel most nem is untatlak benneteket.
Néhány hete történt, hogy "kis feleségem" elment a barátnőivel kicsit szórakozni. Nem kell semmi rosszra gondolni, beszélgetés, eszegetés-iszogatás...szóval olyan nőcis dolgok. Addig amíg Ő barátnőzött átjött hozzánk a közös barátunk (legyen mondjuk Csabi) akivel mi is hasonlóan töltöttük az időnket. Jól elvoltunk, sok mindenről beszélgettünk. Már éppen indulni készült amikor hallom megjött a párom. Na, gondoltam akkor még legyen egy ital hármasban... Mindenki üdvözölt mindenkit, nagyon örültünk egymásnak! Különösen Csabi szeme csillant fel amikor meglátta szépséges kedvesemet. Fekete tűsarkú, kis rövid szoknya áttetsző csipke felső....tényleg nagyon dögös volt (egyébként is bejön a pasiknak, de most különösen csini volt.) Visszaültünk még a nappaliba. Folytattuk kicsit a beszélgetést, finoman érintve erotikus témákat is...Egyre oldottabb lett a hangulat amikor fülébe súgtam páromnak, hogy nem bánnám ha esetleg többet is láthatnánk gyönyörű testéből. Odaült mellém, Csabival szemben, aki így simán láthatta, hogy mi van vagy mi nincs a szoknya alatt. Párocskám kicsit rá is játszott, ...minden lábmozdulatánál kicsit feljebb csúszott az egyébként is rövidke szoknya és legnagyobb örömünkre nem húzta vissza, nem igazgatta..., a végén már a bugyit is jól lehetett látni, de szerencsére ez Őt nem zavarta, ami nekünk nagyon tetszett. Mind a hármunknak nagyon izgató volt ez a "játék". Én határozottan éreztem az események kellemes hatását, de rajtuk is láttam, hogy jól érzik magukat. Koccintottunk egyet, de ezután kis idő múlva feleségem elnézést kért, mivel másnap korán kellett kelnie elbúcsúzott tőlünk, hogy elmegy fürdeni és aludni. Ha már úgy is itt hagy minket, megkértem, hogy tegye már emlékezetessé a napot nekünk...és kis győzködés után teljesítette is a kérést. Na jó, legyen akkor amit szeretnétek mondta és felállt…Először elkezdte kigombolni a csipkeblúzt lassan erotikusan , majd a szoknyát...., és egy finom mozdulattal nekünk háttal kilépett belőle. Ott állt egy pici fekete bugyiba, melltartóba combfixbe és tűsarkúba...Őrült szexi és erotikus volt...
2014. 12. 29. hétfő 09:33  #535
shámán shámán
izgatlmas történet. remélem beszámolsz még az elkövetkező ,tulorákrol,... :P
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 12. 28. vasárnap 00:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (937899)
2014. 12. 28. vasárnap 00:26
sziasztok!
A sztori amit leírok még nagyon friss,alig fél órája szálltam ki a legújabb hóditásom full extrás kocsijából.Mielőtt megköveznétek,nem a kocsi miatt voltam ma vele,hanem maga a srác is full extrás.Annyit kell rólam tudni hogy imádom az egyenruhás pasikat,őt is akkor ismertem meg amikor szolgálatban volt.Mivel mindketten párkapcsolatban élünk nem volt egyszerű összehozni a talit,de végre sikerült...nagyon megérte..Magas,kisportolt pasi,jó szöveggel...az első 5 perc után eldöntöttem.hogy ő ma este a tuti a csúcsra fog repiteni és igy is lett....
Nem vagyok egy romantikus tipus,előjátékra nem sok időt pazaroltunk,jószerével annyit hogy lehámoztam róla a ruhát meg ő is rólam.Amikor megláttam a hatalmas,vastag szerszámát tátva maradt a szám..de jó is volt igy mert a következő pillanatban már vadul szoptam,nyalogattam,cuppogtam a csodás farkán.Mindig ilyenről álmodoztam,és hogy ma a Sors az utamba ejtett egy ilyet,az mindennél többet ért nekem.Röpke pár perc szopás után a lényegre tértünk,a hátamra forditott és belémhatolt.Igaz,hogy tocsogtam a nedvességtől,de még igy is fájdalom járt át,azt hittem kettészakit..felsikoltottam hogy finomabban,ő lassitott is..aztán a következő pillanatban már a hátát karmolva könyörögtem hogy basszon keményebben.Iszonyat tempóban dugta a forró puncimat,éreztem hogy lüktet bennem a hatalmas kemény fasz.Persze nem birtam sokáig,hangosan sikítozva elélveztem,aztán ő is követett engem...feltérdeltem és beleverte a forró gecit a számba,az arcomra...
Utána még beszélgettünk kb egy félórát...közöltem vele hogy szerelmes lettem a farkába... smile smile
Úgyhogy az elkövetkezendő időkben sokat fog túlórázni a drágám nyes
2014. 12. 28. vasárnap 00:26  #534
Törölt felhasználó (937899)
sziasztok!
A sztori amit leírok még nagyon friss,alig fél órája szálltam ki a legújabb hóditásom full extrás kocsijából.Mielőtt megköveznétek,nem a kocsi miatt voltam ma vele,hanem maga a srác is full extrás.Annyit kell rólam tudni hogy imádom az egyenruhás pasikat,őt is akkor ismertem meg amikor szolgálatban volt.Mivel mindketten párkapcsolatban élünk nem volt egyszerű összehozni a talit,de végre sikerült...nagyon megérte..Magas,kisportolt pasi,jó szöveggel...az első 5 perc után eldöntöttem.hogy ő ma este a tuti a csúcsra fog repiteni és igy is lett....
Nem vagyok egy romantikus tipus,előjátékra nem sok időt pazaroltunk,jószerével annyit hogy lehámoztam róla a ruhát meg ő is rólam.Amikor megláttam a hatalmas,vastag szerszámát tátva maradt a szám..de jó is volt igy mert a következő pillanatban már vadul szoptam,nyalogattam,cuppogtam a csodás farkán.Mindig ilyenről álmodoztam,és hogy ma a Sors az utamba ejtett egy ilyet,az mindennél többet ért nekem.Röpke pár perc szopás után a lényegre tértünk,a hátamra forditott és belémhatolt.Igaz,hogy tocsogtam a nedvességtől,de még igy is fájdalom járt át,azt hittem kettészakit..felsikoltottam hogy finomabban,ő lassitott is..aztán a következő pillanatban már a hátát karmolva könyörögtem hogy basszon keményebben.Iszonyat tempóban dugta a forró puncimat,éreztem hogy lüktet bennem a hatalmas kemény fasz.Persze nem birtam sokáig,hangosan sikítozva elélveztem,aztán ő is követett engem...feltérdeltem és beleverte a forró gecit a számba,az arcomra...
Utána még beszélgettünk kb egy félórát...közöltem vele hogy szerelmes lettem a farkába... smile smile
Úgyhogy az elkövetkezendő időkben sokat fog túlórázni a drágám nyes
2014. 12. 23. kedd 21:46  #533
greatom greatom
Anonima! 2011-ben ezt írtad :Ja,persze az én faszom meg polkát jár. schmoll2
2014. 12. 23. kedd 08:02  #532
Gio_83 Gio_83
Bocsi, de ez jutott eszembe akaratlanul is! wow1 wink
http://www.napiszar.com/uploads/2014/12/19/e08145edf4fd993ad6c- 84aa20dd135cb_origi.jpg
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 12. 23. kedd 00:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (753787)
2014. 12. 23. kedd 00:00
Sziasztok!Szóval nem sokáran 22 leszek semmi gond a szexuális életemmel,jó a barátommal,meg minden. de Én vadabbul szeretném,de nem merem neki mondani.Ezért masztizok.Ha egyedül vok a lakásban,a szüleim dolgoznak mondjuk akkor beindulok.Évek óta kialakult 3-4 történet amit ujra és ujra eljátszok.Először is felültözök a legkihívóbb ruhámba amit utcára nem vennék fel már.Van a szobámban egy nagy tükör az előtt történik minden.Az egész kb fél óra de addig nyújtom ameddig tudom.Szóval azért az évek során begyűjtöttem mindent ami kell és biztos helyen tartom.Szóval tűsarkuban billegek szuperminiben alatta pici tanga.Kezdödik a történet.Beleélem magam teljesen.Az egyik kedvenc történetem pl az,hogy az utcán megyek és este van és haza tartok a munkából ilyen ruciban.Mindig egy rosszhírű ,négerek lakta környéken vágok át mert arra rövidebb.Egyszer egy banda mellett megyek el,beszólnak,röhögnek.Másnap is arra megyek pedig tudom,hogy ott vannak.Akkor már oda is jön egy-két fickó de még nem nyúlnak hozzám.Így megy ez napokig mindig többet engednek meg maguknak de én makacsul arra megyek esténként.Hát persze mert tudom,hogy mi lesz a vége.A lényeg,hogy egyre jobban megaláznak,feltételeket szabnak,hogy átengedjenek.Először meg kell mutatni a bugyim,engednem kell hogy mindegyik megtapizzon,előszőr csak a fenekemet de másnap már a puncimat markoljákFokozatosan egyre keményebbek.Mivel másnap mindig arra megyek,tudják,hogg akarok én is ezt a megalázást,persze én mindig sértődőtten ellenkezek,de én egy gyenge nő vagyok nem bírok velük.Na végig vibrizem a pöckömet közben és ekkorra már mimimum kétszer elmentem.A történet szerint egyik este már csak egy tangában és a tűsarkúban állok előttük az utcán,próbálom takarni magam,persze azért látszódjon is minden,nyúlkálnak markolásznak én meg csak suttogok,hogy kérem ne,ne bántsanak meg ilyenek.Aztán a főnökük azt mondja,na kiskurva alaposan meg fogunk büntetni és elővesz csipeszeket és mellbimbómra rakja,a fenekemet kidíszíti vele,de sokkal ám.Előszőr facsipeszeket használtam ennél a résznél de ma már fém fogazottakat.Később szineztem a történetet és atanga letépése után a puncimhoz is raktak csipeszeket.Ma már egy jó napon ugy becsipeszelem magam,jut mindenhova!!!Az a lényeg,hogy a végére teljesen megalázzanak és büntessenek meg és hogy többen legyenek,sokan és sokan nézzék is végig a torturát.Eljátszom,hogy még le is köpnek ahogy ott térdelek vagy állok.Persze egy vastag vibri belémcsusszan/szexbolti termék/ azt fantáziálom,hogy na most erőszakolnak meg és addig huzogatom amig birom mert a végén már ugy szokott remegni a térdem hogy na!A pöckömet akkor mér nem izgatom,mert addig csak azt vibriztem,most már csak belül akarom érezni,hogy dugnak.A másik kezemmel pedig egy kis korbáccsal.-ezt én csináltam ,nem mertem venni.De nagyon csíp,szóval azt képzelem,hogy dugnak kíméletlenül és korbácsolnak ahol érnek.Persze a fenekemet és a puncimat főleg.Így a végén akkora sorozatorgazmusaim vannak hogy nem tudom leírni.
2014. 12. 23. kedd 00:00  #531
Törölt felhasználó (753787)
Sziasztok!Szóval nem sokáran 22 leszek semmi gond a szexuális életemmel,jó a barátommal,meg minden. de Én vadabbul szeretném,de nem merem neki mondani.Ezért masztizok.Ha egyedül vok a lakásban,a szüleim dolgoznak mondjuk akkor beindulok.Évek óta kialakult 3-4 történet amit ujra és ujra eljátszok.Először is felültözök a legkihívóbb ruhámba amit utcára nem vennék fel már.Van a szobámban egy nagy tükör az előtt történik minden.Az egész kb fél óra de addig nyújtom ameddig tudom.Szóval azért az évek során begyűjtöttem mindent ami kell és biztos helyen tartom.Szóval tűsarkuban billegek szuperminiben alatta pici tanga.Kezdödik a történet.Beleélem magam teljesen.Az egyik kedvenc történetem pl az,hogy az utcán megyek és este van és haza tartok a munkából ilyen ruciban.Mindig egy rosszhírű ,négerek lakta környéken vágok át mert arra rövidebb.Egyszer egy banda mellett megyek el,beszólnak,röhögnek.Másnap is arra megyek pedig tudom,hogy ott vannak.Akkor már oda is jön egy-két fickó de még nem nyúlnak hozzám.Így megy ez napokig mindig többet engednek meg maguknak de én makacsul arra megyek esténként.Hát persze mert tudom,hogy mi lesz a vége.A lényeg,hogy egyre jobban megaláznak,feltételeket szabnak,hogy átengedjenek.Először meg kell mutatni a bugyim,engednem kell hogy mindegyik megtapizzon,előszőr csak a fenekemet de másnap már a puncimat markoljákFokozatosan egyre keményebbek.Mivel másnap mindig arra megyek,tudják,hogg akarok én is ezt a megalázást,persze én mindig sértődőtten ellenkezek,de én egy gyenge nő vagyok nem bírok velük.Na végig vibrizem a pöckömet közben és ekkorra már mimimum kétszer elmentem.A történet szerint egyik este már csak egy tangában és a tűsarkúban állok előttük az utcán,próbálom takarni magam,persze azért látszódjon is minden,nyúlkálnak markolásznak én meg csak suttogok,hogy kérem ne,ne bántsanak meg ilyenek.Aztán a főnökük azt mondja,na kiskurva alaposan meg fogunk büntetni és elővesz csipeszeket és mellbimbómra rakja,a fenekemet kidíszíti vele,de sokkal ám.Előszőr facsipeszeket használtam ennél a résznél de ma már fém fogazottakat.Később szineztem a történetet és atanga letépése után a puncimhoz is raktak csipeszeket.Ma már egy jó napon ugy becsipeszelem magam,jut mindenhova!!!Az a lényeg,hogy a végére teljesen megalázzanak és büntessenek meg és hogy többen legyenek,sokan és sokan nézzék is végig a torturát.Eljátszom,hogy még le is köpnek ahogy ott térdelek vagy állok.Persze egy vastag vibri belémcsusszan/szexbolti termék/ azt fantáziálom,hogy na most erőszakolnak meg és addig huzogatom amig birom mert a végén már ugy szokott remegni a térdem hogy na!A pöckömet akkor mér nem izgatom,mert addig csak azt vibriztem,most már csak belül akarom érezni,hogy dugnak.A másik kezemmel pedig egy kis korbáccsal.-ezt én csináltam ,nem mertem venni.De nagyon csíp,szóval azt képzelem,hogy dugnak kíméletlenül és korbácsolnak ahol érnek.Persze a fenekemet és a puncimat főleg.Így a végén akkora sorozatorgazmusaim vannak hogy nem tudom leírni.
2014. 12. 22. hétfő 16:56  #530
Törölt felhasználó (804968)
Annyira igazad van, hogy az én apám, aki lócsiszár volt, ezért az átlag magyarnál többet volt istálóban, nem is tudod engem nemzeni, én egy török pasi legkisebb fiűnak vagyok a fia! Ezt édesanyám akkor mesélte el nekem, amikor Isztambulban voltunk irhákért, és ott végr megismerhettem valódi apámat. Szép nagydarab szőrős ember volt, hihetetlen dús hajjal. Ezt mondjuk örököltem tőle, nekem még a hátam is szőrős, a suliuban, az első pofonokig majomnak csúfoltak. Szóval az édesapám, aki a bazárban volt tea ellenőr, végre elmesélte, hogy anyámba szerelmes lett, mindenét odaadta apámnak (ekkor vettünk Wartburgot) mert ő még sohasem hált szakállas nővel. Az élmény akkora volt, hogy ma ma is csak szakállasok a szeretői, mondjuk ritkán nők, de Bulgáriában azért most is akad mindenre kapható hölgy. Szóval, azt mondta, ha vele maradok, átvehetem a bizniszét, mert már öreg, és a teafű egyre nehezebb neki, de nem maradtam, mert egyrészt féltem, hogy megkíván - nekem is szakállam van - másrészt meg magyar vagyok!azt
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 12. 22. hétfő 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (908510)
2014. 12. 22. hétfő 13:22
nagyon veszélyes amit csináltál! a női nemi váladék, ha azujjaztás után görcsöt okoz, az annak a jele, hogy a ph-ja ellentétes, sőt inkább mérgező a te sav háztartásoddal, szerencséd volt! elősfordul - gyakrabban mint nem, hogy le kell vágni az ujjazó ujjat! higgyél nekem sebészeten dolgozom...remélem nem verted ki utána azzal a kézzel, mert akkor akár még évek múlva is jelentkezhet a klasszikus "puhapöcs" szindroma, ami szintén ph függő! ami a legérdekesebb, hogy a nyelvre, nagy valószínűséggel a nyáladzás miatt nem hat! ne bánd, hogy nem basztad meg, azóta lehet, mást se basznál....beszéld meg a pasijával - finoman - hogy megérzi-e napokkal az eső jövetelét....ez a tuti tűnet!
2014. 12. 22. hétfő 14:30  #529
simit simit
eljen crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 12. 22. hétfő 13:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (908510)
2014. 12. 22. hétfő 13:22
nagyon veszélyes amit csináltál! a női nemi váladék, ha azujjaztás után görcsöt okoz, az annak a jele, hogy a ph-ja ellentétes, sőt inkább mérgező a te sav háztartásoddal, szerencséd volt! elősfordul - gyakrabban mint nem, hogy le kell vágni az ujjazó ujjat! higgyél nekem sebészeten dolgozom...remélem nem verted ki utána azzal a kézzel, mert akkor akár még évek múlva is jelentkezhet a klasszikus "puhapöcs" szindroma, ami szintén ph függő! ami a legérdekesebb, hogy a nyelvre, nagy valószínűséggel a nyáladzás miatt nem hat! ne bánd, hogy nem basztad meg, azóta lehet, mást se basznál....beszéld meg a pasijával - finoman - hogy megérzi-e napokkal az eső jövetelét....ez a tuti tűnet!
2014. 12. 22. hétfő 13:22  #528
Törölt felhasználó (908510)
nagyon veszélyes amit csináltál! a női nemi váladék, ha azujjaztás után görcsöt okoz, az annak a jele, hogy a ph-ja ellentétes, sőt inkább mérgező a te sav háztartásoddal, szerencséd volt! elősfordul - gyakrabban mint nem, hogy le kell vágni az ujjazó ujjat! higgyél nekem sebészeten dolgozom...remélem nem verted ki utána azzal a kézzel, mert akkor akár még évek múlva is jelentkezhet a klasszikus "puhapöcs" szindroma, ami szintén ph függő! ami a legérdekesebb, hogy a nyelvre, nagy valószínűséggel a nyáladzás miatt nem hat! ne bánd, hogy nem basztad meg, azóta lehet, mást se basznál....beszéld meg a pasijával - finoman - hogy megérzi-e napokkal az eső jövetelét....ez a tuti tűnet!
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 12. 21. vasárnap 22:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (862077)
2014. 12. 21. vasárnap 22:02
FOLYT. : Tudtam róla, hogy nagyon durván szereti, de olyan elemi erővel ujjaztam, hogy szinte már sajnáltam... smile Kb. 4x elment így, hangos orgazmusok közepette, amire már anyám is felkelt. smile Sajnos a folytatás elmaradt mivel a párkapcsolatunk miatt egyikünk sem akart abban a pillanatban továbbmenni, de őszintén szólva... azóta is bánom, hogy nem basztam meg. smile Az elkövetkező 2-3 napban olyan szintű izomláz volt abban a karomban amelyikkel ujjaztam, hogy az leírhatatlan... smile Az azóta eltelt 2 - 2 és fél évben sokszor összeakadtunk még titokban házibulikon a mosdóban megbújva csókcsaták, tapizás de semmi komoly sajnos.... :( Azóta is emlegetem neki, hogy egyszer még nagyon meg fogom baszni! smile Remélem így is lesz!
2014. 12. 21. vasárnap 22:02  #527
Törölt felhasználó (862077)
FOLYT. : Tudtam róla, hogy nagyon durván szereti, de olyan elemi erővel ujjaztam, hogy szinte már sajnáltam... smile Kb. 4x elment így, hangos orgazmusok közepette, amire már anyám is felkelt. smile Sajnos a folytatás elmaradt mivel a párkapcsolatunk miatt egyikünk sem akart abban a pillanatban továbbmenni, de őszintén szólva... azóta is bánom, hogy nem basztam meg. smile Az elkövetkező 2-3 napban olyan szintű izomláz volt abban a karomban amelyikkel ujjaztam, hogy az leírhatatlan... smile Az azóta eltelt 2 - 2 és fél évben sokszor összeakadtunk még titokban házibulikon a mosdóban megbújva csókcsaták, tapizás de semmi komoly sajnos.... :( Azóta is emlegetem neki, hogy egyszer még nagyon meg fogom baszni! smile Remélem így is lesz!
2014. 12. 21. vasárnap 21:59  #526
Törölt felhasználó (862077)
Sziasztok.
Elmesélnék én is egy történetet ami KB. 2 évvel ezelőtt történt: Van a baráti társaságunkban egy lány akivel mindig is éreztünk valamiféle vonzalmat egymás iránt de mivel mindkettőnknek volt/van párja sose lehetett semmi komolyabb. Akkoriban ő érettségire készült és mivel a matek nem volt az erőssége sokszor korrepetáltam őt délutánonként. A korrepetálás gyakran elég forró pillanatokba torkollott (Pl. Fogadtunk hogy két ujjal ki tudom kapcsolni a melltartóját... Kitudtam... ő viszont nem tudta visszakapcsolni... smile ). Aztán annyira jóba lettünk, hogy sokszor piázásba és kacérkodásba torkollott a korrepetálás, néha már nadrág sem volt rajta úgy izgattam bugyin keresztül, mindig tocsogott a nedvességtől. smile Egy alkalommal a barátja legénybúcsúba ment és teljesen ki volt akadva, hogy vajon mi történthet, mit tehet a barátja ott? Majd kijelentette, hogy ma este nálam alszik és előtte iszogassunk már... Hát mondanom sem kell, hogy egyből izgalommal és várakozással teli lettem. Aznap éjszaka csak anyám volt itthon de ő is már régen aludt mire átjött a lány, iszogattunk, beszélgettünk de semmi komoly valószínűleg kicsit feszélyezettek voltunk mindketten. Filmeztünk stb majd valamikor éjfél magasságában lefeküdtünk aludni. Én nem bírtam ki hogy ne próbálkozzak... az ujjammal izgattam, de folyton ellenállt (vagy ellenállást színlelt smile ) majd nem érdekelt a dolog ugyanúgy izgattam tovább és mikor beakartam nyúlni megujjazni határozottan elhúzta a kezem mondván, hogy "Ne nyúljak be mert nagyon nedves!" - Hát ez a mondat olyan szinten betalált, hogy nem bírtam magammal és csakazért is beakartam nyúlni... Nagy küzdelmek árán végül sikerült bejutnom és valóban nem hazudott... smile Elkezdtem ujjazni először szépen lassan majd zihálva kérte, hogy erősebben gyorsabban csináljam - közben szinte tépte a bugyit magán. Egy adott pillanatban a fülembe súgta, hogy nyaljam ki. Erre a mondatra vártam.... Elkezdtem heves nyelvcsapásokkal nyalni közben két ujjal ujjazni, a lány hangosan zihált és mondogatta hogy erősebben ujjazzam és közben olyat éreztem amit addig és azóta sem soha hüvelye folyamatosan megfeszült majd elengedett megfeszült majd elengedett leírhatatlan érzés volt. smile Közben fel-fel tekintgetve láttam, hogy folyamatosan tépte magán a bugyit és izgatta a melleit, én meg olyan erővel ujjaztam mintha egy box-zsákot ütnék kb, nagyon vadító érzés... FOLYT
2014. 12. 21. vasárnap 15:48  #525
zenitó zenitó
Köszönjük a történeteket.
Viszont ha már ennyire elhatalmasodott benned az írói véna,akkor talán a magyar nyelv rejtelmeivel is megbarátkozhatnál.
Nincs olyan szavunk,hogy pija,ha ragozod,akkor sincs.
A hölgy nem azt kérte,hogy hagyj maradjon ott,hanem hadd maradjon.
Folytasd a történeteket,de ne kapkodj,a minőség is számít.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 12. 21. vasárnap 12:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (936483)
2014. 12. 21. vasárnap 12:09
A kirívó eset:Egyik hétköznap este,kitaláltuk,hogy elmegyünk szórakozni 4-en haverokkal az akkor még üzemelő Lidó clubba Pesten.Voltak is jó páran a helyen,elég jó hangulat volt hétköznaphoz képest.Az egyik barátunk ismerte az egyik 5 fős lánycsapatból az egyik csajt akikkel elég jól sikerült összeismerkedni még a diszkóban.Kitaláltuk,hogy a lányokat házibuliba invitáljuk tovább,majd gyorsan rácsörögtünk egy közös barátunkra aki egyedül élt,hogy most indulnánk hozzá 5 csajjal.Mondta,hogy ok,menjünk. 2 kocsival voltunk és megálltunk útközben pijákat venni.Felmentük a haverunkhoz a csajokkal,így már 5-5 volt a felállás.Iszogattunk beszélgettünk,kezdtünk lerészegedni.2 csaj elkezdett csókolózni egymással,majd ezután mindenki mindenkivel.Emlékszem az egyik csak nagyon bejött de az nem akart velem csókolózni:(Azt hittem iszonyatos grupi lesz belőle de tévedtem..Az előbb említett hölgy egy megjátszós picsa volt és ráömlött egy kis martini.Majd közölte,hogy tiszta pija szagú lett és,hogy a palija meg fogja érezni stb..így felállt és közölte,hogy ő bizony lelép.Vele együtt megindult másik három is,csak egy csak kérte hagyj maradjon ott mert közölte,hogy ő bizony vidéken lakik és és csak reggel lesz majd vonatja hazafelé.Ott is maradt egyedül,leült a szönyegre a tv elé és búszkélkedett a jeggyűrűjével,hogy mennyire szerelmes és eljegyezte a barátja.(Mondanom sem kell marhára kiváncsi voltam rá..) El is ment a kedvem mindentől.Kimentem a konyhába,már magamban iszogattam csalódóttságomban.Eltelt kb negyed óra.Visszamegyek és nem hittem a szememnek.Az egyik haverom a fotelben ült és az ölében a csajjal és smárolnak,közben a cicijét markolászta a kis röékeny szöszinek tetoválással a karján. a másik haverom szinte öklözte a csajt a puncijába.Nem hittem a szememnek,mindez max 20 perc alatt??? És a jeggyúgyürú?Kérdeztem magamban smile )Végül is mindegy smile Kérdeztem a csajt,hogy én most én velem mi lesz? Annyit szólt két nyögdécselés között,hogy verd ki magadnak.Hohó,nem eszik olyan forrón a kását,odaléptem és szinte leszakítottía a nadrágomat és nagyon durván elkezdett szopni a haverom ölében mikozben a másik barátunk öklözte.Már kértem a haveromat,hogy finomabban mert már majdnem leharapta a csaj a farkamat.A többi haver meg csak nézte.A végén ráélvezem és annyi spermát,,hogy bterítette a fé arcát,fülét,karját,még a haja is kapott belőle smile Nem hiszitek el,ment minden tovább annyi különbséggel,hogy a csak elkezdte lenyalni a karjáról és a szájáról a spermát. aztán egyik haverom bevitte a szobába és iszonyúan megbaszta hátúlról. Én ezután leléptem haza de állítólag nem dugta meg mindenki.Nem a lányon múlt persze.. smile csak a fiúk pancserkodtak állítgólag.Annyit még láttam,hogy két haverom a fülét nyaldosta ahol nemrég a cuccos volt smile )jót nevettünk rajta másnap,sokáig szívtam is a vérüket vele.Állítólag a csak reggel szépen elindult hazafele gyalogosan smile Na ennyit a völegényről meg a nagy szerelemről. Innentől kedzdve nem tudtam megbízni egy nőben sem soha.
2014. 12. 21. vasárnap 13:52  #524
shámán shámán
Fétis elsö történetéröl jut eszembe egy hasonlo történet. Amit egyik exem mesélt... ha érdekel valakit leirhatom....
2014. 12. 21. vasárnap 13:50  #523
shámán shámán
Nem semmi izgalmas sztory.... hát én sem tudok megbizni a csajokban de nem csak e sztory miatt.... ha van még sztoryd engem érdekel....
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 12. 21. vasárnap 12:09), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (936483)
2014. 12. 21. vasárnap 12:09
A kirívó eset:Egyik hétköznap este,kitaláltuk,hogy elmegyünk szórakozni 4-en haverokkal az akkor még üzemelő Lidó clubba Pesten.Voltak is jó páran a helyen,elég jó hangulat volt hétköznaphoz képest.Az egyik barátunk ismerte az egyik 5 fős lánycsapatból az egyik csajt akikkel elég jól sikerült összeismerkedni még a diszkóban.Kitaláltuk,hogy a lányokat házibuliba invitáljuk tovább,majd gyorsan rácsörögtünk egy közös barátunkra aki egyedül élt,hogy most indulnánk hozzá 5 csajjal.Mondta,hogy ok,menjünk. 2 kocsival voltunk és megálltunk útközben pijákat venni.Felmentük a haverunkhoz a csajokkal,így már 5-5 volt a felállás.Iszogattunk beszélgettünk,kezdtünk lerészegedni.2 csaj elkezdett csókolózni egymással,majd ezután mindenki mindenkivel.Emlékszem az egyik csak nagyon bejött de az nem akart velem csókolózni:(Azt hittem iszonyatos grupi lesz belőle de tévedtem..Az előbb említett hölgy egy megjátszós picsa volt és ráömlött egy kis martini.Majd közölte,hogy tiszta pija szagú lett és,hogy a palija meg fogja érezni stb..így felállt és közölte,hogy ő bizony lelép.Vele együtt megindult másik három is,csak egy csak kérte hagyj maradjon ott mert közölte,hogy ő bizony vidéken lakik és és csak reggel lesz majd vonatja hazafelé.Ott is maradt egyedül,leült a szönyegre a tv elé és búszkélkedett a jeggyűrűjével,hogy mennyire szerelmes és eljegyezte a barátja.(Mondanom sem kell marhára kiváncsi voltam rá..) El is ment a kedvem mindentől.Kimentem a konyhába,már magamban iszogattam csalódóttságomban.Eltelt kb negyed óra.Visszamegyek és nem hittem a szememnek.Az egyik haverom a fotelben ült és az ölében a csajjal és smárolnak,közben a cicijét markolászta a kis röékeny szöszinek tetoválással a karján. a másik haverom szinte öklözte a csajt a puncijába.Nem hittem a szememnek,mindez max 20 perc alatt??? És a jeggyúgyürú?Kérdeztem magamban smile )Végül is mindegy smile Kérdeztem a csajt,hogy én most én velem mi lesz? Annyit szólt két nyögdécselés között,hogy verd ki magadnak.Hohó,nem eszik olyan forrón a kását,odaléptem és szinte leszakítottía a nadrágomat és nagyon durván elkezdett szopni a haverom ölében mikozben a másik barátunk öklözte.Már kértem a haveromat,hogy finomabban mert már majdnem leharapta a csaj a farkamat.A többi haver meg csak nézte.A végén ráélvezem és annyi spermát,,hogy bterítette a fé arcát,fülét,karját,még a haja is kapott belőle smile Nem hiszitek el,ment minden tovább annyi különbséggel,hogy a csak elkezdte lenyalni a karjáról és a szájáról a spermát. aztán egyik haverom bevitte a szobába és iszonyúan megbaszta hátúlról. Én ezután leléptem haza de állítólag nem dugta meg mindenki.Nem a lányon múlt persze.. smile csak a fiúk pancserkodtak állítgólag.Annyit még láttam,hogy két haverom a fülét nyaldosta ahol nemrég a cuccos volt smile )jót nevettünk rajta másnap,sokáig szívtam is a vérüket vele.Állítólag a csak reggel szépen elindult hazafele gyalogosan smile Na ennyit a völegényről meg a nagy szerelemről. Innentől kedzdve nem tudtam megbízni egy nőben sem soha.
/ 47