Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Bármilyen erotikus történet jöhet!
Akár igaz, akár nem, jelentősége nincs, sokkal lényegesebb az olvashatóság és a szórakoztatás.
Tartalmilag NEM lehetnek a történetek:
- kizárólag meleg témájúak,
- bármelyik nem számára durván megalázóak, véresek, vagy az emberi élet kioltására mutatóak,
- politikai és vallási vonalvezetésűek,
- faji hovatartozást feszegetőek.

Az eddigi hozzászólások

2013. 06. 06. csütörtök 17:54  #382
Törölt felhasználó (882720)
mikor elöször kurtak seggbe. táborozni voltunk az osztállyal és volt egy uj csávó.Barinöm már letesztelete gondoltam itt az én idöm. elsö este szokásos piálás buli ..csávot viszem ki az erdöbe, hogy méretileg is megfelel e. megfelelt smile cumi után vissza a bulliba..aztán hajnalba már többen kidöltek..mi a csávoval irány a konyha-ebédlö..már alig vártam a kurást. Csávó szol: a segged baszom meg..én meg ugysi ki akartam probálni mondom ok de ovatosan..ovatos volt viszont én sikitoztam igy is..az egész tábort felvertük és ülni nem birtam utána..de ki nem hagytam volna smile
2013. 06. 03. hétfő 20:27  #381
matinus matinus
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 03. hétfő 19:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (778974)
2013. 06. 03. hétfő 19:46
Ez is könnyen meglehet,de az is,hogy Vadócka a saját gyönyörökkel teli nemi életének tapasztalatai alapján fogalmazta meg ezt az erotikus novellát.Nem kell/ene/ egymást vitriolos hozzászólásokkal,még ha akaratlanul is megbántani,megalázni,demoralizálni!Legalább a Goldengate fórumozói ne okozzanak felesleges stresszt a másiknak,csak mert számukra nem szimpatikus a történet,és/vagy a fogalmazás.További orgazmushegyekben gazdag szép napot kívánok!
2013. 06. 03. hétfő 19:47  #380
Törölt felhasználó (778974)
Egyszerre izgató,és elringató történet.Tökéletes megfogalmazás.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 01. szombat 08:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2013. 06. 01. szombat 08:22
3. rész

Lecsúsztam s mohó ajkam puszikat lehet a makkra.. lágyan simogatóan cirógatva szoptam és szívogattam.. majd egyre szenvedélyesebben ... hol lágyan hpl erőteljeseben vette birtokba a szám a kemény farkát kicsit megb*szattam a szám vele.. mohón ütemesen tövig nyelve... felizgatott a lihegése... rám nézett.. láttam mennyire kíván ..még mindig nem bilincseltem ki a kezét... megcsókoltam, harapdáltam a nyakát és az ajkára ültem s ráparancsoltam nyaljon.. élveztem ahogy a meleg ajka puszil és dörzsöli a puncikámhoz a nyelvét.. egyre mohóbban fedezte fel a testem én mozogni keztem.. akartam .. hogy a szája is megkeféljen... nagyon élveztem.. közben hátra hajoltam s simogattam a farkát... Nagyon kívántam.. a szemébe néztem.. megcsókoltam.. felé térdeltem s simogattam a csiklóm a makkjával... lassan köröztem... picit hátra döltem mind a két hezemmel a hajamba túrtam mosolyogtam.. s lassú körkörös mozdulatokkal csuszkáltam a farkán... imádtam mikor tövig bennem volt .. akkor csak előre hátra mozogtam.. ajkának mohón kínáltam a melleim... imádtam.. hogy nem csak a bimbóim becézi mindenhol csókolta és becézte hátra dőltem.. éreztem hogy a kemény farka megfeszül bennem... erőteljesen mozogtam... egyre vadabbul... simogattam közben a csiklóm s az ő heréit... Megfordultam.. s úgy ültem bele.. direkt vadul és riszálva... mivel csak a látvány marad neki.. így törekedtem arra gusztusos látványban legyen része... imádtam ahogy emeli a csípőjét és vadul mozgok a kemény farkában... nem engedtem elmenni... mikor közel járt a csúcshoz az ajkára ültem s kértem nyálazza meg a popsim.. s utána nagyon lassan a beleültem.. most teljesen ráfeküdtem háttal s úgy csuszkáltam a testén.. hogy tövig a popsimban van.. felültem.. ütemesen mozogtam.. lihegtem a vágytól.. ringattam a csípőm s kértem élvezzen belém.. éreztem.. hogy megfeszül a teste.. és lüktet a farka bennem.. én lecsúsztam róla.. s nagyon gyengéden csókolni kezdtem s simogatni a nyelvemmel a nedves lüktető farkát.. majd kibilincseltem s a karjaiba bújtam... öleltem és ő csókolt simogatot becézett és így aludtam el.... Hajnalban arra ébredtem hogy feszül a kezem.. opsz meztelen és kibilincselt vagyok... nyes nyes nyes
2013. 06. 03. hétfő 19:46  #379
Törölt felhasználó (778974)
Ez is könnyen meglehet,de az is,hogy Vadócka a saját gyönyörökkel teli nemi életének tapasztalatai alapján fogalmazta meg ezt az erotikus novellát.Nem kell/ene/ egymást vitriolos hozzászólásokkal,még ha akaratlanul is megbántani,megalázni,demoralizálni!Legalább a Goldengate fórumozói ne okozzanak felesleges stresszt a másiknak,csak mert számukra nem szimpatikus a történet,és/vagy a fogalmazás.További orgazmushegyekben gazdag szép napot kívánok!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 03. hétfő 17:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (421345)
2013. 06. 03. hétfő 17:24
Éhes disznó makkal álmodik!
2013. 06. 03. hétfő 17:24  #378
Törölt felhasználó (421345)
Éhes disznó makkal álmodik!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 01. szombat 08:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2013. 06. 01. szombat 08:22
3. rész

Lecsúsztam s mohó ajkam puszikat lehet a makkra.. lágyan simogatóan cirógatva szoptam és szívogattam.. majd egyre szenvedélyesebben ... hol lágyan hpl erőteljeseben vette birtokba a szám a kemény farkát kicsit megb*szattam a szám vele.. mohón ütemesen tövig nyelve... felizgatott a lihegése... rám nézett.. láttam mennyire kíván ..még mindig nem bilincseltem ki a kezét... megcsókoltam, harapdáltam a nyakát és az ajkára ültem s ráparancsoltam nyaljon.. élveztem ahogy a meleg ajka puszil és dörzsöli a puncikámhoz a nyelvét.. egyre mohóbban fedezte fel a testem én mozogni keztem.. akartam .. hogy a szája is megkeféljen... nagyon élveztem.. közben hátra hajoltam s simogattam a farkát... Nagyon kívántam.. a szemébe néztem.. megcsókoltam.. felé térdeltem s simogattam a csiklóm a makkjával... lassan köröztem... picit hátra döltem mind a két hezemmel a hajamba túrtam mosolyogtam.. s lassú körkörös mozdulatokkal csuszkáltam a farkán... imádtam mikor tövig bennem volt .. akkor csak előre hátra mozogtam.. ajkának mohón kínáltam a melleim... imádtam.. hogy nem csak a bimbóim becézi mindenhol csókolta és becézte hátra dőltem.. éreztem hogy a kemény farka megfeszül bennem... erőteljesen mozogtam... egyre vadabbul... simogattam közben a csiklóm s az ő heréit... Megfordultam.. s úgy ültem bele.. direkt vadul és riszálva... mivel csak a látvány marad neki.. így törekedtem arra gusztusos látványban legyen része... imádtam ahogy emeli a csípőjét és vadul mozgok a kemény farkában... nem engedtem elmenni... mikor közel járt a csúcshoz az ajkára ültem s kértem nyálazza meg a popsim.. s utána nagyon lassan a beleültem.. most teljesen ráfeküdtem háttal s úgy csuszkáltam a testén.. hogy tövig a popsimban van.. felültem.. ütemesen mozogtam.. lihegtem a vágytól.. ringattam a csípőm s kértem élvezzen belém.. éreztem.. hogy megfeszül a teste.. és lüktet a farka bennem.. én lecsúsztam róla.. s nagyon gyengéden csókolni kezdtem s simogatni a nyelvemmel a nedves lüktető farkát.. majd kibilincseltem s a karjaiba bújtam... öleltem és ő csókolt simogatot becézett és így aludtam el.... Hajnalban arra ébredtem hogy feszül a kezem.. opsz meztelen és kibilincselt vagyok... nyes nyes nyes
2013. 06. 02. vasárnap 22:45  #377
Törölt felhasználó (837227)
Gratulálok!Szuper!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 01. szombat 08:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2013. 06. 01. szombat 08:22
3. rész

Lecsúsztam s mohó ajkam puszikat lehet a makkra.. lágyan simogatóan cirógatva szoptam és szívogattam.. majd egyre szenvedélyesebben ... hol lágyan hpl erőteljeseben vette birtokba a szám a kemény farkát kicsit megb*szattam a szám vele.. mohón ütemesen tövig nyelve... felizgatott a lihegése... rám nézett.. láttam mennyire kíván ..még mindig nem bilincseltem ki a kezét... megcsókoltam, harapdáltam a nyakát és az ajkára ültem s ráparancsoltam nyaljon.. élveztem ahogy a meleg ajka puszil és dörzsöli a puncikámhoz a nyelvét.. egyre mohóbban fedezte fel a testem én mozogni keztem.. akartam .. hogy a szája is megkeféljen... nagyon élveztem.. közben hátra hajoltam s simogattam a farkát... Nagyon kívántam.. a szemébe néztem.. megcsókoltam.. felé térdeltem s simogattam a csiklóm a makkjával... lassan köröztem... picit hátra döltem mind a két hezemmel a hajamba túrtam mosolyogtam.. s lassú körkörös mozdulatokkal csuszkáltam a farkán... imádtam mikor tövig bennem volt .. akkor csak előre hátra mozogtam.. ajkának mohón kínáltam a melleim... imádtam.. hogy nem csak a bimbóim becézi mindenhol csókolta és becézte hátra dőltem.. éreztem hogy a kemény farka megfeszül bennem... erőteljesen mozogtam... egyre vadabbul... simogattam közben a csiklóm s az ő heréit... Megfordultam.. s úgy ültem bele.. direkt vadul és riszálva... mivel csak a látvány marad neki.. így törekedtem arra gusztusos látványban legyen része... imádtam ahogy emeli a csípőjét és vadul mozgok a kemény farkában... nem engedtem elmenni... mikor közel járt a csúcshoz az ajkára ültem s kértem nyálazza meg a popsim.. s utána nagyon lassan a beleültem.. most teljesen ráfeküdtem háttal s úgy csuszkáltam a testén.. hogy tövig a popsimban van.. felültem.. ütemesen mozogtam.. lihegtem a vágytól.. ringattam a csípőm s kértem élvezzen belém.. éreztem.. hogy megfeszül a teste.. és lüktet a farka bennem.. én lecsúsztam róla.. s nagyon gyengéden csókolni kezdtem s simogatni a nyelvemmel a nedves lüktető farkát.. majd kibilincseltem s a karjaiba bújtam... öleltem és ő csókolt simogatot becézett és így aludtam el.... Hajnalban arra ébredtem hogy feszül a kezem.. opsz meztelen és kibilincselt vagyok... nyes nyes nyes
2013. 06. 02. vasárnap 07:20  #376
Törölt felhasználó (877860)
Persze, vagom. Igy mar hiheto az egesz tortenet. Koszi a felhomalyositast.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 31. péntek 13:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (882720)
2013. 05. 31. péntek 13:42
kontaktlenycse ? ismerös? ha nem azért mert nem tudok irni smile ..tehát kontaktlencse
2013. 06. 02. vasárnap 06:50  #375
Törölt felhasználó (794928)
Hmmmm!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 06. 01. szombat 08:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2013. 06. 01. szombat 08:22
3. rész

Lecsúsztam s mohó ajkam puszikat lehet a makkra.. lágyan simogatóan cirógatva szoptam és szívogattam.. majd egyre szenvedélyesebben ... hol lágyan hpl erőteljeseben vette birtokba a szám a kemény farkát kicsit megb*szattam a szám vele.. mohón ütemesen tövig nyelve... felizgatott a lihegése... rám nézett.. láttam mennyire kíván ..még mindig nem bilincseltem ki a kezét... megcsókoltam, harapdáltam a nyakát és az ajkára ültem s ráparancsoltam nyaljon.. élveztem ahogy a meleg ajka puszil és dörzsöli a puncikámhoz a nyelvét.. egyre mohóbban fedezte fel a testem én mozogni keztem.. akartam .. hogy a szája is megkeféljen... nagyon élveztem.. közben hátra hajoltam s simogattam a farkát... Nagyon kívántam.. a szemébe néztem.. megcsókoltam.. felé térdeltem s simogattam a csiklóm a makkjával... lassan köröztem... picit hátra döltem mind a két hezemmel a hajamba túrtam mosolyogtam.. s lassú körkörös mozdulatokkal csuszkáltam a farkán... imádtam mikor tövig bennem volt .. akkor csak előre hátra mozogtam.. ajkának mohón kínáltam a melleim... imádtam.. hogy nem csak a bimbóim becézi mindenhol csókolta és becézte hátra dőltem.. éreztem hogy a kemény farka megfeszül bennem... erőteljesen mozogtam... egyre vadabbul... simogattam közben a csiklóm s az ő heréit... Megfordultam.. s úgy ültem bele.. direkt vadul és riszálva... mivel csak a látvány marad neki.. így törekedtem arra gusztusos látványban legyen része... imádtam ahogy emeli a csípőjét és vadul mozgok a kemény farkában... nem engedtem elmenni... mikor közel járt a csúcshoz az ajkára ültem s kértem nyálazza meg a popsim.. s utána nagyon lassan a beleültem.. most teljesen ráfeküdtem háttal s úgy csuszkáltam a testén.. hogy tövig a popsimban van.. felültem.. ütemesen mozogtam.. lihegtem a vágytól.. ringattam a csípőm s kértem élvezzen belém.. éreztem.. hogy megfeszül a teste.. és lüktet a farka bennem.. én lecsúsztam róla.. s nagyon gyengéden csókolni kezdtem s simogatni a nyelvemmel a nedves lüktető farkát.. majd kibilincseltem s a karjaiba bújtam... öleltem és ő csókolt simogatot becézett és így aludtam el.... Hajnalban arra ébredtem hogy feszül a kezem.. opsz meztelen és kibilincselt vagyok... nyes nyes nyes
2013. 06. 01. szombat 08:22  #374
Törölt felhasználó (805295) VIP
3. rész

Lecsúsztam s mohó ajkam puszikat lehet a makkra.. lágyan simogatóan cirógatva szoptam és szívogattam.. majd egyre szenvedélyesebben ... hol lágyan hpl erőteljeseben vette birtokba a szám a kemény farkát kicsit megb*szattam a szám vele.. mohón ütemesen tövig nyelve... felizgatott a lihegése... rám nézett.. láttam mennyire kíván ..még mindig nem bilincseltem ki a kezét... megcsókoltam, harapdáltam a nyakát és az ajkára ültem s ráparancsoltam nyaljon.. élveztem ahogy a meleg ajka puszil és dörzsöli a puncikámhoz a nyelvét.. egyre mohóbban fedezte fel a testem én mozogni keztem.. akartam .. hogy a szája is megkeféljen... nagyon élveztem.. közben hátra hajoltam s simogattam a farkát... Nagyon kívántam.. a szemébe néztem.. megcsókoltam.. felé térdeltem s simogattam a csiklóm a makkjával... lassan köröztem... picit hátra döltem mind a két hezemmel a hajamba túrtam mosolyogtam.. s lassú körkörös mozdulatokkal csuszkáltam a farkán... imádtam mikor tövig bennem volt .. akkor csak előre hátra mozogtam.. ajkának mohón kínáltam a melleim... imádtam.. hogy nem csak a bimbóim becézi mindenhol csókolta és becézte hátra dőltem.. éreztem hogy a kemény farka megfeszül bennem... erőteljesen mozogtam... egyre vadabbul... simogattam közben a csiklóm s az ő heréit... Megfordultam.. s úgy ültem bele.. direkt vadul és riszálva... mivel csak a látvány marad neki.. így törekedtem arra gusztusos látványban legyen része... imádtam ahogy emeli a csípőjét és vadul mozgok a kemény farkában... nem engedtem elmenni... mikor közel járt a csúcshoz az ajkára ültem s kértem nyálazza meg a popsim.. s utána nagyon lassan a beleültem.. most teljesen ráfeküdtem háttal s úgy csuszkáltam a testén.. hogy tövig a popsimban van.. felültem.. ütemesen mozogtam.. lihegtem a vágytól.. ringattam a csípőm s kértem élvezzen belém.. éreztem.. hogy megfeszül a teste.. és lüktet a farka bennem.. én lecsúsztam róla.. s nagyon gyengéden csókolni kezdtem s simogatni a nyelvemmel a nedves lüktető farkát.. majd kibilincseltem s a karjaiba bújtam... öleltem és ő csókolt simogatot becézett és így aludtam el.... Hajnalban arra ébredtem hogy feszül a kezem.. opsz meztelen és kibilincselt vagyok... nyes nyes nyes
2013. 06. 01. szombat 08:20  #373
Törölt felhasználó (805295) VIP
2. rész

Szobába vezettem elővettem egy lepedőt párnákat takarót s kértem feküdjön le.. vettem elő fekete selyemsálat és bilincset s bekötöttem a szemét és kibilincseltem... hoztam be bort.. kést .. jégkockát..
Ott feküdt előttem meztelenül kikötve már a látványa kihozta belőlem a démont .. jégkockát vettem a számba.. megnyalogattam a cicim simizem vele.. s utána Lacira feküdtem.. ajkaim közé fogtam az olvadó jégkockát és simogatni kezdtem a nyakát, a vállát, az ajkát s bele is tettem picit majd ő vissza az enyébe s haladtam le a mellkasán az alhason és a cicijein elidőztem.. halk sóhaja alapján élvezte és én is élveztem, hogy élvezi.. remegett a teste.. és halkan nyögdécselt mikor csorgott a testén az olvad jégkocka.. közben finoman karmoltam és simogattam... combjait nagyon érzékenyen reagáltak mohó ajkam s kőkemény mellbimbóim érintésére... szándékosan hagytam ki a meredező farkát... azt csak a melleimmel cirógattam.. teljesen ráfeküdtem.. finoman simogattam az arcát.. az ajkam kereste.. kérte hogy csókoljam meg.. picit feltámaszkodtam melleim nyomtam az ajkához.. éreztem.. hogy szenved--> mivel nem érinthet s nem is láthatja... ajka simogatóan nyalta a bimbóm mohón tapadt rá.. most a másik mellemmel cirógattam az ajkát.. majd a nyelvem dugtam a szájába... teljesen ráfeküdtem.. finoman mozogtam éppen csak annyira.. hogy a vágyát fokozzam... Most fogtam a bort és azt csorgattam a testére.. és a nyelvemmel nyalogattam le róla.... miközben a hideg késsel simogattam.. ráültem s levettem a kötést.. s ő nézte ahogy játszok vele s finoman simogatom a késsel(is) talán a félelem vagy a látvány miatt kőkemény lett a farka..
2013. 06. 01. szombat 08:18  #372
Törölt felhasználó (805295) VIP
Fikció--> aki mást mond letagadom! nyes

1. rész

Lacit kb egy éve ismerem... Itt ismertem meg a GG-n hasonló gondolkodás és ízlésvilág miatt nagyon hamar jóbarátok lettünk... Több ízben játszottunk a gondolattal mi lenne ha ő és én.. .... aztán mégsem .. a barátság több... Múlt pénteken hazatért egy távoli országból s végre élőben is diskurálhatunk az élményeinkről. Talán direkt nem készültem rá.. hiszen nem randiról van szó.
Jééé nem is késtem sokat ,amit ő meg is jegyzet.. jobban szemügyre vettem.. határozottan jót tett neki az utazás a bőre szépen barnult a mosolya nagyobb hangsúlyt kapott. Nagyon örültem neki a puszi és az öleléséből --> úgy ítéltem meg-->hasonlóan érez ő is.... ... Mesélt a hódításairól.. az emberekről a tájakról és stb .. aztán szóba került az én kapcsolatom a vacak vágyaim.. Azok a fránya vágyak--> ami mindig mosolyt csal az ajkára"azééééé kell három férfi, mert még egy igazi sem volt" vagy 1000-er mondta már.
Kávézás után hozzánk mentünk fel... barátnőm a pasijánál volt, bár őt sem zavarná mivel már többször volt nálunk Laci és ő is imádja a cinikus stílusát.
Igazából nem is tudom, hogy indult a mi kis "románcunk" felpörögtek az események egyik dolog követte a másikat.. vad és szenvedélyes csókok ruhák lesimogatása halk sóhajok s finom harapások után arra eszméltem.. hogy totál meztelenül vagyok s még csak az előszobában vagyunk..
2013. 05. 31. péntek 13:42  #371
Törölt felhasználó (882720)
kontaktlenycse ? ismerös? ha nem azért mert nem tudok irni smile ..tehát kontaktlencse
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 25. szombat 02:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (877860)
2013. 05. 25. szombat 02:56
A tarskereso adatlapodon meg kek szemu voltal...

``23 éves, biszexuális beállítottságú nő vagyok Magyarország-ról, Budapest megyé(k)ből (XVIII. kerület).

Továbbá sportos alkatú, 175 cm cm magas, 58 kg kg súlyú, magyar nyelvű vagyok, szőke a hajam színe, kék a szemem színe, intim szőrzetem szőrtelen, gyakran iszom, néha dohányzom, legmagasabb iskolai végzettségem középiskola / gimnázium.
Családi állapotom egyedülálló, gyermekem nincs, a munkám jelenleg: alkalmazott...``

Ezek szerint nem csak a partnereid, hanem a szemed szine is gyakran cserelodik.

...
2013. 05. 25. szombat 02:56  #370
Törölt felhasználó (877860)
A tarskereso adatlapodon meg kek szemu voltal...

``23 éves, biszexuális beállítottságú nő vagyok Magyarország-ról, Budapest megyé(k)ből (XVIII. kerület).

Továbbá sportos alkatú, 175 cm cm magas, 58 kg kg súlyú, magyar nyelvű vagyok, szőke a hajam színe, kék a szemem színe, intim szőrzetem szőrtelen, gyakran iszom, néha dohányzom, legmagasabb iskolai végzettségem középiskola / gimnázium.
Családi állapotom egyedülálló, gyermekem nincs, a munkám jelenleg: alkalmazott...``

Ezek szerint nem csak a partnereid, hanem a szemed szine is gyakran cserelodik.

...
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 05. vasárnap 06:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (882720)
2013. 05. 05. vasárnap 06:50
Na szóval: régen volt lehettem vagy 19-20. Lementem rokonokhoz falura. Természetesen este uncsimmal irny a helyi diszkó megnézni a felhozatalt...hát nem volt nagy szám, de ágika már tudta kinek mekoora és a nagyfarkuak körül legyeskedtünk smile rólam annyit h ilyen plázacicás voltam/ vagyok szöke hosszu haj zöld szem cici poposi minden a helyén smile uncsim ugyanez 2 évvel fiatalabb kiadásba.. mindkettönkön egy kis top és egy szemntelenül mini szoknya volt smile Iszopgatás tánci aztán vittem is ki egyet a mosdoba..lecumiztam jo nagy volt mondom ez hazavihet magához..Indultunk ki már hajnal volt..addigra már nem sok mindenre emlékszem csak h voltak többen is jöttek velünk...arra még emlékszem h 3 pasi basz meg sorban egy árokban és melletem ágikát kurják veszettül smile a többi kiesett..nem tudom hányan basztak meg de vas hajnalban az árokban ébredtünk elég gecisen
2013. 05. 19. vasárnap 15:45  #369
Törölt felhasználó (882720)
igy van nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 17. péntek 10:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (874960)
2013. 05. 17. péntek 10:26
ez szép erotikus történet volt! biztosan érzelmekben gazdag cicuska vagy, aki gyakran lesz szerelmes smile
2013. 05. 17. péntek 10:26  #368
Törölt felhasználó (874960)
ez szép erotikus történet volt! biztosan érzelmekben gazdag cicuska vagy, aki gyakran lesz szerelmes smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 05. vasárnap 06:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (882720)
2013. 05. 05. vasárnap 06:50
Na szóval: régen volt lehettem vagy 19-20. Lementem rokonokhoz falura. Természetesen este uncsimmal irny a helyi diszkó megnézni a felhozatalt...hát nem volt nagy szám, de ágika már tudta kinek mekoora és a nagyfarkuak körül legyeskedtünk smile rólam annyit h ilyen plázacicás voltam/ vagyok szöke hosszu haj zöld szem cici poposi minden a helyén smile uncsim ugyanez 2 évvel fiatalabb kiadásba.. mindkettönkön egy kis top és egy szemntelenül mini szoknya volt smile Iszopgatás tánci aztán vittem is ki egyet a mosdoba..lecumiztam jo nagy volt mondom ez hazavihet magához..Indultunk ki már hajnal volt..addigra már nem sok mindenre emlékszem csak h voltak többen is jöttek velünk...arra még emlékszem h 3 pasi basz meg sorban egy árokban és melletem ágikát kurják veszettül smile a többi kiesett..nem tudom hányan basztak meg de vas hajnalban az árokban ébredtünk elég gecisen
2013. 05. 13. hétfő 19:29  #367
jatekosmel jatekosmel
Mikor beszáltál mellém, már tudtam baj lesz. Teljesen megbabonáztál első pillanatra...a gyönyörű vadmacska szemeid csak úgy ragyogtak a hosszú fekete hajad kontúrjában. Éreztem a parfümöd illatát és láttam az imádnivaló gödröcskéid mosolyod nyomán. Zavarban voltál én meg teljesen készen...Tudom, hogy égetett a pillantásom ahogyan azóta is mindig...Imádom ezt Benned...Imádom, hogy egy pillantásomból tudod szétszednélek - és hogy szét is foglak - és ennyi elég neked hogy bugyit kelljen cserélned...
Most is ugyanitt tartunk...a pultnál vagyok, Te az asztalnál...mit sem számít a távolság és a zaj...nem zavarnak az emberek...már felém is tartasz...Kérdés nélkül követlek kifelé, feneked markolom...Hihetetlen szexi vagy ebben a fekete ruciban, tökéletesen kiemeli kerek melleidet és gömbölyű popsidat...Az épületen kívül vagyunk, forrón húzol magadhoz és megcsókolsz...Irigyen néznek, meg is értem őket...
Gyere Velem!-mondom és vezetlek lefelé a lépcsőn...ezt a helyet már érkezéskor kinéztem...éreztem hogy itt kötünk ki...egy sötét sarok gyakorlatilag az udvaron, egy magányosan álló fával alig 20 méterre a bejárattól...Mégse lehet ide látni, mert a teraszon lévő erős fény jótékonyan takarja a kis sötét rejtekünket...
Dugj meg keményen, hadd érezzem azt a kemény farkad!! - suttogod a számba és már térdelsz is elém...Kezedbe veszed a vágytól dagadó farkam és lassan rácsúsztatod ajkaidat...szopogatod, szívogatod...majd hirtelen majdnem bekapod az egészet...Egyik kezemmel a fába kapaszkodok, másikkal a fejed húzom magamra...Isteni érzés...Felállítalak és megfordítalak...rövid ruhádat felhúzom a popsidon és két kézzel tépem le rólad a harisnyát...nem gondolkozunk, csak a vágy vezérel...előre döntelek és azonnal tövig nyomom neked a farkamat...érzem milyen nedves vagy...érzem ahogy a kis mohó puncid ráfeszül a rudamra...érzem ahogy feszül rajtam...egyre keményebben duglak...hajad markolom és húzom, mikor hallok egy nevetgélő párt közeledni...Te nem hallod mert már rég elvesztetted a tudatod...érzem hogy a makkom hegye a méhed döfi...igyekszel elfojtani a sikolyod, félig sikerül is...két kíváncsi fejet látok a kerítés mellett, minket kukkolnak...
Engem ez még inkább felizgat érzem közel a vég...kihúzódok a lucskos puncidból és elém térdeltetlek...szó nélkül veszed számba a farkam...néhány szívás után hörögve élvezek el...
A lábamból kiment az erő...gerincemben futkorászik az a furcsa elektromosság mikor az utolsó cseppeket is kiszipolyozod belőlem...Nyeled nedvemet és forrón megcsókolsz amint végeztél...A leselkedők eltűntek - később mosolyogva kacsintgatnak a szomszéd asztaltól - a harisnyád megmagyarázzuk...Imádom ezt és imádom az én szexi démonomat...Csak ez számít
2013. 05. 12. vasárnap 16:21  #366
Törölt felhasználó (845522) VIP
Az oldalon egyfolytában pasit keresünk harmadiknak.Tegnap egy csinos barátnőnkhöz voltunk meghívva a szüli napjára.Ö itt lakik a környékünkön.Nagy lendöbbenésünkre egy-az egybe rá kérdezett,hogy nincs-e kedvünk hármasba ágyba bújni.Féltem a kérdéstől mer a barátnőm igen féltékeny rám és mikor itt el kezdtünk keresgélni ő kijelentette,hogy nö és pár szóba sem jöhet.Kimondottan csak pasi jöhet szóba aki mindkettőnket kényeztet. A vártak ellenére barátnőm rögtön rá vágta,hogy ö benne van. Hát mit mondjak életem egyik legszebb estéjét töltöttem két növel az este.Fantasztikus volt nézni ahogy egymást kényeztetik és halgatni azokat a hangokat amiket ki adtak magukból.Sajnos én nem voltam topon .Lehet,hogy az elfogyasztott alkohol tette ezt velem.Ők megbeszélték ,hogy ennek lesz folytatása . Jövő héten szombaton várjuk közös barátnőnket.Bár még mindig keresünk pasit aki velem együtt kényezteti barátnőm sőt már a közös barátnénkat is. Fótókat készítettem remélem moderálás után fel fognak kerülni az oldalra.
2013. 05. 12. vasárnap 02:02  #365
Törölt felhasználó (794928)
Húúúú Ninocs,ez elég komolyra sikerült,nagyon felizgatott...!Gratula!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 04. 28. vasárnap 15:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2013. 04. 28. vasárnap 15:21
2.rész

Most én ülök az ágyon ő térdel elém és én mondom nyaljál ki.. a határozott parancs tetszik neki ölelt csókolt puszilgatta nyakam... nagyon kellemes érzés.. Remegtem a kezei közt.. nem a félelemtől a vágy tört rám ilyen erővel.. elfeküdtem..széttártam a lábaim és finom ajka cirógatta a csiklóm.. ösztönösen emeltem a csípőm és kínáltam ajkának a testem..isteni a nyelvjátéka.. néha be is dugta a puncikában..tehetetlenül vonaglottam a alig vártam.. hogy belém hatoljon. gyors és erős lökéssel hatolt a nedves szét nyalt punciban.. lihegve kértem basszon szét.. ő erőteljesen kefélt azt hittem szétszakadok... tetszett a pici fájdalom Magához szorított megcsókolt és amilyen mélyen csak tudott belém nyomta a kemény farkát...lökései egyre gyorsabbak és vadabbak voltak éreztem.. hogy szét árad bennem a gyönyör.. az ő teste is megfeszült és belém élvezet.. finoman harapta a nyakam... a karjaiba zárt és magához szorított picit pihentünk.. majd megfordított hasra fektetett össze zárta a lábam ő közé hatolt éreztem ahogy a kemény farkát belém dugja.. és vadul kefélni kezdi a puncikám. Egyik kezével a csípőmet fogta erősen,másikkal a fenekem bejáratánál körözött,majd kivette belőlem farkát lassan elkezdtem betolni a fenekembe és határozott mozdulattal belém dugta.. megcsókolt fájdalom át ment valami kellemes érzésbe elernyedt a testem lassan mozogni kezdet bennem finoman emelte a tempót majd keményen elkezdett baszni.. nagyon élveztem...
Annyira jó volt olyan erősen és mélyen magamban érezni....Vad tempója eszem vette.. elélveztem...sóhajok és a nyögések az ő vágyát is fokozták és nem tudott tovább uralkodni magán és a popsimba élvezett...karjaiba bújtam megcsókoltam és úgy pihentünk...
Reggel úgy távozott tőlem mint egy barát(némi extrákkal):P nyes
2013. 05. 07. kedd 11:20  #364
kandurmarci kandurmarci VIP
Amikor beteszik neki, akkor biztosan, akár több is.
2013. 05. 05. vasárnap 12:28  #363
Törölt felhasználó (882720)
yee vigyor3
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 05. 05. vasárnap 12:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 05. vasárnap 12:25
Sőt, akár három is… csak hogy mindenhova jussék… smile
/ 47