Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Bármilyen erotikus történet jöhet!
Akár igaz, akár nem, jelentősége nincs, sokkal lényegesebb az olvashatóság és a szórakoztatás.
Tartalmilag NEM lehetnek a történetek:
- kizárólag meleg témájúak,
- bármelyik nem számára durván megalázóak, véresek, vagy az emberi élet kioltására mutatóak,
- politikai és vallási vonalvezetésűek,
- faji hovatartozást feszegetőek.

Az eddigi hozzászólások

2013. 05. 05. vasárnap 12:25  #362
Nyúlmedve Nyúlmedve
Sőt, akár három is… csak hogy mindenhova jussék… smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 05. vasárnap 11:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (882720)
2013. 05. 05. vasárnap 11:26
irodalmi nobel dij befigyel? nyes
2013. 05. 05. vasárnap 11:26  #361
Törölt felhasználó (882720)
irodalmi nobel dij befigyel? nyes
2013. 05. 05. vasárnap 11:21  #360
Törölt felhasználó (874960)
szerintem áltollas műfordító vagy, iulyen igényes szókinccsel, akár még bárki is lehetsz - egyszer
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 05. vasárnap 06:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (882720)
2013. 05. 05. vasárnap 06:50
Na szóval: régen volt lehettem vagy 19-20. Lementem rokonokhoz falura. Természetesen este uncsimmal irny a helyi diszkó megnézni a felhozatalt...hát nem volt nagy szám, de ágika már tudta kinek mekoora és a nagyfarkuak körül legyeskedtünk smile rólam annyit h ilyen plázacicás voltam/ vagyok szöke hosszu haj zöld szem cici poposi minden a helyén smile uncsim ugyanez 2 évvel fiatalabb kiadásba.. mindkettönkön egy kis top és egy szemntelenül mini szoknya volt smile Iszopgatás tánci aztán vittem is ki egyet a mosdoba..lecumiztam jo nagy volt mondom ez hazavihet magához..Indultunk ki már hajnal volt..addigra már nem sok mindenre emlékszem csak h voltak többen is jöttek velünk...arra még emlékszem h 3 pasi basz meg sorban egy árokban és melletem ágikát kurják veszettül smile a többi kiesett..nem tudom hányan basztak meg de vas hajnalban az árokban ébredtünk elég gecisen
2013. 05. 05. vasárnap 09:01  #359
Törölt felhasználó (786849)
Csodálatos , meg ható történet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 05. vasárnap 06:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (882720)
2013. 05. 05. vasárnap 06:50
Na szóval: régen volt lehettem vagy 19-20. Lementem rokonokhoz falura. Természetesen este uncsimmal irny a helyi diszkó megnézni a felhozatalt...hát nem volt nagy szám, de ágika már tudta kinek mekoora és a nagyfarkuak körül legyeskedtünk smile rólam annyit h ilyen plázacicás voltam/ vagyok szöke hosszu haj zöld szem cici poposi minden a helyén smile uncsim ugyanez 2 évvel fiatalabb kiadásba.. mindkettönkön egy kis top és egy szemntelenül mini szoknya volt smile Iszopgatás tánci aztán vittem is ki egyet a mosdoba..lecumiztam jo nagy volt mondom ez hazavihet magához..Indultunk ki már hajnal volt..addigra már nem sok mindenre emlékszem csak h voltak többen is jöttek velünk...arra még emlékszem h 3 pasi basz meg sorban egy árokban és melletem ágikát kurják veszettül smile a többi kiesett..nem tudom hányan basztak meg de vas hajnalban az árokban ébredtünk elég gecisen
2013. 05. 05. vasárnap 06:50  #358
Törölt felhasználó (882720)
Na szóval: régen volt lehettem vagy 19-20. Lementem rokonokhoz falura. Természetesen este uncsimmal irny a helyi diszkó megnézni a felhozatalt...hát nem volt nagy szám, de ágika már tudta kinek mekoora és a nagyfarkuak körül legyeskedtünk smile rólam annyit h ilyen plázacicás voltam/ vagyok szöke hosszu haj zöld szem cici poposi minden a helyén smile uncsim ugyanez 2 évvel fiatalabb kiadásba.. mindkettönkön egy kis top és egy szemntelenül mini szoknya volt smile Iszopgatás tánci aztán vittem is ki egyet a mosdoba..lecumiztam jo nagy volt mondom ez hazavihet magához..Indultunk ki már hajnal volt..addigra már nem sok mindenre emlékszem csak h voltak többen is jöttek velünk...arra még emlékszem h 3 pasi basz meg sorban egy árokban és melletem ágikát kurják veszettül smile a többi kiesett..nem tudom hányan basztak meg de vas hajnalban az árokban ébredtünk elég gecisen
2013. 04. 28. vasárnap 15:21  #357
Törölt felhasználó (805295)
2.rész

Most én ülök az ágyon ő térdel elém és én mondom nyaljál ki.. a határozott parancs tetszik neki ölelt csókolt puszilgatta nyakam... nagyon kellemes érzés.. Remegtem a kezei közt.. nem a félelemtől a vágy tört rám ilyen erővel.. elfeküdtem..széttártam a lábaim és finom ajka cirógatta a csiklóm.. ösztönösen emeltem a csípőm és kínáltam ajkának a testem..isteni a nyelvjátéka.. néha be is dugta a puncikában..tehetetlenül vonaglottam a alig vártam.. hogy belém hatoljon. gyors és erős lökéssel hatolt a nedves szét nyalt punciban.. lihegve kértem basszon szét.. ő erőteljesen kefélt azt hittem szétszakadok... tetszett a pici fájdalom Magához szorított megcsókolt és amilyen mélyen csak tudott belém nyomta a kemény farkát...lökései egyre gyorsabbak és vadabbak voltak éreztem.. hogy szét árad bennem a gyönyör.. az ő teste is megfeszült és belém élvezet.. finoman harapta a nyakam... a karjaiba zárt és magához szorított picit pihentünk.. majd megfordított hasra fektetett össze zárta a lábam ő közé hatolt éreztem ahogy a kemény farkát belém dugja.. és vadul kefélni kezdi a puncikám. Egyik kezével a csípőmet fogta erősen,másikkal a fenekem bejáratánál körözött,majd kivette belőlem farkát lassan elkezdtem betolni a fenekembe és határozott mozdulattal belém dugta.. megcsókolt fájdalom át ment valami kellemes érzésbe elernyedt a testem lassan mozogni kezdet bennem finoman emelte a tempót majd keményen elkezdett baszni.. nagyon élveztem...
Annyira jó volt olyan erősen és mélyen magamban érezni....Vad tempója eszem vette.. elélveztem...sóhajok és a nyögések az ő vágyát is fokozták és nem tudott tovább uralkodni magán és a popsimba élvezett...karjaiba bújtam megcsókoltam és úgy pihentünk...
Reggel úgy távozott tőlem mint egy barát(némi extrákkal):P nyes
2013. 04. 28. vasárnap 15:18  #356
Törölt felhasználó (805295)
1. rész

Kedvesem sokadik hétvégén sem ért rá(m)!
Ezért jó olyan barátokat tartani akik barátság extrákkal típusúak.
Sima barátosbarátnősfilmezősestének indult minden aztán menet közben elfajultak a dolgok.. Film unalmas volt barátnőmék átmentek a kis szobába Tomival beszélgetünk iszogattunk s közben a filmet bambultuk én be is aludtam.. arra eszméletem fel.. hogy Tomi simogatja a hátam.. meglepően néztem rá.. az a mosoly és ahogy rám nézett hmmmmm... Kigyúrt arányos teste még vonzóbbá tette... nem szeretem a velem egykorú srácokat .. de most valahogy élveztem az érintését... felültem s nevetve odabújtam hozzá és azt kérdeztem te most elakarsz csábítani? nyes
- Nem válaszolt.. rám nézett és megpuszilt..majd az ajkával a számat simogatta.. ajkam ösztönösen nyílt széjjel.. puha meleg nyelve felfedezte ajkam és hatalmas vágyat ébresztett bennem.. halk nyögéseiből ítélve ő is hasonlóan érzett... Pár perc elteltével mezítelenül feküdtünk egymás mellett Nagy élvezettel végig simogattam izmos testét.. hol finomabban majd erőteljesebben.
Tudtam jól.. hogy mire vágyik... hisz nem első ízben játszunk egymással... Letérdeltem elé és a számba vettem kemény farkát és játékosan csókoltam szívtam és szoptam.. ő megfogta a fejem 2 sóhaj között jó mélyen a számba nyomta Köröztem a nyelvemmel a makkján..végig nyaltam aztán a makk peremén időzött a nyelvem hegye.. erőteljesen szívtam duzzadó farkát... remegett a lába ..leült az ágyra úgy szoptam tovább.. finoman karmoltam a hasát..simogattam a combját
megfogta a fejem és egyre gyorsabban kezdte el kefélni a számat a farkával. Közben játszottam mennyire mélyen s meddig bírom úgy szopni teljesen eszét vegye az érzés és a látvány.. (azt hiszem remekül sikerült)
2013. 01. 12. szombat 14:24  #355
hubi72 hubi72
Nagyon jó és vissza emlékszek egy régi szép emlékre! Velem ez megtörtént! Egész nap együtt voltunk! Nagyon jó volt! Szinte ahogy leírtad!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 08. kedd 20:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857540)
2013. 01. 08. kedd 20:29
Először találkozol a nővel. A kocsijában vár a munkahelye parkolóján. Te távolabb leparkolsz, de már nagyon izgatott vagy. Átülsz a nő kocsijába, hogy üdvözöld, és megbeszéld, hogyan tovább, hol lehetnének kettesben. A nő nagyon meglepődik, hisz első bensőséges találkozás, de te már rögtön csókkal üdvözlöd őt. A csók finom és édes, szinte szomjazod a folytatását.

Miután kicsit észhez tértek, megbeszélitek, hogy a nő kocsijával tovább mentek, ki a városból, egy mezőre, ahol a város fényei még bevilágítanak halványan a kocsiba. A motort járatjátok, hogy ne hagyjátok a levegőt lehűlni. Később már erre se lesz szükségetek, hiszen nem beszélgetésre szánjátok az időt. Annyi levelezésen vagytok túl, szinte már hetek óta ismeritek egymást. Mit számít, hogy most találkoztok először? A csók édes, kell ennél több? Igen, még és még több. Heves ölelkezés közben már egymást izgatjátok. Nagyon figyelmes és gyengéd vagy hozzá, s ő viszonzásul minden újabb érintéstől levegő után kapkod, sóhajt, és felnyög felváltva. Mindeközben te is teljesen felizgulsz, alig várod, hogy belé hatolj. A nő nagyon heves, úgy felizgult, szinte lángol. S mikor már tovább nem lehet húzni az időt, hirtelen behatolsz. Itt már nem is kell gyengédnek lenned, hisz olyan nedves, másra nem vágyik, csak az ütemes lökésekre, erre izgul, erre vadul. Te is ettől élvezel belé, az ő szenvedélyes élvezetétől, s egyszerre szinte hörögve juttok a csúcsra.

A kocsi csupa pára, ajtót kell nyitnotok, hogy levegőhöz jussatok. Eközben lassan felöltöztök, s még egy kicsit egymás karjaiban andalogtok.
De az álomból hamar felébredtek az éjszaka közepén, hisz' haza kell sietnetek, ki-ki a maga családjához...

Még éjjel az ágyban is visszaidézitek a kellemes pillanatokat, s rájöttök, megérte egy kicsit élni. smile
2013. 01. 11. péntek 20:05  #354
salsaboy salsaboy
smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 08. kedd 20:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857540)
2013. 01. 08. kedd 20:29
Először találkozol a nővel. A kocsijában vár a munkahelye parkolóján. Te távolabb leparkolsz, de már nagyon izgatott vagy. Átülsz a nő kocsijába, hogy üdvözöld, és megbeszéld, hogyan tovább, hol lehetnének kettesben. A nő nagyon meglepődik, hisz első bensőséges találkozás, de te már rögtön csókkal üdvözlöd őt. A csók finom és édes, szinte szomjazod a folytatását.

Miután kicsit észhez tértek, megbeszélitek, hogy a nő kocsijával tovább mentek, ki a városból, egy mezőre, ahol a város fényei még bevilágítanak halványan a kocsiba. A motort járatjátok, hogy ne hagyjátok a levegőt lehűlni. Később már erre se lesz szükségetek, hiszen nem beszélgetésre szánjátok az időt. Annyi levelezésen vagytok túl, szinte már hetek óta ismeritek egymást. Mit számít, hogy most találkoztok először? A csók édes, kell ennél több? Igen, még és még több. Heves ölelkezés közben már egymást izgatjátok. Nagyon figyelmes és gyengéd vagy hozzá, s ő viszonzásul minden újabb érintéstől levegő után kapkod, sóhajt, és felnyög felváltva. Mindeközben te is teljesen felizgulsz, alig várod, hogy belé hatolj. A nő nagyon heves, úgy felizgult, szinte lángol. S mikor már tovább nem lehet húzni az időt, hirtelen behatolsz. Itt már nem is kell gyengédnek lenned, hisz olyan nedves, másra nem vágyik, csak az ütemes lökésekre, erre izgul, erre vadul. Te is ettől élvezel belé, az ő szenvedélyes élvezetétől, s egyszerre szinte hörögve juttok a csúcsra.

A kocsi csupa pára, ajtót kell nyitnotok, hogy levegőhöz jussatok. Eközben lassan felöltöztök, s még egy kicsit egymás karjaiban andalogtok.
De az álomból hamar felébredtek az éjszaka közepén, hisz' haza kell sietnetek, ki-ki a maga családjához...

Még éjjel az ágyban is visszaidézitek a kellemes pillanatokat, s rájöttök, megérte egy kicsit élni. smile
2013. 01. 09. szerda 23:24  #353
Törölt felhasználó (804968)
nagyon szépen írsz, egészen beleéltem magamat!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 01. 08. kedd 20:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857540)
2013. 01. 08. kedd 20:29
Először találkozol a nővel. A kocsijában vár a munkahelye parkolóján. Te távolabb leparkolsz, de már nagyon izgatott vagy. Átülsz a nő kocsijába, hogy üdvözöld, és megbeszéld, hogyan tovább, hol lehetnének kettesben. A nő nagyon meglepődik, hisz első bensőséges találkozás, de te már rögtön csókkal üdvözlöd őt. A csók finom és édes, szinte szomjazod a folytatását.

Miután kicsit észhez tértek, megbeszélitek, hogy a nő kocsijával tovább mentek, ki a városból, egy mezőre, ahol a város fényei még bevilágítanak halványan a kocsiba. A motort járatjátok, hogy ne hagyjátok a levegőt lehűlni. Később már erre se lesz szükségetek, hiszen nem beszélgetésre szánjátok az időt. Annyi levelezésen vagytok túl, szinte már hetek óta ismeritek egymást. Mit számít, hogy most találkoztok először? A csók édes, kell ennél több? Igen, még és még több. Heves ölelkezés közben már egymást izgatjátok. Nagyon figyelmes és gyengéd vagy hozzá, s ő viszonzásul minden újabb érintéstől levegő után kapkod, sóhajt, és felnyög felváltva. Mindeközben te is teljesen felizgulsz, alig várod, hogy belé hatolj. A nő nagyon heves, úgy felizgult, szinte lángol. S mikor már tovább nem lehet húzni az időt, hirtelen behatolsz. Itt már nem is kell gyengédnek lenned, hisz olyan nedves, másra nem vágyik, csak az ütemes lökésekre, erre izgul, erre vadul. Te is ettől élvezel belé, az ő szenvedélyes élvezetétől, s egyszerre szinte hörögve juttok a csúcsra.

A kocsi csupa pára, ajtót kell nyitnotok, hogy levegőhöz jussatok. Eközben lassan felöltöztök, s még egy kicsit egymás karjaiban andalogtok.
De az álomból hamar felébredtek az éjszaka közepén, hisz' haza kell sietnetek, ki-ki a maga családjához...

Még éjjel az ágyban is visszaidézitek a kellemes pillanatokat, s rájöttök, megérte egy kicsit élni. smile
2013. 01. 08. kedd 20:29  #352
Törölt felhasználó (857540)
Először találkozol a nővel. A kocsijában vár a munkahelye parkolóján. Te távolabb leparkolsz, de már nagyon izgatott vagy. Átülsz a nő kocsijába, hogy üdvözöld, és megbeszéld, hogyan tovább, hol lehetnének kettesben. A nő nagyon meglepődik, hisz első bensőséges találkozás, de te már rögtön csókkal üdvözlöd őt. A csók finom és édes, szinte szomjazod a folytatását.

Miután kicsit észhez tértek, megbeszélitek, hogy a nő kocsijával tovább mentek, ki a városból, egy mezőre, ahol a város fényei még bevilágítanak halványan a kocsiba. A motort járatjátok, hogy ne hagyjátok a levegőt lehűlni. Később már erre se lesz szükségetek, hiszen nem beszélgetésre szánjátok az időt. Annyi levelezésen vagytok túl, szinte már hetek óta ismeritek egymást. Mit számít, hogy most találkoztok először? A csók édes, kell ennél több? Igen, még és még több. Heves ölelkezés közben már egymást izgatjátok. Nagyon figyelmes és gyengéd vagy hozzá, s ő viszonzásul minden újabb érintéstől levegő után kapkod, sóhajt, és felnyög felváltva. Mindeközben te is teljesen felizgulsz, alig várod, hogy belé hatolj. A nő nagyon heves, úgy felizgult, szinte lángol. S mikor már tovább nem lehet húzni az időt, hirtelen behatolsz. Itt már nem is kell gyengédnek lenned, hisz olyan nedves, másra nem vágyik, csak az ütemes lökésekre, erre izgul, erre vadul. Te is ettől élvezel belé, az ő szenvedélyes élvezetétől, s egyszerre szinte hörögve juttok a csúcsra.

A kocsi csupa pára, ajtót kell nyitnotok, hogy levegőhöz jussatok. Eközben lassan felöltöztök, s még egy kicsit egymás karjaiban andalogtok.
De az álomból hamar felébredtek az éjszaka közepén, hisz' haza kell sietnetek, ki-ki a maga családjához...

Még éjjel az ágyban is visszaidézitek a kellemes pillanatokat, s rájöttök, megérte egy kicsit élni. smile
2013. 01. 01. kedd 17:36  #351
Ryan86 Ryan86
Nagyon izgató a történeted! Szívesen megismernélek
(Ez egy válasz szopnék üzenetére (2008. 05. 29. csütörtök 19:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 05. 29. csütörtök 19:15
...Ő iszonyatosan szexi hangon nyögött, olyan férfiasan, s én is azon kaptam magam, hogy apró nyögésekkel adok jelet az élvezetemről, persze megpróbáltam halkan nyögni, nehogy valaki meghalljon minket, mert azért a kocsiból sok minden kihalódhat. Nem igazán váltottunk pózt, sem lendületet, én változtatlanul eléggé összehúzódva feküdtem a lehajtott htásó ülésen, a lábaimat "lovagom" vállaira téve, ő pedig térdelt előttem és teljes erőből baszott, iszonyat mélyen. A gyönyörtől alig tudtam nyitva tartani a szememet, pedig a látvány, ahogy izmos teste az enyémnek feszül nagyszerű volt. Aztán méggyorsabbra váltott, s lassan mindekettőnk élvezete tetőzni kezdett. Én is közeledtem életem első igazi orgazmusához, s ő is lassan elmenni készülődött, s mielőtt ez megtörtént volna kikapta fallaszát a puncimből, az aromhoz tartotta, s elkezdte verni, hogy az arcomra élvezzen. Finoman pofozgatott is párat fallaszával az arcomon, ami nagyon tetszett, azóta is folyamatosan kérem a barátaimat, hogy tegyék ezt. Iszonyatosan hangosan nyögött, s szólt, hogy nyissam ki a szám. Amint ez megtettem, heréi egész tartalmát az ajkaim közé lövelte, s én életemben elősször megízleltem a sperma édes ízét, amitől azóta sem tudok szabadulni, a rabja lettem. Utána még addig szoptam, amíg el nem múlt a merevedése, még csókolóztunk egy kicsit, majd elválltak útjaink, hazamentem. Eléggé szégyeltem magam ezútán, nem történt meg többször köztünk a dolog, pedig álmomban rengetegszer előjött még ez a jelenet, s mások is, de valahogy tudtam, hogy ő sem gondolt sokkal többre, mint ez az egy alkalom, s én ezt elfogadtam. Néhány hét múlva már a saját barátommal is hajlandó voltam szeretkezni, így bár sohasem tudta meg mi történt, inkább hálásnak kellett volna lennie neki, amiért felélesztette bennem lappangó szexuális vágyaimat...
2012. 12. 26. szerda 23:10  #350
salsaboy salsaboy
sajnos a jó időre még várni kell smile vagy elutazni valami meleg helyre smile
(Ez egy válasz Vicuskaa00 üzenetére (2012. 12. 26. szerda 23:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 26. szerda 23:05
Egy ilyet biztos élveznék én is smile
2012. 12. 26. szerda 23:05  #349
Vicuskaa00 Vicuskaa00
Egy ilyet biztos élveznék én is smile
(Ez egy válasz Csabavezér üzenetére (2012. 12. 19. szerda 12:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 19. szerda 12:29
Ez a kis kaland Horvátországban történt egy nudista kempingben. Napoztunk a pasimmal, mikor észrevettem, hogy egy srác telepedett mellénk nem túl messze. Ez persze nem túl szokatlan egy strandon, ami viszont számomra érdekes volt az a mérete! Mondtam is a páromnak, hogy jó nagy farokkal áldotta meg a természet a "szomszédot". Bírnád mi?-kérdezte. Élveztem, hogy nap kellemesen süti a puncim és arra gondoltam, hogy a szomszéd mekkorára nőhet akció közben? Amikor kijött a vízből, mindíg hosszasan nézte a nunim, amíg a helyére ért. Na gondoltam ezt visszakapod, így a vízből kifelé jövet én is megbámúltam a farkát. Hanyadt feküdt és a köldöke fölé ért, ahogy a hasára fektette. Szép méretes makkja is volt! Már két napja nézegettük így egymást mikor elindúltam a mosdó felé. Ahogy mentem észre vettem, hogy a pasi jön utánam. Ez furcsa volt és izgató. A dolgom elvégzése után éppen zuhanyoztam, amikor "valaki" mögém lépett, megfogta a melleim és magához húzott szorosan. A "szomszéd" volt. Nem szólt egy szót, amúgy sem értettem volna, a fenekemhez nyomta a lágyékát. A meglepetéstől moccani sem tudtam. Éreztem, hogy áll a farka. A csempére támaszkodtam és egy kicsit előre hajoltam és kinyomtam a puncim. A makkjával végig simogatott a csiklómtól a fenekem lyukáig. Érezte, hogy nedves vagyok, két kezével széthúzta a a hüvelyem és beillesztette a makkját. Éreztem, hogy rásimul a hüvelyem, ő pedig lassan egyre beljebb tólta. Amit eddig csak elképzeltem, most belém került, ráadásul tövig! A helyzettől és a farka méretétől szinte azonnal elélveztem. Próbáltam még mozogni, de megfogta a derekam és nem engedte, ő mozgatta bennem a farkát. Szinte felnyársalt vele. Éreztem, hogy rövidesen ismét elélvezek, nem tudtam visszatartani, elmentem ismét. Ő is megfeszült, éreztem, hogy lüktet a farka és bele tüzel a puncimba. Kihúzta és távozott, ahogy jött!
2012. 12. 26. szerda 22:54  #348
salsaboy salsaboy
izgalmas lehetett smile
(Ez egy válasz forbidden peach üzenetére (2012. 12. 08. szombat 20:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 08. szombat 20:06
Ez az eset vagy jó 20 éve történt. Nem voltam aktív résztvevője de az egyik legjobb szexuális élményem és a mai napig felizgat ha eszembe jut. Tehát, főiskolai tanulmányi kiránduláson voltunk. Jó volt a társaság jól éreztük magunkat. Volt egy srác és egy lány aki jó haverságban voltak, a lánynak volt pasija a srác egyedülálló volt. Mindenki tudta, hogy a srác oda-vissza van a lányért, de tiszteletbe tartotta a helyzetet. Úgy alakult, hogy egy hosszúra nyúlt nap után még nem mindenki akart lefeküdni és néhányan átmentek másokhoz dumálgatni. Ez a mi szobánkban is így volt a srác átjött hozzánk dumálni. Befeküdt a lány mellé, mert kicsit hűvös volt. Én elég fáradt voltam, úgyhogy nem vettem részt a dumálásban, aludni akartam. Már majdnem elaludtam, amikor arra lettem figyelmes, hogy egyre halkabban beszélgetnek és egyre sikamlósabb témákról. Na erre kinyílt a csipám és elkezdtem fülelni. Ők ekkor már szinte biztosra vették, hogy alszom, én meg nagyon vigyáztam, hogy továbbra is így gondolják. Szépen terelődött a beszélgetés a jó irányba, érezni lehetett a fokozódó izgalmat. Érdekes módon a lány hangján hallottam egyértelműbben, hogy nagyon felizgult. A beszélgetés folyt, kis kacarászásokkal rövid szünetekkel és egyre hangosabb lélegzetvételekkel. Egyszer csak a lány felajánlotta, hogy szívesen beleülne a srác farkába, majd kipattant az ágyból levette az alsóját lehúzta a srác alsóját is és ráült a farkára. Sajnos látni nem láttam nagyon semmit, de hallottam ahogy a nedves punciba behatolt a kemény farok. Na ezt már én sem bírtam tovább tétlenül és óvatosan benyúltam a bugyimba. A lány és a srác szeretkezése nem tartott tovább néhány percnél, de csodálatos volt hallani az egyre szaporább lélegzetvételeket, az egyre erősebb sóhajokat, az egyre erősödő súrlódó hangokat. Ahogy ők közeledtek a csúcs felé én is megállíthatatlanul robogtam velük. Néhány perc elteltével hallottam amint a srác azt mondja, hogy el fog élvezni, úgy látszik ennyi kellett a lánynak is mert néhány pillanat múlva hallottam, hogy ő is elmegy. A hangok hatására és is elértem a csúcsra, gyakorlatilag velük együtt. Ezután a srác sietve távozott. Másnap mindenki úgy tett mintha semmi nem történt volna. Szerintem még csak nem is sejtik, hogy én aznap éjszaka nem aludtam hanem velük együtt és az ő segítségükkel jutottam el a csúcsra.
2012. 12. 20. csütörtök 15:30  #347
Törölt felhasználó (804968)
...erről a nagyfarkúról hollottam én is! sajnos egy ronda kórt is terjesztett annak idején, neked? megvolt?
(Ez egy válasz Csabavezér üzenetére (2012. 12. 19. szerda 12:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 19. szerda 12:29
Ez a kis kaland Horvátországban történt egy nudista kempingben. Napoztunk a pasimmal, mikor észrevettem, hogy egy srác telepedett mellénk nem túl messze. Ez persze nem túl szokatlan egy strandon, ami viszont számomra érdekes volt az a mérete! Mondtam is a páromnak, hogy jó nagy farokkal áldotta meg a természet a "szomszédot". Bírnád mi?-kérdezte. Élveztem, hogy nap kellemesen süti a puncim és arra gondoltam, hogy a szomszéd mekkorára nőhet akció közben? Amikor kijött a vízből, mindíg hosszasan nézte a nunim, amíg a helyére ért. Na gondoltam ezt visszakapod, így a vízből kifelé jövet én is megbámúltam a farkát. Hanyadt feküdt és a köldöke fölé ért, ahogy a hasára fektette. Szép méretes makkja is volt! Már két napja nézegettük így egymást mikor elindúltam a mosdó felé. Ahogy mentem észre vettem, hogy a pasi jön utánam. Ez furcsa volt és izgató. A dolgom elvégzése után éppen zuhanyoztam, amikor "valaki" mögém lépett, megfogta a melleim és magához húzott szorosan. A "szomszéd" volt. Nem szólt egy szót, amúgy sem értettem volna, a fenekemhez nyomta a lágyékát. A meglepetéstől moccani sem tudtam. Éreztem, hogy áll a farka. A csempére támaszkodtam és egy kicsit előre hajoltam és kinyomtam a puncim. A makkjával végig simogatott a csiklómtól a fenekem lyukáig. Érezte, hogy nedves vagyok, két kezével széthúzta a a hüvelyem és beillesztette a makkját. Éreztem, hogy rásimul a hüvelyem, ő pedig lassan egyre beljebb tólta. Amit eddig csak elképzeltem, most belém került, ráadásul tövig! A helyzettől és a farka méretétől szinte azonnal elélveztem. Próbáltam még mozogni, de megfogta a derekam és nem engedte, ő mozgatta bennem a farkát. Szinte felnyársalt vele. Éreztem, hogy rövidesen ismét elélvezek, nem tudtam visszatartani, elmentem ismét. Ő is megfeszült, éreztem, hogy lüktet a farka és bele tüzel a puncimba. Kihúzta és távozott, ahogy jött!
2012. 12. 20. csütörtök 14:59  #346
Törölt felhasználó (867512)
micsoda? ne haragudj te mirol beszelsz?
(Ez egy válasz batka.mano üzenetére (2012. 12. 20. csütörtök 12:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 12. 20. csütörtök 12:11
Áááá hagyjuk! Inkább nem írok semmit. Esetleg tehetnél fel képet a hatalmas dákódról a társkeresőbe.
2012. 12. 20. csütörtök 12:11  #345
batka.mano batka.mano
Áááá hagyjuk! Inkább nem írok semmit. Esetleg tehetnél fel képet a hatalmas dákódról a társkeresőbe.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 12. 19. szerda 19:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (867512)
2012. 12. 19. szerda 19:34
egy par eves tortenet,ami valoban meg tortent velem:nudista strandon(nem irom ki,de annyit,bp-tol 3o-35km .re van)nagyon klassz ido volt,es hetkoznap.napozgatok,par,napozo,tavolabb,egy ket nudis par,setalgat,...valoszinu el aludhattam,mert nem vettem eszre,hogy mogem egy fiatal lany,es kb.45-50 eves baratja telepedtek.a nap miatt nagyon kellemes bizsergest ereztem,a farkamban,ra,neztem hat teljes hosszaban kokemeny...(23,5cm hosszu,es 6 cm vastag!)hatra neztem mert valoban nem akartam,szemtelennek tunni...egyszer csak a par ferfi tagja ram mosolygott,es hangossan meg jegyezte gyonyoru,es a hason fekvo baratnojenek szolt figyu.. milyen klassz dako!!szinte karoba huzna teged... szeretned? kerdezte a lanytol....elpirultam,mivel meg ilyen spontan nem voltam ilyen dologban,foleg a nudin...na mindegy indultam a bufe fele mikor a srac utannam szolt hogy hoznek nekik valami alkoholt? persze feleltem:kis vartatva kb.5-6 perc mulva hoztam is az alkoholt ami sor,volt..a lany a hatan ekudt,szet tett lkabakkal,isteni latvany volt ahogy oda invitaltak a pokrocukra hogy egyutt igyuk meg a par uveg sort amit hoztam,felem fordult a lany es ugy terpesztett..bevallom,ugy alt a farkam mint a covek,a lany pedig egyre nedvesebb lett szinte tocsogott a kej nedvetol..bementunk a vizbe a sorok el fogyaztasa utan,es a srac otlel az volt menjunk be ketten, egy felfujhato gumi csonakkal a kozepebe,,es 'ismerkedjek meg a baratnojevel,kozelebrol"addigra mar nem szegyenloskodtem,-mondtam oke.. es bemantunk... szembe ult velem,de valahogy nem fertunk el..igy szet rakott labaival ott tatongott elottem a gyonyoru kopasz puncija.. en meg egyre kemenyebben alltam.. azt mondta a lany orommel szopna nekem,felbatorodtam,es azt mondtam neki es mi tart vissza?istenien szopott :imadom ha szopjak a farkam.... mikor mar majd nem teli frocskoltem,meg allitottam,hogy had nyaljam en is ...szinte fel faltam,bekaptam az egesdz puncijat ami nagyon nedves volt,es istenien illatos.. izgatott nagyon ahogy vonaglott es kejjesen vagy 3szor elelvezett...az az otlete volt oltozzunk fel,es az en autommal mennyunk ki egy motelbe es ott igazan komolyan meg kefelhetem,..-ok mondtam,kieveztunk a masik oldalon el szaladtam a kocsimert es usgyi ki a campingbol... hat....mit mondjak....? most is a baratnom,egyutt elunk es hamarossan az eskuvonket tervezzuk.. a volt baratja a leg jobb haverunk..nem haragszik,mivel o mar nem tudott a lanyal egyutt elni,mert csaladjat nem hagyta.. hala o neki minket nagyon boldogga tett!!ezuton is nagy koszonet neki ...
2012. 12. 19. szerda 19:34  #344
Törölt felhasználó (867512)
egy par eves tortenet,ami valoban meg tortent velem:nudista strandon(nem irom ki,de annyit,bp-tol 3o-35km .re van)nagyon klassz ido volt,es hetkoznap.napozgatok,par,napozo,tavolabb,egy ket nudis par,setalgat,...valoszinu el aludhattam,mert nem vettem eszre,hogy mogem egy fiatal lany,es kb.45-50 eves baratja telepedtek.a nap miatt nagyon kellemes bizsergest ereztem,a farkamban,ra,neztem hat teljes hosszaban kokemeny...(23,5cm hosszu,es 6 cm vastag!)hatra neztem mert valoban nem akartam,szemtelennek tunni...egyszer csak a par ferfi tagja ram mosolygott,es hangossan meg jegyezte gyonyoru,es a hason fekvo baratnojenek szolt figyu.. milyen klassz dako!!szinte karoba huzna teged... szeretned? kerdezte a lanytol....elpirultam,mivel meg ilyen spontan nem voltam ilyen dologban,foleg a nudin...na mindegy indultam a bufe fele mikor a srac utannam szolt hogy hoznek nekik valami alkoholt? persze feleltem:kis vartatva kb.5-6 perc mulva hoztam is az alkoholt ami sor,volt..a lany a hatan ekudt,szet tett lkabakkal,isteni latvany volt ahogy oda invitaltak a pokrocukra hogy egyutt igyuk meg a par uveg sort amit hoztam,felem fordult a lany es ugy terpesztett..bevallom,ugy alt a farkam mint a covek,a lany pedig egyre nedvesebb lett szinte tocsogott a kej nedvetol..bementunk a vizbe a sorok el fogyaztasa utan,es a srac otlel az volt menjunk be ketten, egy felfujhato gumi csonakkal a kozepebe,,es 'ismerkedjek meg a baratnojevel,kozelebrol"addigra mar nem szegyenloskodtem,-mondtam oke.. es bemantunk... szembe ult velem,de valahogy nem fertunk el..igy szet rakott labaival ott tatongott elottem a gyonyoru kopasz puncija.. en meg egyre kemenyebben alltam.. azt mondta a lany orommel szopna nekem,felbatorodtam,es azt mondtam neki es mi tart vissza?istenien szopott :imadom ha szopjak a farkam.... mikor mar majd nem teli frocskoltem,meg allitottam,hogy had nyaljam en is ...szinte fel faltam,bekaptam az egesdz puncijat ami nagyon nedves volt,es istenien illatos.. izgatott nagyon ahogy vonaglott es kejjesen vagy 3szor elelvezett...az az otlete volt oltozzunk fel,es az en autommal mennyunk ki egy motelbe es ott igazan komolyan meg kefelhetem,..-ok mondtam,kieveztunk a masik oldalon el szaladtam a kocsimert es usgyi ki a campingbol... hat....mit mondjak....? most is a baratnom,egyutt elunk es hamarossan az eskuvonket tervezzuk.. a volt baratja a leg jobb haverunk..nem haragszik,mivel o mar nem tudott a lanyal egyutt elni,mert csaladjat nem hagyta.. hala o neki minket nagyon boldogga tett!!ezuton is nagy koszonet neki ...
2012. 12. 19. szerda 12:29  #343
Csabavezér Csabavezér VIP
Ez a kis kaland Horvátországban történt egy nudista kempingben. Napoztunk a pasimmal, mikor észrevettem, hogy egy srác telepedett mellénk nem túl messze. Ez persze nem túl szokatlan egy strandon, ami viszont számomra érdekes volt az a mérete! Mondtam is a páromnak, hogy jó nagy farokkal áldotta meg a természet a "szomszédot". Bírnád mi?-kérdezte. Élveztem, hogy nap kellemesen süti a puncim és arra gondoltam, hogy a szomszéd mekkorára nőhet akció közben? Amikor kijött a vízből, mindíg hosszasan nézte a nunim, amíg a helyére ért. Na gondoltam ezt visszakapod, így a vízből kifelé jövet én is megbámúltam a farkát. Hanyadt feküdt és a köldöke fölé ért, ahogy a hasára fektette. Szép méretes makkja is volt! Már két napja nézegettük így egymást mikor elindúltam a mosdó felé. Ahogy mentem észre vettem, hogy a pasi jön utánam. Ez furcsa volt és izgató. A dolgom elvégzése után éppen zuhanyoztam, amikor "valaki" mögém lépett, megfogta a melleim és magához húzott szorosan. A "szomszéd" volt. Nem szólt egy szót, amúgy sem értettem volna, a fenekemhez nyomta a lágyékát. A meglepetéstől moccani sem tudtam. Éreztem, hogy áll a farka. A csempére támaszkodtam és egy kicsit előre hajoltam és kinyomtam a puncim. A makkjával végig simogatott a csiklómtól a fenekem lyukáig. Érezte, hogy nedves vagyok, két kezével széthúzta a a hüvelyem és beillesztette a makkját. Éreztem, hogy rásimul a hüvelyem, ő pedig lassan egyre beljebb tólta. Amit eddig csak elképzeltem, most belém került, ráadásul tövig! A helyzettől és a farka méretétől szinte azonnal elélveztem. Próbáltam még mozogni, de megfogta a derekam és nem engedte, ő mozgatta bennem a farkát. Szinte felnyársalt vele. Éreztem, hogy rövidesen ismét elélvezek, nem tudtam visszatartani, elmentem ismét. Ő is megfeszült, éreztem, hogy lüktet a farka és bele tüzel a puncimba. Kihúzta és távozott, ahogy jött!
/ 47