Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Bármilyen erotikus történet jöhet!
Akár igaz, akár nem, jelentősége nincs, sokkal lényegesebb az olvashatóság és a szórakoztatás.
Tartalmilag NEM lehetnek a történetek:
- kizárólag meleg témájúak,
- bármelyik nem számára durván megalázóak, véresek, vagy az emberi élet kioltására mutatóak,
- politikai és vallási vonalvezetésűek,
- faji hovatartozást feszegetőek.

Az eddigi hozzászólások

2012. 03. 30. péntek 11:51  #302
Törölt felhasználó (805295)
2.rész

Pici top volt rajtam.. azon keresztül kezdte csókolgatni a cicimet. én persze nem engedtem őt nem érdekelte mert ott volt még 2 idióta vele.. Szóval.. levették a ruháim.. megkötözte a kezeim szigetelőszalaggal földre fektettek.. és szétfeszítették a lábam.. mohón nyalták csókolták a testem.. és az egyik belém hatolt.. a másik csókolta a testem.. a 3. meg a számba tette a farkát.. arra lettem figyelmes felizgat a puncikában ütemesen járó farok.. a számat szinte szétfeszítette a duzzadó pénisz amit a másik tuszkolt be.. egyre hevesebben kefélte én nyaltam szívtam a kemény farkát és puszikákat lehetem rá... másik a melleimet kényeztette... Keze a puncikámat is simogatta mi közben a 3. farka pumpált.. ott vonaglottam a földön az élvezettől. Felakartam állni.. de nem engedettek... Az egyik a Nyelvét a puncimba fúrta és nyalt... a számban lévő farkát egyre mohóbban szívtam.. és éreztem ahogy elmegy.. amint kivettem a számból a másik ott állt s nyomta tövig a kemény farkát a számba.. érezte ..hogy a gecit még lesem nyeltem... izgatta s rám parancsolt Szopjál... megfordítottak.. az egyik alám feküdt és úgy dugta a puncikámat.. a másik szopatott.. a harmadik a popsim nyalta.. s utána erőteljes mozdulattal belém hatolt... fájt .. ugyanakkor élveztem is .. hogy szétkefélnek... s most én mondtam lihegve keféljetek szét.. felváltva keféltek mindenem mindenféle pózban.. Többször élveztünk el... éjjel 1 órakor mentünk tusolni.. mindenem fáj.. ma reggel alig tudtam lábra állni.. az üléssel nem is próbálkozom mf2

ui: Az nem is említem .. hogyan cirógatta az ajkam a farkúkat s hogyan élveztek a testemre.. hogy riszáltam a testem.. s hogyan vonaglottam .. miként csókoltam és stb stb.. tessék tornáztatni a fantáziátokat és remélem eltudjátok képzelni...
2012. 03. 30. péntek 11:44  #301
Törölt felhasználó (805295)
1. rész(egy kicsi mozgás) mf2

Nagyon sok férfi jelentkező akad(na) aki megosztaná velem a szexuális tapasztalatait... Kortól ..kinézettől függetlenül.. ElképesztŐ(nekem fontos a külső is)!!! Időm nagy részét társ/szexpartner keresésével töltöm... Na nem csak itt neten a valós életben is.. S ugye a fittség nagyon fontos.. lekerülnek a ruhák.. az idomok elő.. szóval rohanás edzőteremben.. uszoda... és stb stb.. Tegnap este barátnőmmel 20 óra körül mentük le a konditeremben.. mi szőkék el is felejtettük hogy 21 óráig van nyitva.. Na .. lényeg a lényeg.. 5 srác volt a teremben plusz a tulaj.. aki megnyugtatott minket.. tovább lesz nyitva.. nyugodtan menjünk átöltözni... Amit mi széles mosollyal fogadtunk... Éppen azon gondolkodtam a pocit erősítsem vagy a popsim.. melyik gépre menjek amikor észre vettem .. hogy a tulaj bezárta a termet.. Egyre inkább az volt az érzésem.. hogy valami nem stimmel.. barátnőm baromira jól érezte magát a srácokkal.. Nem telt el negyed óra és ott csókolóztak ..én meg csak ámulok... 3 pasi simogatta a barátőm csókolták s közben az öltöző felé vették az irányt. Arra lettem figyelmes.. hogy a tulaj mögém állt és simogatta a nyakam.. s finom puszikat adott rá... Én ellöktem .. nem tertszenek az izomagyú idióták... egy másik férfi elém állt s megmarkolta a mellem. a barátnőmnek hiába kiabáltam a kijárat zárva... pánikba estem.. a tulaj széles mosollyal az ajkán jött felém.. hatalmas izmos állat...
2012. 02. 11. szombat 15:30  #300
Törölt felhasználó (831571)
Egyszer majd Én is elmesélem smile )
2012. 01. 29. vasárnap 06:20  #299
Törölt felhasználó (831577)
6. rész

Egymásra találva............folytatása

....halk kattanásra lettem figyelmes,ahogy felemelkedem Krisztiánról,fura érzésem támadt,mintha figyeltek volna, izmaim megfeszülnek,mint űzött vad figyelek- mi baj-kérdezte a fiú-semmi,menj hagyd tegyem magam rendbe-válaszoltam-felkelt az asztalról,rendbe tette magát-mikor vihetlek el vacsizni-kérdezte ahogy magához húzott-nem érek rá-válaszoltam ingerülten,de aztán meg is bántam,belenéztem gyönyörű szemébe,mosolyogtam-péntek este 8,New York bisztró jó?-tökéletes-láttam megkönnyebbülést tekintetében.Egyedül maradtam a nagy tárgyalóban,és figyeltem tudtam,hogy van valaki még rajtam kívül bent a jobb sarokban mint ha árnyékot látnék, de sötét ott nem látom rendesen. Mindegy.Este a Dérynében vacsiztam a többiekkel,egész nap Péter járt az eszembe,a szomszéd asztalnál egy nagy társaság ült főként férfiak,úgy vettem ki,hogy a nagyméltóságos főnök elhívta a dolgozóit,egyszerű férfiak,akiken látszik, a munka.És egy nagyon figyelt,magas fekete,na ideje bedobnom magam,megigazítottam a melltartómat a ruha alatt,miközben a szemébe néztem és megnyaltam a szám,hatással volt rá mert mozgolódni kezdett az asztalnál.Méltóságteljesen felálltam és elindultam a női mosdó felé,elsétálva az asztalnál,miközben a mellette lévő srác is felfigyelt rám.Mikor visszatértem az asztalhoz,fizettem a részem,vállamra dobtam a kabátom,hátra néztem a két srácra és elindultam kifelé.Kihalt volt az utca, alig mentem egy utcasarkot mikor hátulról átölelték a derekam, halakna fülembe súgva "gyere" és behúzott a kapu alá, és beljebb a lépcsőházba,de más valaki is ott volt, simogatta a popom-nem baj ugye hogy utánad jöttünk?-nem dehogy-válaszoltam és mosolyogtam magamban.Behúztak egy beugróba az egyik a hátam mögé állt,a másik elém,kigombolta a ruhám és ledobtam,a hátam mögött álló nyomta a kemény farkát miközben csókolgatta a nyakam, a másik benyúlt a bugyimba és ujjazni kezdte a forró lucskos puncimat-de finom a puncuskád-kigomboltam a nadrágját és kivettem a farkát,a hátsó közben lehúzta a bugyimat és a popomat kezdte izgatni, hátra nyúltam és kivettem az ő farkát is,hevesen csókolgattak,közben már öklözött,éreztem a lüktetést és már spriccelt is a tenyerébe-ez az-suttogta,a hátsó,már ujjazta a popómat,jól besíkosította a puncim levével,széthúzta a a popomat,és lassan belém vezette a farkát,nagyon kemény volt, éreztem ahogy feszít belülről, lassan körözni kezdtem rajta,előre döntött,így hozzáfértem a másiknak a farkához,magára húzta a fejem jó mélyen, lassan visszahúztam és megint rá,közben már jól kitágult a popom,akadály nélkül járt bennem a fasz,ahogy jó keményre szoptam közösen felemeltek, de a seggemből nem húzta ki a farkát és beleemeltek a puncimmal a másik farkába,imádom mikor ketten dugnak,így felvettünk egy közös ritmust,és jó egyre vadabbul dugni kezdtek,mint két éhes csődör húztak magukra,élvezkedtek bennem.lüktetett keményedet a farkuk a melleimet markolázták,egyre keményebben baszták a popómat és a puncikámat.........
2012. 01. 22. vasárnap 19:13  #298
Nyúlmedve Nyúlmedve
Tobzódni az élvezetekben…

Erősen széthúztam a húsos ajkakat, és mélyen belenyaltam a lucskos hüvelybe. Érzem, hogy buja punciíz keveredik némi gumis kotonízzel.
A punci ízét illatát imádom, és így keveredve ez utóbbival… abszolút nem zavart sőt, még jobban felajzott a dolog. Mindig felizgat az, ha több férfival közösen dughatok meg egy nőt. Ha netán pont a saját feleségemet dugjuk mással, az még inkább izgalmasabb, de ha másét, azt is nagyon de nagyon élvezem. Közösen kényeztetetni, csókolni, vetkőztetve simogatni sok-sok kézzel egyszerre, majd mind jobban belelendülve kéjt és gyönyört adni, kapni, párzani kéjtől megvadultan…
Most sincs szó meglepetésről, hiszen láttam, hogy előttem ketten már megbaszták a húsi buja nőcskét. Hárman vettük körbe, és vetésforgóban Miközben engem is szopott, a másik kettő, a férje, és még egy fickó, jól megdöngették, jó alaposan megdolgozták a vérrel telt húsi puncit, ami ím, orrom előtt, nyelvem alatt lüktet pirosan, kívánatosan... Vagy féltucatszor elélvezett nyögve, lihegve, sikkantgatva. Élvezése közben néha szinte harapta a farkamat, vagy ha a másik pasié volt a szájában, az övét. Kár, hogy csak kotonnal baszik, de még sajnos kotonon keresztül szopik. na és remélem, nem harapta ki, de szó-szó nagyon jól csinálta.Szvta, nyalta…. Áhhh … Gyakorlott egy milfecske. Ha gonosz lennék azt mondanám, szerintem a nőcske a férje nélkül is részt vehet ilyen bulikban, hiszen nagyon vérmes, odaadó, profi. Aztán lehet, tévedek, de szereti a szexet meg a faszt, az tuti! Lehet, mikor a férj nem figyel, be kéne próbálkozni nála… hátha…
Kurvajó nyalni! Hogy lehet az, hogy egy többek által is jól megbaszott nő ennyire jó ízű, ilyen jó illatú puncijú? Ahogy nyalom, szinte lüktetve meg-megárad, az izgató gumiszagot elnyomja a még izgatóbb puncinedűé. Lefetyelek, mélyen belenyalok, szívogatom a nagyajkait, csücsörítve csókolom a csiklóját, és közben három ujjal is ujjazom. Alig hiszem el, de újra és újra elélvez. Szerencsés pacák a férje. Lehet, azért hozza ide, hogy ilyen élményt is kapjon a kis milfecskéje… Ez meg jóó nekem. Máskor is akarom őt. Majd megkérdezem,mikor találkozhatnánk újra.
2012. 01. 22. vasárnap 19:13  #297
Nyúlmedve Nyúlmedve
2. rész
Úgy érzem, mindjárt szétrobbanok, pózt váltok, és egy erőteljes lökéssel beletolom farkamat. Szinte elnyel, védőn, forrón körülölel. Pár pillanatot várok, majd egyre gyorsuló ritmusban pumpálni kezdem. Isteni benne lenni! Ha lehet, soha az életben ki nem venném a farkamat belőle. Lábait oldalra teljesen szétfeszíti, hogy még mélyebben belehatolhassak. Izgató látvány így, ily en helyzetben minden nő! Néha lassítok, had gyönyörködhessek benne, abban, ahogy farkam virtustáncot jár nőiesen húsi, kéjsóvár pinácskájában. Újra és újra elélvez. Ebben nem csak nekem lehet szerepem, hanem annak is, hogy a másik két férfi csókolja, gyűri, kényezteti melleit, simogatja combjait, hasát, egész testét, és izgatja punciját, vénuszdombját, lágyan dörzsöli csiklóját.
Egyre kevésbé vagyok újra testemnek, érzem, hogy hamnrost elsülök. Mikor érzem, hogy itt a „vég”, akkor pár erősebb lökést követően jó mélyen belenyomom farkamat, és lüktetve élvezem tele a punciját. Tudom, koton van rajtam, de ez akkor is teleélvezés, hiszen benne élvezek el. De jó lenne látni azt, hogy amikor kiveszem belőle a farkam, kibuggyan belőle a belelőtt spermám. De így sincs hiányérzetem. Isteni élvezet, csodajó érezni azt, ahogyan körülölel a forróság...
Ahogy kicsusszanok, meglepetéssel látom, hogy az egyik férfi álló férfiassággal hátrébb csusszan, jelezve, ő újra harcra kész, szeretne a helyembe kerülni. Nosza neki, hadd legyen így… Két lépéssel a zuhanyzóhoz megyek, gyorsan lezuhanyzok, és már vissza is térek a négyeshez… Jó érzés visszatérni, újra hozzáérni, gyengéden simogatni, csókolni, érinteni, izgatni a NŐT.
Kéjtől és gyönyörtől „elgyötörten” hajnali négy körülre fulladunk ki, fáradunk el mindannyian. Millió féleképpen, fantáziadúsan eljátszott a gyönyör húrjain négyesfogatunk. Jó döntés volt pont ehhez, sarokba szinte elbújni akaróan félrehúzódott párhoz közel kerülni.
Úgy remeg a lábam öt óra körül az autóban, hogy induláskor alig tudom kinyomni a kuplugot.
2012. 01. 21. szombat 05:16  #296
Törölt felhasználó (831577)
5. rész

Egymásra találva..........folytatása

éhes pinájába,2ujj,3ujj,4ujj,éreztem ahogy síkossá válik forró lüktető barlangja,a nyíláshoz raktam a vibrit, ahogy megérezte beletolatott-igen....nyomjad belém-suttogta elfulló hangon,megfogtam két oldalról csípőjét és magamra húztam,nyomtam belé mélyebbre,vonaglott,körözött a vibrin, sikított ahogy durvábban nyomtam belé, szét húztam gyönyörű popókáját,rózsaszín lyukacska......és megjelent Péter arca előttem,az illata az orromban, mikor fog engem így kefélni, annyira de annyira vágyom rá.Zitám orgazmusa zökkentett ki-mi baj drágám?-kérdezte-semmi-de de érzem hogy kavarogsz-elmeséltem az egész napom,Vöröskémet,a sofőrt,Pétert,a mosdóban történteket.-már megint szárnyalsz összevissza-dorgált meg a lány-elpakolta a kellékeket,és lefeküdtünk.Reggel telefoncsörgés ébresztett,hány óra.....ki az?A főnököm.-mi van-szólok ingerülten-nem leszek ma,másnál vagyok,te helyettesítesz-és kinyomta.Óriási!Nyújtózkodom,oldalra nézek,Zita nincs.Remélem nem haragudott meg,Akkor indul a reggel.Ravel:Bolerója be a hifibe,kávé bekapcs,cicus etetése,fürdővíz engedése..... épp hogy 8ra beértem.a piros ruhámat vettem fel,amelynek kabátfazonja van,fekete szegéllyelszolíd smink,az a fanyar citromos parfüm felhő,testszínű,apró lyukú neccharisnya tartóval,fekete körömcipő....tökéletes az összhang.Beléptem az irodámba és megálltam a köszöbön-mi ez-szóltam hátra a titkárnőmnek-virágok-válaszolta-azt én is látom-mikor beértem már itt volt-vörösrózsa,liziantusz,kála,tulipán és nem is tudom milyen csokrok,ledobtam a táskám mérgemben.....mit képzel magáról,kinyal egy mosdóban most meg itt a virágözön!! Eszter!-kiáltok ki-oszd széjjel a lányok között-érthetetlenül néz rám-menj és csináld azt amit mondok,szlj a vezetőségnek,hogy ma elmarad az értekezlet-még hogy virágok nekem,nevetséges,elindulok megkeresni Vöröskémet,belépek az irodájába-gyere fel a 4re a tárgyalóba,szólok rá határozottan.Mikor felérek a panoráma ablak előtt várakozom,halkan lép be,nem kérdezz semmit,átölel hátulról,nyakamba csókol,benyúl ruhám alá,széthúzza a bugyim-az illatod,de imádom-az asztalhoz vezetem,felül rá,én hanyatt fektetem,kigombolom a nadrágját,lehúzom róla, kibukkan kemény vastag farka, nem túl nagy, de jó vastag.tökéletes.Végigsimítom ajkaimmal,körbejár a nyelvem,ahogy benyálazom,aztán kinyitom a szám és beszívom, le-fel jár cuppogok,szívom a gyönyörű faszát,ledugom a torkomig,ekkor már nem bír magával-szopjál édes kurvám,hagy élvezzek be a szádba-közben megmarkolom a golyókat és felhúzom a farkáig, megfeszül a bőr,felhördül a gyönyörtől,verd a faszom a szádba-érzem ahogy egyre keményedik a számba,egyre gyorsabban csattogtatom és halk nyögések kíséretében beömlik a számba a forró spermája...teste megfeszül,fejemet rányomja,ez által torkomban a farka.Imádom az ízét, nem keserű,nagyot nyelek és lecsúszik,ízlelgetem,nyalogatom felhúz magához az asztalra-add ide a szád-kicsókolja a maradék spermáját a számból,vadul,szenvedélyesen.......folyt.köv.
2012. 01. 17. kedd 04:29  #295
Törölt felhasználó (831577)
4. rész

Egymásra találva........folytatása

és megcsókoltál,szenvedélyesen,mélyen a keresve nyelvem,keresve a gyönyört,keresve keresve a megfoghatatlant.-hol voltál eddig-kérdezted remegve-egymás szemébe néztünk,férfias,kemény arcvonásaid meglágyultak,ahogy néztél,simogattad arcom,mosoly suhant át arcomon,megvagy,gondoltam, ennyi,tökéletes pasi, aki ha megérez egy pinát elvezett....és felizgatja,ha előtte mással keféltem.-mennünk kell, feltűnő lesz a hiányunk-vágtam hirtelen ketté a köztünk kialakult meghitt pillanatot,nem akarok érzelmileg függni tőle,mit képzel, idejön és még jól érezzük magunkat.veszélyes!teljes hidegvérrel kibontakoztam a karjaiból,lehúztam a ruhám,megigazítottam a sminkem,Te csak ott álltál,arcizmaid megkeményedtek,szádat összeszorítottad.nem szóltál csak nézetél.rád villantottam bűbáj mosolyomat-mehetünk-kérdeztem.és válaszod meg sem várva magabiztosan kiléptem a mosdóból.nem tudom mikor jöttél ki, de mikor a tömegen átpasszíroztam magam,már ott ültél a helyeden azzal az ellenállhatatlan mosollyal az arcodon,de fáradtságomra hivatkozva hazaindultam.újra felvettem a magabiztos kőkemény álarcomat,nehogy észre vedd mennyire remeg a lábam és még a pinámon érzem forró nyelved.nem kísértél ki,nem jöttél utánam,rohantam végig a márványcsarnokon mielőbb otthon legyek.lefutottam a hosszú lépcsőn,mikor az ismerős autó megállt,kiszállt az ismerős sofőr,-jöjjön hazaviszem-és kinyitotta az ajtó,de ez ez ismerős illat,igen,Péter is ezt használja.nem láttam az arcát,mert a sapka még mindig a szemébe húzva.elindultunk-ön mellett egy takaró, terítse magára még hazaviszem-milyen figyelmes, puha piros takaró vagy vörös nem tudom a sötétben nem láttam rendesen.betakaróztam és néztem ahogy a fények tova futnak....-megérkeztünk-tértem magamhoz,jaj, elaludtam,mit gondolhat.meg sem vártam,hogy kinyissa az ajtót,már a lépcsőházban voltam.felrohantam a lakásba,mi volt ez?ki ez a két férfi?Péter és a sofőr.......hidegen hagynak a férfiak, de ezek ketten...az előtérbe egy ismerős piros cipőcske,benyitok a hálóba és ott fekszik meztelen tökéletes női testtel,15 évvel volt fiatalabb tőlem-feljöttem nem baj-kérdezte Zita álmos hangon,-dehogy baj-mondtam és lehúztam a ruhám-gyere édes-tárta szét lábát kivillantva gyönyörű kopaszra borotvált puncikája.mellé feküdtem,karjaimba vettem,mohon kerestük egymás száját,harapdáltuk szánkat közben kalandútra tévedt kezünk,egymás finom bőrét simogatva izgattuk megfeszülő testünk.ráborultam nem túl nagy de nagyon feszes formás mellére,összefogtam a két gyönyörűséget és magamba szívtam a bimbókat.kéjes nyögések törtek felszínre belőle,imádom hallgatni, lejeb hasát csókolgattam és combját nyitogatta-nyaljad a puncim-és szét húztam a csiklókat éreztem finom pinájának illatát,nyelvemmel körbejártam,megszívtam,bedugtam a lyukacskába,lenyaltam fenekéig,ami már tágult kifele, vissza a puncira.hirtelen négykézlábra vágta magát-basszál meg-szólt rám és elővette a felcsatolható vibrit,mikor előkészültem benyúltam az éhes....
2012. 01. 11. szerda 02:37  #294
Törölt felhasználó (831577)
3. rész

Egymásra találva.....folytatása

Bezártam magam mögött a női mosdó ajtaját,neki dőltem a hideg csempének,éreztem,hogy az egész testemet a kéj borítja be---ez a pasi...hm,ahogy rám néz,ahogy a hátamat megérintette, de ismerős az illata és az arcvonása
nem tudok betelni vele,ruhám alá nyúlok,megérintem forró,lucskos,lüktető pinám,gyorsan belépek egy wcbe, még se itt a mosdó közepén,felteszem a lábam a wc ülőkére,széthúzom a pinám és jó mélyen magamba nyúlok 4 ujjammal,halk sóhajok hagyják el a szám,ekkor csapódik az ajtó,belép valaki,de ez nem körömcipő kopogás-- csendben vagyok,kint is csend,lehet hogy képzelődöm,lehúzom a ruhám,kilépek és Te ott állsz a csempének támaszkodva,nem szólok egy szót sem,hogy mit keresel itt, Te sem mondasz semmit,a mosdóhoz lépek,hogy kezet mossak végig kísér tekintetted---szereted a pinádat---kérdezed és a hátam mögé állsz,a tükörben nézzük egymást,---hogy mersz Te ilyen hangnemet megengedni---kérdezem felpirult mérges arccal,mosoly suhan át az arcodon,neki nyomsz a mosdópultnak,vadul,de mégis gyengéden,végig simítod a kezed a gerincemen,a seggemet simogatod---tudtam hogy bugyi nélkül vagy---és közben le sem veszed a szemed rólam,felhúzod a ruhám,elfúló hanggal lihegsz a fülembe,szemed előtt csupasz seggem,a harisnya-tartós körömcipős lábaim, kicsit terpeszbe húzod,rányomsz a pultra és minden előjáték nélkül benyúlsz a pinámba.De ki is veszed a kezed és megnyalod az ujjaidat---délután megbasztak?---kérdezed---mi közöd hozzá---válaszolom zavartan---szóval megbasztak!!---és belém nyomtad 4 ujjadat,Felsóhajtottam a gyönyörtől--- milyen finom forró lucskos a pinád,masztiztál a wcbe ugye?gyönyörű ribanc vagy ugye tudod?---és csak nyomta belém a kezét,már öklözte a pinám úgy kitágultam,a másik kezével a vállamba kapaszkodott,és húzott a kezére.Éreztem a pinám lüktetését hallottam ahogy cuppog a pinámlevétől,és csak nyomta belém a kezét,és ekkor jött az ismerős remegés a lábamba,élvezni fogok és mintha megérezte volna---élvezz ribancom, remegjen a pinád---mondta elfulló hangon,hangos nyögések hagyva el szám a kezébe spricolt a pinám---jó nagyon, tehát spriccelős pinád van,élvezz a kiéhezett vaginád, baszna mindig ugye---és a számba dugta kezét,amiben kevered a vöröském spermája a pinám levével.A végig nyaltam az ujjait,ekkor szembe fordított magával,lehúzta rólam a ruhát,felültetett a pultra,a jobb lábamról lehúzta a cipőt és feltette a pultra,a bal lábam lógott---hagy nézzem a pinádat mutasd--- és szét húztam az ajkakat hogy jobban szemügyre vehesse,de még folyt ki a levem---gyönyörű,imádom,pont olyan, amilyennek képzeltem.A csikód felduzzadva baszásra várnak---simogatta tovább a hasam a mellem--- ó ezek a hatalmas mellek,kibuggyannak a melltartóból---szájába vette az ikreket,szívogatta, nyalogatta,belefúrta a fejét,ekkor az arcomhoz közelített,már majdnem fekszem és ő rajtam,egymás szemébe nézünk, zilálva kapkodva a levegőt,két kezébe fogja az arcom,a számat a szájához húzza......folyt.köv
2012. 01. 08. vasárnap 13:10  #293
Törölt felhasználó (831577)
2. rész

Egymásra találva..............folytatása

és az illata,finom drága parfüm,mélyen beszívtam,olyan dohányos keveredése pacsulival,nem láttam kristály tisztán az arcát,szemébe húzta a sapkát,nem nézett többet hátra, az utat figyelte.Az esti fények bevilágítottak a besötétített ablaküvegen,hátra hajtottam a fejem,behunytam a szemem,fáradtság lett úrrá rajtam...milyen jó lenne ennek a pasinak a karjában,-megérkeztünk-ébresztett fel mély férfias hangja...kiszállt,kinyitotta az ajtó,megköszöntem,kezem nyújtottam,de csak állt,nem nézet rám.Bunkó...gondoltam,felrohantam a lépcsőn,de még éreztem a tarkómon a tekintetét.A főnököm már várt...-hol a francba voltál?-...-már bocsi de nem az utolsó pillanatba kellene szólnod- vágok vissza.A terem zsúfolásig megtelve,iszogatások,beszélgetések,hölgyek,urak,végül is pódiumra fel,megköszörültem torkom....és belevettetem magam a mondandómba.(remélem senki nem veszi észre,hogy nincs rajtam bugyi).Már átélve benne vagyok a sűrűjében,mikor érzem,hogy valaki nagyon figyel,oldalra tekintek és ott állsz az ajtófélfának dőlve,mereven nézel,az ötvenes éveid közepén járhatsz,hirtelen nem tudom megítélni,drága,szürke,finom szövetű öltönyödben,fehér ingedben,nyakkendő nélkül makulátlan a megjelenésed,tekintetem mindig rád téved,őszes hajad,markáns arcod kemény önfegyelmet sugároz,ekkor elindulsz üdvözölni főnökömet.Rég nem látott ismerősként fogtok kezet,úristen,még ez is,ki ez a férfi?Hirtelen,azt veszem észre mindenki engem néz,elkapom főnököm kérdő tekintetét,ja megálltam?Rád nézek,halvány mosoly suhan át az arcodon.Rendben,kihúzom magam, és mint kemény magabiztos NŐ,kisebb csattanóval a végére befejezem az előadást.Tapsvihar,gratulálások hada vesz körül.Főnököm (László)int felém,hogy menjek az asztalhoz,ahogy a tömeg eloszlik mellőlem,látom,hogy ott ülsz Laci mellett,rám nézel,ahogy közeledem felétek,kéjes csillogást látok szemedben, mélyen egymás tekintetét fürkésszük,ruha már nincs rajtam,mert virtuálisan levetkőztettél,zavarban vagyok,de nem mutatom,de Te látod,Laci semmit nem vesz észre - bemutatnálak benneteket egymásnak,a helyettesem Papp Bogi,a legjobb barátom Párizsból Szentmiklósi Péter-kezet akartam fogni veled,de Te a szádhoz emelted,nem csókoltad meg,csak éreztem forró leheleted,miközben egy percre sem vetted le szemed rólam,az érintésedtől szinte megbénult a hangom,a testem,vaginámba valami furcsa lüktetést éreztem,-örvendek-mondtam...-részemről-bólintottál,Laci helyet foglalt,Te kihúztad a széket, hogy leüljek,milyen udvarias.Mikor leültél mellém a térded a térdemnek simult,Te ezt direkt csináltad,mint az áramütés úgy éreztem,de Neked az arcizmod sem rezdült,és ismerős illat csapta meg az orrom,az a dohányos,milyen fura.Mindenféle dolgokkal beszélgettünk,úgy éreztem,mintha már rég az életem része lennél.Könnyed beszélgetés,pezsgőzés,a kezembe adtad a poharat közben végig simítottad a kezem a csuklómig,felálltam-a mosdóba mennék-...felálltál kihúzva székem,hogy kilépjek,közben hátam érintve...folyt.köv
2012. 01. 07. szombat 07:38  #292
Törölt felhasználó (831577)
1. rész

Egymásra találva

Ömlött az eső,a város megbénult,az emberek menedékbe húzódtak a kapualjakba. Megint késésben voltam, egy fogadásra kell mennem,sietek,csepegett a ruhámból a víz,beléptem az egyik kapualja, fel a lépcsőházba, nagypolgári belvárosi lakásban élek szembe az Operával.Beléptem a lakásomba,Lili cica szaladt elém üdvözölni, megsimizem, ő az egyetlen élőlény, akivel megosztom az életem, egy percre megálltam,szeretem ezt a csendet amit a tér enged ki magából,minden hófehér nálam 1-2 piros és fekete kiegészítőkkel.Készítettem magamnak egy vodkamartinit,fürdővizet kezdtem engedni,valami lágy zene hallatszott a szomszédból ledobáltam magamról vizes ruháimat,fekete lakk körömcipőm átázva, selyemblúzom hozzám tapadva,fekete szoknyám könnyen siklik harisnyás lábamról,combom köze még meg-meg remegett a du. keféléstől, éreztem Tamás spermájának az illatát.Beléptem az itallal az illatos vízbe.....................fiatal, magas,nagyon érzéki szájjal, vöröshajú, gyönyörű zöld szemekkel, talán a fiam is lehetne, annál a lapkiadónál gyakornok, ahol főszerkesztő helyettes vagyok.Már lassan féléve sexelünk,ahol éppen egymásra találunk.Du.is belépett utánam az irattárba, észre sem vettem, csak ismerős illat csapta meg orromat, mérges voltam, mert estére mást terveztem, de menni kellett a fogadásra. Hátulról átölelt,magához húzott... -meg vagy, ezek az asszonyos telt keblek, imádom-suttogta a fülembe, kiakartam térni előle, de már szorosan ölelt elől hasamhoz szorítva kezem.Hozzám nyomva kemény farkát.Szoknyám alá benyúlt, megmarkolva csupasz vaginám. -tudtam hogy nincs rajtad bugyi, csak a harisnya, figyeltem ringó csípőd-ujjai vaginámat ujjazták-a pinád mindig forró, lucskos,lüktet és kefélésre vágyik... szereted ha keféllek ugye?-mindig vágyom a farkad után...-suttogom elfuló hangon,de már remeg a lábam,teljesen felhúzza a szoknyám,előre dönt,combjaimat széthúzza és belém vágja spermától lüktető farkát.Vonaglok rajta mint a kígyó,megfogja kétoldalt csípőm és húz magára, egyre gyorsabban, és gyorsabban.....nem volt sok idő, de tartalmas...telefoncsörgés ébreszt fel, a főnököm -te tartod az előadást, autót küldök érted, a hátsó ülésen az beszámoló- na már csak ez hiányzott.Gyorsan kimásztam a kádból végig néztem érett nő testem hibátlan vonalát, bár az a kis plusz kell.A fekete japánfazonú ezüstszegélyű ruhámat vettem fel,fekete harisnya,harisnyatartóval, barnatüsihajam zselézve gyorsan kész,smink, telt ajkaim persze pirosra rúzsozva,ja!parfümfelhő...az az édes illat, ami olyan farok állítós,körömcipő, kabát,itt az autó is lent áll.Mire leértem a sofőr ernyőt tart fejem felé,hátsó ülésre beszállok, itt a beszámoló,csapódik az ajtó, indulunk.Nézem az utat még esik,valami fura érzésem van a ruhában,jézus nincs rajtam bugyi,benyúlok a lábam közé, tényleg bugyi nincs,na a rohanás.Felnézek, a visszapillantóban találkozik a sofőrrel a tekintetünk.Most néztem meg igazán,érett férfi benyomását keltette,őszülő haj,szemüveg,finom kezek.....
2012. 01. 05. csütörtök 18:12  #291
Törölt felhasználó (828712)
kollégium után tíz évvel 2.rész A golyóit kaptam el a fickónak,amitől most üvölteni kezdett,közben a hölgy próbált leszállni,de csak még jobban rácuppant a popsijával a méretes dákóra,akkor húzni kezdtem a faszit a golyóinál fogva,lehúztam a motorháztetőről,ettől még jobban üvöltött,de már leért a hölgy lába a földre,és lecuppant a faszról,de most az én csupasz karomon ült,lucskos puncija,és popsija épp az alkarom hajlatán pihent.Már elengedhettem volna a golyókat,hogy a fura helyzetből kikecmeregjunk,de ismerős érzés borzongatott meg,és még élvezni akartam az érintést...élvezni még egy ideig,vagy inkább így maradni örökké..-Piroska néni?-kérdeztem elcsukló hangon. -Igen,de hogyan.. ,honnan ?Ismerjük egymást?- -A kollégiumból,tíz éve,tetszik emlékezni rám?- Az autóban már nevetgéltünk,mint régi jó barátok,kérted,hagyjam már ezt a hülye nénizést,a könnyeimtől alig láttam valamit.A lakásod tele volt kínzó eszközökkel, a menyezetről is láncok lógtak,ehhez bilincseltél,és vertél a korbáccsal,és én boldog voltam,hogy egész éjjel ,meg holnap is meg azután is most már mindig ilyen jó lesz újra a sex,mint tíz éve akkor egyszer....
2012. 01. 05. csütörtök 18:11  #290
Törölt felhasználó (828712)
kollégium után tíz évvel...1.rész A szülinapomat ünnepeltük, a huszonnegyediket.A főutcán mindig lesben álltak a rendőrök,ezért hátul,a sötét sikátorban parkoltam,ami nagy felelőtlenség egy vászontetős sportkocsival,de legalább a rendőröktől nyugta van az emberfiának.Pénz,már nem sok volt nálam,meg ha lett volna is ,hadd vigyék,könnyen jött,könnyen megy,ez volt a filozófiám akkoriban.Erős voltam és bátor,mint egy római gladiátor,ahogy a nagy klasszikus,a Tankcsapda énekli,nem féltem az ördögtől sem,vagy talán csak tőle egyedül.Naphosszat edzettem,semmi más dolgom nem volt,szoláriumba jártam,este pedig kerestem a könnyű pénzt,kerestem a testemmel,ezért is kellett jó formában legyek.Már hat éve ,hogy eljöttem otthonról nagy reményekkel,épp amikor nagykorú lettem.A nagyváros aztán velem sem kivételezett,egy évig hiába próbáltam megtalálni a szerencsémet,csak nem sikerült,már épp készültem leugrani a hídról,a zajló jeges vízbe,mikor megállt egy autó, elegáns öltönyben egy karcsú férfi szállt ki,és egészen közel mellém állt,már-már zavaró volt,szivarral kínált,de olyan kedvességgel,hogy vettem egyet,tüzet adott,így pöfékeltünk ott hosszú percekig szótlanul.Benyúlt a kabátja belső zsebébe,bőrrel bevont kis flaskát vett elő,letekerte a kupakot,és felém nyújtotta-hideg még a víz ilyenkor a fürdőzéshez- köhögési roham fogott el,épp, hogy letudtam nyelni az italt,aztán röhögésbe váltottam,ő elvette a flaskát,jókorát húzott belőle,-jöjjön ,szálljon be-,és már nyitotta is az ajtót,de olyan eleganciával,hogy annak nem lehetett ellenállni.Így kezdődött a barátságunk a megmentőmmel,munkaadómmal,aki mint hamarosan kiderült meleg,de megnyugtatott,nem kell tartanom semmitől,és miután forró fürdőt vettem nála a lakásán,egy nagyon puha meleg köntöst kaptam,majd a finom vacsora közben elmagyarázta,mennyi unatkozó,korosodó szépasszony van,akik nagyon hálásak,ha valaki időnként boldoggá teszi őket,vagy legalábbis kisérletet tesz ezügyben..Azóta ebből éltem,a vállalkozás egyre jobban virágzott.és már néha hobbi-nak éreztem,nem holmi alantas munkának.Épp ez járt a fejemben,ahogy lépdelek az autóm felé,mikor síkítást,nyögéseket hallok,egyenesen abból az írányból,ahol leparkoltam.Futva tettem meg a hátralévő párszáz métert,lendületből ütöttem le az egyiket,az volt felül, összecsuklott nyomban.Fura volt látni,mint egy lassított felvételen,ahogy a dákója kicsusszan a hölgyből,egy űrt hagyva maga után.Kedvem lett volna a helyébe lépni,ez a gondolat futott át az agyamon hirtelen,amitől elszégyelltem magam nyomban.A másik gazfickó a hátán feküdt a járgányom motorháztetején,és hátulról dugta fenékbe a sikoltozó hölgyet,a kezeivel a nő melleit markolászta,akiről már félig leszakadt tűzpiros ruhája,ami szinte csak a derekát takarta már,szabadonhagyva csupasz altestét is.
2012. 01. 05. csütörtök 18:04  #289
Törölt felhasználó (828712)
kollégiumban3 ...Délután érkeztek vissza a szobatársaim,megrakodva finomságokkal,mesélték az otthoni kalandokat,de én nem tudtam figyelni rájuk,étvágyam sem volt,semmit nem ettem,csak egyetlen dologra vágytam....hogy láthassam újra Piroska nénit!Hétfőn már tudtam,hogy baj van,nyilván kihallatszott a jajgatásom az utcára,és kirúgták fegyelmivel,és rám is ez vár,ezzel a tudattal léptem be tanítás után a kolesz kapuján,rendberaktam a dolgaimat és vártam,de semmi nem történt,nem hivatott a kollégiumvezető,Piroska néni főnöke,nem vol rám kíváncsi ,és senki más sem.Egész héten bujkálva fürödtem,mint azok a srácok,akiket szégyenlősnek neveltek,Így telt el a hét,és én már alig vártam a hétvégét,de mindhiába,Piroska néni nem került elő többé...Hetek teltek el így ,érdeklődni nem mertem,egyre bánatosabb voltam,mikor egyszer csak hallom a folyosón, ahogy a nevelők arról beszélgetnek,"milyen jó helye lett a Piroskának,és még többet is keres ott.." Könnyek gördültek le az arcomon,úgy kérdeztem zokogva:-a Piroska néni elment?- Igen, kisfiam,hát te nem tudtad,? biztos nem voltál itt,amikor kihirdettük,na,ne sírj már,ilyen nagy fiúnak már nem szabad sírni,hát ennyire szeretted?-akkor már rázkódtam a zokogástól,nem láttam a könnyeimtől,csak futottam vakon az ágyamig,mígnem a párnámba temetkezve álomba sírtam magam..
2012. 01. 05. csütörtök 17:58  #288
Törölt felhasználó (828712)
kollégiumban2 Hallottam,ahogy lapozgatja az újságomat,hosszasan megszemlélve imádott "nőimet",majd a pálcát a hasamra fektette,és elkezdte szétkenni a testemen az ondót,mintha egy tortát kenegetne krémmel,egészen a mellkasomig,majd vissza az ágyékomig,a nemiszervemet körbe simítva,amiből még jócskán bugyogott a nedü... -Meg kell,hogy büntesselek-mondta erélyesen,-és nézz a szemembe,ha hozzád beszélek! Kinyitottam a szemem,de nem tudtam a szemébe nézni,csak bámultam mereven a gyönyörű érett barackot a lába között,a puncija egészen kinyílt,pirosan duzzadva hirdette a női nem diadalát a világ felett...Iszonyú ütést éreztem a hasamon,az ott felgyülemlett tócsa szétfröccsent mindenfelé,Piroska néni arcára,hajára,gyönyörű kebleit sem kímélve,de a legtöbb a hálóingre jutott, átáztatta egészen,és ahogy rátapadt a nedves anyag a testére,jól látszott alatta finom meztelen bőre...-Most nézd meg mit csináltál már megint!-ezt már inkább üvöltve mondta,majd észbe kapot,odalépett az ablakhoz,becsukta,és a deszkazsalukat is ráhajtotta,majd egy mozdulattal letépte a lucskos hálóinget magáról,...és ott állt előttem egy igazi hús-vér nő anyaszült meztelenül!Még soha nem láttam ilyet azelőtt,csak az agyon olvasott sexújságokban,most mégis az futott át az agyamon,úristen,itt fog megölni! -Ki az ágyból,gazember-,furulyázta -bokafogás!-..remegett mindenem,nem emlékszem,hogyan teljesítettem a parancsot,már csak a botütések iszonyú fájdalmára figyeltem,ahogy hangsebességgel suhog a nádpálca,és mielőtt lecsap,próbálom megfeszíteni a fenekem,hátha úgy kevésbé fáj...Sírtam,és üvöltöttem,de hiába,nem hatotta meg,szerettem volna ha vége van már,csak üssön gyorsan és legyen már vége,de nem Ő kivárt minden ütés előtt,körbejárva aprólékosan engem...Megállt előttem,egészen közel az arcomhoz,a hajamba markolt,húzta felfelé,a nyakam már egészen hátrabicsaklott,az ágyékát az arcomba nyomta erősen,éreztem illatos puncija forró leheletét,pihe szőrzete az orrom csiklandozta,igen,igen ez az, erre vártam egész eddigi életem rövid tizennégy évében! Bele kell dugnom a nyelvemet ebbe a gyönyörű ,párnás punciba,nincs az az erő,ami megakadályozhatna ebben! A sajgó farpofáim közé csúszott a nádpálca,síkos volt még az ondómtól,könnyen utat talált magának,és csúszott egyre lejjebb, kellemesen bizsergetve immáron a heréimet,már a hímvesszőmet birizgálta,ami újra merevedni akart, és már nem érdekelt a fájdalom,tudtam ekkor már:ez a sex ez egy nagyon jó dolog!..Másnap későn ébredtem,vasárnap lévén lustálkodtam majdnem tíz óráig,a fenekem iszonyúan fájt,de én igyekeztem nem törődni vele,vártam mohón az újabb büntetést,vártam,vártam ,de hiába,Piroska nénit nem láttam aznap,se másnap,és azóta sem...
2012. 01. 05. csütörtök 17:54  #287
Törölt felhasználó (828712)
kollágiumban1 A kollégium nyitott ablakán bevilágított a holdfény,egyedül voltam,mindenki hazautazott a hétvégére.Már egész nap vártam ezt,hogy végre egyedül lehessek,és kedvemre maszturbálhassak,és nem bujkálva ,a paplan alatt tegyem ezt,mint máskor,vigyázva,hogy fel ne ébredjen valaki.Meztelenre vetkőztem,nem kellett félnem attól,hogy bárki megzavar,és bár a szellő hűvösen borzongatott,takaró nélkül feküdtem hanyatt az ágyon.Elővettem az újságot,ami már salátához hasonlított inkább,és a beszűrődő holdfénynél lapozgatni keztem,közben a szabad kezemmel simogattam,húzogattam a péniszem.Nagyon hamar megmerevedett,lassítanom kellett kissé,még nem akartam a gyönyört,amíg csak lehet el akartam nyújtani az élvezetet,mégis éreztem,hiába minden igyekezetem,az ösztön győzni fog ismét...Nyílott az ajtó,villanyfény szűrődött be a folyosóról,Piroska néni állt az ajtóban,hálóingben ,nádpálcával a kezében...Mielőtt villanyt kapcsolt,láttam egy pillanatra tökéletes alakját,kézilabdázott annak idején,Ő maga mondta egyszer,még az év elején,a bemutatkozáskor.Bár eddig nem hallottam a lépéseit,ahogy a folyosón eljutott,az ajtómig,most mintha a hallásom megszászszorozódna,minden lépése,ahogy a tűsarkú papucs koppant a parkettán,fizikai fájdalmat okozott a dobhártyámnak.-Ejnye fiacskám,hát szabad ilyet csinálni? -ekkor már mellettem állt,és fenyegetően megemelte a nádpálcát..Mellei,mellbimbói majd kilyukasztották az átlátszó,szexi kis hálóinget,alatta nem viselt semmit,a lába között a sötét kis foltot bámultam,formás telt keblei szinte kibuggyantak a parányi fehérneműből....abba kellett volna hagynom az önkielégítést,de a kezem nem engedelmeskedett,csak tette a dolgát önállóan,ekkor egy jókora ütést éreztem az alkaromon,a fejemhez kaptam védekezésképpen,a fütyim önálló táncba kezdett,lüktetett,és közben centiket mozdult ágaskodva,ezt ismételte párszor,majd vulkán módjára kitört,forró láva helyett ondót lövellve nagy toccsanással a hasamra...Az újság a földre esett,Piroska néni legugolt érte,hogy felvegye,ekkor a feje egész közel került az ágyékomhoz,szinte éreztem a szőke haja suhintását.Ahogy gugolt ott szétnyílt a hálóing,egészen felcsúszott kétoldalt a comjain,látni engedve legnemesebb testrészét, és bár nagyon szerettem volna,nem mertem odanézni,becsukott szemmel,az arcomat takarva próbáltam elbújni szégyenemben....
2012. 01. 05. csütörtök 17:14  #286
Törölt felhasználó (828712)
total begerjedtem,kurvajó!gratula,és még sok ilyet,pussz:peppe52
2012. 01. 05. csütörtök 10:42  #285
Törölt felhasználó (787058)
huh gratu circling
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 01. 05. csütörtök 06:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2012. 01. 05. csütörtök 06:36
4. rész (lentről kezd az olvasást!!!!! nyes

valaki leemelte rólam s őt is elkezdte kefélni... az engem kibilincselő férfi megfordított.. széttárta a lábam.. s nagyon lassan a popsimba hatolt a nyakam harapta.. és rám nehezedett.. finoman mozgott .. éreztem a súlyát ... finoman harapdálta a nyakam.. csókolt stb.. lihegett.. majd egyre határozottabban mozgott.. feltérdelt s most(már) határozottabban kefélt... s meg sem állt addig amíg vágytól el nem alélt... bilincs lekerült a kezemről kért hogy csókoljam meg.. magához szorított.. és nem is engedett el.. az est végéig órákon át kényeztetett vagy 3x-or mentem el... az utolsó élvezésnél halkan annyit súgott.. hidd el Anna nem csak a vágy .. ez sokkal több annál... Mikor már mindenki elaléltan feküdt ..csináltam egy ici pici világosságot.. letusoltunk.. felöltöztünk s átmentünk társalogni... a társasági fáradt de elégedett volt.. nem tudom leírni s nem is akarom azokat a mosolyokat csillogást a szemekben.. azt látni kell s átélni.. lassan eljött az idő a búcsúzkodásra... szívem fájt.. mert tényleg jó kis csapat gyűlt össze.. az ország oly sok területéről... különböző emberek s mégis .. a hasonló vágyak... úgy kovácsoltak minket össze.. mintha ezeréve ismertük volna egymást.. megbeszéltük.. hogy Január végén tartok még egy ilyen bulit... barátnőimmel eltüntettük a nyomokat ..ami arra utalt hogy orgia volt.. másnap elpakoltak apa munkásai.. nyoma sem maradt semminek... (csak itt belül maradt.. egy szép emlék marad)Apám megkérdezte milyen volt a buli.. mondtam isteni s jeleztem neki.. hogy január végén megint lesz.. mert annyira jól sikerült.. azt mondta az én kisangyalomnak mindent .. mindent amit csak akar.. szóval ezt is lezsíroztam.. várom a következőt.. a GG-n nem téma a bulim.. ez tabu.. bár tegnap rám köszönt valaki aki azt mondta: Anna.. ez nem csak vágy volt.. annál sokkal több! hm.. örültem neki.. hogy ő kényeztetett az est legnagyobb részében! nyes
2012. 01. 05. csütörtök 09:41  #284
Törölt felhasználó (819867)
Hát ez nem semmi sztori worship wow1
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 01. 05. csütörtök 06:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2012. 01. 05. csütörtök 06:36
4. rész (lentről kezd az olvasást!!!!! nyes

valaki leemelte rólam s őt is elkezdte kefélni... az engem kibilincselő férfi megfordított.. széttárta a lábam.. s nagyon lassan a popsimba hatolt a nyakam harapta.. és rám nehezedett.. finoman mozgott .. éreztem a súlyát ... finoman harapdálta a nyakam.. csókolt stb.. lihegett.. majd egyre határozottabban mozgott.. feltérdelt s most(már) határozottabban kefélt... s meg sem állt addig amíg vágytól el nem alélt... bilincs lekerült a kezemről kért hogy csókoljam meg.. magához szorított.. és nem is engedett el.. az est végéig órákon át kényeztetett vagy 3x-or mentem el... az utolsó élvezésnél halkan annyit súgott.. hidd el Anna nem csak a vágy .. ez sokkal több annál... Mikor már mindenki elaléltan feküdt ..csináltam egy ici pici világosságot.. letusoltunk.. felöltöztünk s átmentünk társalogni... a társasági fáradt de elégedett volt.. nem tudom leírni s nem is akarom azokat a mosolyokat csillogást a szemekben.. azt látni kell s átélni.. lassan eljött az idő a búcsúzkodásra... szívem fájt.. mert tényleg jó kis csapat gyűlt össze.. az ország oly sok területéről... különböző emberek s mégis .. a hasonló vágyak... úgy kovácsoltak minket össze.. mintha ezeréve ismertük volna egymást.. megbeszéltük.. hogy Január végén tartok még egy ilyen bulit... barátnőimmel eltüntettük a nyomokat ..ami arra utalt hogy orgia volt.. másnap elpakoltak apa munkásai.. nyoma sem maradt semminek... (csak itt belül maradt.. egy szép emlék marad)Apám megkérdezte milyen volt a buli.. mondtam isteni s jeleztem neki.. hogy január végén megint lesz.. mert annyira jól sikerült.. azt mondta az én kisangyalomnak mindent .. mindent amit csak akar.. szóval ezt is lezsíroztam.. várom a következőt.. a GG-n nem téma a bulim.. ez tabu.. bár tegnap rám köszönt valaki aki azt mondta: Anna.. ez nem csak vágy volt.. annál sokkal több! hm.. örültem neki.. hogy ő kényeztetett az est legnagyobb részében! nyes
2012. 01. 05. csütörtök 06:36  #283
Törölt felhasználó (805295) VIP
4. rész (lentről kezd az olvasást!!!!! nyes

valaki leemelte rólam s őt is elkezdte kefélni... az engem kibilincselő férfi megfordított.. széttárta a lábam.. s nagyon lassan a popsimba hatolt a nyakam harapta.. és rám nehezedett.. finoman mozgott .. éreztem a súlyát ... finoman harapdálta a nyakam.. csókolt stb.. lihegett.. majd egyre határozottabban mozgott.. feltérdelt s most(már) határozottabban kefélt... s meg sem állt addig amíg vágytól el nem alélt... bilincs lekerült a kezemről kért hogy csókoljam meg.. magához szorított.. és nem is engedett el.. az est végéig órákon át kényeztetett vagy 3x-or mentem el... az utolsó élvezésnél halkan annyit súgott.. hidd el Anna nem csak a vágy .. ez sokkal több annál... Mikor már mindenki elaléltan feküdt ..csináltam egy ici pici világosságot.. letusoltunk.. felöltöztünk s átmentünk társalogni... a társasági fáradt de elégedett volt.. nem tudom leírni s nem is akarom azokat a mosolyokat csillogást a szemekben.. azt látni kell s átélni.. lassan eljött az idő a búcsúzkodásra... szívem fájt.. mert tényleg jó kis csapat gyűlt össze.. az ország oly sok területéről... különböző emberek s mégis .. a hasonló vágyak... úgy kovácsoltak minket össze.. mintha ezeréve ismertük volna egymást.. megbeszéltük.. hogy Január végén tartok még egy ilyen bulit... barátnőimmel eltüntettük a nyomokat ..ami arra utalt hogy orgia volt.. másnap elpakoltak apa munkásai.. nyoma sem maradt semminek... (csak itt belül maradt.. egy szép emlék marad)Apám megkérdezte milyen volt a buli.. mondtam isteni s jeleztem neki.. hogy január végén megint lesz.. mert annyira jól sikerült.. azt mondta az én kisangyalomnak mindent .. mindent amit csak akar.. szóval ezt is lezsíroztam.. várom a következőt.. a GG-n nem téma a bulim.. ez tabu.. bár tegnap rám köszönt valaki aki azt mondta: Anna.. ez nem csak vágy volt.. annál sokkal több! hm.. örültem neki.. hogy ő kényeztetett az est legnagyobb részében! nyes
/ 47