Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Bármilyen erotikus történet jöhet!
Akár igaz, akár nem, jelentősége nincs, sokkal lényegesebb az olvashatóság és a szórakoztatás.
Tartalmilag NEM lehetnek a történetek:
- kizárólag meleg témájúak,
- bármelyik nem számára durván megalázóak, véresek, vagy az emberi élet kioltására mutatóak,
- politikai és vallási vonalvezetésűek,
- faji hovatartozást feszegetőek.

Az eddigi hozzászólások

2011. 12. 08. csütörtök 09:34  #262
Aky Aky
2. rész:

A fiú ujjaival lágyan masszírozta a lány vénuszdombját, miközben ő a fiút kényeztette. Ekkor a fiú levette a sálat a lányt lefektette az ágyon, fölé térdelt és vadul csókolni kezdte. A lány oldalra fordította a fejét, hogy a csókokat a nyakára kapja, majd a fiú haladt lefelé a kulcscsonton, egy kicsit időzött a lány mellein, nyelvével köröket írt le a bimbóján és gyengéden szopkodta, kezével pedig a lányt simogatta. A lány kezeit a fiú fejéra tette és nyomta lefelé. Mindketten égtek a vágytól. Egyre hangosabban vették a levegőt. A fiú a lány talptól indulva csókolgatta a lábát, lassan haladva a belső combján. Amikor a vaginához ért ujjait megnyalta és a lányhoz érintette. Simogatta, enyhén széthúzta az ajkakat és nyelvét alulról fölfelé mozgatta a lány nedves és forró vaginájában. Egyik ujját lassan bedugta, ki-be mozgatta és közben szájával kényeztette kedvesét aki kezével a fiú haját túrta. Amikor a lány már nem bírta tovább magához húzta a fiút. Merev pénisze érintette a lányhoz ért. Vadul csókolták egymást. A fiú benedvesítette ékességét és a lassan bedugta. A gyönyörtől becsukták szemüket. Lassan mozogtak, érezték egymás minden centiméterét. Csodálatos élményben volt részük. Lélegzetük szaporább volt, halkan nyögdécseltek. A fiú kihúzta dagadó péniszét a lány felkelt és négykézlábra ereszkedett a fiú előtt, kezét a fenekére rakta, várta a fiú behatolását. Ő a lány csípőjére rakta kezét és gyengéden mozgott ki-be. Fokozatosan gyorsított a tempón, simogatta a lány hátát és masszírozta a melleit. Újból váltottak. A lány meglovagolta a fiút, ütemesen mozgatta a csípőjét kezét izmos mellkasára rakta. Később a fiú felült, simogatta az ölében ringatózó lányt aki a gyönyör felé vezető úton járt. A fiú szájával a lány melleit kényeztette és kellemes szavakat súgott a fölébe. Egyszer csak hangosan nyögtek föl, megszorították egymást, fejüket hátrahajtva mély lélegzetek közepette élték meg az orgazmust. A szeretkezés után még hosszasan kényeztették egymást csókokkal simogatással...
2011. 12. 08. csütörtök 09:33  #261
Aky Aky
Megpróbálkozom én is egy történettel, kíváncsi vagyok tetszik-e nektek smile

1.rész:

A fiú és lány egy romantikus délutánra készült. Sétálni indultak, a napfény simogatta az arcukat, a gyenge szellő lágyan suhant át a lány fürtjei között, egy parkon át vezetett az útjuk, ahol az őszi avar mintás szőnyege terült eléjük. Ahogy egy levelektől mentes helyre értek a lány cipőjének a sarka meg meg koppant. Útjuk egy kávézóba vezetett. A fiú ajtót nyitott, a pincér egy üres asztalhoz kísérte őket egy félre eső helyen. Beszélgetni kezdtek. A fiú sötétbarna szemében látszott, hogy kacér pillantásokat vet a lányra. Végigmérte a lányt, a szemét, fürtjeit, duzzadó ajkait...szemével haladt lefelé, kulcscsontját nem fedte ruha, engedte hogy bepillantson dekoltázsába. A lány sem tudta titkolni gondolatait, folyton a hajával játszott, fel-fel nézett a fiúra, legszívesebben beleharapott volna az ajkaiba. A fiú ingben volt, ami felül egy kicsit ki volt gombolva. Hamar a szexre terelődött a szó. Közelebb ültek egymáshoz, hogy más ne hallja szavaikat. Az asztal alatt egymás lábát simogatták. A fiú nadrágjában vágyai méretet öltöttek és egy lágy csókot adott a lány nyakára. Ő hirtelen felpattant, megfogta a fiú kezét és sietve mentek bérelt hotelszobájukba. Útközben többször megálltak és vad csókokat váltottak. Mindketten égtek a vágytól. Ahogy a szobába értek a lány az ágyra lökte partnerét és egy illatos sállal bekötötte a szemét. Levette a fiú ingét és minden gombolásnál csókokat szórt a mellkasára. Farmerét lassan kigombolta és lehúzta. Kezét a fiú lába közé tette és végigsimította duzzadó péniszén, főléhájólt és megcsókolta. Nem engedte, hogy a fiú hozzá érjen. Hirtelen otthagyta. A fiú hallotta, hogy a lány csendben megszabadul felesleges ruháitól. Amint végzett kellemes zene kényeztette fülüket. Ekkor a lány visszament a fiúhoz és újra csókolgatni kezdte. Kellemes parfüm illatot érzett, ami még tüzesebbé tette. Ahogy a hasához ért, ott elidőzött egy kicsit, de kezével már a fiú nadrágjánál tartott. A testhez simuló boxer nem tudja elrejteni a fiú vágyait, már teljesen merev volt. A lány óvatosan lehúzta a fiú nadrágját, majd a kezével kényeztette a fiút. Újra megcsókolta a fiút és lassan kényeztette a szájával. Nyelvével körözött a makkján, kis idő után teljesen a szájába vette és kezét fel-le mozgatta. A lány megfogta a fiú kezét, majd végighúzta a testén, az ujjak érintették az ajkait, nyakát, mellét, hasát, majd lassan a lába közé irányította. A lány már nagyon nedves volt.
2011. 12. 06. kedd 08:48  #260
Törölt felhasználó (817938)
Ezt nem teheted velem. Egy fergeteges este Veled.?. Tested rejteke nedvet nekem teremt.? . Lehet elvesztem.
De nem tehetem. Ezeregy veret, mely nem ereszt. Esetleg egyetlen egyszer Messze-.Fellegek felett .
( megfejtheted , mert nem rejtem, gyere el velem szellemeddel...................... mennyekbe reptetlek )
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 06. kedd 08:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 12. 06. kedd 08:27
reggelre kellemes szexecske nyes nyes <--> lehetne.. ????

Reggel kerestem testedet.. mely mellettem hever(ne) de nem lelem.. nem engem keltegetsz.. ez rettenet..
Szerelmes testem eleped... leslek .. hm merre tekeregsz.. kezem kezedbe temetem... kedvesen testemre teszem.. csenedes lehelem.. gyere szeress... Te nevetsz.. szemed tele szeretettel.. nem nem.. nem lehet eszeddel s lelkeddel szerelmeskedem... hm.. s nem testeddel.. eh.. nem nem...Lelkem remeg mert nem lehetek veled.. gyere kedvesem SZERESS hm.. te fel kelsz... nem nevetsz kedvesen megremegsz.. felemelsz s lefektetsz.. Lesed feszes mellem s kerek fenekem.. leheverdsz.. leplezetlen gerjedelmed .. nyelveddel nyelvem keresed..hm.. szeretem.. kezed lefele tereled kereste keblemet.. tenyered fenekemre teszed.. elfenekelsz..hm.. Ez kell nekem.. SZERESD seggem s fenekelj.. nyelved vezeted .. fel s le... . felemelkedsz kezeddel testemet emeled... nyelved kelyhembe helyezd s lefetyel.. nedvesedem rendesen.. beleremegek... Elveszed eszemet.. gyere helyezd bele kelyhembe testedet.. tekerem testem.. remegtetem fenekem.. ez kell neked... bennem lehetsz..megemelkedsz .. feszes tested elernyed...tested nedve keveredett velem... Mellettem heversz.. lesel .. szendergem.. nem eresztesz el... merengsz-->hm.. ez Kell nekem... -->YES!!!!! nyes crazya
2011. 12. 06. kedd 08:27  #259
Törölt felhasználó (805295)
reggelre kellemes szexecske nyes nyes <--> lehetne.. ????

Reggel kerestem testedet.. mely mellettem hever(ne) de nem lelem.. nem engem keltegetsz.. ez rettenet..
Szerelmes testem eleped... leslek .. hm merre tekeregsz.. kezem kezedbe temetem... kedvesen testemre teszem.. csenedes lehelem.. gyere szeress... Te nevetsz.. szemed tele szeretettel.. nem nem.. nem lehet eszeddel s lelkeddel szerelmeskedem... hm.. s nem testeddel.. eh.. nem nem...Lelkem remeg mert nem lehetek veled.. gyere kedvesem SZERESS hm.. te fel kelsz... nem nevetsz kedvesen megremegsz.. felemelsz s lefektetsz.. Lesed feszes mellem s kerek fenekem.. leheverdsz.. leplezetlen gerjedelmed .. nyelveddel nyelvem keresed..hm.. szeretem.. kezed lefele tereled kereste keblemet.. tenyered fenekemre teszed.. elfenekelsz..hm.. Ez kell nekem.. SZERESD seggem s fenekelj.. nyelved vezeted .. fel s le... . felemelkedsz kezeddel testemet emeled... nyelved kelyhembe helyezd s lefetyel.. nedvesedem rendesen.. beleremegek... Elveszed eszemet.. gyere helyezd bele kelyhembe testedet.. tekerem testem.. remegtetem fenekem.. ez kell neked... bennem lehetsz..megemelkedsz .. feszes tested elernyed...tested nedve keveredett velem... Mellettem heversz.. lesel .. szendergem.. nem eresztesz el... merengsz-->hm.. ez Kell nekem... -->YES!!!!! nyes crazya
2011. 12. 02. péntek 06:38  #258
Törölt felhasználó (817938)
( a 2011. nov.25.-i történet folytatása)
Hát eljött a szombat este. Igyekezz drágám, mindjárt kezdünk, mondom, és Te kérdőn rám nézel. Szerinted mit vegyek fel?- kérded.
Gondolom valami kurvásat.
Gondoltam, mondod, lemondón és bemész a fürdőszobába. Nem hajtod be az ajtót, látom, hogy hosszan nézed meztelen tested a tükörbe, mintha gondolkodnál, mi jön ma kezed végigsiklik melleiden, le a hasadig, azután combjaid között kicsit megpihen., előveszed fekete necc harisnyád, felhúzod, tudom most az a leheletnyi fekete selyembugyi jön, ami elől a pinádnál ki van vágva. és már húzod is. Bámullak. gyönyörű vagy így hátulról is, magas sarkú cipő, csodás hosszú combok, és azok a dombocskák a bugyi alatt merengek
-és hirtelen lábdobogás, berúgja valaki az ajtót, fejedre valami fekete zsákot húznak, egy férfi,a vállára kap, és rohan veled ki az utcára. rohanok utánunk, még látom, ahogy bevágnak a hátsó ülésre, aztán csak egy ütést érzek, és semmi.
Most tér vissza lassan a tudatom. Szemem résnyire nyitom. sajog a fejem. Próbálom felfogni mi történik, és hol vagyok. vörös fények vakítnak. Csak árnyak. De most egy reflektor felizzik, és csóva fényében meglátlak.
Kinyújtott lábakkal, de teljesen meghajolva háttal állsz. Valami szerkezet van előtted. De hisz ez egy járom. A kezeid csuklónál, a fejed a nyakadnál benne. Próbálsz szabadulni, de szorosan tart. A vakító fényben a fekete harisnyás lábad, a bugyiból kibuggyanó formás feneked látványa magamhoz térít.
Most látom, hogy veled szemben egy hatalmas fotelben mintha ülne valaki. csak egy kezet látok, amiben vastag szivar füstölög.
És megszólal.
Na itt vagy ribanc. És én is itt vagyok. Ugye megismersz. igen. Én vagyok az, aki hetek óta könyörög neked egy találkozásért., egy képért. De semmi. Aki hetek óta ostromol a GG-, összes lapján és privátba, Skypon és telefonon . De te csak hülyítettél. ígérgettél. hitegettél Majd,meg de jó lesz. Közbe meg nyomtad a storyaidba, hogy milyen remek kis ringyó vagy, mennyire imádod a faszt, hogy basztak szét tegnap, meg miket szeretnél. még. Kikészítesz itt minden férfit, azután meg semmi, csak a hülyítés. . Azt gondoltad ringyó, hogy ezt megteheted velem.
Hát nem. És ezt most megtanítom neked, hogy egy életre megjegyzed.
És ne reménykedj, hogy valaki segíteni fog. A szerencsétlen férjed is elhoztuk, hogy lássa, milyen amikor a Vadat megszelídítik.
Emlékszel már rám?
Nem? Hát akkor fogsz.
( folyt.köv.)
2011. 12. 02. péntek 06:21  #257
Törölt felhasználó (817938)
(folyt)
Na mond szépen, ugye megismersz.
Te rohadt, szemét, azonnal engedj el.
Azt mondtad, hogy kívánsz? Jól értem? Hát jó. Legyen.
Látom, hogy mögéd lép, és megmarkolja a segged. próbálod elhúzni magad, de képtelen vagy. járomba szorított fejed rázod, de a zsák, amiben elraboltak nem esik le.
Hangosan felsikoltasz, amikor belemarkol a fenekedbe. azután azt üvöltöd. eressz el te rohadt állat.
Hogy nyúljak beljebb, azt mondod, hogy erőssebben markoljalak? o.k.
És letérdel mögéd, egyik kezével félrerántja a bugyit a seggeden, másik tenyerének élét, végighúzza benne felül kezdi, szinte a csípődnél, és látom, ahogyan feneked vágatában szinte eltűnik olyan mélyen belevág. azután egyre lejjebb, majd mikor előrenyúlva a pinádhoz ér,megáll.
Most mit szeretnél ribanc. Mond bátran. Ez a te napod.
Azt, hogy vedd le rólam a mocskos kezed.
Nem hallom jól, mond még egyszer. És az éléről kifordítva tenyerét látom ahogyan megmarkolja a pinád.
Eressz már el rohadék.
Nem értem mond még egyszer, és közben három ujját mélyen feldugja a pinádba.
Látom, ahogyan megrándul a tested. vonaglasz a keze szorításában. Egyik kézzel markolja a segged, másik kezének ujjai mélyen a pinádba, Mozdulni se tudsz.
Most figyelj ringyó-mondja.
Megtanítalak, hogyan kell beszélni velem.
Ha olyant mondsz amit nem szeretek-fájni fog, ha olyat amit szeretek jó lesz.
Eressz már el üvöltöd.
Jó rendben-értem. szóval fájjon. Lenyúl és a földről egy vesszőt vesz fel. megemeli, és látom, hogy rácsap vele a seggedre.
Megrándulsz, felsikítasz, fenekeden vörös csík jelzi ahová csapódott.
Na, hogy mondtad.?
Eressz már el.
Hát nehezen tanulsz ribanc. Akkor most kapsz egy intenzív tanfolyamot.
(folyt. köv.)
2011. 12. 02. péntek 06:16  #256
Törölt felhasználó (817938)
Mögéd áll és suhint a vesszővel. Megrándulsz, de most nem ver rá. Azután megint suhint, felkapod a lábad ijedtedben, de nem éri a pálca a feneked. Aztán nekilendül és amikor már nem is számítasz rá rád csap. A pálca mélyen vág a húsodba, sikoltásod elnyomja a vessző csattanását, aztán még egyszer és még egyszer, üvöltve szenvedsz, számolatlan kapod a csapásokat, segged vörösen izzik, lassan csordogáló vércsíkok folynak végig a combjaidon., foglyokként mozdulatlanná alvadva neccharisnyád hálójában
Akkor abbahagyja, mögéd lép, két kézzel megmarkolja és szétfeszíti. vöröslő, szétvert segged s ahogy szétnyílik , látom ahogy rózsaszín lukacskádba mélyeszti az ujját és kérdi.
Fájjon, vagy jó legyen,?. Válassz.!
Feladod. Jó legyen. Jólegyen!
Na, ezt mond még egyszer, és sokkal szebben.
Azt szeretném, hogy jó legyen.
Akkor most játsszuk azt, hogy kitalálod, hogy nekem mi a jó. ha eltalálod, jó lesz, de ha nem, a segged után a pinád jön, megértetted
Csak bólogatsz, már nincs erőd ellenkezni.
Halljam. próbálkozz. Úgyis olyan nagyokos vagy a szexben, ahogy olvastalak.. Lássuk kitalálód-e-
És már tudod, itt nincs más menekülési út.
Azt szeretném, ha kinyalnád a seggem.
Ekkor a vesszővel újra beléd suhint, de úgy, hogy a vessző hegye szétfeszített segged közé csapódjon.
Majdnem jó, na, próbáld még egyszer.
A fájdalomtól eltorzult hangon nyöszörgöd
könyörögve kérem, nyald szét a seggem, azt szeretném, ha közben szétfeszítenéd a picsám. ha feldugnád az ujjaid , amig a nyelved mélyen a sggemmben van , ha alulról harapdálnál, végignyalnád a pinám körbe körbe, ha végre megfoghatnám a faszod, ha szophatnálak, ha egy múfasszal a seggemben érezhetném, hogy bevágod a picsámba a faszodat, ha teleélveznéd a testem.azt akarom , hogy basszál szét, spriccelj tele a geciddel, élvezz a számba, verd a pinám, harpdáld szét a seggem lukát, tégy bármit, bassz már szét, csináld már.
és ahogy beszélsz, érzem, hallom, hogy felizgulsz. Extázisba jössz. Ujjai seggedben, pinádban, magatehetetlenül ,vergődsz, csak a feneked tudod mozgatni, és várod-várod, hogy végre beléd hatoljon, hogy érezd a csiklódon végigcsúszó pinádat teljese kitöltő kemény faszát., fenekedben markoló szorítását, szádban szivarfüstös nyelve tolakodását, ajkaidon fogai vad harapását, szóval hogy átéld kéjt, a porig alázott , minden porcikájában kiszolgáltatott, de elemi erővel kívánt nő csatába indulását, hogy az berősből gyenge, a gyengéből erőssé válva uralkodhass az uralkodó felett, hogy majd kielégülve, a gyönyört átélve térdencsúszva csókolja a lábad, és könyörgően kérje, még , ugye lesz még.
De az még messze van. .
( fojtogatás következik)
2011. 12. 01. csütörtök 19:28  #255
Törölt felhasználó (814586)
Vadócka. Itt sok biztatást és jó-tanácsot kapsz, megtoldanám én is egyel.
"Ne fuss olyan szekér után, amin te vagy a hajtó"
Ezt, bár eddig csak én mondtam , de majd lefordítom latinra, úgy azért hitelesebb.
De jó volna, ha megértenéd, és megfogadnád.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 01. csütörtök 07:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 12. 01. csütörtök 07:08
3. rész ( az1. résznél kezd az olvasást )
Néztem a szemét.. az arcának minden rezdülését s mindent elkövettem.. hogy még jobban élvezhesse... akartam.. hogy szeressen.. lelkét is cirógatta mindenegyes mosolyom.. és tekintetem.. Érzékien pusziltam s nyaltam testét.. S végül kemény farkához értem... megnyaltam puszit leheltem rá és simogattam.. ő hangosabban nyögött.. nyaltam és a számba csúsztattam a végét. Szívogattam nagyon gyengéden.. majd mélyebbre nyeltem... hm.. s közben nyelvemmel masszíroztam... és egyre erősebben kezdtem szívni... derekára ültem.. szemébe néztem és megcsókoltam... mikor újból felültem.. ő csak annyit mondott: én is kicsim.. nagyon lassan beleültem a kemény farkában.. de olyan lassan.. hogy kiélvezhessem az érzést.. ahogy teljesen kitölt. lassan ringattam a csípőm.. mellleim is simogattam a hajamm dobáltam.. nyaltam az ajkam szélét.. s mélyen a szemében néztem.. Láttam az arcán ahogy élvezi és ez még jobban felizgatott... Kicsit gyorsítottam és utána megint lassítottam a tempón.. melleimet simította ..majd megragadta a posim s ütemesen mozgott ő is.. Leemelt magáról.. kispárnát dobott a pocimhoz s hasra fektetett.. picit széttárta a lábam s elkezdte nyalni a popsim finoman fel is dugta az ujját (a kis dög)
Majd óvatosan a popsimba dugta kemény farkát.. picit fájt s ezt jeleztem is ő a nyakam harapdálta .. és Elkezdett mozogni nagyon nagyon lassan .. s egyre gyorsult a tempó... s nem volt már megállás éreztem .. hogy a testem megfeszül... lüktet a puncikám.. amit ujjaival is izgatott.. s ő párpillanattal később a popsikámban élvezett.. magához húzott s jó mélyen belém nyalt.. éreztem a meleg leheletétt remegett a testem.. én is finoman nyaltam a farkáról az utolsó csepp sperma adagot... karjaiban aludtam el... "álom édes álom"
Az úriember remélem felfogja mit hagyott ki.. ami neki tényleg csak egy álom marad!.. Én nem keresem többet!!!!!!
2011. 12. 01. csütörtök 17:57  #254
Törölt felhasználó (760203)
Szeretem a nők által írt erotikus történeteket.Betekintést nyújtanak a nők szexuális vágyaiba. Sokat lehet tanulni belőlük, ha fontos, hogy örömöt okozzunk a hölgy partnerünknek!!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 01. csütörtök 07:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 12. 01. csütörtök 07:08
3. rész ( az1. résznél kezd az olvasást )
Néztem a szemét.. az arcának minden rezdülését s mindent elkövettem.. hogy még jobban élvezhesse... akartam.. hogy szeressen.. lelkét is cirógatta mindenegyes mosolyom.. és tekintetem.. Érzékien pusziltam s nyaltam testét.. S végül kemény farkához értem... megnyaltam puszit leheltem rá és simogattam.. ő hangosabban nyögött.. nyaltam és a számba csúsztattam a végét. Szívogattam nagyon gyengéden.. majd mélyebbre nyeltem... hm.. s közben nyelvemmel masszíroztam... és egyre erősebben kezdtem szívni... derekára ültem.. szemébe néztem és megcsókoltam... mikor újból felültem.. ő csak annyit mondott: én is kicsim.. nagyon lassan beleültem a kemény farkában.. de olyan lassan.. hogy kiélvezhessem az érzést.. ahogy teljesen kitölt. lassan ringattam a csípőm.. mellleim is simogattam a hajamm dobáltam.. nyaltam az ajkam szélét.. s mélyen a szemében néztem.. Láttam az arcán ahogy élvezi és ez még jobban felizgatott... Kicsit gyorsítottam és utána megint lassítottam a tempón.. melleimet simította ..majd megragadta a posim s ütemesen mozgott ő is.. Leemelt magáról.. kispárnát dobott a pocimhoz s hasra fektetett.. picit széttárta a lábam s elkezdte nyalni a popsim finoman fel is dugta az ujját (a kis dög)
Majd óvatosan a popsimba dugta kemény farkát.. picit fájt s ezt jeleztem is ő a nyakam harapdálta .. és Elkezdett mozogni nagyon nagyon lassan .. s egyre gyorsult a tempó... s nem volt már megállás éreztem .. hogy a testem megfeszül... lüktet a puncikám.. amit ujjaival is izgatott.. s ő párpillanattal később a popsikámban élvezett.. magához húzott s jó mélyen belém nyalt.. éreztem a meleg leheletétt remegett a testem.. én is finoman nyaltam a farkáról az utolsó csepp sperma adagot... karjaiban aludtam el... "álom édes álom"
Az úriember remélem felfogja mit hagyott ki.. ami neki tényleg csak egy álom marad!.. Én nem keresem többet!!!!!!
2011. 12. 01. csütörtök 12:20  #253
Törölt felhasználó (826722)
Certa amittimus, dum incerta petimus. (Plautus) Futsz a bizonytalanért, s elveszted majd, ami biztos.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 01. csütörtök 07:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 12. 01. csütörtök 07:08
3. rész ( az1. résznél kezd az olvasást )
Néztem a szemét.. az arcának minden rezdülését s mindent elkövettem.. hogy még jobban élvezhesse... akartam.. hogy szeressen.. lelkét is cirógatta mindenegyes mosolyom.. és tekintetem.. Érzékien pusziltam s nyaltam testét.. S végül kemény farkához értem... megnyaltam puszit leheltem rá és simogattam.. ő hangosabban nyögött.. nyaltam és a számba csúsztattam a végét. Szívogattam nagyon gyengéden.. majd mélyebbre nyeltem... hm.. s közben nyelvemmel masszíroztam... és egyre erősebben kezdtem szívni... derekára ültem.. szemébe néztem és megcsókoltam... mikor újból felültem.. ő csak annyit mondott: én is kicsim.. nagyon lassan beleültem a kemény farkában.. de olyan lassan.. hogy kiélvezhessem az érzést.. ahogy teljesen kitölt. lassan ringattam a csípőm.. mellleim is simogattam a hajamm dobáltam.. nyaltam az ajkam szélét.. s mélyen a szemében néztem.. Láttam az arcán ahogy élvezi és ez még jobban felizgatott... Kicsit gyorsítottam és utána megint lassítottam a tempón.. melleimet simította ..majd megragadta a posim s ütemesen mozgott ő is.. Leemelt magáról.. kispárnát dobott a pocimhoz s hasra fektetett.. picit széttárta a lábam s elkezdte nyalni a popsim finoman fel is dugta az ujját (a kis dög)
Majd óvatosan a popsimba dugta kemény farkát.. picit fájt s ezt jeleztem is ő a nyakam harapdálta .. és Elkezdett mozogni nagyon nagyon lassan .. s egyre gyorsult a tempó... s nem volt már megállás éreztem .. hogy a testem megfeszül... lüktet a puncikám.. amit ujjaival is izgatott.. s ő párpillanattal később a popsikámban élvezett.. magához húzott s jó mélyen belém nyalt.. éreztem a meleg leheletétt remegett a testem.. én is finoman nyaltam a farkáról az utolsó csepp sperma adagot... karjaiban aludtam el... "álom édes álom"
Az úriember remélem felfogja mit hagyott ki.. ami neki tényleg csak egy álom marad!.. Én nem keresem többet!!!!!!
2011. 12. 01. csütörtök 11:15  #252
Macilacy Macilacy
Én mindkettőt oda szoktam adni és néha még az is kevésnek bizonyul.Elkelne a segitség wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 01. csütörtök 10:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7453)
2011. 12. 01. csütörtök 10:30
Fél kezem oda adnám ha Macilacy helyében lehetnék circling
2011. 12. 01. csütörtök 10:44  #251
Törölt felhasználó (819517)
Csak a beteljesületlen vágy keserűűűűűűűűű!!!!!!!!!!!!! wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 01. csütörtök 07:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 12. 01. csütörtök 07:08
3. rész ( az1. résznél kezd az olvasást )
Néztem a szemét.. az arcának minden rezdülését s mindent elkövettem.. hogy még jobban élvezhesse... akartam.. hogy szeressen.. lelkét is cirógatta mindenegyes mosolyom.. és tekintetem.. Érzékien pusziltam s nyaltam testét.. S végül kemény farkához értem... megnyaltam puszit leheltem rá és simogattam.. ő hangosabban nyögött.. nyaltam és a számba csúsztattam a végét. Szívogattam nagyon gyengéden.. majd mélyebbre nyeltem... hm.. s közben nyelvemmel masszíroztam... és egyre erősebben kezdtem szívni... derekára ültem.. szemébe néztem és megcsókoltam... mikor újból felültem.. ő csak annyit mondott: én is kicsim.. nagyon lassan beleültem a kemény farkában.. de olyan lassan.. hogy kiélvezhessem az érzést.. ahogy teljesen kitölt. lassan ringattam a csípőm.. mellleim is simogattam a hajamm dobáltam.. nyaltam az ajkam szélét.. s mélyen a szemében néztem.. Láttam az arcán ahogy élvezi és ez még jobban felizgatott... Kicsit gyorsítottam és utána megint lassítottam a tempón.. melleimet simította ..majd megragadta a posim s ütemesen mozgott ő is.. Leemelt magáról.. kispárnát dobott a pocimhoz s hasra fektetett.. picit széttárta a lábam s elkezdte nyalni a popsim finoman fel is dugta az ujját (a kis dög)
Majd óvatosan a popsimba dugta kemény farkát.. picit fájt s ezt jeleztem is ő a nyakam harapdálta .. és Elkezdett mozogni nagyon nagyon lassan .. s egyre gyorsult a tempó... s nem volt már megállás éreztem .. hogy a testem megfeszül... lüktet a puncikám.. amit ujjaival is izgatott.. s ő párpillanattal később a popsikámban élvezett.. magához húzott s jó mélyen belém nyalt.. éreztem a meleg leheletétt remegett a testem.. én is finoman nyaltam a farkáról az utolsó csepp sperma adagot... karjaiban aludtam el... "álom édes álom"
Az úriember remélem felfogja mit hagyott ki.. ami neki tényleg csak egy álom marad!.. Én nem keresem többet!!!!!!
2011. 12. 01. csütörtök 10:30  #250
Törölt felhasználó (7453)
Fél kezem oda adnám ha Macilacy helyében lehetnék circling
2011. 12. 01. csütörtök 07:08  #249
Törölt felhasználó (805295)
3. rész ( az1. résznél kezd az olvasást )
Néztem a szemét.. az arcának minden rezdülését s mindent elkövettem.. hogy még jobban élvezhesse... akartam.. hogy szeressen.. lelkét is cirógatta mindenegyes mosolyom.. és tekintetem.. Érzékien pusziltam s nyaltam testét.. S végül kemény farkához értem... megnyaltam puszit leheltem rá és simogattam.. ő hangosabban nyögött.. nyaltam és a számba csúsztattam a végét. Szívogattam nagyon gyengéden.. majd mélyebbre nyeltem... hm.. s közben nyelvemmel masszíroztam... és egyre erősebben kezdtem szívni... derekára ültem.. szemébe néztem és megcsókoltam... mikor újból felültem.. ő csak annyit mondott: én is kicsim.. nagyon lassan beleültem a kemény farkában.. de olyan lassan.. hogy kiélvezhessem az érzést.. ahogy teljesen kitölt. lassan ringattam a csípőm.. mellleim is simogattam a hajamm dobáltam.. nyaltam az ajkam szélét.. s mélyen a szemében néztem.. Láttam az arcán ahogy élvezi és ez még jobban felizgatott... Kicsit gyorsítottam és utána megint lassítottam a tempón.. melleimet simította ..majd megragadta a posim s ütemesen mozgott ő is.. Leemelt magáról.. kispárnát dobott a pocimhoz s hasra fektetett.. picit széttárta a lábam s elkezdte nyalni a popsim finoman fel is dugta az ujját (a kis dög)
Majd óvatosan a popsimba dugta kemény farkát.. picit fájt s ezt jeleztem is ő a nyakam harapdálta .. és Elkezdett mozogni nagyon nagyon lassan .. s egyre gyorsult a tempó... s nem volt már megállás éreztem .. hogy a testem megfeszül... lüktet a puncikám.. amit ujjaival is izgatott.. s ő párpillanattal később a popsikámban élvezett.. magához húzott s jó mélyen belém nyalt.. éreztem a meleg leheletétt remegett a testem.. én is finoman nyaltam a farkáról az utolsó csepp sperma adagot... karjaiban aludtam el... "álom édes álom"
Az úriember remélem felfogja mit hagyott ki.. ami neki tényleg csak egy álom marad!.. Én nem keresem többet!!!!!!
2011. 12. 01. csütörtök 07:05  #248
Törölt felhasználó (805295)
2. rész ( vacak darabolás brrrhhh)
Nagyon sok puszit s csókolt lehet az arcomra a számra.. a fülem mögött kezdett csókolni. Nagyon lassan haladt végig a nyakamon.. melleimmel játszott picit.. majd elért a hasamra... elidőzőtt finom puszikákat lehelt rá a küldököm is nyalogatta(állatian jó)majd haladt lefelé... Lekerült a tangám.. a dombocskámmal folytatta nyelve játékát. aztán a combjaim... olyan érintések voltak.. hogy hm... élveztem mindenegyes pillanatot
Ösztönösen tártam szét a lábem.. kínáltam a testem neki.. ő pedig a csiklóm kényeztette nyelvével... s finoman feldugtak két ujját... azt hittem elájulok.. meleg nyelve érzékien vándorolt puncikámon mindenegyes szegletét felfedezte.. ujjai finoman mozogtak bennem.. testem megfeszült, megremegett és szétfeszítette a lábam s nagyon mélyen nyalt.. érezni akarta az ízeim... izmaim elernyedtek. Ő huncutul mosolygott rám. átölelt és arcomat simogatta... megcsókolt.. Mosolygott tudta.. hogy mit fogok tenni.. a gondoltattól csak fokozodott a vágya.. gyengéden megcsókoltam. Kezem nyakát cirógatta.. apró puszikat leheltem a fülébe.. s halkan belesúgtam.. kívánlak édesem és az enyém vagy.. majd finoman szoptam a nyelvét(imádom)isteni látvány volt.. ott feküdt.. én fölé hajoltam.. Kezemmel közben a hasát, a mellkasát simogattam... Légzése egyre jobban felgyorsult... az arcát kezdtem puszilgatni... Ajkán végig siklott a nyelvem és röviden megcsókoltam. Élveztem.. hogy elterül s teljesen rám fókuszál kizárta a külvilágot minden idegszála csak engem akar maximális figyelmet kapok..
2011. 12. 01. csütörtök 07:02  #247
Törölt felhasználó (805295)
Vágy(álom)
1.rész
Utálom az érzéseket.. hetek óta szenvedek.. lehet taglani azt.. ami nincs én a tényekre hagyatkozom.. reggeltől estig vártam rá.. egy vacak szia.. hogy vagy kedves.. stb.. pici morzsáknak is örül(tem) volna... ... Na igen.. megint melléfogtam.. olyan férfit tűntettem ki a figyelmemmel aki nem érdemli meg.. többszöri próbálkozásom ellenére sem sikerült elérnem nála a legcsekélyebb változást sem irántam táplált érzelmeiben.. vágy s barátság<--> bár az utobbit is megkérdőjelezném.. Pedig én tényleg mindent megpróbáltam...Teltek múltak a napok. semmi változás.. a vágyammal egyedül maradtam.. interneten írtam erotikus történetet.. az igaz dologokat vegyitve az álmokkal.. (jobb híján)vágy.. hiány de ez olyan hiány amit csak ő tudna kielégíteni.. aki szeret..cirógat.. és aki hagyja .. hogy én is szeressem.. nem kell akárki Csak és kizárólag őt akartam... hiába.. tegnap ott hagyott a vágyaimmal.. éppen a legjobbkor"dolgoznia kell" iszonyú érzés volt.. (sírtam) utálom az érzéseket... szóval nekem csak a fantázia torna marad ... arról mikor megérint megcsókol karjaiba zár... Milyen az érintése..
Hm lehunyom a szemem.. és elképzelem.. hogy itt van nálam a szobámban...szenvedélyesen csókol.. Kezei a melleimet simogatja topomon keresztül.. amitől hamar megszabadít..apró puszikat lehel a melleimre.. mohón.. szívógatja csóklja és harapja.. Apró csókokat lehelt mindenhová a két mellem markolta s felváltva csókolta Lassan haladt felfelé a nyakam irányába. Nyelvét végighúzta nyakamon egész az államig majd arcomat puszilgatta és a fülem felé haladt. mindeközben a kezével még mindig melleimet kényeztette... Isteni volt... Újabb apró puszik következtek az orromra és ahogy lejjebb ért, ajkaimon érezhettem forró leheletét... finoman harapdálta az ajkam s halkan lihegte szeretlek Anna..(na persze) nyelve követelőzőn indult számba. Keze siklott a testemen.. éreztem hasamon tangámhoz ért.. nagyon gyengéden cirógatta a dombocskámat.. fölém hajolt. megcsókolt simogatta az arcom.. figyelt és látta a szememben a vágyat ami tovább növelte izgalmamat...
2011. 12. 01. csütörtök 06:52  #246
Törölt felhasználó (826564)
Nem azt kaptam, amit vártam, de azért kösz.nincs olyan érzékszerv amire ne tudnál hatni. Ez is baromi jó volt. De csináld meg komolyan.is. Engem érdekel.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 30. szerda 19:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (817938)
2011. 11. 30. szerda 19:47
Kedves Vágyrajáró.
Sajnos, aki érdekel, azt nem érdekli, akit érdekel, az meg engem nem.
De igazad van, aki Á-t mond, annak belenéznek a torkába, úgyhogy elmondom a rettenet éjszakája igaz történetét
Ahogyan november 25.-én megírtam, a szombat esti drámánk címe „ Forró és kegyetlen éjszaka egy vadidegennel”, melyben az áldozat szerepét barátnőm kapta.
Ördögi tervet eszeltem ki. Titokban az ágyunk mellé készítettem barátnőm egyik fekete selyemharisnyáját, magamra vettem azt a Bermuda boxserem amit Havaiban vettünk tavaly, majd csendben vártam , hogy elszenderedjen.
És eljött a pillanat.
Nagyon kérem, hogy saját érdekükben, a gyengébb idegzetű felnőttek, és az idősebb barátaik mögött beosonó kíváncsi koraérett fiatalkorúak most saját érdekükben hagyják el az oldalt, és evezzenek szelídebb vizekre, mondjuk a „Ketten egy lukban,” vagy a „ Punciba vagy seggbe” lapokra, ahol nyugalmukat nem zavarva elábrándozhatnak a tiszta szerelem rejtelmein.
Szóval eljött az én időm.
Barátnőm harisnyáját a fejemre húztam , egészen a nyakamig, mezítelen kívánatos testem csak a Bermuda fedte, és akkor a szoba közepére állva, éktelen rikoltozásba kezdve, sámánként ide-oda billegve jeleztem. Megjött a retteneteses vadidegen.
( most jön a vérfagyasztó fejlemény)
2011. 11. 30. szerda 20:38  #245
Törölt felhasználó (745787)
Ami jó, az jó! Könnyesre röhögtem magam!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 30. szerda 19:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (817938)
2011. 11. 30. szerda 19:46
(folyt) Barátnőm álmából kelve kitágult szemekkel bámulta, amint egy szőrős ember,fején egy harisnyával, melynek hanyag eleganciával hátradobott szárai a pilincka lábait verdesték, a csárdás tánclépései szerint kettőt jobbra kettőt balra sasszézik, minden lépésnél az egyik lábával jó nagyot a parkettba rúg, két keze csípőjén, derekát jobbra. balra riszálva, lecsúszó sárga Bermudáját-, melynek látványát egyébként a rajta lévő nagyfejű pálmafára mászó majmok csak még rémisztőbbé tették-,időnként visszarángatva , rettenetes kappanhangon, ellenben elviselhetetlen hamisan énekli azt a közösülésre invitáló ómagyar csűrdöngölőt, miszerint is
„Jöjj ide rózsám a karomba
Hisz nem vagyok rabló, csak goromba.”
Gondolhatjátok. Arcán kiült a rettenet, és a kéjes vágy, hogy rögtön magáévá tegyen.
De szerintem Ö a2 közönyös feleség szerepét” alakította, mert olyan unottan és utálattal nézett, hogy Julia Roberts az „ „Egy ágyban az ellenséggel „ Laurájára készülve, sírva könyörgött volna a receptért. Majd elnyomva feltörő vágyát csak ennyit mondott: -Te teljesen megörültél? Majd a fal felé fordulva továbbalvást színlelt.
Persze én tudtam, hogy majd megőrül, hogy az enyém lehessen végre, hiszen imádja ha ilyen vad és ellenállhatatlan vagyok , csak gondolta feszíti még egy kicsit a húrt.
De velem ezt nem lehet játszani. Megmutatom én ki az úr a háznál.
Fejemről lekaptam a harisnyát, és kirohantam a konyhába.
A Micróból kivettem az előző nap benne hagyott pörköltöt, találtam a mosogatóba egy kanalat, a pulton meg egy otthagyott száraz kenyérszeletet.
Na, azt bekanalaztam, úgy ahogy volt, azután kivettem a hűtőből egy üvegsört, kibontottam, és anélkül, hogy a számtól letettem volna egy hajtásra kiittam.
Az isteni ital fehér habja, mint valami hatalmas baldachin terült szét izzadó pörköltzsírtól fénylő pofámon, és a keserű aranysárga nedű lassan, kéjes borzongással csorgott le száraz, kiéhezett torkomon.
Ezt nagyon izgató volt. Ha még egy üveggel lett volna, tán el is élvezek.
Mikor visszamentem, már újra aludt. Biztosan velem álmodik.
Hogy milyen finomat játszottunk ma is. Hát ilyen nálunk a szex, ha hagyom, hogy szabadon szárnyaljon a fantáziám.
2011. 11. 30. szerda 19:47  #244
Törölt felhasználó (817938)
Kedves Vágyrajáró.
Sajnos, aki érdekel, azt nem érdekli, akit érdekel, az meg engem nem.
De igazad van, aki Á-t mond, annak belenéznek a torkába, úgyhogy elmondom a rettenet éjszakája igaz történetét
Ahogyan november 25.-én megírtam, a szombat esti drámánk címe „ Forró és kegyetlen éjszaka egy vadidegennel”, melyben az áldozat szerepét barátnőm kapta.
Ördögi tervet eszeltem ki. Titokban az ágyunk mellé készítettem barátnőm egyik fekete selyemharisnyáját, magamra vettem azt a Bermuda boxserem amit Havaiban vettünk tavaly, majd csendben vártam , hogy elszenderedjen.
És eljött a pillanat.
Nagyon kérem, hogy saját érdekükben, a gyengébb idegzetű felnőttek, és az idősebb barátaik mögött beosonó kíváncsi koraérett fiatalkorúak most saját érdekükben hagyják el az oldalt, és evezzenek szelídebb vizekre, mondjuk a „Ketten egy lukban,” vagy a „ Punciba vagy seggbe” lapokra, ahol nyugalmukat nem zavarva elábrándozhatnak a tiszta szerelem rejtelmein.
Szóval eljött az én időm.
Barátnőm harisnyáját a fejemre húztam , egészen a nyakamig, mezítelen kívánatos testem csak a Bermuda fedte, és akkor a szoba közepére állva, éktelen rikoltozásba kezdve, sámánként ide-oda billegve jeleztem. Megjött a retteneteses vadidegen.
( most jön a vérfagyasztó fejlemény)
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 30. szerda 09:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (826564)
2011. 11. 30. szerda 09:37
inkább a storyd folytasd, a kegyetlen éjszakát, és ne filozofálgass
2011. 11. 30. szerda 19:46  #243
Törölt felhasználó (817938)
(folyt) Barátnőm álmából kelve kitágult szemekkel bámulta, amint egy szőrős ember,fején egy harisnyával, melynek hanyag eleganciával hátradobott szárai a pilincka lábait verdesték, a csárdás tánclépései szerint kettőt jobbra kettőt balra sasszézik, minden lépésnél az egyik lábával jó nagyot a parkettba rúg, két keze csípőjén, derekát jobbra. balra riszálva, lecsúszó sárga Bermudáját-, melynek látványát egyébként a rajta lévő nagyfejű pálmafára mászó majmok csak még rémisztőbbé tették-,időnként visszarángatva , rettenetes kappanhangon, ellenben elviselhetetlen hamisan énekli azt a közösülésre invitáló ómagyar csűrdöngölőt, miszerint is
„Jöjj ide rózsám a karomba
Hisz nem vagyok rabló, csak goromba.”
Gondolhatjátok. Arcán kiült a rettenet, és a kéjes vágy, hogy rögtön magáévá tegyen.
De szerintem Ö a2 közönyös feleség szerepét” alakította, mert olyan unottan és utálattal nézett, hogy Julia Roberts az „ „Egy ágyban az ellenséggel „ Laurájára készülve, sírva könyörgött volna a receptért. Majd elnyomva feltörő vágyát csak ennyit mondott: -Te teljesen megörültél? Majd a fal felé fordulva továbbalvást színlelt.
Persze én tudtam, hogy majd megőrül, hogy az enyém lehessen végre, hiszen imádja ha ilyen vad és ellenállhatatlan vagyok , csak gondolta feszíti még egy kicsit a húrt.
De velem ezt nem lehet játszani. Megmutatom én ki az úr a háznál.
Fejemről lekaptam a harisnyát, és kirohantam a konyhába.
A Micróból kivettem az előző nap benne hagyott pörköltöt, találtam a mosogatóba egy kanalat, a pulton meg egy otthagyott száraz kenyérszeletet.
Na, azt bekanalaztam, úgy ahogy volt, azután kivettem a hűtőből egy üvegsört, kibontottam, és anélkül, hogy a számtól letettem volna egy hajtásra kiittam.
Az isteni ital fehér habja, mint valami hatalmas baldachin terült szét izzadó pörköltzsírtól fénylő pofámon, és a keserű aranysárga nedű lassan, kéjes borzongással csorgott le száraz, kiéhezett torkomon.
Ezt nagyon izgató volt. Ha még egy üveggel lett volna, tán el is élvezek.
Mikor visszamentem, már újra aludt. Biztosan velem álmodik.
Hogy milyen finomat játszottunk ma is. Hát ilyen nálunk a szex, ha hagyom, hogy szabadon szárnyaljon a fantáziám.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 30. szerda 09:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (826564)
2011. 11. 30. szerda 09:37
inkább a storyd folytasd, a kegyetlen éjszakát, és ne filozofálgass
/ 47