Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Bármilyen erotikus történet jöhet!
Akár igaz, akár nem, jelentősége nincs, sokkal lényegesebb az olvashatóság és a szórakoztatás.
Tartalmilag NEM lehetnek a történetek:
- kizárólag meleg témájúak,
- bármelyik nem számára durván megalázóak, véresek, vagy az emberi élet kioltására mutatóak,
- politikai és vallási vonalvezetésűek,
- faji hovatartozást feszegetőek.

Az eddigi hozzászólások

2011. 11. 30. szerda 12:33  #242
Törölt felhasználó (827336)
Ez nagyon életszerű, a jó pasik így működnek általában.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 30. szerda 06:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 11. 30. szerda 06:40
2. rész ( brrrhhh darabolás)

egymás szavában vágtunk.. csevegtünk nagyokat és így telt az éjjel(közben a telom lemerülni készült .. kétségbe esetten nyúltam a töltőért.. yes sikerült) Hajnal 3 óra körül jeleztem bármilyen jó a társasága.. kelnem kell 5 órakor (úszni megyek.) s félek.. hogy elalszok.. ő persze nevetve annyit mondott ... nem fogsz.. elköszöntünk egymástól.. s egyből elaludtam... reggel iszonyú zajra ébredtem.. kopogtak.. az órára pillantottam 5.15.. uh.. ilyenkor.. ki a túró az(mind1 legalább felébresztett) felkaptam a köntös.. kábán indultam az ajtó felé... kilestem a kukucskálon.. nem is fogtam fel .. hogy hogyan.. de ő állt az ajtó előtt... Kávét szorongatott a kezében.. olyan édes volt.. mikor betesékeltem nevetve annyit mondott.. .. mondtam.. hogy nem fogsz elaludni.. s kezemben nyújtotta az agyon szorongatott kávét.. s akkor eszméltem rá.. a hajam ezerfelé ..egy vacak köntösben állok előtte... ő tudta mire gondolok.. hozzám lépett és annyit mondott.. tökéletes a látvány... és megpuszilta az arcom... s így szólt.. ... siess öltözni.. együtt megyünk úszni... s helyet foglalt a hallban...
Tessék.. egy férfi aki nem akar megkefélni ..aki nem csókol vadul.. nem tépi le a ruhám.. s nem tesz magáévá.. nem jön be utánam a zuhanyalá... teljes a képzavar(jaj istenem remélem nem meleg)... Kocsiban jókat nevetünk.. s sűrűn kért elnézést az éjjeli csevejért.. úsziban sem okozott csalódás.. jól állt neki a fürdőnadrág.. Baromira jó a teste.. nem olyan izmos.. van egy kis pocija.. magas és hm... ja és remek úszó..(vajon ha elájulok újra ébreszt /éleszt) bár már így is újjáélesztett.. élek ..vibrálok.. remeg a lelkem.. az elmém veszi a jeleit s küldi neki az enyéimet...
Sokakban felmerülhet a kérdés.. hogy került ide ez az írás.. hiszen nincs csók.. nincs lovaglás finomszex... az erotikus élmény nagyon sokféle lehet.. talán az az egyik legszebb.. mikor nem siet beteljesülni..hagy időt és energiát arra.. hogy maximálisan kibontakozzon két ember között.. olyan erotikus élmény.. amiről írni nem lehet .. nyes azt csak átélni szabad.....
2011. 11. 30. szerda 09:37  #241
Törölt felhasználó (826564)
inkább a storyd folytasd, a kegyetlen éjszakát, és ne filozofálgass
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 30. szerda 07:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (817938)
2011. 11. 30. szerda 07:19
Ebből is látszik az első a kémia,a fizika már jön magától..Attól függ mit szeretnél.Oldódni, vagy kötni. Egyesülni, vagy eggyé válni.
2011. 11. 30. szerda 07:19  #240
Törölt felhasználó (817938)
Ebből is látszik az első a kémia,a fizika már jön magától..Attól függ mit szeretnél.Oldódni, vagy kötni. Egyesülni, vagy eggyé válni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 30. szerda 06:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 11. 30. szerda 06:40
2. rész ( brrrhhh darabolás)

egymás szavában vágtunk.. csevegtünk nagyokat és így telt az éjjel(közben a telom lemerülni készült .. kétségbe esetten nyúltam a töltőért.. yes sikerült) Hajnal 3 óra körül jeleztem bármilyen jó a társasága.. kelnem kell 5 órakor (úszni megyek.) s félek.. hogy elalszok.. ő persze nevetve annyit mondott ... nem fogsz.. elköszöntünk egymástól.. s egyből elaludtam... reggel iszonyú zajra ébredtem.. kopogtak.. az órára pillantottam 5.15.. uh.. ilyenkor.. ki a túró az(mind1 legalább felébresztett) felkaptam a köntös.. kábán indultam az ajtó felé... kilestem a kukucskálon.. nem is fogtam fel .. hogy hogyan.. de ő állt az ajtó előtt... Kávét szorongatott a kezében.. olyan édes volt.. mikor betesékeltem nevetve annyit mondott.. .. mondtam.. hogy nem fogsz elaludni.. s kezemben nyújtotta az agyon szorongatott kávét.. s akkor eszméltem rá.. a hajam ezerfelé ..egy vacak köntösben állok előtte... ő tudta mire gondolok.. hozzám lépett és annyit mondott.. tökéletes a látvány... és megpuszilta az arcom... s így szólt.. ... siess öltözni.. együtt megyünk úszni... s helyet foglalt a hallban...
Tessék.. egy férfi aki nem akar megkefélni ..aki nem csókol vadul.. nem tépi le a ruhám.. s nem tesz magáévá.. nem jön be utánam a zuhanyalá... teljes a képzavar(jaj istenem remélem nem meleg)... Kocsiban jókat nevetünk.. s sűrűn kért elnézést az éjjeli csevejért.. úsziban sem okozott csalódás.. jól állt neki a fürdőnadrág.. Baromira jó a teste.. nem olyan izmos.. van egy kis pocija.. magas és hm... ja és remek úszó..(vajon ha elájulok újra ébreszt /éleszt) bár már így is újjáélesztett.. élek ..vibrálok.. remeg a lelkem.. az elmém veszi a jeleit s küldi neki az enyéimet...
Sokakban felmerülhet a kérdés.. hogy került ide ez az írás.. hiszen nincs csók.. nincs lovaglás finomszex... az erotikus élmény nagyon sokféle lehet.. talán az az egyik legszebb.. mikor nem siet beteljesülni..hagy időt és energiát arra.. hogy maximálisan kibontakozzon két ember között.. olyan erotikus élmény.. amiről írni nem lehet .. nyes azt csak átélni szabad.....
2011. 11. 30. szerda 06:40  #239
Törölt felhasználó (805295)
2. rész ( brrrhhh darabolás)

egymás szavában vágtunk.. csevegtünk nagyokat és így telt az éjjel(közben a telom lemerülni készült .. kétségbe esetten nyúltam a töltőért.. yes sikerült) Hajnal 3 óra körül jeleztem bármilyen jó a társasága.. kelnem kell 5 órakor (úszni megyek.) s félek.. hogy elalszok.. ő persze nevetve annyit mondott ... nem fogsz.. elköszöntünk egymástól.. s egyből elaludtam... reggel iszonyú zajra ébredtem.. kopogtak.. az órára pillantottam 5.15.. uh.. ilyenkor.. ki a túró az(mind1 legalább felébresztett) felkaptam a köntös.. kábán indultam az ajtó felé... kilestem a kukucskálon.. nem is fogtam fel .. hogy hogyan.. de ő állt az ajtó előtt... Kávét szorongatott a kezében.. olyan édes volt.. mikor betesékeltem nevetve annyit mondott.. .. mondtam.. hogy nem fogsz elaludni.. s kezemben nyújtotta az agyon szorongatott kávét.. s akkor eszméltem rá.. a hajam ezerfelé ..egy vacak köntösben állok előtte... ő tudta mire gondolok.. hozzám lépett és annyit mondott.. tökéletes a látvány... és megpuszilta az arcom... s így szólt.. ... siess öltözni.. együtt megyünk úszni... s helyet foglalt a hallban...
Tessék.. egy férfi aki nem akar megkefélni ..aki nem csókol vadul.. nem tépi le a ruhám.. s nem tesz magáévá.. nem jön be utánam a zuhanyalá... teljes a képzavar(jaj istenem remélem nem meleg)... Kocsiban jókat nevetünk.. s sűrűn kért elnézést az éjjeli csevejért.. úsziban sem okozott csalódás.. jól állt neki a fürdőnadrág.. Baromira jó a teste.. nem olyan izmos.. van egy kis pocija.. magas és hm... ja és remek úszó..(vajon ha elájulok újra ébreszt /éleszt) bár már így is újjáélesztett.. élek ..vibrálok.. remeg a lelkem.. az elmém veszi a jeleit s küldi neki az enyéimet...
Sokakban felmerülhet a kérdés.. hogy került ide ez az írás.. hiszen nincs csók.. nincs lovaglás finomszex... az erotikus élmény nagyon sokféle lehet.. talán az az egyik legszebb.. mikor nem siet beteljesülni..hagy időt és energiát arra.. hogy maximálisan kibontakozzon két ember között.. olyan erotikus élmény.. amiről írni nem lehet .. nyes azt csak átélni szabad.....
2011. 11. 30. szerda 06:29  #238
Törölt felhasználó (805295)
lehetséges.. ????

1.rész

Talán az első s egyben egyetlen FÉRFI " Ő " az életemben aki azt nyújtja nekem amire igazán vágyom.. Mikor először láttam.. tudtam.. hogy perverz dög mint én.. ösztönösen éreztem.. vibrált köztünk a levegő.. "vadász meglátta a zsákmányt" kezdőthet a játék.. Barátnőm meg is jegyezte...na ő az a FÉRFI aki úgy viszi a lelked.. hogy csak a tested keféli.. (barátnőm lükébb mint én)Markáns mosolya.. napbarnított bőre és a zöldes szemei csak fokozta az összképet..Öröm volt ránézni.. elképzeltem milyen egy ilyen férfi mellette ébredni.. kinyitni reggel a szemem.. és .... ... Büszke voltam rá.. hogy engem választ.. pedig sok csinos nő.. s dögös csajszi van a a bulin.. nem is tudom apuék honnan ismerik... na szóval a buliról röviden... egy házavató buli .. csendes társalgós.. házigazdák kényesen ügyeltek arra ne durviljon a helyzet..
Mondjuk én úgy is hamar lépek (ez az én formám.. pont mikor van valaki .. )volt egy megbeszélésem. Mikor udvariasan elköszöntem mindenkitől az úriember hozzám lépet s azt mondta... ha nem gond lekísér..(micsoda gavallér mosolygot anya) s mielőtt beültem a kocxsiban elkérete a számom.. (na végre.. már azt hittem nekem kell az ővét)...Lényeg a lényeg meg volt a tárgyalás.. siettem haza..egy gyors zuhany.. és már feküdtem is le.. fáradt.. voltam.. Már majdnem elaludtam mikor megszólalt a telefonom..( kia túró az.. ilyenkor ... tuti anya stb.. ) Nem hittem a szememnek.. na ne ő volt az buliról.. felveszem.. őŐŐ Szia Anna... ugye nem ébresztettelek fel... ??
Én nevetve azt mondtam .. ha kegyes akarsz lenni mondj olyat ami álomba ringat...
- Hm....képzeld azt.. hogy mellém bújsz.. vállamra teszed kis fejecskédet átölellek és a karjaimban zárlak.. és így beszélgetünk.. wink hm.. folytasd kérlek.. tetszik a dolog...
hm s ő mondta tovább.. Kíváncsi vagyok az elmédre a lelkedre.. érdekel mi az ami mosolyt csal az ajkadra.. mi az ami miatt szomorú vagy.. csak hallgatom.. azt hiszem rosszul hallok.. mi van"csak az elmém és a lelkem" tuti meleg.. ez nem akarja a testem.. mikor végre azt kapom(nám) amire mindig is vágytam.. akkor egyszerűen nem merem elhinni... keresem buktatót.. túl szép .. hogy igaz legyen.. így méláztam.. mikor már arról mesélt mivel foglalkozik.. melyik könyv a kedvence s milyen hatással van rá... és csak mondta és mondta.. olyan erotikus élményben volt részem.. hogy az elképesztő.. az elmém izgatta.. crazya
2011. 11. 29. kedd 16:20  #237
Törölt felhasználó (7453)
Macilacy! Te mázlista! buck
2011. 11. 29. kedd 11:21  #236
Törölt felhasználó (819867)
(Part4)
Helyet cseréltünk, most én voltam felül. Megfogtam a két kezét, és a feje fölött a csuklójánál az ágyhoz szorítottam, közben kíméletlenül jártam ki be a forró pinába. Élvezte, hogy uralkodom rajta, hogy most igazán, szó szerint meg van baszva. Majd megfogtam a lábait, egészen a nyakamba vettem őket, majd jó mélyen folytattam a már említett metódust, de ő is megerősített a megérzéseimben, hiszen egyfolytában csak azt hajtogatta: - Igen, ez az, basszál meg, keményen, így, igen … !!
Nagyon jó volt a teste, a feneke is szép kerek és látni akartam ahogy remeg minden egyes lökéstől, így feltérdeltettem az ágyra és hátulról kezdtem vadul pumpálni, de éreztem,hogy a vadságra vágyik, ahogy én is. Most a 2 kezét a derekán hátul egymásba fontam és egyik kezemmel ott tartottam, még a másikkal, hol a hajába kapaszkodva, hol a nyakát fogva, kissé szorítva, hol a popsiját paskolva adtam utat ösztöneimnek. Egyre jobban hajszolt engem is a gyönyör felé, ahogy láttam, hogy egyátalán nincs ellenére mindez, sőt ugyan úgy gerjed rá, vagy jobban. Éretem,hogy nemsokára itt a vég, egyre jobban feszített az érzés. Megkérdeztem tőle: - Mit szeretnél, hova akarod a gecit?
- Lődd ahova jól esik, azt teszel amit csak akarsz!
Hát ettől a mondattól kaptam még egy lökést az orgazmushoz vezető úton, így magam elé vontam és a száját vettem újra ostrom alá, de nem tartott sokáig, mivel a mélytorkos hölgy 10 másodperc alatt kisajtolta belőlem a nedűt, amit szó nélkül nyelt, mint a legnagyobbak.
Az egészet semmi mással mint egy pajkos kacajjal konstatálta és egy puszival az arcomon, majd annyit súgott a fülembe: - Köszönöm, jó voltál nagyon!
Azért lássuk be a férfiúi hiúságnak mi nagyobb tömjénezés, mint ez.
Én összeszedtem a ruháim, majd büszkén, kihúzva magam távoztam az 5-ös szobából, és mosolyogva sétáltam a szolgálati szállásig, ahol nagy, csillogó szemekkel zuhanyoztam és feküdtem le.
Másnap újra én nyitottam a bárban. Olyan 12:00 magasságában látom ahogy a hölgy menetre készen ismét feltűnik a lépcső tetején,de már indulni készül, lejárt a pihenés. Hozzám lép, és kedvesen kérdezi, hogy fel tudnék e váltani neki egy 20.000-t, hát persze, - önnek bármit- gondoltam.
Telefonálni kezdett, én a kezébe nyomtam a kéttízezrest, mire az egyiket összehajtva kaján vigyorral a mellényzsebembe nyomta, - ilyen olcsónak néz?- fordult meg a fejemben,persze mókásan, de lerakta a telefont és elkezdte megindokolni: - Ezt az egész heti borravalódnak szánom, a másik felét is oda adtam volna, ha sikerült volna a TV-m problémáját megoldanod, de sajnos nem!
Majd illedelmesen, már magázódva elköszönt, de a kaján vigyor attól ott volt az arcán, én pedig belevetettem magam, egy unalmas csütörtök estébe, de ez már egy másik történet nyes !
eplus2
2011. 11. 29. kedd 11:20  #235
Törölt felhasználó (819867)
(part3)
Egyre erőteljesebben nyomtam a fejét a farkamra, egészen a torkáig!
Nagyon forró volt, szinte égetett a nyála, érzéki tűzfészek volt az egész szája!
Egyszerre aztán teljesen, tövig „elnyelt”, amire én a hangos sóhajjal reagáltam, másra nem voltam képes a gyönyörtől. Akkor most ismét én jövök gondoltam,de megelőzött a drága. Felfeküdt az ágyra, hanyatt fordult, majd a fejét éppen csak egy kicsit lelógatva kínálta fel ajkait a további élvezetekre, melyhez szolidan csak annyit tett hozzá: - Keféld tovább a számat, a torkomat!
Hmhmmm….. , - te kis meggondolatlan,- gondoltam én, nekem ezt felkínálni, „hiba”, mert nem ismerek „könyörületet”, ha szexről van szó. Odaléptem hozzá, és egy határozott mozdulattal ismét az ajkai szorításában voltam, ami csak tovább fokozta a vágyaim, de ahogy láttam az övéit is. Egyik kezemmel újra a nyakába kapaszkodtam, másikkal a bársonyos, kacér cicikkel játszadoztam. Ő is élvezte, hiszen ezt szereti, ha jól el van rendezve, ha érzi, hogy egy Férfi „veszi kezelésbe”!
A bő nyálas kényeztetés után úgy, úgy éreztem, én jövök, az én nyelvemnek is meg kell mutatnia mit tud. Megfordítottam az ágyon és ráfeküdtem egy csók erejéig, majd elindultam lefelé keresztül az ágaskodó bimbóit nyalva, szívogatva, kissé harapva, le egészen a combja belső feléig, ahol már éreztem, hogy nagyon várja, hogy elélvezzen, de azt akartam, hogy sokáig tartson a „kín”.
Szépen lassan becéztem végig a számmal a combját és a szemérem ajkait, miközben csak halkan nyöszörgött, de engem is nagyon hívogatott az a finom, már nedves punci. Hirtelen belefúrtam az arcom és erőteljesen végig nyaltam. Hatalmasat felnyögött, és az egész teste megremegett, majd megfogta a fejem és magához szorította, úgy hogy levegőt sem kaptam, közben a csípője ütemesen mozgott a számon illetve a nyelvemen. Nem kellet sok,kb. fél perc és szépen az orgazmusig hajszolta magát, majd keze szorítása szépen alább hagyott, de én lassan, de biztosan folytattam a nyelvem játékát, de megállított: - Ne, most már faszt akarok, kérlek!
Nem vagyok semmi rossznak az elrontója, de még szükségem volt egy kis orális kényeztetésre, így én is a hátamra feküdtem, és a száját meredő férfiasságom felé vezettem, de tudta ő ezt, anélkülis nyes , hogy bármit tettem volna. Ugyan azzal a hévvel szopott tovább, de nem bírtam megállni,hogy megint ne élvezkedjek kicsit. Felhúztam a térdeim és most alulról dugtam azt a csodás száját, egyre bőszebben, majd felhúztam magamhoz, és ráültettem a már jól benyálazott farkamra. Ismét nagyot sóhajtott. Nagyon forró és nedves volt, szinte tocsogott a nyáltól és a punci szafttól, de én mivel már ritmusban voltam, egyből döngetni kezdtem alulról, amit nagyon élvezett, és egyre hangosabban jelét is adta, majd kisvártatva újra elérte a gyönyör. Picit megálltam, majd ő kezdett el csúszkálni rajtam, egyre gyorsabban emelgette a csípőjét. Nagyon jól csinálta, mint egy szamba táncos nyes .
2011. 11. 28. hétfő 14:06  #234
Törölt felhasználó (819867)
(Part2)
Majd ismét kérdezett: - Megkefélnél úgy igazán, ahogy már jó ideje nem voltam, ha kell, fizetek is érte.
Na itt kissé kellemetlenül éreztem magam, hogy talán egy nő is ezt érzi, ha ilyet mondanak neki, de egyre inkább kezdte az ösztönöm átvenni az irányítást, ezért csak azt mondtam: - Megkeféllek nagyon, de csak akkor, ha azt csinálok a testeddel amit csak akarok.
- Rendben!! – és már dobta is le a köntöst, ami alatt semmilyen más ruhanemű nem volt, majd szépen elkezdte kigombolni az ingem, a nadrágom, de a nyakkendőt átakasztotta a saját nyakába , (hiszen az öltöztet) ami a dús keblei között szinte elveszett. Nem maradt rajtam ruha, és innentől jött el az én időm. Megmarkoltam a nyakkendőt, majd magamhoz húztam. Érezte, ahogy a farkam a kissé már nedves combjai közé csúszik, és ahogy megcsókoltam, közben kéjesen felsóhajtott és halkan nyöszörögte: - Igen, erre vártam!
Ezzel a metódussal egészen a fürdőig húztam magammal, amit láthatóan nagyon élvezett.
Megnyitottam a vizet és közben a melleivel játszottam, majd behúztam a zuhany alá és folytattuk egymás testének felfedezését. Én egyik kezemmel a hajába markolva másikkal a punciját simogatva kényeztettem, melyeket hangos sóhajokkal nyugtázott, illetve az ő keze sem tétlenkedett, szorgosan simogatta ágaskodó férfiasságom. Úgy éreztem, másra is szükségem lesz és térdre tessékeltem, majd kérdezés nélkül a szájába nyomtam a farkam, miközben a hajánál fogva diktáltam az ütemet. Aztán fordult a kocka, én akartam diktálni pontosan a tempót, ezért nekitámasztottam a falnak és úgy dugtam a száját.
Nagyon jól szopott, érezhető volt a rutin azt kell mondjam.
Majd kértem álljon fel és fejezzük be azt amiért a fürdőbe jöttünk. A gyors zuhany itt tényleg gyors zuhany volt és már a szobában is voltunk ahol kérte, hogy had folytassa ő az orális játékait.
Természetesen nem volt ellenemre, és már csinálta is. Nagyon feltüzelt és engem pedig a már fent említett ösztönök teljesen a hatalmukba kerítettek, így hát a haja mellet már a nyakába is belekapaszkodtam. Rám nézett és csak ennyit mondott: - Használj!!!!
Nekem sem kellett több….. ( folyt köv)
2011. 11. 28. hétfő 14:05  #233
Törölt felhasználó (819867)
Unalmas szerda este! (part1)
Dolgozom, a vendég is kevés, meg a pasziánsz is unalmas már, de csak 15 perc és húzok is el innen az ágyamba (mosoly)!
Egyszer csak léptek zaja az emeletről ami zárás előtt 5 perccel sosem jelent jót, de ma már senki és semmi nem tud bosszantani, hisz en mindjárt vége a mai napnak.
Egy fehér köntöst pillantok meg a lépcsőn benne egy szőke, szép barna bőrű, dúskeblű, nagyon határozott vonású és nagyon fiatalos hölgy. (a kézfeje elárulja kb 40 éves) - Jah igen az 5-ösből, a gazdag üzletember gazdag felesége, akit elküldtek egy hétre pihenni amég „apu” külföldön dolgozik.
Felém indul, látom a szemén, látom, hogy valamit szeretne. A hogy közelebb ér, megérzem az illatát, ami nagyon is a kedvemre való, szinte hívogató, már- már azt hinné az ember, neki szól az egész, de mint kötelességtudó szakember már elé is lépek és megkérdezem:
- Jó estét hölgyem! Segíthetek önnek?
- Jaj, annyira örülök, hogy itt van még, szükségem lenne a segítségére- hangzott a válasz.
Reméltem, hogy nem vízvezeték szerelővé kell átváltoznom vagy bármilyen hosszú időt igénylő tevékenységet kell folytatnom, hiszen végeztem mára és az ágyam már nagyon közel van, szóval gondoltam becsukok 2-3 ablakot vagy hasonló, aztán itt sem vagyok.
- Miben segíthetek hölgyem?
- A Tv- m vacakol a szobámban és nem tudom megnézni a filmem, pedig egy elég izgalmas rész jön (majd kajánul elmosolyodott)
- Akkor 1 perc, bezárom az épület ezen részét, és már megyek is.
Bezártam, felkaptam a cuccom, lekapcsolgattam a lámpákat, majd a sötétben tapogatózva elindultunk felfelé. Odaértünk a szobájához majd betessékelt az ajtón.
A szobába érve láttam, hogy a tv-n valami beszélgetős műsor, de semmi baja, valamint a tv mellet egy laptop, amin szépen megy a pornó. Kissé zavarban éreztem magam, de mire elgondolkodtam volna, ő már be is csukta az ajtót mögöttünk, amin diszkréten kattant a zár, majd egy mozdulattal a mini bárból 2 ital is elő került. Ekkor kezdett belém hasítani a felismerés, hogy itt valami másról lesz/van szó. Kissé halkan tettem fel a kérdést,hogy mi is a probléma a tv-vel, mire csak annyi volt a válasz, hogy: - nem tudom rajta nézni a filmem, hiszen már mondtam!
Hát nem erre a filmre számítottam az az igazság, de nagyon tetszett a szituáció annak ellenére, hogy kissé furcsán éreztem magam benne. Megkért, hogy üljek le, tegezzem, és a kezembe nyomta az egyik italt, majd mellém ült és a filmre szegezte a tekintetét –én meg a nőre- !
Hirtelen egy kérdés hagyta el a finoman telt ajkait: - Szerinted én szexi vagyok?
Hát szó mi szó erre nem lehetett máshogy válaszolni: - Igen, nagyon is!
Nagyon attraktív volt, és a pornó filmmel együtt már nekem is vadul vér szökött az altestembe!
2011. 11. 28. hétfő 06:31  #232
Törölt felhasználó (805295)
2. rész (még mindig utálom darabolni) mf1

Puha nyelve a melleimet cirógatta.. miközben kezével már más területeket kényeztetett. Nagyon sok puszikát lehelt a testemre szívogatta a bimbócskáim .. finoman harapta és nyalta.. lassan de biztos mozdulatokkal haladt lefelé... szétnyitotta a lábam. Közé hajolt és gyengéd puszilt lehelt a dombocskámra.. halk sóhajom tetszett neki.. Nyelvével megízlelte puncim minden apró részletét. csókolt és nyalta a szeméremajkamat.. aztán a csiklómat is rendesen kezelésben vette.. s finoman felcsúsztatta a nyelvét meleg puncikámban... én körkörösen ringattam a csípőm és lihegtem... s halkan kértem ne kínozz már... Mindeközben az ujjaival már már a puncikámat fedezte fel.. és ritmusosan mozgatta bennem.. Minden érintése édes kín volt...remegtem ...élveztem.. hogy gátlástalanul kínálom minden porcikám.. majd én is viszonoztam a tőle kapott csodálatos élményeket...megcsókoltam .. apró puszikát leheltem mindenhová.. a nyakát picit kiszívtam..majd a kemény farkát vettem kezelésben.. nyelvemmel teljes hosszában végig nyaltam... fel és le csúsztattam rajta .. majd makkját szívogattam.. s erőteljesebben szoptam.. ő finoman mozgatta a számban... majd egyre hevesebben... kefélte a szám.. élveztem hogy is kontrollt vesztett... már nem akart mást csak élvezni és érezni.. Körkörösen nyaltam szoptam és szívtam a kemény farkát amin az erek teljesen kiduzzadtak.. Egyre erősebben dugta a szám.. amitől hangosabban nyögdécselt. Mikor már nem bírta tovább... szétfeszítette a lábam tövig belém nyomta a kemény farkát.. s erőteljesen kefélte a nedves puncikám... közben megcsókolt ..mohón tapadt ajka a melleimre s felváltva szeretgette őket.. ütemes mozgása teljesen felizgat ..lüktet a puncim... mikor elélveztem... nem állt meg.. megcsókolt.. picit lassított.. ritmikusan mozgott bennem.. (csodálatos érzés volt) aztán megint erőteljesebben tolta belém a kemény farkát .. teste megfeszült és éreztem most ő árad széjjel bennem.. lüktett a kemény farka... megcsókolt és a karjaiban zárt... délután folyamán még szerelmeskedtünk párszor.. Másnap chaten.. nem beszéltünk .. azóta sem tudom kezelni a dolgot... crazya
ejnye1
2011. 11. 28. hétfő 06:30  #231
Törölt felhasználó (805295)
Nem igaz történet... ha valaki azt hiszi róla szólt az a véletlen egybeesés műve nyes nyes

1. rész.
Nem szeretem a nős pasikat.... na nem azért mert nem jók az ágyban.. egyszerűen azért mert nem tudok s nem is akarok 2. lenni egy férfi életében.. Már több hónapja kerülgettük egymást ezzel a férfival.. ő nős és idősebb én öntelt és hisztis.. néha nagyon jól elbeszélgetünk.. néha napokig nem szólunk egymáshoz.. aztán elég gyakran vitázunk..(mint az ovisok.. meghúztad a hajamat én megrúgom a bokád) című dolog.. Egyik éjjel ő és én is itt voltam a chaten .. lényeg a lényeg hogy skypon kötöttünk ki... meglepő s egyben nagyon új élmény volt őt hallani... hangja mély és kedves .. a szeme.. hm.. azon az éjjel megváltozott valami.. kerestük egymás társaságát.. vártam hogy meglássam a vacak nicket (online módban)
Mind a ketten éreztünk kevés az amit a net nyujtani tud nekünk.. smile megbeszéltünk egy olyan.. találkozó félét..Végre eljött a nap.. nem öltöztem ki.. ( nem randi)nem akartam .. hogy tudja mennyire lázasan várom a talit(hiszen nős és ütközik az elveimmel) stb.. stb.. ezen méláztam mikor megláttam a már jól ismert szempárt... mosolygott s nevetve annyit mondott: itt van az én kis "vadóckám" aki élőben nem is olyan vad nyes Kaptam két puszikát... sétáltunk.. beültünk a "McDonalds-ban"ő vett nekem forró csokit.. én meg meghívtam egy almás pitére.. nyes Nem volt kérdés mi fog következni .. ... ...
- Azt hittem már soha nem érünk haza... alig vártam hogy kihámozzon a ruháimból s meztelen testünk össze érjen .. hónapokóta elfojtott vágy felszínre tört s kontroll nélkül árad szét.. szenvedélyesen csókolt.. ámultam...
- oh ..ön uram meglep... (nem is olyan vénkecske ahogy gondoltam). A ruhánk felkaptam a padlóról fotelba dobtam s az ágyfelé vettük az irányt..én azonnal teste feltérképezésével kezdtem..tetszett .. hogy izmos és fitt pedig már majdnem 40 éves... hm nyami.. ő sem volt rest..végig csókolta a testemet.. és egyre lejjebb haladt... (piszok dög a puncikámnál megállt s rám nevetett.. na ki a vénkecske s ki az aki... stb stb)S még most is hergel agyilag.. ami neki különösen tetszik.. hiszen simán lefegyverez.. mf2
2011. 11. 25. péntek 19:31  #230
Törölt felhasználó (817938)
Ülünk az ebédlőben és reggelizünk. lágy tojást készítettél pirítóssal, Az ónedényben, amit Indiából hoztunk, amikor az első beavató szex túránkra vittelek (tudod, ahol az első jony masszázst megkaptad, ahol egy indiai jógi kefélte meg először a feneked, ahol az érzelmek és élvezetek birodalmába az az indiai szerzetes Ziona Chana, avatott be, akinek 39 felesége, 94 gyermeke van. Aki a hinduk szerint a termékenység élő istene, akinek a nap 24 órájában áll a farka, aki képes érintés nélkül akár tízpercenként elélvezni. Szóval, akit megszereztek a barátaim Neked egy napra , és ahová elvittek hozzá, Baktawanba, ahol él. Emlékszel, amikor hazahoztak, és meztelenül elém álltál, azt mondtad. Édesem, most már tudom mi a kéj, mi az az őrület amiért élni akarok. Láttam az elgyötört tested, a combjaid, a hasad, a melleid tele voltak kék-zöld foltokkal, melyeket a csak a vörös kiszívások tarkítottak, a fenekeden karmolások, ütések nyomai, hosszú, vékony kis vöröslő csíkok, mintha pálcával verték volna. Meg is kérdeztem. Bántottak szívem, és te azt válaszoltad-nem tudom, nem érezetem, csak azt tudom , hogy elélvezetem százszor, ezerszer. Egész nap bennem volt egy hatalmas fasz, ég a pinám, sajog a seggem, de földöntúli volt a gyönyör, amit átéltem. De küldött neked is egy ajándékot, gyere, nézd meg. És felém fordulva, széttetted a lábaid. Akkor láttam meg, hogy van valami a pinádba. első ránézésre csak egy kis gyöngynek tűnt , de amikor megfogtam, és kihúztam, láttam, hogy egy elefántcsont faragás. Kis kúpos görbe szoborka volt, szaténfénye sárgásan csillogott kezemben. Mi-ez- kérdeztem. Szerinted mi? Forgattam nézegettem, azután rávágtam, Hát szerintem ez egy vaddisznóagyar. Mond még egyszer. kérted. Akkor már határozottan vágtam rá, hát egy vaddisznóagyar.
Rendben drágám. Akkor most elmondom, hogy mit üzentek az ajándékkal.
A szerzetes azt mondta, vidd ezt az ajándékot el a szerelmednek. Oda teszem, amit majd legjobban fog szeret. És ami először eszébe jut, róla az leszel Te.És amíg az tudsz lenni addig fogtok együtt élni boldogságban, szerelemben,

Úgyhogy drágám vad leszek és disznó.
És mert, nagyon szeretlek, nagyon Vad és nagyon Disznó.
És ahogy ezt kimondtad, pinádból, mely végre megszabadult zárjától és újra kinyílhatott lávaként tört fel az ondó. száz, ezer baszás összes nedve hömpölyögve folyt végig a combjaidon, de ez már egy másik történet.)

(folyt)
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 25. péntek 08:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 11. 25. péntek 08:22
3. rész (az 1. résztől kezd az olvasást!! )

Széttolom a lábaim s körkörösen ringatom a csípőm.. lovagolok a szádon.. alig kapsz levegőt... hiszen teljesen ráültem...
Nagyon zihálsz... mielőtt elélveznék.. leszállok rólad.. ráfekszem a testedre csuszkálok rajta.. vonaglom.. élvezem.. hogy tehetetlenül fekszel és nyögsz alattam... .. kérsz.. követeled.. hogy üljek bele.. a kemény farkadba... én leveszem a szemedről a kötést... s nevetve mondom...
- Mi van édesem .. te még élsz? "ugye nem harap és nem öl meg a néni.. "
ettől féltél annyira.. hm..s mostmár beleülök a kemény farkadban a bilincs feszül s vágja is a kezed hiszen az ütemes mozgástól egyre jobban rád szorul.. szemedbe nézek és kérem szeress és élvezz belém... körkösösen mozgatom a csípőm.. előre hátra csúszkálok a kemény farkadon... néha.. teljesen hátra dölök és érzem.. hogy megfeszül bennem... nyögsz a vágytól én is sóhajtok.. az én testem és megfeszül és abban a pillanatban lüktet a testem a kéj neveitől... mikor a spermád árad széjjel bennem. mhmmmmm.. együtt élveztünk el .. éééés ez még csak a kezdet... hagylak picit pihenni.. addig hozok egy kis fagyit .. amit majd a testedről eszek... khm...
Vadóckának ilyet engedni.. Felelőtlenség volt .. (reggelre ízekre szedlek..) :P nyes
2011. 11. 25. péntek 19:28  #229
Törölt felhasználó (817938)
Szóval gőzölög az. Earl Grey, és az az édeskés bergamottos illat belengi a szobát, távoli tájakat és soha el nem múló kalandokat idézve, Rajtad újra a fehér ingem, lazán feltűrt ujjakkal, két gomb begombolva a hasadon, és ahogy áthajolsz az asztalon tölteni nekem, lágyan ringó fruskásan ugráló és mégis asszonyosan telt melleid kivillannak, szóval eszembe jut, hogy tegnap az irodában bejött a szobámba az egyik titkárnőm, rajta feszülő nagyon rövid fekete szűk szoknya, maga sarkú fekete lakkcipője megbízható támaszt nyújtva füstszürke selyemharisnyába bujtatott hosszú , formás , karcsú, lábainak. Rajta is fehér blúz volt, de az úgy feszült mellén, hogy szinte szétpattantak a gombok, Oldalt, közel hozzám megállt, és nagyon alázatosam,de mégis kihívóan kérdezte,- Olyan levertnek tűnsz, mivel izgathatnálak fel, és egy lépéssel közelebb állva két kezével két oldalról elkezdte felhúzta a szoknyáját. a harisnya csipkés csíkja fölött kivillant barnára sült combja. De tovább húzta, míg fel nem fedte kis selyem fekete tüll bugyiját amin szinte átvilágított fazonra borotvál duzzadó pinája. Én akkor megfogtam a kezét, visszahúztam vele a szoknyáját, és azt mondtam, Talán egy jó erős kávéval inkább. az sokkal jobban esne. Megfordult és durcásan kiment. Elmenet láttam, ahogy riszálja a formás, kerek,kemény seggét, de ez egyáltalán nem hozott lázba. Kiéhezett, kúratlan rossz ribanc-gondoltam magamban. A házban a háta mögött mindenki csak Citromnak hívja, azt hiszem, a férjével gondjai vannak, szóval magánélete elég savanyú, talán azért: Talán azóta van nálunk, mióta az a kis cafka elődjét azt a joghallgató tanulólányt kirúgták, mert az már egy akkora kurva volt, hogy mindenkit megőrjített maga körül. Azóta befejezte az egyetemet, ügyvédjelölt valamelyik irodán. Nem irigylem a kollegáit. A feleségeiket meg aztán pláne nem.
Szóval nézem, ahogyan töltöd a teát, ahogyan óvatosan fogod a kanna fülét, kisujjad kicsit eltartod, és akkor arra gondoltam, hogy lehet az, hogy a Te kisujjadban több erotika van, mint annak a lánynak a meztelen picsájában.
Nem tudom miért, de amikor letetszed a kannát, előrenyúlok, megfogom a kezed, magamhoz húzom, és megcsókolom.
Te rám nézel, és pontosan tudod, mit gondolok.
Igen drágám én is nagyon szeretlek. És akkor is ugyanúgy szeretnélek, ha tegnap leszopott volna az a rossz ribanc. Tudod, az új titkárnőd. Egyébként, már véglegesítetted? És minden vizsgán átment. Nem sokat beszéltél itthon róla.
De hát, ki a faszt érdekel az a liba, és mit kéne, meséljek.
Hát édesem, például, hogyan milyen ízű a pinája, mondod, és komolyan a szemembe nézel.
Tettetem, hogy megsértődök, és lazán, odavágom.
Szagolj bele szívem a zsebkendőmbe, ha annyira érdekel.
Nem, kicsim, annyira azért nem érdekel.. Ha majd nagyon, akkor biztosan megtalálom a módját,- mondja, és sejtelmesen elmosolyodik.
Tudom, hogy imád pinát nyalni, így odavágom
Szagold meg zsebkendőmet, szívem ( folyt)
2011. 11. 25. péntek 19:22  #228
Törölt felhasználó (817938)
Előveszek két borítékot, és az asztalra teszem.
( ha valakit érdekelnek az előzmények, a Szerepjátékban, a Lovaglásban a Popónyalásban, a Mire izgulok lapokon Vadócka, latomas, és ? nicken utána olvashat.)
A színdarab címét megmondom, a szereposztást meg kisorsoljuk.
O.k., hadd lássuk, mit eszeltél ki.
Itt van, olvasd, és odaadok neki egy cédulát.
Elmosolyodik, kicsit nézegeti, forgatja azután hangosan felolvassa
„Forró és kegyetlen éjszaka egy vadidegennel”.
Hmmm. Jól hangzik, mondja, és mi van a boritékokban
Hát a szereposztás . szívem. Tessék hűzz egyet.
Határozottan megfogja a két boríték közül a hozzá közelebb lévőt, kibontja, először magában olvassa, Látom szemein a riadóságot.
Na mond már, mi van benne
És olvassa. Szereposztás: a megalázott: Anna.
O.k. akkor azért nézzük, meg mi van a másikban is, mondom, és már nyúlok is utána..
Felbontom, és olvasom hangosan: szereposztás: a megalázott :András.
Hát így hozta sors szívem. Készülj fel a legjobbakra., mondom kis mosollyal a szám szélén és a zsebembe gyűröm a levelet.
(soha nem árulnám el Neked, hogy azon is a Te neved volt)
Arcodon kis riadalom, szemedben halvány félelem, de hangodban kíváncsisággal kérdezed..
És te mindent előkészítesz hozzá?
Persze drágám, minden a helyén lesz.
És én, én hozzak valamit?
Hát talán nyugtatókat. De azt sokat szívem.
Azután felállok. isteni volt a reggeli, köszönöm.
Elmenve visszanézek. Fejed tenyeredbe hajtva merengsz az asztal fölött. Nem tudod mi vár rád
De ismersz engem. Úgyhogy készülsz. A legrosszabbra. Vagy inkább a legjobbra.
Szombat éjjel kiderül.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 25. péntek 08:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 11. 25. péntek 08:22
3. rész (az 1. résztől kezd az olvasást!! )

Széttolom a lábaim s körkörösen ringatom a csípőm.. lovagolok a szádon.. alig kapsz levegőt... hiszen teljesen ráültem...
Nagyon zihálsz... mielőtt elélveznék.. leszállok rólad.. ráfekszem a testedre csuszkálok rajta.. vonaglom.. élvezem.. hogy tehetetlenül fekszel és nyögsz alattam... .. kérsz.. követeled.. hogy üljek bele.. a kemény farkadba... én leveszem a szemedről a kötést... s nevetve mondom...
- Mi van édesem .. te még élsz? "ugye nem harap és nem öl meg a néni.. "
ettől féltél annyira.. hm..s mostmár beleülök a kemény farkadban a bilincs feszül s vágja is a kezed hiszen az ütemes mozgástól egyre jobban rád szorul.. szemedbe nézek és kérem szeress és élvezz belém... körkösösen mozgatom a csípőm.. előre hátra csúszkálok a kemény farkadon... néha.. teljesen hátra dölök és érzem.. hogy megfeszül bennem... nyögsz a vágytól én is sóhajtok.. az én testem és megfeszül és abban a pillanatban lüktet a testem a kéj neveitől... mikor a spermád árad széjjel bennem. mhmmmmm.. együtt élveztünk el .. éééés ez még csak a kezdet... hagylak picit pihenni.. addig hozok egy kis fagyit .. amit majd a testedről eszek... khm...
Vadóckának ilyet engedni.. Felelőtlenség volt .. (reggelre ízekre szedlek..) :P nyes
2011. 11. 25. péntek 08:22  #227
Törölt felhasználó (805295)
3. rész (az 1. résztől kezd az olvasást!! )

Széttolom a lábaim s körkörösen ringatom a csípőm.. lovagolok a szádon.. alig kapsz levegőt... hiszen teljesen ráültem...
Nagyon zihálsz... mielőtt elélveznék.. leszállok rólad.. ráfekszem a testedre csuszkálok rajta.. vonaglom.. élvezem.. hogy tehetetlenül fekszel és nyögsz alattam... .. kérsz.. követeled.. hogy üljek bele.. a kemény farkadba... én leveszem a szemedről a kötést... s nevetve mondom...
- Mi van édesem .. te még élsz? "ugye nem harap és nem öl meg a néni.. "
ettől féltél annyira.. hm..s mostmár beleülök a kemény farkadban a bilincs feszül s vágja is a kezed hiszen az ütemes mozgástól egyre jobban rád szorul.. szemedbe nézek és kérem szeress és élvezz belém... körkösösen mozgatom a csípőm.. előre hátra csúszkálok a kemény farkadon... néha.. teljesen hátra dölök és érzem.. hogy megfeszül bennem... nyögsz a vágytól én is sóhajtok.. az én testem és megfeszül és abban a pillanatban lüktet a testem a kéj neveitől... mikor a spermád árad széjjel bennem. mhmmmmm.. együtt élveztünk el .. éééés ez még csak a kezdet... hagylak picit pihenni.. addig hozok egy kis fagyit .. amit majd a testedről eszek... khm...
Vadóckának ilyet engedni.. Felelőtlenség volt .. (reggelre ízekre szedlek..) :P nyes
2011. 11. 25. péntek 08:19  #226
Törölt felhasználó (805295)
2. rész ( darabolás brrrrrrhhhh) ravasz1

Isteni látvány .. formás izmos test (ami most az enyém) ott hever előttem csak arra vár.. hogy birtokba vegyem.. szeressem minden porcikáját... Felmászom az ágyra.. a bekészített jégkockáért nyúlok... az ajkaim közé szorítom.. és elkezden cirógatni szádat.. arcod .. nyakad és egyre lejebb és lejebbi területeken.. kéjesen sóhajtasz..vegyes hatások kikészítenek.. forró test.. hideg jégkocka.. aztán az ajakaid érintem a számmal.. amit közben meg is nyalok... elkezdünk csókolózni. A jégkockát kezembe teszem óvatosan húzom végig... a nyakadon felülök..és széttárom a lábad s a meredező férfiaságod simogatom a jégkockával.. nevetve annyit mondasz"te dög" utána gyorsan a számba veszem .. nem ám (összemegy) Itt addig játszom vele.. míg keményre nem merevedik.. Ekkor lejjebb csúszom egy picit és a nyelvemmel izgatom a popsid.. tudom.. hogy tabu téma nálad.. de most nem tudsz védekezni először mereven húzod el magad a számtól.. majd mikor érzed.. meleg cirógató nyelvemnek a hatását ösztönösen nyomod a számba.. s halkan nyögsz oh.. igen szívem.. Tested megfelszül élvezi az érzést és izgat.. hogy közben nem látsz semmit. Így az érzékeid sokkal kifinomultabbak. Látom ahogy széttárod a lábaid.. emeled a csípőd snyomod felém a kemény farkad.. égsz a vágytól egyre mélyebbre dugom a nyelvem a popsidban a tenyeremmel izgatom a kemény a heréid....
Elindulok ffelelé a nyelvemmel... csókolom a alhasad.. a mellkasod közben a jégkockával simogatom.. oda dörzsölöm a melleim a szádhoz.. mohón csókolod rád parancsolok szívd és harapd mindenhol.. nyögsz és lihegsz. avágy teljesen eluralkodott rajtad.. nagyon áll a farkad.. hangosabban sóhajtozol.. ahogy a forró puncikám az arcodhoz közeledik.. ismereda finom édeskés illatát... Nem teketoriázok az arcodra ülök.. a nyelves ösztönösen siklik a csiklómon mohón barangol az ismert tájakon... szívja harapja csókolja.. Hatalmasat sóhajtok.. nagyon felizgat..közben tolom a csípőmet az arcodhoz szorítom.... hogy a nyelved egyre mélyebbre hatoljon.. Kérsz.. hogy vegyem ki a bilincsből a kezed... nem bírod sokáig.. lassan elmész... én nem engedem.. sőt... tovább izgatom.. pénisz gyűrűt rakok a farkadra s úgy beleülők picit... de csak annyira hogy érezd.. milyen nedves a puncikám.. majd megint az arcodra ülök... s rád parancsolok.. hogy nyalj... nyaljad a csupasz puncim...
2011. 11. 25. péntek 08:17  #225
Törölt felhasználó (805295)
Lehet(ne) így is

1. rész

Édesem... ugye ezt nem gondolod komolyan... ??? Én és a bilincs és hogy bekösd a szemem... nem.. arról szó sem lehet..
- Nem.. na jó .. ha nem hát NEM.. tüntetőlegesen bekapcsoltam a tv-t és jól felhangosítottam.. majd kimentem almáért.. jobb híján abba vájtam a fogaim!!! Te ott mosolygsz az előszobában és azt kérdezed... de most tényleg .. direkt csinálod.. ... ....
- Igen ..cseszd meg "direkt "..elegem van .. hogy sótlan vagy az ágyban.. csak fekszel s várod .. olyan élvezetben legyen részed amit te magad soha nem nyujtasz nekem.. s ha már így van.. akkor én döntöm el milyen kreatívan szeretem.. szóval jó éjszakát drágám elment tőled a kedvem!!!
Már egy hét telt a vita óta.. nem engedtem.. hogy hozzám érj.. de tudatosan izgattalak ahol csak lehetett.. előtted öltöztem s vetkőztem .. szép lassan testápoloztam a testem stb stb.. szóval már az őrület szélén álltál mikor egyik este elém álltál s azt mondtad:
- Tégy velem azt amit akarsz....
,,Tudod nagyon jól.. hogy nem azért akarlak kikötni.... mert fájdalmat akarok okozni.. egyszerűen az őrületben akarlak kergetni a vágyad fokozni és fokozni úgy ..hogy én uralom a tested én döntöm el mikor mész el... ha ez kínzás akkor az.. de csak is édes nyes "
Szóval.. Nem kellett kétszer mondani..(már nagyon hiányoztál.. de megvártam míg te hódolsz be nekem) lecirógattam a ruháid és meztelenül az ágyhoz bilincseltelek és kértelek nézz.. halk zene szólt.. csak az egyik ing volt rajtam ( a te kedvenc inged ami comig ér nekem) s egy falatnyi tanga... Rám mosolygtál és azt mondtad.. "te dög... "imádod mikor sztriptizelek neked.. s most hogy nem érinthetsz még izgalmasabb a játék... lassan került lerólam az ing.. engem is felizgat a folyamat... láttam mindenegyes rezdülést a markáns arcodon... ahogy az ajkad szélét nyaltad.. mikor lekerült a tanga is... most meztelenül vonaglom a széken.. te nézel és nyögsz.. a bilincs nem ereszt... elkezdem olajozni a testem.. majd rád fekszem .. és a testemmel masszírozlak... nem csókollak meg .. nem is engedem hogy megpuszilj...érzem a kemény farkad.... puszit lehelek rá... s eléd állok megint.. Mondom nézz meg jól és vésd az agyadban a látványt.. mert most bekötöm a szemed az egyik selyemsállal... (neked nem tetszik.. ennek hangot is adsz.. nem érdekel .. ) nyes
2011. 11. 25. péntek 06:29  #224
Törölt felhasználó (826722)
Te megőrültél!. Ezt kihagytad.? Vadóckát kihagytad? Én tolókocsin is odagurultam volna.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 24. csütörtök 23:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (817938)
2011. 11. 24. csütörtök 23:29
Hetek óta kínoz a tudat. fájdalmat okozok Neked. összezavartam a gondolataid, felkavartam az érzéseid, átrajzoltam a tudatod,. Uralom a gondolataid, irányítom az érzelmeid, de így kiszolgáltatottan és legyengülve hiába keresed másban a kielégülést, csak a hús, csak az inger, csak a kéj, de az igazi élvezet elmarad ,a feltétel nélküli odaadással egymásba olvadó test és lélek végső katarzisáig nem jutsz el.
Ezt nem akarhatom, ezt nem hagyhatom, így nem maradhat.
Üzlettársam fiát gyerekkora óta ismerem. azt is mondhatom a barátom. Előttem nőt kamaszból igazi felnőtt férfivé. Szálfa sudár termet, kisportolt izmos test, divatosra zselézett fekete dús haj, szemei sötétbarnán fénylenek, mindig ápolt, stílusa, megjelenése, lenyűgözi a nőket. Döngenek körülötte, mint méhek a nyíló virágon. Már igazi érett férfi, ráadásul kitűnő egzisztencia, jogot végzett, és már komoly presztízse van a szakmában. Érdekes, hogy a hangja mennyire hasonlít az enyémhez. Nem kis derültséget okoz, amikor én veszem fel a telefont és az Ő barátnője telefonál, a tévedés kiderüléséig érdekes mondatokat hallhatok. Őt is gyakran tévesztik velem, de amit neki mondanak azt híve, hogy velem beszélnek, az kevésbé szórakoztató. Sőt.
Szóval, behívtam, és azt mondtam. Szeretnék kérni tőled valamit.
Van egy lány, akit a netten ismertem meg. Először nem tűnt komolynak, de az a helyzet, hogy mára már teljesen a hatalmába vagyok. lesem a gondolatait, várom a leveleit, iszom a szavait. Éjjel, nappal rá gondolok. Kívánom a testét, imádom, a gondolatait másra sem vágyom, mint hogy én az Ő, Ő az én kívánságait teljesíthesse.-
De nem tehetem. A természetet nem csaphatom be. Van közöttünk huszonöt év. Hozzá olyan férfi való, mint amilyen Te vagy. Azt szeretném, hogy legyél vele. De úgy, mintha Te én lennék. Soha nem látott. Csak a leveleim és a hangom ismeri. Mindent tud a lelkemről, de semmit nem ismer a földi valómból. Azt szeretném, ha találkoznál vele, és úgy tudna veled lenni, hogy téged öleljen, de benned engem szeressen. Azt akarom, hogy a te karjaidban a testével, de az én lelkemben a szívében !
(folyt)
2011. 11. 24. csütörtök 23:56  #223
Törölt felhasználó (805846)
Hát ez remek!!! Csillagos 5-ös!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 24. csütörtök 07:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 11. 24. csütörtök 07:14
3.rész (darbolás.. brrrhhhh) lentről kezd az olvasást 1.rész

Megfordultam franciázni akarok.. énisénis szeretni akarom...érezni.. és elkezdte megint nyalni lüktető.. forró puncimat. Én közben finoman megnyaltam a makkot... Éreztem a kéjes sóhaját a puncimban. Egyre mélyebben engedtem be a számba.. szép lassan.. kiélvezve minden pillanatot. Majd jól megmarkoltam és elkezdtem erőteljesen szopni.. egyre hevesebben járt a farka a számban.. ős is átvette az ütemet..nyelveés az ujjai rendesen izgaták a puncikámat.. nyögtem vonaglott a testem.. Felgyorsított és egyre erősebben ujjazott. Alig bírtam a számban tartani a farkát teljesen elaléltam...Éreztem, ahogy megfeszül.. majd zsibbadni kezd a testem a gyönyör magáévá tett..ő azonban nem hagyta abba az ujjazásomat..sőt ugyanolyan tempóval csinálta tovább mint azelőtt. Vergődtem a vágytól.. Nem tudom hányszor mentem el csak akkor hagyta abba mikor már alig volt erőm.... Karjaiban zárt..Hosszan megcsókolt.. majd a melleimmel játszott Azt hittem végem van.. a gyönyör ami átjárta a testem semmihez sem fogható.. ez nem az orgazmus.. ez a lelkünk szerelmeskedése..hm... Sosem volt még ekkora orgazmusom.
Kimentem letusolni.. hogy erőre kapjak (mert tényleg elgyengültem...) hogy rendbe szedjem magam. Pár perc után utánam jött .. Élveztem a jelenlétét... és azt is ahogy a langyos víz végigcsorog a testemen. Újra megcsókoltam... felkapott és a merev farkát a puncimhoz illesztette. Játszott vele egy kicsit.. oda dörzsölte majd egy hirtelen mozdulattal tövig nyomta... Felnyögtem ajka belém fojtotta a szót.. Éreztem.. hogy teljesen kitölt a testem a kemény farka.. Először finoman.. majd egyre gyorsabban kezdett el mozogni. Hangos nyögések kísérték minden mozdulatát...Picit szét vált a testünk..és én előrehajoltam...hogy megint dugja belém a kemény farkát. Mohón mindenegyes lökést.. amikor bennem van. Megint hevesen elkezdett kefélni.. közben a melleimmel játszott. Éreztem.. hogy nem bírja már sokáig visszatartani .. mindjárt elélvez bennem.. Egyre nagyobbakat sóhajtott..harapta a nyakam.. és éreztem, ahogy megfeszül a teste bennem.. és teli pumpálja a puncikámat.. átölel.. megcsókolt s letusoltunk együtt.. egymásba feledtkezve...
lepihentünk az ágyra ő egyből elaludt ..sokat dolgozik.. egyszer az életben mert az érzéseinek..engedni... Vajon.. hogyan ébred fel.. lesz helyem az életében vagy "csak" a munkájának él... ???????
/ 47