Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Bármilyen erotikus történet jöhet!
Akár igaz, akár nem, jelentősége nincs, sokkal lényegesebb az olvashatóság és a szórakoztatás.
Tartalmilag NEM lehetnek a történetek:
- kizárólag meleg témájúak,
- bármelyik nem számára durván megalázóak, véresek, vagy az emberi élet kioltására mutatóak,
- politikai és vallási vonalvezetésűek,
- faji hovatartozást feszegetőek.

Az eddigi hozzászólások

2013. 06. 02. vasárnap 07:20  #376
Törölt felhasználó (877860)
Persze, vagom. Igy mar hiheto az egesz tortenet. Koszi a felhomalyositast.
(Ez egy válasz bar-bi cicc üzenetére (2013. 05. 31. péntek 13:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 31. péntek 13:42
kontaktlenycse ? ismerös? ha nem azért mert nem tudok irni smile ..tehát kontaktlencse
2013. 06. 02. vasárnap 06:50  #375
Törölt felhasználó (794928)
Hmmmm!
(Ez egy válasz -Vadócka- üzenetére (2013. 06. 01. szombat 08:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 06. 01. szombat 08:22
3. rész

Lecsúsztam s mohó ajkam puszikat lehet a makkra.. lágyan simogatóan cirógatva szoptam és szívogattam.. majd egyre szenvedélyesebben ... hol lágyan hpl erőteljeseben vette birtokba a szám a kemény farkát kicsit megb*szattam a szám vele.. mohón ütemesen tövig nyelve... felizgatott a lihegése... rám nézett.. láttam mennyire kíván ..még mindig nem bilincseltem ki a kezét... megcsókoltam, harapdáltam a nyakát és az ajkára ültem s ráparancsoltam nyaljon.. élveztem ahogy a meleg ajka puszil és dörzsöli a puncikámhoz a nyelvét.. egyre mohóbban fedezte fel a testem én mozogni keztem.. akartam .. hogy a szája is megkeféljen... nagyon élveztem.. közben hátra hajoltam s simogattam a farkát... Nagyon kívántam.. a szemébe néztem.. megcsókoltam.. felé térdeltem s simogattam a csiklóm a makkjával... lassan köröztem... picit hátra döltem mind a két hezemmel a hajamba túrtam mosolyogtam.. s lassú körkörös mozdulatokkal csuszkáltam a farkán... imádtam mikor tövig bennem volt .. akkor csak előre hátra mozogtam.. ajkának mohón kínáltam a melleim... imádtam.. hogy nem csak a bimbóim becézi mindenhol csókolta és becézte hátra dőltem.. éreztem hogy a kemény farka megfeszül bennem... erőteljesen mozogtam... egyre vadabbul... simogattam közben a csiklóm s az ő heréit... Megfordultam.. s úgy ültem bele.. direkt vadul és riszálva... mivel csak a látvány marad neki.. így törekedtem arra gusztusos látványban legyen része... imádtam ahogy emeli a csípőjét és vadul mozgok a kemény farkában... nem engedtem elmenni... mikor közel járt a csúcshoz az ajkára ültem s kértem nyálazza meg a popsim.. s utána nagyon lassan a beleültem.. most teljesen ráfeküdtem háttal s úgy csuszkáltam a testén.. hogy tövig a popsimban van.. felültem.. ütemesen mozogtam.. lihegtem a vágytól.. ringattam a csípőm s kértem élvezzen belém.. éreztem.. hogy megfeszül a teste.. és lüktet a farka bennem.. én lecsúsztam róla.. s nagyon gyengéden csókolni kezdtem s simogatni a nyelvemmel a nedves lüktető farkát.. majd kibilincseltem s a karjaiba bújtam... öleltem és ő csókolt simogatot becézett és így aludtam el.... Hajnalban arra ébredtem hogy feszül a kezem.. opsz meztelen és kibilincselt vagyok... nyes nyes nyes
2013. 06. 01. szombat 08:22  #374
-Vadócka- -Vadócka- VIP
3. rész

Lecsúsztam s mohó ajkam puszikat lehet a makkra.. lágyan simogatóan cirógatva szoptam és szívogattam.. majd egyre szenvedélyesebben ... hol lágyan hpl erőteljeseben vette birtokba a szám a kemény farkát kicsit megb*szattam a szám vele.. mohón ütemesen tövig nyelve... felizgatott a lihegése... rám nézett.. láttam mennyire kíván ..még mindig nem bilincseltem ki a kezét... megcsókoltam, harapdáltam a nyakát és az ajkára ültem s ráparancsoltam nyaljon.. élveztem ahogy a meleg ajka puszil és dörzsöli a puncikámhoz a nyelvét.. egyre mohóbban fedezte fel a testem én mozogni keztem.. akartam .. hogy a szája is megkeféljen... nagyon élveztem.. közben hátra hajoltam s simogattam a farkát... Nagyon kívántam.. a szemébe néztem.. megcsókoltam.. felé térdeltem s simogattam a csiklóm a makkjával... lassan köröztem... picit hátra döltem mind a két hezemmel a hajamba túrtam mosolyogtam.. s lassú körkörös mozdulatokkal csuszkáltam a farkán... imádtam mikor tövig bennem volt .. akkor csak előre hátra mozogtam.. ajkának mohón kínáltam a melleim... imádtam.. hogy nem csak a bimbóim becézi mindenhol csókolta és becézte hátra dőltem.. éreztem hogy a kemény farka megfeszül bennem... erőteljesen mozogtam... egyre vadabbul... simogattam közben a csiklóm s az ő heréit... Megfordultam.. s úgy ültem bele.. direkt vadul és riszálva... mivel csak a látvány marad neki.. így törekedtem arra gusztusos látványban legyen része... imádtam ahogy emeli a csípőjét és vadul mozgok a kemény farkában... nem engedtem elmenni... mikor közel járt a csúcshoz az ajkára ültem s kértem nyálazza meg a popsim.. s utána nagyon lassan a beleültem.. most teljesen ráfeküdtem háttal s úgy csuszkáltam a testén.. hogy tövig a popsimban van.. felültem.. ütemesen mozogtam.. lihegtem a vágytól.. ringattam a csípőm s kértem élvezzen belém.. éreztem.. hogy megfeszül a teste.. és lüktet a farka bennem.. én lecsúsztam róla.. s nagyon gyengéden csókolni kezdtem s simogatni a nyelvemmel a nedves lüktető farkát.. majd kibilincseltem s a karjaiba bújtam... öleltem és ő csókolt simogatot becézett és így aludtam el.... Hajnalban arra ébredtem hogy feszül a kezem.. opsz meztelen és kibilincselt vagyok... nyes nyes nyes
2013. 06. 01. szombat 08:20  #373
-Vadócka- -Vadócka- VIP
2. rész

Szobába vezettem elővettem egy lepedőt párnákat takarót s kértem feküdjön le.. vettem elő fekete selyemsálat és bilincset s bekötöttem a szemét és kibilincseltem... hoztam be bort.. kést .. jégkockát..
Ott feküdt előttem meztelenül kikötve már a látványa kihozta belőlem a démont .. jégkockát vettem a számba.. megnyalogattam a cicim simizem vele.. s utána Lacira feküdtem.. ajkaim közé fogtam az olvadó jégkockát és simogatni kezdtem a nyakát, a vállát, az ajkát s bele is tettem picit majd ő vissza az enyébe s haladtam le a mellkasán az alhason és a cicijein elidőztem.. halk sóhaja alapján élvezte és én is élveztem, hogy élvezi.. remegett a teste.. és halkan nyögdécselt mikor csorgott a testén az olvad jégkocka.. közben finoman karmoltam és simogattam... combjait nagyon érzékenyen reagáltak mohó ajkam s kőkemény mellbimbóim érintésére... szándékosan hagytam ki a meredező farkát... azt csak a melleimmel cirógattam.. teljesen ráfeküdtem.. finoman simogattam az arcát.. az ajkam kereste.. kérte hogy csókoljam meg.. picit feltámaszkodtam melleim nyomtam az ajkához.. éreztem.. hogy szenved--> mivel nem érinthet s nem is láthatja... ajka simogatóan nyalta a bimbóm mohón tapadt rá.. most a másik mellemmel cirógattam az ajkát.. majd a nyelvem dugtam a szájába... teljesen ráfeküdtem.. finoman mozogtam éppen csak annyira.. hogy a vágyát fokozzam... Most fogtam a bort és azt csorgattam a testére.. és a nyelvemmel nyalogattam le róla.... miközben a hideg késsel simogattam.. ráültem s levettem a kötést.. s ő nézte ahogy játszok vele s finoman simogatom a késsel(is) talán a félelem vagy a látvány miatt kőkemény lett a farka..
2013. 06. 01. szombat 08:18  #372
-Vadócka- -Vadócka- VIP
Fikció--> aki mást mond letagadom! nyes

1. rész

Lacit kb egy éve ismerem... Itt ismertem meg a GG-n hasonló gondolkodás és ízlésvilág miatt nagyon hamar jóbarátok lettünk... Több ízben játszottunk a gondolattal mi lenne ha ő és én.. .... aztán mégsem .. a barátság több... Múlt pénteken hazatért egy távoli országból s végre élőben is diskurálhatunk az élményeinkről. Talán direkt nem készültem rá.. hiszen nem randiról van szó.
Jééé nem is késtem sokat ,amit ő meg is jegyzet.. jobban szemügyre vettem.. határozottan jót tett neki az utazás a bőre szépen barnult a mosolya nagyobb hangsúlyt kapott. Nagyon örültem neki a puszi és az öleléséből --> úgy ítéltem meg-->hasonlóan érez ő is.... ... Mesélt a hódításairól.. az emberekről a tájakról és stb .. aztán szóba került az én kapcsolatom a vacak vágyaim.. Azok a fránya vágyak--> ami mindig mosolyt csal az ajkára"azééééé kell három férfi, mert még egy igazi sem volt" vagy 1000-er mondta már.
Kávézás után hozzánk mentünk fel... barátnőm a pasijánál volt, bár őt sem zavarná mivel már többször volt nálunk Laci és ő is imádja a cinikus stílusát.
Igazából nem is tudom, hogy indult a mi kis "románcunk" felpörögtek az események egyik dolog követte a másikat.. vad és szenvedélyes csókok ruhák lesimogatása halk sóhajok s finom harapások után arra eszméltem.. hogy totál meztelenül vagyok s még csak az előszobában vagyunk..
2013. 05. 31. péntek 13:42  #371
bar-bi cicc bar-bi cicc
kontaktlenycse ? ismerös? ha nem azért mert nem tudok irni smile ..tehát kontaktlencse
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 05. 25. szombat 02:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 25. szombat 02:56
A tarskereso adatlapodon meg kek szemu voltal...

``23 éves, biszexuális beállítottságú nő vagyok Magyarország-ról, Budapest megyé(k)ből (XVIII. kerület).

Továbbá sportos alkatú, 175 cm cm magas, 58 kg kg súlyú, magyar nyelvű vagyok, szőke a hajam színe, kék a szemem színe, intim szőrzetem szőrtelen, gyakran iszom, néha dohányzom, legmagasabb iskolai végzettségem középiskola / gimnázium.
Családi állapotom egyedülálló, gyermekem nincs, a munkám jelenleg: alkalmazott...``

Ezek szerint nem csak a partnereid, hanem a szemed szine is gyakran cserelodik.

...
2013. 05. 25. szombat 02:56  #370
A tarskereso adatlapodon meg kek szemu voltal...

``23 éves, biszexuális beállítottságú nő vagyok Magyarország-ról, Budapest megyé(k)ből (XVIII. kerület).

Továbbá sportos alkatú, 175 cm cm magas, 58 kg kg súlyú, magyar nyelvű vagyok, szőke a hajam színe, kék a szemem színe, intim szőrzetem szőrtelen, gyakran iszom, néha dohányzom, legmagasabb iskolai végzettségem középiskola / gimnázium.
Családi állapotom egyedülálló, gyermekem nincs, a munkám jelenleg: alkalmazott...``

Ezek szerint nem csak a partnereid, hanem a szemed szine is gyakran cserelodik.

...
(Ez egy válasz bar-bi cicc üzenetére (2013. 05. 05. vasárnap 06:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 05. vasárnap 06:50
Na szóval: régen volt lehettem vagy 19-20. Lementem rokonokhoz falura. Természetesen este uncsimmal irny a helyi diszkó megnézni a felhozatalt...hát nem volt nagy szám, de ágika már tudta kinek mekoora és a nagyfarkuak körül legyeskedtünk smile rólam annyit h ilyen plázacicás voltam/ vagyok szöke hosszu haj zöld szem cici poposi minden a helyén smile uncsim ugyanez 2 évvel fiatalabb kiadásba.. mindkettönkön egy kis top és egy szemntelenül mini szoknya volt smile Iszopgatás tánci aztán vittem is ki egyet a mosdoba..lecumiztam jo nagy volt mondom ez hazavihet magához..Indultunk ki már hajnal volt..addigra már nem sok mindenre emlékszem csak h voltak többen is jöttek velünk...arra még emlékszem h 3 pasi basz meg sorban egy árokban és melletem ágikát kurják veszettül smile a többi kiesett..nem tudom hányan basztak meg de vas hajnalban az árokban ébredtünk elég gecisen
2013. 05. 19. vasárnap 15:45  #369
bar-bi cicc bar-bi cicc
igy van nyes
(Ez egy válasz pumukli69 üzenetére (2013. 05. 17. péntek 10:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 17. péntek 10:26
ez szép erotikus történet volt! biztosan érzelmekben gazdag cicuska vagy, aki gyakran lesz szerelmes smile
2013. 05. 17. péntek 10:26  #368
pumukli69 pumukli69
ez szép erotikus történet volt! biztosan érzelmekben gazdag cicuska vagy, aki gyakran lesz szerelmes smile
(Ez egy válasz bar-bi cicc üzenetére (2013. 05. 05. vasárnap 06:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Na szóval: régen volt lehettem vagy 19-20. Lementem rokonokhoz falura. Természetesen este uncsimmal irny a helyi diszkó megnézni a felhozatalt...hát nem volt nagy szám, de ágika már tudta kinek mekoora és a nagyfarkuak körül legyeskedtünk smile rólam annyit h ilyen plázacicás voltam/ vagyok szöke hosszu haj zöld szem cici poposi minden a helyén smile uncsim ugyanez 2 évvel fiatalabb kiadásba.. mindkettönkön egy kis top és egy szemntelenül mini szoknya volt smile Iszopgatás tánci aztán vittem is ki egyet a mosdoba..lecumiztam jo nagy volt mondom ez hazavihet magához..Indultunk ki már hajnal volt..addigra már nem sok mindenre emlékszem csak h voltak többen is jöttek velünk...arra még emlékszem h 3 pasi basz meg sorban egy árokban és melletem ágikát kurják veszettül smile a többi kiesett..nem tudom hányan basztak meg de vas hajnalban az árokban ébredtünk elég gecisen
2013. 05. 13. hétfő 19:29  #367
jatekosmel jatekosmel
Mikor beszáltál mellém, már tudtam baj lesz. Teljesen megbabonáztál első pillanatra...a gyönyörű vadmacska szemeid csak úgy ragyogtak a hosszú fekete hajad kontúrjában. Éreztem a parfümöd illatát és láttam az imádnivaló gödröcskéid mosolyod nyomán. Zavarban voltál én meg teljesen készen...Tudom, hogy égetett a pillantásom ahogyan azóta is mindig...Imádom ezt Benned...Imádom, hogy egy pillantásomból tudod szétszednélek - és hogy szét is foglak - és ennyi elég neked hogy bugyit kelljen cserélned...
Most is ugyanitt tartunk...a pultnál vagyok, Te az asztalnál...mit sem számít a távolság és a zaj...nem zavarnak az emberek...már felém is tartasz...Kérdés nélkül követlek kifelé, feneked markolom...Hihetetlen szexi vagy ebben a fekete ruciban, tökéletesen kiemeli kerek melleidet és gömbölyű popsidat...Az épületen kívül vagyunk, forrón húzol magadhoz és megcsókolsz...Irigyen néznek, meg is értem őket...
Gyere Velem!-mondom és vezetlek lefelé a lépcsőn...ezt a helyet már érkezéskor kinéztem...éreztem hogy itt kötünk ki...egy sötét sarok gyakorlatilag az udvaron, egy magányosan álló fával alig 20 méterre a bejárattól...Mégse lehet ide látni, mert a teraszon lévő erős fény jótékonyan takarja a kis sötét rejtekünket...
Dugj meg keményen, hadd érezzem azt a kemény farkad!! - suttogod a számba és már térdelsz is elém...Kezedbe veszed a vágytól dagadó farkam és lassan rácsúsztatod ajkaidat...szopogatod, szívogatod...majd hirtelen majdnem bekapod az egészet...Egyik kezemmel a fába kapaszkodok, másikkal a fejed húzom magamra...Isteni érzés...Felállítalak és megfordítalak...rövid ruhádat felhúzom a popsidon és két kézzel tépem le rólad a harisnyát...nem gondolkozunk, csak a vágy vezérel...előre döntelek és azonnal tövig nyomom neked a farkamat...érzem milyen nedves vagy...érzem ahogy a kis mohó puncid ráfeszül a rudamra...érzem ahogy feszül rajtam...egyre keményebben duglak...hajad markolom és húzom, mikor hallok egy nevetgélő párt közeledni...Te nem hallod mert már rég elvesztetted a tudatod...érzem hogy a makkom hegye a méhed döfi...igyekszel elfojtani a sikolyod, félig sikerül is...két kíváncsi fejet látok a kerítés mellett, minket kukkolnak...
Engem ez még inkább felizgat érzem közel a vég...kihúzódok a lucskos puncidból és elém térdeltetlek...szó nélkül veszed számba a farkam...néhány szívás után hörögve élvezek el...
A lábamból kiment az erő...gerincemben futkorászik az a furcsa elektromosság mikor az utolsó cseppeket is kiszipolyozod belőlem...Nyeled nedvemet és forrón megcsókolsz amint végeztél...A leselkedők eltűntek - később mosolyogva kacsintgatnak a szomszéd asztaltól - a harisnyád megmagyarázzuk...Imádom ezt és imádom az én szexi démonomat...Csak ez számít
2013. 05. 12. vasárnap 16:21  #366
Törölt felhasználó (845522) VIP
Az oldalon egyfolytában pasit keresünk harmadiknak.Tegnap egy csinos barátnőnkhöz voltunk meghívva a szüli napjára.Ö itt lakik a környékünkön.Nagy lendöbbenésünkre egy-az egybe rá kérdezett,hogy nincs-e kedvünk hármasba ágyba bújni.Féltem a kérdéstől mer a barátnőm igen féltékeny rám és mikor itt el kezdtünk keresgélni ő kijelentette,hogy nö és pár szóba sem jöhet.Kimondottan csak pasi jöhet szóba aki mindkettőnket kényeztet. A vártak ellenére barátnőm rögtön rá vágta,hogy ö benne van. Hát mit mondjak életem egyik legszebb estéjét töltöttem két növel az este.Fantasztikus volt nézni ahogy egymást kényeztetik és halgatni azokat a hangokat amiket ki adtak magukból.Sajnos én nem voltam topon .Lehet,hogy az elfogyasztott alkohol tette ezt velem.Ők megbeszélték ,hogy ennek lesz folytatása . Jövő héten szombaton várjuk közös barátnőnket.Bár még mindig keresünk pasit aki velem együtt kényezteti barátnőm sőt már a közös barátnénkat is. Fótókat készítettem remélem moderálás után fel fognak kerülni az oldalra.
2013. 05. 12. vasárnap 02:02  #365
Törölt felhasználó (794928)
Húúúú Ninocs,ez elég komolyra sikerült,nagyon felizgatott...!Gratula!!!
(Ez egy válasz -Vadócka- üzenetére (2013. 04. 28. vasárnap 15:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 04. 28. vasárnap 15:21
2.rész

Most én ülök az ágyon ő térdel elém és én mondom nyaljál ki.. a határozott parancs tetszik neki ölelt csókolt puszilgatta nyakam... nagyon kellemes érzés.. Remegtem a kezei közt.. nem a félelemtől a vágy tört rám ilyen erővel.. elfeküdtem..széttártam a lábaim és finom ajka cirógatta a csiklóm.. ösztönösen emeltem a csípőm és kínáltam ajkának a testem..isteni a nyelvjátéka.. néha be is dugta a puncikában..tehetetlenül vonaglottam a alig vártam.. hogy belém hatoljon. gyors és erős lökéssel hatolt a nedves szét nyalt punciban.. lihegve kértem basszon szét.. ő erőteljesen kefélt azt hittem szétszakadok... tetszett a pici fájdalom Magához szorított megcsókolt és amilyen mélyen csak tudott belém nyomta a kemény farkát...lökései egyre gyorsabbak és vadabbak voltak éreztem.. hogy szét árad bennem a gyönyör.. az ő teste is megfeszült és belém élvezet.. finoman harapta a nyakam... a karjaiba zárt és magához szorított picit pihentünk.. majd megfordított hasra fektetett össze zárta a lábam ő közé hatolt éreztem ahogy a kemény farkát belém dugja.. és vadul kefélni kezdi a puncikám. Egyik kezével a csípőmet fogta erősen,másikkal a fenekem bejáratánál körözött,majd kivette belőlem farkát lassan elkezdtem betolni a fenekembe és határozott mozdulattal belém dugta.. megcsókolt fájdalom át ment valami kellemes érzésbe elernyedt a testem lassan mozogni kezdet bennem finoman emelte a tempót majd keményen elkezdett baszni.. nagyon élveztem...
Annyira jó volt olyan erősen és mélyen magamban érezni....Vad tempója eszem vette.. elélveztem...sóhajok és a nyögések az ő vágyát is fokozták és nem tudott tovább uralkodni magán és a popsimba élvezett...karjaiba bújtam megcsókoltam és úgy pihentünk...
Reggel úgy távozott tőlem mint egy barát(némi extrákkal):P nyes
2013. 05. 07. kedd 11:20  #364
kandurmarci kandurmarci VIP
Amikor beteszik neki, akkor biztosan, akár több is.
2013. 05. 05. vasárnap 12:28  #363
bar-bi cicc bar-bi cicc
yee vigyor3
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 05. 05. vasárnap 12:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 05. vasárnap 12:25
Sőt, akár három is… csak hogy mindenhova jussék… smile
2013. 05. 05. vasárnap 12:25  #362
Nyúlmedve Nyúlmedve
Sőt, akár három is… csak hogy mindenhova jussék… smile
(Ez egy válasz bar-bi cicc üzenetére (2013. 05. 05. vasárnap 11:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 05. 05. vasárnap 11:26
irodalmi nobel dij befigyel? nyes
2013. 05. 05. vasárnap 11:26  #361
bar-bi cicc bar-bi cicc
irodalmi nobel dij befigyel? nyes
2013. 05. 05. vasárnap 11:21  #360
pumukli69 pumukli69
szerintem áltollas műfordító vagy, iulyen igényes szókinccsel, akár még bárki is lehetsz - egyszer
2013. 05. 05. vasárnap 09:01  #359
Törölt felhasználó (786849)
Csodálatos , meg ható történet.
2013. 05. 05. vasárnap 06:50  #358
bar-bi cicc bar-bi cicc
2013. 04. 28. vasárnap 15:21  #357
-Vadócka- -Vadócka-
2.rész

Most én ülök az ágyon ő térdel elém és én mondom nyaljál ki.. a határozott parancs tetszik neki ölelt csókolt puszilgatta nyakam... nagyon kellemes érzés.. Remegtem a kezei közt.. nem a félelemtől a vágy tört rám ilyen erővel.. elfeküdtem..széttártam a lábaim és finom ajka cirógatta a csiklóm.. ösztönösen emeltem a csípőm és kínáltam ajkának a testem..isteni a nyelvjátéka.. néha be is dugta a puncikában..tehetetlenül vonaglottam a alig vártam.. hogy belém hatoljon. gyors és erős lökéssel hatolt a nedves szét nyalt punciban.. lihegve kértem basszon szét.. ő erőteljesen kefélt azt hittem szétszakadok... tetszett a pici fájdalom Magához szorított megcsókolt és amilyen mélyen csak tudott belém nyomta a kemény farkát...lökései egyre gyorsabbak és vadabbak voltak éreztem.. hogy szét árad bennem a gyönyör.. az ő teste is megfeszült és belém élvezet.. finoman harapta a nyakam... a karjaiba zárt és magához szorított picit pihentünk.. majd megfordított hasra fektetett össze zárta a lábam ő közé hatolt éreztem ahogy a kemény farkát belém dugja.. és vadul kefélni kezdi a puncikám. Egyik kezével a csípőmet fogta erősen,másikkal a fenekem bejáratánál körözött,majd kivette belőlem farkát lassan elkezdtem betolni a fenekembe és határozott mozdulattal belém dugta.. megcsókolt fájdalom át ment valami kellemes érzésbe elernyedt a testem lassan mozogni kezdet bennem finoman emelte a tempót majd keményen elkezdett baszni.. nagyon élveztem...
Annyira jó volt olyan erősen és mélyen magamban érezni....Vad tempója eszem vette.. elélveztem...sóhajok és a nyögések az ő vágyát is fokozták és nem tudott tovább uralkodni magán és a popsimba élvezett...karjaiba bújtam megcsókoltam és úgy pihentünk...
Reggel úgy távozott tőlem mint egy barát(némi extrákkal):P nyes
/ 25