Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2018. 04. 05. csütörtök 14:07  #899
Csillagpor Csillagpor
Nem tudom, hogy ezt miért pont nekem írod. Pont azok közé tartozom, akik az ilyen kapcsolatok veszélyeire is felhívják az itteniek figyelmét. Tény, hogy nem ítélem el azokat, akikkel előfordult ilyesmi és érdekel is, hogy mik azok a folyamatok (pszichológiai, lelki, múltbeli történések), amik végül a családon belüli szexuális viszonyokat eredményezik, ezért beszéltem is már jó pár érintettel erről, de nem hiszem, hogy ez betegség lenne részemről. Maximum beteges mértékű kíváncsiság, ha már minden áron használni akarjuk a beteges szót.
(Ez egy válasz szeszka üzenetére (2018. 03. 24. szombat 05:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 03. 24. szombat 05:14
Betegek vagytok!
2018. 04. 02. hétfő 15:41  #898
pista42 pista42
a hugom 37
imregabi3@freemail.hu
2018. 03. 24. szombat 05:14  #897
szeszka szeszka
Betegek vagytok!
(Ez egy válasz Csillagpor üzenetére (2018. 02. 20. kedd 13:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 02. 20. kedd 13:52
Ha megtette, akkor az azt jelenti, hogy annyira nagy baja nincs a dologgal. A nehezén már túl vagytok. Innentől kezdve csak megbeszélés kérdése. Már ha szeretnéd egyáltalán, hogy legyen folytatás. Te mit szeretnél?
2018. 03. 22. csütörtök 17:19  #896
pista42 pista42
én is meg tettem túl vagyok rajta
2018. 03. 21. szerda 05:37  #895
periket periket
hm nem tossz,,
(Ez egy válasz pista42 üzenetére (2018. 03. 19. hétfő 18:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 03. 19. hétfő 18:56
engem is érdekel a téma lenne rá lehetőségem
a báty és hug kapcsolat érdekelne bővebben
2018. 03. 19. hétfő 18:56  #894
pista42 pista42
engem is érdekel a téma lenne rá lehetőségem
a báty és hug kapcsolat érdekelne bővebben
2018. 02. 20. kedd 13:52  #893
Csillagpor Csillagpor
Ha megtette, akkor az azt jelenti, hogy annyira nagy baja nincs a dologgal. A nehezén már túl vagytok. Innentől kezdve csak megbeszélés kérdése. Már ha szeretnéd egyáltalán, hogy legyen folytatás. Te mit szeretnél?
(Ez egy válasz zozo46 üzenetére (2017. 11. 27. hétfő 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 11. 27. hétfő 16:46
Nem gondoltam volna, hogy velem is megtörténhet ilyesmi! Családunkban nem volt ritka, a meztelenkedés, de soha semmi szexualitás nem volt benne.Nővérem két évvel idősebb nálam, ma már mindketten nyugdíjasok vagyunk. Elég jól masszíroz, ezért néha meg szoktam kérni, hogy a fájós derekamat és a farizmomat masszírozza meg. Ilyenkor meztelen vagyok.
A nyáron egy elcsúszásnál, nagyon meghúzódott, a lovagló izmom. Megkértem, hogy azt is masszírozza meg. ezért, a hátamon feküdtem. Ahogy a combom tövét masszírozta, egyszer csak merevedésem lett. Teljesen elvesztettem az önuralmamat nem bírtam magammal és a kezét , a farkamra tettem, amit ő készségesen elkezdett húzogatni, egy percen belül el is élveztem.
Nagyon jól esett, de azóta furdal, a bűntudat..... nem beszéltünk róla egy szót sem. Mit gondoltok erről?
Hogyan tovább?
2018. 02. 16. péntek 21:29  #892
Csillagpor Csillagpor
smile Tény, hogy döntögetjük a tabukat, de azért óvatosan adj ilyen témában tanácsokat, mert ahogy itt beszélgettem pár emberrel, előfordul, hogy utána a felek között furi lesz a viszony és kellemetlenség is adódhat belőle.
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 02. 16. péntek 11:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3420892)
2018. 02. 16. péntek 11:56
szia szerintem , ne legyen lelkid a tortentek miatt hiszen o is akarta ezekszerint.
ha teged izgat a szex a tesoddal akkor csinaljatok .
szerintem a mai vilagban mar semmi nem tabu.
ez az en velemenyem
udv
Gabor
2018. 02. 16. péntek 11:56  #891
Törölt felhasználó (3420892)
szia szerintem , ne legyen lelkid a tortentek miatt hiszen o is akarta ezekszerint.
ha teged izgat a szex a tesoddal akkor csinaljatok .
szerintem a mai vilagban mar semmi nem tabu.
ez az en velemenyem
udv
Gabor
(Ez egy válasz zozo46 üzenetére (2017. 11. 27. hétfő 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Nem gondoltam volna, hogy velem is megtörténhet ilyesmi! Családunkban nem volt ritka, a meztelenkedés, de soha semmi szexualitás nem volt benne.Nővérem két évvel idősebb nálam, ma már mindketten nyugdíjasok vagyunk. Elég jól masszíroz, ezért néha meg szoktam kérni, hogy a fájós derekamat és a farizmomat masszírozza meg. Ilyenkor meztelen vagyok.
A nyáron egy elcsúszásnál, nagyon meghúzódott, a lovagló izmom. Megkértem, hogy azt is masszírozza meg. ezért, a hátamon feküdtem. Ahogy a combom tövét masszírozta, egyszer csak merevedésem lett. Teljesen elvesztettem az önuralmamat nem bírtam magammal és a kezét , a farkamra tettem, amit ő készségesen elkezdett húzogatni, egy percen belül el is élveztem.
Nagyon jól esett, de azóta furdal, a bűntudat..... nem beszéltünk róla egy szót sem. Mit gondoltok erről?
Hogyan tovább?
2017. 11. 28. kedd 07:48  #890
dako84 dako84
Biztos nem testvérként kezelt, hanem mint egy általános kuncsaftot. Már rutinból kezdte csinálni a kézi munkát.
Nem gond ez, tudjuk, hogy a legtöbb masszőz nyújt efféle szolgáltatást, mert igény van rá.
Hogyan tovább?
2017. 11. 27. hétfő 16:46  #889
zozo46 zozo46
Hogyan tovább?
2017. 10. 26. csütörtök 22:14  #888
Csillagpor Csillagpor
Egy másik topikban beszélgettünk a családon belüli meztelenkedésről, nudizásról. Amikor utánanéztem, hogy a neten milyen információk, szakértői vélemények érhetők el a témában, az egyik cikkben megemlítettek egy 2014-es kutatást, ami azt vizsgálta, hogy mik azok a rizikófaktorok, amik testvérek közötti szexuális viszonyt eredményeznek. 1821 olyan nő és 1064 olyan férfi vett részt a vizsgálatban, akinek egy, vagy több testvére volt. A 2885 emberből 137-nek volt szexuális jellegű kapcsolata a testvérével. Megállapították, hogy ezek a kapcsolatok sok családban a következő 4 tényezőcsoport összeadódó hatásaként jöttek létre:

- olyan tényezők, amik lebontják a szexuális viselkedés kialakulásának akadályait, pl: a testvérek együtt alvása, együtt fürdése
- olyan tényezők, amik ösztönzik a gyerekek családon belüli meztelenségét és lehetővé teszik számukra, hogy lássák a szülők nemi szervét
- olyan tényezők, amik a gyerekeket arra késztetik, hogy egymásra támaszkodjanak, ha szeretetre van szükségük, pl: anyai szeretet hiánya
- olyan tényezők, amik erotizálják a kis gyerekeket, pl: a gyerek szülő általi szexuális zaklatása

Mi a véleményetek erről? Ti is így tapasztaltátok vagy kiegészítenétek valamivel a hajlamosító tényezőket?
2017. 10. 17. kedd 17:33  #887
shámán shámán
Azért kiváncsi vagyok mi is volt?
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 10. kedd 20:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1557862)
2017. 10. 10. kedd 20:51
1# voltam, unokahugom 1#. Kozos hobbink miatt es stilusunk miatt kozel alltunk egymashoz. Tobbszor aludt o nalunk es en naluk. Szinte mindent megbeszeltunk, igy kerultek a beszelgetesekbe eleg pikans temak, pontositva amilyen fiatalok voltunk es pikansnak szamitottak. Mint kiserletezo fiatalok akik rokonok es kozel allnak egymashoz eleg sok mindent kiprobaltunk. Aktus nem volt, abban megegyeztunk, hogy nem. Mivel egymasnal aludtunk es rokonok voltunk szuloknek igy (vagy gondolom en) nem volt okuk masra gondolni ezert minsig egy szobaban aludtunk, ha en ott akkor egy matracon, ha o nalunk akkor o matracon. Hogy hogy hatott ez az eletunkre es a lelki vilagunkra? Maig hetente tobbszor beszelunk, talalkozunk es ugy erzem a beszelgeteseink alapjan, hogy nekunk ez kart nem okozott es nem ugy vagyunk vele, hogy ez olyan nem beszelunk rola tema. Tobbszor feljott az evek alatt, higy persze gyerekkent smile ezert nem is irtam konkret korokat. Persze azert ma mar boven belevorosodunk. smile
2017. 10. 17. kedd 16:25  #886
Csillagpor Csillagpor
smile Belevörösödtök? Ezek szerint a korral szemérmesebb lesz az ember? smile Szerencsések vagytok, hogy ez nem tette tönkre a kapcsolatotokat. Az ilyen kísérletezgetések eléggé próbára teszik a viszonyokat. Bár lehet, hogy az is segített, hogy alapból nagyon jól kijöttetek és nem is mentetek el az aktusig.

Úgy látszik az unokatestvérek között elég gyakoriak a szárnypróbálgatások. Bár az anya-fia se ritka, ami engem mondjuk meglepett. Nem erre tippeltem volna.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 10. kedd 20:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 10. kedd 20:51
1# voltam, unokahugom 1#. Kozos hobbink miatt es stilusunk miatt kozel alltunk egymashoz. Tobbszor aludt o nalunk es en naluk. Szinte mindent megbeszeltunk, igy kerultek a beszelgetesekbe eleg pikans temak, pontositva amilyen fiatalok voltunk es pikansnak szamitottak. Mint kiserletezo fiatalok akik rokonok es kozel allnak egymashoz eleg sok mindent kiprobaltunk. Aktus nem volt, abban megegyeztunk, hogy nem. Mivel egymasnal aludtunk es rokonok voltunk szuloknek igy (vagy gondolom en) nem volt okuk masra gondolni ezert minsig egy szobaban aludtunk, ha en ott akkor egy matracon, ha o nalunk akkor o matracon. Hogy hogy hatott ez az eletunkre es a lelki vilagunkra? Maig hetente tobbszor beszelunk, talalkozunk es ugy erzem a beszelgeteseink alapjan, hogy nekunk ez kart nem okozott es nem ugy vagyunk vele, hogy ez olyan nem beszelunk rola tema. Tobbszor feljott az evek alatt, higy persze gyerekkent smile ezert nem is irtam konkret korokat. Persze azert ma mar boven belevorosodunk. smile
2017. 10. 10. kedd 20:51  #885
2017. 07. 27. csütörtök 18:10  #884
Csillagpor Csillagpor
Sziasztok! smile

A címhez nincs sok közöm, de tekintve, hogy a tartalom már nem nagyon tükrözi az eredeti címet, így gondoltam írhatok. A mi családunkban is történtek hasonló esetek ezért nagyon érdekel, hogy másoknál hogy alakult ki ez a szokatlan szituáció, hogy családon belül elégítik ki a szexuális szükségleteiket. Szívesen beszélgetek erről, olyanokkal, akiknek vannak hasonló "élményei" vagy konkrét esetről tudnak családi, baráti körükben. Már csak azért is, mert néha mások történetein keresztül könnyebb megérteni a sajátunkat. Nem feltétlenül csak a fizikai része érdekel a dolognak, hanem a lelki is. például, hogy milyen kihatással voltak az események az érintettek lelkivilágára és életére.

Tekintve, hogy a moderátorok nem tapsikolnak örömükben, ha ilyenekről irkálunk, mivel bizonyos rokoni kapcsolatokban ez bűncselekménynek számít, akkor is ha mindkét fél beleegyezik, így privát üzenetben is írhat az, aki szeretne erről a témáról beszélgetni.

#nemkellakamusztori alien2
2017. 04. 24. hétfő 14:10  #883
vakany111 vakany111
Azért remélhetőleg lesznek még izgi storyk. Bár ùgy látom az én hozzászòlásom törölve lett, de a kötekedés engedett!
Szuper
2017. 04. 23. vasárnap 05:15  #882
koviboy koviboy
Nehéz az írott szövegből a valódi mondanivalódat kiszűrni, de így már sokkal jobban értelek. Jeleztem már, hogy ez több volt mint szexkapcsolat. Az első alkalomtól kezdve, ennek előzménye is volt amit nem részleteztem itt, csak az első közös szexuális élményünktől kezdtem. Vannak az ember életében olyan élmények, amik nem törlődnek, szinte pontról pontra megmarad a maga valóságában. Úgyanígy emlékszem egy rossz foghúzásra is, ami nagyon fájdalmas volt. Az, hogy az agyam mennyire "alakítja" ezen emlékeket , hát erre garanciát vállalni nem tudok. Mielőtt ezeket a posztokat megírtam, majd egy órát beszélgettem unokatesómmal erről. Monhatom azt, hogy közösen elevenítettük fel az emlékeket. Sok cigi, sok orgazmus... Dako , tényleg a kákán is csomót keresel wink /ne sértésnek vedd/ figyelj, szinte az egész éjszakát aznap együtt töltöttük. Jutott idő mindenre hidd el. A megítélés, hogy ki, hogy látja a másikat teljesen egyéni izlés. Mindenki szemében az adott lánynak jó segge, formás dudái stb vannak, mivel saját maga mércéjéhez hasonlítja. Nem a közizlésnek megfelelően. Lehet hogy XY felhasználó formásseggü unokatesója, az én szememszögemből egy lapossegű deszka. Ezt innen közelítsd meg. Így természetes, hogy mindenkinek a maga nője a legjobb csaj a világon. Ízlésekről pedig vitatkozni nem lehet. A többit leírom neked privátban, hogy jobban megértsd, meg nem is ide való, mivel az nem storyzgatás hanem okfejtés.

Ha egymással van gondotok privátban!
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 04. 22. szombat 13:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 22. szombat 13:11
Én nem azt mondtam, hogy te ábrándozol. Hanem, hogy ezek a dolgok a kamaszoknál, fiataloknál természetesen meg vannak, de azok csak fantáziák, mi lenne ha. Nagyon kevesen lépik meg. Nekem nem hihetetlen ez, és nem kérdőjeleztem meg, hisz én magam is több esetet tudok, ahol testvérek, unokatestvérek valamilyen formában megéltek ilyen dolgokat.
Csak azt mondom, hogy ennyi év távlatából így megírva, nekem inkább javított verziónak tűnik. De nincs ebben semmi. kicsit túlzó a sok cigi szívása, a sok-sok orgazmus. Azért a valóságban ez nem életszerű. Illetve nekem azért fura, hogy 5 évig tartott. Mondjuk ez lehetett évi 2 alkalom is, de 5 év hosszú idő, és azért olyan adottságokkal amivel leírtad (és általában ilyen esetben szinte szóról, szóra mindenki ezt írja), simán lehetett palija, azért az fura, hogy mellé belefér egy uncsitesós szex.
Egyébként sokat gondolkoztam, hogy megírjam-e a véleményem, több esetben más visszatöröltem, mert valahogy mindig kötekedésként élik meg. Pedig távol áll tőlem.

2017. 04. 22. szombat 13:11  #881
dako84 dako84
Én nem azt mondtam, hogy te ábrándozol. Hanem, hogy ezek a dolgok a kamaszoknál, fiataloknál természetesen meg vannak, de azok csak fantáziák, mi lenne ha. Nagyon kevesen lépik meg. Nekem nem hihetetlen ez, és nem kérdőjeleztem meg, hisz én magam is több esetet tudok, ahol testvérek, unokatestvérek valamilyen formában megéltek ilyen dolgokat.
Csak azt mondom, hogy ennyi év távlatából így megírva, nekem inkább javított verziónak tűnik. De nincs ebben semmi. kicsit túlzó a sok cigi szívása, a sok-sok orgazmus. Azért a valóságban ez nem életszerű. Illetve nekem azért fura, hogy 5 évig tartott. Mondjuk ez lehetett évi 2 alkalom is, de 5 év hosszú idő, és azért olyan adottságokkal amivel leírtad (és általában ilyen esetben szinte szóról, szóra mindenki ezt írja), simán lehetett palija, azért az fura, hogy mellé belefér egy uncsitesós szex.
Egyébként sokat gondolkoztam, hogy megírjam-e a véleményem, több esetben más visszatöröltem, mert valahogy mindig kötekedésként élik meg. Pedig távol áll tőlem.

(Ez egy válasz koviboy üzenetére (2017. 04. 21. péntek 11:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 21. péntek 11:42
Vártam a kommentedet smile ! Azt is tudtam, Te leszel az, aki megkérdőjelezi valahol valamilyen formában, de nekem ezzel semmi bajom. Szíved joga, mit és mennyire hiszel el, vagy tartasz valósnak. Nem gondolnám, hogy túlszíneztem volna, csak elég részletesen leírtam, és igen ennek volt valamiféle érzelmi táptalaja is. Nincs ebbe semmi ábránd, vagy álmodozás, fantáziálás. Ezt amíg valaki nem éli át, nem tudja értelmezni sem. És ez teljesen független attól, hogy unokatesóm volt vagy épp idegen lány, a vágyak nem ettől függenek. Csak egy társadalmi berögződés miatt ítélkeznek, vagy épp nem mernek belevágni az emberek nagyrésze. És igen, a legfontosabb a bizalom, amire valójában épült az egész, ami engedte szárnyalni a vágyakat. Még egyszer kihangsúlyozom, meg kell élni, akkor lehet igazán megérteni.
2017. 04. 22. szombat 11:50  #880
Bandyta77 Bandyta77
Én anyumat kukkoltam
(Ez egy válasz atihajni üzenetére (2016. 12. 10. szombat 17:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 10. szombat 17:58
Ma megtörtént a áttörés. Húgocskám a szokásos jóga után megkért, hogy masszírozzam meg, mert el szeretne lazulni. Mondom ok. Szülők a karácsonyi ajándék vásárlós maratoni körúton vannak, aminek köszönhetően, miután letusolt a hugi, egy szál törcsiben jött a szobámba és hasra vetette magát az ágyon. Hozott valami olajt is, hogy azzal csináljam, mert szereti az illatát. 5 perc után a hátára fordult és elém tárult a tökéletes teste. Isteni feszes cicik, csupasz illatos nuni. Én lemerevedtem, ő csak mosolygott. Elkezdte mondani hogy már nem szűz és bizony elég nagy az "étvágya". Teljesen zavarba jöttem, mert még is csak a húgom.
/ 45
beszamolok.com, a szexpartner kereső