Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2016. 03. 26. szombat 10:44  #779
káró káró
Várjuk a folytatást.
(Ez egy válasz fuckheads üzenetére (2016. 03. 24. csütörtök 23:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 03. 24. csütörtök 23:28
A végén a bugyijába törölte az arcát, és csak annyit szólt, hogy finom a gecid, Te perverz fasz! Ezután, mint aki jól végezte dolgát, lefeküdt az ágyba és jóéjtet kívánt. Kérdeztem, hogy kinyalhatom-e, de a válasz egy határozott nem volt. Kérdeztem, miért nem? Mert rokonok vagyunk.Odahajolt a farkamhoz, megnyalta a makkom és csak annyit mondott, holnap este kinyalhatsz..... DE ez már egy másik történet, nem ebbe a topicba való. smile
2016. 03. 24. csütörtök 23:28  #778
fuckheads fuckheads
A végén a bugyijába törölte az arcát, és csak annyit szólt, hogy finom a gecid, Te perverz fasz! Ezután, mint aki jól végezte dolgát, lefeküdt az ágyba és jóéjtet kívánt. Kérdeztem, hogy kinyalhatom-e, de a válasz egy határozott nem volt. Kérdeztem, miért nem? Mert rokonok vagyunk.Odahajolt a farkamhoz, megnyalta a makkom és csak annyit mondott, holnap este kinyalhatsz..... DE ez már egy másik történet, nem ebbe a topicba való. smile
2016. 03. 24. csütörtök 23:23  #777
fuckheads fuckheads
A második alkalom, majd 2 év múlva következett, mert közben az idősebb unokatesómnak volt egy palija. Elmondása szerint elég béna volt, de hogy ez pontosan mit takart, soha nem tudtam meg. smile Hosszú hétvége, barátokkal elmentünk egyet a Duna kanyarba. Az egyik srác a bandából talált valami olcsóbb szállást. Mit hoz az élet, egy szobába kerültünk. smile Első este nem volt semmi. Második este volt egy kis italozás, és hát előkerült a szex téma. Ki is vesézte szépen a társaság, úgy ahogy kell. Felmentünk a szobába. Mondta, hogy elmegy fürdeni. Kis szemét volt, mert a bugyiját a fotelba dobta. Több sem kellett nekem, elvettem, és hát elkezdtem verni a farkam. Kis szemét figyelt már, és hirtelen kinyitotta az ajtót. Ott állt full meztelenül. Cickó-bimbók álltak keményen, peckesen. Punci fölött pici csík, hm, fincsi volt. És csak annyit mondott, most ki fogod verni a faszod előttem, újra. Én ez alatt is vertem, mert nem gyengén be voltam izgulva. Visszacsukta az ajtót és a kulcslyukon nézte, mit csinálok. Egyszer, kíváncsiságból abbahagytam, és oda próbáltam osonni az ajtóhoz, megnézni, mit csinál. Azon nyomban nyílt az ajtó, és mondta, vissza az ágyra. Tetszett, hogy ilyen kis rohadék, de biztos hogy izgatta magát, mert azért látszott, hogy nem "száraz" a keze. smile Visszafeküdtem, csináltam tovább. Újra becsukta az ajtót.3-4 perc múlva újra abbahagytam és odaosontam, megnézni, mit is csinál az én drága unokatesóm. Belestem a kulcslyukon, és hát láss csodát, ujjazta a punciját, de nem kímélte egyáltalán. Most én nyitottam rá! Meg sem rezzent! Csukott szemmel ült a kád szélén, terpesztve, és 3 ujjal matatott a lucskos pinájában. Álló fasszal ott néztem, mit művel magával, és arra gondoltam, ha nem lenne az unokatesóm, nagyon keményen megdugnám. És mintha hallotta volna a gondolataimat, annyit kérdezett, hogy megbasznám-e? Azonnal rávágtam, hogy igen! Kacéran visszanézett, és annyit mondott, verd rám a gecidet úgy, mint otthon. Mivel elég perverz volt a csaj, mint azt megtudtam, új felállás javasolt. Miszerint, én a hátamra fekszem, Ő fölém térdel, a punciját az arcomhoz teszi, a feje a farkamnál lesz és én úgy verjem tovább! Na de, nem nyalhatok bele, és Ő sem szop le! Mondom fasza! Hát jó.Fölém térdelt, kb. 3-4 centire volt a pinája az arcomtól. Gyönyörű kis húskehely, de tilos volt megízlelni.Vertem a brét, markoltam egyre erősebben. Ugyan nem láttam, de tuti néha hozzáért a nyelvével, amit Ő persze tagadott! De tudom, hogy egy kis perverz ribanc. Közeledtem a végéhez, és mondtam neki, hogy ha ott marad, akkor betakarja a gecim az arcát, mint azt a bizonyos Moszkvát a hó... A válasz: nem baj, akarom!!! És alig pár másodperc múlva hatalmas erővel tört fel belőlem az ősondó, ami tényleg szépen beterítette az arcát. Jutott elég a szájába is, és amilyen kis mohó volt bekapta a makkom, szívta, és le is nyalta a végén. Szemét módon a lucskos pináját belenyomta az arcomba, mikor leszállt rólam, épphogy meg tudjam nyalni....!
2016. 03. 23. szerda 21:00  #776
Wolf Gabi Wolf Gabi
Jó lenne,ha megosztanád velünk!
(Ez egy válasz fuckheads üzenetére (2016. 03. 23. szerda 18:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 03. 23. szerda 18:27
Átélni is nagyon jó volt. Mint írtam lejjebb, volt még 2 alkalom, amikor huncutkodtunk. Ha esetleg érdekes lehet, szívesen megosztom.
2016. 03. 23. szerda 18:27  #775
fuckheads fuckheads
Átélni is nagyon jó volt. Mint írtam lejjebb, volt még 2 alkalom, amikor huncutkodtunk. Ha esetleg érdekes lehet, szívesen megosztom.
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2016. 03. 21. hétfő 20:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 03. 21. hétfő 20:26
Szuper jó történet! Csak irigykedni tudok!
2016. 03. 21. hétfő 22:37  #774
biszexpasit biszexpasit
bocs de nem gyanus az intim képes mobil kölcsön adása?
nem akar a sogornőd a nejedtől valamit?
(Ez egy válasz dopmean üzenetére (2016. 03. 13. vasárnap 08:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 03. 13. vasárnap 08:51
Erdekes tema
2016. 03. 21. hétfő 20:26  #773
Wolf Gabi Wolf Gabi
Szuper jó történet! Csak irigykedni tudok!
(Ez egy válasz fuckheads üzenetére (2016. 03. 21. hétfő 19:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 03. 21. hétfő 19:47
Van nekem is egy hasonló történetem. Csak itt nem én kukkoltam, hanem a két unokatesóm. Ők csajok. Volt köztünk akkoriban 1 és 3 év. Nagyon jó viszonyban voltunk. Sok dolgot elmeséltek és én is nekik. Én akkor 17 voltam. Náluk aludtam, és éjjel rájött a vizelhetnék. A fürdőkád és a WC egy helyiségben volt. Az esti fürdésnél nem tették a szennyes tartóba a bugyijukat, és hát én megtaláltam. A fürdőben vertem rá a farkam, mikor volt egy sejtésem, hogy néznek.Sokat nem foglalkoztam vele, kivertem, és a bugyijukba töröltem a gecit és bedobtam a szennyesbe. Párszor ez így megesett. Egyszer az idősebbik unokatesóm megkérdezte, milyen érzés kiverni a farkam a bugyijukra és belekenni utána? Meglepődtem, és azt mondtam hogy kurva jó. Megzsarolt a kis szemét, mert mondta, hogy verjem ki előtte, és akkor nem mondja el senkinek. Na mondom, fasza.....nem nagyon akartam ebbe belemenni, de hát szar lett volna ha bebukok a család előtt. Megbeszéltük a napot, hogy mikor lesz ez így. Szülők semerre, de a hugija otthon volt. Ő is nézni akarta. Le kellett ülnöm a fotelba, levette a bugyiját unokatesóm, odadobta, és mondta, hogy akkor kezdd el verni a farkad! Ez azért így izgató volt. Egy hosszú hálóing volt rajta, most már bugyi nélkül. Leültek a hugival a földre és nézték, ahogy verem... Láttam, hogy tetszik nekik, mert a nagyobbik unokatesóm simizgette a hálóingen keresztül a mellét. A kicsi egy pár perc múlva kiment, mert hogy neki ez mégsem tetszik annyira. A nagyobbnak több sem kellett. Bezárta az ajtót, és közelebb ült a fotelhez, hogy "jobban" lássa a farkam. Vertem tovább, már nem jártam messze a végétől, mikor hátradőlt, felhúzta derékig a hálóinget, széttette a lábát és simizni kezdte a punciját. Jó lucskos volt neki már. Kikerekedtek a szemeim, és csak annyit mondott, abba ne hagyjam, mert beköp a picsába! Mondtam neki, nem ez volt megbeszélve. Azt mondta, nem érdekli, verjem csak és szóljak, ha már élvezek. Masztizott Ő is, és levette a hálóinget. Eldőlt a földön és ujjazta magát, a vállal mellett meg nézte ahogy verem a faszom. Mondtam neki, hogy jön az áldás és csak annyit súgott gyorsan, hogy álljak fel és verjem rá. Nekem több sem kellett, felpattantam és az unokatesóm testére vertem a meleg gecimet. Jutott a hasára, a melleire, a nyakára. Egy pici ment a szája szélére is, amit gyorsan lenyalt. Tagadta, hogy lenyalta volna, azt mondta, rosszul láttam. Megtöröltem a farkam a bugyijába és odadobtam mellé. Ő is áttörölte magát a bugyival és mondta, hogy nagyon tetszett ez neki.
Aztán még pontosan 2 alkalommal volt ilyen. Utána barátja lett, aki most már a férje. És ha jók az infóim, Ők is játszadoztak már így..... wink
2016. 03. 21. hétfő 19:47  #772
fuckheads fuckheads
Van nekem is egy hasonló történetem. Csak itt nem én kukkoltam, hanem a két unokatesóm. Ők csajok. Volt köztünk akkoriban 1 és 3 év. Nagyon jó viszonyban voltunk. Sok dolgot elmeséltek és én is nekik. Én akkor 17 voltam. Náluk aludtam, és éjjel rájött a vizelhetnék. A fürdőkád és a WC egy helyiségben volt. Az esti fürdésnél nem tették a szennyes tartóba a bugyijukat, és hát én megtaláltam. A fürdőben vertem rá a farkam, mikor volt egy sejtésem, hogy néznek.Sokat nem foglalkoztam vele, kivertem, és a bugyijukba töröltem a gecit és bedobtam a szennyesbe. Párszor ez így megesett. Egyszer az idősebbik unokatesóm megkérdezte, milyen érzés kiverni a farkam a bugyijukra és belekenni utána? Meglepődtem, és azt mondtam hogy kurva jó. Megzsarolt a kis szemét, mert mondta, hogy verjem ki előtte, és akkor nem mondja el senkinek. Na mondom, fasza.....nem nagyon akartam ebbe belemenni, de hát szar lett volna ha bebukok a család előtt. Megbeszéltük a napot, hogy mikor lesz ez így. Szülők semerre, de a hugija otthon volt. Ő is nézni akarta. Le kellett ülnöm a fotelba, levette a bugyiját unokatesóm, odadobta, és mondta, hogy akkor kezdd el verni a farkad! Ez azért így izgató volt. Egy hosszú hálóing volt rajta, most már bugyi nélkül. Leültek a hugival a földre és nézték, ahogy verem... Láttam, hogy tetszik nekik, mert a nagyobbik unokatesóm simizgette a hálóingen keresztül a mellét. A kicsi egy pár perc múlva kiment, mert hogy neki ez mégsem tetszik annyira. A nagyobbnak több sem kellett. Bezárta az ajtót, és közelebb ült a fotelhez, hogy "jobban" lássa a farkam. Vertem tovább, már nem jártam messze a végétől, mikor hátradőlt, felhúzta derékig a hálóinget, széttette a lábát és simizni kezdte a punciját. Jó lucskos volt neki már. Kikerekedtek a szemeim, és csak annyit mondott, abba ne hagyjam, mert beköp a picsába! Mondtam neki, nem ez volt megbeszélve. Azt mondta, nem érdekli, verjem csak és szóljak, ha már élvezek. Masztizott Ő is, és levette a hálóinget. Eldőlt a földön és ujjazta magát, a vállal mellett meg nézte ahogy verem a faszom. Mondtam neki, hogy jön az áldás és csak annyit súgott gyorsan, hogy álljak fel és verjem rá. Nekem több sem kellett, felpattantam és az unokatesóm testére vertem a meleg gecimet. Jutott a hasára, a melleire, a nyakára. Egy pici ment a szája szélére is, amit gyorsan lenyalt. Tagadta, hogy lenyalta volna, azt mondta, rosszul láttam. Megtöröltem a farkam a bugyijába és odadobtam mellé. Ő is áttörölte magát a bugyival és mondta, hogy nagyon tetszett ez neki.
Aztán még pontosan 2 alkalommal volt ilyen. Utána barátja lett, aki most már a férje. És ha jók az infóim, Ők is játszadoztak már így..... wink
2016. 03. 21. hétfő 17:07  #771
Törölt felhasználó (1316862)
2016. 03. 21. hétfő 16:51  #770
sscfsdf sscfsdf
Hm.. felizgatott mi?
(Ez egy válasz X üzenetére (2016. 03. 21. hétfő 13:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 03. 21. hétfő 13:06
Régen volt olyan, hogy csak a nővérem volt itthol a pasijával azt hitte nem nem fog senki hazajönni ezt kihasználva a nappaliban dugtak, én meg közben hazajöttem és láttam ahogy a pasiján lovagol, az tetszett a látványban, hogy mikor észrevettek gyorsan befejezték így láthattam ahogy a tapadós puncijával leszállt róla utána meg még tágulva maradt neki
2016. 03. 21. hétfő 13:06  #769
Régen volt olyan, hogy csak a nővérem volt itthol a pasijával azt hitte nem nem fog senki hazajönni ezt kihasználva a nappaliban dugtak, én meg közben hazajöttem és láttam ahogy a pasiján lovagol, az tetszett a látványban, hogy mikor észrevettek gyorsan befejezték így láthattam ahogy a tapadós puncijával leszállt róla utána meg még tágulva maradt neki
2016. 03. 18. péntek 18:16  #768
sscfsdf sscfsdf
Kb 5 éve, amikor 15-14 éves voltam, sokat jártunk apunkhoz ( szüleink elváltak, így apámékhoz hétvégén jártunk ) ott egy szobába aludtunk, francia ágyon.. Reggel mindig korábban felkeltem, és imádtam nézni ahogy nekem háttal fekszik, és francia bugyiban, vagy tangában pucsít szinte felém alvás közben.. ( Nővérem 6 évvel idősebb, tehát 20-21 lehetett akkor ) Egyszer rávettem magam, hogy kiverjem.. természetesen előtte is állt a farkam rá mindig... 1x aztán lebuktam,végigsimította a fenekét, a punciját is bugyin keresztül, majd magára húzta a takarót és rám szólt hogy fejezzem be, ne akkor csináljam amikor itt van mellettem.. Egy ideig be is tartottam ezt.. aztán ismét elkezdtem csinálni.. amikor is végig tudtam csinálni, és véletlenül elélvezésnél a fenekére és a bugyijára spricceltem egy picit, nem ment sok oda, csak pár csepp, gyorsan végigsimítottam a fenekét ahol a cseppek voltak, mintha épp oldalra fordultam volna alvás közben és véletlen hozzáértem volna.. töbször csináltam azt hogy félig, vagy teljesen kivettem a farkam a boxerből és letoltam a takarót.. vártam mikor fordul felém.. szemem sarkából láttam is ahogy stíröli a farkam.. 1x még magához is nyúlt egy picit közben.. Imádtam ezeket az élményeket smile
2016. 03. 14. hétfő 01:07  #767
Kovrob91 Kovrob91
Sziasztok !
Nekem csak 1 idősebb bátyám van, amikor ő felhozta a csajait és itt aludtak,vagy esetleg a fürdőben dugtak akkor a kulcslyukon át mindig lestem amikor csak tudtam. Elég beteg dolog,de engem nagyon izgatott. Most így vagyok a párom tesójával. Egyszer a régi telefonját adta kölcsön páromnak, azon teli intim képekkel, és ezt követően pár hónapra belépve maradt a párom laptopján facebookba, hát amit ott találtam a párja meg közbe lefolytatott beszélgetésben képeket, na az aztán nem semmi volt. Valaki szerint ez elég beteg,de engem valahogy izgatott. Azóta is próbálok bejutni a facebookjába, teljesen sikertelenül.
2016. 03. 13. vasárnap 08:51  #766
dopmean dopmean
Erdekes tema
2015. 12. 01. kedd 15:46  #765
alma100 alma100
2015. 12. 01. kedd 14:02  #764
kandurmarci kandurmarci
Ne kéresd magad: mesélj!
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 11. 27. péntek 20:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1218232)
2015. 11. 27. péntek 20:44
Én is mesélhetnék.
2015. 12. 01. kedd 14:01  #763
kandurmarci kandurmarci
Neked pl. milyen érdekesebb eseményed van az emlékeid között?
(Ez egy válasz buferenc üzenetére (2015. 11. 22. vasárnap 20:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 11. 22. vasárnap 20:48
A családi szex a mai társadalmi berendezkedésben is tabu. Nem beszélünk róla. Pedig sokunkat érinti. Vagyunk páran akiknek innen erednek az első szex élményei. Kukkolás vagy csak a természetes meztelenség egymás előtt. Ez van. Meglátod a hugit, vagy a nővérkéd fürdés közben és nagyot masztizol. De vannak még érdekesebb események is.
2015. 12. 01. kedd 12:56  #762
man2000 man2000
Sziasztok!!Beszélgetnék veletek csak az én párom nincs itt!!
(Ez egy válasz Mitibarátság üzenetére (2015. 11. 29. vasárnap 16:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 11. 29. vasárnap 16:10
egyetértünk
2015. 11. 29. vasárnap 16:10  #761
Mitibarátság Mitibarátság
egyetértünk
(Ez egy válasz buferenc üzenetére (2015. 11. 22. vasárnap 20:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 11. 22. vasárnap 20:48
A családi szex a mai társadalmi berendezkedésben is tabu. Nem beszélünk róla. Pedig sokunkat érinti. Vagyunk páran akiknek innen erednek az első szex élményei. Kukkolás vagy csak a természetes meztelenség egymás előtt. Ez van. Meglátod a hugit, vagy a nővérkéd fürdés közben és nagyot masztizol. De vannak még érdekesebb események is.
2015. 11. 29. vasárnap 15:53  #760
buferenc buferenc
alma100 ! Beszélhetünk róla!
(Ez egy válasz alma100 üzenetére (2015. 11. 29. vasárnap 11:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 11. 29. vasárnap 11:20
Egyet értünk smile
/ 39