Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2016. 09. 27. kedd 12:02  #814
Midnightboy Midnightboy
Szia!

Nekem recsegve állt a farkam a történet alatt... smile
Én nem éltem át ilyet - bár a családomban unokatestvérekről tudok "dolgokat" -, de álmodoztam egy örökbefogadott mostoha húgicáról...

Vagyis nem igaz, hogy nem éltem át hasonlót, csak az egyszeri és sokkal "lightosabb" sztori volt. Mindössze megfogtam, meg párszor megpusziltam unokatesóm punciját, mialatt a szomszédos nappaliban a szüleink beszélgettek. Ha jobban belegondolok, én voltam az első, aki "támadó célzattal" megérintette az "uncsihugi" barackmagját... nyes Beszarás...

Viszont komolyra fordítva a szót, maga a tény, hogy a történtek után teljesen normális életetek van, már "legitimálja" az előzményeket. Szóval társadalmilag nem elfogadott dolog, de nem is káros, amennyiben egészséges intellektusok találkoznak így, testvérekként.

Őszintén szólva irigyellek ezért... :P
(Ez egy válasz fair play üzenetére (2016. 06. 11. szombat 22:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 11. szombat 22:40
Szia kola7370 örülök hogy tetszett a történetem és nem az aberrált jelző jött először bár biztos nem úszom meg de azért írtam le mert sokan elvannak itt tévedve valami álomvilágban élnek !
Hogy mik nem történnek meg azt sokan nem tudják nem tudjuk!
2016. 09. 27. kedd 10:11  #813
Nata0444 Nata0444
Wolf Gabi 2016. 03. 21. hétfő 20:26 Szuper jó történet! Csak irigykedni tudok!

Erre írta te ész smile
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2016. 09. 27. kedd 09:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 27. kedd 09:48
Én nem vagyok irigy...........!
2016. 09. 27. kedd 09:48  #812
Wolf Gabi Wolf Gabi
Én nem vagyok irigy...........!
(Ez egy válasz Nata0444 üzenetére (2016. 09. 26. hétfő 22:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 26. hétfő 22:27
Irigykedni szeretne csak. vigyor2
2016. 09. 26. hétfő 22:27  #811
Nata0444 Nata0444
Irigykedni szeretne csak. vigyor2
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2016. 09. 26. hétfő 22:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 26. hétfő 22:22
Mit akarsz együtt csinálni?
2016. 09. 26. hétfő 22:22  #810
Wolf Gabi Wolf Gabi
Mit akarsz együtt csinálni?
(Ez egy válasz Tűzlavina üzenetére (2016. 09. 26. hétfő 19:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 26. hétfő 19:50
Hmmmmm..... csináljuk együtt.
2016. 09. 26. hétfő 19:50  #809
Tűzlavina Tűzlavina
Hmmmmm..... csináljuk együtt.
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2016. 03. 21. hétfő 20:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 03. 21. hétfő 20:26
Szuper jó történet! Csak irigykedni tudok!
2016. 09. 25. vasárnap 23:57  #808
Bizti őr Bizti őr
Akkor mesélj még!részletesen kérlek!
(Ez egy válasz Kovrob91 üzenetére (2016. 09. 25. vasárnap 10:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 25. vasárnap 10:38
betegesen hangzik,de én régen a bátyám barátnőit lestem meg fürdés közben,szerencsére szépen be lehetett látni a kulcslyukon. No meg persze ha tudtam,hogy együtt fürdenek, akkor is lestem és szerencsére jó kis dolgokat lehetett látni,hallani. smile
2016. 09. 25. vasárnap 23:56  #807
Bizti őr Bizti őr
Sziasztok!izgat a téma,valaki mesélhetne egy jó szaftos sztorit!
2016. 09. 25. vasárnap 23:12  #806
Wolf Gabi Wolf Gabi
Régóta érik a dolog a hugoddal?Hány éves a hugod?
(Ez egy válasz pista31 üzenetére (2016. 09. 25. vasárnap 18:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 25. vasárnap 18:01
lehetséges
2016. 09. 25. vasárnap 18:01  #805
pista31 pista31
lehetséges
2016. 09. 25. vasárnap 10:38  #804
Kovrob91 Kovrob91
betegesen hangzik,de én régen a bátyám barátnőit lestem meg fürdés közben,szerencsére szépen be lehetett látni a kulcslyukon. No meg persze ha tudtam,hogy együtt fürdenek, akkor is lestem és szerencsére jó kis dolgokat lehetett látni,hallani. smile
2016. 09. 24. szombat 21:19  #803
kukker38 kukker38
És megteszed?
(Ez egy válasz pista31 üzenetére (2016. 09. 24. szombat 12:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 09. 24. szombat 12:51
nekem is van rá lehetőségem hogy megtegyem a hugommal
2016. 09. 24. szombat 12:51  #802
pista31 pista31
nekem is van rá lehetőségem hogy megtegyem a hugommal
2016. 09. 13. kedd 10:56  #801
tonitoni tonitoni
Hát valljuk be. Van akinek izgi, valakinek nem. Akinek nem az ne olvassa és nem fog kibukni. Annyi olyan fórum oldal van itt ami engem se mozgat meg. Hát nem lépek be oszt Jovan. smile ha még is akkor vagy kíváncsivá tett vagy izgalmasnak találom.
2016. 06. 17. péntek 16:17  #800
Kopijoe Kopijoe
szuper történet! eljen
2016. 06. 13. hétfő 17:29  #799
vazelinator vazelinator VIP Admin
ezzel csak egy a gond hoyg az utóbbi időben kb 5-6 éve minden filmet igy kezdenek és annyira klisévé vált hogy be épült a köztudatba, és nem az "elmesélném egy rejtet titkom" vagy "egy csodás élményem" van mint régen így kezdetők a filmek kb hanem "olyan történt velem hogy te sem hiszed el én sem hinném ha nem velem történik, s lesznek kik nem hiszik el, de így történt" és mára már ezek miatt teljesen hétköznapi dolgot is így kezdenek mesélni. úgy hogy ez akár köszönhető ennek is.

sok sok társadalom foglakozik családon belüli.... nyugati pszihologiai tanulmányok egy része, nagyon előnyösnek tekintené, hogy olyan valakivel éljék át első élményeiket akiben 100% meg bíznak és eltudják engedni magukat és ebben felvették a család tag aspektust is.
nagy részt maga vérfertőzés miatt ítélték el (nem egészséges utódok) de bele ivódót a társadalmi dogmákba teljesen.
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2016. 06. 13. hétfő 09:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 13. hétfő 09:35
Nekem az a bibi a dologgal, hogy azzal próbálod hitelessé tenni, hogy azon nyavalyogsz, hogy majd biztos betalálnak és jönnek a kételkedők. Számomra pont ezzel vált hiteltelenné! Ha valami igaz, le kell írni, nem kell mellé ez a köret, aki elhiszi elhiszi, aki nem az nem. Mindenkinek saját joga ezt eldönteni, de ettől nem lesz valósabb.
Teszem azt hozzá, hogy én több ilyen valós dologról is tudok, amik testvérek között zajlottak. Tehát nem azért nem hiszem, mert hihetetlen számomra, hanem amiatt, amit az elején írtam.
Nagyon sok családban előfordul ez, még ha nem is megy el szexig a dolog, de sok testvér csókolózik egymással először, vagy épp fedezik fel egymás testét. Látják ahogy anya és apa csókolóznak és kíváncsiak lesznek. Vagy épp olyan jó a testvéri kapcsolat, hogy amikor valamelyik testvérpár egyik tagja becsajozik, vagy bepasizik, akkor a tapasztaltabb testvér, vagy akár a tapasztalatlan is ott van "próbababának", segítségnek. Ilyen dolgokról azonos nemű testvéreknél is tudok, és mindenki heteróként éli az életét.
Személy szerint nem tudom eldönteni, hogy ez normális-e, vagy feltétlen elítélendő. Nyilván az emberekbe sulykolt dolgok miatt ez roppant felháborító. Viszont egy szintig van benne valami normális is, valami amivel a dolog megmagyarázható és talán elfogadható.
2016. 06. 13. hétfő 09:35  #798
dako84 dako84
Nekem az a bibi a dologgal, hogy azzal próbálod hitelessé tenni, hogy azon nyavalyogsz, hogy majd biztos betalálnak és jönnek a kételkedők. Számomra pont ezzel vált hiteltelenné! Ha valami igaz, le kell írni, nem kell mellé ez a köret, aki elhiszi elhiszi, aki nem az nem. Mindenkinek saját joga ezt eldönteni, de ettől nem lesz valósabb.
Teszem azt hozzá, hogy én több ilyen valós dologról is tudok, amik testvérek között zajlottak. Tehát nem azért nem hiszem, mert hihetetlen számomra, hanem amiatt, amit az elején írtam.
Nagyon sok családban előfordul ez, még ha nem is megy el szexig a dolog, de sok testvér csókolózik egymással először, vagy épp fedezik fel egymás testét. Látják ahogy anya és apa csókolóznak és kíváncsiak lesznek. Vagy épp olyan jó a testvéri kapcsolat, hogy amikor valamelyik testvérpár egyik tagja becsajozik, vagy bepasizik, akkor a tapasztaltabb testvér, vagy akár a tapasztalatlan is ott van "próbababának", segítségnek. Ilyen dolgokról azonos nemű testvéreknél is tudok, és mindenki heteróként éli az életét.
Személy szerint nem tudom eldönteni, hogy ez normális-e, vagy feltétlen elítélendő. Nyilván az emberekbe sulykolt dolgok miatt ez roppant felháborító. Viszont egy szintig van benne valami normális is, valami amivel a dolog megmagyarázható és talán elfogadható.
(Ez egy válasz fair play üzenetére (2016. 06. 11. szombat 22:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Szia kola7370 örülök hogy tetszett a történetem és nem az aberrált jelző jött először bár biztos nem úszom meg de azért írtam le mert sokan elvannak itt tévedve valami álomvilágban élnek !
2016. 06. 12. vasárnap 18:17  #797
kronosz 33 kronosz 33
Koszi a folytatast! Erdemes volt varni ra, tetszett nagyon. Kivancsi vagyok, hogy hanyan fognak tucskot, bogarat kialtani rad smile
2016. 06. 12. vasárnap 15:16  #796
kola7370 kola7370
Nincs mit,szerintem az emberek jelentős része álszent.Olvassa a bejegyzésed még tetszik is neki eljátszik gondolatban és aztán lehúz.Nekem nem volt ilyenben részem,de izgi lehetett.Köszi,hogy megosztottad.
2016. 06. 12. vasárnap 10:41  #795
feri_mare feri_mare VIP
nagyon jo volt a torteneted meg birnal irni tobet gratulalok
(Ez egy válasz fair play üzenetére (2016. 06. 11. szombat 22:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 11. szombat 22:34
Mikor már benne voltam teljesen egy jó 3 percig nem mertünk meg mozdulni nem tudtuk mi lesz majd nem tudom melyikőnk indult meg de az életem egyik legjobb dolga volt ami történt velem ő volt az angyalom az este majd úgy aludtunk el hogy én karoltam át és úgy keltünk reggel
Az első kérdésem hogy most mi lesz ha teherbe esik?? na akkor elkezdett szívatni hogy majd fel neveljük de először apám agyonüt stb stb
Dél felé már olyan ideges voltam hogy majdnem sírtam akkor mondta hogy menyünk be a házba a tópartról mondani akar valamit mondtuk a szülőknek hogy bemegyünk mert fáj a hasa a huginak
Odabent pedig elkezdte mondani hogy már több mint egy éve szed fogamzásgátlót mert nem jött meg a havija és már nemtudták hogy miért nem és ilyen esetben elkezdik szedetni a fogamzásgátlót hogy meg jöjjön és be álljon rendszeresen
Na ez nekem olyan volt mint amikor elüt az úthenger majd utána meg könnyebbülsz
A nyaralás ezek után nagyon jól telt voltak akciók még de az első ilyen volt
Utána odahaza sokat beszéltünk erről is és mindenről még és folytattuk még a dolgokat egy darabig
Majd egy nap vége lett mert az iskola elparancsolt egymástól minket hétvégéken találkoztunk még de elmaradtak a dolgok mind ketten másfelé és más irányban érdeklődtünk
A mai napig szinte tökéletes a kapcsolatunk egymással mind kettőnknek volt több kapcsolata neki férje családja nekem is volt több barátnőm majd feleség stb soha nem volt egy pillanatig sem probléma miatta és belőle
Én azóta is hogy úgy mond kíváncsi ember vagyok mostanában fedeztem fel magamon hogy meg nézem a férfiakat is ha szépek és ezen a téren is érdeklődöm és párt is kerestem már de ez szinte lehetetlenség számba ment a dolog na meg nem mindenáron keresgélek
Hát ennyi remélem az olyanok akik az előttem hozzászólóknak be szólogattak engem meg kímélnek és el kell hinni hogy az emberek hogyis mondjam hát
az emberek mocskosak ám nem minden olyan aminek látszik pl voltam Swinger club ban utánna kell nézni ott sem kártyázni mennek az emberek ott is volt hogy de le sem írom
Nekünk nem okozott törést az életünkben többször át beszéltük és én magamból ki indulva ez olyan érzelmi kapcsolat volt hogy volt olyan barátnőm aki /hát én nemszeretem ha kinyalnak meg nem szeretek szo..ni és nem szeretek felől hátradőlt várta hogy meg csináld és enyi volt a sex na de még hányan ilyenek!!!/ egyszóval nekem ez volt a történetem
/ 41