Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2016. 11. 29. kedd 23:55  #854
pista31 pista31
pista
vagyok én a hugommal élek
36 vagyok a hugom 35 éves 2 éve kezdődőtt miután a hugommal összeköltöztünk
a hugom elvált én aglegény voltam
2016. 11. 29. kedd 16:34  #853
sucal sucal
A kezdeményező a nővérem volt. Véletlenül hozzám ért , azután kis kiflit játszott, nyomta a popsiját a farkamhoz.
Amikor keménynek érezte elkezdte eltenni kézzel félre " nyomja" címszóval,persze csak indok volt ,hogy meggfoghassa.Unokahugit rábeszélte ,hogy bujjanak a takaró alá megnézni.Sokáig simizték ,húzogatták,pici puszikat adtak rá, nem túl sok idő után vihogva jöttek elő, hogy csupa maszat lett a kezük! Én alig éreztem valamit az egészből ,tapasztalanságom folytán. Az este evvel végződött, a játék azonban folytatódott később sátorban ,és minden olyan helyen ahol úgy éreztük nem bukunk le játszottuk a "papást.. szerelmest...stb Egy idő után nővérem kipróbálta a ráülök variációt és a későbbiek során sokszor(3-4alkalom) használt a saját örömére. Nekem alig van emlékem élvezésről. Unokahugi kikopott a játékból, vidékiek voltak, így ritkán adódott alkalom a találkozásra. Egyszer ,emlékszem talán a következő tavasszal megint egy ágyban "aludtunk" akkor kicsit érettebb lévén, vágyamat felkeltette formás popsija, hátulról megtaláltam a puncit és sikerült hugit rábeszélni egy dugszira ,és az jól sikerült mind a kettőnknek. Hát kb ennyi a történet,mára régi poros emlék!
2016. 11. 28. hétfő 18:43  #852
Agr22 Agr22
Régebben nekem is volt olyan ,hogy meglestem a huom a fürdőszobában,a kulcslyukon vagy az ajtó alján lévő szellőzön.13 vagy 14 lehetett már szőrős volt a puncija,csak a bikinivonalát borotválta.Nagyon izgató volt a dolog,egyből állt mindig,volt ,hogy a nadrágomba is durrantam,nem bírtam magammal.Tudtam ,hogy rossz dolgot teszek,de nem bírtam magammal,vert a szívem mindig ,hogy lebukhatok.
Volt ,hogy egyszer bejött reggel a szobámba,nem volt becsukva az ajtó,csak behajtva,és én pont maszturbáltam,ő meg telibe látta ,hogy az ágyban fekszem és verem,nem volt eltakarva.Egyből ki is ment nem is hoztuk ezt soha fel,mintha meg sem történt volna.Fiatalság ,bolondság....
2016. 11. 27. vasárnap 22:37  #851
kukker38 kukker38
Szerintem írd le itt! pld én férfiként is nagyon kíváncsi vagyok!
(Ez egy válasz kanoska35 üzenetére (2016. 11. 27. vasárnap 21:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 11. 27. vasárnap 21:15
Sziasztok esetleg ha akar a történetemröl dumcsizni nö vagy pár akár ki akkor jelöljetek
2016. 11. 27. vasárnap 21:15  #850
kanoska35 kanoska35
Sziasztok esetleg ha akar a történetemröl dumcsizni nö vagy pár akár ki akkor jelöljetek
2016. 11. 27. vasárnap 20:22  #849
Wolf Gabi Wolf Gabi
Pár dolgot tudok,de akkor zsenge,romlatlan gyerekkoromban a 2 évvel idősebb nővérem magyarázta el,hogy mi fán terem a szex és a petting,ill. az önkielégités.Akkor lett számomra igazán izgalmas,amikor saját magán mindent bemutatott.Rajtam is....! Ha jól emlékszem ez 12-13 éves koromban történt.
(Ez egy válasz Kopijoe üzenetére (2016. 11. 27. vasárnap 18:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 11. 27. vasárnap 18:01
Te is tudsz akkor pár dolgot gondolom.De ez ha kiváncsiak véleményem szerint nem baj!
2016. 11. 27. vasárnap 18:01  #848
Kopijoe Kopijoe
Te is tudsz akkor pár dolgot gondolom.De ez ha kiváncsiak véleményem szerint nem baj!
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2016. 11. 27. vasárnap 11:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 11. 27. vasárnap 11:13
Tökéletesen egyetértek!Alkalmasint miért lenne erkölcstelen a kukkolás,vagy esetleg a testvérek között a petting?Mivel,hogy taboo,igy még édesebb a dolog.A lányok talán még kiváncsibbak mint a fiúk.
2016. 11. 27. vasárnap 17:55  #847
feherkalman1 feherkalman1
Nekem mindegy hogy igaz vagy kitalált, nagyon életszerű. Ebben a felállásban biztos hogy megcsináltam volna én is a húgomat.
(Ez egy válasz fair play üzenetére (2016. 06. 11. szombat 22:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 06. 11. szombat 22:34
Mikor már benne voltam teljesen egy jó 3 percig nem mertünk meg mozdulni nem tudtuk mi lesz majd nem tudom melyikőnk indult meg de az életem egyik legjobb dolga volt ami történt velem ő volt az angyalom az este majd úgy aludtunk el hogy én karoltam át és úgy keltünk reggel
Az első kérdésem hogy most mi lesz ha teherbe esik?? na akkor elkezdett szívatni hogy majd fel neveljük de először apám agyonüt stb stb
Dél felé már olyan ideges voltam hogy majdnem sírtam akkor mondta hogy menyünk be a házba a tópartról mondani akar valamit mondtuk a szülőknek hogy bemegyünk mert fáj a hasa a huginak
Odabent pedig elkezdte mondani hogy már több mint egy éve szed fogamzásgátlót mert nem jött meg a havija és már nemtudták hogy miért nem és ilyen esetben elkezdik szedetni a fogamzásgátlót hogy meg jöjjön és be álljon rendszeresen
Na ez nekem olyan volt mint amikor elüt az úthenger majd utána meg könnyebbülsz
A nyaralás ezek után nagyon jól telt voltak akciók még de az első ilyen volt
Utána odahaza sokat beszéltünk erről is és mindenről még és folytattuk még a dolgokat egy darabig
Majd egy nap vége lett mert az iskola elparancsolt egymástól minket hétvégéken találkoztunk még de elmaradtak a dolgok mind ketten másfelé és más irányban érdeklődtünk
A mai napig szinte tökéletes a kapcsolatunk egymással mind kettőnknek volt több kapcsolata neki férje családja nekem is volt több barátnőm majd feleség stb soha nem volt egy pillanatig sem probléma miatta és belőle
Én azóta is hogy úgy mond kíváncsi ember vagyok mostanában fedeztem fel magamon hogy meg nézem a férfiakat is ha szépek és ezen a téren is érdeklődöm és párt is kerestem már de ez szinte lehetetlenség számba ment a dolog na meg nem mindenáron keresgélek
Hát ennyi remélem az olyanok akik az előttem hozzászólóknak be szólogattak engem meg kímélnek és el kell hinni hogy az emberek hogyis mondjam hát
az emberek mocskosak ám nem minden olyan aminek látszik pl voltam Swinger club ban utánna kell nézni ott sem kártyázni mennek az emberek ott is volt hogy de le sem írom
Nekünk nem okozott törést az életünkben többször át beszéltük és én magamból ki indulva ez olyan érzelmi kapcsolat volt hogy volt olyan barátnőm aki /hát én nemszeretem ha kinyalnak meg nem szeretek szo..ni és nem szeretek felől hátradőlt várta hogy meg csináld és enyi volt a sex na de még hányan ilyenek!!!/ egyszóval nekem ez volt a történetem
2016. 11. 27. vasárnap 16:13  #846
kanoska35 kanoska35
Én ismerek olyat mai napig osszebujnak néha napján es nincs gond veluk tök normálisan élik az életüket
2016. 11. 27. vasárnap 15:40  #845
sucal sucal
Ifjú kamaszkoromban nyaralni voltunk unokahugi,nővérem és én. Egy ágyba altattak bennünket a szülők.Természetesen egy 13 éves, és egy 17 éves lány között ágaskodó szerszám felkeltette a kíváncsiságukat.Mondhatom kielégítették mind a hármunk minden vágyát.
2016. 11. 27. vasárnap 11:13  #844
Wolf Gabi Wolf Gabi
Tökéletesen egyetértek!Alkalmasint miért lenne erkölcstelen a kukkolás,vagy esetleg a testvérek között a petting?Mivel,hogy taboo,igy még édesebb a dolog.A lányok talán még kiváncsibbak mint a fiúk.
2016. 11. 27. vasárnap 08:17  #843
Kopijoe Kopijoe
Szerintem tizenéves,kamasz korban nagyon sok testvér kipróbál ezt azt egymással.Érdekes de még titkos.Kiváncsiak a lányok is én azt tapasztaltam...
2016. 11. 09. szerda 13:13  #842
kanoska35 kanoska35
meg mondom az őszintét én így lennék én is meg tennék akárki mit is gondol most rólam
2016. 11. 09. szerda 13:07  #841
kanoska35 kanoska35
szerintem az megint más nagyon sokszor hallottam ilyet és nem is vetem meg az ilyeneket hogy két tesó sexeltek szerintem egy ideig ellen lehet állni de ha hónapokig az ember nem kap semmit egyik oldalról sem akkor igen felül tud kerekedni a testvér dolgon a vágy
2016. 11. 08. kedd 13:11  #840
pista31 pista31
nekem nincsen családom egyedül éltem a hugom a válása után költözött hozzám
nincs megcsalás mindketten magányosak voltunk
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2016. 10. 21. péntek 09:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 21. péntek 09:53
Erről beszéltem, hogy én is ismerek több ilyen testvérpárt.
Hogy normálisan élsz-e az viszont érdekes, mert családod van, de mégis titkos szexkapcsolatot keresel.
Igen, itt jön a kérdés, hogy mi a normális? Nem nagyon van már olyan kapcsolat, ahol ne történt volna meg megcsalás, vagy titkos kapcsolat valamelyik fél részéről.
Tehát ez megint olyan, hogy nem elfogadott a társadalomban, pedig a nagy %-nál ez így van.
Az megint másik kérdés, hogy követendő példa ez, és ennek kell, hogy normává váljon-e?
2016. 11. 08. kedd 08:24  #839
kanoska35 kanoska35
amúgy meg csibi79 nek totálisan igaza van nekem nincs bajom egyáltalán csak az erőszakosságot gyűlölöm ilyen vagyok
2016. 10. 25. kedd 08:32  #838
kanoska35 kanoska35
amúgy meg csibi79 nek totálisan igaza van nekem nincs bajom egyáltalán csak az erőszakosságot gyűlölöm ilyen vagyok
2016. 10. 25. kedd 08:28  #837
kanoska35 kanoska35
hát nem tudom az alázás szó nálad mit takar én szerintem a nők 90 % gyengédségre vágyik nem arra hogy valami holmi használati tárgynak nézzék mert nekem az alázás alatt ez jön le nem nézed semmiben a női nemet csak a saját érdekedet nézed ezért van ennyi boldogtalan nő akik nagy többsége csak színleli az orgazmust minél hamarabb meg szabaduljon én azért át gondolnám szegény lánynak ne legyen ilyen élménybe része talán akkor ha kap egy érzéki férfit akkor normális szexuális élete lesz
2016. 10. 22. szombat 12:15  #836
kanoska35 kanoska35
hát valójában ez már egy másik fajta kérdés
2016. 10. 21. péntek 09:53  #835
dako84 dako84
Erről beszéltem, hogy én is ismerek több ilyen testvérpárt.
Hogy normálisan élsz-e az viszont érdekes, mert családod van, de mégis titkos szexkapcsolatot keresel.
Igen, itt jön a kérdés, hogy mi a normális? Nem nagyon van már olyan kapcsolat, ahol ne történt volna meg megcsalás, vagy titkos kapcsolat valamelyik fél részéről.
Tehát ez megint olyan, hogy nem elfogadott a társadalomban, pedig a nagy %-nál ez így van.
Az megint másik kérdés, hogy követendő példa ez, és ennek kell, hogy normává váljon-e?
(Ez egy válasz kanoska35 üzenetére (2016. 10. 21. péntek 07:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 10. 21. péntek 07:53
sziasztok ha meg vet valaki ha nem én nekem 2 húgom van és igen is csináltunk dolgokat kamaszként , pl a nagyobbik húgommal együtt masztiztunk én is meg fogtam az övét ő is az enyémet volt amikor egymást ki elégítettük szájjal persze ezek titokban és még sem lettünk buta hülye emberek mind a 2 külön családja van és normálisan élünk szép volt jó volt ő is megtanult szopikázni én meg nyalni, tanultunk egymástól hogy a jó ennyi
/ 43

beszamolok.com, a szexpartner kereső