Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2017. 04. 24. hétfő 14:10  #887
vakany111 vakany111
Azért remélhetőleg lesznek még izgi storyk. Bár ùgy látom az én hozzászòlásom törölve lett, de a kötekedés engedett!
Szuper
2017. 04. 23. vasárnap 05:15  #886
koviboy koviboy
Nehéz az írott szövegből a valódi mondanivalódat kiszűrni, de így már sokkal jobban értelek. Jeleztem már, hogy ez több volt mint szexkapcsolat. Az első alkalomtól kezdve, ennek előzménye is volt amit nem részleteztem itt, csak az első közös szexuális élményünktől kezdtem. Vannak az ember életében olyan élmények, amik nem törlődnek, szinte pontról pontra megmarad a maga valóságában. Úgyanígy emlékszem egy rossz foghúzásra is, ami nagyon fájdalmas volt. Az, hogy az agyam mennyire "alakítja" ezen emlékeket , hát erre garanciát vállalni nem tudok. Mielőtt ezeket a posztokat megírtam, majd egy órát beszélgettem unokatesómmal erről. Monhatom azt, hogy közösen elevenítettük fel az emlékeket. Sok cigi, sok orgazmus... Dako , tényleg a kákán is csomót keresel wink /ne sértésnek vedd/ figyelj, szinte az egész éjszakát aznap együtt töltöttük. Jutott idő mindenre hidd el. A megítélés, hogy ki, hogy látja a másikat teljesen egyéni izlés. Mindenki szemében az adott lánynak jó segge, formás dudái stb vannak, mivel saját maga mércéjéhez hasonlítja. Nem a közizlésnek megfelelően. Lehet hogy XY felhasználó formásseggü unokatesója, az én szememszögemből egy lapossegű deszka. Ezt innen közelítsd meg. Így természetes, hogy mindenkinek a maga nője a legjobb csaj a világon. Ízlésekről pedig vitatkozni nem lehet. A többit leírom neked privátban, hogy jobban megértsd, meg nem is ide való, mivel az nem storyzgatás hanem okfejtés.

Ha egymással van gondotok privátban!
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 04. 22. szombat 13:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 22. szombat 13:11
Én nem azt mondtam, hogy te ábrándozol. Hanem, hogy ezek a dolgok a kamaszoknál, fiataloknál természetesen meg vannak, de azok csak fantáziák, mi lenne ha. Nagyon kevesen lépik meg. Nekem nem hihetetlen ez, és nem kérdőjeleztem meg, hisz én magam is több esetet tudok, ahol testvérek, unokatestvérek valamilyen formában megéltek ilyen dolgokat.
Csak azt mondom, hogy ennyi év távlatából így megírva, nekem inkább javított verziónak tűnik. De nincs ebben semmi. kicsit túlzó a sok cigi szívása, a sok-sok orgazmus. Azért a valóságban ez nem életszerű. Illetve nekem azért fura, hogy 5 évig tartott. Mondjuk ez lehetett évi 2 alkalom is, de 5 év hosszú idő, és azért olyan adottságokkal amivel leírtad (és általában ilyen esetben szinte szóról, szóra mindenki ezt írja), simán lehetett palija, azért az fura, hogy mellé belefér egy uncsitesós szex.
Egyébként sokat gondolkoztam, hogy megírjam-e a véleményem, több esetben más visszatöröltem, mert valahogy mindig kötekedésként élik meg. Pedig távol áll tőlem.

2017. 04. 22. szombat 13:11  #885
dako84 dako84
Én nem azt mondtam, hogy te ábrándozol. Hanem, hogy ezek a dolgok a kamaszoknál, fiataloknál természetesen meg vannak, de azok csak fantáziák, mi lenne ha. Nagyon kevesen lépik meg. Nekem nem hihetetlen ez, és nem kérdőjeleztem meg, hisz én magam is több esetet tudok, ahol testvérek, unokatestvérek valamilyen formában megéltek ilyen dolgokat.
Csak azt mondom, hogy ennyi év távlatából így megírva, nekem inkább javított verziónak tűnik. De nincs ebben semmi. kicsit túlzó a sok cigi szívása, a sok-sok orgazmus. Azért a valóságban ez nem életszerű. Illetve nekem azért fura, hogy 5 évig tartott. Mondjuk ez lehetett évi 2 alkalom is, de 5 év hosszú idő, és azért olyan adottságokkal amivel leírtad (és általában ilyen esetben szinte szóról, szóra mindenki ezt írja), simán lehetett palija, azért az fura, hogy mellé belefér egy uncsitesós szex.
Egyébként sokat gondolkoztam, hogy megírjam-e a véleményem, több esetben más visszatöröltem, mert valahogy mindig kötekedésként élik meg. Pedig távol áll tőlem.

(Ez egy válasz koviboy üzenetére (2017. 04. 21. péntek 11:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 21. péntek 11:42
Vártam a kommentedet smile ! Azt is tudtam, Te leszel az, aki megkérdőjelezi valahol valamilyen formában, de nekem ezzel semmi bajom. Szíved joga, mit és mennyire hiszel el, vagy tartasz valósnak. Nem gondolnám, hogy túlszíneztem volna, csak elég részletesen leírtam, és igen ennek volt valamiféle érzelmi táptalaja is. Nincs ebbe semmi ábránd, vagy álmodozás, fantáziálás. Ezt amíg valaki nem éli át, nem tudja értelmezni sem. És ez teljesen független attól, hogy unokatesóm volt vagy épp idegen lány, a vágyak nem ettől függenek. Csak egy társadalmi berögződés miatt ítélkeznek, vagy épp nem mernek belevágni az emberek nagyrésze. És igen, a legfontosabb a bizalom, amire valójában épült az egész, ami engedte szárnyalni a vágyakat. Még egyszer kihangsúlyozom, meg kell élni, akkor lehet igazán megérteni.
2017. 04. 22. szombat 11:50  #884
Bandyta77 Bandyta77
Én anyumat kukkoltam
(Ez egy válasz atihajni üzenetére (2016. 12. 10. szombat 17:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 10. szombat 17:58
Ma megtörtént a áttörés. Húgocskám a szokásos jóga után megkért, hogy masszírozzam meg, mert el szeretne lazulni. Mondom ok. Szülők a karácsonyi ajándék vásárlós maratoni körúton vannak, aminek köszönhetően, miután letusolt a hugi, egy szál törcsiben jött a szobámba és hasra vetette magát az ágyon. Hozott valami olajt is, hogy azzal csináljam, mert szereti az illatát. 5 perc után a hátára fordult és elém tárult a tökéletes teste. Isteni feszes cicik, csupasz illatos nuni. Én lemerevedtem, ő csak mosolygott. Elkezdte mondani hogy már nem szűz és bizony elég nagy az "étvágya". Teljesen zavarba jöttem, mert még is csak a húgom.
2017. 04. 21. péntek 11:42  #883
koviboy koviboy
Vártam a kommentedet smile ! Azt is tudtam, Te leszel az, aki megkérdőjelezi valahol valamilyen formában, de nekem ezzel semmi bajom. Szíved joga, mit és mennyire hiszel el, vagy tartasz valósnak. Nem gondolnám, hogy túlszíneztem volna, csak elég részletesen leírtam, és igen ennek volt valamiféle érzelmi táptalaja is. Nincs ebbe semmi ábránd, vagy álmodozás, fantáziálás. Ezt amíg valaki nem éli át, nem tudja értelmezni sem. És ez teljesen független attól, hogy unokatesóm volt vagy épp idegen lány, a vágyak nem ettől függenek. Csak egy társadalmi berögződés miatt ítélkeznek, vagy épp nem mernek belevágni az emberek nagyrésze. És igen, a legfontosabb a bizalom, amire valójában épült az egész, ami engedte szárnyalni a vágyakat. Még egyszer kihangsúlyozom, meg kell élni, akkor lehet igazán megérteni.
(Ez egy válasz dako84 üzenetére (2017. 04. 21. péntek 09:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 21. péntek 09:44
Fiatal csillapíthatatlan szexuális vágy természetes, de ez inkább álmodozás, fantáziálás. Több esetről tudok én is, bár nem ilyen szinten, hogy 5 évig rokonnal, csak alkalmi esetek, de ilyet azért kevesen lépnek meg, és nem lehet mindennaposként említeni ezeket.
Semmiképp ne foglalkozz a véleményemmel, de én kicsit fenntartással kezelem a történeted. Nem arról van szó, hogy nem hiszem el és csak irigykedek, de úgy gondolom túl lett színezve a sztori. Nincs ezzel a gond, erre markolnak rá többen. Meg régen volt, és az írói csapongás.
Ez ne gátoljon meg abban, hogy legközelebb is írj, van ennek piaca ezen az oldalon bőven. Szóval hajrá! alien2
2017. 04. 21. péntek 09:44  #882
dako84 dako84
Fiatal csillapíthatatlan szexuális vágy természetes, de ez inkább álmodozás, fantáziálás. Több esetről tudok én is, bár nem ilyen szinten, hogy 5 évig rokonnal, csak alkalmi esetek, de ilyet azért kevesen lépnek meg, és nem lehet mindennaposként említeni ezeket.
Semmiképp ne foglalkozz a véleményemmel, de én kicsit fenntartással kezelem a történeted. Nem arról van szó, hogy nem hiszem el és csak irigykedek, de úgy gondolom túl lett színezve a sztori. Nincs ezzel a gond, erre markolnak rá többen. Meg régen volt, és az írói csapongás.
Ez ne gátoljon meg abban, hogy legközelebb is írj, van ennek piaca ezen az oldalon bőven. Szóval hajrá! alien2
(Ez egy válasz koviboy üzenetére (2017. 04. 21. péntek 08:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 21. péntek 08:59
Ezt át kell élni! Valójában a fiatalkori csillapíthatatlan szexuális vágy, kíváncsiság ami eluralkodik ilyenkor mindenkin. Hogy unokatesók vagyunk, a biológia, a vágyak nem válogatnak. Kell a közös hullámhossz, és a kisugárzás, Ha ez találkozik, mindenkit ledönt a lábáról. Hát így jártunk mi is.
2017. 04. 21. péntek 08:59  #881
koviboy koviboy
Ezt át kell élni! Valójában a fiatalkori csillapíthatatlan szexuális vágy, kíváncsiság ami eluralkodik ilyenkor mindenkin. Hogy unokatesók vagyunk, a biológia, a vágyak nem válogatnak. Kell a közös hullámhossz, és a kisugárzás, Ha ez találkozik, mindenkit ledönt a lábáról. Hát így jártunk mi is.
(Ez egy válasz LatinLover1978 üzenetére (2017. 04. 21. péntek 08:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 21. péntek 08:15
Izgi sztorik! Szívesen megnéznék egy ilyen testvér/unokatestvér szexet.
2017. 04. 21. péntek 08:55  #880
robertosanni robertosanni VIP
Király nagyon fasza történe,írjál még... worship
(Ez egy válasz koviboy üzenetére (2017. 04. 21. péntek 08:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 21. péntek 08:47
Én gátlástalanul ledobtam minden ruhát magamról, de Noéminek ez nem akaródzott, bugyi és polóban akart lubickolni velünk. Azt viszont észrevettem, hogy kibökte a félig ágaskodó farkamat, fél szemét rajta tartotta. Én látványosan húztam párat a cerkán, majd odaléptem unokatesómhoz. Jó szorosan átöleltem, a farkamat érezte ahogy lüktetet az izgalomtól, majd egy érzéki csókolózás után, miközben a hátát és nyakát símogattam, szóltam, hogy én beugrok a kádba, kitöltöm az italt, addig Te intézd már el Noémit, hogy ne legyen ilyen szégyenlős! A kád egyik sarkába elhelyezkedtem, hogy mindent lássak, közben kitöltöttem a bort mindenkinek. Noémi félig értette a célzásom, mert a polóját ledobta magáról. Megláthattam végre , formás melleit. Unokatesóm kezelésbe vette, lágyan símogatta és közben folymatosan csókolóztak. Kisvártatva unokatesóm, megindult Noémi szájától lefelé a csókokkal, aztán már a bugyinak is hűlt helye volt, és mindketten bemásztak a kádba. Unokatesóm nagyon jó fej volt hozzám, a kádba mászás közben elkapta Noémi punciját,szép óvatosan símogatta és két ujjával kissé széthúzta a szeméremajkait is, amit szemtől szemben megcsodálhattam. A kádjelenet nem sokáig tartott, hamar az ágyon kötöttünk ki. Mindketten, Noémit vettük célkereszt alá. Mindketten azon voltunk, oldjuk a gátlásait és tűzbe hozzuk. Nagyon óvatosan, finoman bántunk vele, sok időbe tellet, mig teljesen átadta magát a gyönyörnek. Én elösször hagytam, hogy unokatesóm foglalkozzon vele, lestem amozdulatokat, hiszen Ő már tudta és ismerte. Én csak csókolóztam vele, és a melleível voltam elfoglalva, amin jól látszódott a törödés smile , a bimbói szinte kippattantak , olyan kemények voltak. Unokatesóm, már a kelyheit kényeztette a nyelvével, éreztem Noémin, hogy elönti a gyönyör, kissé rángatózott mikor elélvezett. Rövid szünet után, jelezte unokatesóm, hogy én jövök, és csak annyit mondott, eddig Noémi csak velem volt. Szorosan átkaroltam, lágyan csókolóztunk, ő lábaival átkarolt, és óvatosan behatoltam forró , nedves puncijába. Minden rezdülését figyeltem, nehogy valami rosszat tegyek, kora ellenére még szűz volt. Kezdett bemelegedni, éreztem rajta, hogy egyre jobban élvezi. Sokáig szeretkeztünk így, mire ismét elöntötte Noémit a boldogság, apró nyögdécselések közepette élvezett el. Annyira figyeltem, hogy minden jó legyen, teljesen megfeletkeztem unokatesómról, aki mindezt végignézte. Én ott feküdtem , karjaim közt Noémi, unokatesóm pedig velem szemben. Beszélgetni kezdtünk, és ismét előkerült a bor is. Némi poharazgatás után, unokatesóm annyit mondot, nem szerette volna , ha más veszi el a szüzességét a legjobb barátnőjének, és remek volt a látvány. Noémi csak mosolygott, kérdezni felesleges let volna tőle bármit. Aztán, hagytuk elszabadúlni a vágyakat, unokatesómmal ismét alaposan elbántam, de ebbe már Noémi is aktív résztvevő volt. Szó szerint az egész éjszaka szexel telt, és az elkövetkező két éjjelt is így töltöttük, igaz Noémit is bevezettük a vágyak birodalmába.
2017. 04. 21. péntek 08:47  #879
koviboy koviboy
Én gátlástalanul ledobtam minden ruhát magamról, de Noéminek ez nem akaródzott, bugyi és polóban akart lubickolni velünk. Azt viszont észrevettem, hogy kibökte a félig ágaskodó farkamat, fél szemét rajta tartotta. Én látványosan húztam párat a cerkán, majd odaléptem unokatesómhoz. Jó szorosan átöleltem, a farkamat érezte ahogy lüktetet az izgalomtól, majd egy érzéki csókolózás után, miközben a hátát és nyakát símogattam, szóltam, hogy én beugrok a kádba, kitöltöm az italt, addig Te intézd már el Noémit, hogy ne legyen ilyen szégyenlős! A kád egyik sarkába elhelyezkedtem, hogy mindent lássak, közben kitöltöttem a bort mindenkinek. Noémi félig értette a célzásom, mert a polóját ledobta magáról. Megláthattam végre , formás melleit. Unokatesóm kezelésbe vette, lágyan símogatta és közben folymatosan csókolóztak. Kisvártatva unokatesóm, megindult Noémi szájától lefelé a csókokkal, aztán már a bugyinak is hűlt helye volt, és mindketten bemásztak a kádba. Unokatesóm nagyon jó fej volt hozzám, a kádba mászás közben elkapta Noémi punciját,szép óvatosan símogatta és két ujjával kissé széthúzta a szeméremajkait is, amit szemtől szemben megcsodálhattam. A kádjelenet nem sokáig tartott, hamar az ágyon kötöttünk ki. Mindketten, Noémit vettük célkereszt alá. Mindketten azon voltunk, oldjuk a gátlásait és tűzbe hozzuk. Nagyon óvatosan, finoman bántunk vele, sok időbe tellet, mig teljesen átadta magát a gyönyörnek. Én elösször hagytam, hogy unokatesóm foglalkozzon vele, lestem amozdulatokat, hiszen Ő már tudta és ismerte. Én csak csókolóztam vele, és a melleível voltam elfoglalva, amin jól látszódott a törödés smile , a bimbói szinte kippattantak , olyan kemények voltak. Unokatesóm, már a kelyheit kényeztette a nyelvével, éreztem Noémin, hogy elönti a gyönyör, kissé rángatózott mikor elélvezett. Rövid szünet után, jelezte unokatesóm, hogy én jövök, és csak annyit mondott, eddig Noémi csak velem volt. Szorosan átkaroltam, lágyan csókolóztunk, ő lábaival átkarolt, és óvatosan behatoltam forró , nedves puncijába. Minden rezdülését figyeltem, nehogy valami rosszat tegyek, kora ellenére még szűz volt. Kezdett bemelegedni, éreztem rajta, hogy egyre jobban élvezi. Sokáig szeretkeztünk így, mire ismét elöntötte Noémit a boldogság, apró nyögdécselések közepette élvezett el. Annyira figyeltem, hogy minden jó legyen, teljesen megfeletkeztem unokatesómról, aki mindezt végignézte. Én ott feküdtem , karjaim közt Noémi, unokatesóm pedig velem szemben. Beszélgetni kezdtünk, és ismét előkerült a bor is. Némi poharazgatás után, unokatesóm annyit mondot, nem szerette volna , ha más veszi el a szüzességét a legjobb barátnőjének, és remek volt a látvány. Noémi csak mosolygott, kérdezni felesleges let volna tőle bármit. Aztán, hagytuk elszabadúlni a vágyakat, unokatesómmal ismét alaposan elbántam, de ebbe már Noémi is aktív résztvevő volt. Szó szerint az egész éjszaka szexel telt, és az elkövetkező két éjjelt is így töltöttük, igaz Noémit is bevezettük a vágyak birodalmába.
2017. 04. 21. péntek 08:15  #878
LatinLover1978 LatinLover1978
Izgi sztorik! Szívesen megnéznék egy ilyen testvér/unokatestvér szexet.
2017. 04. 21. péntek 08:08  #877
koviboy koviboy
Nos, miután kaptam pár privát megkeresést, engedve a kéréseknek, leírok még egy alaklmat ebből a kb 5 évből amit unokatesómmal töltöttem. A történet az érettségiéhez kötődik, kb 3 hónappal, az első együttlétünket követően. Szallagavató miegymás, ment a készülődés , tervezgetés . Ballagási ajándék gyanánt, azt kérte tőlem, vígyem el Őt és a barátnőjét, Noémit a fővárosba, mivel még soha nem jártak ott, én meg jól ismerem, majd elmutogatok nekik mindent, illetve elviszem őket vásárolgatni is. felajánlotta, hogy Ő majd mindent leszervez, szállást, stb...! Én bele is mentem, mivel turisztikai szakon tanult, gondoltam, ezt is ügyesen megoldja. A másik lány, aki egyben osztálytársa és gyerekkori barátnője is volt / annyit tudtam, hogy nem csak lelki-de testi is, sokat mesélt róla, ami láthatóan fel is izgatta olyankor/-ki nem néztem volna belőle- ránézésre egy teljesen átlagos külső, mondjuk remek alakkal, szép formás cicikkel, kis tenyérbemászó popóval, helyes arccal,és eredeti vörös hajjal, bársonyos fehér bőrrel de unokatesómmal ellentétben, semmi hivalkodó öltözet, és viselkedés. Ellenben mégis volt valami eszement erotikus kisugárzása, szinte mindig lázba hozott, meg is voltak az elképzeléseim, mit tennék vele smile ! Eljött a nagy nap, indulás, én annyit tudtam, hogy három éjszakát töltünk Bp-n, mondom is magamban mi a francot csinálok én a két nővel a nyakamban 4 napig. Megérkeztünk, unokatesóm előresietett, intézte a papirokat stb.. Na innen jöttek a folymatos meglepik. Szobafoglallás, hát kiderült hármunknak egy lakosztályt foglalt, hatalmas fürdőkád miegymás...! Egy alkalmas pillantaban a fülébe súgva kérdeztem, arra nem gondoltál, hogy fogunk mi szexelni? A válasz tömör és egyértelmű- fogunk, és nem is akárhogy,hiszen itt van Noémi is, mindent leszerveztem.Innentől nem aggódtam. Eljött az első este, bevásároltunk, jobbnál jobb borokat stb az esti beszélgetéshez. Telt múlt az idő, fogyott a bor, a beszélgetés is teljesen a szex, és titkolt vágyak irányába terelődött. Láttam a lányokon, hogy nem csak a finom bor, hanem a téma hatása alá is kerültek. Az öltözék , egyre lengébb, és mindig többet engedett láttatni a viselőjéből. Unokatesóm, közben ki- ki szaladgált a fürdőbe, a félig nyitvahagyott ajtón keresztül láttam, hogy valamire nagyon készül. Melltartóját is levette, ügyesen helyezkedve , hogy én is észrevegyem, csodás kebleit, aztán polóban visszatért közénk. Közben, Noéminek dolga akadt a fürdőben, de érdekes, az ajtót Ő sem csukta be, így sikerült elkapnom testének, néhány részletét. Kezdtem én is izgalomba jönni. Pár pohár bor még elfogyott, majd unokatesóm tett egy kört a fürdőbe, pillanatok múlva visszatért, meztelenül, és szólt, hogy folytassuk a fürdőkádba a beszélgetést, hármasba. Noémi vonakodott, hogy Ő csak bugyiba hajlandó velünk tartani. Bementünk, tele minden gyertyával, poharak, bor behűtve a kád szélére készítve, villany lekapcsolva, csak sejtelmes félhomály volt. Folyt
2017. 04. 20. csütörtök 18:33  #876
koviboy koviboy
Olyan szoros volt a puncija, amit addig még soha nem éreztem, arról nem beszélve, hogy tocsogott annyira nedves volt. Apró mozdulatokkal, finoman mozgott, majd amikor élveztem, vadul meglovagolt. Isszonyú jó élmény volt. Elszívtunk pár cigit, úgy egymáson-egymásba, aztán valahogy megint elkezdett éledni a farkam. Na ami ez után következett, az megint a nem mindennapi emlékek közé sorolható. Hatalmasat szeretkeztünk, csókolóztunk, aztán amikor már teljesen bemelegedtünk, vadul, keményen elkaptam, elbántam vele alaposan. Ezalatt többször is elment, ilynekor szinte folyt a puncija annyira nedvesedett. Jó egy óra hosszat döngettem, amikor nálam is jelzett a rendszer, el kéne élveznem, jutalmul ismét meglovagolt, kegytlenül kifacsart, hatalmasat élveztem. Megint pár cigaretta, majd viccesen megkérdeztem, nem kell pisilned? Megint jött a nevetés, de mostmár igen, úgyhogy gyere velem, mert sötét van kint és félek. Kiszálltunk, a kocsitól egy lépésre kb, elémtérdelt, és elkezdett érzékien, de vadul szopni, egyszer csak hallom, valami csobog, egyből leesett mit csinál ez a céda smile . Harmadszorra már nem tudtam volna elmenni, de a szopi, és amit közben csinált, nagyon izgató volt. Elfüstöltünk még pár szál cigit megint, aztán hazavittem. Mentek a hétköznapok, mi úgy tettünk, mintha mi sem történt volna, aztán 5 nap után egy sms-t kaptam tőle, ma megint megyek hozzátok- ezzel tudatta a szándékát. Később elmentünk kettesbe egy két hosszú hétvégére, tartott a viszony vagy 5 évig titokban. Aztán szétváltak útjaink, Ő elköltözött, de azóta is jó a viszonyunk, csak eljárt felettünk az idő. Bár néha "megemlékezünk" de csak szóban, milyen jó élményeink voltak egymással-de semmi több. Hát ennyi volt az én esetem,
2017. 04. 20. csütörtök 18:12  #875
koviboy koviboy
Volt egy "kalandom" nekem is , igaz unokatesómmal. Ő akkor 17 én 24 voltam. Kicseszettül jól nézett ki, hatalmas dudákkal volt megáldva, formás popó, minden ami szem szájnak ingere. Tudtam róla, hogy nem kicsit pervi a lány, úgy vettem le, engem is kinézett magának, valamilyen céllal. Kb 20 km-re laktunk egymástól, suli után rendszeresen elugrott hozzánk látogatóba, bájait sem rejtette véka alá, később kiderült-nem véletlen-és a megérzésem is bejött. Esténként én szoktam hazavinni kocsival, ne kellljen szegénynek buszon ücsörögni, mindíg "előzékenyen felajánlottam a fuvart, persze gondolataimban már épp szopattam bee1 , mondanom sem kell, egész úton ácsingózott a farkam. Az egyik ilyen alkalommal, megkért, keressek egy félreeső helyet, mert pisilnie kell, mivel rendesen borozgatott nálunk. Szinte az egész út erdők között vezetett, a helyet is jól ismertem, így hamar találtam, egy kieső földutat, ahol meg is álltam. Ekkor ért a döbbenet, egyszerűen levetkőzött és kérte kapcsoljam fel a belső világítást, mert zsebkendőt szeretne keresni. Köpni nyelni nem tudtam, a farkam lüktetett, azt hittem azonnal elsül, na nagy nehezen sikerült fényt varázsolnom a kocsiba, és ott ült velem szemben anyaszült meztelenül, én meg le sem tudtam venni a szememet róla, teljesen megbabonázott a látvány. Kissé bizonytalanul, kérdeztem, így mész pisilni? Erre egy huncut kacaj kíséretében csak annyit mondott, te is jössz velem. A kocsiba csak két ülés volt, egy nagy zárt terepjáróm volt akkor. Kiszálltunk, kinyitotta a hátsó ajtót, kezdett bemászni , de úgy, hogy végig kelljen néznem, a popsiját, és megkért segítsek bemászni , hát én nem voltam rest, megfogtam a fenekét,kissé szétfeszítettem a domborulatait de úgy, hogy meglássam a puncit is. Mondanom sem kell, csurom nedves volt, látványosan be volt indulva, kikandikált az ajkak közül a duzzadt csiklója. Erre, ő maradt ebben a pózban és elkezdte simogatni magát, majd bemászott a kocsiba. Én, tettem a kis naiv tudatlant, megkérdeztem, csak nem a kocsiban szeretnél pisili, és egyáltalán én miért kellek hozzá? Ő erre szembe fordult velem, szétette a lábait és elkezdte ismét simogatni magát, és annyit mondott, de igen, csak előbb vetkőzz le te is, biztosan neked is kell. Hát ami azt illeti, egy másodpercen belül ledobtam minden ruhát, bemásztam én is, szembe vele, és közöltem, hogy álló farokkal, nem tudok pisilni, meg talán nem a kocsiban kéne. Csak vigyorgott, megfordult, popsijával rátolatott a számra, ügyesen mozogva a puncijához irányította a számat, én meg azonnal megkerestem a nyelvemmel a csiklóját, és nyalni kezdtem. Ő sem tétlenkedett, szopott mint a kisborjú. Talán 5-6 perc telt el, és éreztem remegni kezd a lány, hatalmasat élvezett. Megfordult, és elkezdte a puncijával maszírozni a farkamat, csúszkált rajta, de be nem irányította. Nem szóltam, hagytam hagy tegye amit akar. Észrevette rajtam, hogy már nem bírom én se, erre óvatosan beleült a farkamba. Folyt
2017. 04. 20. csütörtök 14:21  #874
kanoska35 kanoska35
hmm ez nem semmi ha gondolo priviben dumálhatunk én nem teszem közzé a történeteimet
(Ez egy válasz Spade81 üzenetére (2017. 04. 20. csütörtök 01:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 20. csütörtök 01:49
Van egy tanyánk nem messze innen. Régóta járok ki oda nudizni, meg persze mást is, ha van kivel. én 21 voltam, ő 16. Kinnt nudiztam egyedül, ő meg hazafelé a nagyszüleinktől kijött utánam. Én elaludtam, mivel ismerős volt, a kutyák komolyabb rajcsúr nélkül beengedték.Arra ébredtem, hogy áll mellettem és néz. mondván, hogy ki akarja próbálni a meztelen napozást, pillanatok alatt kibújt a shortból, meg a bikinifelsőből. Egy darabig bírtam kontrollálni a biológiát, de egy idő után elég látványos lettem... nyes Kicsit "elfajultak" a dolgok wink
2017. 04. 20. csütörtök 01:49  #873
Spade81 Spade81
Van egy tanyánk nem messze innen. Régóta járok ki oda nudizni, meg persze mást is, ha van kivel. én 21 voltam, ő 16. Kinnt nudiztam egyedül, ő meg hazafelé a nagyszüleinktől kijött utánam. Én elaludtam, mivel ismerős volt, a kutyák komolyabb rajcsúr nélkül beengedték.Arra ébredtem, hogy áll mellettem és néz. mondván, hogy ki akarja próbálni a meztelen napozást, pillanatok alatt kibújt a shortból, meg a bikinifelsőből. Egy darabig bírtam kontrollálni a biológiát, de egy idő után elég látványos lettem... nyes Kicsit "elfajultak" a dolgok wink
(Ez egy válasz kanoska35 üzenetére (2017. 04. 18. kedd 09:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 18. kedd 09:41
Igen számit el mesélheted .
2017. 04. 18. kedd 09:41  #872
kanoska35 kanoska35
Igen számit el mesélheted .
(Ez egy válasz Spade81 üzenetére (2017. 04. 18. kedd 00:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 18. kedd 00:26
Unokahúg is számít? nyes
2017. 04. 18. kedd 00:26  #871
Spade81 Spade81
Unokahúg is számít? nyes
2017. 04. 14. péntek 04:23  #870
Vienna Vienna
nyes ez jó. Ha már ide írtam, én nagyon sokszor masztiztam, kukkolás közben. Volt hogy mutert lestem ki, volt hogy tesóimat. És pár alkalomnál észre vettem hogy valaki otthon, engem is ki lesett. Mai napig nem tudom ki lehetett. :( smile
(Ez egy válasz koviboy üzenetére (2017. 01. 08. vasárnap 19:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 01. 08. vasárnap 19:26
Erről egy vicc jut az eszembe.
Pistike rajtakapja a szülőket, amint anyuka épp "ugrál apucin. Megkérdezi, anya ezt miért csinálod? Hát kisfiam ,tudod apának nagy a pocakja és azért ugrálok rajta , hogy így lelapítsam. Erre pistike "ugyan anya tök fölösleges, holnap átjön a szomszéd néni, és megint felfújja circling !
2017. 01. 08. vasárnap 19:26  #869
koviboy koviboy
Erről egy vicc jut az eszembe.
Pistike rajtakapja a szülőket, amint anyuka épp "ugrál apucin. Megkérdezi, anya ezt miért csinálod? Hát kisfiam ,tudod apának nagy a pocakja és azért ugrálok rajta , hogy így lelapítsam. Erre pistike "ugyan anya tök fölösleges, holnap átjön a szomszéd néni, és megint felfújja circling !
2016. 12. 30. péntek 20:41  #868
kukker38 kukker38
Azért ezt bővebben is kifejthetnéd!
(Ez egy válasz LeeCooper üzenetére (2016. 12. 30. péntek 17:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2016. 12. 30. péntek 17:09
Régen mikor tesómmal itthon voltunk nyári szüneten, sokszor voltunk fürdőruhában. Elég jó alakja volt, és néha be is vágott neki elég szépen. Simán kirajzolódott a borostás puncija. Sokszor elkalandoztam rajta. Direkt vettem egy sima tapadós úszógatyát, mert kíváncsi voltam, hogy mennyire érdekli a csomag.... nyes Elég gátlástalanul ki lehetett belőle venni ránézésre, hogy mi a helyzet, és úgy is csináltam. Mikor láttam már, hogy sokat nézi, és olyan helyzetben voltunk, engedtem, hogy megdagadjon... Paráztam sokat előtte, de nem bírtam ki. Végül megnéztük egymást, meg volt ez-az, de nem dugtunk.
/ 45

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!