Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Eszmecsere a harmadikat kereső párok tapasztalatairól

Az eddigi hozzászólások

2012. 08. 29. szerda 13:34  #569
kokler146 kokler146
Sziasztok sajnos nekünk is csak rossz tapasztalatok jutnak nem csak erről a más társkeresős oldalakról is! Minden oldal tele van kamus emberekkel! Mindenhol csak a rossz szájízzel találkozok ha végre sikerekül odáig eljutni hogy beszélek valakivel, Vannak normális párok vagy férfiak sikerült azért találkozni velük de nagyon nehéz! Mindenki gyanakvó a sok rossz tapasztalat miatt. A másik probléma úgy látom divat bi-nek lenni mert mindenki úgy ír hogy lányt vagy párt keres na ezeknek nem szoktunk írni vagy nemleges választ adni mert csak tapasztalat hogy apa miatt kell a lány aki arra izgul hogy két lányt lát együtt és utána már más nem megy neki! és most a sláger a sok bi férfi tagú pár! De mindezek ellenére remélem találkozunk 1 kedves párral Üdv
2012. 08. 29. szerda 13:31  #568
Törölt felhasználó (855689)
Sziasztok!

Mi szintén ebben a cipőben járunk.Hiába igyekeztünk egy normális adatlapot összehozni és jelezni , hogy kit/kiket keresünk , ennek ellenére legikább pasik írnak (párok/lányok helyett) 1-2 soros levelet vagy szimplán csak "kapcsolatra jelölnek".A számunkra ideális korhatárt is meghatároztuk , mégis nem 1 megkeresés érkezett már úgy , hogy idősebb a leírtnál.Nem szeretnénk elveszteni a lelkesedésünket , de eléggé úgy tűnik számunkra is , hogy szinte lehetetlen rálelni azokra az emberekre akiket elképzeltünk mikor regisztráltunk.Egy idő után viszont fárasztó , hogy szinte csak általunk nem kívánt megkeresések érkeznek. :(
2012. 08. 29. szerda 12:42  #567
bdsm10v3r5 bdsm10v3r5
Sziasztok!

Mi már majdnem feladtuk, hogy partnert, partnereket keressünk. Párként lányt találni majdnem lehetetlen, egyedül álló férfiakat is keresnénk, ha nem lett volna már elegünk a sok kultúrálatlan egyedek leveleiből. Legszivesebben párrokkal találkozgatnánk, de többségük sajnos csak lányt keres. Sokszor voltuk már swingerklubban is és az egyetlen értékelhető alkalom az volt, amikor kevéssel zárás előtt két férfi csatlakozott hozzánk. Félreértéseket elkerülve, én szeretem, ha más férfiakkal együtt okozhatok örömet a páromnak. Legutóbb elég sokat beszélgettünk egy csinos, egyedül lévő lánnyal. Vidám társalgás, sok közös érdeklődési pont. Egy idő után megkérdeztünk tőle, hogy mi körülnézünk és volna e kedve velünk tartani, szónélkül felöltözött és hazament. Égy másik alkalommal pedig egy párral beszégettünk, élményeket cseréltünk. Elmondtuk, hogy nekünk eddig csak pasikkal jött össze, a lánynak szinte szószerint csillogtak a szemei. Ezekuután megszólalt a srác: "Mi csak lányt keresünk, mert a párom is lányt szeretne". Ezek után most már tényleg oda fogunk jutni, hogy nem erőltejük se a plusz lányt, se a párokat, hanem maradunk a több férfi felállásnál. Itt viszont csak egy problémánk van, magunkhoz nem szivesen hívnánk egyedülálló srácot, tehát marad a swingerklub. Ott viszont egyedülállok közül kevés a fiatal (fiatalabb) normális ember (tisztelet a kivételnek).

Köszönöm, hogy ezt megoszthattam veletek és "elnézést az okozott kényelmetlenségekért".
2012. 08. 29. szerda 11:35  #566
tantrah tantrah
" A lényeg, hogy mindenki találja meg a számítását és élvezzük az élet adta lehetőségeket! "

Így igaz! eljen vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 08. 29. szerda 11:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (849369)
2012. 08. 29. szerda 11:31
A helyzet valóban nem könnyű. És az is biztos, hogy rengeteg normális pár és lány is van ezeken az oldalakon. De sajnos még több a pasi, aki erre veri a farkát...Voltam sokszor hármasban, de egyszer sem volt könnyű párt találni. Amikor találtam, az meg általában a semmiből jött, minden előzmény és hosszas levelezés és ismerkedés nélkül. Az is kétségtelen, hogy egy párnak lányt találni a legnehezebb, már majdnem reménytelen kategória...És pasinak lányt találni sem egyszerűbb. Ezért nem is erőltetem. Pedig szívesen ismerkednék lánnyal, mivel jelenleg független vagyok, de azt mér feladtam, hogy ez összejöjjön.
A lényeg, hogy mindenki találja meg a számítását és élvezzük az élet adta lehetőségeket! wink
2012. 08. 29. szerda 11:31  #565
A helyzet valóban nem könnyű. És az is biztos, hogy rengeteg normális pár és lány is van ezeken az oldalakon. De sajnos még több a pasi, aki erre veri a farkát...Voltam sokszor hármasban, de egyszer sem volt könnyű párt találni. Amikor találtam, az meg általában a semmiből jött, minden előzmény és hosszas levelezés és ismerkedés nélkül. Az is kétségtelen, hogy egy párnak lányt találni a legnehezebb, már majdnem reménytelen kategória...És pasinak lányt találni sem egyszerűbb. Ezért nem is erőltetem. Pedig szívesen ismerkednék lánnyal, mivel jelenleg független vagyok, de azt mér feladtam, hogy ez összejöjjön.
A lényeg, hogy mindenki találja meg a számítását és élvezzük az élet adta lehetőségeket! wink
(Ez egy válasz Macilacy üzenetére (2012. 08. 29. szerda 11:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 29. szerda 11:04
Divat,vagy sem...nem tudom.Talán inkább csak jobban vállalható.
Ami meg a sok lány keres lányt hirdetéseket illeti,én nem gondolom,hogy olyan sok esetben állna pasi a hirdetések mögött...inkább csak tényleg nagyon nehéz összehozni,rengeteg az akadály. Tudom,mert az én párom is biszexuális.
És hirdetünk is...világosan leirva,hogy egy pár vagyunk,de nem többesre hajtunk,hanem csak a kedvesemnek szüksége lenne egy lányra,testileg,lelkileg.
Erre aztán percenként jönnek a primitiv kis félsoros levelek,hogy ő hogy megbaszná,meg,hogy tegyen már kivételt vele,vagy,hogy hozok magammal egy ribancot is,csak dughassalak már meg.Hihetetlenek az emberek.Természetesen aki nem olvasta el a feltételeinket,annak nem is válaszolunk,mert minek,ha úgyse tud olvasni/értelmezni.. Egy kivétel azért volt,akinek a leveleit máig is őrizgetjük,mert az már annyira hülye szegény,hogy talán,ha lesz kedvem,vagy érdeklődés meg is osztanám itt veletek a sorait. Az ilyen hülyék miatt aztán a párom teljesen rám is bizta a szelektálást és csak azokat közvetitem felé,amelyeknek tényleg van is némi esélyük. És igy már elég hülyén néz ki a hirdetés,mert mert van egy női reg lapunk(ahol tudatva van,hogy van pasija),de valójában velem találkozhatnak az érdeklődők. És akkor jönnek a hirtelen reagáló jelentkezők,akikkel ha tudatom,hogy az első pár röpke levelet én irtam,már tovább is állnak,mert kamunak hiszik az egészet..

Na de térjek vissza az eredeti gondolatomhoz..
Azt gondolom,hogy szóló lányoknak nem kell sokat kinlódni,hogy találjanak szolo pasit,vagy akár párt is maguknak.Rengeteg ilyen hirdetőt utasitunk el naponta.
De,ha egy nőnek van stabil párkapcsolata és keres egy igazi tartalmas kapcsolatot női oldalon is,akkor az már nem épp könnyű feladat.
Ha full leszbi a csaj,akkor az nem akarja,hogy velem osztozzon a csaján...ki akarja sajátitani. Tehát ez már nem müködik.
Aztán vannak a BI csajok,akiknek van pasijuk/férjük.Ők meg leginkább csak szoloban látnák vendégül,hogy hármasozzanak. Ennek meg én nem vagyok a rajongója...
És még folytathatnám..
2012. 08. 29. szerda 11:26  #564
tantrah tantrah
Ez így van. Vagy egyáltalán nincs párja, vagy van, csak anyut nem tudja rábeszélni, és álmodozik. nyes
Persze, tisztelet a kivételnek, sok a valós pár is, tegyük hozzá!
(Ez egy válasz -Vadócka- üzenetére (2012. 08. 29. szerda 11:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 29. szerda 11:18
ugye nyes Érdekes mindig a pasik ülnek kameránál... chaten sokszor írják, hogy a párok zöme pasi!
2012. 08. 29. szerda 11:18  #563
-Vadócka- -Vadócka- VIP
ugye nyes Érdekes mindig a pasik ülnek kameránál... chaten sokszor írják, hogy a párok zöme pasi!
(Ez egy válasz tantrah üzenetére (2012. 08. 29. szerda 11:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 29. szerda 11:15
Amennyiben párt vagy lányt kerestek, a második levélváltás után ragaszkodjatok hozzá, hogy a lányok beszéljenek pár mondatot telefonon vagy kamerába. Itt aztán sokan elvéreznek. hehe
2012. 08. 29. szerda 11:15  #562
Törölt felhasználó (752855)
Velem még nem de nincs is rá nagy esély. hehe
Nem mondanám hogy olyan sokan akarnak, ezzel a 2 párral volt ilyen esetem.
(Ez egy válasz -Vadócka- üzenetére (2012. 08. 29. szerda 11:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 29. szerda 11:13
Te ilyen jó vagy, hogy ennyi pár akar téged? Veled még nem játszottam skypon? mf2
2012. 08. 29. szerda 11:15  #561
tantrah tantrah
Amennyiben párt vagy lányt kerestek, a második levélváltás után ragaszkodjatok hozzá, hogy a lányok beszéljenek pár mondatot telefonon vagy kamerába. Itt aztán sokan elvéreznek. hehe
(Ez egy válasz Trio7 üzenetére (2012. 08. 27. hétfő 10:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 27. hétfő 10:02
Véleményeteket várom azzal kaocsolatban,hogy jó helyen keresgélünk?kik azok akiknek véleményére még időt se pazaroljunk hisz kamu bejelentkezők..........egyszóval csak komoly érdeklődöket keresünk!!!
....és főleg azok segítségét és vélemenyét olvasnánk akik már átélték a gyönyört..........kit/ kiket ajánlanátok????
2012. 08. 29. szerda 11:13  #560
-Vadócka- -Vadócka- VIP
Te ilyen jó vagy, hogy ennyi pár akar téged? Veled még nem játszottam skypon? mf2
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 08. 29. szerda 11:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 29. szerda 11:11
Lehet, ki tudja. wink Azóta viszont mással nem nem jött össze a hármas csak velük mégegyszer. Volt egy kiábrándító eset is amikor elmentem egy párhoz de 5 perc után mondtam hogy bocsi de ez nekem így nem megy.
Rendetlenség, mondhatni lom, kosz. Nem kerteltem, mondtam hogy ez így nekem nem pálya és úgy érzem elköszönnék. Megköszöntem az idejüket és már a kocsiban is voltam smile
2012. 08. 29. szerda 11:12  #559
-Vadócka- -Vadócka- VIP
Sok esetben kíváncsiság áll a háttérben, na de aki itt nő és fiatal és egyedül van, arról sok idióta azt gondolja, tuti pasi és kamu! Ne tudd meg mennyi olyan levelet kapok ami enyhén szólva sértő.. és itt fórumon is írták már, biztos pasi lapul a nick mögött!
Vazinak már többször írtam, írja már ki, hogy fiatal csinos nő vagyok! Az , hogy gonosz játékos és stb azt én magam is jelzem!
nyes
(Ez egy válasz Macilacy üzenetére (2012. 08. 29. szerda 11:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 29. szerda 11:04
Ami meg a sok lány keres lányt hirdetéseket illeti,én nem gondolom,hogy olyan sok esetben állna pasi a hirdetések mögött...inkább csak tényleg nagyon nehéz összehozni,rengeteg az akadály. Tudom,mert az én párom is biszexuális.
És hirdetünk is...világosan leirva,hogy egy pár vagyunk,de nem többesre hajtunk,hanem csak a kedvesemnek szüksége lenne egy lányra,testileg,lelkileg.
Erre aztán percenként jönnek a primitiv kis félsoros levelek,hogy ő hogy megbaszná,meg,hogy tegyen már kivételt vele,vagy,hogy hozok magammal egy ribancot is,csak dughassalak már meg.Hihetetlenek az emberek.Természetesen aki nem olvasta el a feltételeinket,annak nem is válaszolunk,mert minek,ha úgyse tud olvasni/értelmezni.. Egy kivétel azért volt,akinek a leveleit máig is őrizgetjük,mert az már annyira hülye szegény,hogy talán,ha lesz kedvem,vagy érdeklődés meg is osztanám itt veletek a sorait. Az ilyen hülyék miatt aztán a párom teljesen rám is bizta a szelektálást és csak azokat közvetitem felé,amelyeknek tényleg van is némi esélyük. És igy már elég hülyén néz ki a hirdetés,mert mert van egy női reg lapunk(ahol tudatva van,hogy van pasija),de valójában velem találkozhatnak az érdeklődők. És akkor jönnek a hirtelen reagáló jelentkezők,akikkel ha tudatom,hogy az első pár röpke levelet én irtam,már tovább is állnak,mert kamunak hiszik az egészet..

Azt gondolom,hogy szóló lányoknak nem kell sokat kinlódni,hogy találjanak szolo pasit,vagy akár párt is maguknak.Rengeteg ilyen hirdetőt utasitunk el naponta.
De,ha egy nőnek van stabil párkapcsolata és keres egy igazi tartalmas kapcsolatot női oldalon is,akkor az már nem épp könnyű feladat.
Ha full leszbi a csaj,akkor az nem akarja,hogy velem osztozzon a csaján...ki akarja sajátitani. Tehát ez már nem müködik.
Aztán vannak a BI csajok,akiknek van pasijuk/férjük.Ők meg leginkább csak szoloban látnák vendégül,hogy hármasozzanak. Ennek meg én nem vagyok a rajongója...
És még folytathatnám..
2012. 08. 29. szerda 11:11  #558
Lehet, ki tudja. wink Azóta viszont mással nem nem jött össze a hármas csak velük mégegyszer. Volt egy kiábrándító eset is amikor elmentem egy párhoz de 5 perc után mondtam hogy bocsi de ez nekem így nem megy.
Rendetlenség, mondhatni lom, kosz. Nem kerteltem, mondtam hogy ez így nekem nem pálya és úgy érzem elköszönnék. Megköszöntem az idejüket és már a kocsiban is voltam smile
(Ez egy válasz -Vadócka- üzenetére (2012. 08. 29. szerda 11:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 29. szerda 11:06
oh te mázlista, valamit nagyon tudhatsz crazya
2012. 08. 29. szerda 11:06  #557
-Vadócka- -Vadócka- VIP
oh te mázlista, valamit nagyon tudhatsz crazya
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 08. 29. szerda 11:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 29. szerda 11:02
Hogy On is legyek:

Volt már részem 3as felállásban és kellemes élmény marad. A pár nagyon közvetlen és barátságos volt, meg is lepődtem ezen. Nem úgy kezeltek hogy én vagyok alárendelve, azt csináljuk amit ők akarnak hanem nagyon nyitottak voltak mindenben.
Az pedig külön pozitív volt hogy utána vacsorára is marasztaltak, hiába mondtam hogy miattam nem kell, a hölgy ragaszkodott hozzá.
2012. 08. 29. szerda 11:04  #556
Macilacy Macilacy

És még folytathatnám..
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 08. 29. szerda 10:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 29. szerda 10:34
Arra gondoltam, hogy a sok csaj regisztráció mögött valójában pasik vannak....A divatról meg csak annyit, hogy ha a pasiknál a biszexualitás lesz a divat, akkor mindenki pasit fog keresni...? Ugyan már...
2012. 08. 29. szerda 11:02  #555
Hogy On is legyek:

Volt már részem 3as felállásban és kellemes élmény marad. A pár nagyon közvetlen és barátságos volt, meg is lepődtem ezen. Nem úgy kezeltek hogy én vagyok alárendelve, azt csináljuk amit ők akarnak hanem nagyon nyitottak voltak mindenben.
Az pedig külön pozitív volt hogy utána vacsorára is marasztaltak, hiába mondtam hogy miattam nem kell, a hölgy ragaszkodott hozzá.
(Ez egy válasz -Vadócka- üzenetére (2012. 08. 29. szerda 10:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 29. szerda 10:56
Te nagyon jól ismersz, tudod mit szeret(nék) és mit nem akarok! Világosan fogalmazok, ha olyanom van s találok pasit aki szimpatikus annak jelzem és tisztázom előtte.. hogy csak játszok .. eszemben sincs komolyan venni és huncutkodás után tiltom, nicket sem jegyzem meg .. ezért nem értem utána a sok "szerelmes reklamáló férfit"
köze nem volt a szerelemhez felnőtt egészséges férfiak nem lesznek szerelmesek egy kis kamerázás huncutkodástól ugye? Na és mi van.. féléve nem tudok levakarni egy férfit.. Neked tiltani.. mert nem csak engem zaklat .. azokat is akik velem szóba állnak. Na de a topic téma hármas felállás.. arról senki nem ír?
2012. 08. 29. szerda 10:56  #554
-Vadócka- -Vadócka- VIP
Te nagyon jól ismersz, tudod mit szeret(nék) és mit nem akarok! Világosan fogalmazok, ha olyanom van s találok pasit aki szimpatikus annak jelzem és tisztázom előtte.. hogy csak játszok .. eszemben sincs komolyan venni és huncutkodás után tiltom, nicket sem jegyzem meg .. ezért nem értem utána a sok "szerelmes reklamáló férfit"
köze nem volt a szerelemhez felnőtt egészséges férfiak nem lesznek szerelmesek egy kis kamerázás huncutkodástól ugye? Na és mi van.. féléve nem tudok levakarni egy férfit.. Neked tiltani.. mert nem csak engem zaklat .. azokat is akik velem szóba állnak. Na de a topic téma hármas felállás.. arról senki nem ír?
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2012. 08. 27. hétfő 15:29), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator vazelinator VIP Admin
2012. 08. 27. hétfő 15:29
nem is ezzel van probléma, hanem hoyg a pasik nem olvassák el a nők adatlapját, csak nőnemű és írják a szablonos "dugunk" szöveget.
csajok meg sokszor abban hibáznak hogy bő lére eresztik az adatlapot, egy frappáns rövid szöveg kell annál tovább nem terjed a pasi agya, sajna.
ebbe a viharba bele kerülnek a párok ahol ráadásul 2 embernek nehezebb egyszerre megfelelőt találni. mondanám hoyg azaz egy gyöngyszem el veszik a sok között, mert hát soha nem tudni hiába az adatlap vagy hiába nem, lehet hoyg ő az.
2012. 08. 29. szerda 10:46  #553
Pontosan tudom hogy értetted de nem csak tökös csajok rejlenek a nőt kereső női nickek mögött ezt te is tudod jól szerintem.

El sem hinnéd hány biszex pasitól kapok levelet, holott ki van írva hogy heteroszexuális vagyok.

A férfi biszexualitásra mint divatra csak ez a régi "dalszöveg" jutott az eszembe:

Nagy divat ám manapság b........k lenni
viszont nem tudom minek azt reklámozni
hogy seggekben túrkálsz és pélókat veszel a szádba?
Ember nem vágod hogy ez nem fair?
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 08. 29. szerda 10:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 29. szerda 10:34
Arra gondoltam, hogy a sok csaj regisztráció mögött valójában pasik vannak....A divatról meg csak annyit, hogy ha a pasiknál a biszexualitás lesz a divat, akkor mindenki pasit fog keresni...? Ugyan már...
2012. 08. 29. szerda 10:34  #552
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 08. 29. szerda 10:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 29. szerda 10:26
Nincs töke, inkább csak most ez a divat. smile
2012. 08. 29. szerda 10:26  #551
Nincs töke, inkább csak most ez a divat. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 08. 29. szerda 10:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 29. szerda 10:21
A legtöbb ilyen csajnak valószínűleg töke van.... nyes
2012. 08. 29. szerda 10:21  #550
A legtöbb ilyen csajnak valószínűleg töke van.... nyes
(Ez egy válasz pina noire üzenetére (2012. 08. 29. szerda 09:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 08. 29. szerda 09:55
Ez tényleg durva, hogy a társkeresőben a szóló csajok is csajt keresnek nyes
Én csak kíváncsiságból néztem a társkeresőt és mit ne mondjak meglepődtem ezen....
Lehet még nem volt dolguk igazi pasival, ezért nem is keresik.
/ 42