Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Eszmecsere a harmadikat kereső párok tapasztalatairól

Az eddigi hozzászólások

2010. 06. 08. kedd 23:17  #142
Törölt felhasználó (46871) VIP
Mocsok jó hogy OFFoltátok a topikot! HAHÓ MODERÁTOROK!!!!!! Ilyeneket Balu rendelőjébe írjatok
2010. 06. 08. kedd 14:00  #141
Sanya0x0 Sanya0x0 VIP
Olvastam és értelmeztem is.Szerintem próbáld meg Te is,és aztán illesszél minősítő jelzőket!Nem egyszerű megfogalmazás,de azért ki lehet hámozni a mondani valóját.

(ne itt offoljatok, van rá külön topic!) :tom ejnye1 hehe
(Ez egy válasz surdapapa üzenetére (2010. 06. 07. hétfő 17:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 07. hétfő 17:26
azt hiszem Rád mondják, hogy funkcionális analfabéta!

olvasd már el, hogy mire válaszoltál még eccer!
2010. 06. 08. kedd 09:06  #140
Törölt felhasználó (731322)
kis csapatunk is ajánlja a gumi használatát.az az 1perc pihinek is vehető.de márt egy őszászokot csapatnál is egyezés kérdése.fontos hogy amely farok a popsiban ügyködőt az nekerülyőn a punciba,csak miután megmosták.szerintem van különbség.
2010. 06. 08. kedd 08:28  #139
hhuuu hhuuu
OFF:
A téma címéből hiányzik egy betű smile

(kösz, az észrevételt, kijavítottam! habár egy topic címében benne lehet a "költői szabadság" is, amennyiben úgy is érthető, értelmezhető!) :tom nyes
2010. 06. 07. hétfő 17:26  #138
surdapapa surdapapa
azt hiszem Rád mondják, hogy funkcionális analfabéta!

olvasd már el, hogy mire válaszoltál még eccer!
(Ez egy válasz Sanya0x0 üzenetére (2010. 06. 07. hétfő 14:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 07. hétfő 14:53
szerinted csak terhesség ellen véd a gumi?egy rakás nemi úton terjedő fertőzést ismerünk,"ha nem akkor utána nézünk" amit egyszerű szemrevételezéssel nem látunk.róka ki a lyukból,át a másikba és már át is vitte a veszettséget.önök döntenek,nekem mindegy!
2010. 06. 07. hétfő 15:47  #137
nor3par nor3par
Sajnos az aktus értékéből levesz a gumi csere szünetekkel, de az életedhez hozzá tesz vagy abból legalább is nem vesze el : )))) Mindenképpen javaslom a gumicserét !!! Ennyit szerintem mindenki tud áldozni közben,hogy 1 percre megáll közben és elfogyaszt 3-4 gumit ha cserélgeti !!!
2010. 06. 07. hétfő 14:53  #136
Sanya0x0 Sanya0x0 VIP
szerinted csak terhesség ellen véd a gumi?egy rakás nemi úton terjedő fertőzést ismerünk,"ha nem akkor utána nézünk" amit egyszerű szemrevételezéssel nem látunk.róka ki a lyukból,át a másikba és már át is vitte a veszettséget.önök döntenek,nekem mindegy!
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 06. vasárnap 22:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (379579)
2010. 06. 06. vasárnap 22:20
Tegyük fel, hogy nem fenyeget az a veszély, hogy a gumi nélküli szex eredménye terhesség is lehet.
A benne volt a másik nőben és gumi csere nélkül rakja be Neked és az egyáltalán nem használt gumit, csak, "mint a róka, egyik lyukból a másikba" között érzékelsz különbséget?
Csak mert szerintem nincs.
2010. 06. 07. hétfő 06:06  #135
Törölt felhasználó (754785)
isteni két nagy farku pasival
már alig várom,hogy megint összejöjjön
2010. 06. 07. hétfő 05:14  #134
Törölt felhasználó (754785)
jó lenne ujra egy párral vagy két nagy méretu férfiaval.
nincs annál jobb!!!!!!4
2010. 06. 06. vasárnap 22:20  #133
Törölt felhasználó (379579)
Tegyük fel, hogy nem fenyeget az a veszély, hogy a gumi nélküli szex eredménye terhesség is lehet.
A benne volt a másik nőben és gumi csere nélkül rakja be Neked és az egyáltalán nem használt gumit, csak, "mint a róka, egyik lyukból a másikba" között érzékelsz különbséget?
Csak mert szerintem nincs.
(Ez egy válasz Trilac üzenetére (2010. 06. 06. vasárnap 17:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 06. vasárnap 17:17
Hello! mi a párommal most leszünk elöször egy lányal,gumival szeretnénk a kérdés az,hogy ha a lány után beakarja rakni nekem is akor elöte cseréljen gumit?kérném a tanácsotokat. worship
2010. 06. 06. vasárnap 21:04  #132
Trilac Trilac
igen kérdés miabaj vele szerintem nincs ezzel gond
2010. 06. 06. vasárnap 19:58  #131
Sanya0x0 Sanya0x0 VIP
Ez kérdés confused
(Ez egy válasz Trilac üzenetére (2010. 06. 06. vasárnap 17:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 06. 06. vasárnap 17:17
Hello! mi a párommal most leszünk elöször egy lányal,gumival szeretnénk a kérdés az,hogy ha a lány után beakarja rakni nekem is akor elöte cseréljen gumit?kérném a tanácsotokat. worship
2010. 06. 06. vasárnap 17:17  #130
Trilac Trilac
Hello! mi a párommal most leszünk elöször egy lányal,gumival szeretnénk a kérdés az,hogy ha a lány után beakarja rakni nekem is akor elöte cseréljen gumit?kérném a tanácsotokat. worship
2010. 06. 06. vasárnap 12:51  #129
Törölt felhasználó (46871) VIP
Ma ékesen szóló Cicerótól kaptuk az alábbi kultúrált levelet:
"szivesen beszálnék"
"képeket ide külgyetek"
Hát na smile smile smile smile smile Egyszer már bizonyíthatná valaki, hogy nem ez a szint a mérvadó.
2010. 06. 02. szerda 14:23  #128
Tama73 Tama73
Bocsi az elöbb VAZELINATOR-NAK SZERETTEM VOLNA VÁLASZOLNI. vigyor3
2010. 06. 02. szerda 14:21  #127
Tama73 Tama73
Igazad lehet, nem kell keresni, barátkozni, ha nem tetszik elmehet. Meggondolandó amit írtál. worship
(Ez egy válasz Tozzie üzenetére (2010. 05. 30. vasárnap 21:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 30. vasárnap 21:40
Sziasztok!

Mit kerestek?
Hátha megfelelek...

Max azt mondjuk, hogy nem egymást kerestük...
2010. 06. 02. szerda 13:26  #126
s.loeb s.loeb VIP
Sajnos ezt én is többszür tapasztaltam már. Ha jeletkezek egy hírdetésre aminél minden kritériumnak(súly,magasság,kor,intim méret, tapasztalat,lakhely) megfelelek, akkor 20 párból kb 2 max 3 ír vissza. Ellentétben ha egy olyan hírdetésre jeletkezek ahol egy vagy több kritériumnak nem felelek meg(de valamiért nagyon szimpatikus a hírdető) akkor a 20 levélből 16-17-re jön válasz. Vagy egy "bocs de nem téged keresünk" vagy "nem pont ilyen az elképzelésünk de kaphatsz egy esélyt". És szerintem pont fordítva kellene lennei a válaszok számának. Vagyis ideális esetben minden levélre kellene egy "bocs de nem" vagy valami hasonló választ kapni. Csak az a baj,hogy sok hirdető csak kíváncsiságból ad fel hirdetést. Azért,hogy megnézze mennyi ember érdeklődne azok a dolgok iránt amit ő a hirdetésében leírt. Vagy (bocsaz alpári stílusért),hogy mennyien akarnák az ő párját megdugni. És ha sok a jeletkező akkor megnyugszik(szerintem tévesen mert sok pasi bárkit megduna itt),hogy jó nőt választotam mert 50 ember simán akadna aki megdugná.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 01. kedd 13:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (748580)
2010. 06. 01. kedd 13:30
Sziasztok

Hát éppen ez a baj. Amit leírtatok. Annyian így látják, mármint a 3-as felállást. Bevallom mikor először próbáltam partnereket keresni, hasonló véleményem volt. Mármint azt gondoltam, hogy: De jó a pasinak akinek a felesége kielégítéséhez több pasi kell. Istennő lehet, de hát a pasi meg nem bírja. Hála istennek akadt egy pár aki kedvesen elmondta nekem, hogy ez nem így van és hogy a 26 évemmel nem vagyok ciki amiért ezt gondolom, hiszen vannak pl.: 44 évesek is smile akik még mindig ezt gondolják. Szintén ez a kedves pár volt aki elmondta nekem, hogy ha képet küldök akkor ne kezdjem már a farkammal premier plánba az ember arcába mikor megnyílik a levél.

Szóval sokan nem tudják, mit és hogyan kell, mert eddig csak álmodoztak róla, majd elképzelték és kiszínezték a kis álmukat. Csak azt felejtik el hogy a 3 as de még a kettes is a partnerem kielégítéséről szól.
Én véleményem szerint erre kellene törekedni, én így csinálom és működik.: - Ha én teljesen azaz 100:% +10% csak a partneremre figyelek, és önmagamra nem, akkor Ő is megengedheti magának ezt a luxust. A végeredmény egy fantasztikus ösztöni váratlan robbanás.
De sajnos az is igaz hogy a "másik" oldal a párok oldala is enyhén zavaros. Az intelligencia hiánya sokszor gátat állít a történések elé. Itt arra gondolok, hogy egy szimpla: sorry de nem. ez igazán nem sok és mindent elmond. Nos a párok 90% ennyire sem képes. Vágyaik specifikációjával és a feltételek megszabásával nem kevés időt eltöltve, pont semmibe veszik a "keresendő partnert". Michellelany ti szimpatikusak vagytok mint hozzáállás mint pedig képek / írásaitok alapján. Sok sikert a keresgélésben, K.
2010. 06. 01. kedd 19:22  #125
maarimar maarimar
na ez igen és végülis szinte az utolsoszoig igaz
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 06. 01. kedd 13:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (748580)
2010. 06. 01. kedd 13:30
Sziasztok

Hát éppen ez a baj. Amit leírtatok. Annyian így látják, mármint a 3-as felállást. Bevallom mikor először próbáltam partnereket keresni, hasonló véleményem volt. Mármint azt gondoltam, hogy: De jó a pasinak akinek a felesége kielégítéséhez több pasi kell. Istennő lehet, de hát a pasi meg nem bírja. Hála istennek akadt egy pár aki kedvesen elmondta nekem, hogy ez nem így van és hogy a 26 évemmel nem vagyok ciki amiért ezt gondolom, hiszen vannak pl.: 44 évesek is smile akik még mindig ezt gondolják. Szintén ez a kedves pár volt aki elmondta nekem, hogy ha képet küldök akkor ne kezdjem már a farkammal premier plánba az ember arcába mikor megnyílik a levél.

Szóval sokan nem tudják, mit és hogyan kell, mert eddig csak álmodoztak róla, majd elképzelték és kiszínezték a kis álmukat. Csak azt felejtik el hogy a 3 as de még a kettes is a partnerem kielégítéséről szól.
Én véleményem szerint erre kellene törekedni, én így csinálom és működik.: - Ha én teljesen azaz 100:% +10% csak a partneremre figyelek, és önmagamra nem, akkor Ő is megengedheti magának ezt a luxust. A végeredmény egy fantasztikus ösztöni váratlan robbanás.
De sajnos az is igaz hogy a "másik" oldal a párok oldala is enyhén zavaros. Az intelligencia hiánya sokszor gátat állít a történések elé. Itt arra gondolok, hogy egy szimpla: sorry de nem. ez igazán nem sok és mindent elmond. Nos a párok 90% ennyire sem képes. Vágyaik specifikációjával és a feltételek megszabásával nem kevés időt eltöltve, pont semmibe veszik a "keresendő partnert". Michellelany ti szimpatikusak vagytok mint hozzáállás mint pedig képek / írásaitok alapján. Sok sikert a keresgélésben, K.
2010. 06. 01. kedd 13:30  #124
Törölt felhasználó (748580)
Sziasztok

Hát éppen ez a baj. Amit leírtatok. Annyian így látják, mármint a 3-as felállást. Bevallom mikor először próbáltam partnereket keresni, hasonló véleményem volt. Mármint azt gondoltam, hogy: De jó a pasinak akinek a felesége kielégítéséhez több pasi kell. Istennő lehet, de hát a pasi meg nem bírja. Hála istennek akadt egy pár aki kedvesen elmondta nekem, hogy ez nem így van és hogy a 26 évemmel nem vagyok ciki amiért ezt gondolom, hiszen vannak pl.: 44 évesek is smile akik még mindig ezt gondolják. Szintén ez a kedves pár volt aki elmondta nekem, hogy ha képet küldök akkor ne kezdjem már a farkammal premier plánba az ember arcába mikor megnyílik a levél.

Szóval sokan nem tudják, mit és hogyan kell, mert eddig csak álmodoztak róla, majd elképzelték és kiszínezték a kis álmukat. Csak azt felejtik el hogy a 3 as de még a kettes is a partnerem kielégítéséről szól.
Én véleményem szerint erre kellene törekedni, én így csinálom és működik.: - Ha én teljesen azaz 100:% +10% csak a partneremre figyelek, és önmagamra nem, akkor Ő is megengedheti magának ezt a luxust. A végeredmény egy fantasztikus ösztöni váratlan robbanás.
De sajnos az is igaz hogy a "másik" oldal a párok oldala is enyhén zavaros. Az intelligencia hiánya sokszor gátat állít a történések elé. Itt arra gondolok, hogy egy szimpla: sorry de nem. ez igazán nem sok és mindent elmond. Nos a párok 90% ennyire sem képes. Vágyaik specifikációjával és a feltételek megszabásával nem kevés időt eltöltve, pont semmibe veszik a "keresendő partnert". Michellelany ti szimpatikusak vagytok mint hozzáállás mint pedig képek / írásaitok alapján. Sok sikert a keresgélésben, K.
(Ez egy válasz Michellelany üzenetére (2010. 05. 04. kedd 10:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 04. kedd 10:07
" Igaz hogy 44 éves, 168 magas és 73kg. Szívesen csatlakoznék hozzátok 3.nak " ezzel jelentkeztek erre a hírdetésünkre ::: " max 30 éves korig keresünk fiút !!!! (az úr? se cm-be se kg nem felel meg az általunk megadott határértékeknek ,hiszen férfit keresünk,nem kislányt) Amikor vissza írtunk,hogy gratula ,eddig te vagy a nyertes hülyeség határán, vita lett : ) Most itt tartunk ! :Ennyi idősen is jó erőben vagyok, 44éve aktívan sportolok, a farkam ha kell egyfolytában áll 1-2órát is. Ellenben Önnel fiatal ember, nekem 30évesen nem kellett segítséget kérni más férfitól a barátnőm kielégítésére. Van aki még 70-80évesen is aktív, kezdjen el aggódni.

Nagyon vágja miről szól egy hármas együttlét !!! Ajánlom figyelmébe mindenkinek az urat !!! Biztos élvezetes hármas együttlétre vezetne a vele való " barátság " és együttlét !!! Most is párt keres ,hiszen neki erről szól a hármas : ))) Hogy ő a 44 éves istenkirálycsászár,aki olyan aktívan sportól 44 éve (73 kg ,biztos szállkásít éppen) ,megmutatja ,hogyan kell kielégíteni egy nőt, jelen esetben párunkat ,akivel élünk ! Hajrá. Igazán szimpatikus hozzáállás !

Sok szerencsét a keresgéléshez !

(végre egy topic, amiben a címben szereplő témának megfelelően írjátok meg tapasztalataitokat! sok igazságot és valós problémákat feszegettek, túl nagy illúziótok ne legyen a "harmadik" beszállóval kapcsolatban! ez is olyan, mint az élet egyéb területei: nehéz megtalálni az optimálist, a mindenben megfelelő partnert! de feladni nem kell, mert a türelem és a kitartás majdnem mindig meghozza az eredményt! azon meg ne csodálkozzatok, hogy sok pasi -esetenként nő is- el van szállva önmagától, vagy nincs önkritikája, vagy éppen erőszakosabb a kelleténél, ill. azt gondolja hogy minden szempontból ő az ideális "harmadik" a szexben! aki meg pénzért kínálja "szolgáltatásait", azt gyorsan felejtsétek el, mert csak magatokat csapjátok be erkölcsileg és anyagilag is!) :tom smile
2010. 05. 31. hétfő 14:41  #123
krisz984 krisz984 VIP
Sziasztok.
Hát nem tudom hogy vannak az emberek kitalálva de furcsán az biztos.
Ha egyszer 3-ast keres akkor miért akar 2-esben lenni a lányal?? ezt nem értem.
Nekem eszembe nem jutna arra buzdítani valakit hogy szegje meg a párjával megegyezett dolgot.
Főleg hogy szerintem a 3-as az egyik leg izgatóbb felállás smile
(Ez egy válasz pár8476 üzenetére (2010. 05. 29. szombat 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 05. 29. szombat 21:46
Nem tudjuk kinek tűnt fel eddig, általános e vagy sem. ?
Azonban nálunk elég elterjedt, 10 ből 9.Férfi :
Kettesben a lánnyal lehetne?
NEM B+
PÁR8476
Veletek is van ilyen?
Nem értik vagy nem akarják vagy barátnőt keresnek?
Na de könyörgöm, más feleségében, barátnőjében?
/ 50