Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2015. 09. 22. kedd 09:58  #928
Vogel68 Vogel68
Szia mercedes1124! Mikor legelőszőr spricceltem épp nyaraltunk B.berényben, pár nap ott sátoroztunk.Én akkor jártam először FKK-n is. Az akkori párom fedeztette fel velem ezt a csodás életformát,amire persze vevő voltam.Ekkor vált világossá az is,hogy én Bi. vagyok.Tehát nem konkrétan a testemen egy pont izgatásával kezdődött a spriccelés.Én úgy vélem ez a sok-sok új felismerés ,hogy teljesen átadhattam magam az igazi énemnek...,ez hozta ki belőlem.Tehát kellett egy olyan partner ,aki mindezt elősegítette. smile Agyban dől el mindig,mert ha kikapcsolod az agyad és átadod magad az élvezetnek és nem szorongsz semmitől ,fantasztikus élményeket élhet meg mindenki. smile
(Ez egy válasz mercedes1124 üzenetére (2015. 09. 21. hétfő 13:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 21. hétfő 13:20
Szia Vogel68!! Milyen ingerléssel érte el a párod ezt az élvezetet nálad??
2015. 09. 21. hétfő 17:55  #927
borsodipar borsodipar
Sziasztok!
Ritka az,amikor a páromnak nem sikerül elérni ezt nálam.Valóban teljesen más érzés,és nagyon tudja,mi a jó nekem smile Persze + 1-2 törölköző,az elmaradhatatlan vigyor2
2015. 09. 21. hétfő 13:20  #926
mercedes1124 mercedes1124
Szia Vogel68!! Milyen ingerléssel érte el a párod ezt az élvezetet nálad??
(Ez egy válasz Vogel68 üzenetére (2015. 09. 21. hétfő 10:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 21. hétfő 10:26
Pár évvel ezelőtt történt,hogy én is elkezdtem spriccelve élvezni.Érdekes volt,mert először észre sem vettem csak az érzést,hogy ekkora élvezetet sosem éreztem még.Az akkori párom hozta ki belőlem és végre én is megismerhettem a saját testemet ,reagálását a kéjnek.Elsőre nem is értettük mi is ez valójában azt gondoltuk pisi,de ez nem csak pisi és ha igazán átadom magam a kéjnek úszik a szoba.Engem van,hogy zavar mit is szól ehhez az aktuális partner. smile Viszont ha arra koncentrál az ember ,hogy visszatartsa a spriccet ,már nem olyan mámorító az élvezet. Azt hozzá kell tennem a volt férjem sosem tudta ezt kihozni belőlem. 42 évesen döbbentem rá,hogy eddig nem is volt igazán élvezetes szexuális életem....,mostanra viszont végre élek és élvezkedek smile
2015. 09. 21. hétfő 12:47  #925
greatom greatom
Nincs is annál szebb, izgatóbb látvány, ahogy egy Nő spriccelve élvez!

Talán... ha DP közben sikerül és ráadásul valaki épp a torkába élvez és a férj otthonról hallgatja mobiltelcsin wink
(Ez egy válasz zegna87 üzenetére (2015. 09. 21. hétfő 12:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 21. hétfő 12:33
Gratula! Nincs is annál szebb, izgatóbb látvány, ahogy egy Nő spriccelve élvez! Nekem is volt már szerencsém hozzá párszor, volt is egy ilyen párom régen! Isteni látvány! smile
2015. 09. 21. hétfő 12:33  #924
zegna87 zegna87
Gratula! Nincs is annál szebb, izgatóbb látvány, ahogy egy Nő spriccelve élvez! Nekem is volt már szerencsém hozzá párszor, volt is egy ilyen párom régen! Isteni látvány! smile
(Ez egy válasz Vogel68 üzenetére (2015. 09. 21. hétfő 10:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 09. 21. hétfő 10:26
Pár évvel ezelőtt történt,hogy én is elkezdtem spriccelve élvezni.Érdekes volt,mert először észre sem vettem csak az érzést,hogy ekkora élvezetet sosem éreztem még.Az akkori párom hozta ki belőlem és végre én is megismerhettem a saját testemet ,reagálását a kéjnek.Elsőre nem is értettük mi is ez valójában azt gondoltuk pisi,de ez nem csak pisi és ha igazán átadom magam a kéjnek úszik a szoba.Engem van,hogy zavar mit is szól ehhez az aktuális partner. smile Viszont ha arra koncentrál az ember ,hogy visszatartsa a spriccet ,már nem olyan mámorító az élvezet. Azt hozzá kell tennem a volt férjem sosem tudta ezt kihozni belőlem. 42 évesen döbbentem rá,hogy eddig nem is volt igazán élvezetes szexuális életem....,mostanra viszont végre élek és élvezkedek smile
2015. 09. 21. hétfő 10:26  #923
Vogel68 Vogel68
2015. 09. 15. kedd 15:14  #922
fodormenta fodormenta
ebben nagy igazság van...
(Ez egy válasz Kiric üzenetére (2015. 06. 01. hétfő 12:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 06. 01. hétfő 12:41
Nemreg ismerkedtem meg a baratnommel. az elso alkalommal is spriccelt es azota minden egyuttletkor. Szerintem a spricceles azon mulik a ket ember mennyire passzol. kellemes elvezeseket smile
2015. 09. 15. kedd 15:14  #921
fodormenta fodormenta
Sziasztok!

Nálunk is így működik... mindíg lennie kell egy friss lepedőnek smile ))
Szívesen ismerkedünk hasonlóan "műkdödő" párokkal, vagy bi lányokkal smile

smile ))
2015. 08. 20. csütörtök 17:29  #920
Törölt felhasználó (993992)
ha itthon, magyarba gondoljátok, fel kell menni busszal a Mátrába, aztán gyalog a Kékestetőre smile szívesen!
(Ez egy válasz macha maxima üzenetére (2015. 08. 20. csütörtök 17:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 08. 20. csütörtök 17:26
olyan leveleket várunk privátban hogy lehetne eljuttatni a párom a csúcsra ?!!!!
2015. 08. 20. csütörtök 17:26  #919
macha maxima macha maxima
olyan leveleket várunk privátban hogy lehetne eljuttatni a párom a csúcsra ?!!!!
2015. 06. 15. hétfő 20:50  #918
csakszex67 csakszex67
Nagyon jó volna egy ilyen csajjal lenni!!
Imádnám nyalni!!
2015. 06. 02. kedd 12:12  #917
Törölt felhasználó (758246)
Az én párom csak így tud elélvezni..35 éves koráig, két gyerek és egy férj után, nem volt még orgazmusa.Teljesen véletlenül jöttünk rá,engem zavart hogy nincs orgazmusa,próbálkoztunk mindenfélével,egyszer egy kézzel történő izgatás során sikerült smile Azóta kialakult a menetrend mit kell, meddig kell, hogyan kell,hány ujjal,milyen erősen, és szökőkút a végeredmény smile több törölközőre is szükség van smile nagyon izgató,és bárki bármit is mond,ez egy fizikai vissza igazolás,hogy igen is, ki lehet elégíteni smile kétszer,háromszor is smile utána már nagyon érzékennyé válik a terület..
2015. 06. 01. hétfő 12:41  #916
Kiric Kiric
Nemreg ismerkedtem meg a baratnommel. az elso alkalommal is spriccelt es azota minden egyuttletkor. Szerintem a spricceles azon mulik a ket ember mennyire passzol. kellemes elvezeseket smile
2015. 05. 25. hétfő 13:34  #915
skymas skymas
Egyszer volt egy barátnőm aki minden élvezéskor eláztatott mindent. Őt egy kicsit zavarta, én viszont imádtam!! smile
2015. 05. 19. kedd 15:29  #914
nick26 nick26
Sziasztok! Az én csajom is képes rá. Párszor jól eláztatta az ágyat, és azt is imádom amikor nyalás közben a számba élvez. smile
2015. 05. 10. vasárnap 09:18  #913
greg12 greg12
szívesen dugnék ilyen csajszival aki tud ilyet,élvezetes lenne az biztos
2015. 05. 09. szombat 23:59  #912
Törölt felhasználó (831055)
Csak igy tovabb,............eleinte nekunk is keves volt, de mostmar ket torulkozot s azokat is duplan kell hasznaljuk, mert igencsak boseges a csodalatos nedu.....imadom
(Ez egy válasz Ana Steel üzenetére (2015. 05. 09. szombat 18:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 05. 09. szombat 18:52
Sziasztok!
Én sem hittem hogy ilyen létezik... Mindig azt gondoltam hogy csak pisi...
De egyik este amikor a párommal szeretkeztünk velem is megtörtént. smile Annyira váratlanul ért hogy teljesen zavarban voltam.
15 éve vagyunk együtt és eddig még egyszer sem volt ilyen, de még csak egy ici picike sem....
Én feküdtem az ágyon, és a számmal kényeztettem Őt, magamat meg egy vibrátorral. Közben a mellemet markolászta paskolta. Éreztem hogy mindjárt vége van, és nem bírja tovább, ezért beleadtam apait anyait hogy minél jobb legyen. El is élvezett. smile De nem hagyta abba a mellem kényeztetését. Aztán hármat egymás után rácsapott... akkor már éreztem hogy nekem is mindjárt végem van. Az orgazmusm kezdetén éreztem hogy elkezdtem spriccelni, de nem bírtam abbahagyni a saját izgatásomat. Utána nagyon sokáig remegtem. Aztán persze szégyeltem is magam.... De szerencsére oktalanul. smile Persze nem méteres spricc volt, csak a lepedőn lévő folt árulkodott róla hogy tényleg megtörtént. Elmondása szerint izgató a tudat hogy ilyet is tudok, csak azt nem értette, értettük hogy akkor eddig miért nem volt.
Utána koncentráltam rá hogy megint sikerüljön, és ő is mindent megtett hogy legyen olyan orgazmusom, de nem ment. Aztán amikormár nem figyeltem rá megint megtörtént. Azóta sikerül párszor átélnünk.
2015. 05. 09. szombat 23:53  #911
Törölt felhasználó (831055)
engem is,......huuuuuuuu elszall az agyam , mikor spriccel a punci vigyor2
(Ez egy válasz newyork üzenetére (2015. 05. 09. szombat 22:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 05. 09. szombat 22:34
Izgalmas átélni férfiként,ha egy hölgy spriccel.Engem nagyon beindít.....
2015. 05. 09. szombat 22:34  #910
newyork newyork
Izgalmas átélni férfiként,ha egy hölgy spriccel.Engem nagyon beindít.....
2015. 05. 09. szombat 18:52  #909
Ana Steel Ana Steel
Sziasztok!
Én sem hittem hogy ilyen létezik... Mindig azt gondoltam hogy csak pisi...
De egyik este amikor a párommal szeretkeztünk velem is megtörtént. smile Annyira váratlanul ért hogy teljesen zavarban voltam.
15 éve vagyunk együtt és eddig még egyszer sem volt ilyen, de még csak egy ici picike sem....
Én feküdtem az ágyon, és a számmal kényeztettem Őt, magamat meg egy vibrátorral. Közben a mellemet markolászta paskolta. Éreztem hogy mindjárt vége van, és nem bírja tovább, ezért beleadtam apait anyait hogy minél jobb legyen. El is élvezett. smile De nem hagyta abba a mellem kényeztetését. Aztán hármat egymás után rácsapott... akkor már éreztem hogy nekem is mindjárt végem van. Az orgazmusm kezdetén éreztem hogy elkezdtem spriccelni, de nem bírtam abbahagyni a saját izgatásomat. Utána nagyon sokáig remegtem. Aztán persze szégyeltem is magam.... De szerencsére oktalanul. smile Persze nem méteres spricc volt, csak a lepedőn lévő folt árulkodott róla hogy tényleg megtörtént. Elmondása szerint izgató a tudat hogy ilyet is tudok, csak azt nem értette, értettük hogy akkor eddig miért nem volt.
Utána koncentráltam rá hogy megint sikerüljön, és ő is mindent megtett hogy legyen olyan orgazmusom, de nem ment. Aztán amikormár nem figyeltem rá megint megtörtént. Azóta sikerül párszor átélnünk.
/ 49
beszamolok.com, a szexpartner kereső