Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2009. 10. 18. vasárnap 23:53  #537
videkipar videkipar
Csak összerántjuk azt az élő talit valamikor valahol. rajtunk nem fog múlni biztosan. Kíváncsiak vagyunk mindketten az ilyenekre, amit még nem láttunk.
(Ez egy válasz Cattie üzenetére (2009. 10. 15. csütörtök 20:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 10. 15. csütörtök 20:24
Nos ha megnézed a galériánkat láthatsz ilyet wink
Vagy majd 1x remélhetőleg élőben.
2009. 10. 18. vasárnap 21:28  #536
ceccus ceccus
Hello! Majd írd meg, mi a feleséged véleméye arról, amit írtam... smile Örülnék, ha tudnék segíteni vele! smile Erőltetni nem szabad, de az nem baj, ha egy kicsit felpiszkálod a fantáziáját.... Akkor előbb-utóbb ő is kíváncsi lesz rá... smile )) Ha egyszer ráérez, szeretni fogja, az biztos!!! smile Szerintem jó úton haladtok, csak hagyd, hogy ő is akarja, kíváncsi legyen rá! smile Próbáld azt esetleg, ha engedi, hogy miután a nyevedtől elment, nem hagyd abba a nyalást, hanem nagyon finoman, gyengéden, lassan folytasd... De csak akkor, ha nem kellemetlen neki... Ha kellmetlen, túl érzékeny, várj egy kis időt és utána kezd el újra nyalni.... Nekem így jött össze először, hogy szinte zsinórban élvezzek.... smile
2009. 10. 15. csütörtök 20:24  #535
Cattie Cattie VIP
Nos ha megnézed a galériánkat láthatsz ilyet wink
Vagy majd 1x remélhetőleg élőben.
(Ez egy válasz videkipar üzenetére (2009. 03. 20. péntek 16:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 20. péntek 16:24
Megerősíteném, spriccelős nőt még én se láttam. Olyan volt, hogy folyt valami, de szerintem is pisi.
2009. 10. 15. csütörtök 17:38  #534
ceccus ceccus
Ezt ne így fogd föl, hogy nem szabad elengedni WC-re... Annál is inkább, mert lehet, tényleg pisilnie kell... smile Ezt meg kell beszélni, mert lehet, hogy kellemetlenül , feszélyezve fogja érezni magát, szégyellni fogja.... És pláne ne a kapcsolat legelején, hanem amikor már bíztok egymásban, nem szégyellitek az ilyen és ehhez hasonló dolgokat.... Fokzatosan.... Semmi képpen nem erőszakoskodva... Lehet, hogy nagyon hosszú folyamat, mire ide eljuttok.... Lehet, veled nem is jön össze neki, de az is lehet, hogy senkivel sem jön össze neki.... Ez nem a ti hibátok.... Nekem sem jött össze eddig mással, csak a mostani párommal.... Csak próbálkozni kell, de ne érezze, hogy neked gond, ha nem jön össze.... Persze, használunk törölközőt, vagy másik lepedőt összehajtva... Főleg, ha ágyban csináljuk.... smile De még így is van, hogy átázik... smile Megnéztem a képeid, szép, méretes farkincád van!!! smile Gratulálok! smile Azzal biztos nem lesz hiba, különösen, ha kellőképpen kitartó is vagy!!! smile Sok sikert! De csak óvatosan!!! smile
2009. 10. 15. csütörtök 08:44  #533
ceccus ceccus
Mióta együtt vagyunk a párommal, szinte az első alkalomtól úgy éreztem, hogy majdnem bepisilek... smile Mással korábban és azóta sem éreztem hasonlót... Nem is értettem, miért van így... Vigyáztam - visszatartottam -, nehogy becsurogjon.... Aztán egyszer elkottyintottam neki, mit is érzek... Erre ő közölte, hogyha ilyet érzek legközelebb, nehogy visszatartsam, mert az nem pisi... smile Egyik alkalommal gondoltam, lesz, ami lesz és elengedtem magam.... Hatalmas mennyiséget spricceltem a kedvesem arcára, szájába, mert hogy éppen nyalt, smile őrületes orgazmus kíséretében.... Láthatóan élvezte és azóta is élvezi, ha így történik... smile Előtte ilyet még sosem éltem át.... Perceken keresztül kontrolálhatatlanul rángatózott, vonaglott a testem, folyamatosan élveztem, ha nem ért hozzám a párom, akkor is.... Egy kis idő után ismét elkezdett nyalni, de nagyon finoman..... Teljesen extázisban voltam, majd néhány perc múlva ismét elömlöttem.... smile Azóta, szinte minden szeretkezésünk alkalmával... Általában többször is.... Van, hogy csak kevéske jön, csordogál smile van, hogy rengeteg és hosszan sugárban spriccel. Eleinte, csak a csiklóm nyalogatásával tudta ezt kiváltani, később már a farkával és ujjazással is.... Leggyorsabb az, a nyaláson kívül, amikor a "G" pontot (?) izgatja két ujjával, vagy úgy hatol belém, hogy a fütyije "ott" dörzsöl, nyom.... De egyébként bármely pózban összejön, hosszabb rövidebb idő alatt... smile Akinek eddig még nem sikerült, próbálgassa, mert őrületesen jóóóóóóóóó! smile
2009. 09. 13. vasárnap 20:35  #532
somamix somamix
Ba...meg! Én eddig akkor nem tudtam hová tenni, hogy volt olyan amikor a barátnőm kiment a wcre mert azt mondta, hogy nagyon kell pisilnie, de sokszor volt már ilyen! A pi...ba, akkor ez egy olyan orgazmus lett volna többször is, ami neki lett volna jó, persze ekem is mert örömöt szerzek neki ezzel!

Na ezért érdemes volt beleolvasni a topikba!

Csáo
2009. 09. 10. csütörtök 00:12  #531
Törölt felhasználó (414975)
én is szoktam rengeteget csurgatok ki, de nem spriccelek. törcsi kell alám szinte mindig
(Ez egy válasz Anett_Anita üzenetére (2005. 11. 10. csütörtök 19:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 11. 10. csütörtök 19:21
Valóban a videók nagy része kamu, de a dolog létezik. Velem is megesik néha, ha a barátom a másik bejáratot használja... :)
2009. 08. 30. vasárnap 22:33  #530
barkoba barkoba
Az előttem szólohoz kapcsolódnék azzal,hogy nekünkis valahogy így sikerül a "spriccelős"orgazmus.És nagyon jó nekem is,és a páromnak is.És azoknakirnám akik előttem olyanokat irtak ,hogy ez biztos pisi,megnyugtatom őket,hogy ez nem pisi garantálom.A pisinek nem ilyen a szaga,és az íze.Gyerekek gyakoroljátok mert megéri a látvány!!!
2009. 08. 29. szombat 11:09  #529
Törölt felhasználó (73765)
sziasztok!
egyéni tapasztalat a páromnál hogy ha a G-pontot izgatom két újjal és közben nyalom akkor eőször csak kisebb mennyiség aztán pedig elég sok jön és nem pisi hanem a finom nektár.nagyon élvezi és én is nagyon szeretem mert tényleg remeg tőle meg hörög meg van minden baja.utána általában felmosás vagy ágyneműcsere a program
2009. 08. 29. szombat 10:45  #528
pgzoli pgzoli
kipróbálnám milyen élőben, csak még partnert nem találtam hozzá. pedig ha annyira jó akkor mind a ketten élveznénk. én a látványt, ő a érzést.
2009. 03. 20. péntek 23:31  #527
Liana0 Liana0 VIP
Elég választékozasn meg van fogalmazva...Gratula smile és egyben köszönet (ÖregSemnek)
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 03. 20. péntek 20:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
2009. 03. 20. péntek 20:03
Nem ilyen fekete-fehér a dolog, ez az alábbiból is látszik:

A szexuális ingerület állapotában a hüvely számos forrásból termel váladékot. A szeméremtest és a hüvelybemenet (introitus) találkozásánál elhelyezkedő (Bartolini- és a Skene-) mirigyek nedveket választanak ki.
A hüvely fala is termel váladékot a szexuális ingerlés során, ez az úgynevezett transszudátum. Vannak nők, akiknél az orgazmus során szinte sugárban távozik ez a váladék, amit női ejakulátumnak nevezünk.

A női ejakulátum valójában a húgy-ivarszervi rendszer, köztük a "női dülmirigy" különböző részeiből származó váladékokból áll. Ezt a váladékot amritának, vagyis isteni nektárnak is nevezik. Sokan tévesztik össze ezt a női ejakulátumot az orgazmus alkalmával bekövetkező akaratlan vizeletürítéssel, noha ez a váladék nem vizelet, bár részben valóban a húgyvezetéken át távozik. Ez a váladékürítés normális eleme a nő szexuális reakciójának, a szeretkezés során többször, akár csészényi mennyiségben is bekövetkezhet. Aki tudja ezt, nem aggódik miatta.

Az amrita elömlése gyakran orgazmus nélkül is előfordul, például amikor a nő önfeledt boldogságban vagy a szeretettől "árad el". Bár élettanilag minden nőnek lehetősége van "az isteni nektárömlés" megtapasztalására, valójában csak akkor élheti át, ha megtanulja átengedni magát a mély boldogságnak - ami természetesen nemcsak szexuális vonatkozású lehet.
A hüvely mélyén rejtőző "szent pont" gyakran éppen az a hely, ahová a nők minden, szexualitással kapcsolatos személyes sérelmüket és fájdalmukat elraktározzák.
(forrás: ideal.hu)
2009. 03. 20. péntek 20:41  #526
Nyúlmedve Nyúlmedve
"Az amrita elömlése gyakran orgazmus nélkül is előfordul, például amikor a nő önfeledt boldogságban vagy a szeretettől "árad el" "

Új megvilágításba került az "örömében bepisil" ... hehe
2009. 03. 20. péntek 20:03  #525
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
Nem ilyen fekete-fehér a dolog, ez az alábbiból is látszik:

A szexuális ingerület állapotában a hüvely számos forrásból termel váladékot. A szeméremtest és a hüvelybemenet (introitus) találkozásánál elhelyezkedő (Bartolini- és a Skene-) mirigyek nedveket választanak ki.
A hüvely fala is termel váladékot a szexuális ingerlés során, ez az úgynevezett transszudátum. Vannak nők, akiknél az orgazmus során szinte sugárban távozik ez a váladék, amit női ejakulátumnak nevezünk.

A női ejakulátum valójában a húgy-ivarszervi rendszer, köztük a "női dülmirigy" különböző részeiből származó váladékokból áll. Ezt a váladékot amritának, vagyis isteni nektárnak is nevezik. Sokan tévesztik össze ezt a női ejakulátumot az orgazmus alkalmával bekövetkező akaratlan vizeletürítéssel, noha ez a váladék nem vizelet, bár részben valóban a húgyvezetéken át távozik. Ez a váladékürítés normális eleme a nő szexuális reakciójának, a szeretkezés során többször, akár csészényi mennyiségben is bekövetkezhet. Aki tudja ezt, nem aggódik miatta.

Az amrita elömlése gyakran orgazmus nélkül is előfordul, például amikor a nő önfeledt boldogságban vagy a szeretettől "árad el". Bár élettanilag minden nőnek lehetősége van "az isteni nektárömlés" megtapasztalására, valójában csak akkor élheti át, ha megtanulja átengedni magát a mély boldogságnak - ami természetesen nemcsak szexuális vonatkozású lehet.
A hüvely mélyén rejtőző "szent pont" gyakran éppen az a hely, ahová a nők minden, szexualitással kapcsolatos személyes sérelmüket és fájdalmukat elraktározzák.
(forrás: ideal.hu)
2009. 03. 20. péntek 17:34  #524
Nyúlmedve Nyúlmedve
Én nem tenném le a voksom a pisi mellett. Bár, szkeptikus vagyok.
Nem láttam sohasem spriccelős orgazmust, nincs is ilyen béli hiányérzetem, ám, miért ne lenne lehetséges?
Paraszti logika mentén haladva: jön az orgazmus - hüvely erősen összehúzódik - a rengeteg nedvességet kipréseli magából - spricccccc
Aztán lehet, hogy semmi ilyesmi...
2009. 03. 20. péntek 17:31  #523
Gheorgius Gheorgius
A hüvelyváladék és a pisi 2 külön dolog, mind az állaguk, mind a szaguk elég jelentősen eltér egymástól,lehetetlen összekeverni a kettőt.
Érdemes lenne visszaolvasni ebben a topikban, le lett írni már párszor, hagy ne kelljen ismételni...
2009. 03. 20. péntek 16:24  #522
videkipar videkipar
Megerősíteném, spriccelős nőt még én se láttam. Olyan volt, hogy folyt valami, de szerintem is pisi.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 03. 20. péntek 16:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (414866) VIP
2009. 03. 20. péntek 16:14
Én is így gondolom!
2009. 03. 20. péntek 16:14  #521
Törölt felhasználó (414866) VIP
Én is így gondolom!
2009. 03. 20. péntek 15:49  #520
Nyúlmedve Nyúlmedve
Lelki szemeimmel már látom az új divat őrületet! Szilikon cicihez akciósan fél áron adják a punciból-spriccelőt, s a nők hosszú, tömött sorokban állnak, hogy az övék is "olyan" legyen... hehe
2009. 03. 20. péntek 08:38  #519
Fém_fatál Fém_fatál
Ez az a kérdés, amiben nincs egyetértés. Még abban sem, hogy létezik-e valóban spriccelős orgazmus. Aki átélte már, esküszik rá, a neten rengeteg kamu videó kering, úgyhogy ez amolyan UFÓ-kérdés: én már láttam, engem el is raboltak, szerintem nincsenek, szerintem meg valaki szórakozik velünk, stb. A hívők szerint nagy mennyiségű hüvelyváladék távozik ilyenkor. A hitetlenek egy csoportja szerint a hüvelybe töltött víz, oder szimplán -a megfelelő helyről- a pisi.
Őszintén szólva, miután még abból is állandó vita van, hogy létezik-e G-pont, és "ha nem, meri-e tagadni", ezek után meglepődnék, ha ebben a kérdésben konszenzus születne.
Csak egy jó ötletem van: szerezz empirikus tapasztalatokat, és legyél szíves megosztani a nagyérdeművel. vigyor2
(Ez egy válasz GUMMIMACI üzenetére (2009. 03. 20. péntek 06:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 20. péntek 06:20
Sziasztok!
Valaki meg tudja mondani, hogy egész pontosan mi is spriccel olyankor?
Tleg érdekelne, mivel nem olvastam utána
2009. 03. 20. péntek 06:20  #518
GUMMIMACI GUMMIMACI
Sziasztok!
Valaki meg tudja mondani, hogy egész pontosan mi is spriccel olyankor?
Tleg érdekelne, mivel nem olvastam utána
/ 65