Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2008. 03. 10. hétfő 16:49  #416
rituci24 rituci24
én elhiszem smile mivel én is szoktam ilyet produkálni, párom legnagyobb örömére smile
(Ez egy válasz Cattie üzenetére (2008. 03. 08. szombat 23:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 08. szombat 23:09
Sziasztok!
Nos nem kamu! Nekem van az egyik sorozatunkban le is van fényképezve. És kedves #455. hozzászóló (zorn) ha a képeken a lepedőt megnézed nemhogy 2 deci. ugyan még nem mértük le ,de állíthatom ,sokkal több.
Párom teljesen odavan érte, de azért ez hátrányokkal is jár, pl. muszáj vagyunk gumilepedőt használni mert szex végére úszunk. smile
Még pár dolgot hozzátennék. A párom mondta hogy akár csak a sperma ennek is változik az íze , gondolom az elfogyasztott folyadék vagy étel hatására. És igen valóban több részletben tör elő változó kissebb-nagyobb mennyiségben. Párom szerint, köze nincs a vizelethez ,szintelen,szagtalan. De valóban nem lehet erőltetni, nem mindig van de nem is feltétlen orgazmuskor. Inkább jókor jó helyen smile

ui. Kedvesemmel nagyon gondolkodunk ,hogy videóra vesszük mert,(G.G-s háttérrel a hitelesség kedvéért) mert tényleg kevesen hiszik el.

Üdv Cattie
2008. 03. 10. hétfő 11:30  #415
Törölt felhasználó (146518)
Én is támogatom a videós ötletet nyes eplus2 mindent bele GG 4 ever gun
2008. 03. 10. hétfő 09:09  #414
MrEnigma MrEnigma
A videós ötleteteket TÁMOGATOM!
Nagyon el kelne már ide egy ilyen video egy GG-s olvasótól.
Mégvalami. Az íznél észrevettem, hogy ha a ciklus közepén jár a lány azaz amikor a leg pregnánsabb akkor édes illatos. Máskor olyan semmilyen. De akkor édes az íze és virágillata van. :S
Megerősítetek ebben? Nekem eddig ez a tapasztalatom.
(Ez egy válasz Cattie üzenetére (2008. 03. 08. szombat 23:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 08. szombat 23:09
Sziasztok!
Nos nem kamu! Nekem van az egyik sorozatunkban le is van fényképezve. És kedves #455. hozzászóló (zorn) ha a képeken a lepedőt megnézed nemhogy 2 deci. ugyan még nem mértük le ,de állíthatom ,sokkal több.
Párom teljesen odavan érte, de azért ez hátrányokkal is jár, pl. muszáj vagyunk gumilepedőt használni mert szex végére úszunk. smile
Még pár dolgot hozzátennék. A párom mondta hogy akár csak a sperma ennek is változik az íze , gondolom az elfogyasztott folyadék vagy étel hatására. És igen valóban több részletben tör elő változó kissebb-nagyobb mennyiségben. Párom szerint, köze nincs a vizelethez ,szintelen,szagtalan. De valóban nem lehet erőltetni, nem mindig van de nem is feltétlen orgazmuskor. Inkább jókor jó helyen smile

ui. Kedvesemmel nagyon gondolkodunk ,hogy videóra vesszük mert,(G.G-s háttérrel a hitelesség kedvéért) mert tényleg kevesen hiszik el.

Üdv Cattie
2008. 03. 09. vasárnap 09:29  #413
kandurmarci kandurmarci
Kedves Cattie, én pl. nagyon örülnék egy ilyen videónak. Sokan lennénk ilyenek, úgyhogy csináljátok meg és rakjátok föl.
(Ez egy válasz Cattie üzenetére (2008. 03. 08. szombat 23:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 08. szombat 23:09
Sziasztok!
Nos nem kamu! Nekem van az egyik sorozatunkban le is van fényképezve. És kedves #455. hozzászóló (zorn) ha a képeken a lepedőt megnézed nemhogy 2 deci. ugyan még nem mértük le ,de állíthatom ,sokkal több.
Párom teljesen odavan érte, de azért ez hátrányokkal is jár, pl. muszáj vagyunk gumilepedőt használni mert szex végére úszunk. smile
Még pár dolgot hozzátennék. A párom mondta hogy akár csak a sperma ennek is változik az íze , gondolom az elfogyasztott folyadék vagy étel hatására. És igen valóban több részletben tör elő változó kissebb-nagyobb mennyiségben. Párom szerint, köze nincs a vizelethez ,szintelen,szagtalan. De valóban nem lehet erőltetni, nem mindig van de nem is feltétlen orgazmuskor. Inkább jókor jó helyen smile

ui. Kedvesemmel nagyon gondolkodunk ,hogy videóra vesszük mert,(G.G-s háttérrel a hitelesség kedvéért) mert tényleg kevesen hiszik el.

Üdv Cattie
2008. 03. 08. szombat 23:09  #412
Cattie Cattie VIP
Sziasztok!
Nos nem kamu! Nekem van az egyik sorozatunkban le is van fényképezve. És kedves #455. hozzászóló (zorn) ha a képeken a lepedőt megnézed nemhogy 2 deci. ugyan még nem mértük le ,de állíthatom ,sokkal több.
Párom teljesen odavan érte, de azért ez hátrányokkal is jár, pl. muszáj vagyunk gumilepedőt használni mert szex végére úszunk. smile
Még pár dolgot hozzátennék. A párom mondta hogy akár csak a sperma ennek is változik az íze , gondolom az elfogyasztott folyadék vagy étel hatására. És igen valóban több részletben tör elő változó kissebb-nagyobb mennyiségben. Párom szerint, köze nincs a vizelethez ,szintelen,szagtalan. De valóban nem lehet erőltetni, nem mindig van de nem is feltétlen orgazmuskor. Inkább jókor jó helyen smile

ui. Kedvesemmel nagyon gondolkodunk ,hogy videóra vesszük mert,(G.G-s háttérrel a hitelesség kedvéért) mert tényleg kevesen hiszik el.

Üdv Cattie
2008. 03. 08. szombat 18:22  #411
tom1019 tom1019 VIP Admin
egyetértek, csak arra akartam célozni mindenkinek, hogy ne itt rágjátok egymást, mert offoljátok a témát! smile
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 03. 08. szombat 15:50), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 08. szombat 15:50
TOM:
Nem provokálok!
Az ékezetek nélküli írásba sosem kötöttem és sosem kötök bele!
Gyakran én is ékezetek nélkül kommentelek programok forráskódjában, így bőven hozzászoktam és nem tulajdonítok neki sehol sem jelentőséget.

Ellenben a vesszők hiányába, mondatvégi írájelekbe, ha nem is belekötök, de szóvá teszem, mert az élőbeszédben vannak hangsúlyok, tagolások, szünetek, hanglejtések, itt meg csak az írásjelek vannak.
Tudom ez nem egy nyelvészeti fórum, de azért az alapvető nyelvtani szabályokat a közérthetőség kedvéért elvárhatja mindenki, nem?
Mert nem látunk a másik fejébe, hogy valójában hogy is értette amit írni akart.

MERT:
"A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz. Ha mindenki egyetért én nem ellenzem."
János eszetrgomi érsek, II. András felesége, Gertrúd királyné elleni merénylet előtti hivatalos állásfoglalása, a merénylők kérdésére.
2008. 03. 08. szombat 15:50  #410
MrEnigma MrEnigma
TOM:
Nem provokálok!
Az ékezetek nélküli írásba sosem kötöttem és sosem kötök bele!
Gyakran én is ékezetek nélkül kommentelek programok forráskódjában, így bőven hozzászoktam és nem tulajdonítok neki sehol sem jelentőséget.

Ellenben a vesszők hiányába, mondatvégi írájelekbe, ha nem is belekötök, de szóvá teszem, mert az élőbeszédben vannak hangsúlyok, tagolások, szünetek, hanglejtések, itt meg csak az írásjelek vannak.
Tudom ez nem egy nyelvészeti fórum, de azért az alapvető nyelvtani szabályokat a közérthetőség kedvéért elvárhatja mindenki, nem?
Mert nem látunk a másik fejébe, hogy valójában hogy is értette amit írni akart.

MERT:
"A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz. Ha mindenki egyetért én nem ellenzem."
János eszetrgomi érsek, II. András felesége, Gertrúd királyné elleni merénylet előtti hivatalos állásfoglalása, a merénylők kérdésére.
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2008. 03. 08. szombat 11:52), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 tom1019 VIP Admin
2008. 03. 08. szombat 11:52
jó lenne ha lenyugodnátok, és nem itt dühöngnétek, van arra külön szoba!
ITT csak a témáról írjatok, és lehetőleg normális hangnemben! moderálás lesz a vége!


hééé MrE! ne provokáld őket! helyesírás nem számít!
(- ékezetek nélkül is lehet érteni mindenki hozzászólását, viszont ez nem vonatkozik a tartalomra, mert aki baromságot és logikátlaul, összefüggéstelenül ír, azt valóban nehéz megérteni..."akinek nem inge, ne vegye magára!"
- és a mondatközi vesszők alkalmazása is valóban érhetőbbé tesz egy összetett mondatot, vagy annak hiánya esetleg értelmetlenné!!!)
2008. 03. 08. szombat 15:36  #409
MrEnigma MrEnigma
OFF:
"én magyarul és érthetően írok,ha nem tetszik akkor nem írj vissza!"

Értettem! Rendben. Valóban! Ez ÍGY van! Én kérek elnézést.

De most mi a problémád?
Feltettem egy kérdést, mert nem volt tiszta, lévén csökkent értelmi képességű vagyok és megkértelek, hogy legyél olyan szíves és tedd meg azt a szívességet nekem, hogy felvilágosítasz, hogy értsem.
Nem tetted meg, hanem vagy másfél hét távlatából ok nélkül megint belém kötsz.
Most komolyan, mi a problémád velem?
A válaszodat már a "dühöngőbe" várom!

Megjegyzem, nekem Veled semmi bajom nem ... lett volna.
(Ez egy válasz Sexxy_boy üzenetére (2008. 03. 07. péntek 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 07. péntek 15:04
én magyarul és érthetően írok,ha nem tetszik akkor nem írj vissza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FELFOGTAD??????????????????
MI A BAJOD VELEM ????????????????
JA ÉS A SZÖVEGEMBE SEMMI HELYTELEN RAGOZÁS NINCS!!!!!
2008. 03. 08. szombat 12:37  #408
moncsibaby moncsibaby
Sziasztok, nekem szokott lenni ilyen orgazmusom, de az az igazság még ez nem tudatos , azaz nem tom mikor is jön "elő" , de sztem lehet partner függő is a dolog .Mostani barátommal mindig megvan.Nem mindegy hol éri az inger az ember.Megtalálja e azt a pontot , s helyzetet ami előidézi ezt. smile wink
2008. 03. 08. szombat 11:52  #407
tom1019 tom1019 VIP Admin
jó lenne ha lenyugodnátok, és nem itt dühöngnétek, van arra külön szoba!
ITT csak a témáról írjatok, és lehetőleg normális hangnemben! moderálás lesz a vége!


hééé MrE! ne provokáld őket! helyesírás nem számít!
(- ékezetek nélkül is lehet érteni mindenki hozzászólását, viszont ez nem vonatkozik a tartalomra, mert aki baromságot és logikátlaul, összefüggéstelenül ír, azt valóban nehéz megérteni..."akinek nem inge, ne vegye magára!"
- és a mondatközi vesszők alkalmazása is valóban érhetőbbé tesz egy összetett mondatot, vagy annak hiánya esetleg értelmetlenné!!!)
(Ez egy válasz Sexxy_boy üzenetére (2008. 03. 07. péntek 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 07. péntek 15:04
én magyarul és érthetően írok,ha nem tetszik akkor nem írj vissza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FELFOGTAD??????????????????
MI A BAJOD VELEM ????????????????
JA ÉS A SZÖVEGEMBE SEMMI HELYTELEN RAGOZÁS NINCS!!!!!
2008. 03. 08. szombat 11:14  #406
Kollinsz Kollinsz
De értelem sincs benne túl sok! Használd pl. a vesszőt a mondatokban, akkor esetleg érthető lesz amit írsz!
(Ez egy válasz Sexxy_boy üzenetére (2008. 03. 07. péntek 15:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 07. péntek 15:04
én magyarul és érthetően írok,ha nem tetszik akkor nem írj vissza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FELFOGTAD??????????????????
MI A BAJOD VELEM ????????????????
JA ÉS A SZÖVEGEMBE SEMMI HELYTELEN RAGOZÁS NINCS!!!!!
2008. 03. 08. szombat 10:20  #405
kandurmarci kandurmarci
Nézzétek meg a beküldött magyar videóknál a 1413. számút. Igaz, hogy lopott, de a spriccelős punci az csodálatos. Boldog, akinek ilyen pinája van, de az a férfi is, aki vele van, de még az is, aki csak láthatja.
2008. 03. 07. péntek 15:04  #404
Sexxy_boy Sexxy_boy
én magyarul és érthetően írok,ha nem tetszik akkor nem írj vissza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
FELFOGTAD??????????????????
MI A BAJOD VELEM ????????????????
JA ÉS A SZÖVEGEMBE SEMMI HELYTELEN RAGOZÁS NINCS!!!!!
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 02. 28. csütörtök 08:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 28. csütörtök 08:34
OFF (remélem már utoljára ezen a héten, meg a hónapban!):
Rád másztam volna? confused

"nem mondod a férfi meg a női élvezés ugyanolyan hanem az érzés lehet hasonló."
Azaz én nem mondom, hogy a férfi meg a női élvezés ugyanolyan, hanem az érzés hasonló, vagy elírtad?
Ezt most végképp nem basztatásnak szánom, de nem értem amit írsz!
Írásjelek meg helyes ragzás, könyörgöm!!!
2008. 03. 04. kedd 22:43  #403
MrEnigma MrEnigma
Szép dolog hogy ennyire jót szeretnél neki!
Csak ismételni tudom magam.
Keresgélj neten, mindent elhinni persze nem szabad. Járj utána a témának és ültesd át a kapott információkat gyakorlatba. Meg olvass vissza hátha egy két beszámoló ötletet ad.
És kitartás! smile
De nem feltétlenül lesz rá képes. Leginkább alkati dolog ez. Elvileg képes rá de lehet, hogy nem.
Ja és mégvalami, ha orgazmus közelben úgy érzi bepisilne na AKKOR már jó helyen jársz! Ezz többé kevésbé jó ismertetőjel, hogy jó úton haladsz e.
(Ez egy válasz Vajdasagom üzenetére (2008. 03. 04. kedd 19:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 04. kedd 19:34
persze elvezi ok minden ,de jo lenne egy ilyen tipusu orgazmus is,szeretnek neki meg tobbet nyujtani..
2008. 03. 04. kedd 19:34  #402
Vajdasagom Vajdasagom
persze elvezi ok minden ,de jo lenne egy ilyen tipusu orgazmus is,szeretnek neki meg tobbet nyujtani..
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 03. 04. kedd 19:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 04. kedd 19:29
Az alább küldött pár linkből mazsolázz te is. Van amelyik azt írja le hol hogyan keresgélj. Nem ad egyik sem tuti tippet, mert egyénenként némileg változó de azért egy irányt mindenképpen. De ha nincs meg akor nincs meg. Ha nem spriccel nem spriccel. A lényeg hogy élvezi veled. wink Nem?
2008. 03. 04. kedd 19:29  #401
MrEnigma MrEnigma
Az alább küldött pár linkből mazsolázz te is. Van amelyik azt írja le hol hogyan keresgélj. Nem ad egyik sem tuti tippet, mert egyénenként némileg változó de azért egy irányt mindenképpen. De ha nincs meg akor nincs meg. Ha nem spriccel nem spriccel. A lényeg hogy élvezi veled. wink Nem?
(Ez egy válasz Vajdasagom üzenetére (2008. 03. 04. kedd 13:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 04. kedd 13:57
Nagyon irigylem azokat a holgyeket akiknek ez sikerul de folg azokat a firfiakat akik tudtak ilyen elvezetet nyujtani kedvesuknek.
En is probaltam mar a nejemnek ,de eredmenytelenul.
kb fel oras nyaggatas utan sem sikerult eloidezni a spriccelest ,igaz elvezte a nejem egy idig ,de szerinte nem volt orgazmusa semmilyen es ezek utan le is allitott ,mondvan hogy hagyjam az egeszet ,neki nem megy ...
tanacstalan vagyok ,mert hat neki is kijarna ez a jo erzes ,en keszen vagyk mindent bevetni ,de sehogyan sem sikerul
2008. 03. 04. kedd 15:58  #400
kandurmarci kandurmarci
Orgazmus azért kell hozzá, illetve ez az orgazmusnak egy erősebb fokából eredhet leginkább. Org. nélkül nem megy. És a nőnek is meg kell lenni hozzá az adottsága. Nem mindeki képes erre, de próbálkzni lehet. Arra törekedj, hogy a nejednek szép, erős orgazmusa legyen, mert nem attól van orgazmusa, hogy spriccel, hanem azért spriccek, mert orgazmusa van, ,jó erős.
(Ez egy válasz Vajdasagom üzenetére (2008. 03. 04. kedd 13:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 04. kedd 13:57
Nagyon irigylem azokat a holgyeket akiknek ez sikerul de folg azokat a firfiakat akik tudtak ilyen elvezetet nyujtani kedvesuknek.
En is probaltam mar a nejemnek ,de eredmenytelenul.
kb fel oras nyaggatas utan sem sikerult eloidezni a spriccelest ,igaz elvezte a nejem egy idig ,de szerinte nem volt orgazmusa semmilyen es ezek utan le is allitott ,mondvan hogy hagyjam az egeszet ,neki nem megy ...
tanacstalan vagyok ,mert hat neki is kijarna ez a jo erzes ,en keszen vagyk mindent bevetni ,de sehogyan sem sikerul
2008. 03. 04. kedd 14:50  #399
Törölt felhasználó (207667)
Sztem probálkozni kell!!
Ne hagy magad. vigyor2
(Ez egy válasz Vajdasagom üzenetére (2008. 03. 04. kedd 13:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 04. kedd 13:57
Nagyon irigylem azokat a holgyeket akiknek ez sikerul de folg azokat a firfiakat akik tudtak ilyen elvezetet nyujtani kedvesuknek.
En is probaltam mar a nejemnek ,de eredmenytelenul.
kb fel oras nyaggatas utan sem sikerult eloidezni a spriccelest ,igaz elvezte a nejem egy idig ,de szerinte nem volt orgazmusa semmilyen es ezek utan le is allitott ,mondvan hogy hagyjam az egeszet ,neki nem megy ...
tanacstalan vagyok ,mert hat neki is kijarna ez a jo erzes ,en keszen vagyk mindent bevetni ,de sehogyan sem sikerul
2008. 03. 04. kedd 13:57  #398
Vajdasagom Vajdasagom
Nagyon irigylem azokat a holgyeket akiknek ez sikerul de folg azokat a firfiakat akik tudtak ilyen elvezetet nyujtani kedvesuknek.
En is probaltam mar a nejemnek ,de eredmenytelenul.
kb fel oras nyaggatas utan sem sikerult eloidezni a spriccelest ,igaz elvezte a nejem egy idig ,de szerinte nem volt orgazmusa semmilyen es ezek utan le is allitott ,mondvan hogy hagyjam az egeszet ,neki nem megy ...
tanacstalan vagyok ,mert hat neki is kijarna ez a jo erzes ,en keszen vagyk mindent bevetni ,de sehogyan sem sikerul
2008. 03. 04. kedd 09:17  #397
MrEnigma MrEnigma
AAAAzzzaz! Jól beszélsz.
Van ám olyankor ablaktáblát rengető, hátat csíkozó orgazmus. nyes
(Ez egy válasz dormi üzenetére (2008. 03. 03. hétfő 17:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 03. hétfő 17:25
Volt már ilyen csajom(igaz,nem produkált Niagarát)és még sikogatott,meg karmolt is!!!!!
/ 65