Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

ma 21:01  #34872
suisil suisil VIP
Hmm hát nagyon úgy néz ki vigyor2 Lelkesedés már elveszett valahol a sorok között wink
(Ez egy válasz atom105 üzenetére (ma 20:29), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 20:29
Biztosan még most is keresik a szavakat ,hogy hogyan is tudnák megköszönni a szaktudásod,amit a fotók alapján nem is csodálok beka2
ma 21:01  #34871
sportmen sportmen
Sziasztok Zsolt,Bogi!

Én itt vagyok tőletek nem túl messze és ma/holnap ráérek.
ma 20:43  #34870
zsolt bogi zsolt bogi
Demjen most pasit kerseünk
ma 20:29  #34869
atom105 atom105
Biztosan még most is keresik a szavakat ,hogy hogyan is tudnák megköszönni a szaktudásod,amit a fotók alapján nem is csodálok beka2
(Ez egy válasz suisil üzenetére (ma 19:23), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 19:23
Sziasztok!

Sokan érdeklődtek, hogy mikor lesz a következő "koncert"! smile Nos, szombaton lesz, várunk minél nagyobb furulyával rendelkező partnereket, lehetőség szerint a környékünkről (minden lényegest megtaláltok adatlapunkon)! Azonban szeretnénk végre elérni azt, hogy 1-2 állandó partnerünk legyen,azaz házibarát. Meguntuk az állandó "pasivadászatot", így csak olyan írjon, aki nem csak egyszer akar "üríteni" (Az utóbbi pasik se jeleztek semmit vissza, hogy hogy érezték magukat...).
Vagy itt privátban, vagy az anasuisil@gmail.com címre írjatok! smile
ma 20:26  #34868
joc6969 joc6969
Hétvégén sárvár vagy bükfürdő
ma 19:29  #34867
sexymaci74 sexymaci74
Sziasztok!
ma 19:23  #34866
suisil suisil VIP
Sziasztok!

Sokan érdeklődtek, hogy mikor lesz a következő "koncert"! smile Nos, szombaton lesz, várunk minél nagyobb furulyával rendelkező partnereket, lehetőség szerint a környékünkről (minden lényegest megtaláltok adatlapunkon)! Azonban szeretnénk végre elérni azt, hogy 1-2 állandó partnerünk legyen,azaz házibarát. Meguntuk az állandó "pasivadászatot", így csak olyan írjon, aki nem csak egyszer akar "üríteni" (Az utóbbi pasik se jeleztek semmit vissza, hogy hogy érezték magukat...).
Vagy itt privátban, vagy az anasuisil@gmail.com címre írjatok! smile
ma 18:07  #34865
poos1 poos1
Sziasztok Pápai csajjal és párral ismerkednék .175cm 78kg Ha nem érsz el,írj!! sms vagy skype címen cumcum702 HElyEM nincs vibre irjatok 06705145220
ma 17:26  #34864
Leányka Leányka
Sziasztok!
Barátommal keresünk budapesti 21 max 27 év közötti hellyel rendelkező pasit.
Csak lakásban tehát nem autóban utcán plázában stb akarjuk.... az sem lenne baj ha este felé lenne rám/ránk időd és esetleg maradhatnánnk másnap reggelig.
Levélben lehet jelentkezni. Köszi smile
Megpróbálok mindenkinek visszajelezni legalább 1 nemet...
ma 17:24  #34863
Duvad Duvad
Írtam Nektek, legyetek kedvesek válaszolni. Köszi smile
(Ez egy válasz agnes01 üzenetére (ma 06:00), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 06:00
Sziasztok! Hármas együttléthez keresek, keresünk barátommal köztetek, hetero alapon, harmadikként egy belevaló, igényes és a hígiéniára adó, kultúrált férfit, nézve lennénk te meg én, de lehet, hogy barátom ha úgy alakul, harmadikként, persze hetero alapon, be is szállna. smile
Várom üzeneteiteket, fényképes, illetve alapvetően arcképes fotókat is mutató oldalakkal. smile
Budapestiek vagyunk! smile
ma 16:28  #34862
Somogyi BIsex Pasi Somogyi BIsex Pasi
Bisex férfiként csatlakoznék olyan párokhoz, akik szeretnék kipróbálni, megélni a bisex hármas nyújtotta élvezeteket, játékokat. Kedves, közvetlen, átlagos testalkatú (175/89) 32 éves, ápolt, igényes ,borotvált értelmiségi diszkrét somogyi férfi vagyok.

Kapcsolat itt üzibe vagy a partysupervisor@gmail.com címen.
ma 16:27  #34861
csokolom csokolom
Sziasztok!
Hétvégén ráérek. Most Főváros és környékén mozgok.
Párokhoz és hölgyekhez szívesen csatlakoznék! smile
ma 16:24  #34860
bladeboy bladeboy
Sziasztok!
Velencei-tó mellett élek, olyan párt keresek, kortól függetlenül, akik szívesen látnának egy 43 éves, ápolt, nagy farkú pasit az ágyukban!!!
Minden megoldás érdekel!!
ma 16:10  #34859
szupipopo szupipopo
Hpár 38/45 keres független! 40-50 pasit minden esetre hölgy örömére heterok vagyunk, hely kell! smile privibe irjatok.. smile
ma 15:52  #34858
tomas26 tomas26
Sziasztok.31 éves győri férfi vagyok.Párokhoz csatlakoznék 3. nak,hölgyeket keresek szexkapcsolatra.Győr-Mos.-Sop-Komárom-Eszt. megyék?IrjatoK.mail:zolly26@freemail.hu
ma 15:50  #34857
egyutt77 egyutt77
Pár keres egy inteligens odaado nem önzö pasit szombat estére! Tolna megye
ma 15:39  #34856
ketten_parban ketten_parban
Szombat este van kedve valakinek csatlakozni egy nagyon vonzó BI. párhoz Esztergom és vonzáskörzetében. Csak Bi. pasik, esetleg BI. hölgytagú párok, s netalántán, bár valamiért biztos vagyok benne, hogy párként mint ahogyan én is a páros hölgy tagja, más lányok is kalandoznak, szervezkednek ezen az oldalon, lányok jelentkezését is várjuk szólóban smile
ma 14:37  #34855
kukacos43 kukacos43
veszprém-zala-vas megyei párhoz beszálnék smile
ma 12:20  #34854
Tutipasi Tutipasi
Kedves Hölgyek és Párok !
Volna kedvetek egy kellemesen eltöltött estéhez, vagy akár hosszú távú kapcsolathoz egy megbízható, korrekt és diszkrét férfival ? Kölcsönös szimpátia esetén és ésszerű távolságon belül bárhol megvalósíthatjuk. További információk az adatlapomon, elérhetőségem belső üzenettel. Kizárólag hetero alapon, biszex mentesen ! Tisztesség, Intelligencia és ápoltság elengedhetetlen !
ma 11:00  #34853
Kaaarcsi Kaaarcsi
Huszonéves, magamra igényes, rendszeresen sportoló, vékony, izmos srác vagyok. Lányokat illetve párokat keresek közös örömszerzésre. Sok mindent kipróbálnék és a szex minden formáját imádom. Legjobban a szenvedélyes orális kényeztetést, de legalább annyira szeretem adni is mint kapni. Rövid és hosszútávra is szívesen keresek partnert, sőt, bármi kialakulhat. Képek az adatlapomon smile
Írj levelet ha felkeltettem az érdeklődésedet.
/ 1744