Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

tegnap 21:07  #19385
szupipopo szupipopo
Borsodmböl keresünk függetlent, elvált szimpatikus potens 38-48ig családias pasit, hölgy örömére tartós kapcsolatra! és hosszabb távra olyant akinek van saját helye is e dologra, tudnánk menni ha közelbe van! Egymást nagyon szerető, hetero házaspár vagyunk. Közös programokhoz keresünk elsősorban pasit, Szimpátia esetén egymás előtti szeretkezés vagy közös együttlét is előfordulhat. PÁROK NE KERESSENEK!!!
tegnap 20:42  #19384
LatinLover1978 LatinLover1978
Sziasztok.
Tali a hétvégén? l.lover1978@gmail.com
tegnap 20:31  #19383
BOTOSKA BOTOSKA
Szombat este Ráckevén fürdünk,érezzük jól magunkat!!!!!!!!!!!!!
tegnap 19:56  #19382
swingerboy swingerboy
Sziasztok! 42/180/88, független, diszkrét, hetero férfi vagyok. Szívesen ismerkednék párokkal somogy, baranya, zala megyéből. Profik nem érdekelnek, csak "hétköznapi" , erotikát kedvelő, intelligens párok...

Címem:swingerboy42@citromail.hu
tegnap 19:44  #19381
LatinLover1978 LatinLover1978
Sziasztok.
Tali a hétvégén? l.lover1978@gmail.com
tegnap 18:49  #19380
castiel28 castiel28
Sziasztok,
Ma estére keresek Budapesten egy párt, akihez lehetne csatlakozni a hölgy örömére. Helyem van, a 2. kerületben. Akit érdekel PRIVÁTBAN írjon.
tegnap 17:53  #19379
Tardis Tardis
Így már mindjárt több az információ... Köszi!
(Ez egy válasz judit23 üzenetére (tegnap 02:46), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 02:46
igen 3éve keresgélünk itt ,régebben csak lányt kerestünk ,most párt ,esetleg szép ffit ,feltöltött képek alap ,igy jó számodra?
tegnap 16:07  #19378
bestpasi bestpasi
Ma ráérek! smile
(Ez egy válasz Kukis üzenetére (tegnap 15:24), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 15:24
Halli Monorierdeiek vagyunk Lány örömére keresünk jo faszu gyereket.
tegnap 16:03  #19377
kéjjel kéjjel
Sziasztok mikorra keresnétek?
Üdv R
(Ez egy válasz Kukis üzenetére (tegnap 15:24), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 15:24
tegnap 15:24  #19376
Kukis Kukis
(Ez egy válasz ipq üzenetére (2014. 04. 17. csütörtök 19:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 04. 17. csütörtök 19:24
Péntek délelőtt vagy szombat délelőttre keresek hölgyet párt, Szolnok, Jászberény, Cegléd, Kecskemét, Pest, Monor környékén! utazni tudok! képeim az oldalon!
tegnap 14:46  #19375
OrgazmusMester OrgazmusMester
Olyan párokhoz csatlakoznék, ahol a hölgy birja egész este a szexet.
tegnap 13:50  #19374
tiszaparti tiszaparti
Ma este párokhoz csatlakoznék! 180/95/40 férfi vagyok. Szolnok és környéke. 30/6826935
tegnap 12:22  #19373
gabonya gabonya
Párhoz csatlakoznék, közös örömökre )
tegnap 11:52  #19372
BM1969 BM1969 VIP
Sziasztok!! Kivánok mindenkinek. Kellemes Husvéti Ünnepeket, És sok locsolást kivánok!!!
tegnap 11:47  #19371
fiatalfiu123 fiatalfiu123
ma estefele ráérö párt,hölgyet keresek fejét ill pest megyéböl..levelet akit érdekel.
tegnap 11:39  #19370
komolypasi komolypasi
Sziasztok.
Nem független 33 éves pasi vagyok, állitólag jófej, humoros és intelligens (diplomás). Keresnék párt hosszútávú diszkrét kapcsolatra. Abszolút megbizható és egészséges vagyok, nem kicsapongó, egyetlen partnerem keresem akivel, vagy akikkel rendszeresen jól érezhetjük magunkat. Fontosnak tartom, hogy egyfajta baráti kapcsolat is kialakuljon köztünk, tudjunk jókat beszélgetni.
Amit magamról irhatok, 173/70, átlagos testalkat, testem szörös, intimtájékon természetesen borotvált, méretem átlagos, 16/4, de nagyon fürge és sok spermám van smile
Kor és testalkat nem lényeges, az ápoltság azonban igen, én nagyon adok magamra, minden téren. A szexben is igényes, szenvedélyes és fantáziadús vagyok. Hölgyeknél nem hátrány a természetes punci sem, söt smile
Ha felkeltettem érdeklödésedet kérem irj belsö levelet, köszönöm.
tegnap 10:39  #19369
I love pussy I love pussy
Sziasztok! Szeretnék csatlakozni szexházibulikba, házi swingerbulikba, vagy aki tud ilyen bulikról az nyugodtan szólhat nekem is mert csatlakozni szeretnék! ( csak Debrecenben ha lehet mert utazni sajnos nem tudok ) Jó lenne meg tapasztalni a többes örömöket, imádnám az biztos! Írjatok privát üzenetet mindenkinek válaszolok! wink Üdv: Egy szeximádó szingli Pasi vár téged! További szép napot smile
tegnap 09:58  #19368
fehercsont fehercsont
Vannak-e itt olyan pasik akiket izgatná ha megdugjak a feleségét? Hely kellene utazni tudok! fehercsont@citromail.hu Csak aki komolyan gondolja!!
tegnap 07:45  #19367
kisdavid449 kisdavid449
Győr környékén keresek párt ahova csatlakoznék mindkét fél örömére !
Utazni tudok!
Lány ás Bi pasi is érdekel
Ma Vagy holnap kisdavid449@gmail.com
tegnap 07:19  #19366
takacs.fergenc takacs.fergenc
Sziasztok! Ma estére keresek szimpatikus egymást szerető párt közös örömszerzés céljából. 186/95 sportos 40-es pasi vagyok. Utazni nem gond.
/ 970