Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

ma 14:16  #26008
siorac69 siorac69
Sziasztok ! szolnoki pasit vagy bi fèrfitagú párt keresek finom finom finom
30 665 4285
ma 12:53  #26007
iwantit iwantit
Sziasztok!

Vasárnapra programot keresek. Nõnap alkalmából szívesen ismerkednék egy független hölggyel vagy egy párral. Ha valaki úgy érzi, hogy szívesen megismerkedne egy 24 éves, sportos, életvidám és intelligens sráccal, az kérem írjon! Nincsenek olyan elvárásaim, hogy csak akkor érdekel a dolog, ha szex is lesz. Akár teljesen szexmentes programra is vevõ lehetek. Ahogy egy normális nõ vagy pár sem enged ismeretlenül bárkit az ágyába, ez részemrõl is megvan. Nem kétségbeesetten keresek egy gyors aktust. Ha azt tenném azt nem online tenném, hanem elmennék a discoba... Persze ha az ismerkedés jól alakul akkor sem riadok vissza a helyzettõl.

Akinek az érdeklõdését felkeltettem, az kérem írjon egy levelet!

Üdv!
ma 11:59  #26006
thama thama
Györi fiu párhoz csatlakozna a hölgy örömére.
ma 11:56  #26005
pepesto pepesto VIP
ma 11:52  #26004
kisiferi kisiferi
melyik csaj szeretne ilyen pózban mint ez a ,, csak ki ne essünk a ritmusból cimű film van a kezdölapon?
ma 11:50  #26003
albes albes
Írtam privát
(Ez egy válasz pepesto üzenetére (ma 09:02), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 09:02
Holnapi találkára feleség dupla kényesztetésére keresünk ápolt,diszkrét,kellemes méretü ápolt férfit
ma 10:15  #26002
rendessrac rendessrac
Budapesten csatlakoznék nőhöz, párhoz!
ma 10:00  #26001
thama thama
Györi fiu vagyok,párhoz csatlakoznék a hölgy örömére.
ma 09:02  #26000
pepesto pepesto VIP
Holnapi találkára feleség dupla kényesztetésére keresünk ápolt,diszkrét,kellemes méretü ápolt férfit
ma 08:55  #25999
steven.84 steven.84
Szisztok.
Normális, igényes férfit keresünk hármasra. Csak olyan írjon aki szereti is a hármast és van fotója fent.
ma 06:24  #25998
indi11 indi11
Ez nagyon jól hangzik lányok finom
(Ez egy válasz nofertiti üzenetére (ma 05:47), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 05:47
Hármas szexhez keresünk ápolt értelmes férfit. Mi Mindketten diplomás lányok vagyunk és imádjuk a szexet. Nem vagyunk biszexuálisak csak egymás előtt szeretnénk egy férfi által kielégülni A barátnőm mottója: Igazgatót és osztályvezetőt már szoptam , az enyém :akit lehet most megszeretnék kapni
ma 06:11  #25997
rolirol666 rolirol666
sziasztok, 24 éves helyes, kedves pasi vagyok Hatvanból, párral lánnyal ismerkednék, utazni tudok, privibe írj smile
ma 05:47  #25996
nofertiti nofertiti
Hármas szexhez keresünk ápolt értelmes férfit. Mi Mindketten diplomás lányok vagyunk és imádjuk a szexet. Nem vagyunk biszexuálisak csak egymás előtt szeretnénk egy férfi által kielégülni A barátnőm mottója: Igazgatót és osztályvezetőt már szoptam , az enyém :akit lehet most megszeretnék kapni
ma 03:11  #25995
nokecmecpar nokecmecpar
Ismét találkozni szeretnénk egy igényes, ápolt, kultúrált férfival.
Budapesten, napközben is ráérő, tiszta és normális búvóhellyel rendelkező, (arc és intim) szőrmentes, 30-45 közötti urat keresünk a hölgy tagunk örömére. Óvszer elvárás.
Párnak még inkább örülnénk, reméljük az is jelentkezik. smile
ma 00:02  #25994
good.boy good.boy
Sziasztok!
Szombat napközbe, vagy este programot keresek.... lány vagy pár személyében....
Budapest vagy környékén de autóm van.....
Normális meg bízható igényes fiú vagyok! kérem csak hasonló gondolkodásúak keressenek!
smile
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
tegnap 19:56  #25993
Will84 Will84
Sziasztok
Lányhoz/párhoz csatlakoznék. Szombathelyi vagyok, 50 Km-es körzetben ismerkednék.
A kor nem számít, viszont az ápoltság fontos.
Lehetőleg privát üzenetet várok
tegnap 14:02  #25992
kőkemény kőkemény
Csatlakoznék párokhoz!Budapesten.
tegnap 13:31  #25991
sonique29 sonique29
Érett pár lenne Szegeden???? Beszállnék a hölgy mindennemű kényeztetésére....
tegnap 13:28  #25990
thama thama
Györbe párhoz csatlakoznék a hölgy örömére.
tegnap 12:22  #25989
iwantit iwantit
Sziasztok!

Vasárnapra programot keresek. Nõnap alkalmából szívesen ismerkednék egy független hölggyel vagy egy párral. Ha valaki úgy érzi, hogy szívesen megismerkedne egy 24 éves, sportos, életvidám és intelligens sráccal, az kérem írjon! Nincsenek olyan elvárásaim, hogy csak akkor érdekel a dolog, ha szex is lesz. Akár teljesen szexmentes programra is vevõ lehetek. Ahogy egy normális nõ vagy pár sem enged ismeretlenül bárkit az ágyába, ez részemrõl is megvan. Nem kétségbeesetten keresek egy gyors aktust. Ha azt tenném azt nem online tenném, hanem elmennék a discoba... Persze ha az ismerkedés jól alakul akkor sem riadok vissza a helyzettõl.

Akinek az érdeklõdését felkeltettem, az kérem írjon egy levelet!

Üdv!
/ 1301