Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

ma 18:12  #47765
Jószerető76 Jószerető76
Sziasztok! Most szombatra (04.21) keresek nőt vagy párt bpn. Akár hosszútávra is lehetünk egymás partnerei. Nyitott vagyok! Ápolt, normális potens férfi vagyok! Sziasztok!
ma 17:36  #47764
atexxx88 atexxx88
28 éves, tapasztalt, ápolt, tiszta, átlagos sportos testalkatú (180/70), NEM dohányzó egészséges srác keres 18-45 közötti párokat/lányokat! Szívesen csatlakozom szintén kellő ápoltsággal rendelkezőkhöz, kölcsöni szimpátia alapján! Ápolt, csupasz, kellemes és lefelé ívelő mérettel rendelkezem! Tehát mindennem magvan ami kell(het). Elvárom ugyanazt a színtű diszkrcéiót Tőled, mint amit ÉN adok majd! A többit privátban, ott folytatjuk, ha felkeltettem az Érdeklődésed! FIÚK és BISEX FIÚK KIZÁRVA! KAMUSOK KÍMÉLJENEK! KÖNYÖRGÖM! Az utóbbi időben a fórum hemzseg Tőletek (amire Én nagyon nem vagyok kíváncsi!). Olvasás Nélkül tiltalak! Hölgyek, Asszonyok, fiatal párok, egyedülálló nőkkel is szívesen kipróbálnék lényegében bármit, normális határok között!
ma 17:24  #47763
fiatalfiu11 fiatalfiu11
párt keresek Budapesten helyem van 29 é srác vagyok privit irj smile
ma 17:23  #47762
ildiko44 ildiko44
Házaspár vagyunk 40 -45 éves Veszprém körnékéről keresnénk pasit vagy házaspárt.
ma 17:00  #47761
Suhintó Suhintó
Ma estére keresunk Szombathelyre párt, pasikat! Irjatok privatban!
mellfelbele@gmail.com
ma 16:43  #47760
charmboy charmboy
Sziasztok! Csatlakoznék párhoz vagy akár hölgyhöz is. Szívesen benne vagyok szaunázásban, welneszben és egyéb kalandokban.
Utazni tudok.
Kérlek, privátban írj!
ma 16:32  #47759
mateka_toth mateka_toth
EGERben ma estére fogadnék párt vagy hölgyet. Hely van. Többit megbeszéljük privátban. Ha valakit érdekelne írjon!
ma 16:08  #47758
Nyalóka40 Nyalóka40
Perverz pàr hàzibarátja lennék!
ma 15:52  #47757
xkarcsix xkarcsix
Sziasztok!

Budapesti párokkal ismerkednék egyenlőre csak kukkolás érdekelne, ha kell szívesen beszállok, de csak a hölgy öröméra. Nyalni nagyon szeretek wink
ma 15:10  #47756
montanaooo montanaooo
Sziasztok,szombat estère keresek,házaspárt,cuckold tèmában megbizhato,diszkrèt,normális fèrfi vagyok.
ma 15:03  #47755
biszexx biszexx
Sziasztok. Hétvégén Esztergomban ismerkednénk. Elsősorban párokkal lányokkal. Esetleg nagyobb méretü fiúkkal. Privátban irjatok.
ma 14:33  #47754
Jószerető76 Jószerető76
Sziasztok! Most szombatra (04.21) keresek nőt vagy párt bpn. Akár hosszútávra is lehetünk egymás partnerei. Nyitott vagyok! Ápolt, normális potens férfi vagyok! Sziasztok!
ma 14:26  #47753
gábor320 gábor320
33éves Férfi budapesten ismerkedne , barátkozna lányokkal.rövid vagy hosszutávra keresek titkosan smile
ma 14:02  #47752
marineland marineland
Ma este szívesen részt vennénk valami erotikával fűszerezett programban, amelybe bevonnánk egy hetero, nemdohányzó, 30 év feletti férfit ! Várjuk a programra vonatkozó ötleteket privátban, melyet meg is valósíthatnánk az ötlet gazdájával ! Helyünk van a 11. kerületben !
ma 13:43  #47751
icq67 icq67
Angol oktatás, Budapest-Tatabánya, felsőfokú nyelvvizsgával, fizetés: természetben smile taníthatom a gimnazista lányod vagy fiad, de akkor az anyukának kell helyt állnia smile amúgy akárhogy megoldhatjuk smile érdeklődni privátban.
ma 12:25  #47750
masszorpasi1979 masszorpasi1979
Sziasztok ma délután párokat lányokat kukkolnák vagy orálisan kényeztetnék lányokat 18-56 ig kor alkat mindegy anyagiakban támogatlak irj skyp cimet
ma 12:20  #47749
Dr.Doom Dr.Doom
Sziasztok! Ma pár? 11.kerület?
ma 12:12  #47748
Miki70 Miki70
Velencei tó és környékén párral, hölggyel barátkoznék akár hosszabb szex kapcsolatra is. Diszkrét helyem van, de utazni is tudok. Privátba írjatok!
ma 12:06  #47747
Gyullla Gyullla
Csak utána hazamentek...
(Ez egy válasz pár szexet üzenetére (ma 11:43), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 11:43
Fiuk jelenkezését vàrjuk privàtba holnapi talira,kiderül menyi kamus van ,mi biztos hogy ottleszünk
ma 12:04  #47746
Herceg31 Herceg31
Sziasztok Párok, ma estére keresek párt!
Voltam már néhány párral, több alkalommal, közülük néhány párnak én voltam az első 3-as. Mindenkinek sok örömet tudtam adni és vágyaik beteljesülését. Fiatal, vidám, mosolygós, szenvedélyes, sportos, intelligens, Bp-i pasi vagyok. Szeretnék örömet szerezni más pároknak is. Képeim a társkeresőben láthatjátok, hozzászólásaimat és néhány eddigi élményemet az adatlapomról és az "Izgat ha megdugom a feleséged" fórum témában meg tudjátok nézni. Ha van nyitottság, akkor írjatok bátran. Bp-en tudok fogadni vagy közelbe utazni is tudok. Sziasztok
/ 2389
Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!