Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

ma 18:29  #38982
ismeretlenember ismeretlenember
Sziasztok, 23 éves pesti férfi vagyok és párhoz csatlakoznék 3.nak smile
Kedves, érzékeny és intelligensnek mondott ember vagyok .
Tabuim nem nagyon vannak ellenben fontos a szimpátia.
Első körben korombelieket keresnék de természetesen szimpátia esetén bármi szóba jöhet.
Utazni tudok és helyem is van ha arra lenne igény.
Képeim találhatóak fent de szívesen küldök még .
ma 17:44  #38981
sexymaci74 sexymaci74
Sziasztok
ma 17:29  #38980
colamatyi colamatyi
Kecskeméti párt keresek
ma 17:15  #38979
toni42 toni42
50-es pár keres HASONLÓ korú pasit 3-ik nak. Fejér megyeiek elönyben!
ma 17:08  #38978
oraljo oraljo
Párként keresünk pasit aki csatlakozna hozzánk, elsősorban orális szexre.
ma 16:41  #38977
banán68 banán68
Sziasztok! Szívesen csatlakozom lányokhoz, hölgyekhez, párokhoz Debrecenben! Imádom a jó szexet és mindent szeretek benne... Szeretek fotózni és videózni is... Nézőnek is szívesen elmennék valakihez, házibarát is lehetek! Írjatok, megbeszélés kérdése az egész... wave
ma 16:27  #38976
drummond drummond
Szolnoki nőt lányt vagy párt keresek!!: )
ma 16:09  #38975
notany notany
Hölgyek párok, Közös maszti, oral mindenki számára. 50-es átlagos pasi Szabolcsból. wink
ma 16:07  #38974
poos1 poos1
Ismerkednék alkalmi szexkapcsolatra növel vagy páral. 35éves férfi vagyok. kérésre küldök képet. olyanok jelöljenek akik komolyan is gondolják. veszprem megye 06705145220 csak sms
ma 15:58  #38973
oneboysex oneboysex
Sziasztok.

A hétvégén Egerben járok és keresek lányt, hölgyet esetleg párt hetero alapon.
26/178/80 kg 18+

Üdv.
ma 15:34  #38972
newmangolden newmangolden
Sziasztok! Fiatal pasi társulna kedves párhoz a hölgy örömére! Ha kicsit is érdekel a dolog írj, s beszélünk róla! smile
ma 12:25  #38971
DiszkrétPár32 DiszkrétPár32
Sziasztok. Mi 33 éves pár vagyunk, a hölgy tag nem vékony alakat (176/88), normális, intelligens, diszkrét helyes önmagára igényes,sötét hajú pasit keresnénk 26-38 éves korig, aki beszállna hozzánk harmadiknak a hölgy örömére. Hosszabb távra keresünk! nagysz293@freemail.hu. Ide várnánk a bemutatkozó és lehetőleg egész alakos arcos képet, amit természetesen diszkréten kezelünk! A levélben az itteni nevet is írjátok meg, hogy tudjuk kiről van szó. Üdv
ma 12:15  #38970
Kariii Kariii
Budapesti pár van?
Ma tali?44 éves vékony sportos pasi vagyok
ma 12:14  #38969
Pasi007 Pasi007
wave
(Ez egy válasz par2017 üzenetére (ma 08:07), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 08:07
Sziasztok.
Úgy éreztük eljött az idő hogy regisztráljunk közétek nyes .Mi egy telt nagymellű hölgytagú mackós pasis pár vagyunk.elsősorban pasikkal ismerkednénk,de kölcsönös szimpátia esetén párok,hölgyek jelentkezését is várjuk! Nagyon fontos hogy nem szeretnénk kapkodni épp ezért először e mailben,majd ha a szimpátia megvan facebookon ismerkednénk.ha még ezek után is megvan a kölcsönös vágy akkor természetesen mehet a találkozó. Csak akkor írj ha van időd egy normális ismerkedéshez! ha csak gyors numerát szeretnél akkor ne nálunk próbálkozz,de ha van időd ismerkedni akkor nem fogod megbánni .
Puszi Timi és Bazsi
ma 12:05  #38968
pár szexet pár szexet
Fiuk jelenkezését vàrjuk privàtba
ma 11:45  #38967
Nockm Nockm
Sziasztok 33 éves független utazni túdo férfiként párokhoz csatlakoznák a hölgy örömére helyem is va győr vas zala megye
ma 11:29  #38966
Négylevelű Négylevelű
Sziasztok! Párokhoz csatlakoznék BP-en! ( vagy csak kukkolnék smile )
ma 11:25  #38965
tommyboy30 tommyboy30
Sziasztok! Győri lányt,asszony,párt keresek! Igényes, izmos pasi vagyok, 20/5 fazonos intim! Napközben 7-15 között érnék rá! Kocsi van, hely megoldható!
ma 11:02  #38964
szeretkezzünk szeretkezzünk
Sziasztok! Kezdő vagyok, de szeretnék többesben szeretkezni a hölgy örömére. Ehhez keresek ápolt párokat Budapest-Balaton vonalon elsősorban. 42 éves vagyok, sportos és káros szenvedélyektől mentes.
Szép napot nektek!
ma 10:38  #38963
akhenaton akhenaton
Sziasztok! Kedd - szerda délelőttre keresünk párokat vagy bi fiúkat hirtelen jött szabadidőnk kellemes eltöltésére! Helyünk van!
/ 1950

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!