Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

ma 00:28  #22308
huvelykmatyi huvelykmatyi
Melyik pasit izgatná ha most 7végén megdugnák a feleségét baratnöjét? Hely kellene utazni tudok!huvelykmatyi@citomail.hu
ma 00:28  #22307
dzsulepszi dzsulepszi
ma este vendégül látnék párt vagy hölgyet miskolcon!!!
tegnap 21:39  #22306
gabikasex87 gabikasex87
Vas megyei 27 éves vidám természetű srác vagyok. Szívesen csatlakoznék párokhoz a hölgy örömére. Diszkréció adott és elvárt. Utazni is tudok ha kell.
tegnap 20:12  #22305
jupiler jupiler
Ma este csatlakoznék párhoz Budaörs környékén. smile
tegnap 19:27  #22304
sopronka sopronka
Soproni 36 éves vékony,igényes,ápolt.átlagos diszkrét hetero srác orálisan kényeztetne fiúkat Sopronba!
Diszkréció nagyon fontos!Fizetek érte!Ha komolyan érdekel akkor hívj: 30/44-88-217 (visszahívlak ha kell)
tegnap 19:05  #22303
Nating Nating
Szervusztok !
Intelligens, ápolt és korrekt partnerek kapcsolatát keresem, hölgyek vagy párok személyében. Kizárólag hetero alapon, felszabadultan és önzetlenül !
tegnap 17:41  #22302
kéjjel kéjjel
Holnap este csatlakoznék párhoz, lányhoz, csoporthoz. Utazás részemről megoldható.
Magas ápolt sportos diplomás nyitott fiú vagyok.
tegnap 17:30  #22301
JANEK JANEK
Borsod és a környező megyékből hölggyel , párral ismerkednék , hetero alapon !
Akár egy alkalomra ,akár hosszútávra is !
Diszkrécióm biztosított !
tegnap 17:27  #22300
olaszos pasi olaszos pasi
Ma estére keresek hölgyet párt autós huncutkodáshoz, kukkoláshoz, bármihez smile Én egy igényes, sportos férfi vagyok.
tegnap 16:38  #22299
laller000 laller000
ja bocs lemaradt zala megye
tegnap 16:36  #22298
laller000 laller000
Barátnőm kíván még egy idősebb farkat(50felettit) akit érdekel privin keressen!
tegnap 16:26  #22297
neven neven
Kecskeméti pár keres két-három potens kemény úriembert a hölgy közös kényeztetésére.
Lehetőleg olyan urak jelentkezését várjuk kik hajlandóak tenni is a vágyaikért,képet nem kérünk nem küldünk,és az elérhetőség megadásától sem zárkóznak el.
tegnap 15:38  #22296
misklanyt misklanyt
Sziasztok! Debrecen és környékén keresek lányokat párokat, autós szabadtéri kalandokhoz. Szeretek kukkolni, kényeztetni, sokmindenre nyitott vagyok írjatok bártam bármit meg lehet beszélni. Ápolt, kedves, diszkrét fiu vagyok
tegnap 15:34  #22295
csajtkeresek csajtkeresek
Sziasztok wave Van itt olyan pár vagy hölgy akihez lehetne csatlakozni? 27éves Szolnok megyei srác vagyok! Van pár fotó is fent... Sajnos helyem nincs,de utazni tudok bármikor! Akit érdekelne az írjon!! Előre is köszönöm a figyelmet! Privát üzit irjatok ha valakit érdekel! worship
További szép napot hölgyeim és uraim wink
tegnap 14:01  #22294
manika750 manika750
nyíregyi párral ismerkednék.38 éves pasi vagyok.
tegnap 12:53  #22293
2az1ben 2az1ben
Sziasztok!
tegnap 12:51  #22292
davidsz88 davidsz88
Szombaton csatlakoznék fiatal sexi párhoz! Ha érdeklek valakit privátban jelezze!
tegnap 12:45  #22291
erta73 erta73
vigyor2
tegnap 12:22  #22290
csakszex89 csakszex89
Bp.-n a pár fiú tagjaként szívesen kényeztetnék lányokat illetve párokhoz csapódnék wink
tegnap 11:28  #22289
szimpieshanyagolt szimpieshanyagolt
Sziasztok.

32 éves, állitólag szimpatikus, ápolt, egészséges és humoros pasiként ismerkednék olyan szimpatikus párral, házaspárral, ahol a hölgy szivesen venné egy másik férfi közeledését is, szeretnék hosszútávon házibarát lenni.
Amint emlitettem 32 éves vagyok, 172/70, szökés rövid haj, kék szem, átlagos testalkat, testem és lábaim szőrösek, méretem 16/4 és borotvált. Nagyon szivesen kényeztetek minden téren, akár szavakkal, akár tettekkel, kézzel, illetve szeretem a puncit finoman nyalogatni, akár élvezésig is, sem emberileg, sem szexuális téren nem csalódnátok bennem. Magas szexkultúrával rendelkezem, odaadó és kitartó vagyok, péniszem ugyan átlagos méretű, de eres, makkos és nagyon sok spermát lövellek smile
Kor és alkat nem lényeges, csupán az ápoltság és a kölcsönös szimpátia a lényeg smile
Ha felkeltettem érdeklődéseteket kérem irjatok levelet, köszönöm.
/ 1116