Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!

Figyelem: Ne oszd meg email címed adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed), használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Társkereső,HETERO!Hármasban akarsz szexelni, dugni, baszni vagy szeretkezni, de nincs kivel? Keress hozzá egy férfi beszállót, akivel partneredet egy fantasztikusabb szexuális dimenzióba repíthetitek!

Az eddigi hozzászólások

ma 22:18  #26771
swingerboy swingerboy
Sziasztok!

Somogy megyéből,, esetleg Baranyából ismerkednék valódi párokkal, akik szeretnének másokat is bevonni szexuális játékaikba. Sokmindenben partner vagyok,pl. kukkolás, közös maszti, nudizás, vagy csak egy jóízű beszélgetés hasonlóan gondolkodó, érző, normális emberekkel. Számomra nagyon fontos a diszkréció..

Paramétereim: 43/180/93, független, normál testalkatú, heteroszexuális férfi vagyok.

Címem:mosoly43@citromail.hu
ma 22:00  #26770
csabi48 csabi48
Ma éjszakára,párt vagy lányt imádnék...! beka3
ma 21:57  #26769
cuki fiuka cuki fiuka
Nyíregyházán 46 év feletti potens urat cumiznék a hölgyével.Én kicsi fiuka vagyok,elérhetőséget írjatok.
ma 19:47  #26768
castiel28 castiel28
Sziasztok,
Sportos, ápolt férfiként keresek budapesti párt a jövő hétre napközbeni szórakozáshoz. Helyem van, akár reggel találkozhatunk. Normál vagy vékony hölgy tagú párok jelentkezzenek, privátban. Diszkréció és szabálykövetés alap részemről.
ma 19:27  #26767
Punikertész Punikertész
Sziasztok! Jelentkezem, ha megfelelek írjatok! Utazni tudok, de helyem is van Debrecenben.
(Ez egy válasz hbiharipar üzenetére (tegnap 23:30), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 23:30
Nyár elejére (kb egy hónap) keresnénk egy pasi beszállót, 30 éves feleség számára.
Olyan aki nem dohányzik, és elfogdja a szabslyainkat, és Berettyóújfaluig utazni is tud.
ma 19:00  #26766
kefegep kefegep
Csinos pár játszòtársa lennék ma este. Szegeden!!Arcos fotót küldök ha kell!!
ma 17:21  #26765
báró1 báró1
sziasztok szegedi vagyok utazni tudok diszkrét higénikus magas sportos pasi vagyok hölgyeket keresek vagy párokhoz is csatlakozok irj nekem kép imélre megy aki kér szép napot
ma 14:34  #26764
newboy76 newboy76
Sziasztok. Egymást szerető házaspár feleségét élvezetetném férje elött hitvesi ágyukban! Heves megye és környéke
ma 13:35  #26763
hennor hennor
Sziasztok!
Hétfői napközbeni találkozásra keresnénk tabumentes lányt, párt, fiút!
Privát, az elképzelések leírását tartalmazó leveleket várunk! Kösz!
ma 10:24  #26762
trigon trigon
38 éves hetero férfiként csatlakoznék párokhoz, az ország középső részében. Utazni tudok.
ma 09:57  #26761
péter070 péter070
Írtam neked wink
(Ez egy válasz zsoka975 üzenetére (ma 09:17), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 09:17
ma délutánra utazni tudó férfit keresünk hármashoz
ma 09:53  #26760
huvelykmatyi huvelykmatyi
Vannak-e itt olyan pasik akiket izgatná ha megdugják a feleséguket? Hely kellene utazni tudok! huvelykmatyi@citromail.hu
ma 09:44  #26759
nekemis_8 nekemis_8
ma este párt keresek Bp
ma 09:39  #26758
dokanoel dokanoel
hmm zsoka sexi izgi vagy
(Ez egy válasz zsoka975 üzenetére (ma 09:17), amit ide kattintva olvashatsz)
ma 09:17
ma 09:17  #26757
zsoka975 zsoka975
ma 08:43  #26756
kukycool kukycool
Szép napot! Kecskeméten hölgy, pár ma a természetbe'?
ma 05:54  #26755
matraiszereto matraiszereto
Szeretnék hölgy örömére lenni! Ápolt diszkrét pasi vagyok.Imádok nyalni,popsit is!
tegnap 23:30  #26754
hbiharipar hbiharipar
Nyár elejére (kb egy hónap) keresnénk egy pasi beszállót, 30 éves feleség számára.
Olyan aki nem dohányzik, és elfogdja a szabslyainkat, és Berettyóújfaluig utazni is tud.
tegnap 21:49  #26753
Miskolci páros Miskolci páros
Sziasztok!

Holnap délelőttre keresünk férfit vagy nőt harmadiknak. Jelentkezni priviben. (Helyileg Miskolcon)
tegnap 20:47  #26752
swingerboy swingerboy
Sziasztok!

Somogy megyéből,, esetleg Baranyából ismerkednék valódi párokkal, akik szeretnének másokat is bevonni szexuális játékaikba. Sokmindenben partner vagyok,pl. kukkolás, közös maszti, nudizás, vagy csak egy jóízű beszélgetés hasonlóan gondolkodó, érző, normális emberekkel. Számomra nagyon fontos a diszkréció..

Paramétereim: 43/180/93, független, normál testalkatú, heteroszexuális férfi vagyok.

Címem:mosoly43@citromail.hu
/ 1339