Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2008. 09. 16. kedd 10:25  #227
Törölt felhasználó (341222)
Izlések és pofonok.....
2008. 09. 14. vasárnap 22:31  #226
hegyimenyet hegyimenyet
Én a selymesen simára esküszöm. Nem szúr, nem dörzsöl, mennyei hozzáérni, hát még bebújni! Már több, mint egy hónapja sóvárgok ilyenre
2008. 08. 30. szombat 12:15  #225
daniel99 daniel99
Mitől van az h a bnőmnek néha kicsit vörös a bőre,,,pontosabban be van gyulladva a szőrtüszője a szőrtelenítés után?
2008. 08. 30. szombat 12:03  #224
lussi lussi VIP
Az enyém teljesen csupasz, de gyantáztatom. Két-három hetente úgy is megyek kozmetikushoz, akkor még csak pelyhedzik. Le vele!
2008. 08. 30. szombat 11:52  #223
daniel99 daniel99
Nincs annál rosszabb mikor BOROSTÁS,,akkor inkább legyen teljesen szőrös! wow3
2008. 08. 24. vasárnap 22:07  #222
totimester totimester
Végre eljött a csupasz punci korszaka fiatalok és 30-asok körében is
2008. 08. 23. szombat 23:54  #221
Törölt felhasználó (316999)
Amikor belekötöttek feleségem szőrös puncis képeibe (ami egyébként az ajkak mellett szőrtelen nyalakodási okok miatt), én is azt írtam vissza nekik, hogy ez csak egy új divat, és régen ez nem volt probléma. Egyébként részemről teljesen mindegy, hogy szőrös vagy csupasz, persze bokor mégse hajtson a „szegélyen”. A csupasz punci talán jobban tetszik, de epilátorral sokat kell szenvedni a nőnek, azt meg nem kívánom. Borotválja? De attól megerősödik a szőr, nem? Magamnak csupán ollóval nyírom, hogy ne legyen nagyon erős a bozont. Szerintem a borotvált farok kissé meleg dolog. A szőrös mellkas valamikor a férfiasság velejárója volt, ma gyantázzák.
Kíváncsian várom az újabb eszetlen divathullám érkezését. pardon1
(Ez egy válasz totthek üzenetére (2008. 08. 22. péntek 18:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 22. péntek 18:57
Bazz 20 éve mindenkinek szőrös volt és minden férfi imádta. Ennyire ne legyetek már szűklátókörüek. 20 év múlva a gyereketeknek az lesz a szép ha kormos lesz a pina vagy agyontetovált, vagy egyszerre szaros és pisis.
2008. 08. 23. szombat 11:25  #220
Törölt felhasználó (25542)
nekem mindig máshogy tetszik, van olyan időszak, amikor a szőrös, van amikor a csupasz, szerencsére Feleségemmel mindig meg tudjuk beszélni milyen legyen smile én már 1 jó ideje szőrtelen vagyok ott
2008. 08. 23. szombat 09:25  #219
Törölt felhasználó (162568)
Sziasztok! Denipapa véleményével tökéletesen egyet értek! Volt rá példa, hogy arra kértem a páromat egy kicsit növessze meg a szőrt a punciján mert izgató volt számomra, hogy egy kicsit szőrös. Nem minden esetben szokott zavarni ha van valamenyi szőr a puncin. De a nagy bozontokat nem szeretem! Viszont teljesen csupasz puncira imádok néha-néha ráélvezni mert jó látni ahogy lefolyik rajta a sperma vagy fincsin szétkeni magának.
2008. 08. 23. szombat 06:18  #218
Görbe65 Görbe65
Előfordulunk naturista helyeken és már a férfiak is csupaszok.A hölgyek meg fele-fele arányban.
De csupaszon a legjobb.
2008. 08. 22. péntek 22:13  #217
Zsubi Zsubi
Én pár hónapja "csupasz" vagyok, azóta minden nap masztizom zuhanyzáskor mert könnyen felizgulok. Nagyon jó! ajánlom mindenkinek, hogy ragadjon borotvát és le a szőrrel, a pasim imádja nyalni a szőrtelen puncim! Szeretkezéskor 3-4szer is elélvezek!
2008. 08. 22. péntek 20:50  #216
ocsoa ocsoa
A feleségem ma lecsupaszíttatta a kozmetikusával a punciját. Ilyet még sosem csinált korábban. Nem volt természetes korábban sem, de most először teljesen csupasz. Nagyon izgató, örülök neki, remek meglepi.
2008. 08. 22. péntek 18:57  #215
totthek totthek
Bazz 20 éve mindenkinek szőrös volt és minden férfi imádta. Ennyire ne legyetek már szűklátókörüek. 20 év múlva a gyereketeknek az lesz a szép ha kormos lesz a pina vagy agyontetovált, vagy egyszerre szaros és pisis.
2008. 08. 22. péntek 18:09  #214
Denipapa Denipapa
Szerintem ezt ugyanúgy nője válogatja. Láttam már olyan puncit,ami csupaszon is gyönyörű, de ugyanaz a punci szőrösen is szép volt.
Minta miért ne lehetne benne, ha ízléses és csini.
Nem kell feltétlenül borotvált nőnek lennie. Igaz nyalakodáskor történhetnek érdekes dolgok (szőr). De akit szeretünk, annak úgyis elnézünk dolgokat és behódolunk neki. Ha ez kölcsönös, akkor nem lehet nagy gond mindkét fél számára kompromisszumot kötni. A gond ott kezdődik, ha az egyik fél az önző.
2008. 08. 22. péntek 17:30  #213
Kobboy Kobboy
szeretnék megismerni egy olyan csajt akinek teljesen természetes smile )
2008. 08. 21. csütörtök 02:41  #212
atomboy atomboy
Nekem inkább a szörös jön be.a csupasz is jo söt ...de szerintem oylan unalmas nyes inkább szörös legyen:P
2008. 08. 20. szerda 01:16  #211
Gheorgius Gheorgius
Bocs,ha valakinél kiverte a biztosítékot a véleményem. smile Továbbra is a teljes meztelenségre szavazok!
2008. 08. 18. hétfő 18:23  #210
maxfactor maxfactor
Nekem a csupasz annyira nem jön be.. Szeretem a nőiesebb kisbozontost!
2008. 08. 18. hétfő 16:05  #209
Törölt felhasználó (233911) VIP Admin
"igazából lehetne már gyárilag ilyen, a szőr mára már szerintem tökre fölösleges" hát pajtikám csak annyit mondanék jó, hogy a teremtő nem vett téged magad mellé a szőrkiosztó osztály vezetőjének. ugye ezt a baromságot te sem gondolod komolyan. a nők ezer éveken keresztül éltek szőrös puncival, és jól el voltak vele. Prune elmondta a hsz.-ben, hogy talán nem is annyira szükségtelen ott az a szőr. képzeld el ha kötelezővé tennék a soványságot (lásd a modelleket) és még sok irányzatot a divatban mi lenne abból? a végső érvem pedig a következő, és ezt mindig is szoktam hangoztatni:
Nem vagyunk egyformák, hidd el nekem sokan szeretik szőrösen a puncit.

Ellentétben szupermernok #275 | 2008.08.14 véleményével a szőrös számomra igénytelen és gusztustalan aki elfelejti, hogy nem minden nő aki szőrös az igénytelen és gusztustalan.
Az egyik legfelkapottabb vetkőző modell (Katie Fey)is szőrös puncival áll a kamerák elé:
(direkt nem vettem le a nevét a képről)

Klikkelj a normál/tömörített mérethez


igen is lehet egy szőrös punci gusztusos (számomra az is marad)
nézd meg ezt a képet, gusztustalan? tudom meg sem dugnád........

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
(Ez egy válasz Gheorgius üzenetére (2008. 08. 18. hétfő 15:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 18. hétfő 15:18
Elsősorban: ápolt legyen!! A minta már másodlagos - tartottam már csak bikini-vonalasított puncit is kívánatosnak, rövidre vágott "bozonttal".

Egyébként én is a TELJESEN CSUPASZRA szavazok!!! (igazából lehetne már gyárilag ilyen, a szőr mára már szerintem tökre fölösleges.) De ha mondjuk van egy vékonyka függőleges csík, vagy vízszintesen 3-4, sarkára állított háromszög alakban, az sem baj.

Továbbá ha a (vizes) bikinialsó, vagy a tanga már sejtetni engedi, hogy a teljes meztelenség, vagy valami aranyos kis mintázat uralkodik-e odalent, az határozottan izgató tud lenni! smile
2008. 08. 18. hétfő 15:31  #208
MmePrune MmePrune VIP Admin
(igazából lehetne már gyárilag ilyen, a szőr mára már szerintem tökre fölösleges.)----> az nem úgy volt, hogy most divat a szőr ezért rákerüljön, most nem divat, ezért már fölösleges...bármennyire is hihetetlen, de a szőrnek komoly funkciója van ott, egyrészt "irányítja" a vizeletet, másrészt védelmi vonal a kórokozókkal szemben
(Ez egy válasz Gheorgius üzenetére (2008. 08. 18. hétfő 15:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 18. hétfő 15:18
Elsősorban: ápolt legyen!! A minta már másodlagos - tartottam már csak bikini-vonalasított puncit is kívánatosnak, rövidre vágott "bozonttal".

Egyébként én is a TELJESEN CSUPASZRA szavazok!!! (igazából lehetne már gyárilag ilyen, a szőr mára már szerintem tökre fölösleges.) De ha mondjuk van egy vékonyka függőleges csík, vagy vízszintesen 3-4, sarkára állított háromszög alakban, az sem baj.

Továbbá ha a (vizes) bikinialsó, vagy a tanga már sejtetni engedi, hogy a teljes meztelenség, vagy valami aranyos kis mintázat uralkodik-e odalent, az határozottan izgató tud lenni! smile
/ 38