Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Nem szervező, kereső topik, csak élménybeszámolás!!!

Csak és kizárólag a kukkolással kapcsolatos élményekről, érzésekről, gondolatokról írjatok! NEM TÁRS-, WEBCAM-, SKYPEKERESŐ!!!

Az eddigi hozzászólások

2024. 03. 04. hétfő 10:32  #588
paroskalandok paroskalandok
mi kifejezetten szeretünk a szabadban kalandozni, és örömmel fogadjuk, ha van kukkolónk is smile ha kellőképp igényes, nem is ellenkezünk, ha be akar szállni smile
(Ez egy válasz lanybsx üzenetére (2024. 03. 04. hétfő 10:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 04. hétfő 10:21
minket kimondottan izgat ha kukkolnak szex közben smile nagyon nagyon be tud pörgetni a dolog smile
2024. 03. 04. hétfő 10:21  #587
lanybsx lanybsx
minket kimondottan izgat ha kukkolnak szex közben smile nagyon nagyon be tud pörgetni a dolog smile
2024. 02. 21. szerda 13:20  #586
lanybsx lanybsx
na de Andersen úr . . .
(Ez egy válasz MLparos üzenetére (2023. 08. 02. szerda 12:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 02. szerda 12:09
Én egyszer direkt elővettem a farkam sógornőm elött,úgy hogy az ablaknàl àllt nézett kifelé,én meg úgy csinàltam mintha nem vettem volna észre..simogattam magam,felàllt a répa,és elővettem a farkam ràhúztam pàrat,aztàn bementem..ő zavarba volt,és talàn annyit,és nyomkodta a telefonjàt..tuti megnézett
2023. 09. 27. szerda 18:48  #585
kacsernyakgeza kacsernyakgeza
62 éves férfi vagyok. Panelban lakom már több éve, de ahhoz képest elég kevés hangot szoktam hallani ami szexre adna utalást. Viszont néhány hete a következő történt, egy péntek éjszakán lefekvéshez készültem. Már majdnem elaludtam a hálóban, aminek fala a lépcsőházzal szomszédos, amikor hangoskodásra lettem figyelmes. Koccanó üvegek hangját hallottam, gondoltam fiatalok szabadultak be a lépcsőházba vagy mennek vendégségbe valakihez. Egy darabig még zavart is, de hát péntek este van, a városban bulik mindenfele, gondoltam majd csak abbahagyják vagy elmennek valamerre a lépcsőházból. A hangoskodás kb. 10 percig tartott, majd minden elcsendesült. Ekkor lettem figyelmes arra, hogy a csendet halk nyögések törik meg. Rájöttem hogy valószínűleg csak ketten vannak és hogy egy fiú és lány beszélgetett és iszogatott eddig hangosan. Viszont ekkor már másról szólt a randi. Izgatottságomban kipattant a szemem és odaosontam a bejárati ajtóhoz hátha látok valamit. Kinéztem a kukucskálón, de sajnos a lépcsőházban nem volt ekkor fény, lámpát érthetően nem kapcsoltak. Innentől csak a hangokra hagyatkoztam. A lány nagyon érzéki volt, ő volt hangosabb, tetszett ahogy nyögdécsel, a fiúból keveset hallottam, de ennyiből is próbáltam megtippelni a korukat, kb. olyan 25-35 közöttiek lehettek. A nyögések néha elcsendesedtek, majd újra elkezdődtek és én azt kívántam bárcsak soha ne érne véget. Ott álltam az ajtó mögött, nagyon felizgatott a helyzet, hogy nem látom csak hallom őket, de olyan hangosan mint ha 2 méterre lettek volna csak tőlem. Arról kezdtem fantáziálni hogy nézhet ki a lány és hogy milyen pózban csinálják éppen. Ettől és az adrenalintól teljesen felizgultam és elkezdtem maszturbálni a bejárati ajtó mögött, és percekig velük együtt élvezkedtem én is. Annyira beindított a helyzet, pár perc után nagyot spriccelve élveztem el, és baromira más érzés volt ez a maszturbálás mint máskor. Sajnos röviddel ezután valaki kinyitott egy ajtót a lépcsőházban, ez megzavarhatta őket és gyorsan összekapták magukat, majd elsiettek. Azóta sem tudom hogy kik voltak, de aznap este nagyon kellemes élményt szereztek ezzel nekem is!
2023. 09. 25. hétfő 17:46  #584
Törölt felhasználó (4684902)
Nyári nudistastrandi kaland után azon gondolkodom, hogy hogyan tudnám kukkoltatni a párom, amibe ő is belemegy. Vagy meg kell várnom a következő nyarat? Valószínűleg szerintem igen.
2023. 09. 10. vasárnap 15:38  #583
Törölt felhasználó (4394842)
Nekem az éjszaka a reptérnèl volt szerencsém meglesni egy fiatal párt.
Többször olvastam a helyről, így hazafelé benéztem oda. Most voltam ott második alkalommal. Korábban nappal voltam megnézni a terepet, most pedig késő este. Megálltam, kiszálltam, sétáltam és nagyjából 25-30 méter távolságból hallottam egy kis zajt. Kevesen voltak kint akkor. Megláttam, hogy a kocsi enyhén mozog és talán azt hallom én. Nem akartam őket zavarni így a kocsim mellett maradtam. Majd jött egy másik autós és a fényszórója bevilágított az ő kocsijukba. Egy meztelen, szuper fenék kerekedett felém, miközben a hölgy orálisan segített a pasin. Maradtam még kicsit és nagyon halkan néha kellemes nyögdècselèst hallottam. Remek volt.
smile volt ott más is nem túl messze, talán ők is látták őket. Nem tudom, de nekem érdekes és izgalmas volt. smile
2023. 09. 06. szerda 00:31  #582
Davee92 Davee92
Nekem sajnos még csak egy ilyen kis esemény volt! Vas megyében történt egy 0-24 boltnál éjjel! Nem voltak sokan!Megálltam a parkolóba hogy bemenjek vásárolni de mikozben leparkoltam arrae lettem figyelmes hogy a mellettem álló autóba két hölgy elég intenzíven csókolóznak! Hát ugy döntöttem, hogy várok még egy kicsit azzal a vásárlással mint ha a telefonomat néznèm , fél szemnmel oda oda nézegettem és egyre kevesebben csináltak látszódott hogy elindultak a kezek is ! Szerintem amúgy az anyós ülésen lévő hölgy észre vehette hogy közbe oda pillanatok de nem zavartattak magukat! Ez körülbelül ment egy 20 percig aztán elmentek! Sajnos azóta se volt ilyen lehetőség!
2023. 09. 04. hétfő 11:58  #581
Negyvenesigenyespar Negyvenesigenyespar
sziasztok,
egy múlt heti élményemet szeretném elmesélni. Etele plázában voltam vásárolni amikor is egy párra lettem figyelmes.
A pár hölgy tagja vásárlás közben többször is lehajolt amikor is a miniruha akarva akaratlan fel-felcsúszott. Néhány alkalommal
olyan mértékben, hogy kivillant a bugyi is. Ahogy láttam a pár ffi tagja ezt nem vette rossz néven, sőt egyre inkább ösztönözte a
párját alsó polcokon levő termékek elvételére. Szép látvány volt ahogy hátulról dudorodott a bugyi a telt ajkaktól.

Néhány perc nézelődés után egy másik üzletbe mentek át ahol ismét „összefutottunk”. Egy hátsó sorban a hajolást követően
meglepődve tapasztaltam, hogy lekerült a hölgyről a bugyi, így a szemem előtt már a csupasz ajkak dudorodtak. A megdöbbenésemet
a pár ffi tagja észlelve elmosolyodott majd intett, hogy jöjjek közelebb. Az invitálásnak eleget téve a következő hajolásokat már egészen
közelről volt szerencsém figyelni. A hölgy néha felém pillantott és látta, hogy a nyújtott műsornak szemmel látható élettani hatása van
rám, a nadrágon keresztül jól látszódott ez. Egy sorral odébb mentek és amikor befordultam egy puffra ülve találtam és lábait kicsit széttárva
ült velem szemben. A látvány nagyon durva volt, így meg is lepődtem picit. Igazat bevallva köpni nyelni sem tudtam.

Az élményt köszönöm a párnak, izgalmas látványos show volt!
2023. 08. 12. szombat 22:47  #580
Dzsentri Dzsentri
Bölcs döntés volt. A fiatal lányok gyakran merészen kacérkodnak és kiszámíthatalan hogy meddig lehet elmenni velük. Voltam hasonló helyzetben a kolléganőm lányával. A kislány egy nyáron dolgozott a cégnél és lenge ruhában szándékosan követett el dolgokat. Gyakorta könyökölt álló helyzetből velem szemben az asztalomra és ilyenkor a dekoltázsán keresztül a bugyjáig biztosított csodás panorámát. Csipkelődtünk egy darabig de valahogy az ösztöneim féken tartottak. Egy másik kollégámat, akit hasonló élmény elemekkel provokált ilyen vészcsengővel nem látta el a sors és belesétált a csábító csapdába. A kislány persze nem tartotta a száját és hódítását publikussá tette. Az azt követő ribillió parádés volt és nagyon de nagyon hálás voltam magamnak hogy csak néző voltam ebben.
(Ez egy válasz GirlforFoursome üzenetére (2023. 08. 12. szombat 20:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 08. 12. szombat 20:53
Exfeleségem alig 18 éves, sportos, szexi, szöke, kek szemű. Hamvas unokahuga, aki folyton mutogatta magat nekem. Nagy dekoltázsal behajolt. Miniszoknyaban. Harisnyában terpeszben ült előttem. Egyszer a cipőjét úgy vette fel hogy elörehajolt kerek feneke égett a retinba, de dekoltázsát is megbamultam, elképzeltem milyen feszes. Kerek a melle. Bombacsaj. Nem mertem felé nyitni, talán igy a legjobb
2023. 08. 12. szombat 20:53  #579
GirlforFoursome GirlforFoursome
Exfeleségem alig 18 éves, sportos, szexi, szöke, kek szemű. Hamvas unokahuga, aki folyton mutogatta magat nekem. Nagy dekoltázsal behajolt. Miniszoknyaban. Harisnyában terpeszben ült előttem. Egyszer a cipőjét úgy vette fel hogy elörehajolt kerek feneke égett a retinba, de dekoltázsát is megbamultam, elképzeltem milyen feszes. Kerek a melle. Bombacsaj. Nem mertem felé nyitni, talán igy a legjobb
2023. 08. 12. szombat 19:08  #578
parbaniek parbaniek
Hasonló szitu nálunk is volt annak idején a lupaszigeti tavaknál.
Van is pár kép az ottani nudizásról!
(Ez egy válasz X üzenetére (2023. 08. 07. hétfő 15:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4684902)
2023. 08. 07. hétfő 15:08
Nudista strandon történt, hogy a párom közelében letelepedett egy férfi egész közel ahhoz, hogy mindent jól láthasson. Halkan mondtam a páromnak tegye szét a lábát annyira, hogy még a rózsaszínű bejárat is jól látható legyen. Nem nagyon akarta, de végén a kedvemért megtette. Kicsit távolabb mentem és onnan figyeltem, ahogy a férfi egyre többször ránézett, néha huzamosabb ideig is. Közben elkezdett ágaskodni neki. Nekem úgy elkezdett kalapálni a szívem majdnem kiugrott a helyéből. Nagyon izgató volt, párom noha nem akarta bevallani élvezte a dolgot. De a punci nem tudta eltitkolni, teljesen benedvesedett. Azóta várom a következő hasonló alkalmat!
2023. 08. 07. hétfő 15:08  #577
Törölt felhasználó (4684902)
Nudista strandon történt, hogy a párom közelében letelepedett egy férfi egész közel ahhoz, hogy mindent jól láthasson. Halkan mondtam a páromnak tegye szét a lábát annyira, hogy még a rózsaszínű bejárat is jól látható legyen. Nem nagyon akarta, de végén a kedvemért megtette. Kicsit távolabb mentem és onnan figyeltem, ahogy a férfi egyre többször ránézett, néha huzamosabb ideig is. Közben elkezdett ágaskodni neki. Nekem úgy elkezdett kalapálni a szívem majdnem kiugrott a helyéből. Nagyon izgató volt, párom noha nem akarta bevallani élvezte a dolgot. De a punci nem tudta eltitkolni, teljesen benedvesedett. Azóta várom a következő hasonló alkalmat!
2023. 08. 07. hétfő 14:26  #576
Zsolt3535 Zsolt3535
Imádok kukkolni és imádom ha kukkolnak.Éjszakai fürdőn volt legutoljára mikor kb 60eves hölgy nézte végig ahogy kiverem.Láttam kedve is lenne a dologhoz de a párjával volt fürdeni.De volt élményem mar este út mellett parkolóba lestek meg miközben magamhoz nyúltam
2023. 08. 04. péntek 21:16  #575
Törölt felhasználó (4715967) VIP
Budapesten próbafülkében rendszeresen résnyire hagyom a függönyt és játszadozom vagy éppen forgolódom bent. Voltak kellemes szituk hölgyekkel.
2023. 08. 02. szerda 12:09  #574
MLparos MLparos
Én egyszer direkt elővettem a farkam sógornőm elött,úgy hogy az ablaknàl àllt nézett kifelé,én meg úgy csinàltam mintha nem vettem volna észre..simogattam magam,felàllt a répa,és elővettem a farkam ràhúztam pàrat,aztàn bementem..ő zavarba volt,és talàn annyit,és nyomkodta a telefonjàt..tuti megnézett
2023. 07. 30. vasárnap 18:13  #573
vukk101 vukk101
Ma kirándultunk a Halászbástyánál. Épp a Szent István szobor mögötti falhoz értünk, ahol minden túrista pózol. Egy fiatal 18-20 év körüli kiscsaj is ezt tette mellettünk. Vagy 180 magas vékony nagyon formás lány, hibátlan enyhén barna bőre, világosbarna hosszú haja,aki mégsmink nélkül is csodaszép volt. Atleta alkattal, de B kosaras cicikkel. Beült az ablakba, egy fekete topp egy nagyon mini fekete rövidnadrággal volt rajta. Behajtogatta magat az ablakba, hogy szep hosszú lábait kiemelje a képen,a bal felemelve a peremen fenékmagassagban, a jobb maga mellett. De a kettő közt a kis nadrag és a fekete bugyi alig takart valamit. Hamvas borotvált nagyajkai szabadon élvezték a szellő és kocsányon lógó szemeim símogatását. Nem vagyok híve a kukkolásnak, de ez a mai.... beleégett a retinámba. De lehet mostantól híve leszek...
2023. 07. 19. szerda 12:32  #572
Anna900 Anna900
Én is szeretem. Volt már olyan, hogy teljesen véletlenül látam szeretkezést és azt is amikor valaki kielégitete magát. Minden esetben rám is hatásal voltak ezek. Viszont azt is izgalmasnak találom, amikor engem bámulnak meg vagy lesnek meg. Természetesen nem mindegy ki az
2021. 12. 17. péntek 20:25  #571
STS011 STS011
Nekem is volt rá lehetőségem, hogy a szomszéd asszony masztiját végig nézhessem. Nappaliban teljes kivilágításban voltak ilyenek. A fotelban elhelyezkedett és úgy kényeztette magát. Volt hogy a kezecskéjével és volt hogy a vibrivel. Főleg nyáron lehetett látni ahogy élvezkedik!
2021. 03. 06. szombat 09:05  #570
KingR._007 KingR._007
Mi nem igaz???
2021. 03. 02. kedd 19:19  #569
feherkalman1 feherkalman1
Nagyon jóóóóóó!!!!!
(Ez egy válasz solano üzenetére (2021. 03. 01. hétfő 17:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 01. hétfő 17:01
A volt feleségemet kukkoltam amikor még a házamban lakott. Abban az időben már külön voltunk, de még nem költözött el, én laktam máshol, ezért időnként hazamentem néhány szükséges holmimért. Egy este felhívtam, hogy kellene az egyik öltönyöm beugranék érte. A válasz kitérő volt, némileg zavarban is volt, azt válaszolta menjek inkább reggel mert már fáradt. A furcsa válasz felkeltette a kíváncsiságomat gondoltam megnézem mi a szitu. Kb 1 óra múlva ott is voltam, de nem a ház előtt álltam meg az autómmal hanem 3 házzal előrébb. Mivel kulcsom volt, bementem a kapun, és már rögtön feltűnt, hogy több helységben is világos van. A nappali ablakához mentem aminek a reluxája nem volt befordítva így simán be lehetett látni. Jó volt a megérzésem, mert az exem mindösszesen egy bugyiban, letérdelve szopta a kanapén meztelenül elterülő általam nem ismert fazon farkát. Felvettem a kukkoló pozíciót, és néztem mi történik. A pasi 2-3 perc után felállt és úgy folytatta a szopatást, igen intenzív szájba dugással kiegészítve. Az a helyzet, hogy korábban voltunk együtt más férfiakkal, de ez a látvány totál felizgatott, igyekeztem úgy helyezkedni, hogy több mindent lássak, igazából csak 3-4 méter távolság volt köztünk. Közben elővettem a farkamat és finoman húzogattam. Szopatás után helyet cseréltek, a nejemről lekerült a bugyi, és hosszas nyalás és ujjazás következett. Ezután megint helyet cseréltek, és az alaposan előkészített pina felülről rácsusszant az ágaskodó farokra. Ez a látvány azzal fokozódott, hogy az exem a ráülés helyett ráguggolós pozícióra váltott, és totál belehúzatta magát a méretes farokba, kapaszkodott pasi nyakába közben izgatta a csiklóját. Nagyon hamar, hallható módon élvezett el, nekem pedig már a kéjnedvtől igen csatakos volt a farkam, egyre jobban vertem. Egy gyors pozíció váltás után hátulról folytatódott a baszás, váltakozó tempóban. Némi helyezkedés után egyértelmű volt (bár pontosan nem láttam),átkerült a farok a seggébe is, de ott már csak 1-2 percig tartott az aktus, ekkor a pasi maga elé térdeltette az exem és ráélvezett az arcára. Kiadós adag volt, nem győzte törölgetni, persze ekkor már én sem bírtam, ráspricceltem a falra smile . Azt hittem lesz folytatás, de a pasi a telefonját kereste, kezdett öltözködni, én pedig, hogy ne vegyenek észre elmentem. Másnap csak délután mentem az öltönyért, és mondtam neki, hogy tegnap este ,,benéztem", és izgalmas dolgot láttam. Először ledöbbent és azt mondta perverz disznó vagyok, majd megkérdezte mit láttam. Elmondtam, hogy szinte mindent, és azt is, hogy a falra élveztem. Kezdetben nem akarta elhinni, de miután részletek is ecseteltem rájött, hogy tényleg ott voltam. A helyzet különlegessége mindkettőnket alaposan felizgatott, és külön éles ide vagy oda egy hatalmasat dugtunk.
/ 30