Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2024. 03. 21. csütörtök 18:14  #84
Paris Paris
Lehet, hogy mert itt sokan azt tolják amik lenni szeretnének (szeretnének lenni?)
2022. 11. 20. vasárnap 17:06  #83
Flash89 Flash89
Az emberek 50% azt hiszi hogy úgymond az ilyen platformokon el bujik , ami ezáltal keletkezik az sajnos a valóság elentétje ! Mindenki másnak akarja ki adni magát , és sokan úgy gondolják itt bárminek és bárkinek ki adhatják magukat független hogy az vajon a valóságot is megkőzeliti! Nagyon nehéz eldönteni hogy vajon amit látunk igaz e ! Persze nyilván ez egy 18+ oldal és a forum témákban is nagyon nehéz eldönteni vajon csak ki képzeli el , és esetleg ki az aki úgymond nem hazudik minden téren ! Persze tisztelet a kivételeknek worship !
2022. 11. 14. hétfő 12:12  #82
Törölt felhasználó (4674336)
Régi motoros vagyok, több regisztrációm volt évek alatt.
Egy dolgot megtanultam itt is és más oldalakon is. Ha valakinek van több jó fotója is fent, és csak egy olyan, amin látszik, hogy ronda(ább) akkor 99% az a valós kép. Ki az a hülye, aki előnytelen fotót tenne ki magáról?!
A másik, én mindig megnézem a hátteret, a környezetet egy fotón. Sokat elárul a rajta szereplő igényességéről...
Az pedig, hogy miért hazudnak a neten? Azért mert az életben képtelenek normális kapcsolat kialakítására és szeretne jobb lenni, mint a valóságban.
Jártunk így mi is nem egyszer. Kifejezetten nagy mérettel keresünk, a hálószobában derült ki, hogy talán 15centis farka volt, és vékonyka is, csak ügyesen fotózta. A másik srác, alig volt harminc kilóval és tíz évvel több a valóságban, mint a képein. Ez szimplán átb@szás... és halál kellemetlen szitu.
2022. 11. 12. szombat 06:20  #81
Törölt felhasználó (4540042)
Nekem egy ismerősom a feltett több évvel ezelőtti, a mai testére csak nyomokban hasonlító képre amikor rákérdeztem azt mondta, hogy mindenki csal. És ha ő nem, akkor eleve rosszabb eséllyel indul. Ha pedig így akár csalással is, de legalább összejön a találkozó már bármi lehet... Hát ez elég ijesztő!
2021. 01. 05. kedd 11:36  #80
Törölt felhasználó (4389762)
Nos engem idegesitenek ezek a permanens hazudozok. Szerintem ez is pszichiatriai kezelest igenyelne. Nem kell elbagatelizalni, lehet embert nem olnek, de gondolom kis penzert az anyjukat is eladjak, hisz a tobbseg nem gerincesnek szuletett. Azt birom a legjobban, amikor eload egy kepwt magarol, de te olvasol a sorok kozott es kiderul, hogy egeszen mas ember, mint amit csak magarol gondol. Tehat konkretan magat is sikeresen atveri. Na ez a legszebb.... confused
2021. 01. 05. kedd 03:48  #79
Babettbitch Babettbitch
Azt gondolom, hogy kétfelé kell választani dolgokat.
Sőt! Inkább háromfelé:
- Van az, aki a virtuális térben hazudja megtörtént valóságnak az álmait (pl. itt). Erre veri a faszát. (Bocsi, ezt azért mondom, mert ez inkább a pasikra jellemző... hehe ).
- Van az, aki személyes találkozások alkalmával állít magáról valótlan dolgokat, meg nem történt eseményeket. (Mert ettől ő annyira "menő" lesz!)

- És van a harmadik, aki más bőrébe (értsd: más nemi identitásába) bújva hazudja tele a virtuális teret. (pl. férfi, aki nőnek hazudva magát - női regisztrációval... - írkálja tele a különböző fórumokat/topikokat az általa elképzelt eseményekkel. Az ilyen szokta magáról azt a képet festeni, hogy ő aztán akkora baszógép, hogy csak na... Bármikor, bárkivel, és természetesen neki minden alkalommal "6 lövetű, 20 cm -es faszú, magas, kigyúrt, stb. pasik jönnek szembe mindenhol, akikkel 10 percen belül 4 órás szünet nélküli baszás van...
Aztán ha ezen felbuzdulva innen valaki azt írja neki, hogy: "na, talizzunk, aztán meglátjuk, hogy mi jön ki belőle", akkor persze egyből jönnek a kifogások, hogy miért nem jó neki... És a Colombo feleségéhez hasonlóan, még soha senki sem látta (innen), ő viszont továbbra is csak meséli rendületlenül a kalandjait... (Pl. "Mi történt tegnap este" wink
Viszont legalább ártalmatlan. nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 01. 04. hétfő 17:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4389762)
2021. 01. 04. hétfő 17:23
Ertem a fogadoi oldalt, de mi van tortenet meselovel? Nem lesz meg depisebb, hogy az egyszeru elete meg egy altala hazudott vilaghoz kepest sem erdekes? Na meg ott van az, hogy ha valami normalis embert talal, akinek a hatan felall a szor a sok kamuzastol? Pedig neki tetszene az illeto? Hogy keveredik majd ki a sok hazugsagabol? En nem azt mondom, hogy eszetlenul mindent meg kell osztani boldog-boldogtalannal, de tudni kell megtartani a maganeletunket, am megis hazugsagokat kerulve lavirozni az eletben. Egyebkent is, hazudni csak nagyban erdemes, ilyen apro hulyesegekben tok felesleges. Ha olyan tokos bige, akkor elje meg a kis megalmodott vilagat. Vagy ahhoz nincs ver a pucajaban?
2021. 01. 04. hétfő 20:29  #78
Törölt felhasználó (4478052)
Köszönöm!Én úgy gondolom,hogy az ügyfélszolgálatra is és itt is amit írtam valós volt,a profiljaim,fotóim,videóim valósak voltak.Akkoriban kértem,csúnyán a törlését mert innen,többen megkörnyékesztek és vissza éltek vele.Ezért hatósági bejelentés is történt.Tiszteletben tartok mindent,és akkor én is hazudozzak össze vissza mindent.Akikről írtam,a régebbi leveleimben valós megtörtént események után kértem az intézkedést.Igen valós személyek után kértem az intézkedést,nem írom ki a neveket.Valós állításaim voltak,mert ismertem azokat a személyeket,mivel a legtöbbel volt kontaktus.Én nem hazudok,.Jó ,részemről lezártam ezt a részét,elfogadtam az álláspontot.
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2021. 01. 04. hétfő 19:45), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
2021. 01. 04. hétfő 19:45
Azt szeretted volna, ha személyi igazolványt és lakcímet is kérünk a regisztrálóktól.Az ügyfélszolgálat részéről nem volt semmi köntörfalazás, teljesen érthetően leírtuk, hogy nem vagyunk hatóság, milyen alapon kérnénk igazolványt bárkitől? Tiltást is csak akkor alkalmazunk, ha a felhasználó viselkedésével zavarja a többi felhasználót, másokat sért, vagy igaztalanul bírál.Hogy te a korábbi felhasználói profiljaidra miért kaptál tiltást, arról személyes üzenetben tájékoztattunk.Kérjük ne magyarázd félre az intézkedéseinket, mert kénytelenek leszünk törölni a nem valós állításaidat tartalmazó hozzászólásodat!
2021. 01. 04. hétfő 19:45  #77
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Azt szeretted volna, ha személyi igazolványt és lakcímet is kérünk a regisztrálóktól.Az ügyfélszolgálat részéről nem volt semmi köntörfalazás, teljesen érthetően leírtuk, hogy nem vagyunk hatóság, milyen alapon kérnénk igazolványt bárkitől? Tiltást is csak akkor alkalmazunk, ha a felhasználó viselkedésével zavarja a többi felhasználót, másokat sért, vagy igaztalanul bírál.Hogy te a korábbi felhasználói profiljaidra miért kaptál tiltást, arról személyes üzenetben tájékoztattunk.Kérjük ne magyarázd félre az intézkedéseinket, mert kénytelenek leszünk törölni a nem valós állításaidat tartalmazó hozzászólásodat!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 01. 04. hétfő 17:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4478052)
2021. 01. 04. hétfő 17:46
Köszönöm nektek,a szívemből szóltatok .Nem értem,hogy miért is kell ennyire ömlengeni mint amit itt egyesek csinálnak.Akik átéltek különböző sexuális élményeket,azok jól tudják,minek hazudozni.Igen,hogy legyen mit olvasni itt,igen félrevezettni,már akit lehet.Mondom az ögyfélszolgálatnak,vezessen be kettős azonosítást,de csak köndörfalaz..Ha valaki ráérez az igazságra akkor rögtön törlik meg bűntetik.És mi van akkor amikor innen és máshonnan a privát szférából ismerhettjük egymást,tudjuk egymás életét,vagy így vagy úgy talállkoztunk már,akkor mi is ,én is hazudjak.?
2021. 01. 04. hétfő 17:46  #76
Törölt felhasználó (4478052)
Köszönöm nektek,a szívemből szóltatok .Nem értem,hogy miért is kell ennyire ömlengeni mint amit itt egyesek csinálnak.Akik átéltek különböző sexuális élményeket,azok jól tudják,minek hazudozni.Igen,hogy legyen mit olvasni itt,igen félrevezettni,már akit lehet.Mondom az ögyfélszolgálatnak,vezessen be kettős azonosítást,de csak köndörfalaz..Ha valaki ráérez az igazságra akkor rögtön törlik meg bűntetik.És mi van akkor amikor innen és máshonnan a privát szférából ismerhettjük egymást,tudjuk egymás életét,vagy így vagy úgy talállkoztunk már,akkor mi is ,én is hazudjak.?
2021. 01. 04. hétfő 17:23  #75
Törölt felhasználó (4389762)
Ertem a fogadoi oldalt, de mi van tortenet meselovel? Nem lesz meg depisebb, hogy az egyszeru elete meg egy altala hazudott vilaghoz kepest sem erdekes? Na meg ott van az, hogy ha valami normalis embert talal, akinek a hatan felall a szor a sok kamuzastol? Pedig neki tetszene az illeto? Hogy keveredik majd ki a sok hazugsagabol? En nem azt mondom, hogy eszetlenul mindent meg kell osztani boldog-boldogtalannal, de tudni kell megtartani a maganeletunket, am megis hazugsagokat kerulve lavirozni az eletben. Egyebkent is, hazudni csak nagyban erdemes, ilyen apro hulyesegekben tok felesleges. Ha olyan tokos bige, akkor elje meg a kis megalmodott vilagat. Vagy ahhoz nincs ver a pucajaban?
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2021. 01. 03. vasárnap 23:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 03. vasárnap 23:56
Talán mert az őszinteség az olyan kiábrándítóan naturális... olyan fekete-fehér... mint az élet úgy általában...
Ellenben ha valaki a virtuális világban élve valósnak hazudik szinte mindent ami a személyéről, az életéről szól, akkor az már "döfi", az már nem fekete-fehér! Az már színkavalkád!
Akkor mindenki irigykedik rá, hogy húú,- meg ha, neki aztán bejött ám az élet...!
El tudja mesélni itt, hogy micsoda "csudijó" dolgok történtek vele - mondjuk "tegnap este"... - és akkor majd mindenki arra veri a faszát... legjobban persze ő... nyes
Az sem számít, ha telis-tele van ellentmondásokkal. Nem baj, mert a hálás közönség ilyen apróságokon nem akad fenn... lényeg, hogy minél színesebb legyen!
A valóság senkit sem érdekel. Azt megkapja az utcán, meg úgy általában az életben. A hazudott világ viszont olyan vonzó, olyan hihető! Mert hinni akarják. Mert végre más, más mint a hétköznapok.
És aki ezt tudja, az mások irigységéért hazudik megállás nélkül, és már neki sem tűnik fel. Csak annak, aki tárgyilagosan olvassa... az viszont nevet rajta. Először. Másodszorra viszont már szánalommal tekint rá...
Mégis akkor miért van erre szükség? - tehetnénk fel a kérdést.
Csak. Azért, mert igény van rá. Ennyi. mf2
2021. 01. 04. hétfő 00:01  #74
Törölt felhasználó (4293192)
Jól megfogamaztad. Tetszikeltem wink
(Ez egy válasz Babettbitch üzenetére (2021. 01. 03. vasárnap 23:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 03. vasárnap 23:56
Talán mert az őszinteség az olyan kiábrándítóan naturális... olyan fekete-fehér... mint az élet úgy általában...
Ellenben ha valaki a virtuális világban élve valósnak hazudik szinte mindent ami a személyéről, az életéről szól, akkor az már "döfi", az már nem fekete-fehér! Az már színkavalkád!
Akkor mindenki irigykedik rá, hogy húú,- meg ha, neki aztán bejött ám az élet...!
El tudja mesélni itt, hogy micsoda "csudijó" dolgok történtek vele - mondjuk "tegnap este"... - és akkor majd mindenki arra veri a faszát... legjobban persze ő... nyes
Az sem számít, ha telis-tele van ellentmondásokkal. Nem baj, mert a hálás közönség ilyen apróságokon nem akad fenn... lényeg, hogy minél színesebb legyen!
A valóság senkit sem érdekel. Azt megkapja az utcán, meg úgy általában az életben. A hazudott világ viszont olyan vonzó, olyan hihető! Mert hinni akarják. Mert végre más, más mint a hétköznapok.
És aki ezt tudja, az mások irigységéért hazudik megállás nélkül, és már neki sem tűnik fel. Csak annak, aki tárgyilagosan olvassa... az viszont nevet rajta. Először. Másodszorra viszont már szánalommal tekint rá...
Mégis akkor miért van erre szükség? - tehetnénk fel a kérdést.
Csak. Azért, mert igény van rá. Ennyi. mf2
2021. 01. 03. vasárnap 23:56  #73
Babettbitch Babettbitch
Talán mert az őszinteség az olyan kiábrándítóan naturális... olyan fekete-fehér... mint az élet úgy általában...
Ellenben ha valaki a virtuális világban élve valósnak hazudik szinte mindent ami a személyéről, az életéről szól, akkor az már "döfi", az már nem fekete-fehér! Az már színkavalkád!
Akkor mindenki irigykedik rá, hogy húú,- meg ha, neki aztán bejött ám az élet...!
El tudja mesélni itt, hogy micsoda "csudijó" dolgok történtek vele - mondjuk "tegnap este"... - és akkor majd mindenki arra veri a faszát... legjobban persze ő... nyes
Az sem számít, ha telis-tele van ellentmondásokkal. Nem baj, mert a hálás közönség ilyen apróságokon nem akad fenn... lényeg, hogy minél színesebb legyen!
A valóság senkit sem érdekel. Azt megkapja az utcán, meg úgy általában az életben. A hazudott világ viszont olyan vonzó, olyan hihető! Mert hinni akarják. Mert végre más, más mint a hétköznapok.
És aki ezt tudja, az mások irigységéért hazudik megállás nélkül, és már neki sem tűnik fel. Csak annak, aki tárgyilagosan olvassa... az viszont nevet rajta. Először. Másodszorra viszont már szánalommal tekint rá...
Mégis akkor miért van erre szükség? - tehetnénk fel a kérdést.
Csak. Azért, mert igény van rá. Ennyi. mf2
2020. 12. 25. péntek 20:04  #72
Törölt felhasználó (4389762)
Ja. A gyenge emberek eszkoztara. Raadasul nehez ugy hazudni, hogy ne bukj le elobb-utobb. Ahhoz nagyon okosnak kellene lenni, ami azert kevesek adottsaga.
(Ez egy válasz EnjoyTheLife üzenetére (2020. 12. 25. péntek 17:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 12. 25. péntek 17:57
Mindenki hazudik.
Én is, más is.
2020. 12. 25. péntek 17:57  #71
EnjoyTheLife EnjoyTheLife
Mindenki hazudik.
Én is, más is.
2020. 04. 09. csütörtök 18:47  #70
kronosz 33 kronosz 33
Tessek csak hazudni nyes Aztan majd ha tenyleg ugy alakul hogy a levelezesbol a telefonalasbol lesz valami akkor meg johet a ,,szegyen a futas" de nincs ertelme Magas szoke, sportos aztan kisul, hogy kopaszodo es pocakos nyes Ha csak szorakozni akar masokkal ha csak levelezgetni akar masokkal akkor am legyen De ezzel is csak rontja az alig par szazalekos sikeres randik talalkozok szamat. Mondjuk azert szeretnek belelatni annak a legyen ferfi vagy no fejebe aki masnak adja ki magat mint amilyen valojaban. Mire is gondol mi fog kisulni ebbol a hazugsaggal inditott dologbol :(
2020. 03. 17. kedd 00:41  #69
Törölt felhasználó (4293192)
Az őszinteség nem kifizetődő. Egy saját példa egy másik "normál" társkeresőről. Egy igencsak molett lánnyal kezdtem el beszélgetni aki nyitott volt a szexre. Nagyon kedves szimpatikus volt ahogy én is neki. Máshol folytattuk a beszélgetést szépen haladtunk a találkozó felé. Aztán egyre többet írt nekem egy srácról aki kihasználta őt. Elmondta nekem hogy ez a srác szerelmet hazudott neki. Elmondta hogy olyannyira férfias volt hogy a hotelt sem fizette sőt még hazaútra sem volt pénze. Elvitte ezt a lányt egy lezbi bárba pedig hetero volt. Miután lefeküdt vele elmondta mennyire nem élvezte a szexet a lánnyal hogy nem tud szopni. Később a lány több száz kilométert utazott miatta hogy szexeljenek. Megalázta, hazudott neki. 3 hónapja beszéltem vele még mindig nem haladtam vele sehova. Ő szerelmes ebbe a srácba és nehéz elengedni. És én aki végig őszinte voltam, egyenes korrekt megértő vele pontosan én nem érdemeltem időt tőle. Én is több száz kilométert utaztam volna miatta, de én fizettem volna mindent és nem aláztam volna meg és nem hitegettem volna. A gyengébbik nem nem tudja értékelni ezt az egyenes őszinteséget, nem tudja lereagálni. Kivétel mindig tiszteketre méltó. Szoval 3 hónap, nulla találka, amikor megkérdeztem mi az oka hogy csak annyira jutottam vele hogy majd valamikor megiszunk egy kólát az az hogy semmi. Tetszettem neki, vonzódott hozzám és hiába. Hölgyek, tessenek értékelni az őszinte szavakat és kilépni a virtuális térből, a külsőségeket pedig kevésbé előtérbe helyezni.
2020. 03. 15. vasárnap 12:34  #68
Potensplussz Potensplussz
Egyáltalán nem kel(lene) hazudni és lehetne mindeki önmaga...Csak a gerinc mint olyan még kb a biologia könyvböl sem ismert a legtöbbeknek nemhogy mint "fogalom".... Épp ugy mint jellem, akaraterö, kitartás , vagy ösziteség , lojalitás, empátia.. Csupa ilyesmi ..és hozzá mocskosul gyávák és beszariak...érzelem sivárak.. Csak a gond az legtöbben abbol indulnak ki a másik is olyen mint önmaga .-( Hozzá iszonyat ( tisztelet az 500 ból 1 kivételnek aki legalább egy chat beszélgetésben képes emberként viselkedni, öszinte lenni vagy odafigylni a máskra ) iszonyat parasztul viselkednek az emberek egymással. Ti NÖK is sajnos ( bár pont töltek nem várná az ember, föleg hogy elvileg a ti vagytok a "gyengébbik" érzö nem ) ...és más palik és föleg pont azok akik szemtöl-szemben fülüket farkukat behuzva nyüszitve lapitanának. A szex is alapban mint téma csak suttyomban , de uhhh tabu téma..cikinek érzik, senki meg ne tudja ..izgató lenne de nem meri meg ki mit szolna..millió kamu adat ,kor, küllem,lakhely ..még csak gyanyitani se lehessen ki a másik. Ki a faszt érdekel, nem pont ezért vagyunk itt hogy megtaláljuk aki hozzánk hasonló és kivánatos? Még a párjaiknak sem merik megmondani a legtöbben hogy Te ez vagy az engem izgatna kettesben vagy többesben..vagy mással is.. akkor csináljuk mert tök izgató nem? Még a legtöbb pár is akikkel találkoztam anno élöben ,vagy a hétköznapi életböl ismerösök is csak vetitgetnek meg hebegés -hápogás..eltünés ..hallgatás meg hátulról jöve gyökér paraszt viselkedés. ...Ki hogy tudná minél jobban kihasználni a másikat minél gyökérebbül ..kb ennyi a célja midenkinek. Iszonyat elvárások, legyen izé hozé amazé.. és hozzá viszont ami benne van küllemben,emberileg, moráliasan vagy érzelmileg vagy bárhogy ..Nulla..
2020. 03. 15. vasárnap 07:41  #67
Törölt felhasználó (4267702)
x szia szép reggel . nem neked akartam címezni .2019.06. 19b- én írt hozzászóláshoz .
2020. 03. 15. vasárnap 07:38  #66
Törölt felhasználó (4267702)
szia. tudom már töröltetted magad de csak alátámasztani tudom amit TE írtál . addig hiteget amik elintézi a reggeli merevedést és kész onnantól már nem érdekli más mit szeretett volna. Én az ilyet azzal próbálom kiszűrni . hogy nem vagyok hajlandó szexchatelni hanem majd személyesen megbeszéljük ……………. . eltünnek kielégítetlenül a privimből .
(Ez egy válasz X üzenetére (2019. 06. 19. szerda 08:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4124362)
2019. 06. 19. szerda 08:28
Igen ismerős ezt az +agyproblémás + verzió én is megkaptam.
Sokan szeretnek eljátszani a lehetőséggel főleg a reggeli merevedéskor hogy mit csinálnál szex közben? és mit szeretsz? kérdésekre adott válaszok közben elintézik magukat és kiderül hogy nem is volt kedvük találkozni csak egy kis sex chatre vágytak . de amikor az ilyen gyanű helyzetekre azt mondom majd személyese ,megsértődik.
2020. 01. 08. szerda 05:44  #65
öcsyke öcsyke
Sajnos Én is ebben nőttem fel, természetes a hazug szó a saját pillanatnyi helyzetben. Nagyon nehéz leszokni róla, hisz az a könnyebbik út. Aztán ahogy telnek az évek, egyre inkább át értékelődik. Az számít, hogy igazi-e az élet amit élünk.
Saját tapasztalatom, ha elhagyom a hazugságokat akkor tudom látni az igazságot. Addig nem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 01. 07. kedd 10:38), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4052772)
2020. 01. 07. kedd 10:38
A nem hazugok altalaban veszitenek a hazugokkal szemben. A hazugsaggal az a "jo", hogy igeny szerint alakithato igy barmilyen helyzethez igazithato. Viszont nem idotallo. Az igazsag nem formalhato, viszont hosszu tavon legtobbszor nyer. En igy tapasztaltam eddig.
/ 5