Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2023. 01. 24. kedd 19:04  #212
Murinjo Murinjo
sziasztok smile kezdőként szivesen ismerkednék olyan hölgyel aki tapasztalt és volna kedve bármihez smile sok mindenre nyitott vagyk smile Tatabágyai vagyok jó lenne valakit találni smile ))
2023. 01. 23. hétfő 14:09  #211
Albert8310 Albert8310
Jó napot.
Nehéz nehéz bizony.
Nekem például a közelembe lenne a leg jobb hiszen akkor rendszeres is lehetne.
Vannak szabadidőm viszont sokszor délelött dől el hogy délután ráérek e.
Ezért is nehéz.
2022. 11. 29. kedd 12:15  #210
atihajni atihajni
Kellő kitartással, de lehet párt vagy partnert tálalni itt GG-en.
2022. 11. 28. hétfő 00:13  #209
Pancho87 Pancho87
Sziasztok! Engem az zavar ha egy pár akivel vagyok egymással használnak óvszert
Beszélhetnénk privátban ha van kedvetek
(Ez egy válasz változatos üzenetére (2021. 09. 26. vasárnap 12:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 26. vasárnap 12:00
Sziasztok!
Mi hetero hapsit keresünk óvszer használattal és ez szinte lehetetlen.Múlt hetvége:Péntek este megbeszéljük mindenkinek jó örülünk.Persze már délelőttjön az üzenet hogy sajnos hirtelen valami közbejött .Megértjük.Másik versenyző.Most hetvége szombat estére keresünk.Már kedden telefonon mindent megbeszélünk ,szombat de.még minden ok estére eltűnik az állampolgár.Sem telefon sem üzenet.Hát így nehéz....
2022. 11. 16. szerda 14:17  #208
Beussmar18 Beussmar18
Nehéz. Kamu profil-kuldj azonnal fotot - csak szórakozik mert unatkozik. Pár tagjaként kerültem az oldalra, már egyedül vagyok Néha benezek lassan már én sem tudom mit is keresek it lookaround
2022. 11. 01. kedd 12:17  #207
Dilibogyó Dilibogyó
Szerencsére sikerült 2x!!! Az elsővel nagyon sokszor sikerült szeretkezni, majd kiment Angliába... A másodikkal 2,5 évig éltünk élettársi kapcsolatban, majd egy szörnyű autóbalesettbem elvesztettem... Nehéz, de nem lehetetlen...
2022. 02. 14. hétfő 23:34  #206
Hyman Hyman
Köszönöm Zsolt, megfogadom észrevételeid! Sokat segítettél, hálás vagyok!

....tudtam, hogy számíthatok a gg segítő szándékú barátságos közösségére! smile jó itt lenni!
2022. 02. 14. hétfő 23:13  #205
Törölt felhasználó (4532602)
Szia !
Végigolvastam a profilodat. Alapvetően jónak tartom minden részét, de túl hosszúra sikeredett a bemutatkozásod. Légy lényegretörőbb! Mindenki szivesebben olvas el pár soros bemutatkozást, mint egy nagymonológot. A képek szerintem jók, esetleg még feltehetnél 1-2-őt magadról, amin sima ruhában vagy. Rendszeresen dohányzol, ez sokakat eltántoríthat. Próbálj kitűnni a tömegből. Miben vagy jobb vagy másabb mint a többiek ? Használd a fórumot, írkálj bele amikor keresel, a legtöbben onnan keresgélnek partnert.
Most nagyjából ezek jutottak eszembe.
Sok sikert,
Zsolt
(Ez egy válasz Hyman üzenetére (2022. 02. 14. hétfő 22:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 02. 14. hétfő 22:36
Szisztok! Nem olyan rég regisztráltam az oldalon. Felvállalom, hogy nem rendelkezem kellő tapasztalattal szex oldali társkereséshez, de inkább égjek a tűzben mint ázzak a h*gyban ezért bátorkodok kérdezni. Építő jellegű kritikát kérek Tőletek arra vonatkozóan, hogy mivel tehetem vonzóbbá profilomat? Bemutatkottam lánynak-párnak, röviden-hosszan, lényegretörően vagy a magyar nyelv szépségeit kihasználva árnyaltan, vszont sehogy nem jártam sikerrel. Arra következtetek, hogy a profil gázos vagy talán nem regisztrált az akivel egynást keressük. Jellemzően olyanoknak írtam akiknél legalább hellyel-közzel paritásban vannak az igényeink. Választ két felhasználótól kaptam -amiért ezúton is hálás vagyok jól esett- legalább annyit, hogy ari vagy de nem. Szóval mivel tehetem magam vonzóbbá vagy mi az ami taszító a profilomon? Lehet csak simán fél mindenki a csalódástól vagy nem regisztrált akivel egymást keressük? Nem bonyolítom túl a dolgot nem egy autószalonban vagyok, ahol mindem részletét ismerni akarom a néhány évre tervezett autónak, csak egy taxit keresek amivel ELMEHETEK. nyes :p Már ha élhetek egy hasonlattal bocsi nyes Köszönöm előre is annak aki segít és előre is elnézését annak akit megbotránkoztatok, csak el akarom érni a célomat.
2022. 02. 14. hétfő 22:46  #204
Hyman Hyman
Rém ciki, de ebben a kis rublikában a telefonon nem veszem észre, ha elütök egy betűt, csak amikor már beküldtem ország-vilagnak. nyes A jövőben jobban figyelek erre is. nyes Jó orgazmust és sok pozitív élményt kívánok mindenkinek!
2022. 02. 14. hétfő 22:36  #203
Hyman Hyman
Szisztok! Nem olyan rég regisztráltam az oldalon. Felvállalom, hogy nem rendelkezem kellő tapasztalattal szex oldali társkereséshez, de inkább égjek a tűzben mint ázzak a h*gyban ezért bátorkodok kérdezni. Építő jellegű kritikát kérek Tőletek arra vonatkozóan, hogy mivel tehetem vonzóbbá profilomat? Bemutatkottam lánynak-párnak, röviden-hosszan, lényegretörően vagy a magyar nyelv szépségeit kihasználva árnyaltan, vszont sehogy nem jártam sikerrel. Arra következtetek, hogy a profil gázos vagy talán nem regisztrált az akivel egynást keressük. Jellemzően olyanoknak írtam akiknél legalább hellyel-közzel paritásban vannak az igényeink. Választ két felhasználótól kaptam -amiért ezúton is hálás vagyok jól esett- legalább annyit, hogy ari vagy de nem. Szóval mivel tehetem magam vonzóbbá vagy mi az ami taszító a profilomon? Lehet csak simán fél mindenki a csalódástól vagy nem regisztrált akivel egymást keressük? Nem bonyolítom túl a dolgot nem egy autószalonban vagyok, ahol mindem részletét ismerni akarom a néhány évre tervezett autónak, csak egy taxit keresek amivel ELMEHETEK. nyes :p Már ha élhetek egy hasonlattal bocsi nyes Köszönöm előre is annak aki segít és előre is elnézését annak akit megbotránkoztatok, csak el akarom érni a célomat.
2022. 02. 04. péntek 21:43  #202
Törölt felhasználó (4532602)
Sziasztok !
Megint aktuális ez a hozzászólásom… 1 valaki megint sajnáltatja magát a fórumokban… Nem nevezem meg hogy ki az.
““A jó fiúk hoppon maradnak.” Ez hülyeség. Én már több párral találkoztam az oldalról, pedig én is “jó fiú” vagyok. Csak nekem rendesen kitöltött adatlapom van, (jelenleg kép nélkül). Én nem keltek a többiekben bűntudatot ilyen szöveggel, hogy a jó fiúk hoppon maradnak és nem sajnáltatom magam. Én tudok rendesen és helyesen írni is. Én heteró vagyok, így nem írok a meleg/biszex fórumba sem. Mindenkinek végig olvasom az összes hozzászólását, remélem a többiek is így tesznek, így “kiderülhet” hogy nem mindenki jó fiú, aki annak nevezi magát minden 2. hozzászólásában.”
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 09. 27. hétfő 20:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4532602)
2021. 09. 27. hétfő 20:51
“A jó fiúk hoppon maradnak.” Ez hülyeség. Én már több párral találkoztam az oldalról, pedig én is “jó fiú” vagyok. Csak nekem rendesen kitöltött adatlapom van, képpel együtt. Én nem keltek a többiekben bűntudatot ilyen szöveggel, hogy a jó fiúk hoppon maradnak és nem sajnáltatom magam. Én tudok rendesen és helyesen írni is. Én heteró vagyok, így nem írok a meleg/biszex fórumba sem. Mindenkinek végig olvasom az összes hozzászólását, remélem a többiek is így tesznek, így “kiderülhet” hogy nem mindenki jó fiú, aki annak nevezi magát minden 2. hozzászólásában.
2022. 01. 06. csütörtök 20:03  #201
Albert8310 Albert8310
Érdekes dolgok témák vannak itt smile
2021. 11. 26. péntek 02:23  #200
STS011 STS011
Én is így gondolom!
(Ez egy válasz stikli67 üzenetére (2021. 11. 25. csütörtök 20:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 11. 25. csütörtök 20:25
Szerintünk meg úgy működik sokaknál, hogy jó volna egy kaland, s mikor tettlegességre kerülne a dolog, akkor eszmélnek rá a velejáró dolgokra. Idő, mit mondunk a gyereknek , miben kellene menni , hogy is készüljünk , de vajon mi fog történni , költségek, stb...
Aztán lehet még olyan is mikor a fotó alapján nincs szikra , de nem szívesen fogalmaznánk meg....
2021. 11. 25. csütörtök 20:25  #199
stikli67 stikli67
Szerintünk meg úgy működik sokaknál, hogy jó volna egy kaland, s mikor tettlegességre kerülne a dolog, akkor eszmélnek rá a velejáró dolgokra. Idő, mit mondunk a gyereknek , miben kellene menni , hogy is készüljünk , de vajon mi fog történni , költségek, stb...
Aztán lehet még olyan is mikor a fotó alapján nincs szikra , de nem szívesen fogalmaznánk meg....
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 10. 13. szerda 07:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4575282)
2021. 10. 13. szerda 07:42
Sziasztok. Hogy van az? Hogy Adott egy csinos felesèg. Akit minden érdekel a sex Ben. De csak hülyék írnak. Vagy éppen nem hülyék. De fiatalok.
Már kiirta mindent magamból. Minden vágyat az több órás Anal sexet, a kikötözésemet. Impotens ffi szopását is csinálnám. És akik írnak h jönnek és jönnek nem jönnek el. Munka Család. Miatt. HÁT VALÓBAN ENNYI LUZER FFI VAN?
2021. 11. 25. csütörtök 19:12  #198
10Huncutka 10Huncutka
Baj az hogy a névtelenség homályában sokan csak szórakozni járnak ezekre az oldalakra. Sokan itt próbálják ki élni magukat mondván unatkozom felteszem magam a " tőzsdére" hizlalom az egomat. Sajnos mind két táborra érvényes.
Sajnos nem könnyíti a dolgot a körbe lengő bizalmatlanság sem. Nős férfi ként kerestem barátnőket, nem beszéltem belé hogy nem vagyok független, osszak a tapasztalatim. Lehet partnert találni, de nagy kitartás kell!
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 10. 13. szerda 07:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4575282)
2021. 10. 13. szerda 07:42
Sziasztok. Hogy van az? Hogy Adott egy csinos felesèg. Akit minden érdekel a sex Ben. De csak hülyék írnak. Vagy éppen nem hülyék. De fiatalok.
Már kiirta mindent magamból. Minden vágyat az több órás Anal sexet, a kikötözésemet. Impotens ffi szopását is csinálnám. És akik írnak h jönnek és jönnek nem jönnek el. Munka Család. Miatt. HÁT VALÓBAN ENNYI LUZER FFI VAN?
2021. 10. 15. péntek 01:48  #197
STS011 STS011
Szerintem többen vagyunk így
2021. 10. 13. szerda 07:42  #196
Törölt felhasználó (4575282)
Sziasztok. Hogy van az? Hogy Adott egy csinos felesèg. Akit minden érdekel a sex Ben. De csak hülyék írnak. Vagy éppen nem hülyék. De fiatalok.
Már kiirta mindent magamból. Minden vágyat az több órás Anal sexet, a kikötözésemet. Impotens ffi szopását is csinálnám. És akik írnak h jönnek és jönnek nem jönnek el. Munka Család. Miatt. HÁT VALÓBAN ENNYI LUZER FFI VAN?
2021. 10. 10. vasárnap 21:16  #195
STS011 STS011
Sajnos a helyzet nem rózsás. Tudni kell szelektálni. A válaszolók között is érezni kell ki a kamus.
2021. 10. 10. vasárnap 19:16  #194
vesz.pasi vesz.pasi
Teljesen igazad van, én is írtam már vagy 25 levelet 5-en vették a fáradságot ,hogy válaszoljanak . Azt sem nagyon értem hogy kell a kép általában mindenkinek olyan kép van fenn abból nem derül ki semmi miért nem találkoznak ott kiderül minden a valóságot látod nincs mellébeszélés stb..
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 10. 01. péntek 14:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4513812)
2021. 10. 01. péntek 14:22
Nálam már a kommunikáció is többnyire bajos, nemhogy a tali.
Bírom, hogy a fele adatlapon le van írva, hogy normális intelligens bemutatkozó levelet szeretnének kapni mert ez nekik NAGYON fontos a leendő partnert illetően. Első levélben én mindíg köszönök, bemutatkozom, írok pár sort röviden magamról és, hogy miért írok egyáltalán levelet, mit szeretnék.. Ehhez képest 90%-ban kapom válaszként a nagy büdös semmit! WTF?? A "normális" embereket vadászók nagyja ugyan olyan tirpák mint akiknek a levelét nem várják csak ők még elő is adják magukat mintha nem így lenne! Persze szerencsére azért van néhány kivétel is. Respect nekik! smile
2021. 10. 03. vasárnap 12:54  #193
Törölt felhasználó (4522372)
Sziasztok. Lenyűgözött az összes kèpetek nagyon jo formàban vagytok. Tudom, hogy fèrfit ti kerestek olvastam, de ,ha mègis felkeltettem erdeklődèseteket èn itt lakok a közelben Oroszlànyon. Ìrjatok ,ha nem talàlnàtok fèrfi partnert, ma is ràèrek, ès szìvesen talàlkoznèk veletek. Üdv .: Genorzo
(Ez egy válasz változatos üzenetére (2021. 09. 26. vasárnap 12:00), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 26. vasárnap 12:00
Sziasztok!
Mi hetero hapsit keresünk óvszer használattal és ez szinte lehetetlen.Múlt hetvége:Péntek este megbeszéljük mindenkinek jó örülünk.Persze már délelőttjön az üzenet hogy sajnos hirtelen valami közbejött .Megértjük.Másik versenyző.Most hetvége szombat estére keresünk.Már kedden telefonon mindent megbeszélünk ,szombat de.még minden ok estére eltűnik az állampolgár.Sem telefon sem üzenet.Hát így nehéz....
/ 11