Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2024. 03. 18. hétfő 06:44  #3469
Sensual78 Sensual78
Tegnap este már nagyon vártam, hogy kettesben legyünk. Tusolás után csak fürdő köpeny volt rajta. Rövid simogatás és csókolózás után megkértem üljön az arcomra. Sosem kéri de tudom hogy élvezi ezt a pózt. Frissen borotvált puncija elég izgalmi állapotban volt már. Duzzadt és nedves. Kényelmesen elhelyezkedett. Éreztem ahogy a forró víztől meleg és bársonyos a bőre. Szinte kinyílt mint egy rózsa. Csak óvatosan nyaltam. Közben simogattam a melleit , a hasát, a fenekét. Előre dőlt megkapaszodott az ágy háttámlában. Ahogy enyhén bepuccsitott hozzáfértem az ánuszához. Finoman simogatni kezdtem. Nagyon élvezte. Aztán hanyatt feküdt szinte, a térdem én támaszkodott meg. A simára borotvált puncija annyira megduzzadt és olyan nedves lett hogy szinte össze vissza csúszkált a nyelvem. Közben újra a melleit vettem kezelésbe. Azt mondta álljunk meg mert pillanatok alatt vége lesz. Mellém feküdt. És mohón szopni kezdett. Kőkemény volt tetszett neki. Aztán szóltam hogy csókolni akarom. Imádom ha a farkam izét is érzem rajta. Kívánta a farkam ezért bele ült. Lovagolni kezdett. Közben mondtam neki ha több időnk lesz rendesen meg akarom baszni több menetben. Mert eléggé elhanyagoltuk egymástbaz utóbbi időben. Úgy látszik tetszett a gondolat neki is. Egyre fokozta a tempót. Magához szorított. Elélvezett. Aztán kértem üljön vissza az arcomra. Azt mondta ki van zárva. Még össze randult néha de újra elkezdett szopni. Éreztem most odaadobb mint általában. Nem bírtam tovább finoman de határozottan megfogták a tarkóján, és elkezdtem dugni a száját. Nem akartam erőszakos lenni távol áll tőlem, de nem tudtam uralkodni magamon. Nem vette rossz néven. Sőt. Elvégzéséig dugtam a száját. Nem engedtem bele mindet, mer érezni akartam újra a farkam ízét a száján, miközben csókolóztunk verte a farkam. Rövid de annál élvezetesebb estenk volt. Remélem a héten jobban elmerulunk a temaban.
2024. 03. 05. kedd 20:45  #3468
keménysex keménysex
Feleségemnek nem volt kedve szexelni ezért leszopott és a szájába élveztem miközben ujjaztam a popsiját….
2024. 02. 19. hétfő 09:22  #3467
kalandtour kalandtour
Közös maszturbáció és kölcsönös fenékujjazás finom
2024. 02. 18. vasárnap 18:16  #3466
bellinda_27 bellinda_27
Tegnap végre kettesben tudtunk lenni a feleségemmel. Gyerekek leadva a nagyszülőkhöz, számunkra pedig kezdődött a szombat este. Moziba készültünk, előtte azért egy hatalmasat dugunk, mert nem nem bírtam volna ki hogy hazaérkezésig várni kelljen. Hatalmasat élveztünk. Éjjel hazaérve nem sokat tétováztunk, máris egymásnak estünk, lovagló pozíció, hátulról, csikló izgatás....stb. Őrület volt, ilyen hangosan még nem hallottam őt orgazmust átélni. Nagyon kivoltunk már éhezve egy igazán gátlástalan szexre. Persze mikor a gyerekek itthon vannak, akkor is dugunk, de nagyon csendesen,halkan kell csinálni, nehogy kiszűrődjönek a hangok. Őrült éjszakánk volt.
2024. 02. 17. szombat 07:58  #3465
Sensual78 Sensual78
Nem pont este történt. Megkértem hogy csatlakozzon a fürdőszobában. Zuhanyozni kezdtünk. Szappanozni kezdtem a hátát, közben a hóna alatt átnyúltam és a melleit is finoman kellemesen szappanozni kezdtem. Persze érezte hogy mást is szeretnék. Kissé feloldalasan fordult hogy máshoz is odaferjek, közben megtalálta az ágaskodó farkam. Kértem csak akkor folytassa ha már érzi közeledik számára a vég. Újra rafogot a kőkemény farkamra. Pillanatok alatt sikerült befejezni a mosakodast .
2024. 02. 17. szombat 07:57  #3464
Sensual78 Sensual78
Nem pont este történt. Megkértem hogy csatlakozzon a fürdőszobában. Zuhanyozni kezdtünk. Szappanozni kezdtem a hátát, közben a hóna alatt átnyúltam és a melleit is finoman kellemesen szappanozni kezdtem. Persze érezte hogy mást is szeretnék. Kissé feloldalasan fordult hogy máshoz is odaferjek, közben megtalálta az ágaskodó farkam. Kértem csak akkor folytassa ha már érzi közeledik számára a vég. Újra rafogot a kőkemény farkamra. Pillanatok alatt sikerült befejezni a mosakodast .
2024. 02. 15. csütörtök 17:12  #3463
RicoRex RicoRex
Ugyanez, csak az orál túl jó volt, így vagtáig nem jutottunk el
(Ez egy válasz lesliet üzenetére (2024. 02. 15. csütörtök 14:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 15. csütörtök 14:48
Kicsi valentinozás, egy hatalmas szexxel. Kézzel kezdtük, volt egy kis orál, majd egy lovas vágta smile
2024. 02. 15. csütörtök 14:48  #3462
lesliet lesliet
Kicsi valentinozás, egy hatalmas szexxel. Kézzel kezdtük, volt egy kis orál, majd egy lovas vágta smile
2024. 02. 12. hétfő 18:08  #3461
Dolmans Dolmans
Szombat este szerepjátékoztunk kb 3 órán át . Iszonyú jó vol.Nyalás ,szopatás végén hatalmas élvezés!
2024. 02. 12. hétfő 11:33  #3460
szonmi szonmi
egy laza masszázs, szeretkeztünk több pózban… a 3. orgazmusa után pedig szólt, hogy feküdjek a hátamra, mert szeretne leszopni buck
2024. 02. 04. vasárnap 18:39  #3459
Nyugigumi Nyugigumi
Tegnap este az történt, ami már időtlen idők óta történik minden nap, a nagy SEMMI.
2024. 02. 04. vasárnap 17:53  #3458
Dolmans Dolmans
Mivel megvan a párombak ezért este csak leszopot
Reggel visszon kérte ugy dugjam a száját mit a punciját szoktam.
2024. 01. 22. hétfő 15:33  #3457
kalandtour kalandtour
A női fenék szüzessége megadta magát worship
2024. 01. 10. szerda 21:39  #3456
boing01 boing01
Izgató este lehetett. Én is gyakran kérek talpmasszázst, és sokszor nálunk is hasonlóan végződik az este.
(Ez egy válasz goboti üzenetére (2024. 01. 08. hétfő 11:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 08. hétfő 11:23
Láb masszánzst kért tőlem a párom de mivel imádom a szép lábait így egyből állt is a farkam!
Jó krémes lábai közé raktam és úgy kényeztetett egy darabig , közben a punciját símogattam. Aztán befúrtam az arcom a nedves puncijába hosszasan nyaltam közben észre vettem hogy a popsiját nagyon tekeri az ujjam felé! Finoman elkezdtem újazni a popsiját! Hatalmas élvezéssel zárúlt ez a fejezet! Majd oldalára fordult jelezve hogy tegyem be neki a farkam addigra már nagyon feszültem! Betoltam neki finoman. Egy ütemes tempós menet végén hatalmasat spricceltem a puncija mélyére ! Percekig csurgott belőle. Isteni látvány volt a csupasz alteste így spermásan!
2024. 01. 08. hétfő 18:53  #3455
Törölt felhasználó (4298102)
Így jár az, aki a kijáraton akar bemenni hehe
(Ez egy válasz STS011 üzenetére (2024. 01. 08. hétfő 14:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 08. hétfő 14:38
Barátunk elmesélte milyen szex baleset érte. Feleségével anális szex közben a szőlőmag megsértette a bőrt a farkán. vigyor2
2024. 01. 08. hétfő 14:38  #3454
STS011 STS011
Barátunk elmesélte milyen szex baleset érte. Feleségével anális szex közben a szőlőmag megsértette a bőrt a farkán. vigyor2
2024. 01. 08. hétfő 11:23  #3453
goboti goboti
Láb masszánzst kért tőlem a párom de mivel imádom a szép lábait így egyből állt is a farkam!
Jó krémes lábai közé raktam és úgy kényeztetett egy darabig , közben a punciját símogattam. Aztán befúrtam az arcom a nedves puncijába hosszasan nyaltam közben észre vettem hogy a popsiját nagyon tekeri az ujjam felé! Finoman elkezdtem újazni a popsiját! Hatalmas élvezéssel zárúlt ez a fejezet! Majd oldalára fordult jelezve hogy tegyem be neki a farkam addigra már nagyon feszültem! Betoltam neki finoman. Egy ütemes tempós menet végén hatalmasat spricceltem a puncija mélyére ! Percekig csurgott belőle. Isteni látvány volt a csupasz alteste így spermásan!
2024. 01. 08. hétfő 10:09  #3452
kityhelló kityhelló
Űdv.ez az igazi. készültek fotók is?
(Ez egy válasz gabicabi üzenetére (2024. 01. 08. hétfő 07:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 08. hétfő 07:17
Megdugott a párom a felcsatolhatossal utána már nedves puncijat kényeztettem elvezesig és hatalmas szeretkezéssel zártuk az estét! vigyor2
2024. 01. 08. hétfő 07:17  #3451
gabicabi gabicabi
Megdugott a párom a felcsatolhatossal utána már nedves puncijat kényeztettem elvezesig és hatalmas szeretkezéssel zártuk az estét! vigyor2
2024. 01. 03. szerda 21:47  #3450
meetme_at meetme_at
Lovaglást kutyapóz követte.
/ 174