Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2024. 02. 12. hétfő 08:30  #5082
Albert8310 Albert8310
Igenis meg nem is smile
2024. 02. 12. hétfő 07:57  #5081
DjShockh DjShockh
Soha nem voltam még vékony partnerrel. Nem is nagyon izgat.
Mióta az eszemet tudom a duci alkat a zsánerem!!!!
Mindig is duci párom volt! I love BBW
2024. 02. 01. csütörtök 16:33  #5080
ssbbw lover ssbbw lover
Nekem annál izgatóbb,minél hájasabb. Imádom a hatalmas,hájas női testet,a remegő zsírt. Különösen a hatalmas,hájas hasat szeretem. Szeretnék ilyen nőt találni./150 kg+os/
2023. 11. 04. szombat 15:33  #5079
kandurmarci kandurmarci
A vékony nőknél sokszor inkább csak kemény csontokat éreztem a pinájukban, a duci nőknek tapasztalatom szerint sokkal jobb a pinájuk.
2023. 11. 03. péntek 11:43  #5078
Albert8310 Albert8310 VIP
Mindennek meg van a maga varázsa. wink
Nálam a testalkat nem dominál, sőt… wink
2023. 11. 03. péntek 11:38  #5077
Törölt felhasználó (4723057)
Én szeretem a duci lányokat is, teljesen más sexnél, engem a látvány is izgat bizonyos mértékben úgy is sex közben lehet megérteni miért jó. Én pl imádom a nagyobb popsit és cicit és úgy szép ha minden más is arányos ezekkel smile meg hát ha előtte jól kinyaltad és nem spóroltál a nyállal akkor hátulról vagy missionárius pózban sokkal jobban hozzá érsz a tested más részeivel is pl herék, és egyébként mélyebben is be tudod nekik tenni álltalában bee1
2023. 11. 02. csütörtök 17:35  #5076
newyork newyork
Nagyon nem.
2023. 11. 02. csütörtök 13:59  #5075
jogasz90 jogasz90
Nem
2023. 10. 29. vasárnap 13:02  #5074
Krumplisteszta Krumplisteszta
Big girls need lots of love.
2023. 10. 29. vasárnap 10:59  #5073
youngguy21 youngguy21
"Egy molett nő is lehet csinos ész igenis vonzó módon fel tud öltözni."

Nos, ezzel nekem nem mondtál újat! Mondjuk én jobban szeretem őket meztelenül... finom

Ami pedig a hajszínt illeti, megmondom őszintén, én is inkább a sötétebb hajszínű nőket szeretem, talán azért is, mert leginkább ilyen nőkkel volt dolgom.
(Ez egy válasz bonnie.clide175 üzenetére (2023. 10. 28. szombat 09:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 28. szombat 09:46
Hát nekem is volt már magas,alacsony, vékony,molett, minden féle hajsziínű barátnőm de igazából ez soha nem érdekelt kimondottan. Talán a hajnál a fekete ami igazán tetszik. De lehet nekem az idei szépségkirálynő is ha igazából az ágyban a szexben nem tud nyújtani semmit sem,egy darab fa. Egy molett nő is lehet csinos ész igenis vonzó módon fel tud öltözni. Csak hogy ne legyünk ismét offok. wink
2023. 10. 28. szombat 09:46  #5072
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Hát nekem is volt már magas,alacsony, vékony,molett, minden féle hajsziínű barátnőm de igazából ez soha nem érdekelt kimondottan. Talán a hajnál a fekete ami igazán tetszik. De lehet nekem az idei szépségkirálynő is ha igazából az ágyban a szexben nem tud nyújtani semmit sem,egy darab fa. Egy molett nő is lehet csinos ész igenis vonzó módon fel tud öltözni. Csak hogy ne legyünk ismét offok. wink
(Ez egy válasz youngguy21 üzenetére (2023. 10. 27. péntek 19:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 27. péntek 19:13
Az én esetemben nem éppen ugyanez volt a szitu, vagyis nem 50-es korosztályú nővel történt a dolog, de még huszonévesen volt egy nálam kicsit fiatalabb telt (vagy ha úgy tetszik, molett) barátnőm és Ő ismertette meg velem azt, hogy egy nem karcsú lány/nő mire képes az ágyban! Hú, néha most is beleremegek, ha csak eszembe jut... wink
2023. 10. 28. szombat 08:33  #5071
dunlopboy80 dunlopboy80
Én például sportolok, aktívan versenyszerűen... Az, hogy így tartom kordában a súlyomat, nem csak versenyeken érzem áldádos hatását ahol szokszor huszonéveseket kell(ene) lemozognom, hanem hancúrozás közben is smile A sajátomra nagyon kritikus vagyok (talán még beleférek a normál testalkatba), mások azt mondják ne legyek ennyire szigorú magamra 40 felett már...
A nagyon "teltebb" nők nem vonzanak... nem piszkálom őket, csak nem keresem ezt a fajta élményt.
2023. 10. 27. péntek 19:13  #5070
youngguy21 youngguy21
Az én esetemben nem éppen ugyanez volt a szitu, vagyis nem 50-es korosztályú nővel történt a dolog, de még huszonévesen volt egy nálam kicsit fiatalabb telt (vagy ha úgy tetszik, molett) barátnőm és Ő ismertette meg velem azt, hogy egy nem karcsú lány/nő mire képes az ágyban! Hú, néha most is beleremegek, ha csak eszembe jut... wink
(Ez egy válasz Chaba5X üzenetére (2023. 10. 27. péntek 13:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 27. péntek 13:04
Így van! Más és más szemlélet és izlés. Ráadásul ez idővel VÁLTOZIK is. smile
Régebben, alapban az átlagos alakú és a nagyon vékony lányokat szerettem. És bevallom őszintén, hogy nem szerettem a kövér, nagy hasú, "hájas" lányokat. Viszont részemről nagyon fontos megjegyezni, hogy kölönbséget kell tenni, molett és kövér lányok közt!
Míg nem megtapasztaltam egy tőlem jóval idősebb (akkor 59 éves) hölgy szexulás kultúráját, beállítottságát. Ő génjeiből adódóan erősen molett volt, ugyanakkor a korát erősen meghazudtolóan feszes és szép bőrrel, átlagos cicikkel, pici pocakkal, nagy kerek, feszes popsival. Először csak egy dugásnak indult a dolog. Amikor aktus közben már elvesztettük az önkontrolt, akkor jöttem rá, hogy mennyire vágyok az ölelésére, a testének az érintésére is. Kicsit sem érdekelt, hogy erős testalkata van. Sőt! Élveztem, hogy van mit fogni rajta, élveztem, hogy orálisan kényeztethetem a szép húsos punciját. Akkor és ennél a hölgynél tanultam meg elfogadni, kezdtem vágyni a molettebb nőkre is. Azt még hozzá kell tennem, hogy ő is sokat segített azzal, hogy iszonyatosan aktív és jó volt szex közben.
2023. 10. 27. péntek 13:42  #5069
Gabornagyonnagy Gabornagyonnagy
valamennyi kell hogy legyen ha egészséges akar lenni az ember, de ja, Ízlés szerint változó, én pl Tűröm egy ideig de amikor már tényleg sok az nem jó, nekem pl a Határ az az hogy én nálam (85-87kg) BIZTOS ne legyen nehezebb a Nő de nyilván magasság szerint változó, átlag 155-170cm ig ne legyen már 70kg felett szerintem.
2023. 10. 27. péntek 13:04  #5068
Chaba5X Chaba5X
Így van! Más és más szemlélet és izlés. Ráadásul ez idővel VÁLTOZIK is. smile
Régebben, alapban az átlagos alakú és a nagyon vékony lányokat szerettem. És bevallom őszintén, hogy nem szerettem a kövér, nagy hasú, "hájas" lányokat. Viszont részemről nagyon fontos megjegyezni, hogy kölönbséget kell tenni, molett és kövér lányok közt!
Míg nem megtapasztaltam egy tőlem jóval idősebb (akkor 59 éves) hölgy szexulás kultúráját, beállítottságát. Ő génjeiből adódóan erősen molett volt, ugyanakkor a korát erősen meghazudtolóan feszes és szép bőrrel, átlagos cicikkel, pici pocakkal, nagy kerek, feszes popsival. Először csak egy dugásnak indult a dolog. Amikor aktus közben már elvesztettük az önkontrolt, akkor jöttem rá, hogy mennyire vágyok az ölelésére, a testének az érintésére is. Kicsit sem érdekelt, hogy erős testalkata van. Sőt! Élveztem, hogy van mit fogni rajta, élveztem, hogy orálisan kényeztethetem a szép húsos punciját. Akkor és ennél a hölgynél tanultam meg elfogadni, kezdtem vágyni a molettebb nőkre is. Azt még hozzá kell tennem, hogy ő is sokat segített azzal, hogy iszonyatosan aktív és jó volt szex közben.
(Ez egy válasz Unicumos üzenetére (2023. 10. 17. kedd 19:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 10. 17. kedd 19:09
Ez így van! Mindenkinek más a szemlélete de egy molettebb nő is lehet vonzó és az ágyban egy vadállat! Egy férfi hiába tokéletes ha 2 perc alatt elélvez és az oldalára fordul.
2023. 10. 25. szerda 14:51  #5067
Dzsentri Dzsentri
Ízlés dolgában vitát nyitni felesleges. Ebben az estben sem fogja meggyőzni egyik oldal a másikat, mert esély sincs rá.
2023. 10. 23. hétfő 16:45  #5066
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Köszönjük a tiltást. De hogy ne legyen off . Igen izgalmas tud lenni és izgató.
2023. 10. 21. szombat 20:33  #5065
Jhon_Hunt Jhon_Hunt
Undorító módon sok férfi tárgyiasítja még mindig a nőket .Legyen tökéletesen csinos, sorozatban élvezzen, spicceljen, szeresse análba stb. Jegyezzük meg csak halkan , az itt alfáskodó "férfiak" csak szeretnének olyanok lenni , mint ami képet festenek magukról. A világ színes, ki mit szeret. A nem elfogadás, az valahol az intelligencia hiányából táplálkozik. De , hogy a kérdésre válaszoljak, hozott már tűzbe husis nő nem is egyszer. A személyiség, szexuális felszabadultság, nyíltság nálam mindig előnyt élvez a plusz kilókkal szemben.
2023. 10. 21. szombat 15:19  #5064
bonnie.clide175 bonnie.clide175
Nekem is személyes megtapasztalás , tehát az ellenkezőjét nem tudod elhitetni velem.
2023. 10. 21. szombat 05:27  #5063
Dawszi Dawszi
Sokkal vonzóbb és kivanatosabb egy duci Nő mint a vékony csontos társaik! ❤️
/ 255