Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

A férfiak összesen két dolgot akarnak a nőktől: ételt és szexet.”???

Az eddigi hozzászólások

2013. 06. 17. hétfő 06:40  #12
sex75 sex75
Kedves Vadócka! Szerintem nagyon bele találtál a közepébe,szinte minden amit leírtál így igaz.Te nagyon jó barátnő vagy feleség lehetsz mert nagyon jó látod a jó kapcsolat működését.Viszont azért ne feletkezünk meg a hölgyekről sem.További szép napot mindenkinek!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 10. 23. kedd 09:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2012. 10. 23. kedd 09:01
Mi kell a férfinak ?
- Azt tapasztaltam sok férfi csak akkor döbben rá, hogy mi kell(ene) neki--> mikor már megnősült! nyes
Na de mi az ami kell nekik...
Férfi is imádja flörtölést a bókokat .. egy kapcsolaton belül is játszok vele.. izgatom.. nem csak ágyilag ..agyilag is pl szép a szeme, elvarázsol a mosolya és a fülébe súgom, hogy baromira kívánatos és alig várom, hogy a karjaiba zárjon és ízekre szedjen!
Az igazi férfi nem (csak) szavaival szeret tehát engedni kell, hogy segítsen .. nem csak cipekedni, apró javítások a kocsi vagy a lakásomban.. az elismerő puszik pillantások megdobogtatják a szívét smile
A férfi sok esetben komplex a két véglet megtalálható benne.. elvárja.. hogy tiszteljem de ugyanakkor babusgatni is kell.. picit anyáskodni.. megetetni.. felöltöztetni.. ápolgatni.. szeretgetni.. szereti ha tiszteletem és kikérem a véleményét és ez az érdeklődés őszinte és szívből kell jönnie(ezért kell a megfelelő partnert választani, mert csak azzal müxik) és persze a szabadságot.. figyelni kell rá, hogy mindenből csak annyit kapjon amennyit igényel és akkor amikor kívánja, mert a figyelmet a szeretgetést a törődést hamar terhesnek érzi és menekülési kényszere lesz smile nyes
Nem szabad megváltoztatni, fontos, hogy a barátaitól nem szabad elszakítani.. és igen is ápolja velük a kapcsolatot ,sok férfi a szexen kívül a barátai társaságában tudja kiengedni a fáradt gőzt!
Humor .. elengedhetetlen.. szeretnek nevetni imádnak picit disznólkodni mikor nem kell viselkedni bolondozhat .. egy okos nő tudja, hogy minden férfi egy hatalmas gyermek (is) a játék és a humor életük végéig ott van bennük smile )
Szexualitás.. az az egyik alappillér ha az nem müxik akkor hatalmas a baj... merni kell őszintén szeretni .. mezítelen lélekkel.. minden ami jó s amire vágyik a két fél.. butaság nem megtenni, hiszen a férfi is arra vágyik, hogy a nőt boldognak lássa ..
Tehát mi kell a férfinak?
- Egy boldog nő.. aki szereti szeretni úgy ahogy van.. nincs a kell a ha a muszáj és a de szócska .. nem kell mindig kompromisszum .. néha igenis érdemes várni a megfelelőre.. mert ugye a szerelem éltet minket igazán, de csak akkor ha a megfelelő társ van mellettünk! smile :P
2012. 10. 23. kedd 22:36  #11
Demona Demona VIP
Ez nagyon elgondolkodtató szituáció, jó hogy említed mert sosem gondoltam még így bele, hogy mulatságos lenne az is kétségtelen, de szerintem az csak is kettőtökre tartozna vagy is én kiadva érezném a páromat, ha élnék egy ilyen lehetőséggel.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 10. 23. kedd 16:58), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2012. 10. 23. kedd 16:58
Mi kell.. mi van.. s mi nem elég a férfiaknak az is érdekes nyes Néha leülnék némelyik pasinak a feleségével társalogni tuti jókat nevetnénk nyes nyes
2012. 10. 23. kedd 18:22  #10
maxx77 maxx77
ezt meseszépen megfogalmaztad!!! wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 10. 23. kedd 09:01), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2012. 10. 23. kedd 09:01
Mi kell a férfinak ?
- Azt tapasztaltam sok férfi csak akkor döbben rá, hogy mi kell(ene) neki--> mikor már megnősült! nyes
Na de mi az ami kell nekik...
Férfi is imádja flörtölést a bókokat .. egy kapcsolaton belül is játszok vele.. izgatom.. nem csak ágyilag ..agyilag is pl szép a szeme, elvarázsol a mosolya és a fülébe súgom, hogy baromira kívánatos és alig várom, hogy a karjaiba zárjon és ízekre szedjen!
Az igazi férfi nem (csak) szavaival szeret tehát engedni kell, hogy segítsen .. nem csak cipekedni, apró javítások a kocsi vagy a lakásomban.. az elismerő puszik pillantások megdobogtatják a szívét smile
A férfi sok esetben komplex a két véglet megtalálható benne.. elvárja.. hogy tiszteljem de ugyanakkor babusgatni is kell.. picit anyáskodni.. megetetni.. felöltöztetni.. ápolgatni.. szeretgetni.. szereti ha tiszteletem és kikérem a véleményét és ez az érdeklődés őszinte és szívből kell jönnie(ezért kell a megfelelő partnert választani, mert csak azzal müxik) és persze a szabadságot.. figyelni kell rá, hogy mindenből csak annyit kapjon amennyit igényel és akkor amikor kívánja, mert a figyelmet a szeretgetést a törődést hamar terhesnek érzi és menekülési kényszere lesz smile nyes
Nem szabad megváltoztatni, fontos, hogy a barátaitól nem szabad elszakítani.. és igen is ápolja velük a kapcsolatot ,sok férfi a szexen kívül a barátai társaságában tudja kiengedni a fáradt gőzt!
Humor .. elengedhetetlen.. szeretnek nevetni imádnak picit disznólkodni mikor nem kell viselkedni bolondozhat .. egy okos nő tudja, hogy minden férfi egy hatalmas gyermek (is) a játék és a humor életük végéig ott van bennük smile )
Szexualitás.. az az egyik alappillér ha az nem müxik akkor hatalmas a baj... merni kell őszintén szeretni .. mezítelen lélekkel.. minden ami jó s amire vágyik a két fél.. butaság nem megtenni, hiszen a férfi is arra vágyik, hogy a nőt boldognak lássa ..
Tehát mi kell a férfinak?
- Egy boldog nő.. aki szereti szeretni úgy ahogy van.. nincs a kell a ha a muszáj és a de szócska .. nem kell mindig kompromisszum .. néha igenis érdemes várni a megfelelőre.. mert ugye a szerelem éltet minket igazán, de csak akkor ha a megfelelő társ van mellettünk! smile :P
2012. 10. 23. kedd 16:58  #9
Törölt felhasználó (805295) VIP
Mi kell.. mi van.. s mi nem elég a férfiaknak az is érdekes nyes Néha leülnék némelyik pasinak a feleségével társalogni tuti jókat nevetnénk nyes nyes
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2012. 10. 11. csütörtök 23:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 10. 11. csütörtök 23:57
Gyakran szembesültem ezzel a szlogennel: A férfiak összesen két dolgot akarnak a nőktől: ételt és szexet.”???
Én azért bízom benne, hogy az elvárások ennél sokkal összetettebbek.
Röviden talán ennyi: barátságos-bájos arc, szemek, pozitív kisugárzás(mi nővé varázsol), szex, humor, intelligencia, háziasság. Segítsetek, ha valamit kihagytam s vajon melyik kihagyhatatlan vagy kevésbé fontos?
2012. 10. 23. kedd 09:01  #8
Törölt felhasználó (805295) VIP
Mi kell a férfinak ?
- Azt tapasztaltam sok férfi csak akkor döbben rá, hogy mi kell(ene) neki--> mikor már megnősült! nyes
Na de mi az ami kell nekik...
Férfi is imádja flörtölést a bókokat .. egy kapcsolaton belül is játszok vele.. izgatom.. nem csak ágyilag ..agyilag is pl szép a szeme, elvarázsol a mosolya és a fülébe súgom, hogy baromira kívánatos és alig várom, hogy a karjaiba zárjon és ízekre szedjen!
Az igazi férfi nem (csak) szavaival szeret tehát engedni kell, hogy segítsen .. nem csak cipekedni, apró javítások a kocsi vagy a lakásomban.. az elismerő puszik pillantások megdobogtatják a szívét smile
A férfi sok esetben komplex a két véglet megtalálható benne.. elvárja.. hogy tiszteljem de ugyanakkor babusgatni is kell.. picit anyáskodni.. megetetni.. felöltöztetni.. ápolgatni.. szeretgetni.. szereti ha tiszteletem és kikérem a véleményét és ez az érdeklődés őszinte és szívből kell jönnie(ezért kell a megfelelő partnert választani, mert csak azzal müxik) és persze a szabadságot.. figyelni kell rá, hogy mindenből csak annyit kapjon amennyit igényel és akkor amikor kívánja, mert a figyelmet a szeretgetést a törődést hamar terhesnek érzi és menekülési kényszere lesz smile nyes
Nem szabad megváltoztatni, fontos, hogy a barátaitól nem szabad elszakítani.. és igen is ápolja velük a kapcsolatot ,sok férfi a szexen kívül a barátai társaságában tudja kiengedni a fáradt gőzt!
Humor .. elengedhetetlen.. szeretnek nevetni imádnak picit disznólkodni mikor nem kell viselkedni bolondozhat .. egy okos nő tudja, hogy minden férfi egy hatalmas gyermek (is) a játék és a humor életük végéig ott van bennük smile )
Szexualitás.. az az egyik alappillér ha az nem müxik akkor hatalmas a baj... merni kell őszintén szeretni .. mezítelen lélekkel.. minden ami jó s amire vágyik a két fél.. butaság nem megtenni, hiszen a férfi is arra vágyik, hogy a nőt boldognak lássa ..
Tehát mi kell a férfinak?
- Egy boldog nő.. aki szereti szeretni úgy ahogy van.. nincs a kell a ha a muszáj és a de szócska .. nem kell mindig kompromisszum .. néha igenis érdemes várni a megfelelőre.. mert ugye a szerelem éltet minket igazán, de csak akkor ha a megfelelő társ van mellettünk! smile :P
2012. 10. 14. vasárnap 23:56  #7
vazelinator vazelinator VIP Admin
"nem jó ha a nő úgy tekint párjára, mintha ő egy nagy gyerek lenne"
pasinak mindegy hogy tekint rá, de a megfelelő pótanyaságért eljátssza néha a macsót, csak egy idő után, ugy gondolja ez elmaradhat, el lustul.
bár én nem értem e részt a pasikban, hisz ha megosztja a terhet, átvállalja, akkor a párja hamarabb végez, és van közös program és talán még szexelni is mard kedve, és nem csak a kötelező szex "hamarabb szabadulok, nem lesz morgás".
kevesebbet beszélés??? hát minden pasi életébe bele fér meghallgatni a társát sőt aktívan vissza kérdezni, helyeselni, megoldást keresni, mert hogy várhat megoldást akár a kínosabb téren a szexterén, ami inkább megbeszélősebb, ha újulni alkarnak benne.

lehet én vagyok ilyen kritikus?
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2012. 10. 13. szombat 00:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 10. 13. szombat 00:56
Pótanya?...nem is tudom...nem jó ha a nő úgy tekint párjára, mintha ő egy nagy gyerek lenne.
Nem azt a részét ápolja egy kapcsolatnak amely fejlődést, érvényesülést és kiteljesedést hozhat mindkét fél számára. Esetleg néha belefér, de ne állandósuljon szerintem.
Full-full szobaszerviz...na ez talán a legtalálóbb kifejezés, nagyon sok mindent takarhat és mégis azt az érzetet kelti...szerényen csak egy dolgot kíván a férfi a nőtől. Na szerintem itt van különbség nő és férfi agy között, nektek mindent sikerül frappánsan egy szóba sűríteni. Lehet beszéljünk kevesebbet? ravasz1 nyes
2012. 10. 13. szombat 10:34  #6
Törölt felhasználó (805295) VIP
2012. 10. 13. szombat 01:10  #5
Demona Demona VIP
Egy bizonyos mértékig teljesen igaz. Van egy mondás miszerint tartsd kezedben mintha homokot markolnál, ha nem így teszel lényétől fosztod meg. Azonban van az éremnek egy másik oldala is, alaptulajdonság hogy az embert kifejezetten vonzza a tilos . Miért vennénk el azt az adrenalin forrást ami még hasznára is lehet egy párkapcsolatnak.
Az egyensúlyt megtalálni azonban nem könnyű. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 10. 12. péntek 10:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295) VIP
2012. 10. 12. péntek 10:13
az egyik legfontosabb a szabadság.. egy kapcsolaton belül is szükségük van rá.
2012. 10. 13. szombat 00:56  #4
Demona Demona VIP
Pótanya?...nem is tudom...nem jó ha a nő úgy tekint párjára, mintha ő egy nagy gyerek lenne.
Nem azt a részét ápolja egy kapcsolatnak amely fejlődést, érvényesülést és kiteljesedést hozhat mindkét fél számára. Esetleg néha belefér, de ne állandósuljon szerintem.
Full-full szobaszerviz...na ez talán a legtalálóbb kifejezés, nagyon sok mindent takarhat és mégis azt az érzetet kelti...szerényen csak egy dolgot kíván a férfi a nőtől. Na szerintem itt van különbség nő és férfi agy között, nektek mindent sikerül frappánsan egy szóba sűríteni. Lehet beszéljünk kevesebbet? ravasz1 nyes
(Ez egy válasz vazelinator üzenetére (2012. 10. 12. péntek 08:50), amit ide kattintva olvashatsz)
vazelinator vazelinator VIP Admin
2012. 10. 12. péntek 08:50
ezt rosszul írtad: "étel" ez nagyon nem fedi le a dolgot. étel helyet a megfelelő a pótanya.
mert nem csak ételt, hanem teljes full-full szoba szervizt.
2012. 10. 12. péntek 10:13  #3
Törölt felhasználó (805295) VIP
az egyik legfontosabb a szabadság.. egy kapcsolaton belül is szükségük van rá.
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2012. 10. 11. csütörtök 23:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 10. 11. csütörtök 23:57
Gyakran szembesültem ezzel a szlogennel: A férfiak összesen két dolgot akarnak a nőktől: ételt és szexet.”???
Én azért bízom benne, hogy az elvárások ennél sokkal összetettebbek.
Röviden talán ennyi: barátságos-bájos arc, szemek, pozitív kisugárzás(mi nővé varázsol), szex, humor, intelligencia, háziasság. Segítsetek, ha valamit kihagytam s vajon melyik kihagyhatatlan vagy kevésbé fontos?
2012. 10. 12. péntek 08:50  #2
vazelinator vazelinator VIP Admin
ezt rosszul írtad: "étel" ez nagyon nem fedi le a dolgot. étel helyet a megfelelő a pótanya.
mert nem csak ételt, hanem teljes full-full szoba szervizt.
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2012. 10. 11. csütörtök 23:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 10. 11. csütörtök 23:57
Gyakran szembesültem ezzel a szlogennel: A férfiak összesen két dolgot akarnak a nőktől: ételt és szexet.”???
Én azért bízom benne, hogy az elvárások ennél sokkal összetettebbek.
Röviden talán ennyi: barátságos-bájos arc, szemek, pozitív kisugárzás(mi nővé varázsol), szex, humor, intelligencia, háziasság. Segítsetek, ha valamit kihagytam s vajon melyik kihagyhatatlan vagy kevésbé fontos?
2012. 10. 11. csütörtök 23:57  #1
Demona Demona VIP
Gyakran szembesültem ezzel a szlogennel: A férfiak összesen két dolgot akarnak a nőktől: ételt és szexet.”???
Én azért bízom benne, hogy az elvárások ennél sokkal összetettebbek.
Röviden talán ennyi: barátságos-bájos arc, szemek, pozitív kisugárzás(mi nővé varázsol), szex, humor, intelligencia, háziasság. Segítsetek, ha valamit kihagytam s vajon melyik kihagyhatatlan vagy kevésbé fontos?
/ 1