Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 3 napos tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.
Csak tapasztalatokat és élményeket írjatok ide!

Az eddigi hozzászólások

tegnap 11:36  #791
photoshooting photoshooting
Ha nagyon sok folyadékot fogyasztasz. Minél kevesebb a folyadék annál sűrűbb, sárgább stb. Illetve az elfogyasztott tápláléktól is függ pl. a sok vitamin készítmény is elszínezheti.
(Ez egy válasz silentbob86 üzenetére (tegnap 10:19), amit ide kattintva olvashatsz)
tegnap 10:19
Sziasztok! Hogy tudom elérni, hogy teljesen átlátszó legyen a pisim? Másik: van aki saját magát szokta lepisilni? smile
tegnap 10:19  #790
silentbob86 silentbob86
Sziasztok! Hogy tudom elérni, hogy teljesen átlátszó legyen a pisim? Másik: van aki saját magát szokta lepisilni? smile
2024. 05. 02. csütörtök 19:42  #789
BadBoy83 BadBoy83
Fürdés közbeni szex után szájbaélvezés és utána az arcára,szájába csövelés../Lazítónak kortyolgattunk 1-2 üveg Törleyt/ finom
2024. 05. 02. csütörtök 13:52  #788
Jokerotti Jokerotti
Üdv a csónakban
(Ez egy válasz albatrosz üzenetére (2024. 05. 02. csütörtök 12:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 05. 02. csütörtök 12:08
Egy ideje már én fűzöm a páromat hogy mi lenne ha lepisilnénk egymást, de hallani sem akar sajnos róla. Pedig nagyon átélném már ezt, nagyon izgatja a fantáziámat.
2024. 05. 02. csütörtök 12:08  #787
albatrosz albatrosz
Egy ideje már én fűzöm a páromat hogy mi lenne ha lepisilnénk egymást, de hallani sem akar sajnos róla. Pedig nagyon átélném már ezt, nagyon izgatja a fantáziámat.
2024. 04. 25. csütörtök 08:11  #786
lanybsx lanybsx
tegnap este gyakoroltuk mi is ismét smile imádjuk smile
2024. 04. 20. szombat 08:31  #785
biboots biboots VIP
Igen, valóban ezerből egy de az élmény is ezerből egy smile szépen lassan haladtam a vizuális élménytől egészen a számig. Haaaaat…. Nem sok olyan van amivel össze tudom hasonlítani. Imádom.
2024. 04. 19. péntek 22:24  #784
Törölt felhasználó (4741564) VIP
Ezt nagyon jól írtad
Teljesen ugyanígy érzem én is
Ha egy nő megadja ezt valakinek akkor érezze magát nagyon megajándékozva mert ez mennyei, finom és meleg
Kár hogy alig van valaki,meg ilyen nehezen illetve egyáltalán nem lehet senkit találni erre az élvezetre
Talán majd egyszer
(Ez egy válasz approx üzenetére (2023. 01. 19. csütörtök 11:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 19. csütörtök 11:03
Szerintem a legintimebb élmény, ha egy nő beenged abba, amit pedig a társadalom szerint titkosan kell intézni, és a jelenlétedben pisil. Persze már a látvány is izgató: a nő kitárulkozása eleve gyönyörű, de ha pisil is közben, az olyan, mintha százszorosan kitárulkozott volna előtted. De ezt az intimitást azzal lehet a legvégső élvezetig elvenni, ha - úgy, ahogyan a nő fogadja be a férfit szex közben - a férfi is befogadja eközben a nőt, ebben az esetben a szájával a pisijét. Semmi sem izgatóbb annál, mint amikor egy felizgatott, nedves punci ízét érezheted a nyelveden, és a nő pisilni kezd, hogy a pisije keveredjen a szádban a nedvei, a puncija ízével. Én ettől azonnal el tudok élvezni, és ha csak rágondolok, kőkemény vagyok.
2024. 04. 06. szombat 09:43  #783
marco4 marco4
Nagyon bírnám én is!
(Ez egy válasz Jokerotti üzenetére (2024. 04. 04. csütörtök 17:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 04. csütörtök 17:30
Engem régóta izgat a dolog, először még tizen éves koromban egy vörös nagykeblű tanárnőmmel álmodtam, hogy bele tettem a farkam, a golyóim és bele élvezés előtt elkezdtem vizelni belé, kihúztam elélvezés és pisilés közben, kapott a testére is bőven a nedvekből nem csak a puncijába, aztóta vágyom erre
2024. 04. 06. szombat 05:35  #782
Porthos61 Porthos61
Izgalmas lehet. Tegyél fel róla fotót vagy videót.
(Ez egy válasz Corrales üzenetére (2024. 04. 05. péntek 14:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 04. 05. péntek 14:48
Szeretjük. Kb. 2 havonta élünk vele. Nem visszük túlzásba, mert elvész az újdonság ereje. Csak a párom pisil ( a női tag), de mindkettőnket felizgat. Az is nagyon jó ha bugyiba vagy cica nadrágba pisil. finom
2024. 04. 05. péntek 14:48  #781
Corrales Corrales
Szeretjük. Kb. 2 havonta élünk vele. Nem visszük túlzásba, mert elvész az újdonság ereje. Csak a párom pisil ( a női tag), de mindkettőnket felizgat. Az is nagyon jó ha bugyiba vagy cica nadrágba pisil. finom
2024. 04. 04. csütörtök 17:30  #780
Jokerotti Jokerotti
Engem régóta izgat a dolog, először még tizen éves koromban egy vörös nagykeblű tanárnőmmel álmodtam, hogy bele tettem a farkam, a golyóim és bele élvezés előtt elkezdtem vizelni belé, kihúztam elélvezés és pisilés közben, kapott a testére is bőven a nedvekből nem csak a puncijába, aztóta vágyom erre
2024. 03. 29. péntek 17:09  #779
PissFetishLover PissFetishLover
Sajnálom, hogy nem olyan aktív a csoport illetve, hogy nem vagyunk elegen, főleg annyi nő nincs itt mint kéne.
Én is imádom egészen a partnerem pisilésétől kezdve amíg álló farokkal nem pisilem tele a punciját vagy a seggét. Volt már benne részem sajnos... azért sajnos, mert fenomenális érzés és mint a drogra egyből rákap az ember, csak nem nagyon van kivel, mert betegnek titulálnak. Holott akinek csináltam és teljesen új volt neki a dolog élvezte, de sokan előre ítélkeznek ahelyett, hogy próbát adnának a dolognak.
És persze legfontosabb, hogy alaposan rá kell készülni sok sok vízzel 3 liter legalább, és a biztonság kedvéért már előző nap is. Nekem ez elengedhetetlen, mert ésszel és tisztán is lehet ezt csinálni, hogy senkinek semmi baja ne legyen vagy menjen el a kedve.
2024. 03. 23. szombat 12:58  #778
marco4 marco4
Én bírnám, ha egy csaj nadrágban,vagy bugyiban beülne az ölembe és bepisilne. Nagyon izgat ez a gondolat.
2024. 03. 22. péntek 19:05  #777
jános2024 jános2024
ez igen szép kép és helyzet! irigyed lettem!
(Ez egy válasz Corrales üzenetére (2024. 03. 22. péntek 16:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 03. 22. péntek 16:25
Mi sokszor csináljuk azt, hogy meztelenül beállunk a zuhanyzóba egymással szemben, de a víz nem jön. Én beteszem az ágaskodó farkam a párom lábai közé és csókolózunk. Eközben ő szépen lassan rápisil a farkamra. Utána letérdelek és hevesen nyalom a pisis punciját. Ettől ő úgy begerjed, hogy másodpercek alatt merő csatak lesz. A többit a fantáziátokra bízom.... crazya
2024. 03. 22. péntek 16:48  #776
totthek totthek
te miért lettél törölt felhasználó??
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 09. 17. péntek 11:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4298102)
2021. 09. 17. péntek 11:51
Nem tudom mennyire perverz, nem is érdekel, de izgató számomra mikor a párom punciját puszilgatom, csókolgatom bugyin keresztül vagy bugyi nélkül harisnyanadrágban és elengedi magát, bepisil. Nyaldosom ahol érem, végig a combján is és nagyon finom.
2024. 03. 22. péntek 16:25  #775
Corrales Corrales
Mi sokszor csináljuk azt, hogy meztelenül beállunk a zuhanyzóba egymással szemben, de a víz nem jön. Én beteszem az ágaskodó farkam a párom lábai közé és csókolózunk. Eközben ő szépen lassan rápisil a farkamra. Utána letérdelek és hevesen nyalom a pisis punciját. Ettől ő úgy begerjed, hogy másodpercek alatt merő csatak lesz. A többit a fantáziátokra bízom.... crazya
2024. 01. 20. szombat 18:21  #774
Teleapuncit Teleapuncit
Volt már rá példa, hogy a hölgy puncijára rá voltam hosszasan tapadva, ő meg láncban élvezett már vagy negyed órája.
Egyszer csak azt mondja, hogy most hagyjuk félbe, mert ki kell mennie pisilni.
Én meg csak úgy viccből megválaszoltam, hogy én meg nagyon megszomjaztam.
Közben még ahogy a számon guggolt, kezeimmel öleltem a fenekénél.
Mondom neki, hogy engedheted, úgy hogy magamhoz szorítottam, el sem tudott volna szaladni.
És akkor lassan elkezdett csurogni belőle. Nyelvheggyel el tudtam zárni a nyillását.
Nagyon tiszta volt, lenyeltem.
Aztán engedtem újra és újra apránkként és nyeltem. Nagyon jól esett.
Több percig tartott.
Közben, ahogy csókoltam az ajkait, hullámokban élvezett, nem is figyelte, ahogy én odalent nyitom, zárom a limonádé csapját.
Egy kis menyország volt ez, ahogy csurgott a számba az az elixir.
Aztán már gyengült és el sem kellett zárnom, kifogyott.
Még pár percig így maradtunk.
Az volt aztán a poén az egészben, hogy megkérdeztem, hogy engeded-e ide?
Ő csak annyit vett észre, hogy megszűnt az inger és azt mondta, hogy mégsem kell pisilnie.
Csak aztán mondtam el neki, hogy beszürcsöltem az egészet. El sem akarta hinni. Biztosan volt egy liter. Nem is voltam már szomjas.
2023. 02. 08. szerda 15:39  #773
Törölt felhasználó (4679230)
Asszonykámat rá kéne venni mindenképpen... smile
2023. 01. 30. hétfő 10:41  #772
Lingamos Lingamos
Nekem volt,hogy a számba is pisilt meg a farkamra is. Nagyon jó érzés.
(Ez egy válasz tamás80 üzenetére (2022. 10. 25. kedd 17:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 10. 25. kedd 17:52
Nekem is csak ennyit enged, pedig bármilyen formában jöhetne....
/ 40