Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2006. 06. 18. vasárnap 20:10  #13
Törölt felhasználó (24620)
ja igen, szóval felkerültem pestre, zabálás nem mozgás, abból 61-2 kilo lett...
egyébként 176cm körül vagyok... a magasságom pedig... ehehehe :P
Érdekes mód, még így is találni rajtam bőven zsírt, ám izomból annál kevesebbet...
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 20:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2006. 06. 18. vasárnap 20:08
Hát, énalapból 56-7 klo voltam... aztán felkerültem pestre egy olyan helyre, ahol jó volt a tömegközlekedés, ettem a mogyorókrémes kenyeret tonnaszámra és nem mozogtam túl sokat. Aztán kicsit köültöztem, új lakhelyem (nagymamám lakása :D) már a hegy tetején van, a busz ritkásan jár, nincs mindig türelmem megvárni, enni már nem eszek (sokat (bár a mostnai ebéd, hejj :D)), elkezdtem karatézni (egy ideje sajnos (műtét miatt) nem voltam)... és most ilyen 52-55 között stagnálok
2006. 06. 18. vasárnap 20:08  #12
Törölt felhasználó (24620)
Hát, énalapból 56-7 klo voltam... aztán felkerültem pestre egy olyan helyre, ahol jó volt a tömegközlekedés, ettem a mogyorókrémes kenyeret tonnaszámra és nem mozogtam túl sokat. Aztán kicsit köültöztem, új lakhelyem (nagymamám lakása :D) már a hegy tetején van, a busz ritkásan jár, nincs mindig türelmem megvárni, enni már nem eszek (sokat (bár a mostnai ebéd, hejj :D)), elkezdtem karatézni (egy ideje sajnos (műtét miatt) nem voltam)... és most ilyen 52-55 között stagnálok
(Ez egy válasz ghorrag üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 19:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 18. vasárnap 19:59
en nem vagyok egyedül
de volt mar, hogy honapokig nem volt senkim

egyebkent
willy!
az az 53-4 kg az komoly?
mert en november ota probalok köverebb lenni...celom a 82 kg
mostanra sikerült 76-rol fölmenni 79-80-ra
szerintem a 183 cm-es magassaghoz azert kell ennyi....meg egyebkent is..a pocak jo dolog ( de persze jobol is megart a sok..de ott meg nem tartok )
2006. 06. 18. vasárnap 19:59  #11
ghorrag ghorrag
en nem vagyok egyedül
de volt mar, hogy honapokig nem volt senkim

egyebkent
willy!
az az 53-4 kg az komoly?
mert en november ota probalok köverebb lenni...celom a 82 kg
mostanra sikerült 76-rol fölmenni 79-80-ra
szerintem a 183 cm-es magassaghoz azert kell ennyi....meg egyebkent is..a pocak jo dolog ( de persze jobol is megart a sok..de ott meg nem tartok )
2006. 06. 18. vasárnap 19:51  #10
Törölt felhasználó (24620)
Semmi baj ;)
Egyébként most nézem csak... MI AZ AZ "A" BETŰ AZ ELEJÉN??? (nem volt ott, nem és nem!)
(Ez egy válasz mia w. üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 18:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 06. 18. vasárnap 18:27
szia!! ne haragudj hogy a téma címének kiválasztásában nem segítettem (ami így is tökéletes lett ;)) de nem voltam gépközelben!! remélem az ebéd finom volt!!!! egyébként te miben látod ennek okát???? én azt hittem sokáig hogy a kinézetemmel vagy a természetemmel van a baj, de nálam alacsonyabb/kövérebb/soványabb/ túlontúl magasabb/kötekedőbbek is megtalálták a társuk szóval ez valami szörnyű nagy kozmikus összeesküvés lehet :))))))))
2006. 06. 18. vasárnap 19:43  #9
Törölt felhasználó (24620)
Ja hát igen, a visszafogottság, a zárkózottság...
Szóval amikor valaki ezzel a "szólítsd le az utcán" szöveggel jön... hát nem tudom, hogy megverjem-e (azzal a sok-sok 53-4 kilómmal, meg fél évi karate gyakorlatommal(csak mehetnék már újra)), vagy szimplán kiröhögjem, esetleg higgyem el, hogy ezt tényleg így kell csinálni, majd ismerjem be, hogy erre képtelen vagyok és kössem fel magam a legközelebbi fára.
2006. 06. 18. vasárnap 19:39  #8
WildHorse WildHorse
A legtöbb ember fiatalon 20-30 között azért van egyedül mert nem jár olyan helyekre ahol ismerkedni lehet vagy mert nem mer ismerkedni ezeken a helyeken.
30-40 között meg azért mert nem tud esetleg nem is akar kompromisszumokat kötni pedig rohadt sokat kell....... oooo smile
2006. 06. 18. vasárnap 19:39  #7
Törölt felhasználó (24620)
Nekem?
Leginkább, hogy rossz világba születtem, sokmindent elítélek, amit mások akár kifejezetten helyénvalónak tartanak.
Aztán annyira sok új emberrel sem találkozok. Buliból nekem csak a szelíd házibuli, tóparti jamboree stb. ami szimpatikus, persze mondanom sem kell, hogy tánc kizárva (egyszerűen szarul érzem magam, amikor megpróbálkozok vele (úgy érzem, hoyg rettenpt ciki és mindent programozva csinálok, minden mozdulatom szándékos... olyan mintha muszályból csinálnám...))
Inni nem iszok, de ezen a barátaim már túltették magukat, cigizni sem, csak pipázok :) (azt is ritkán)...
Megaztán, ha neadjisten sikerül valakivel összemelegednem, általában az illető belém is szeret... engem meg megöl belül egy bolhányi érzés, hogy mi van ha nem szeretem, mi van ha csak akarom szeretni, mi van, ha csak hiszem, hogy szeretem... mi van, ha ezt nem is én gondolom... tehát mi van, ha a tudtomon kívül átverem a lányt?
Márpedig azt NEM AKAROM...
Legutóbbi kapcsolatomat is ez nyírta ki, meg még kismillió más (nézetkülönbségek, érdeklődésbeli különbségek (ő mindenáron el akart vinni pl. Szigetre, ami az én fejemben úgy ábrázoltatik, mint a pokol, csak még rosszabb) stb.)
Ha valakiben van szálka, akkor azt általábn megtalálom, és akármennyire is próbálom elfelejteni, elnézni, az a szálka bennem gerendává nő és rettenetesen feszít (lényegében a falhoz vertem magam otthon, hogy "de igenis szeretem - de nem mert ő ez és az, hogy szerethetném???" stb...)
2006. 06. 18. vasárnap 19:12  #6
Mr.Enigma Mr.Enigma
Ej ej. Hát miért nem tetszik válaszolni a levelemre? :)
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 18:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273)
2006. 06. 18. vasárnap 18:36
Én azért, mert más oldalakon nem találok hozzám hasonló nyílt férfit és ez nekem egy komoly kapcsolat kialakításánál igenis döntő! Mondhat bárki bármit, én így tartom jónak, ez egy esély, nem több, de miért ne élnék vele?:-)
ugyanúgy megvan annak is az esélye, hogy nem találom meg itt a "foltom", de azzal sem vagyok előbbre, ha számomra kicsit szendébb oldalakon próbálkozom és összejövök egy olyan valakivel, aki túl prűd ahhoz, hogy eljöjjön velem nudista helyekre, vagy bármi egyéb. De sok a barom itt sajnos.
2006. 06. 18. vasárnap 18:36  #5
Törölt felhasználó (368273)
Én azért, mert más oldalakon nem találok hozzám hasonló nyílt férfit és ez nekem egy komoly kapcsolat kialakításánál igenis döntő! Mondhat bárki bármit, én így tartom jónak, ez egy esély, nem több, de miért ne élnék vele?:-)
ugyanúgy megvan annak is az esélye, hogy nem találom meg itt a "foltom", de azzal sem vagyok előbbre, ha számomra kicsit szendébb oldalakon próbálkozom és összejövök egy olyan valakivel, aki túl prűd ahhoz, hogy eljöjjön velem nudista helyekre, vagy bármi egyéb. De sok a barom itt sajnos.
2006. 06. 18. vasárnap 18:27  #4
mia w. mia w.
szia!! ne haragudj hogy a téma címének kiválasztásában nem segítettem (ami így is tökéletes lett ;)) de nem voltam gépközelben!! remélem az ebéd finom volt!!!! egyébként te miben látod ennek okát???? én azt hittem sokáig hogy a kinézetemmel vagy a természetemmel van a baj, de nálam alacsonyabb/kövérebb/soványabb/ túlontúl magasabb/kötekedőbbek is megtalálták a társuk szóval ez valami szörnyű nagy kozmikus összeesküvés lehet :))))))))
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 06. 18. vasárnap 14:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (24620)
2006. 06. 18. vasárnap 14:13
mia w. kolleginával arra jutottunk, hogy megkérdezzük a GG közösség egyedülálló tagjait, hogy ők vajon miért nem találnak társra.
Tehát ha egyedül vagy, annak mi a feltételezett, illetve valós oka, valamint mennyire látod borúsan/derűsen helyzeted, és mennyire tartasz a magánytól, attól, hogy "vén macska (esetleg Jeromos)-tartóként" őszülsz meg?
2006. 06. 18. vasárnap 18:16  #3
mia w. mia w.
igazándiból ha tudnám a valós okát akkor biztos tennék róla lehet hogy sokat vagyok rossz időben rossz helyen mert mindig az kell akinek én nem és annak kellek aki nekem nem... adriano10 te hogy vagy rajta a dolgon hogy megváltozzon?
2006. 06. 18. vasárnap 16:28  #2
Törölt felhasználó (16089)
Sajnos az okját én sem tudom bár sejtem,de azért rajta vagyok a dolgon,hogy ez megváltozon.
Mármint,hogy ne legyek egyedül.
2006. 06. 18. vasárnap 14:13  #1
Törölt felhasználó (24620)
mia w. kolleginával arra jutottunk, hogy megkérdezzük a GG közösség egyedülálló tagjait, hogy ők vajon miért nem találnak társra.
Tehát ha egyedül vagy, annak mi a feltételezett, illetve valós oka, valamint mennyire látod borúsan/derűsen helyzeted, és mennyire tartasz a magánytól, attól, hogy "vén macska (esetleg Jeromos)-tartóként" őszülsz meg?
/ 24