Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Fiatal férfi érett, idős nővel. Mi vonzza a fiatal fiúkat náluk lényegesen idősebb nőkhöz?

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

2013. 03. 06. szerda 12:44  #25
fiatalsrác fiatalsrác
Egyik legjobb dolog a világon. wave Valaki kérdezte, hogy miért van az, hogy vonzódnak a fiatalabbak idősebb csajokhoz (én így hívom őket, titeket, lehet megsértődni smile ). Ezt szinte lehetetlen megválaszolni. Nem is tudom. Egyéniség, ápoltság, szexuális kisugárzás. Közhelynek számíthat, de ezek talán a meghatározó dolgok.
2013. 03. 06. szerda 12:18  #24
thebadboym1 thebadboym1
Nekem évekkel ez előtt volt egy kis kapcsolatom tőlem 20 ével idősebb nővel (45 éves volt akkor). Engem a kisugárzása fogot meg. Na meg a szép teste.. Amit az ágyban kaptam tőle az is nagyon meg lepet. A sok bnőm közűl tán ha 2,3 volt olyan jó az ágyban mint ő.
Szerintem , ha meg van a nöies kisugárzás, akkor egy idősebb nő is tud vonzó lenni fiatalabb pasinak. Nem kell felvenni a mamis öltözködést mint ahogy sok nő csak azért nem vesz fel külömbözö ruhákat mert ő már pl. 45 éves. Egy szóval adni kell magára az embernek.....
2013. 03. 06. szerda 12:17  #23
papi71 papi71
Teljesen korrekt és érthető, amit írtál! Szerencsés vagy az ismeretségi körödben előforduló Hölgyek tekintetében! Azt javaslom ne habozz! Két mondás, amit tegyél ahová akarsz. 1., Rövid az élet, hosszú a sír, mindenki dugjon, ahogy csak bír! (de ésszel!) wave 2., Amelyik punci felkínálkozik az életben és kihagyod, automatikusan átokként fogod halálod után az orrodon hordani! hehe
(Ez egy válasz Mrs.Doubtfire üzenetére (2013. 03. 06. szerda 10:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 03. 06. szerda 10:41
Sziasztok! 29 vagyok srác vagyok. Van néhány 40-hez közel járó hölgy az ismeretségi körömben, akik nem utasítanának vissza. (De még - ha már sokszor nehezen is - tartom magam.)
Én mindenképpen a kisugárzást emelném ki. A többi szinte mindegy.
Egyszerűen mindegy, hogy a ruha alatt mit találnék. Ha a személyiség és az amit épp látok elvarázsol, az épp elég és kortalan.
Persze ez csak egy vélemény, hiszen minden hapsi más.
Miután végigolvastam, amiket írtatok, annyit még hozzáfűznék, hogy tapasztalataim szerint minden idősebb hölgynek jól esik, ha fiatalabb srác dícséri meg. Biztos vagyok benne, hogy más érzést vált ki egy bók, ami fiatalabb fiútól jön, mint ami egy közel azonos korú úrtól. Ha engem dícsér meg egy idősebb nő, az nekem azért esik jól, mert tudom, hogy csúnyán megfogalmazva "számításba vesz"... Elvégre legyinthetne is, mondván nem foglalkozik komolytalan "dolgokkal". Nem vagyok gyakorlott fórumozó, remélem azért sikerül kibogoznotok a mondandóm. smile
2013. 03. 06. szerda 10:41  #22
Mrs.Doubtfire Mrs.Doubtfire
Sziasztok! 29 vagyok srác vagyok. Van néhány 40-hez közel járó hölgy az ismeretségi körömben, akik nem utasítanának vissza. (De még - ha már sokszor nehezen is - tartom magam.)
Én mindenképpen a kisugárzást emelném ki. A többi szinte mindegy.
Egyszerűen mindegy, hogy a ruha alatt mit találnék. Ha a személyiség és az amit épp látok elvarázsol, az épp elég és kortalan.
Persze ez csak egy vélemény, hiszen minden hapsi más.
Miután végigolvastam, amiket írtatok, annyit még hozzáfűznék, hogy tapasztalataim szerint minden idősebb hölgynek jól esik, ha fiatalabb srác dícséri meg. Biztos vagyok benne, hogy más érzést vált ki egy bók, ami fiatalabb fiútól jön, mint ami egy közel azonos korú úrtól. Ha engem dícsér meg egy idősebb nő, az nekem azért esik jól, mert tudom, hogy csúnyán megfogalmazva "számításba vesz"... Elvégre legyinthetne is, mondván nem foglalkozik komolytalan "dolgokkal". Nem vagyok gyakorlott fórumozó, remélem azért sikerül kibogoznotok a mondandóm. smile
2013. 03. 06. szerda 10:31  #21
Törölt felhasználó (752855)
"holott nem mindegyik olyan." Akkor kérlek olvass vissza hogy én mit írtam -> "A korombeli lányok jó része"
Nem értem a felháborodásod, vagyis értem hogy olvasol és nem érted amit írok vagy szimplán nem olvasol. smile
Saját tapasztalataim alapján tudok nyilatkozni, nekem eddig így sikerült.
Én elfogadom hogy neked nem jött be de akkor ne általánosíts kérlek hogy egyikkel sem lenne jó. Ez meg a te tapasztalatod mint írtad hogy nem volt jó de attól még másnak lehet jó.
Egyáltalán nem pasis topik mivel egyik oldalon vannak a fiatal férfiak másik oldalon meg az érett nők szóval az ő véleményük is számít, nem is kicsit.
Inkább higgadj le és utána írj kérlek. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 06. szerda 09:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (875515)
2013. 03. 06. szerda 09:27
Te kritizálhatod,hogy milyenek a fiatal lányok?holott nem mindegyik olyan,de egy érett nő mint én is ,nem mondhatok véleményt,hogy miért nem volt jó nekem egy fiatal sráccal? mert fiatal volt ,azért nem volt jó,ő is tapasztalatlan mint a te szemedben egy fiatal lány,ez miért nem lehet elfogadni,hogy van akinek nem jönnek be.Tisztelet a kivétel,ezzel nem mást akarok bántani,szándékomban sincs......csak 22 éves vagy.......részemről ennyi.Látom már megint egy pasis topik,amiben egy nőnek semmi véleménye nem lehet,hát legyen. smile
2013. 03. 06. szerda 10:04  #20
ravenna ravenna VIP Admin
... saját véleményt a fórumhoz annyit fűznék, hogy létezik hogy egy nő nála fiatalabb partnerrel van. Hogy mi vonzó egy fiatal fiúnakegy érett nőben? Erre leginkább tényleg a férfiaknak kéne választ adni és nem nekünk nőknek! Hiszen a kérdés így szólt!

Klubban több esetben láttam hogy fiatalabb fiúkhoz idősebb nők úgy lépnek oda hogy szinte anyáskodnak. Az a fiatal srác aki még nem elég határozott hogy ő döntsön persze boldogan hull az anyja korabeli matrónák keblére is. Ezeken a nőkön viszont utána egyfajta büszkeség látható, csillog az arcuk hogy ő bizony milyen jó nő még... de a dolog kétélű, mert ugyan ez a helyzet pár idősebb férfinél aki írtó büszke hogy nálánál jóval fiatalabb lányt kapott el. Lehet hogy szemét leszek de az ilyen "arcon látható büszkeség" egy kicsit az önigazás miatt van, hogy az illető még "jó valamire", még észreveszik. Nevezhető akár kapuzárási pániknak is.
De kötve az ebet a karóhoz, a fiúknak kéne megfogalmazni hogy szerintük "mi vonzó számukra"!
2013. 03. 06. szerda 09:50  #19
Törölt felhasználó (857830)
(Bár nem nekem szólt a postod..)

Rendben, neked a felsorolt okok miatt nem jött be ez a fajta felállás, de nem hiszem, hogy nagyon kellene bizonygatni azt, hogy elég nagy számban van ennek ellenkezőjére is példa. Amit viszont picit furának érzek, az az, hogy pusztán a kor alapján eldöntöd valakiről, hogy érett, vagy sem, komolyan lehet-e venni, vagy sem. Én nem vagyok valami matuzsálem (38) és én sem választottam soha magamnál jóval (-10) fiatalabb partnert, de ennek ellenére jól esik, ha adott esetben érzem, hogy egy huszonéves szemében látom megvillanni az érdeklődés szikráját. Nem is érzem fontosnak, hogy fiatalabbnak tűnjek a koromnál (bár szerintem ez is elég általános vágy férfiak és nők körében egyöntetűen) hanem inkább a mélyről jövő ösztöneimet bizergálja a dolog. Másfelől meg mindkét nemben találkoztam már a korukhoz képest meglepően érett és szánalmasan éretlen emberekkel. A kor nem determinál, az érzelmi és értelmi no és persze a szexuális érettség inkább a szocializálódás közegétől függ. Sőt... férfiaknál inkább látom, hogy valahogy sokkal inkább hajlamosak megrekedni egy gyermeki szinten. Ebből is fakad, hogy (csak) a nálánál korban jóval fiatabbakkal tud szinkronba kerülni
Amúgy meg miért is ne lehetne véleményed? Ám azon se lepődj meg, ha másnak is van és az meg a sajátját érzi helytállóbnak. (ráadásul mindenkinél fennáll a tévedés lehetősége is....)
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 06. szerda 09:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (875515)
2013. 03. 06. szerda 09:27
Te kritizálhatod,hogy milyenek a fiatal lányok?holott nem mindegyik olyan,de egy érett nő mint én is ,nem mondhatok véleményt,hogy miért nem volt jó nekem egy fiatal sráccal? mert fiatal volt ,azért nem volt jó,ő is tapasztalatlan mint a te szemedben egy fiatal lány,ez miért nem lehet elfogadni,hogy van akinek nem jönnek be.Tisztelet a kivétel,ezzel nem mást akarok bántani,szándékomban sincs......csak 22 éves vagy.......részemről ennyi.Látom már megint egy pasis topik,amiben egy nőnek semmi véleménye nem lehet,hát legyen. smile
2013. 03. 06. szerda 09:27  #18
Törölt felhasználó (875515)
Te kritizálhatod,hogy milyenek a fiatal lányok?holott nem mindegyik olyan,de egy érett nő mint én is ,nem mondhatok véleményt,hogy miért nem volt jó nekem egy fiatal sráccal? mert fiatal volt ,azért nem volt jó,ő is tapasztalatlan mint a te szemedben egy fiatal lány,ez miért nem lehet elfogadni,hogy van akinek nem jönnek be.Tisztelet a kivétel,ezzel nem mást akarok bántani,szándékomban sincs......csak 22 éves vagy.......részemről ennyi.Látom már megint egy pasis topik,amiben egy nőnek semmi véleménye nem lehet,hát legyen. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 05. kedd 21:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (752855)
2013. 03. 05. kedd 21:53
Látom write only üzemmódban vagy. Olvassál is kérlek ne csak írj!
Miért szerinted egy 35-40 éves nőnek nem esik az jól hogy egy fiatal pasi vonzónak és kívánatosnak tartja?
Ne beszélj már blődségeket. Ki tartja magát nagyra? Milyen szexgép?
Én személy szerint nem egy szexgép vagyok, tudom mi az ami kell egy nőnek mert azt a reakciókból lehet érezni és tudni. Attól mert még nem voltál fiatalabb pasival ne mondd hogy nem jó. Tipikusan az az ember vagy aki kor alapján kategorizál holott az intelligencia baromira nem életkor függvénye.
2013. 03. 05. kedd 23:14  #17
Törölt felhasználó (319310)
Aki meg szeretne kapni egy fiatal fiút az jöhet hozzám. DE nem annyival, hogy "szia dugunk?" ki kell érdemelned smile
2013. 03. 05. kedd 21:53  #16
Törölt felhasználó (752855)
Látom write only üzemmódban vagy. Olvassál is kérlek ne csak írj!
Miért szerinted egy 35-40 éves nőnek nem esik az jól hogy egy fiatal pasi vonzónak és kívánatosnak tartja?
Ne beszélj már blődségeket. Ki tartja magát nagyra? Milyen szexgép?
Én személy szerint nem egy szexgép vagyok, tudom mi az ami kell egy nőnek mert azt a reakciókból lehet érezni és tudni. Attól mert még nem voltál fiatalabb pasival ne mondd hogy nem jó. Tipikusan az az ember vagy aki kor alapján kategorizál holott az intelligencia baromira nem életkor függvénye.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 05. kedd 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (875515)
2013. 03. 05. kedd 13:12
mi,mi micsoda? önbizalmának is jót tesz hogy fiatalabb pasival lehet együtt......ugye ezt nem gondolod komolyan?
nagyon elvagytok telve magatoktól már ne is haragudj,azt elhiszem,hogy tanulni akartok de nem biztos,hogy azt nyújtjátok amire vágyik egy idősebb nő,mindegy,hogy milyen fiatal és szex gép vagy,hogy téged idézzelek,én is ezt érezném egy fiatal pasiban? Lefekszik aztán dugd meg, semmi szenvedély.tisztelet a kivétel.....na jó ,lehet,hogy van egy pár nő akinek bejön ....nekem nem smile
2013. 03. 05. kedd 19:52  #15
Zsuzsa Zsuzsa
Naugyehogyugye..)
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 05. kedd 17:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (834857)
2013. 03. 05. kedd 17:41
ehhez a témához annyit tudnék hozzátenni, hogy volt kapcsolatom 18-45 éves korig gyakorlatilag minden korosztályból... nem feltétlen kötném korhoz a szexuális teljesítményt... találkoztam olyan 20-as éveiben járó nővel, aki rendkívül tüzes volt, és fantasztikus élvezte, és rendkívül csinos volt, és nagyon magas fokon tudott boldogságot okozni. de volt 40 felett is ugyan ilyen tapasztalatom, viszont volt fiatalabb-idősebb korosztálynál is negatív élmény... a fiatalságot elnézve ( vagyis a korosztályomat ) sajnos meg kell hogy értsem az érett nőket, mert tényleg nem arra vágynak ( legalábbis a többség ) amit egy 22 éves srác nyújtani tud, vagy inkább amit nyújtani akar... náluk már kicsit másról szól a szex szerintem ( ezt nyilván nem negatív értelemben gondolom )
2013. 03. 05. kedd 18:20  #14
Tom1876 Tom1876
mancci, szinte minden egyén függő egyébként. Nekem is volt már alkalmam olyan 30-as évei közepén járó hölggyel nagyon sok örömet szerezni egymásnak,aki azt mondta, hogy imponál neki, hogy egy ilyen fiatal pasinak is tetszik és hogy kívánja. Nekem meg tetszett, hogy egy ilyen érett igazi nővel lehettem smile Gondolom az a nő, akit nem érdekelnek a fiatalabbak az nem jön velük össze. Kit mi indít be ugyebár... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 05. kedd 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (875515)
2013. 03. 05. kedd 13:12
mi,mi micsoda? önbizalmának is jót tesz hogy fiatalabb pasival lehet együtt......ugye ezt nem gondolod komolyan?
nagyon elvagytok telve magatoktól már ne is haragudj,azt elhiszem,hogy tanulni akartok de nem biztos,hogy azt nyújtjátok amire vágyik egy idősebb nő,mindegy,hogy milyen fiatal és szex gép vagy,hogy téged idézzelek,én is ezt érezném egy fiatal pasiban? Lefekszik aztán dugd meg, semmi szenvedély.tisztelet a kivétel.....na jó ,lehet,hogy van egy pár nő akinek bejön ....nekem nem smile
2013. 03. 05. kedd 17:47  #13
Törölt felhasználó (875515)
Köszönöm szépen,te tényleg voltál érett nővel ,tudsz valamit smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 05. kedd 17:41), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (834857)
2013. 03. 05. kedd 17:41
ehhez a témához annyit tudnék hozzátenni, hogy volt kapcsolatom 18-45 éves korig gyakorlatilag minden korosztályból... nem feltétlen kötném korhoz a szexuális teljesítményt... találkoztam olyan 20-as éveiben járó nővel, aki rendkívül tüzes volt, és fantasztikus élvezte, és rendkívül csinos volt, és nagyon magas fokon tudott boldogságot okozni. de volt 40 felett is ugyan ilyen tapasztalatom, viszont volt fiatalabb-idősebb korosztálynál is negatív élmény... a fiatalságot elnézve ( vagyis a korosztályomat ) sajnos meg kell hogy értsem az érett nőket, mert tényleg nem arra vágynak ( legalábbis a többség ) amit egy 22 éves srác nyújtani tud, vagy inkább amit nyújtani akar... náluk már kicsit másról szól a szex szerintem ( ezt nyilván nem negatív értelemben gondolom )
2013. 03. 05. kedd 17:41  #12
Törölt felhasználó (834857)
ehhez a témához annyit tudnék hozzátenni, hogy volt kapcsolatom 18-45 éves korig gyakorlatilag minden korosztályból... nem feltétlen kötném korhoz a szexuális teljesítményt... találkoztam olyan 20-as éveiben járó nővel, aki rendkívül tüzes volt, és fantasztikus élvezte, és rendkívül csinos volt, és nagyon magas fokon tudott boldogságot okozni. de volt 40 felett is ugyan ilyen tapasztalatom, viszont volt fiatalabb-idősebb korosztálynál is negatív élmény... a fiatalságot elnézve ( vagyis a korosztályomat ) sajnos meg kell hogy értsem az érett nőket, mert tényleg nem arra vágynak ( legalábbis a többség ) amit egy 22 éves srác nyújtani tud, vagy inkább amit nyújtani akar... náluk már kicsit másról szól a szex szerintem ( ezt nyilván nem negatív értelemben gondolom )
2013. 03. 05. kedd 15:52  #11
dur_acel dur_acel
Sok múlik azon, kinek mi van a fejében. Az idősebb nők között is van, aki sokkal tüzesebb mint a többiek. Ha mindkét fél igazán tudja élvezni a másik társaságát, a kor nem jelent akkora akadályt, szerintem! smile
2013. 03. 05. kedd 15:18  #10
Törölt felhasználó (857830)
Akkor rosszul látod. Ám továbbra sem látom, hogy szerinted mi lehet az ok. Csak azt, hogy mi nem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 05. kedd 14:47), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (875515)
2013. 03. 05. kedd 14:47
Még az a szerencse hogy mindenkinél másképp smile látom itt engem szúrtál ki smile
2013. 03. 05. kedd 14:47  #9
Törölt felhasználó (875515)
Még az a szerencse hogy mindenkinél másképp smile látom itt engem szúrtál ki smile
2013. 03. 05. kedd 14:40  #8
Törölt felhasználó (857830)
mi,mi micsoda? önbizalmának is jót tesz hogy fiatalabb pasival lehet együtt......ugye ezt nem gondolod komolyan?
Rendben... értjük, te nem így látod. Azért ettől még ugye el tudod képzelni, hogy másoknál ez másként van? Mert ugye létezik a jelenség, de te csak annyit írtál, hogy neked nem menne...
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 05. kedd 13:12), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (875515)
2013. 03. 05. kedd 13:12
mi,mi micsoda? önbizalmának is jót tesz hogy fiatalabb pasival lehet együtt......ugye ezt nem gondolod komolyan?
nagyon elvagytok telve magatoktól már ne is haragudj,azt elhiszem,hogy tanulni akartok de nem biztos,hogy azt nyújtjátok amire vágyik egy idősebb nő,mindegy,hogy milyen fiatal és szex gép vagy,hogy téged idézzelek,én is ezt érezném egy fiatal pasiban? Lefekszik aztán dugd meg, semmi szenvedély.tisztelet a kivétel.....na jó ,lehet,hogy van egy pár nő akinek bejön ....nekem nem smile
2013. 03. 05. kedd 13:12  #7
Törölt felhasználó (875515)
mi,mi micsoda? önbizalmának is jót tesz hogy fiatalabb pasival lehet együtt......ugye ezt nem gondolod komolyan?
nagyon elvagytok telve magatoktól már ne is haragudj,azt elhiszem,hogy tanulni akartok de nem biztos,hogy azt nyújtjátok amire vágyik egy idősebb nő,mindegy,hogy milyen fiatal és szex gép vagy,hogy téged idézzelek,én is ezt érezném egy fiatal pasiban? Lefekszik aztán dugd meg, semmi szenvedély.tisztelet a kivétel.....na jó ,lehet,hogy van egy pár nő akinek bejön ....nekem nem smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 05. kedd 12:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (752855)
2013. 03. 05. kedd 12:36
22 éves vagyok így mondhatni egész jól rálátok a dologra.
Jellemzően a barátnőim mind idősebbek voltak nálam és kalandjaim is 30on felüli nőkkel volt leginkább.
A korombeli lányok jó része csak látvány de az ágyban már nulla. Semmilyen önálló gondolat vagy ötlet. Lefekszik aztán dugd meg, semmi szenvedély.
Érettebb nők esetében ez nem így van főleg ha csak szexet keres. Tudja mit akar és persze az önbizalmának is jót tesz hogy fiatalabb pasival lehet együtt. De másrészről a pasi önbizalmának is pozitív dolog hogy egy érettebb nővel kerül ágyba.
2013. 03. 05. kedd 12:36  #6
Törölt felhasználó (752855)
22 éves vagyok így mondhatni egész jól rálátok a dologra.
Jellemzően a barátnőim mind idősebbek voltak nálam és kalandjaim is 30on felüli nőkkel volt leginkább.
A korombeli lányok jó része csak látvány de az ágyban már nulla. Semmilyen önálló gondolat vagy ötlet. Lefekszik aztán dugd meg, semmi szenvedély.
Érettebb nők esetében ez nem így van főleg ha csak szexet keres. Tudja mit akar és persze az önbizalmának is jót tesz hogy fiatalabb pasival lehet együtt. De másrészről a pasi önbizalmának is pozitív dolog hogy egy érettebb nővel kerül ágyba.
/ 20