Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

NEM TÁRSKERESŐ!
Témával kapcsolatos tapasztalataid, élményeid, gondolataid oszd meg itt!

Az eddigi hozzászólások

2016. 06. 22. szerda 16:42  #4
gabcse300 gabcse300
Hát ez igaz,totálisan elkeserítő,hogy mindent megteszek tényleg keresek és írok ,de semmi nem jön össze csak mert külsőre nem tetszem a nőknek a belsőm igen de mégsem az a fontos sajnos az életben,hanem a külső,a felszín,pedig az a legtöbb esetben még is csalfa!Ördögi kör az egész és totál reménytelen már minden!
2016. 05. 25. szerda 22:45  #3
Törölt felhasználó (1132342)
Nekem most annyira hiányzik valaki,hogy én is fájdalmat érzek belül és attól félek,hogy valakivel összejön,mire én találkoznék vele.
2014. 07. 03. csütörtök 18:33  #2
Törölt felhasználó (809304)
Igen.Es van olyan is,h azt hiszed mar megtalaltad,de a legvaratlanabb pillanatban radobbensz,h akiert evekig a szived - leleked kitetted,akivel egyutt szamtalan dolgot elertetek es megeltetek,akivel megosztottad az agyad es az asztalod.... a kibaszott munkahelyen,egy kibaszott munkahelyi partin ,egy kibaszott fonokenek engedte,h agyba vigye!Ilyen is van!Ha azt mondjak,h szerelemben-haboruban mindent szabad es a ketto hasonlo.....ha ilyen a haboru,mint amit most erzek,akkor azt kivanom,hogy ha egyszer kitor a mindent eltorlo kaosz-es ebben a pillanatban azt kivanom,h minel elobb jojjon el...akkor en legyek az elso aldozata!
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 06. 27. péntek 14:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (920533)
2014. 06. 27. péntek 14:05
Lehet,h túl érzelgősre sikeredett...lehet..de igaz.Talán nem is az igazit keresem,hanem azt,aki szeret.És nem úgy,mint egy barát,egy családtag,hanem úgy,mint egy férfi.Vgyunk még ezzel így egy páran? kacsint
2014. 06. 27. péntek 14:05  #1
Törölt felhasználó (920533)
Lehet,h túl érzelgősre sikeredett...lehet..de igaz.Talán nem is az igazit keresem,hanem azt,aki szeret.És nem úgy,mint egy barát,egy családtag,hanem úgy,mint egy férfi.Vgyunk még ezzel így egy páran? kacsint
/ 1