Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2024. 05. 28. kedd 18:58  #306
upaupa upaupa
Én direkt azért vettem ilyet mert itt annyira ajánlottátok, hát semmi különbség nekem.
(Ez egy válasz lanybsx üzenetére (2024. 05. 28. kedd 11:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 05. 28. kedd 11:25
legjobban a 36 darabos verzió éri meg például, legalább is ahol mi vesszük ezt a csomagolást szoktuk venni belőle
2024. 05. 28. kedd 15:43  #305
debrecenipasi21 debrecenipasi21
Több mint 5 évig voltam egy pár házibarátja kizárólag. Sohasem használtunk óvszert. Sose voltunk problémánk egyikőnknek se, pedig mi hetente összejártunk hétvégente. Azért 2 kuki egy punciba szitunál elég érdekes lett volna, ha én óvszerrel védekeztem volna.
(Ez egy válasz lanybsx üzenetére (2024. 05. 28. kedd 11:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 05. 28. kedd 11:18
nálunk partnercsere esetén alap volt mindíg az óvszeres aktus !
Kivétel akkor volt, ha állandó partnereink voltak, sem mi sem ők nem voltak mással közben, ez nyilván bizalmi és IQ kérdés is, de ez mindig bejött, sohasem volt problémánk belőle amikor igy ment a natur sex.- de ehhez nem 1-2 alkalomra szóló találkák kellettek nyilván. Sokan nem értik meg miért nem natur- de ha nem érti akkor sajna fejben is probléma van, az ilyen partnereket nem preferáljuk. Kizárólag ápolt egészséges partnerek akik szóba jönnek. De a natúr az nem- vannak már olyan spéci óvszerek, mintha nem is lennének a partneren.- más fórumban már irtam márkát, itt nem fogok, akit érdekel nézze vissza, nyilván nem olcsó, de az egészség nem lehet ár kérdése.
2024. 05. 28. kedd 11:27  #304
lanybsx lanybsx
meg a LELO HEX RESPECT a másik ( az original mellett ) ez már csak 0,045 vastag, ez már szinte semmi smile
2024. 05. 28. kedd 11:25  #303
lanybsx lanybsx
legjobban a 36 darabos verzió éri meg például, legalább is ahol mi vesszük ezt a csomagolást szoktuk venni belőle
2024. 05. 28. kedd 11:23  #302
lanybsx lanybsx
egyébként ez a LELO HEX

0,055 mm vastagság- ez nem rossz - mintha semmi nem lenne a partneren, viszont nem szakad és hasonlók, mi kizárólag ezt használjuk, és a férfipartneren is ez ami okés- más nem- akkor OFF.

Nyilván mindíg van belőle mennyiség idehaza azaz raktári készlet smile bőven smile
2024. 05. 28. kedd 11:19  #301
lanybsx lanybsx
ja .... és nem DUREX smile az nekem gagyi kategória
2024. 05. 28. kedd 11:18  #300
lanybsx lanybsx
nálunk partnercsere esetén alap volt mindíg az óvszeres aktus !
Kivétel akkor volt, ha állandó partnereink voltak, sem mi sem ők nem voltak mással közben, ez nyilván bizalmi és IQ kérdés is, de ez mindig bejött, sohasem volt problémánk belőle amikor igy ment a natur sex.- de ehhez nem 1-2 alkalomra szóló találkák kellettek nyilván. Sokan nem értik meg miért nem natur- de ha nem érti akkor sajna fejben is probléma van, az ilyen partnereket nem preferáljuk. Kizárólag ápolt egészséges partnerek akik szóba jönnek. De a natúr az nem- vannak már olyan spéci óvszerek, mintha nem is lennének a partneren.- más fórumban már irtam márkát, itt nem fogok, akit érdekel nézze vissza, nyilván nem olcsó, de az egészség nem lehet ár kérdése.
2024. 05. 21. kedd 16:21  #299
Törölt felhasználó (4744449)
nem szeretjük a gumit, de az első pár alkalomal ha idegennel kefélünk akkor kell
2024. 05. 20. hétfő 11:38  #298
lucky3rd lucky3rd
Nyilván jobb a sex gumi nélkül, de szükséges. Azoknál a pároknál akikkel én kapcsolódom általában 1-2 hónap után hagyjuk el. Persze az sokat segit, ha valaki nem váltogatja a partnereit hetente, és rendszereren jár vizsgálatokra is.
2024. 05. 19. vasárnap 19:19  #297
gáborgábor79 gáborgábor79
Nyilván gumi nélkül jobb csak mert én imádok punciba élvezni és valamiért mostanában elég sok van bennem.
És kicsit olyan mintha a gumi visszafogná a sricceléseimet vagy hogy mondjam.
De alkalmiban én nem mennék bele idővel persze el lehet hagyni.
De első alkalommal nem igazán szeretnék ilyet
2024. 05. 19. vasárnap 18:39  #296
duplaélvezet66 duplaélvezet66
Csak is gumi nélkül
2024. 05. 19. vasárnap 11:13  #295
Coolpityu1749 Coolpityu1749
Szerintem nem nagyon van olyan, aki próbálta már gumi nélkül és mégis azt mondaná, hogy jobb neki gumival. Persze ezt férfikánt mondom, de eddig a legtöbb női partnerem sem volt oda a gumiért.
2024. 05. 19. vasárnap 10:57  #294
youngguy21 youngguy21
Szerintem senki sem szeret gumiban szexelni, de vannak olyan helyzetek, amikor sajnos muszáj, nem lehet mellőzni a védőeszközt...
2024. 05. 19. vasárnap 09:20  #293
Edisex84 Edisex84
Én csak is a férjemmel gumi nélkül és állandó barátokkal is csak gumi nélkül még nem volt semmi baj
2024. 05. 19. vasárnap 09:10  #292
30as párocska 30as párocska
Mi sem szeretjük a gumit , de teljességgel elképzelhetetlen hogy a partner gumi nélkül legyen. ( Ha századjára is találkozunk , akkor sem hanyagolható )
2024. 05. 19. vasárnap 09:00  #291
scary8106 scary8106
Állandó partnereknek egy idő után engedett. Nem kedveljük a gumit mi sem.
2024. 05. 17. péntek 17:57  #290
parosanszep95 parosanszep95
Megfelelő partnerrel gumi nélkül smile Mi nem olyan rég engedtük a házibarátunknak is. Azóta párszor teleélvezte a hölgytagunkat. Isteni érzés smile
2024. 05. 16. csütörtök 09:54  #289
duplaélvezet66 duplaélvezet66
csak is gumi nélkül
2024. 05. 16. csütörtök 09:30  #288
jirzi jirzi
Hát ez kb így működik Vagyis hogy így kell működjön Nálunk még soha nem volt probléma Azért odafigyel az ember kivel bújik össze De amit leírtál alap
(Ez egy válasz BiPasit üzenetére (2024. 05. 15. szerda 20:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 05. 15. szerda 20:15
Mire mész egy szűréssel? Az egy aktuális állapot, lehet másnap már kimutatható valami. Az meg, hogy nőt úgy nyaljak, hogy egy akármit teszek a puncijára... nos az már elég gáz szerintem. De akkor húzzunk az ujjunkra is kesztyűt, amit persze mindig cseréljünk le, ha a másik ember nemi szervéhez érünk. Egy hatos bi partin ez elég drága mulatság lenne.

Esetleg én csókolózok a párommal, miközben a másik csajt nyalja a pasija. Utána az én párom a másik pasival csókolózik, akkor a nyelvére is húzzon valamit?

Szerintem nincs tuti védelem. Az óvszer lehet megvéd bizonyos betegségktől, de csak akkor, ha a szex, egyből pácserével kezdődik, se nyalás, se csók, csak behatolás.

Ez intelligencia kérdése (persze ez sem tuti) Nem swingerezek, ha a legkisebb gyanú is felmerül, hogy valami bajom van és ezt elvárom mástól is. A beszélgetések során azárt az IQ-t be lehet lőni.
2024. 05. 16. csütörtök 09:17  #287
Felhőék Felhőék
Nos ez egy swinger buliba kicsit életszerűtlen… mármint a natúr orálizás. Mert oké a szex természetesen gumival történik, de még nem láttam nőt orálizni úgy hogy a pasi farkán gumi lett volna.
(Ez egy válasz szabad üzenetére (2024. 05. 15. szerda 22:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 05. 15. szerda 22:37
Igazatok van, hogy nem nyújt maximális védelmet, valamint, hogy csak aktuális állapot, viszont egyrészt jobban bízok olyanban, aki legalább azt tudja, hogy kb két hónapja még nem volt semmi baja, valamint veszi a fáradtságot, hogy egy ilyenre elmenjen. Mint sokan írták, orális szex esetén pont ugyan úgy terjednek a nyavalyák (HIV nem, ha nem nyeled le), szóval én felelőtlenebbnek gondolom,ha valaki a saját állapotának tudtán kívül más emberekkel natúr orálozik, mert igazából szinte gumi nélkül is dughatna ennyi erőből (nyilván a valószínűség nem ugyan akkora, de attól még jelen van).
A szűrés nálam inkább egyfajta gesztus, hogy a partner és én is megteszünk minden tőlünk telhetőt, hogy az ismert állapotunkat prezentáljuk egymásnak. Ettől függetlenül, a gumi használatát nem vetem el az első alkalomnál.
Sajnos több olyan emberrel is beszéltem online, akik az első alkalommal gumi nélkül dugnának egy vadidegennel. Ilyen esetben szerintem jó kompromisszumos lehetőség lehet a szűrés megléte, bár tapasztalat alapján ebbe senki nem szokott belemenni, ami szerintem fura, hiszen a guminál pl herpeszt simán elkapsz, orálisan szintén minden félét, pedig ott szinte senki nem gumizik, szűréssel legalább az tuti, hogy nemrég még tiszta volt az illető.
Azt mondjuk érdemes hozzátenni, hogy szerencsére itt magyarországon azért nem nagy a nemi betegek száma, így kicsi a valószínűsége, hogy pont a szűrés óta kapott el valaki valamit.
Ez kicsit hosszú lett, bocsi.
/ 16