Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

Az eddigi hozzászólások

2007. 06. 10. vasárnap 01:00  #323
mona20 mona20
ahamm leesett wink
ha jobban belegondolok igazad van, mert mind 3-an ugyanabban a jelenetben vannak crazya csak felváltva...
(Ez egy válasz Striker85 üzenetére (2007. 06. 10. vasárnap 00:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 06. 10. vasárnap 00:51
nem volt feltétel ha jól tudom, hogy mindkét szinésznőt fel kell haszálni egyszerre...ezért használtam külön külön őket a forgatókönyvembe, mégis 1 jelenetet adva...persze azt az 1 jelenetet duplán kellett volna venni, igy végtére is a forgatási anyag 2 jelenetet is birt volna ez igaz... remélem leesett a tantusz smile smile
2007. 06. 10. vasárnap 00:59  #322
DrAnthony DrAnthony VIP
Mivel ezt a topicot nem kellene szétoffolni (szép is lenne, ha a 2 helyezettet ezért tiltani kellene nyes ), így várlak egy kis beszélgetésre az OFF-ban.
(Ez egy válasz Striker85 üzenetére (2007. 06. 10. vasárnap 00:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 06. 10. vasárnap 00:51
nem volt feltétel ha jól tudom, hogy mindkét szinésznőt fel kell haszálni egyszerre...ezért használtam külön külön őket a forgatókönyvembe, mégis 1 jelenetet adva...persze azt az 1 jelenetet duplán kellett volna venni, igy végtére is a forgatási anyag 2 jelenetet is birt volna ez igaz... remélem leesett a tantusz smile smile
2007. 06. 10. vasárnap 00:51  #321
Striker85 Striker85
nem volt feltétel ha jól tudom, hogy mindkét szinésznőt fel kell haszálni egyszerre...ezért használtam külön külön őket a forgatókönyvembe, mégis 1 jelenetet adva...persze azt az 1 jelenetet duplán kellett volna venni, igy végtére is a forgatási anyag 2 jelenetet is birt volna ez igaz... remélem leesett a tantusz smile smile
2007. 06. 10. vasárnap 00:44  #320
mona20 mona20
ejnye1 de akkor nem is 1 jelenet...na jó nem kommentálom...
(Ez egy válasz Striker85 üzenetére (2007. 06. 10. vasárnap 00:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 06. 10. vasárnap 00:33
mona jól értelmezte...elvileg "1" jelenet, de tényleg 2-t takar...lehet furcsa,de én ilyen vagyok...szeretem megcsavarni a dolgokat, "ha lud, legyen kövér" alapon.
2007. 06. 10. vasárnap 00:33  #319
Striker85 Striker85
mona jól értelmezte...elvileg "1" jelenet, de tényleg 2-t takar...lehet furcsa,de én ilyen vagyok...szeretem megcsavarni a dolgokat, "ha lud, legyen kövér" alapon.
2007. 06. 10. vasárnap 00:26  #318
Törölt felhasználó (75419)
Neee,nee,gyerekek,béke!
Ne fikázzon senki senkit!
Max a dühöngő topikba,jó?
mintha visszakerültem volna a középsuliba,olyan érzésem támadt.
Nnna,most esküszöm,elolvasom a 2. és 3. helyezettet is smile
2007. 06. 10. vasárnap 00:25  #317
mona20 mona20
Gratulálok a nyerteseknek worship
Az első helyezett munkája nagyon tetszett, ötletes eljen
Bevallom a második helyezett munkája picit furcsa volt...jó az elképzelés de a kérés az volt hogy csak 1 jelenet legyen amiben mind 3-an egyszerre vannak, de a te forgatókönyvedben a valóság és a fantázia váltakozott, így a lányok is confused vagy én nem értettem?
Dr. Anthony alkotása is ötletes eljen
Még 1x gratulálok!!! És a többieknek is akik küldtek be forgatókönyvet!
2007. 06. 10. vasárnap 00:19  #316
digidi digidi
Jaj gyerekek én már anyira várom hogy megcsinálják azt a filmet a forgatókönyvöl
2007. 06. 10. vasárnap 00:12  #315
Striker85 Striker85
tommasino gyereknek még annyit hogy 2-st adtam, de persze megszurta a szemem most valami:
akkor:
"Nem rossz forgatókönyv és nincs bajom a 5-10. hellyel, de ez az érzés nem hagy nyugodni."
most:
"Ráadásul az fk-d egy szar, hogy lehet két ilyen nőnél kihagyni a leszbit"

olyan vagy mint a 100s te gyerek...két szinü...na ennyit rólad, és itt lehetne megkérdőjelezni más hitelességét...
2007. 06. 10. vasárnap 00:05  #314
Striker85 Striker85
annyit füznék a sok "savanyú a szölö" embernek hogy ha ennyire zavar hogy 2. lettem akkor mennyen helyettem más (persze én ajánlom hogy ki)...mielőtt meggyanusitotok hogy csaltam szólok hogy főiskolai vizsgán voltam, haverjaim szintén suliba mielőtt kitaláljátok hogy ők szavaztak. szóval nem kéne a got beef, me nem áll jól, a leszbi sztori meg nem illett bele a történetembe...amúgy mikor nézegettem a statot és a sztem legjobbakra adtam 3-st szavaztot, amibe benne volt a cigánylányos illetve a behajtásos megfejtés akkor a zsüri szavazatin kivül nekem volt a legjobb átlagom..és mikor nyilvánosságra lett hozva az állás érdekes módón elsőről a 7. helyre estem...szóval nekem kéne inkább mondogatnom hogy érdekes volt az add...
de persze itt is a helyzet mint a magyar rapbe..mindenki okos az "előadón" kivül...amúgy meg a behajtásnak grat mert neki szuurkoltam hogy fusson be, mivel lehet hogy én kicsit megijedtem volna a rendezéstől... na és persze a többieknek is paccs annak ellenére hogy fikáznak, MERT NEM ÉRDEKEL!!!! nyes nyes
2007. 06. 09. szombat 20:19  #313
Törölt felhasználó (75419)
Ozirisz,gratulálok!
Hogy bevalljam,csak most olvastam el a forgatókönyvet,amit írtál, a szavazást én kihagytam életemből,valahogy lusta voltam rá smile
De ez egy naaagyon jó történet és remélem,nem lesz belőle kihagyva semmi,ne engedd! smile
2007. 06. 09. szombat 20:04  #312
DrAnthony DrAnthony VIP
Tisztelt ozoriszVIP és Striker85! Mint a pályázat 3. helyezettje a magam részéről gratulálok a győztesnek és a második helyezettnek (aki egy huszáros hajrával szerda 08. és 14. óra között előzött csak meg, mondjuk úgy, hogy kaptam vagy 50 darab 0-ás szavazatot)!!!

A magam részéről is úgy gondolom, hogy minden szempontból a legjobb FK lett a győztes, sőt, bevallom, lehet, hogy megijesztett volna a győzelem.

Ezen kívül mindenkinek köszönöm itt is, hogy elolvasták a "művemet", és pontozták, kommentálták.

Üdv mindenkinek!
2007. 06. 09. szombat 20:01  #311
DrAnthony DrAnthony VIP
Kedves Katicika, nekem műveletlen tuskónak megmagyaráznád a "gitana" jelentését? Ugyanis a magam roppant egyszerű elméjével csak mint "spanyol szó = cigánylány" illetve mint híres hajónév jött le.
Ja, és ha kérhetném, tudod, milyen primitív vagyok, próbáld már meg minél egyszerűbben megfogalmazni, mert egymásba öltött nyelvújítási-jellegű szóvirágaid számomra sajnos érthetetlen betűhalmazok csupán. Így kérnélek arra, hogy (tőled telhetően persze) a lehető legegyszerűbben megfogalmazni, mit értesz "gitana" alatt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 06. 08. péntek 21:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2007. 06. 08. péntek 21:24
Sajnálom, hogy kedvenc íróm,DrAnthony gitanája végülis visszacsúszott a harmadik helyre, többet érdemelt volna! Szurkoltam neki! Majd egyszer, a következőben! Gratulálok a harmadik helyhez!
Gratula a győztesnek meg a második helyezettnek is!Mindenkinek!
Üdv: a DEKATO Egyesület alapítója, Katicika. wink wave
2007. 06. 09. szombat 19:17  #310
Törölt felhasználó (48478)
Gratuláció mindhárom nyertes forgatókönyv írónak.De a döntőböl kimaradt művek szerzőinek is kijár a dicsérett.Egyszer talán, föszereplői is lehetnek a maguk rendezte filmjűkben.Dr Anthonynak kűlön szurkoltam,hogy megvédje 2.ik díplomáját sex témakörben. Tisztelt Kovi úr terjeszd ki védő szárnyaidataz új alkotók felett. wave
2007. 06. 09. szombat 19:13  #309
care care
Na hajrá, most biztos izgalmas időszak elé nézel nyes GRATULÁLOK!!! és virtuálisan megrázom a kezed és megveregetem a vállad nyes
2007. 06. 09. szombat 13:07  #308
iNfeSter iNfeSter VIP Admin
Sok sikert a rendezéshez! smile
2007. 06. 08. péntek 22:32  #307
ozirisz ozirisz VIP
Szóval illene valami okosat írni most, de nem nagyon tudok. Köszönöm a szavazatokat, örülök hogy ez a történet nyerte el a többség tetszését, és bár biztos, hogy jópáran úgy gondoljátok: nem ez volt a legjobb sztori (ha nem nyertem volna, lehet hogy én is így gondolnám nyes ), remélhetőleg összejön belőle egy ütős kis film...ilyen szereplőkkel nem nagyon tudnám elszúrni, asszem smile
2007. 06. 08. péntek 21:24  #306
Törölt felhasználó (7767)
Sajnálom, hogy kedvenc íróm,DrAnthony gitanája végülis visszacsúszott a harmadik helyre, többet érdemelt volna! Szurkoltam neki! Majd egyszer, a következőben! Gratulálok a harmadik helyhez!
Gratula a győztesnek meg a második helyezettnek is!Mindenkinek!
Üdv: a DEKATO Egyesület alapítója, Katicika. wink wave
2007. 06. 08. péntek 20:21  #305
Striker85 Striker85
hazaérvén látom hogy 2. helyezett...ugyhogy igy fősulivizsga után végre valami felüdülés...köszönet azoknak akik rám szavaztak, azoknak is akik nem, koviéknak hogy kitalálták ezt a pályázatot...
amúgy kicsit csalódott is vagyok, mert még lett volna egy két fk, amit szivem szerint betettem volna a "top3"-ba...kár hogy csak 3 lehetett me igy utolag 2x elolvasva a fk-kat, ugy sztem lehetett volna egy top7-s lista...4 emberrel több a forgatáson csak nem para smile smile A behajtás irójának ozirisznek meg külön grt! smile
2007. 06. 08. péntek 15:14  #304
care care
szerintem ez a pályázat nagyon jó ötlet volt, végre azt is megmutathatták az emberek (akik itt regisztráltak), hogy nem csak amatőr képeket, meg videókat tudnak, hanem azt is, hogy vannak itt olyanok is, akik műveltek annyira, hogy tudnak egy ilyen pályázaton is részt venni smile Senkit nem akarok megbánti (eszembe sincs) csak aki rendszeresen látogatja ezt az oldalt, az általában csak azt látja, amiket feltöltenek, és elég sok olyasmi van, amin inkább röhög az ember, vagy menekül előle.
Mindegy, gratulálok a nyertesnek, ahogy én vettem észre, már egészen korán kiderült, hogy ki fog nyerni, és nekem nem fáj, vagy nem érzem sértve magam, hogy nem én lettem az smile Csak annyit sajnálok, hogy nem lettem benne az első háromban, hogy ottlehessek a forgatáson nyes nyes nyes Namindegy, jól van ez így is szerintem, és mégegyszer GRATULA!!!
/ 37