Szólj hozzá te is!
Ez egy válasz lesz üzenetére () Mégsem

A téma leírása

Képes topic!!Cím szerinti képek!
Vékony lányok
Figyelem csak KÉP-ek! Semmi szöveges hozzászólás!
Kivéve a kép alá ajánlónak egy soros a képpel együtt a hozzászólásban.
A témában csak napi 1 hozzászólást hozhatsz létre és abban maximum 3 db KÉP!!!
Minden más törlésre kerül, s tiltást vonhat maga után.

Az eddigi hozzászólások

2007. 05. 31. csütörtök 23:37  #4
tom1019 tom1019 VIP Admin
2007. 05. 31. csütörtök 22:24  #3
f1ck0 f1ck0
lol...
Egyébként csak 18 alatt lehetnek vékony lányok.Ez is lol levele

2007. 05. 31. csütörtök 16:32  #2
tom1019 tom1019 VIP Admin
tényleg nem vitatkozni akarok, mert kikapunk a kategória admintától, de
- abban igazad van, hogy a tini honlapoknál vannak rengeteg (ránézésre valóban leellenőrizhetetlen) 18 év feletti, sőt jócskán az is meghaladó korú lányok (mert a genetikai adottságaik miatt sokáig tininek látszó testel és arccal rendelkeznek),
de ugyanígy leelenőrizhetetlenűl fiatalabb (18 év alatti) lányok is előfordulnak/hatnak, különben nem lennének sok esetben nyilvános botrányok egyes médiákban, írott képes sajtóban stb.
(továbbra is fenntartom azon aggályomat, hogy a tens.com csajszi fiatalkorú, és az első hölgy pedig anorexiás beteg!)

Na erről ennyit, téma off!

A cseh lányok viszont vékonyságuk mellett szépek, ilyen és hasonló képekre mondtam, hogy legyenek a képek a topicban igényesebbek!
Ezek már teljesen korrekt illusztrációk!
Sok vékony lány:



és köztük a királynő, egy cseh lány (Tatana Kucharova)

2007. 05. 31. csütörtök 08:24  #1
Törölt felhasználó (31859)
Üdv Mindenkinek!
Ha van képed egy szexi VÉKONY fiatal lányról, akkor annak itt a helye. És esetleg mehet róluk a vita ha úgy érzitek.
...de tényleg kérnék mindenkit, hogy csak olyan képet tegyen be, amin nincsenek természetellenes műcicik, és semmi felesleges zsírpárna... csak és kizárólag szép feszes kis cicik, kerek fenekek, hosszú vékony combok.
Tudom, hogy ma nem ez a divat, de hátha rajtam kívül is szereti valaki az ilyen lányokat smile

Klikkelj a normál/tömörített mérethez
/ 7